Neužmirštuolė

Tiesos.lt redakcija   2014 m. sausio 11 d. 11:50

76     

    

Neužmirštuolė

Šių rinkimų metų Sausio 13-osios išvakarėse Tėvynės sąjunga ir Jaunųjų konservatorių lyga, remiamos apžvalgininko Andriaus Užkalnio ir prezidentės Dalios Grybauskaitės, iškėlė gražią iniciatyvą – pakvietė lietuvius atsisiųsti iš interneto svetainės neuzmirsk.lt specialiai sukurtą gėlės ženklą, „įsisegti neužmirštuolės žiedą prie savo širdies“ ir taip pagerbti kovojusių už tautos laisvę atminimą.

Tėvynės sąjunga, dar neseniai inicijavusi ir finansavusi „Mė-SOS!“ akcijas, šį kartą interneto svetainėje teigia: „Mes, Lietuvos vaikai, kovojome už dalykus, kurie pirmiausiai iškovojami ne ginklais, bet tiesa. Štai ką reiškė ne vieną kartą besitęsusios laisvės kovos. Įgyvendinome ir iki šiol įgyvendiname misiją, kad Lietuvos, kurią gera kurti, istorija tęstųsi.“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė asmeninėje veidaknygėje taip pat ragina: „Kviečiu visus prisijungti prie naujos pilietinės iniciatyvos „Neužmirštuolė“, skirtos Sausio 13-ajai atminti. Kol prisimename, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos.“

Pauliaus Garkausko nuotr.

Atsišaukdamas į prezidentės kvietimą, pilietinis Tiesos.lt portalas jungiasi prie „Neužmirštuolės“ iniciatyvos.

Šiuo ženklu paminėkime už tautos laisvę sudėtas Sausio 13-osios aukas, bet neužmirškime ir tų, kurie gynė tiesą ir laisvę po 1991-ųjų sausio 13-osios.

Neužmirškime žuvusio pulkininko Vytauto Pociūno, po mirties Valstybės saugumo departamento vadovų šmeižto ir niekinto, neužmirškime už kreidelėmis rašytą „Tie-SOS!“ žodį suimtų, persekiotų ir grotuotoje šuns dėžėje po Kauną vežiotų Lietuvos vaikų, neužmirškime dingusių ir pradangintų vaikų, neužmirškime tų menininkų ir piliečių, kurie dėl išsakytos pilietinės pozicijos šiandien paversti kaltinamaisiais politiniuose teismų procesuose.

Neužmirškime ir nesitraukime.


A.Rasakevičiaus nuotr.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm to Apsikvailino       2014-01-13 16:36

Vienintelis Tiesos.lt atskleidė tiesą, kad Neužmirštuolė yra konservatorių rinkimų akcija. Kam dėl to pykti? smile

Jaunam zmogui-nuosirdziai       2014-01-13 16:26

As ,pavyzdziui,laukiu Lietuvos Saraso,kur kiekviena asmenybe butu pilnai ir atvirai pristatyta su visais nuopelnais ir nuodemem.Kitaip vel patvirtinsim tuos pacius su visom partijom,bandydami rinktis geresni is blogu…Sekmes Jums ir mums.Visuomene turi burtis I pilietines organizacijas.

Apsikvailino tiesos.lt portalas..       2014-01-13 16:23

Paragino prisidėti prie TS ir jos konjaunuolių bei prezidentės įvykdytos rinkiminės akcijos…tIESOS LT PAKVIETĖ PRISIJUNGTI PRIE mulkinamų naivuolių su masonų simboliu atlape..
Kuolys ir Ko karts nuo karto VERTYBIŠKAI grybauja, bet šis kartas ypač skaudus…

nuosirdus jauno zmogaus klausimas       2014-01-13 14:15

parasykit, zmones tiesos.lt komentatoriai - kas yra tie gerieji, tie teisieji, kurie vien tik gera Lietuvai padare, uz kuriuos reikia balsuot, nes as nebezinau (rimtai klausiu)- jus rasote, kad visi blogi, Lietuva nustekeno, isdave ir pan…..tik nereikia rasyt “tau nesuprast”, as rimtu rimciausiai cia klausiu - labai lauksiu saraso doru zmoniu, uz kuriuos balsuot ?

neuzmirsime       2014-01-13 0:19

nesitrauksime. Daug ka gali iskesti sirdis, bet vaiko kancios - to jau per daug. Niekada ramiai nemiegosite, kol verks ir kankinsis vaikai.

Neda       2014-01-12 23:04

Man neuzmirstuole- pogromo Garliavoje simbolis: violetine spalva, pradanginta mergaite, Tiesos siekis, Laisve, pilietiskumas, susidorojimas, persekiojimas…Sia prasme palaikau akcija.

patylėtų       2014-01-12 19:01

Visi šie ragintojai praleido progą patylėti. Kur jie buvo sausio 13-ąją? Lankstėsi žemai TSKP CK bonzoms? tai ką jie siūlo prisiminti? Ką jie patys prisimena? kaip gerai gyveno būdami Kremliaus tarnais? Veidmainiai. Ypač tai taikyčiau Prezidentei. Gal ji dabar ir gera prezidentė, nežinau. Bet šį kąrtą jai derėjo tylėti

Stringai su vycio simboliu       2014-01-12 18:56

Ar ne Uzkalnio sumastyti ?Jei ne-atsiprasau.Musu instituto komjaunimo organizacijos aktyvistas irgi vos atgavus nepriklausomybe pakeite komjaunimo zenkleli Vyciu-i ta pacia skyle,taip sakant.O kiek tokiu.Kiek komjaunimo buvusiu vaduku labia siltai isitaise,tape didziais kapitalistais-juk jie vieni kitus trauke-kaip mafijoj…

sausio 13 gynėjas       2014-01-12 17:41

Pagaliau masonai nusimetė kaukes ir viešai ėmė demonstruoti savo simboliką:
neužmirštuolė-žuvusių masonų atminimo simbolis.
Manau, kad tai pats šlykščiausias koks tik įmanoma sausio 13 aukų atminimo
išniekinimas.

gerai iniciatyvai       2014-01-12 16:48

Patarimas-geriau keliauk I delfio ar komsomolkos wc, o ne I padoru ir garbinga portala skleist savo meslinos propagandos.

