Demokratija ir valdymas, Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

„Nevyriausybininkai“ ir „akademikai“ sukilo prieš Šeimos stiprinimo įstatymą: pajuto grėsmę iš „Konstitucijos dvasių“ kilusiai šeimos doktrinai?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. spalio 24 d. 22:12

28     

    

„Nevyriausybininkai“ ir „akademikai“ sukilo prieš Šeimos stiprinimo įstatymą: pajuto grėsmę iš „Konstitucijos dvasių“ kilusiai šeimos doktrinai?

Kai Konstitucinis Teismas (KT) po konsultacijų su Konstitucijos dvasiomis suformulavo KT šeimos doktriną, pagal kurią „konstitucinė šeimos samprata grindžiama šeimos narių tarpusavio atsakomybe, supratimu, emociniu prieraišumu, pagalba ir panašiais ryšiais bei savanorišku apsisprendimu prisiimti tam tikras teises ir pareigas, t. y. turiniu“, šmaikštuoliai šaipėsi, kad pagal šią doktriną net tame pačiame bendrabučio kambaryje gyvenantys studentai gali būti laikomi šeima.

Tačiau ši šeimos samprata, kokia bebūtų absurdiška, labai tiko visų atmainų liberalmarksistams, feministams, tolerantams, „viešiesiems intelektualams“, „pilietinių“ ir „atvirų“ visuomenių kūrėjams, profesionaliems „nevyriausybininkams“, naujai išrandamų „teisių“ gynėjams ir jų sponsoriams įvairiausioms programoms vykdyti: griauti Tautą, valstybę, „buržuazinę kultūrą“ ir vesti „provincialią“ Lietuvą į „pažangą“.

Seimui priėmus Šeimos stiprinimo įstatymą, kuris grįstas Konstitucija, o ne Konstitucijos dvasių padiktuota šeimos samprata, ši publika ėmėsi organizuoti „visuomenės balsą“, raginantį Prezidentę vetuoti įstatymą.

Publikuojame dokumentą, kuriame skaitytojas ras „pažangiečių“  argumentaciją ir kovotojų už „pažangą“ sąrašą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

chenlixiang       2018-07-17 10:45
shenyuhang       2018-05-2 5:27
chenyingying       2018-04-2 7:33
wanglili       2018-01-19 9:23
chenyingying       2017-11-30 4:19
wanglili       2017-11-20 5:40
xiaojun       2017-11-13 3:57
Na štai,       2017-10-28 0:01

Soroso stipendininkų ir LTSR komunistų bei migrantų vaikų ir anūkų rinkinys. Tas pats, apraizgęs Vengriją, Lenkiją, Lietuvą, Kataloniją ir likusią laisvąją Europą.
Nesitikiu, kad kontroliuojamos žiniasklaidos Lietuvoe bent vienas žurnalistas atliks tyrimą, kokie finansavimo ryšiai sieja pasirašiusius. Panašūs tyrimai buvo atlikti Lenkijoje, Vengrijoje, tad viskas aišku. Lenkijoje tam tikros tautybės Michnikas ir Kijevskis “kovoja” ir finansiškai pelnosi iš kovos prieš teisėtą ir populiarią valdžią. Lietuvoje turime Zurofo sugulovę, kuri galbūt užsiima tuo pačiu. Būtų gyvas Donskis, kaipmat prisidėtų - be pykčio.

Pikc       2017-10-26 21:05

Atrodo, būsiu suklydęs dėl “taurių ir nelabai taurių gėrimų padauginta” - čia, panašu, rimtesnis atvejis. smile

Alkas       2017-10-26 0:55

Daugiau kaip šimto šeimų organizacijų ir jų bendraminčių atstovai pritarė kreipimuisi į Prezidentę dėl Seimo priimto Šeimos stiprinimo įstatymo pasirašymo.
Kreipimąsi pasirašė 33 organizacijas atstovaujanti Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija, 86 organizacijas atstovaujanti NVO vaikams konfederacija, Lietuvos tėvų forumas, Gausių šeimų asociacija, vienijanti 12 bendrijų Lietuvos regionuose, Ateitininkų federacija, Pasaulio gydytojų federacijos „Už žmogaus gyvybę“ Lietuvos asociacija, Daugiavaikių šeimų asociacija „MES“, Gausių šeimų centras „Skruzdynėlis“, Asociacija „Šviesos kampelis“, Jaunimo sambūris „Pro Patria“, Laisvos visuomenės institutas, VšĮ „Gerumo darbai“, VšĮ Biomedicinos etikos ir teisės institutas ir VšĮ „Šeimos institutas“. Kreipimuisi taip pat pritaria VDU Santuokos ir šeimos studijų centras.

