Dienos aktualija, Nerasta rubrikos, Politika, Visuomenės pokyčių analizė, Savivalda

Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 25 d. 0:16

7     

    

Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Penktojoje Lapių medžioklėje filosofė dr. Nida Vasiliauskaitė klausia: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nojus       2021-07-29 22:25

Kazkas yra pasakes, kad - “valdzia turi tiek valdzios, kiek jai duoda zmones”. Tiesiog zmones vis dar nesupranta, kad mums visiems yra ruosiamas elektroninis konclageris. O parsidavusi globalistams valdzia naudoja sena ir pripazinta taktika, skaldyk ir valdyk.

Mike Adams/Health Ranger       2021-07-26 22:31

Po 16 mėnesių visiškai apgaulingų PCR (polymerase chain reaction test) tyrimų, kurie buvo naudojami pandeminei isterijai sukelti, CDC (JAV ligų kontrolės ir prevencijos centras) paskelbė, kad šių metų pabaigoje atšaukia pseudomokslinį tyrimų protokolą.

PGR tyrimai neduoda kiekybinių rezultatų ir negali suskaičiuoti viruso apkrovos. Todėl jie moksliškai nepatikimi nustatant infekciją.

Visa apgaulinga pandemija buvo pagrįsta šiuo apgaulingu pseudomoksliniu testu. Taigi, visa pandemija yra klastotė.

PCR testų naudojimas ligos diagnozei yra pasaulinio masto klastotė, nes jokia PCR priemonė negali pateikti kiekybinių rezultatų, galinčių parodyti specifinę viruso apkrovą. Vis dėlto šiuo CDC patvirtintu bandymų protokolu buvo remiamasi norint sukurti iliuziją, kad šimtai milijonų žmonių visame pasaulyje yra užkrėsti kovidu.

Visa tai buvo apgaulė, ir visi, kurie žino PCR technologiją, tai žinojo nuo pat pradžių.
PCR priemonės nėra kiekybinės priemonės. Jie negali pasakyti, kiek kažko yra tam tikrame pavyzdyje. Tai žino kiekvienas laboratorijos mokslininkas, išmanantis PCR instrumentus. Vis dėlto jie ir toliau vykdo pasaulinio masto sukčiavimą diagnozuodami „teigiamus“ atvejus.

Visa „plandemija“ buvo pagrįsta apgaulingais PCR tyrimais, o dabar CDC skelbia, kad jis tiria dažniausiai naudojamą testą, galbūt bandydamas pakeisti testą dar vienu apgaulingu protokolu, kurį sveikatos institucijos gali kontroliuoti pabloginti „pandemiją“ pagal poreikį (arba, galbūt, teigti, kad kovidas buvo nugalėtas ir paskelbti pergalę).


https://www.naturalnews.com/2021-07-25-cdc-withdraws-fraudulent-pcr-testing-protocol-used-to-falsify-covid-positives.html

Politikieriai nesustos -       2021-07-26 5:27

eis iki galo. Davę priesaiką Pasaulio kunigaikščiui kitaip negali - lups, daužys ir galabys.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-07-25 13:33

Šis video Vasilisuskaitei jau davė +8 patiktukus. +8 patiktukai už šeimų sąjųdžio dekonstrukciją. O kai aš dar kovo mėn. baksnojau į tuos kovo 8-tininkus kaip visi piktinosi… Taip, debilavota tauta ir nieko nebepadarysi.

Al.       2021-07-25 12:06

...įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, nenoro priimti imigrantus pretekstu, sodomijos primetimo pretekstu, šeimos teisių atėmimo pretekstu… Ar vilkas vilkišius sustos pasitenkinęs avele ?

Jei į Kauno klinikas       2021-07-25 8:00

pacientai negali užsiregistruoti telefonu,telefonai atjungti,paliktas tik internetas be teisės pasirinkti ,-ar čia ne prievarta?Ir visos partijos tyli.Jei visi taip įbauginti medikų klano,dreba dėl savo gyvybių,tai apie jokį pasipriešinimą iš principo Lietuvoje nėra nė kalbos.Tiksliau tuščios kalbos.

ah1       2021-07-25 6:32

nesustos, bo “JIE YRA” tikslas “puikusis atnaujinimas” ištransliuotas transliuotojo Švabo Davose, o visa kita tik priemonės; vieną priemonę keis kita o visų priemonių  komplektas, kaip “nunulinimo afera”: nunulinimas valstybių, nunulinimas turto - subankrotinimas ir ekspropriacija, nunulinimas žmoniškumo per RNR, nunulinimas teisių...,  pasibaigsiantis elektroniniu feodalizmu/žiauriausia vergija kaip ir aprašyta Platono veikale “Valstybė” kuo paprastai ir užsibaigia demokratija - žiauriausia vergija… Skaitykit Platoną, Hitlerį ir TORĄ  apie valdymo būdus ir priemones…lyginkit ir gretinkit su vykstančiu judesiu…


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.