Naujienos

Neringos Venckienės ekstradicijos klausimas atidedamas iki liepos 12 dienos, jos ginti stoja dar vienas kongresmenas (patikslinta)

Tiesos.lt redakcija   2018 m. birželio 30 d. 4:01

45     

    

Neringos Venckienės ekstradicijos klausimas atidedamas iki liepos 12 dienos, jos ginti stoja dar vienas kongresmenas (patikslinta)

Ketvirtadienį JAV Federalinis teismas Čikagoje ir vėl nepriėmė sprendimo dėl Neringos Venckienės ekstradicijos. Kaip tviteryje paskelbė naujienų agentūros „Associated Press“ žurnalistas M. Tarmas, bylą nagrinėjanti teisėja tokio savo sprendimo motyvų nepakomentavo.

Kitas bylos posėdis numatytas liepos 12 dieną*.

Buvusi teisėja ir Seimo narė prašo ekstradiciją atidėti metams, kol bus išnagrinėtas jos politinio prieglobsčio klausimas – jis turėtų būti sprendžiamas 2019 metų liepą.

N. Venckienei palaikymą išreiškė dar vienas kongresmenas – birželio 27 dieną Rendis Hultgrenas (Randy Hultgren) JAV Kongresui pateikė įstatymo projektą, kuriuo siekiama nutraukti teisėjos N. Venckienės politinį persekiojimą. Teisės komitetui pateiktame dokumente, pavadinimu „Teismo teisėjos Venckienės teismas“, Ilinojuje išrinktas įstatymų leidėjas respublikonas R.Hultgrenas siūlo ne tik nutraukti lietuvės ekstradiciją, bet ir išleisti iš įkalinimo įstaigos ir suteikti teisę tol pasilikti JAV, kol bus išnagrinėtas jos prašymas dėl politinio prieglobsčio suteikimo.

Tai jau antrasis JAV Kongreso narys, šią savaitę pasiūlęs įstatymo pataisą, kuria siekiama apginti Lietuvos Respublikos pamintą buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės teisę į teisingą ir nešališką teismą – birželio 25 d. analogišką įstatymo projektą dėl N. Venckienės politinio persekiojimo užregistravo kongresmenas Chrisas Smithas, pareiškęs:  Neringa Venckienė turi būti „giriama, o ne persekiojama už jos drąsą patraukti atsakomybėn pareigūnus ir apsaugoti savo dukterėčią“.


* Patikslinimas: kitas bylos posėdis įvyks liepos 12-ąją, o ne liepos 28 dieną. Jei ką suklaidinome, atsiprašome.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 11:09
Dzeikas       2018-07-2 10:38

“Seeks Halt” yra ne tikrinis daiktavardis, o veiksmazodis su veiksmazodiniu daiktavardziu, o sintaksiskai tarinys su papildiniu.
Visas sakinys verciamas kaip: “Ilinojaus kongressmenas SIEKIA SUSTABDYTI ekstradicija i Lietuva…”
Jus suklaidino tai, kad tarinys ir papildinys parasyti didziaja raide.Amerikieciai elgiasi gana laisvai su gramatikos taisyklemis.Ypac interenete.
Nesivadovaukime iliuzijom, tiesa islaisvina tik.

Puiki žinia!       2018-07-2 7:39

Iš paskutinio komentaro girdime dar vieną puikią žinią! Šlovė Viešpačiui už tai! Dievui nėra negalimų dalykų! Povilionis jau tikrai nebesuspės ir nepajėgs savo ,,teisingumu” paveikti JAV kongresmenų. Trečias JAV kongresmenas siūlo stabdyti Neringos ekstradiciją į Lietuvą. Žinia puiki ir džiuginanti!

UŽ NERINGĄ VENCKIENĘ!       2018-07-2 0:45

dar vienas naujas straipsnis JAV spaudoje

Illinois Congressman Seeks Halt to Lithuanian’s Extradition

A U.S. lawmaker from the Illinois district where an ex-Lithuanian parliamentarian and judge lived before she was jailed in Chicago by Lithuania’s request has proposed legislation in Congress that would suspend extradition proceedings against her.
July 1, 2018, at 12:44 p.m. 

Illinois Congressman Seeks Halt to Lithuanian’s Extradition

CHICAGO (AP)

AUŠRA       2018-07-2 0:23

VALIO, VALIO, VALIO AMERIKAI

Elena       2018-07-1 20:41

Girdžiu,matau ir nesuvokiu ,kad Amerikoje atsirado net du kongreso nariai ,matantys ir suvokiantys Neringos bylos klastotes,o ,kaip apmaudu bebūtų, mūsų seime nebeatsirado veikėjo,  išdįstančio sąžiningai bent jau atsakyti į  disidentės Nijolės klausimą .;kur ir ar gyva Deimantė, Visi sėdi seime VALDYTI.o konservatoriui povilioniui užteko begėdiškumo lėkti į Ameriką ir bandyti “užtušuoti” juodus darbelius.