http://alkas.lt/2017/10/26/seimu-organizacijos-ragina-prezidente-nepasiduoti-piktybiskam-klaidinimui/

Raigerdas>Pikc       2017-10-25 21:16

Nusimelavai Pikc juodai. Raigerdas nesidomi jokia demagogija ir niekada ja neužsiiminėjo. Tam neturiu laiko ir noro. Taip, kad ta čia vaidenasi. Vaidenasi tau ir dėl mitų:“pasakyti paprastai: mitą, kad iškrypėliškos ideologijos plėtrai priešinasi vien tik “tamsybinykai krikščionys”, yra platinamas tų pačių iškrypėliškos ideologijos apologetų kaip propagandos dalis”. Tau, matomai, yra sunku atskirti kalbas nuo veiksmų. Kalbos tave labiau, nei veiksmas ir rezultatai. Kristus: “atapžinsite juos pagal jų darbus”. Tai, ką tu čia įrodinėji Pikc ir dediesi dar čia divyriu. Kas yra celebatas? Na, apsimesk ne demagogu, ir apsimesk, kad nežinai. Tai, kas yra kalbos ar darbai? Jie gali liežuviu pliaukšti bet ką, bet kodėl tie plaikšėjai liežuviu toleruoja celebatą? Ar tau visiškai galvoje negerai, Pikc, jeigu tu nesupranti šitų ABC-ėlinių dalykų. Tai tas pats, kad aš pats vartočiau alkoholį ar narkotikus ir visiems eičiau ir aiškinčiau, kad tai yra blogai, kenksminga ir t.t. kaip tai vadinasi, Pikc? Pamiršai? Priminsiu - veidmainystė. Kas buvo slepiama po šituo celebatų Katalikų bažnyčioje? Pedofilija. Ir vėl sakysi: “oi, aš nekaltas, aš nieko nežinojau’. Kristus kalbėjo apie fariziejus. Tai, ką darė tie krikščionis 2000 metų, kad nesusitvarkė su šia problema iki pat šiandien? Kunigas įtikina senutę 91 metų, kad ji atiduotų jų bendruomenei butą. Senutė paklausė kunigo ir pati išėjo į senelių namus. O ką sako kunigas? O kunigas ir sako:“O ji pati sutiko”. Štai tau demagogija ir melas gryname pavidale. Kas tai daro? Kunigas. Tu dabar, kaip tas rusų Vatnikas vis vien įrodinėsi, kad KRYM NASH. Aš ne prieš krikščionybę, bet aš prieš visokius veidmainius ir kitokius niekšelius, kurie krikščionybę naudoja savo niekšingiems darbams pateisinti. Atsibusk, žmogau.

Pikc       2017-10-25 19:32

Pardon, per anksti “enter” pasispaudė - norėjau pasakyti, kad tame įstatyme ATSIŽVELGTA į vienišus tėvus. Papildoma info: http://www.propatria.lt/2017/10/vienalyciu-seimu-iteisinimo-siekiama.html
O dėl visokių “raigerdų” demagogijų, galima pasakyti paprastai: mitą, kad iškrypėliškos ideologijos plėtrai priešinasi vien tik “tamsybinykai krikščionys”, yra platinamas tų pačių iškrypėliškos ideologijos apologetų kaip propagandos dalis. Čia nieko naujo. Apie “klerikalinius reakcionierius - pažangios visuomenės ir šviesaus komunistinio rytojaus priešus” jau girdėjom. “Šviesaus homunistinio rytojaus” fanatikai nė velnio nuo savo pirmtakų nesiskiria.
O dabar pasižiūrėkite į tą “zajavą” pasirašiusiųjų sąrašą. Dalis, be abejo, buvo taip pat “išdurti”, kaip ir komentatorius “Daugeliui moterų” - pet atkreipkite dėmesį, kiek Lietuvoje prisiveisę kenkėjiškų visokių “teisių” ir “lygybių” kontorų. Ir juk ne visi (nors, ko gero, daugelis) tose fondačoiulpių kontorose dirbantys veikėjai yra buki fanatikai - bet juk net buki fanatikai už dyką nedirba. Taigi, tokia šių kontorų gausa liudija labai nemenkas investicijas, metamas į iškrypėliškos ideologijos plėtrą. Kažkas LABAI nenori, kad mūsų visuomenė būtų normali. Spėju, priėmus įstatymą, kuriuo visokios iš užsienio finansuojamos kontoros privalėtų deklaruoti, konkrečiai iš ko ir kokiais tikslais gauna finansavimą, įdomių dalykų sužinotume. smile
Na, o dėl Sorošo - atsižvelgiant į tai, KOKIOS ideologijos plėtrą ir KOKIAS kontoras (įkaitant tą “zajavą” pasirašiusį ALF) jis finansuoja, tai komentatorius “aišku” bent iš dalies teisus, o “Raigerdo” pasisklaidymai atrodo… hmmm…. nelabai gudriai.
Beje, dėl to “Raigerdo” - anksčiau man jis lyg ir adekvataus žmogaus įspūdį buvo sudaręs (nors, reik pasakyt, tik miglotai prisimenu) - gal čia kažkas jo pseudonimą “nujojo”? O gal taurių ir nelabai taurių gėrimų padauginta? wink