gerai iniciatyvai       2014-01-12 16:18

Neismanelis/e, neklaidink zmoniu. Rusai savo zuvusiu kare diena pamini prisisekdami raudona gvazdika, o ne anglai.O neuzmirstuole yra masonu lozes zenkliukas, skaityt reikia ir dometis, o ne niekalus rasyt.
Nukopijuota nuo anglu, kurie turi raudonosios aguonos zenkliuka, pagerbdami zuvusius I pasaulinio karo metais.S.Airijoje ir Airijoje daugelis nacionalistu ir kataliku atsisako prisisegti si zenkliuka del britu armijos veiksmu, kai Ulsterio protestantai ir britu sajungos salininkai prisisega.Piniginiu paaukojimu yra remiama buve ir esami britu karinio legiono personalas. Taip pat dedami vainikai is aguonu atminimo diena.
Paziureti cia:  http://en.wikipedia.org/wiki/Remembrance_poppy

gera iniciatyva        2014-01-12 15:18

anglai savo zuvusiu kare diena pamini prisisekdami raudona gvazdika.

atrodo, kad daugumai cia komentuojanciu tokia inciatyva, paminint sausio 13 labai ne prie sirdies?

Iš šalies to Tiesos.lt naivuoliai       2014-01-12 13:23

Labai kandi Tiesos.lt ironija. “Gėda”, “naivu”, “kvaila” - tik rėkiantiems, bet nemokantiems skaityti. Nemokantiems skaityti netrūksta kitos spaudos.

pensininkas       2014-01-12 13:18

Gėda ir nešlovė konservatoriams ir poniai mėlynu chalatu, kviečiančius sausio 13 d. prisiminti prisisegti neigiamai vertinamos Masonų ložės mėlynos neužmirštuolės ženklu.
Sutinku, kad Šią dieną mes turėtumėme segėti ŽEMĖS REFEERENDUMO SIMBOLIUS, TAIP PRATĘSDAMI AUKŲ ATMINIMĄ IR MŪSŲ KOVĄ UŽ LAISVĘ.

Tiesos.lt portalo ir LS partijos naivuoliai...       2014-01-12 12:26

Lyg kvailučiai svyruonėliai pritaria ,,lovio” partijos ir koloborantės veidmainiškai iniciatyvai…
Kaip veikliam piliečiui man gėda, kad be konkrečių parašų ,anonimiškai portalas remia koloborantės melagingą kvietimą...
Kuolys ir Bingelienė UŽUOT PARAGINĘ VISUS PRISISEGTI ŽEMĖS REFERENDUMO SIMBOLĮ ŠIĄ PRISIMINTINĄ DIENĄ RAGINA PAREMTI KOLOBORANTĖS ir ko VEIDMAINYSTę vardan jų reitingų....
TS IR KOLOBORANTĖ YRA UŽ TĖVYNĖS GALUTINIĮ  IŠPARDAVIMĄ, O UŽ TĖVYNĘ ŽUVO SAUSIO 13 DIENĄ..TĖVYNĘ TADA GYNĖ DAUGELIS MŪSŲ...
aLKAS.LT PORTALE APIE AKCIJOS INICiAtorių falšą teisingai rašo gerb.Z. Vaišvila….
Šią dieną mes turime segėti ŽEMĖS REFEERENDUMO SIMBOLIUS , TAIP ATMINDAMI ( IR PRATĘSDAMI ...) AUKŲ ATMINIMĄ  IR MŪSŲ KOVĄ UŽ LAISVĘ.
nEUŽMIRŠTUOLIŲ MOTYVĄ ,,LOVIO” PARTIJA PAVOGĖ IŠ BIBLIOTEKININKŲ AKCIJOS, TAI RAŠO ALKAS.LT….

Sausio 13-osios proga turėsime pasipuošti MASONŲ ž       2014-01-12 8:20

www humboldtlodge79 org/Journal/theforget-me-notdasvergissmeinnicht

As early as 1934, soon after Hitler’s rise to power, it became evident that German Freemasonry was in danger. In that same year, the Grand Lodge of the Sun (GroßLoge zur Sonne) in Bayreuth, realizing the threat they faced, decided to wear a little blue Forget-Me-Not flower as an informal substitute for the traditional Square and Compasses. It was hoped the flower would provide the Brethren with an outward means of identification while lessening the risk of possible recognition by the Nazis, who were engaged in confiscating Masonic Lodges and their property. German Freemasonry went underground and this delicate flower assumed its role as a symbol of the Fraternity.

The Forget-Me-Not flower distinguished the lapels of countless Brethren persecuted in concentration camps and Nazi occupied areas throughout Europe; who staunchly refused to allow the symbolic Light of Masonry to be extinguished.

(Ironically, some accounts tell that this was Hitler’s favorite flower! Who would suspect someone who wore the Fuhrer’s flower?)

When the Grand Lodge of the Sun was reopened in 1947 by Past Grand Master Fritz Beyer, a little pin in the shape of a Forget-Me-Not was officially adopted as the emblem of that first annual convention of those Brethren who had survived the bitter years of semi-darkness to rekindle the Light by which all Masons work.

At the annual convention of the United Grand Lodge of Germany AF&AM; (Die Vereinigte GroßLoge der Alten Freien und Angenommenen Maurer von Deutschland, VGLvD) in 1948, the pin was adopted as an official Masonic emblem in honor of the thousands of valiant Brethren who carried on their Masonic work during adverse conditions.

The following year, each Grand Representative at the Conference of Grand Masters in the United States, received one of these pins from Dr. Theodore Vogel, Grand Master of the new VGLvD.

Thus did a simple flower blossom forth into a meaningful symbol of our Fraternity, and become perhaps the most widely worn emblem among Freemasons in Germany. In the years since its adoption, tens of thousands of our Brethren have worn it with honor.

The Forget-Me-Not pin is available through National Sojourners, Inc., a Masonic military order, many of whose members have served in Germany and have worn this gentle Masonic tribute with pride.

