Visuomenės pokyčių analizė, Ugdymo politika, Šeimos politika, Prezidentas ir jo komanda, Specialiosios tarnybos, Teismai, Pedofilijos byla, Šiaurės Amerika

Neringos Venckienės prašymas JAV teismui:  „Aš tenorėjau apsaugoti mergaitę“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 4 d. 6:36

32     

    

Neringos Venckienės prašymas JAV teismui:  „Aš tenorėjau apsaugoti mergaitę“

Skaitantiems angliškai siūlome susipažinti su Neringos Venckienės prašymu teisėjui Daniel G. Martinui, kuriame ji išdėsto savo motyvus, kodėl ji turėtų būti paliesta į laisvę. Dokumente ji trumpai pristato ir argumentus, atskleidžiančius Lietuvos generalinės prokuratūros pateiktų kaltinimų melagingumą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:00
Dzeikas       2018-05-9 20:43

Dei Venckienes teismo geguzes 10d. man stai kas tamsu:
Teisme buna 3 veiksniai:
- Ieskovas
- Atsakovas
- Teisejas.
Su teiseju ir atsakovu kaip ir viskas aisku. O kas ieskovas? Lietuvos respublika? JAV prokurautura ar kaip jie sako “kaltintojas”? Kas atstovauja ekstadicijos reikalavimui?
Gal Lietuvos prokuratura teatsiuncia koki klapciuka, gales publika pajuokinti, kaip Grybauskaite , kai tenka i nesuderintus klausimus atsakineti.

G.N.       2018-05-8 15:14

Venckienės teismas gegužės 10 dieną 9 valandą.

Drenis       2018-05-8 9:26

Šį ketvirtadienį, gegužės 9 d. 9 val. Čikagos laiku įvyks preliminarinis teismo posėdis, kuriame teisėja Virginia Kendall susipažins su N.Venckienės advokatų pareiškimu, ginčijančiu ekstradicijos pagrįstumą.

tą ankstyvą       2018-05-6 22:32

gegužės rytą ne vienam suaugusiam dužo širdis, tad ką turėjo išgyventi mažas vaikelis? Kur dabar suluošinta fiziškai mergaitė, išvežta į Vokietiją. Dieve, šaukiame Tave, pasirūpink savo mylimiausiais, išgirsk kankinių šauksmą, senelių ašaras nušluostyk, nuramink verkiančias Lietuvos širdis.

Džeikui       2018-05-6 21:48

Rusų užverbuoto iškrypusio Lietuvos diplomato, turinčio priėjimą prie NATO, versija duotų daugiausiai atsakymų, taptų aišku dėl abipusės tylos. Bet vis tiek liktų klausimas kodėl terorizuojamos aukos ir jų artimieji?

tam kur hmm       2018-05-6 18:26

Įdomu kas sieja advokatą Bužinską ir konjaunuolį Bužinską (“Buržujaus dienoraštis”)? O Furmos sesutės tai kaip ir Milinienė - kaimo “elitas” nupudruotu snukiu ir purvinais apatiniais. Iš tokių bet ko tikėtis galima.

hmm       2018-05-6 17:46

Manau, kad Lietuvoje bus su Venckiene susidorota Įrodo FURMANAVIČIAUS seserų noras keršyti ir pinigų bei advokato Bužinsko pasakymas - ĮRODYTI, KAD VENCKIENĖ BUVO KURSTYTOJA, TIPO PRISIDĖJO PRIE FURMANAVIČIAUS NUŽŪDYMO BUS LABAI SUNKU, BET ĮMANOMA. taigi kaltinimų pačių absurdiškiausių gali prikurpti dar begalę...... Taigi, manau, kad Venckienė ir jos advokatas turi ir šiuos faktus teismui paminėti ir pateikti straipsnio kopiją delfyje - Suėmus Venckienę atsirado galimybė......

Dzeikas       2018-05-6 6:27

atkrisui:
“Kremliaus propogandos tyla” atrodo “iskalbingai”?
Greiciau keistai. Net unikaliai , sakyciau. Nes paprastu atveju, net kai Kremlius “ne prie ko”, tai jo troliai ispirtu , ikastu net siaip sau, tik pro sali praeidami. O dabar apeina tarsi vanduo plokscia akmeni - be sukuriu.Tokios jo reakcijos nesu mates isvis.
Amerikieciai..? Ne ju braizas. Toks valdzios inirsis, demonstratyvus susidorojimas su zmonemis net tik netiesiogiai susijusiems su byla.Siekis ibaugint. Tai budinga KGB metodams ir budui. Prsiminkite ir palyginkite susidorojima su Trockiu kaip pavyzdziu: buvo surastas Meksikoje (prieskaryj tai buvo kokia tai Alfa Centaura geografiniu, politiniuzeikas poziuriu) ir demonstratyviai brutaliai (ledkircio smugiu galvon) nuzudytas. Nors tas jau buvo seniai pasalintas is politikos, ir tiek ibaugintas , kad i Meksika pabego ir gyveno nuosalioje viloje.