Pikc       2017-10-25 19:14

->“Daugeliui moterų” - neįsivaizduoju, kokio naivumo reikia , kad manytum, jog homo/pedo/zoo ir pan. “liberaliai progresyvių lytinių orientacijų” lobistams rūpi vienišos motinos. Tai maždaug tas pats, kas tikėti, jog visokių Stambulo konvencijų genderistai nuoširdžiai rūpinasi moterų apsauga nuo smurto. wink
Ir, beje, tame įstatyme ATSIŽVELGTA

G.P.       2017-10-25 18:30

Tarp taip vadinamos “akademinės bendruomenės” atstovų - nei vieno nors kiek ryškesnio menininko ar mokslininko. Džiugu!

Raigerdas>aišku       2017-10-25 17:29

Anoniminis komentatorius “aišku” rašo:“Tai Sorošo pinigais išlaikomos ir finansuojamos organizacijos”.
Ar turi įrodymų? Jų neturi, bet meluoji, meluoji, meluoji. Ir niekas tiems katalikams nepadeda nei Dievas, nei Katalikų bažnyčia. Viskas, ką jie moka, tai melas, melas, melas, prigalvotos nebūtos istorijos ir šmeižtas. Jie sako meldžiasi Kristui, o elgiasi taip, kaip sakė Leninas:“Kas ne už mus, tas prieš mus”. Elgiasi jie priešingai, nei juos mokė Kristus. Tikras Šėtono įsikūnijimas, nes visus juos jungia pomėgis:meluoti, meluoti, meluoti. Komentatorius “aišku” rašo, kad jam aišku, nors niekas jam neaišku ir galvoje tik jovalas. Košmaras, kaip taip galima gyventi? Kažkokių tai žmogystų sapalionės.

aišku       2017-10-25 15:21

Tai Sorošo pinigais išlaikomos ir finansuojamos organizacijos

Raigerdas        2017-10-25 11:25

Nei vieno komentaro, kurį galima būtų prilyginti kaip kritiką. Vienas šnypštimas. O štai jau ir balselis su Inkviztoriaus tonu:”ŠITIE IŠSIGIMĖLIAI JAU NIEKO NEBIJO- REIKIA JUOS PRIVERST DREBĖT KASDIEN UŽ TAI KĄ JIE ČIA PASIRAŠINĖJA”. Pasirašo komentatorius, kad jis “vilnietis”, nors jis tipiškas stalinietis. Aš jau seniai rašiau savo komentaruose, kad jūs pagal jų veiksmus nelabai atskirsite kataliką nuo bolševiko, nes tiek vieni, tiek kiti iš karto šnypščia neapykanta, jeigu jūs nesutiksite su jų nuomone ir turėsite savo. Katalikai vis vien stengsis naudoti klastą, tą patį daro ir bolševikai. Idėja lyg tai gera, nes rūpinasi šeima,  bet po šituo susirūpinimu slepiasi piniginiai interesai. Čia vienas gudruolių gudruolis rašo:“AAA 2017-10-25 10:03
Ir vis tik, kas finansuoja tas “nevyriausybines”? Negi jos pačios išsilaiko. Jei finansavimas iš užsienių - tokiu atveju valstybės pareiga būtų žinoti ir skelbti tuos finansavimo šaltinius”. Tai sąžininguoli-gudruoli, kodėl neparagini Katalikų bažnyčiai išsilaikyti tik iš savo parapijiečių? Tai, kur tavo sąžinė gudruoli? Valstybė skiria milijonus Katalikų bažnyčiai iš “bendro katilo”. Kadangi daugybė katalikų be melo gyventi negali tai būtų teisingai, kad iš jų pajamų būtų išlaikoma Katalikų bažnyčia. T.y. šitie katalikai privalėtų pareikšti mokesčių inspekcijai, kad jie sutinka, kad iš jų būtų atskaičiuojamas mokestis, kaip parama Katalikų bažnyčiai. Tada būtų teisinga ir tada jie galėtų sąžiningai reikalauti ir iš kitų to paties. Manau, kad tokiu atveju katalikų pradėtų staigiai nykti ir beliktų tik nedidelė dalis. O dabar jie elgiasi kaip dabartinė Rusijos vyriausybė: patys muša ir patys rėkia, kad juos skriaudžia. Neteisingas valstybinių pinigų paskirstymas. kaip matosi iš komentarų, tik tampa pretekstu šnypštimui ir neapykantos demonstravimui kitokio mąstymo ar tikėjimo žmonėms. Niekas pas tuos kryžiuočius nepakito nuo pat Lietuvos puldinėjimo laikų. Tik anuomet pas jų kaltinimai buvo metami lietuviams: “Saracėnai”, “pagonys”, “barbarai” ir t.t. Nors patys ir buvo barbarais, nes net nesusigaudė, kad pagonimis vadino žydai romėnus. O prie ko čia lietuviai? Bet kryžiuočiams buvo visi vienodi, kas ne katalikai. Panašiai elgėsi ir bolševikai. Taigi, lietuviai vis dar tebeturi reikalą su vienų ir kitų palikuonimis. 