Truputis prisiminimu Marijai       2014-01-12 2:52

Nezinau,kas buvo tas vyriskis pries tanka ir kurio likimu domites.Galiu kiek papasakoti kas buvo prie TV boksto,ka pasakojo ten su draugais buves vyras.Atzliugejus tanketems kareiviu jose akys pasirode stiklines,lyg kazko butu jiems uzduota.Jie atstate I zmones ginklus,atrode tikrai gresmingai.Vyro draugas suvalkietis turejo palapine,ant kurios kampo tankete uzvaziavo.Nebutu suvalkietis-nors po atstatytu ginklo vamzdziu-uzsispyres trauke is po tanketes savo palapine.Tikru didvyriu vyras pavadino kazkoki vaikinuka,kuris isTV boksto per langa bande ant baisiuju atvykeliu lieti vandeni is kazkokios laistymo zarnos.Apgailetina srove,beviltiskai…Kai buvo aisku,kad zuvo zmones ir bokstas prarastas jie trumpam uzsuko I namus,kad zinotume,kad liko gyvi ir nuskubejo budeti prie Semo rumu.Budejo paromis,gaminosi savadarbius ginklus,devejo zalius tvarkdariu raiscius.Labai buvo neramu…Ta nakti-Sausio 13 buvo atlydys,tarsi jautesi artejant pavasaris.O Konarskio gatvej nuo suviu duzo langai,zmones vietoj ju kabino vilnones antklodes.Padejom suzeistam zmogui nueiti iki greitosios pagalbos automobilio,bet,o siaube,ten sedejo kareiviai…Uzemus LRT per TV pasirode kazkokie tarsi is po vandens snekantys propagandistai-lyg Kasparavicius skaite zinias,nes vadinom tuomet televizija-kaspervizija.Ilgam tuos pastatus apsupo kareiviu sargyba…Ir kokia buvo svente,kai jie issinesdino.Tai Jums kiek prisiminimu.

Marija - Arūnui       2014-01-12 1:36

Jūs teisus, nepagalvojau smile
Dar keletas akcijų: jau nekalbu apie kasdienį budėjimą Daukanto aikštėje, trukusį penkis mėnesius, kassavaitinius juodojo ketvirtadienio paminėjimus. Noriu priminti Baltųjų pirštinių akcijas Seime balsuojant dėl Uspaskicho ar dėl Valio, politinių teismų procesų stebėjimą, “Valom” akciją prie VSD Tarptautinės vaikų dienos proga, Konstitucijos dienos minėjimą prie VSD, tuoj bus ir susidorojimo su FNTT metinės - visur, kaip ir Sausio 13-ąją, reik išeiti į aikštę ir liudyti.
Sakote, jau neveiksnu? kuo pamatuoti permainas, kurios vyksta ne kur nors, o mumyse?
Yra viena ypatinga nuotrauka iš Sausio 13-osios įvykių. Gal prisimenate? Vienas žmogus liko stovėti prieš tanką. Visada savęs klausiau: įdomu, kas buvo prieš tai? Kaip nutiko, kad jis atsidūrė prieš tanką? Gal jų būta daugiau? Ir kas buvo po to? Ar kas nors atsistojo šalia? Priėjo prie jo ir nusivedė? Pradėjo ant jo važiuoti ir jis pasitraukė?... Gal kas žinote? Matėte?

ugnis       2014-01-11 23:41

Cia buvo pasiulymas Ekspertuose, kad kažkas gal Referendumo iniciatyvines grupes rinkikai galėtų S. Lapeno parašytą pranešimą atspausdintų bukleto ar kitokiu pavidalu ir išplatintu visos Lietuvos ne tik miestuose bet ir kaimuose, kad pasiektų kiekvieną Lietuvos pilietį ir kad kiekvienas puilietis galėtų susimastyti, koki kelia pavojų Lietuvai žemių išpardavimas ir kas yra tikri Lietuvos priešai raginantys parduoti žemes.
Kas turi kitokiu ideju, atsiliepkite?

to Arūnui       2014-01-11 23:39

Būtu gerai, kad ir kitas akcijas išvardytumėt - pasistengtumėm sudalyvauti.

Arūnas>Arūnai       2014-01-11 23:27

Ačiū už kvietimą.  17-tos dienos akcijose jau esu dalyvavęs su šeima penkis ar šešis kartus, neskaitant valstybines šventes. Gyvenu Kaune, todėl dalyvauju pagal galimybes. Esu atsiuntęs nuotraukas iš šios akcijos ir į Tiesos.lt portalą.  Galiu pasakyti, tik tiek - akcija dėl mergaitės reikalinga - ačiū už ją, bet ji jau darosi neveiksni. Todėl ir raginu, kviesti žmones į gatves, būtent per tokias šventes, kaip sausio 13-oji, vasario 16-oji, kovo 11-oji. Efektas būtu kur kas geresnis. P.S. Sekantį kartą, kaip kreipsitės į mane - nesidrovėkite parašyti savo vardą. Labai jau ne kaip jautiesi, kaip komentarą tenka adresuoti lyg ir sau.

delfyje nepraleidžia       2014-01-11 23:18

komentarų po G.Landsbergio rašinėliu,jei komentaras jam nepalankus.Matyt,tik tuos ,kurie pritariamai linksi galva.Nuomonės formuotojai dar uoliau tarnaus diktatoriui?

ugnis       2014-01-11 22:59

Manau eurokratams reikalinga Landsbergio pavardes autoritetas, siekiant pritraukti kuo daugiau balsu is Lietuvos, gudri taktika, taciau Landsbergis jau save demaskavo zmoniu akyse su savo fraze cituoju “tautos nereikia fetišizuoti, ji balsavo uz komunistus”.atsiprasau, kad be lietuvisku raidziu rasau komentara

Ta anūko pirma vieta sąraše       2014-01-11 22:52

“subtilus” Kubiliaus kerštas V.Landsbergiui - spėju, kad anūkas pats susigundė. Bet jei paaiškėtų, kad buvo sugundytas ir pats VL, viskas būtų kur kas sunkiau.

Arūnui       2014-01-11 22:38

Norite veiksmo? tuoj vyks - ir jau dvidešimtą kartą - 17-osios dienos akcija “Neužmiršim, nesitrauksim”. Prašom ateiti ir kitus pakviesti…
Kitų akcijų net nevardysiu. Bet organizuokite ir pats, ir kitus pakvieskite.

jei       2014-01-11 22:29

jaunas žmogus vis prakišamas,prastumiamas jis ir lieka įrėmintas,priklausomas nuo stumiančių ir pats natūraliai nesuformuoja nei savo politinio vertybinio stuburo,nei savo pasaulėžiūros,savo nepriklausomo vertinimo kriterijų politiniams ir gyvenimo įvykiams,valstybingumo brandinimui savo šalyje.Tai kas iš tos jaunystės politikoje jei ji tampa įkalinta ir neperspektyvi,nes nekūrybinė.Todėl tie jauni iškelti politikoje tampa įžūlūs, ciniški,pasipūtė,nutolę nuo žmogaus,nes neturi suformuotos savo politinės asmeninės erdvės natūraliai vystantis asmenybei ir žiūri į kitus ir į bendraamžius,kaip į nevykėlius,kuriems"ne tau Martynai mėlynas dangus”,nors gal tie gabesni ir perspektyvesni,bet savo pastangom visko siekė..
Gali pakilėtieji užimti ateityje aukštas pareigas,bet asmenybės formavimasis užsiangažuoja asmeniniame ribotume,kurį tenka mąskuoti, arba kažkur pritapti…