atkris tuščios versijos       2018-05-6 1:35

Jei amerikiečiai sutiks išduoti Venckienę, reiškia turi tam motyvų. Buvę JAV ambasadoriai Lietuvoje aktualiu laikotarpiu lyg ir švarūs, nes tęsia diplomatų karjerą, nors vienas jų labai dažnai vežiodavo labdarą į vaikų namus Lietuvoje. Tuomet belieka CŽA operacijos versija ir aukšto Lietuvos diplomato, dirbusio NATO kryptymi, versija. CŽA operacijos versija kiek “šluba”, nes tada neaišku dėl ko amerikiečiai kitų rankomis nori sunaikinti Venckienę ir jos artimuosius. O diplomato versija duotų atsakymus į daugumą klausimų, nors vis tiek liktų neaišku, dėl ko buvo terorizuojami niekuo dėti žmones, aukos ir nukentėjusieji.
Gal įmanomos versijos ir apie tai, kad amerikiečiai, net ir žinodami Lietuvos elito keistus “pomėgius”, vengia griauti kortų namelį Kremliaus pafrontėje, bet labai jau skirtingų svorio kategorijų žaidėjai šiuo atveju yra, užtektų trumpos užuominos iš Vašingtono - “APSIŠLUOKITE!” ir Lietuvoje pajudėtų ledai. Kremliaus propagandos tyla šiuo klausimu išvis atrodo iškalbingai. Ir tame visas įdomumas. Nes net ir į viešumą iškilus istorijai apie kokį aukšto rango rusą-iškrypėlį, Kremliui duotų įsakymą savo propagandos mašinai viską neigti. Ir liūto dalis Rusijos TV auditorijos patikėtų, kad neva tai eilinis Vakarų išpuolis prieš “apgultą tvirtovę” ir jos diplomatus.

Ankstesniam Komentavusiam       2018-05-5 21:17

Adresas (siuo atveju—N.Venckienes) ”tradiciskai” reikstu kaip ir namu adresa. Taciau— lygiai taip pat— esama buvimo vieta. Ta ir noorejau pasakyti. Taciau Jusu pastaba draugiskai priimta.

Stasys       2018-05-5 18:29

Suinteresuotiems “čekistams” atrasti tai, ko jiems reikia nėra sunku. ... O mano matymu, juk valstybės vardu padaryta tiek daug nesąmonių, todėl, manau, valdžiažmogiai darys viską, kad tas viskas neiškiltų viešumon ....

...       2018-05-5 10:47

Manau jokiu adresu nereikia viesinti

...       2018-05-5 10:46

Manau aplamai nereikia viesinti jokiu adresu

to:Ziauriai ”diskretiskai”        2018-05-5 0:20

galimai, anglu k neskaitote. Cia yra kalejimo adresas, ne jos namu. Nusiraminkite, neklaidinkite tu, kurie irgi neskaito anglu k.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-05-4 22:44

Teisėja rašo taip kaip mano. Faktai išsėstyti teisingai. Manau, kad trūsta pagrindinio. Pagrobta mergaitė sunaikinta. Apie tai gal tegu pasiskaito mano 2018-03-26 straipsnį “Seimo smarvėms”

http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas/#more-8107


Papildomai galima pridėti teisėjo Andriaus paaiškinimą, kodėl mergaitė neliudijo pedofilijos byloje. Teisėjas pasakė “ATMINTIS IŠTRINTA”. O tai kriminalinis nusikaltimas, žmogus iš esmės sunaikintas. Niekas nieko netyrė, bylos nekėlė, mergaitės NEBĖRA.

