Politika, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Nida Vasiliauskaitė apie argumentą „galimybių pasas visai kaip diplomas“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 1 d. 7:42

16     

    

Nida Vasiliauskaitė apie argumentą „galimybių pasas visai kaip diplomas“

„Galimybių pasas“ – kaip diplomas pareigoms užimti, hahaha, kokia dar diskriminacija?! – vis dar kartoja lapjaunimas gelžbetonio makaulėmis, į kurias piarščikai sėkmingai įmušė šį Metų Idioto nominacijos vertą argumentą.

Kodėl Metų Idioto?

Gerai, paaiškinsiu specialiai jiems.

Pirmiausia, diplomas tėra sutartinis tikėtinas kompetencijos liudijimas, NE pati kompetencija – laikyti diplomą, o ne kompetenciją, būtina ir pakankama sąlyga eiti tos kompetencijos reikalingas pareigas, išties yra būtent diskriminacija, ypač šiais diplomų fabrikų laikais. Tiek todėl, kad kompetencijos jis dažnai nebeliudija (pvz., humanitaro diplomas veikiausiai net apvils teisėtus lūkesčius apie jo savininko gebėjimą būti elementariai raštingam ir sklandžiai reikšti mintis), tiek todėl, kad kompetencija, kai ji yra, gali būti įgyta jos neįgijus, tiek tais atvejais, kai reikalaujama diplomo įsidarbinimui ten (įskaitant universitetą), kur realus darbas nė iš tolo nebus reikalingas tų įgūdžių ir žinių, kurias tas diplomas žada ir kurios gal netgi buvo tikrai įgytos.

Antra, GP būtų kuo nors panašus į diplomą tik jei pagrįstai žadėtų atitinkamą aktualią „kompetenciją“ – neplatinimą viruso. Bet nežada, nes nežada vakcinos, krurių dėka pelnomas pats GP. Nežada mažiau platinti NĖ KIEK.

Trečia, GP numato ne ligonių apsaugą ar apsaugą nuo ligos, o sveikų žmonių izoliavimą už tai, kad jie sveiki (ir, būdami tokie, nesutinka gydytis). Tai toks „diplomas“, kuris suteikiamas už kompetencijos NETURĖJIMĄ ir privilegijuoja neturinčius turinčių atžvilgiu.

Tad dabar gal jau ir tikrai – „visai kaip diplomas“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-07-4 11:33

,,galimybių pasas visai kaip diplomas”.
Tikrai, kaip patogu: mokytis nebereiks, užteks atkišti petį ar subinę - ir tu ,,visai kaip diplomuotas”.

News Target       2021-07-2 20:03

SARS-COV-2 spyglinius baltymus gali sustabdyti įprastos “piktžolės”. Vokietijos universiteto tyrimas nustatė, kad paprastoji kiaulpienė (Taraxacum officinale) gali užblokuoti spike baltymus nuo surišimo prie žmogaus plaučių ir inkstų ląstelių. Vandeninis kiaulpienės ekstraktas, paimtas iš augalų džiovintų lapų, buvo veiksmingas prieš smaigalį baltymų D614 ir daugybę mutacijų, įskaitant D614G, N501Y, K417N ir E484K.
Kiaulpienės ekstraktas sustabdė SARS-COV-2 Spike Pseudotiped Lentivirus daleles nuo prijungimo prie plaučių ląstelių ir sustabdė uždegiminį procesą, vadinamą interleukin-6 sekrecija. Kadangi tyrimas buvo atliktas in vitro, reikia atlikti tolesnius klinikinius tyrimus, norint suprasti, kaip kiaulpienės ekstraktas yra absorbuojamas ir panaudotas žmogaus kūno biologiniame sistemose.
Kadangi vakcinos silpnina bandos imunitetą, natūralūs augalai žada tikrą prevenciją, didesnį imunitetą
Nors dešimtys milijardų viešųjų lėšų buvo pilamos į eksperimentinę vakcinos plėtrą ir propagandos kampanijas, pasaulis ir toliau kovoja su naujomis kvėpavimo takų infekcijomis, nes SARS-COV-2 yra spaudžiamas mutuoti į skirtingus variantus. Nėra jokių įrodymų, kad coronavirusai gali būti išnaikinti, todėl žmogaus prisitaikymas labai svarbus. Kiaulpienės ekstraktas yra viena iš daugelio žolelių, kurios padės sveikam imuniniam atsakui.
Kiti natūralūs junginiai buvo tiriami tai pat. Nobiletinas yra flavonoidas, išgautas iš citrusų žievės. Neohesperidin, Hesperetino darinys yra flavanonas glikozidas taip pat randamas citrusuose. Glycirrhizin yra molekulinė junginys, išgautas iš saldymedžio šaknų. Visos trys iš šių natūralių medžiagų taip pat blokuoja spike baltymus nuo surišimo prie ACE2 receptorių. Hidroalkoholinis granatų žievelės ekstraktas blokuoja smaigalinį baltymą ACE2 receptoriuje su 74 proc. veiksmingumu.
Šie natūralūs junginiai (kartu su kiaulpienės ekstraktu) gali būti lengvai pagaminti ir naudojami kaip prevencinė priemonė visoms kovido mutacijoms. Šios žolės pripažįstamos saugiomis, ir nėra žinomų dozių atvejų su kiaulpienės lapų ekstraktu. Pasak Europos mokslinio bendradarbiavimo fitoterapijoje, rekomenduojama kiaulpienės lapų dozė yra 4-10 gramų, užpiltų karštu vandeniu iki trijų kartų per dieną.
Tyrimo autoriai įspėja, kad priklausomybė nuo skiepų yra pavojinga dėl didelės intervencijos rizikos su trumpalaikiais rezultatais. Dažnai pranešama apie skiepų šalutinį poveikį.
Autoriai daro išvadą: ,,Taigi, tokie veiksniai kaip mažas toksiškumas žmonėms ir veiksmingas privalomas penkių atitinkamų Spike mutacijų slopinimas žmogaus ACE2 receptoriui, kaip nurodyta čia in vitro, skatina išsamesnę T. offinales efektyvumo analizę dėl SARS -COV-2 prevencijos. “