Be komentarų       2014-01-11 22:13

A. Daleso pranešimas, paskelbtas 1945 metais JAV Tarptautinių Santykių Tarybos uždarame posėdyje:
“…Žmogaus smegenys, žmonių sąmonė yra imli keitimuisi. ..Pasėję ten suirutę, mes nepastebimai pakeisime jų vertybes netikrosiomis, ir priversime jomis tikėti. Kaip? Mes rasime ten vienminčių, sąjungininkų. Mes juos išugdysime. Mes priveisime jų tiek, kiek reikės.
Visą jų liaudies istoriją interpretuosime kaip bedvasę, kaip tamsos ir reakcijos karalystę. Išėsdinsime žmonių istorinę atmintį. O su liaudimi, neturinčia šios atminties, galima daryti bet ką. . Liaudis, užmiršusi savo praeitį, nustojusi ja didžiuotis, nesupras ir nūdienos.
Epizodas po epizodo bus vaidinama nenuolankiausios pasaulyje liaudies sąmonės užgesimo tragedija. Iš literatūros ir meno, pavyzdžiui, mes išplėšime jų socialinę esmę, atpratinsime menininkus tyrinėti liaudies gelmėse vykstančius procesus…Literatūra, teatrai, kinas demonstruos ir šlovins žemiausius instinktus. Visaip palaikysime tuos menininkus, kurie skiepys prievartos, išdavystės kultą, visokį nepadorumą…
Valstybės valdyme sukursime suirutę ir netvarką. Nepastebimai, bet aktyviai bei nuolat skatinsime valdininkų neprincipingumą bei piktnaudžiavimą. ..
Sąžiningumas bei padorumas bus pajuokiami ir taps nereikalingi. Mes juos paversime praeities atgyvena. Melas ir įžūlumas, apgaulė, girtuoklystė, narkomanija, vienas kito baimė ir tautų priešiškumas,- visa tai mes nepastebimai kultivuosime, visa tai sužydės visaviduriais žiedais…
Ir tik nedaugelis nujaus, ar net aiškiai supras, kas vyksta. Tačiau mes paversime juos pajuokos objektais ir visuomenės atmatomis….”

Arūnas >Šiandien per žinias       2014-01-11 22:10

Kurgi ne - mes jiems reikalingi, kad visą šlamštą suvartotumėm, ir dar turėtų pigią darbo jėgą. Jau duotas ženklas - euras bus įvestas. Pasakė aiškiai - visuomenės nuomonė jiems nesvarbi, nes eurą įsipareigojome įsivesti, stodami į sąjungą. Taip ,kad liko tik referendumą sužlugdyti, ir Lietuvėlę liks tik peržegnoti

Prancūzų posakis       2014-01-11 22:00

“Nemalonumai kyla ne dėl to,kad drome blogai,o dėl piktnaudžiavimo gerumu.”...Ar nepradėjo V.Landsbergis įžūliai piktnaudžiauti tautos(žmonių),netgi partiečių gerumu,norėdamas savo anūką be patirties,be eilinio košės politikoje prastumti į pelningą vietą.Tai daug sako apie V.Landsbergį,apie jo ilgai slėptus bruožus,kuriuos maskavo mums diegiama taip patogia rusų baime.
  Dar daugiau,ar ne diskriminacinės mintys:nurašyti vyresnius žmones, tuos pačius,kurie juk stovėjo sausio 13 prie seimo,ir apie kuriuos raginama prisminti,kaip neišmanačius ir nevertingus,o išaukštinti jaunimą,kuris tikrai ,kad ir su maloniomis išimtimis,negali prilygti išmintimi turintiems daugiau ne tik amžiaus,bet ir patirties.Negana to ,yra daug jaunatviškai ir šviesiai mąstančių vyresnių žmonių,kai tuo tarpu daug jaunų jau turi nemalonų senatvinį -biurokratinį  sustabarėjimo ir cinizmo sindromą,įgytą prisitaikant prie meluojančios,korupcinės,karjeristinės aplinkos….Pirštais nerodysim…

Šiandien per žinias       2014-01-11 21:48

ES pasiuntinys jau negrasino,kad negausime euro,o primygtinai ir grėsmingai jį siūlė(turite0.Ir pasisekė suprasti,kad ne tiek jie mums,kiek mes jiems reikalingi.Ne mūsų idėjos žinoma,o mūsų vartotojiškumas.Tik gaila,kad iki šio laiko mums buvo įvarinėjamas nepilnavertiįškumo kompleksas,kaipo tamsuoliams,atsilikusiems,neišmanatiems,kuriuos reikia auklėti ir kitaip gludinti pagal vakarietiškas klišes.Laikas pajusti savo vertę.

apie vislius parazitus-landskarides       2014-01-11 21:10
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Kultūros ir meno darbuotojai pradeda akciją „Neu       2014-01-11 21:09

http://www.alkas.lt
2013 11 07 08:40
Nesulaukę iš Vyriausybės konkrečių sprendimų dėl kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokesčio padidinimo 2014 metais bei žadėtų 49 milijonų skyrimo, kultūros ir meno darbuotojai pradeda akciją „Neužmirštuolės –2“.

Akcijos metu Prezidentūrai, Seimui, Vyriausybei, visiems ministrams ir viceministrams, kitiems politikams kultūros ir meno darbuotojai iš visų Lietuvos kultūros įstaigų (bibliotekų, muziejų, kultūros centrų ir kt.)  siųs atviruką  „Neužmirštuolės –2“. Ypatingą dėmesį šios akcijos metu kultūros darbuotojai skirs Finansų ministerijai.

Taip pat kultūros ir meno darbuotojai šiuo metu tariasi su profsąjungų teisininkais dėl kitos, tik šį kartą jau teisinės, akcijos. Neatmestina, kad 2014 metais apylinkių teismus užplūs kultūros ir meno darbuotojų ieškiniai dėl sumažinto ir negauto darbo užmokesčio išieškojimo.

