Nerasta rubrikos

Nickas Vujicicius: „Jaunimas turi žinoti, kad viltis yra“

Tiesos.lt siūlo   2016 m. spalio 1 d. 9:26

4     

    

Nickas Vujicicius: „Jaunimas turi žinoti, kad viltis yra“

Rūta Latvėnaitė | „Lietuvos žinios“

„Šiandien dalinsiuosi savo patirtimi, kaip įveikti depresiją, kaip nepasiduoti ir atrasti tikėjimą savyje. Žinau, kad Lietuvoje yra labai skaudi situacija dėl didelio savižudybių skaičiaus. Bandysiu jauniems žmonėms padėti atsikratyti tokių minčių, įkvėpti juos pamilti gyvenimą“, – sakė Nickas Vujicicius. 33-ejų metų australas Nickas Vujicicius, gimęs be rankų ir kojų, šiandien džiaugiasi gyvenimu, švyti optimizmu ir tikėjimu – turi mylinčią žmoną, du sveikus vaikus, keliauja po pasaulį ir savo gyvenimo istorija įkvepia kitus nepasiduoti, siekti tikslų, tikėti, o svarbiausia, savo negalią paversti galia.

Šiandien savo gyvenimo patirtimi N. Vujicicius pasidalins ir su lietuviais „Žalgirio“ arenoje vykstančioje motyvacijos konferencijoje „No Limits“. Jis skaitys pranešimą „Gyvenimas be ribų“ apie tai, kaip įveikti net didžiausius sunkumus, kaip pakeisti požiūrį į gyvenimą ir labiau juo mėgautis, kaip rasti įkvėpimo kasdieniuose darbuose.

Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje popietę vykusioje spaudos konferencijoje N. Vujicicius pasakojo, kad jo misija parodyti žmonėms, jog vilties yra, svarbiausia nepasiduoti ir tikėti.

„Aš noriu, kad jaunimas žinotų, jog vilties yra. Kai aš buvau vaikas, man atrodė, kad vilties nėra, aš norėjau pasiduoti – būdamas dešimties metų aš bandžiau nusižudyti. Tikiuosi, kad mano papasakota gyvenimo istorija įkvėps jaunimą tikėti, įkvėps gyventi“, – atviravo N. Vujicicius.

N. Vujiciciaus Lietuva laukė jau seniai, o Lietuvos jaunimui jis taip pat jau gerai pažįstamas. Rugsėjo 9-ąją Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė dieną „Mes prieš patyčias“, kurios metu visos mokyklos buvo raginamos internete stebėti specialiai šiai akcijai skirtą įkvepiančią N. Vujiciciaus kalbą.

Straipsnio tęsinį skaitykite lzinios.lt portale.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2016-10-2 18:41

Nuostabus žmogus ..smile puikus pavizdys bambekliams .smile Jo pasaulyje užuojauta reiškia kai ka tikta , nei daugumai čia įprasta galvoti .. kur ta riba galimybiu ties kuriomis tas žmogus sustotu ..tiesa sakant neįsivaizduoju .smile tai visai kita gyvenimo patirtis ir kiti potyriai jo..

Dirbtinės šypsenos...       2016-10-2 15:53

Netikiu kad šio žmogaus šypsena, liudija jo gerą nuotaiką ir pasitenkinimą gyvenimu. Na, nebent jis turi jauną gražią mylimą žmoną, užpildančią jo gyvenimą maloniu seksu. Bet juk visa tai yra laikina!

Tai šių laikų apaštalas.       2016-10-2 8:41

Kai šiais laikais siaučia dvasinė liga,kai ypač egoistinio tipo moterys apsimeta avinėliais,o viduje yra plėšrios egoistės.Kurios taip virškina aplinką ir ypač vyrus,tokios materialistės,tokios dejuotojos,kad su šio žmogaus negalia,tokie žmonės tiesiog apgailėtini.Tai šis puikus žmogus galėtų būti auka,bet jis dirba,o jos turi rankas,kojas ir pakankamą sveikatą,bet nesuvaldo savo noro valdyti kitus vardan visokeriopos naudos.Ir aplamai,lietuvių tauta turi vieną kartą bandyti atsikratyti aukos sindromo.Turim visas galimybes tapti klestinčiais,tik reikia garbingų moterų,mamų,seserų,kurios įkvėptų,o ne naudotųsi.Žinoma ,ir vyrų.

Vakar per Lietuvos ryto       2016-10-1 20:34

televiziją stebėjau šio kilnaus,įkvepiančio žmogaus paskaitą.Tikrai buvo labai įdomu,o kai sūnui pasakiau,kad žiūrėtų,sako,kad jau internete mačiau.


Rekomenduojame

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pristato: knyga „Lietuvos partizanų valstybė“

Andrius Švarplys. Legenda

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.