https://www.newstarget.com/2021-06-28-dandelion-leaf-extract-blocks-spike-proteins-binding-to-ace2-receptor.html

Languotos 1989-ųjų kelnės       2021-07-1 16:41

Visiškai nesuprantu, kas mūsų laikais verčia sakyti „pi[j]arščikai“. Sovietinė paauglystė su visais Šuriko nuotykiais juk jau seniai baigėsi ir tuometinis etiketas dabar nebeįpareigoja. Ar tikrai manote, kad posakis, pavyzdžiui, „vlip ačkarik“ mūsų laikais būtų labai šmaikštus? Kai pasakai „pijarininkai“ ar „viešaryšininkai“, ironija tokia pat, jei ne didesnė. Iš tikrųjų didesnė.

ah1       2021-07-1 15:36

ir net neabejoju, kad virusas dirbtinai sukurtas komunistinės Kinijos laboratorijoje prieš pasaulį valdantį pasaulinį žydų oligarchatą pagal JAHVĖS koncepciją ir JAHVĖS valdymo principus suguldytus Toroje,  Kinijos komunizmui su komunizmu/švabizmu gaubliškai laimėti,  gaubliškai stebint gaublinius judesnius ir vyksta ne kas kita, o vyksta trečias pasaulinis karas- hibridinis, virusinis, cheminis, informacinis, psichologinis su pasišaudymais protarpiniais tarp skaitmenininkų ir senjoradžistų su bankininkais tarpusavyje kariaujančių dėl pasaulio valdymo.
Skaitmeniniame pasaulyje kieno kodai tas ir valdo o kodai, čipai, huawejai, G5, 6 ....
Tai kieno galimybių pasai Lietuvoje ir kas valdys lietuvius per galimybių pasus ir kodus?
Europos pasidalijimas jau įvykęs ir lietuviai su Lietuva atiduoti žydams ir žydai įsivedinėja galimybių pasus?  Lojalus žydų sistemai - atviros durys, nelojalus - mirk, mirk badu?

ah1       2021-07-1 15:06

manau atėjo laikas išdiskutuoti kodėl Izraelyje masiškai buvo skiepijami žydai? Kodėl macų valgytojų silpna kvėpavimo takų sistema?  Ir ką pasakytų “klauskite daktaro”  gydytojas U. apie priežastinį ryšį tarp stiprios kvėpavimo takų sistemos ir valgomų riebalų?...
... Pasakysiu slėpinį - kas nevalgo lašinių riebalų tą myli virusai - pavyzdys žydai ir plius masinė žydų vakcinacija Izraelyje,plius daktaro U. paaiškinimai apie priežastinį ryšį tarp plaučių ligų ir valgymo riebalų.
Tai dabar dėl to kad žydams pavojingas virusas, visas pasaulis turi skiepytis? O gal paprasčiau žydus izoliuoti kad kvėpavimo ligų neplatintų ir ligų nenešiotų, ir žydams įvesti galimybių pasus o ne atvirkščiai?  Sugalvojo žydai tvarką lietuvių sveikatai daryt su savo galimybių pasais ir priverstine vakcinacija ir sveikų diskriminacija?  Tyčia lietuvius apkrėst, “ėst” lietuvių imunitetą  dėl to kad pas žydus silpna kvėpavimo takų sisitema dėl ilgalaikių tūkstantmečiais susiformavusių žydų įpročių? O gal žydai sugalvojo sunaikinti lietuvių tautą per priverstinę vakcinavimą per galimybių pasus - juk pati žydė sakį kad žydai neapkenčia lietuvių labiau negu lietuviai žydų? Kaip toj L. dainoj - “jeigu mes juodi būk ir tu juodas”?