Akcentuotina, kad pagal parengtą kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokesčio didinimo 2014–2016 metais programą, per trejus metus norėta pasiekti, kad mažiausiai uždirbančiųjų mėnesio darbo užmokestis būtų  ne mažesnis kaip 1732 litai, o kitų darbuotojų darbo užmokestis padidėtų vidutiniškai 45 procentais. To siekti buvo siūloma kasmet didinant finansavimą atlyginimams dviem bazinės mėnesinės algos dydžiais kiekvienam kultūros ir meno darbuotojui. Tačiau kitų metų biudžete lėšos kultūrininkų algoms didinti nenumatytos.

Primename, kad kultūros ir meno darbuotojų įvykdyta akcija „Neužmirštuolės –1“ sukėlė atgarsį visuomenėje, sulaukė atsiliepimų, politikų dėmesio.

neužmirškim       2014-01-11 20:52

Neužmirškim Garliavos istorijos. Tai didžiausia nepriklausomos Lietuvos gėda, atskleidusi realią tikrovę, ką dengia ir kam tarnauja dabartinė valdžia. Klausimas - kur dabar Garliavos mergaitė, nė kiek ne menkiau svarbus nei sausio 13-oji…

neužmirštuolių epidemija, o       2014-01-11 20:42

EPIDEMIJA: Nigerijos sveikatos apsaugos pareigūnas informavo, kad choleros epidemija šiaurinėje Kano valstijoje nuo lapkričio mėnesio pareikalavo 71 žmogaus gyvybės, infekuoti 2 tūkst. 165 žmonės.

Arūnas > Simai       2014-01-11 20:37

Visiškai jums pritariu. Net ir iš komentarų matyti, kad mes gerai reaguojame, tik į lozungus. Aš jau pradėjau nesuprasti, kam išvis reikalingi tokie portalai kaip šis, jeigu juose tik pamokslai ir lozungai. Jokio veiksmo, ypač tokiomis progomis. Manau reikia organizuoti mitingus, o ne gėlytes segiotis. Noriu palinkėti tiesos ieškotojams ( turiu omenyje visuomenininkus ) vienytis, burti žmones, ir eiti į gatves. O šiam portalui daugiau veiksmo, kaip sakoma - apsiėmėte būti karve, tai duokit pieno.

nesupratau       2014-01-11 20:17

nejaugi ir jūs raginate prisiklijuoti prie širdies “neužmirštuolę”?

Straipsnis        2014-01-11 20:01

“Delfio” portale rubrikoje “Politiko akimis"G.Landsbergis.“Kodel Lietuvos politikoje reikalinga nauja karta?”

Tomui - ugnis       2014-01-11 19:53

Teisingas Vlado Vilimo pastebejimas apie Gabrieliu Landsbergi, kandidatuojanti i Europos Parlamenta: Teisingumas - valstybės pamatas. Ant kokių pamatų jaunieji politikai ruošiasi toliau statyti valstybę?

Žinoma prieš tai reikėtų įsitikinti kas ir kokius teisingumo pamatus klojo ištisą dvidešimtmetį

Valstybė be teisingumo tik plėšikų gauja (Augustine of Hippo).
Gal apie tai reikėtų pamąstyti einant į didžiąją politiką.
Ka tokio 27 metu jaunuolis gali nuveikti Europos parlamente, neturintis
pakankamai politines patirties Lietuvos politiniame gyvenime ir gyvenimiskos patirties, tik is vadoveliniu fraziu ir partijos kolegu rekomendaciju, neturintis politinio stuburo, kaip pasakys frakcija Europarlamente, taip ir balsuos, nes alga juk 25tukst euru per menesi, kaip atsispirti tokiems pinigams?

Konjaunuoliai sugalvojo,       2014-01-11 19:28

Zagornas (zydukas Uzkalnis) paturavojo, prisijunge ir ,,pasiskiepusioji”. Juokinga ir kvaila akimirkos akcija. Geriau be zibuciu-neuzmirstuoliu, o konkretus veiksmas, kaip pvz., Garliavoje- mergaites grobimo stabdymas, neigiama pozicija Estrelos rezoliucijos atzvilgiu, Pociuno bylos istyrimas, lietuviu-valstybines kalos apgynimas nuo rusinimo, susinimo, lenkinimo ir t.t.  S.Neris (iseivijoje prakeikta poete uz Stalino saules atvezima, nors ji tebuvo tik menkas ,,papuosaliukas”)  aiskiai suformulavo patriotizma: ,,Zygiais, o ne zodziais mes Tevyne mylime”. Prezidente lenda visur, net be muilo - verbos, marguciai, pensininkai, vaikuciai, vaikuciai (kaip ir bevaikis Leninas), dabar kisa nagus prie renginiu Sausio 13-ajai pamineti, kai ta, 1991 m. nakti ji buvo su Burokevicium, Jarmolavicium ir t.t., mat ,,kovojo” savus karus. Nereikia dirbtinu popieriniu kvietkeliu, susikiskite juos i tam tikra vieta - siai dienai reikia aiskumo ir skaidrumo, ne melyna-zydriuju spalva uzdengti akis - su kuo esi, Prezidente? Kada paviesinsi kam tarnauji- Putinui, FSB ar dar kitam velniui. Kol kas Lietuvai netarnauji, nes ta tarnyste paciai tera tik FARSAS, su melyna neuzmirstuole…

Sima       2014-01-11 19:10

Baikite verkslenti ,pradekite veiti . Jeigu butume vieningi ,susiriktume prie seimo puse milijono ,nesitrauktume ,reikalautume ,tai ir gyventume kitaip . Dabar tik komentarus rasyti mokame ,daugiau nieko ,bijome o ko bijoti ,laikas pradeti pakovoti uz save ,savo vaikus ir anuku ateitis ,trauktis nera kur .