nesvarbu       2018-05-4 22:42

(pirmas psl.)
Jusu garbe, teisejau Danieliau Dzi. Martinai.
Prasymas.
Bylos Nr. tokstai
Rasau jums siandien nuolankiai prasydama perziureti mano bylair ivertinti mano prasymo isleisti iki teismo uz uzstata pagristuma. Jau praejo 2 menesiai nuo Jusu sprendimo ekstraduoti mane ir as pasilieku ...(neiskaitoma 1 zo) be galimybes buti su mano sunumi.
As noreciau Jus ustikrinti, kad nesu begliu nuo teismo rizikos grupeje nes atvykau i Jungtines Valstijas begdama nuo Lietuvos vyriausybes melagingu/klaidingu (“false” gali reiksti ir ta, ir ana) kaltinimu ir politinio persekiojimo. As gyvenu cia, Jungtinese Valstijose ir tuos ketinimus irodo Socialinio draudimo kortele (tipo Sodros ar kaip TSRS “trudovaja knyzka”), leidima dirbti, Ilinojaus valstijos vairavimo teises,nama, automobili, geliu parduotuve, cekine banko saskaita, kredito korteles. Kiekvienas galejo rasti mane namie, oledze, darbe ar telefonu. As savanoriskai atejau i teismo vykdytojo biura.
Mano sunus Karolis baige vidurine mokykla Jungtinese Valstijose ir dabar jis koledzo studentas. Mano sunus 18 metu. Dabar jis priverstas gyventi vienas. Jam sunku moketi komunalinius mokescius, saskaitas, lankyti koledza ir moketi uz moksla.
As esu ekstraduojama uz nusikaltimus kuriu nepadariau.Lietuvos vyriausybe pateike klaidinga/melaginga (vel naudojamas zodis “false”) informacija Jungtinems Valstijoms:
(antras psl.)
1) As netrukdziau antstolio pareigu vykdymui, nes nebuvau uzsakinusi duru.Jus galite isgirsti labai aiskiai tai video ...(neiskaitomas zo, lyg “if” - ar) klausiama daug kartu atrakinti duris.
2) As nespyriau Stankunaites.Ji ir Lietuvos pareigunai pateike klaidinancia informacija JAV.
3) Lietuvos vyriausybe nuslepe fakta, kad policijos pareigunas pirmas suzeide mane.As negalejau vykdyti savo pareigu Teisme 12 dienu ( ligonines israsas pateikiamas).Mano desinioji ranka ir petys buvo suzaloti.
4) Teismo sprendimas nebuvo galimas vykdyti, kadangi maza mergaite, mano brolio dukra, buvo lytiskai isnaudojama su jos motinos zinia (pagal mergaites liudijima).As siuliau atsakingoms uz vaiko perdavima institucijoms (matyt turima omenyj Ziobienes kromeli “Vaiku Teisiu apsaugos komiteta ar pan. Mano pastaba), kad mergaites motina gali ateiti i mano namus ir paimti mergaite. Stankunaite atejo namuosna daug kartu, bet mergaite atsisakydavo eiti. As noriu pazymeti, kad mergaite ir Stankunaite susitikdavo nesant mano tevams ar man.
Teismo sprendimo orderis uzdraude naudoti jega pries vaika.
(trecias psl.)
Prievarta gi buvo panaudota pries mergaite ir mane. Mergaite buvo velkama stebint antstoliui ir policininkams. Ant mergaites galvos buvo uzmesta antklode prisodrinta psichotropiniu medziagu.
Tuo metu , kada esu kaltinama tais 4 nusikaltimais, vykdziau Apytlinkes teismo teisejos pareigas.Gyvendama Lietuvoje buvau parlamento deputate.
Auksciausio Tesimo pirmininkas G. Kryzevicius viesai vadino mane “teisines ir politines sistemos puliniu” ir jau vien del to as negaliu tiketis teisingo(objektyvaus) teismo Lietuvoje.
As tenorejau issaugoti maza mergaite ir dabar as kalejime.
Prasau perziureti mano byla.
Prasau apsvarstyti elektroninio monitoringo, namu aresto ir paleidimo uz uzstata galimybe.
Labai Jums dekoju uz laika perskaityti tai.
Nuosirdziai.
Neringa Venckiene.
Pateikta Balandzio 30 diena 2018 metu.

Ziauriai ”diskretiskai”       2018-05-4 21:32

paviesino Venckienes adresa!!! Kodel tokia informacija platina? Visokiais tikslais kai kas gali ja pasinaudoti. Reikia saugoti N.Venckiene nuo tokiu jos duomenu paviesinimu!

NEABEJOJU,       2018-05-4 21:31

kad JAV Neringos neišduos ir ji su sūnum susikurs ten gyvenimus ...Tik čia liks jos iškankinti [už ką?] vieniši tėvai ir ,anot lavastės ,mergaitės kapas.

Ir lyg varpas aidės Tiesos žodžai ,ištarti Garbingo ir drąsaus Žmogaus, kuriuose “nėra nė vieno žodžio tiesos”[kai kam…..”

Dievas visiems atseikės       2018-05-4 21:25

Lukterkite.
Už kiekvieną Mergaitės ašarą teks mokėt kaltųjų šeimos nariams.
Kodėl?
Todėl ,kad kaltiesiems labiau skaudėtų ir jie suprastų ką padarė.