Geras sąrašas       2017-10-25 10:57

Visoms toms antikonstitucinėms prganizacijoms, kaip ardančioms valstybės pamatus - šeimą - neskirti jokio finansavimo, finansavimą iš užsienio panaikinti, o pačius asmenis paduoti į Teismą už antivalstybinę veiklą. Tik tokiu būdu galėsime lengvai atsikvėpti.

AAA       2017-10-25 9:03

Ir vis tik, kas finansuoja tas “nevyriausybines”? Negi jos pačios išsilaiko. Jei finansavimas iš užsienių - tokiu atveju valstybės pareiga būtų žinoti ir skelbti tuos finansavimo šaltinius. Būtų aiškiau, kas yra kas.

Komentatorius       2017-10-25 8:59

Visokio plauko pakrypuoliai ir jų užtarėjai pamatė, kad atsiranda griežtas apribojimas ir pora agrastų bevaidinantys šeimą nebegalės įsivaikinti ir nelaimėliais paversti svetimus vaikus.

Nuomonė       2017-10-25 8:51

Genderizmo propaganda skinasi kelią smile.

ruta       2017-10-25 8:02

Primena tarybinius laikus , kai ‘liaudis’ rasydavo stalinui ..

mama iš kaimo       2017-10-25 7:51

  Siaubas, kiek tų parazitinių organizacijų. Ko gero, visoms dar ir pinigai taškomi. Na, homosekai ir kitokie “kovotojai už lygias galimybes” ir pan, nestebona, bet protestuojantys studijų centrai, kraštiečių bendrijos (suvalkiečių draugija” visai nesuprantama.
  Na, o visko viršūnė - “sakaliukai” ir vaikų darželis “Nendrė”. Atrodo,jau turime Europinio auklėjimo pasekmes. “Princo ir princo” idėja įsišaknijo.

Daugeliui moterų       2017-10-25 7:16

tenka vienoms auginti vaikus,nes vyrai nusiplauna.Kodėl jos pamirštos?Tai irgi šeima.

Vilnietis       2017-10-25 0:46

NEDELISANT PRIVALOMA PRIPAŽINTI PEDERESTIJOS RĖMIMĄ ANTIVALSTYBINE VEIKLA- KURI GRIAUNA MORALĘ, KULTŪRĄ, ŠEIMAS- O TUO PAČIU VALSTYBĘ- VISI PASIRAŠISIEJI YRA LIETUVOS TAUTOS IŠDAVIKAI IR GRIOVĖJEI- UŽ TAI TURI BŪTI ATITINKAMOS BAUSMĖS SU VISŲ REGALIJŲ, POSTŲ ATĖMIMU IR SU GALIMYBE ATIMTI LT PILIEČIO PASĄ.
——————
ŠITIE IŠSIGIMĖLIAI JAU NIEKO NEBIJO- REIKIA JUOS PRIVERST DREBĖT KASDIEN UŽ TAI KĄ JIE ČIA PASIRAŠINĖJA.

Al.       2017-10-25 0:03

81 kominterno iŠlaikoma organizacija.

nuostolis       2017-10-24 22:47

O kur ausrinos marinos parašas?

Daiva       2017-10-24 22:39

Istorija be galo panaši į tą, kaip ir kai buvo priimtas padorus dirbtinio apvaisinimo įstatymas. Geras sąrašas. Žinosim, kam neverta skirti pinigų, kai Lietuva išsilaisvins iš sorošofilijos.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.