Tai Lietuvos       2014-01-11 18:29

pardavimas,kaip tada pardavė Maskvai…

Tai būkite geri ir pasakykite ką dalino Prezidentū       2014-01-11 18:04

Ar ir vel kaip prie sovietu , išsikviete savuosius ir iteike zenkus su zvaigzde, o likusiuosius pasiunte zibuciu,tfu neuzmirstuoliu parsinešti. Nenusiminkite, nes ir Dievas jums padeda, nes neatsiunte sniego , tai vilties dar turite, kaip ir pensininkai atgauti pensijas. Štai ir turite laisve, eiti dabar ar po minutes ,nes kito kelio neturite, kol dar nepastatytos lentos su vokiškais ,kinietiškais ar angliškais uzrašais “Privati valda” vertimo lietuviško tai nebus. Mokykites jau dabar, nes paskui einan neuzmirštuoliu, galite gauti druskos i uzpakali.

neuzmirstuole-violetines spalvos?       2014-01-11 17:57

ka gi, neuzmirsim, nesitrauksim…

Tomas       2014-01-11 17:37

Gabrieliaus Landsbergio straipsni alfoje nėra “rašliava”. Gana kuklus, per daug nuglaistytas, nieko labai nesakantis. O bet tačiau visai tvarkingas labai jauno diplomanto straipsnis. Iš jo vieno, dar nieko spęsti negali.
Todėl tie, kurie pyksta ant klystančio senelio, neturėtų keikti anūko. O dar daigiavaikio tėvo.

ogi        2014-01-11 17:23

Vytautas V.Landsbergis kaip raso savo biografijoje su žmona Ramune augina keturis vaikus – Joną (19), Eleną (17), Juliją (10), Severiją (8). Iš pirmosios santuokos Vytautas V.Landsbergis turi sūnų Gabrielių (27), kuris jam jau suspėjo padovanoti keturis anūkus – Augustą, Vilių, Mortą ir Gertrūdą. Vyresnysis Gabrielius pasirinko diplomato kelią ir dirba Belgijoje Lietuvos ambasadoje III sekretoriumi.

na jo       2014-01-11 17:03

GL parašymas-jau politikų tribūoje ,alfa.lt
kartu reiktų skaityti atgailą-skiepą VL “Keturi prieškalėdiniai trupiniai”

ogi - aneliutei       2014-01-11 16:56

o kur galima paskaityt Gabrieliaus L. rasliava?

ogi       2014-01-11 16:53

http://www.kvantinemagija.lt/john-coleman-komitetas-300.html-
http://www.laisvaslaikrastis.lt-istrauka
Nuomone - Ką tokio apie tai, kas Lietuvoje įsteigė ir kontroliuoja jo paties įvardytą korumpuotą, kriminalizuotą, paralyžiuojantį naujoviškos kriminalizuotos nomenklatūros tinklą galėjo sužinoti Vytautas Landsbergis?
-Galėjo sužinoti tai, kas iš esmės galėjo pakeisti jo ryžtingą neigiamą požiūrį į šį tinklą. Galėjo sužinoti tai, kad šį tinklą Lietuvoje įsteigė ir kontroliuoja visiškai ne ta jėga, kurią jis iki pat 1998 metų pavasario turėjo omenyje.
Galėjo sužinoti tai, kad jo paties įvardytą korumpuotą, kriminalizuotą, paralyžiuojantį naujoviškos kriminalizuotos nomenklatūros tinklą Lietuvoje įsteigė ir kontroliuoja ne Rusijos FSB (KGB), o viena iš Vakarų slaptųjų tarnybų, kad šiame tinkle Rusijos FSB (KGB) atlieka ne užsakovo ar generalinio rangovo, o tik subrangovo vaidmenį.
-Ar tai nebuvo ta pati Vakarų slaptoji tarnyba, kuri kontroliavo akcinės bendrovės „Mažeikių nafta laikinojo valdymo ir perdavimo „Williams“ procesus?
-Taip, tai buvo ta pati Vakarų slaptoji tarnyba.
-Tai būtent ši Vakarų slaptoji tarnyba iš Desovietizacijos įstatymo išvengusių mūsų šalies politikų pareikalavo, kad Lietuva, jeigu ji nori būti priimta į NATO, visą savo naftos ūkį privalo atiduoti „Williams“?
-Taip.
-O jeigu mūsų šalies politikai šio reikalavimo vykdę nebūtų?
-Tuomet būtų pasipylęs aukštas pereigas Lietuvos Vyriausybėje, Seime, Prezidentūroje, teismuose ir teisėsaugoje užimančių asmenų, kaip buvusių KGB agentų ir patikėtinių, demaskavimo škvalas.
Būtų buvę sprogdinami prekybos centrai, naktiniai klubai, kino teatrai, viešbučiai, kavinės, mokesčių inspekcijos, teismai, autobusai, geležinkeliai, traukiniai kitos gausesnio viešojo žmonių susibūrimo vietos, dešimtimis ir šimtais būtų buvę žudomi ir luošinami niekuo nekalti žmonės.

Teta Beta       2014-01-11 16:47

Mėginkime Lietuvos gyvenime pastebėti ir teigiamus dalykus. Galėto konservatoriai su Uždaviniu prieš Sausio 13-tą ir atvirų patyčių akciją surengti. Pavyzdžiui, vėl paleisti internete, TV klipukus “Mė-sos” arba “degradai” išvadinti senus disidentus Algirdą Patacką, Nijolę Sadūnaitę.

Bet ne - susitvardė, susilaikė. Rinkiminiais metais prisiminė Mantas Adomėnas studijas Kembridže, patriotinę anglų aguonos akciją ir pritaikė ją Lietuvai. Gražu. O galėjo juk ir kokią bjaurastį sugalvoti. Ką nors dar baisesnio už lovoje besikeikiačią konservatorių rinkimų mergaitę. Ir Grybauskaitė, Ulbinaite su VSD galėjo ta proga dar vieną skiepų akciją surengti. Bet ir jos susilaikė.

Pasidžiaukime, kad bent Sausio 13-ąją konservatoriai ir Grybauskaitė gražiai elgiasi. smile

Ir neleiskime jiems užmiršti to, ką jie labai užmiršti norėtų.

kaip prasminga       2014-01-11 16:24

pardavus zeme Lietuvos. mums liks tik popierines geles.

perversmininkų iniciatyvos įžeidžiančios       2014-01-11 16:05

Grybauskaitės ir konservatorių jaunųjų komjaunuolių iniciatyvos kelia alergiją. Kaip paminėti ir pagerbti nepriklausomybės aukas yra daug būdų ir galimybių, svarbiausia - nuoširdumas. Asmens, kuriam sausio laikų kovotojai buvo vien nacionalistai, separatistai ir verti tik sunaikinimo, šiandieninės “iniciatyvos” yra nenuoširdžios ir naudojamos tik savireklamai.