Tie gyvuliai       2018-05-4 20:12

VILKO MERGYTE zeme, UZMETE PSICJOTROPINIAIS VAISTAIS PRIPURKSTA DEKI, o radonoji monstre su gauja policijos bandiU ir vaiko teisiu niekintojos su sunpsichologe tai stebejo. Tai va kodel ta irasa tie isperos taip slepia. Kaip gaila vaiko. Kaip gaila…

yra kaip yra       2018-05-4 18:42

...karta eme ir nebepasiseke “garbiems vyrukams” gaudyti kaifa su vargsemis mergytemis. Tuomet nebutu patikeje, kad visa tai isvirs i tokia ziauria ir beprasme istorija. Gal kai kas net noretu atsukti laika atgal, labai noretu, kad viso to nebutu ivyke, bet siandien yra kaip yra. Taip, Dievas sito neuzmirs. Jis visada tik teisiuju puseje! Stiprybes gerb. Neringai!

...       2018-05-4 16:39

Niekaip nepraeina pasišlykštėjimas tais, kurie uždarė ją į kalėjimą, kurie per prievartą ištrėmė vaiką iš gimtų namų kojomis į priekį, tai ne žmonės, su jais negali būti bendros kalbos, jie mindo konstituciją, įstatymus, jiems nieko nebėra šventa, bet vaiko ašara, nors ir viena, yra šventa, oi, atsiims tie padugnės, kurie “nenešė vaiko”, ir tie, kurie pritarė “nenešikams”, Dievas šito neužmirš. Labai tikiu, kad ponia Neringa bus išlaisvinta iš to kalėjimo, į kurį ją įkišo tautiniai “sąžinės grynuoliai”, labai labai tikiu ir meldžiuosi už jų reikalus.

Stasys       2018-05-4 16:10

Aš tai neabejoju, kad taip ir buvo, kad Neringa niekuo nenusikalto, o priešingai norėjo tik gero savo dukterėčiai, siekė apsaugoti ją nuo “slibino”. Bet tasai pasirodė labai galingas, matyt, susidedantis iš aukšto rango “čekistų”, visokiausių politrukų, netgi “dvigubų”..... Todėl ir buvo įsuktas tas absurdo ratas .... Sėkmės Neringai ! Turėkim vilties, kad tiwesa nugalės !

Žmonės,..       2018-05-4 13:11

Žmonės ,būkit geri išverskite iš anglų kalbos į lietuvių kalbą.
Tiesa būtinai turi nugalėti,kitaip gyvenimas praranda bet kokią prasmę.
Mūsų partizanai kovojo ir žuvo ,nes turėjo vilties,kad Lietuva kada nors bus laisva ir nepriklausoma valstybė.Lietuva jau laisva,tik ar iki galo?

Gedinga simtmecio byla       2018-05-4 12:16

Stiprybes Venckienei. Byla aiskiai rode politiku korupcija, teisesaugos neigaluma, valdzios pilieciu niekinima. Siandien apie tai ir skaitom.kasdien.

Dzeikas       2018-05-4 11:18

Haujui:
Jei tai tiesa, tai esame liudininkai, kaip tauta toleruodama tokia valdzia atsisako teises I savo valstybe.Principu “lasas po laso” mes ta gausim.

hau       2018-05-4 10:50

N.Venckienė rašo, kad Lietuva pateikė melagingus kaltinimus US (2 p). Jei tai tiesa, štai kur yra tikrasis pavojus Lietuvos nacionaliniam saugumui. Melas valstybės vardu… Kas gali būti baisiau? Tokie pareigūnai turi būti atitinkamai įvertinti. Tiesa privalo nugalėti. Antraip “žmonės jūs ar ne žmonės”? (Deimantė). Stiprybės Neringai.

Lietuva tokioje        2018-05-4 10:12

gilioje moralinėje duobėje,kad jei nereikia sąžiningų,-nei teisėjų,nei mokslininkų,nei eilinių.Reikia sugebėti neišsiskirti.Nes valdo KGB brolija.

Sukurtas fondas       2018-05-4 9:24

Advokatu islaidoms padengti. Siuo metu ypac svarbu paremti kad ir nedidele auka. Atkreipiu demesi, kad parasius aukos suma,  islenda pasiulymas aukoti dar 15% . Reikia paspausti OTHER ir irasyti 0. http://Www.gofundme.com/neringa  arba Fundraiser by Karolis Venckus: Legal fees of Neringa Venckiene

Mes       2018-05-4 8:59

Ir mes linkime Neringai sėkmės, ir tikime, kad visgi Tiesa laimės. Tvirtai tikėkime,kad Dievas savų neapleidžia.

Ema       2018-05-4 8:33

Viskas bus gerai, bent jau aš to linkiu poniai Neringai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.