ah1       2021-07-1 13:59

Ko tyli VSD - į žydų rankas atiduoti valdžios vartai?

Raimundas       2021-07-1 13:49

Galimybių pasą skiriasi nuo diplomo tuo, kad diplomą  gauti reikia kažkiek smegenų, o galimibybių  pasui pakanka atkišti petį, gal dar ką nors…. Bet sutinku, kad lapjaunimui svarbiau yra GP.

ah1       2021-07-1 13:48

žydų galimybių pasų priverstiniam įvedimui - “Ne”, žmogus lietuvis neturi būt diskriminuojamas dėl stipraus imuniteto, ir diskriminuojamas dėl to kad neserga ir stiprus imunitetas nėra nusikaltimas, na o diskriminavimas turinčių stiprų imunitetą tai jau išviso idiotizmo viršūnė.

ah1       2021-07-1 13:42

galimybių pasai - tai į žydų rankas perdavimas lietuvių sveikatos kontrolės ir valdžios vartų perdavimas žydams - galimybių pasai tai žydų įvedami pasai lietuviams.

Žodžio laisvė...       2021-07-1 13:32

GP yra priemonė rasizmui Lietuvoje įtvirtinti,tik to nesupranta GP sukurusieji.
Besmegeniai rūšiuoja Lietuvos piliečius,kaip prie sovietų buvo rūšiuojama tarybinė
liaudis:proletarijatas ir “tėvynės"priešai.Pastaruosius į Sibirą tremtin ilgiems metams.Dabar uždaromi namuose tarp keturių sienų ,be teisės be kaukės įkvėpti vasarą
gryno oro - pravėdinti plaučius.Kvailių kvaili nutarimai.Vidutinybių supratimas
ir beprotiški veiksmai.

ah1        2021-07-1 13:07

priežastinio ryšio dėsnio niekas neatšaukė ir kol bus skatinamos didžiulės žmonių sankaupos visada lydimos antisanitarijos, vartojamas šlamštmaistis, nuolatinis tupėjimas betoninėse džiunglėse ir metaldėžėse tol jokie badymai nepadės tuo labiau zuikių pasai. Priežastis reikia šalinti o ne pasekmes, o priežastis susilpnėjęs imunitetas dėl kapitalistinės sistemos

Kis       2021-07-1 9:46

Zukausko ismone,sis tipas pardavinejo diplomus gatveje(beje jokio skirtumo,kokios istaigos bebutu diplomas,visdelto priklauso nuo zmogaus)Blia,(atsiprasau)kad nepilnai isreiskiu jausmus,bet man perskaicius pasigirdo zodziai is daineles(Liet liaudies zodziai);geriau ,geriau pameciau galvele..?O pabaigoje;kur mes nukeliausime,kur nakvinele gausime,nes kol kas apie nakvyne niekas nesirupina,vienintelis seimo darbas -Landzbergis!Tai parsas

> Ramiros       2021-07-1 8:58

Suabejočiau dėl melžėjos ir kiemsargio, nes jie dažniausiai sveiko proto žmonės. O tai - jau deficitas paskutiniu metu. Nidai - puikiai parodytas visas absurdas, ačiū

Epigrama       2021-07-1 8:54

Pasų pridygo Lietuvoj kaip grybų: Piliečio, Šeško, Arklio, Galimybių...Kada likimas kaip šapelį blaško, pasai saugiausi: Brisiaus, Arklio, Šeško…

Žvaliai       2021-07-1 8:16

Kai brendi per sniegą basas, šildo galimybių pasas…

Rаmiros       2021-07-1 7:55

Jo, turės realią gаlimybę ne tik rаskevičius su аrmonаite inropoti seimаn, bet ir kiekviena melžėjа bei kiemsаrgis ...  Šаunu !

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.