Aneliute       2014-01-11 14:54

Jaunieji konservatoriai-be morales ir be istorijos senuju konservatoriu anukai.Plaukai pasisiause,kai perskaiciau Gabrieliaus L. rasliava,pranoko ir savo seneli blogaja prasme.Kuo tolyn tuo labiau degraduoja si sumauta gaujele.Tauta pati zino ka jai prisiminti. Kas cia per partija ,graziausius dievo kurinius pavercia i nieka- kregzdutes,neuzmirstuoles…

kodel       2014-01-11 14:49

Kodel is lietuvisko biudzeto per fondus skiriama simtai tukstanciu norvegu isperai “15 min.”, kurios nemokamas tabloidas siekia sunaikinti lietuviska spauda?

Algiui       2014-01-11 14:42

pilnai sutinku su Algio komentaru

Kacius       2014-01-11 14:38

Nei vienas, save gerbentis Lietuvis, neprisisegs sau makarono ant nosies.
Tautos naikintojams po raudona gvazdika ir visus i Lukiskes!

prisiminkit        2014-01-11 14:38

R.Ozolo žodis:
“Nebėra šiandien kitų ideologijų – tik kosmopolitizmas ir nacionalizmas. Kosmopolitų įrankis – globalizacija, tautų ir valstybių naikinimas. Tautos kultūrų, gamtos ir valstybių gynėjai –vienintelė reali jėga prieš visų lygių oligarchų savivalę.
Nacionalizmas – šių dienų humanizmas. Tai kelias iš aklavietės, į kurią atvedė neribotų pelnų troškulys.”
Viename iš Austrijos atsiųstame leidiny perskaičiau tokią Jo Ekscelencijos Latvijos prezidento V.Ulmanio citatą: “Jeigu šiandien dar egzistuoja mažos nepriklausomos valstybės, tai reiškia, kad didžiosios dar jų nepasidalino”. Latvijos Prezidentas tik pacitavo 19 amžiaus garsaus politiko žodžius.

aisku       2014-01-11 14:30

dabar aisku, kodel parsidavusi valdzis skuba kuo greiciau visus Lietuvos
pensininkus ismarinti.
Leisiu sau pastebeti, kad pasauliui Lietuva reikalinga ne tik kaip penkta koja, bet kaip ideali melzykla: Willjams aferistai su 10 000 ist. kapitalu gali isigyti milijardine naftos imone, vien uz atejima irinka Kubilas uzsienieciams suploja desimtis milijonu, Lietuvos valdovai pries atejunus sliauzioja keliais, o prokurorai negeba sugauti ne vieno tarptautinio nusikaltelio - pradedant rabinu, sumususiu zurnalista, baigiant - sifrinais bei kaplanais. Ar rasit geresni roju internusikalteliams? Jei Kipras garseja laisva ekonomine zona, tai Lietuva save galetu drasiai paskelbti

Algis       2014-01-11 14:26

Šitai lietuvių tautos naikintojų gaujai, išvogusiai Lietuvą, išnaikinusiai
milijoną gyventojų, ne užmirštuoles, o kaukolę su kaulais derėtų segtis ant
pilvo.
Iki ko nusirista: pirmi pasaulyje pagal savižudybes ir pagal emigraciją,
vienoje gretoje su Alkaidos naikinama Sirija.

o jeigu       2014-01-11 14:25

o jei banda uzsispiria ir ima bliauti prie seimo, pakanka pavaisinti
guminemis kulkomis (liaudiskai - “valdiska kramtoske”) ir vel visi ramus
kaip isromyti. Tikri dievo avineliai. Skanestas isrinktajai tautai.O svarfbiausia - paklusni.Todel, kad svetimsaliams atejunams vietiniai tera paprasciausi darbiniai arkliukai. Tokie egzotiniai Zemaitukai, kuriu daug serti nereikia. T.y. -pigi darbo jega.Ir tai savaime suprantama: ciabuiviai pries okupantus yra visuomet bejegiai. Kaip ir vergai pries vergvaldzius. Istorija sako, kad tokiais beviltiskais atvejais gelbsti tik sukilimas. Kad ateity musu vaikams ir vaikaiciams nebereiketu vel maudytis kraujo upese, musu,nudienos lietuviu sventa pareiga, saugoti paveldeta is didvyriu proteviu vientisa Lietuvos teritorija ir neuzleisti jos naujiems pasaulio valdovams.
Visi Donskio ar Landsbergio globalistiniai svaiciojimai tera pagal XXI a.
modernizuota Tevynes isdavystes forma. O uz Tevynes isdavima visame
pasaulyje baudziama auksciausiaja bausme.

taigi       2014-01-11 14:15

pasauliui Lietuva yra ne tik reikalinga, bet ir būtina. Mūsų šalis, tai
daug gėlo vandens. Ir švaraus. O ateity pasaulį valdys tie, kas turės
geriamą vandenį. Ir dėl vandens kraustysis tautos iš vienos šalies į
kitą. Ir dėl vandens kils karai… O dar mūsų šaly su kiekviena diena
vis daugiau erdvės. Tai va, tie kurie dabar susipirks Lietuvos žemę, už
didelius pinigus pardavinės teisę čia gyventi tiems, kas dėl vandens
stygiaus bus priverstas kraustytis. Tada lietuviui, kaip etniniam vienetui,
pasidarys iš vis riesta ir, kaip visada, jis taps kuo nors kitu: lenku,
rusu, uzbeku, tadžiku,kiniečiu o,jei labai pasiseks, gal vokiečiu,
prancūzu ar norvegu. Labai norėčiau, kad tokios prognozės
neišsipildytų, bet su mūsų išrinktaisiais, pasiruošusiais už pinigus
ir abejotiną šlovę sulysti š...n bet kuriam, kas garsesnis ir
“didesnis”, gali laukti visko. Ir dar: mažai drąsių žmonių mūsų
tėvynėje.

taigi       2014-01-11 14:13

Negi musi valdzia tarsi pigi prostitute?O paziurekit kaip elgiasi visos prostitutes - vos restorane isgirsta uzsienietiska kalba, tuoj visos ir lekia prie ju staliuko. Kodel Lietuvos valdzia taip limpa prie uzsienieciu?Globalistu skolos lieka ne mums, o musu vaikams ir vaikaiciams, nes patys
mes pussimcio milijardu jau niekaip nebeatiduosim. Ateities kartos mus
prakeiks uz toki nuolankuma atejunams. savi sukciai moka mokescius ir statosi pilaites Lietuvoje, ko negalima apie atejunus pasakyti. Musu kvaila valdzia is Lietuvos biudzeto dar okupantams primoka, kad anie ateje ne tik sunaikintu lietuvius verslininkus, bet dargi leidzia visa uzdirbta pelna is musu svetur isboginti. Pvz. JIEMS pinigai uz kiaules, o mums srutos ir smarve.
Todel ju sukurtos darbo vietos itartinai dvokia. Juokingiiausia, kad mums
skirtas ES lesas JIE irgi cia sau ramiai issiplauna. Mums lieka tik skolos.

taigi       2014-01-11 14:07

viskas lyg ir logiska bet nedera , siaip ar taip bet pries okupantus
rasdavome savyje jegu priesintis , buvome vieningi savo siekiuose , o stai
pries savus burbame tik tokiuose forumuose , o juk turime galimybe
koreguoti valdzios klaidas , ja garantuoja Konstitucija , bet juk tylu kaip
kapinese , ar tauta nezino savo teisiu , ar jai jau visvien nes tas
prakeiktas lietuviskas nuolankumas uzbaige tautos dvasios degradavimo
procesa . Panasu kad taip ir yra ...

taigi       2014-01-11 14:05

kalbant apie skandinavisku banku dominavima: spekite kurime banke yra
mokesciu inspekcijos saskaita- aisku swed banke ir jie vieninteliai turi
teise rinkti VMI mokescius.Kiti bankai jiems tik tarnauja. Kubiliaus
vyriausybes iteisintas ” saziningos” konkurencijos atvejis…

sako       2014-01-11 14:03

sako , kad skandinavu bankai dividendus uz savo investicijas issimoka
kitaip - seb ir swed motininiai bankai suteikia savo bankeliams Lietuvoje
subordinuotas paskolas i kapitala uz gerus procentus ir kas menesi i
Svedija kapsi pinigeliai…O LIETUVOS BANKO KLERKAI JIEMS TAI PADEDA
ITEISINTI, PASIDOMEKITE KAS JIEMS PADEDA BIZNIUKA DARYTI

Juk       2014-01-11 14:00

Valdzia MYLI TIK PINIGUS ir DAUG PINIGU (Itakos,atkatai ir kiti banditams priimtini dalykai). Juk senai jau aisku, kad pasaulis skendi korupcijoje ! Bankai skesta savo paciu skolose,televizija pasidare tiek iskreipta, net slykstu kartais klausyt, ka ten ziuret, internetine erdve uztersta kaip srutu duobe! Bet….........kazkam visa tai naudinga ?! Trumpai tariant neskaityk,neziurek,neklausyk! bus ramiau smile bent jau laikinai

to taigi       2014-01-11 13:58

Valdininkai negali be Briuselio, nes iš ten dvelkia didelis pinigų kvapas.

Juk       2014-01-11 13:57

Istatymai turetu drausti finansuoti is biudzeto uzsienio valdomas kompanijas. Ne tam mes mokescius mokam, kad jais sertume okupantus.Fondai ir valdininkai, kurie juos seria, prisideda prie globalistu, kurie naikina Lietuvos nepriklausomybe

Taigi       2014-01-11 13:52

kas ir kodel taip nuvare Lietuva. Pamato uzsienieti ir visi tuoj puola ant keliu su premjeru priesaky… Va ka reiskia but 50 m. po ruso padu! Zmones, ypac - valdininkai, issiugde vergo sindroma: anskciau nieko negalejo be Maskvos, dabar - be JAV ir Briuselio klerku paredymo.

Pensininkas       2014-01-11 13:42

Buvau tremtinys ir politkalinys bei liaudies priešas, gyniau tele bokštą ir budėjau prie Seimo. Bet dabar, kaip ne keista, konservatorių dėka už tai, kad rinkau parašus Referendumui surengti, tapau Lietuvos priešu ir Kremliaus ranka. Skaudu, kad gilioj senatvėje esu taip “savų” iškoneveiktas. Atleiskit, kad ne visiškai į temą pateikiu ne valstybine kalba, angliškai nemoku, pastabas apie asmenybės kultą Lietuvoje. Cложно не заметить, как шаг за шагом (Lietuvoje) формируется культ своего «фюрера» (mėlinu chalatu), который под лозунгами демократии и европейских ценностей форматирует под себя политическое пространство республики. Независимые партии становятся внесистемными – криминальной «рукой Кремля». Отдельные политики со своим мнением, попадают под пресс, который должен придать этому мнению нужные формы.

iskur       2014-01-11 13:29

tiek cinizmo ir noro tyciotis?

Klausimui       2014-01-11 12:45

ar ir pragyvensi nieko nesupratęs?

Tomas Arūnui       2014-01-11 12:41

Čia gi ne tik ironija. Čia taiklus jų demagogijos parodymas. Suerzinto Klausimo klausimas - įrodymas, kad tai veikia. Ačiū. Neužmiršim, nesitrauksim.

ugnis       2014-01-11 12:34

Nukopijuota nuo anglu, kurie turi raudonosios aguonos zenkliuka, pagerbdami zuvusius I pasaulinio karo metais.S.Airijoje ir Airijoje daugelis nacionalistu ir kataliku atsisako prisisegti si zenkliuka del britu armijos veiksmu, kai Ulsterio protestantai ir britu sajungos salininkai prisisega.Piniginiu paaukojimu yra remiama buve ir esami britu karinio legiono personalas. Taip pat dedami vainikai is aguonu atminimo diena.
Paziureti cia:  http://en.wikipedia.org/wiki/Remembrance_poppy

Nida       2014-01-11 12:31

Kaip baisiai pradeda skambėti konservatorių ir Grybauskaitės žodžiai apie tiesą ir atmintį. Kaip Stalino ir Sniečkaus kalbos apie humanizmą.

to Klausimas       2014-01-11 12:31

Tau nelemta nesuprasti, kas ta sausio 13-oji

Arūnas       2014-01-11 12:25

Manau, kad jie šios ironijos nesupras. Taip elgdamiesi mes tik prisidėsime prie prezidentinės akcijos.

Klausimas       2014-01-11 12:23

Sausio 13 -oji, tai prie ko ten violetinio patvorio degradų nuotrauka įdėta?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

apie vislius parazitus-landskarides       2014-01-11 21:10

Komentare buvo paminėtas vienas vislus parazitas-landskaridė. Dabar šio
parazito lervos jau okupuoja visą Lietuvą, lenda į Europarlamentą.
Tos neužmirštuolės- perspėjimas mums, kad neužmirštume naikinti parazitus,
nes parazitai sunaikins Lietuvą.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.