Antanas       2018-07-1 19:31

“Bėgti” gerb. N. Venckienei nepasiruošus, nebuvo tikslo. Ji teisėja ir tokiam teismui Amerikoje ji yra pasiruošusi. JAV teisme sužinosime aukšto rango sovietinių  Lietuvos pareigūnų  pavardes ir jų veiklą. Tuomet tie tikro teismo “apšmeižti” manau galės bylinėtis su Amerikos teisingumu, užmiršę  bet kokias N. Venckienės ekstradicijas.  To nebūtume išgirdę  Lietuvoje.  Tai dar labiau manau šis padorus teismas sustiprins Lietuvos santykius su JAV,  nes manau parodys su kokia neteisybe reikėjo iki šiol bendradarbiauti Amerikai. Atsidengs Putino draugai “rusai puola.”

XXXX       2018-07-1 15:11

Paviloni, tai kieno antras kongresmenas geras draugas? A.A tėvas buvo protingas, o tu?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-07-1 3:26

Jeigu norite paskaityti apie ž. Pavilionį, tai jums 2017-07-03 straipsnis
“Ar tai prezidentinės abmicijos”
http://www.ekspertai.eu/ar-tai-prezidentines-ambicijos92888/

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-07-1 3:24

Jeigu norite paskaityti apie liūdną Deimantės likimą ir Neringą Venckienę, tai jums gal patiks 2018-06-29 straipsnis: “Deimante, ar esi gyva?”

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=6746:dalia-grybauskaite-supranta-savo-kalte-pries-deimante-kedyte-ir-nori-ja-paslepti&catid=47&Itemid=101

Jeigu norite paskaityti apie aferistą Ž.Pavilionį, tai vėl gi Jūsų palaugoms 2017-07-03 straipsnis “Ar tai prezidentinės ambicijos?”

http://www.ekspertai.eu/ar-tai-prezidentines-ambicijos92888/

sveikinu kandidatą į LR prezidentus?!       2018-07-1 2:13

Jūsų susirūpinimas N.Venckienės ekstradicija labai suprantamas - juk ir Jums svarbus Lietuvos valstybės ORUMAS, jos geras vardas pasaulyje, ypac, kai rengiatės jai atstovauti, atsisėdęs į prezidento sostą. TIK, TAMSTELĖ PRAŠOVĖTE IR PASIRAŠĖTE SAU MIRTIES NUOSPRENDĮ - ESATE POLITINIS LAVONAS - JŪSŲ KARJERA PASILAIDOS PO VENCKIENĖS EKSTRADICIJA (tikimės, kad JAV Kongresas priims atitinkamą nutarimą ar įstatymo papildymą ekstradicijos sustabdymui). Iškilmingai pasilaidosite savo EGO - Martynai, ne Tau mėlynas prezidento surdutas ir dangus. Kitoje kadencijoje į LR Seimą, mes padėsime Tamstelei neįjoti per Naujamiesčio rinkiminę apylinkę. Ach, juk durnių ir bažnyčioje muša. Ir nepasiskaičiuok tu man taip idiotiškai.

Dzeikas       2018-06-30 21:46

Anonimui:
Taip, taip.Pavilionio feisbukas tiesa paskutineje instancijoje, kaip Lietuvos prokuraturoje.Gelezinis irodymas, kaip po prisipazinimo tardant KGB.Laikrodzius galima suvedinet pagal jio irasus.
Jus informuokite mus, ka ten Pavionio feisbukas raso.Gerai pradejote.

Orakulas       2018-06-30 20:30

Lietuvos pedofilai keistai nutilo rū ras įgaubę.Nesumąsto nabagėliai kaip kalėjime pasiekt Neringą.Vargšeliai.Kas galėjo pagalvot,kad tiek reikės prisikentėt.

Kur žiūri Putinas?       2018-06-30 20:19

Juk jo draugai pedofilai Lietuvoje prarado ramybę ir poilsį dėl savo nedidelio iškrypimo,dėl kurio buvo priimti į tarnybą.

???       2018-06-30 19:38

Gal kas regėjote ar girdėjote per kokį nors kanalą komentuojant kokį Šedbarą, A. Paulauską, Sadecką, Sakalą ar kitą aktyvų tos bylos žinovą? Reikalas gi neeilinis, kal kokia Miliūta kokį forumą ta tema buvo sukvietusi, gal koks Jakilaitis ar Tapinas aptarinėjo?

Once       2018-06-30 19:10

Kandadatas į Prezidentus antro kongresmeno neįkalbinės pakeisti nuomonės dėl Venckienės?

Dzeikui ir kt.       2018-06-30 18:26

Kaip matyti iš Pavilionio feisbooko, jis į JAV nusigavo ir pirmą susitikimą ten turėjo antradienį, 26 d., su lietuvių bendruomene, o su lrytu kalbėjo 27 ir 28 d. Po to turėjo daugybę susitikimų su JAV politinėmis figūromis, kur kalba sukosi apie būsimą NATO viršūnių susitikimą. Taigi, kiek skubotos išvados, kad jį ten kažkas pasiuntė paspausti dėl Venckienės. Tai nekeičia jo moralinės fizionomijos.

Stasys       2018-06-30 18:11

Sugadino visiškai Marijos Aušrinės sūnelis savo įvaizdį. Nemaniau, kad jis gali taip žemai pulti ir galutinai diskredituoti partiją, kuriai jis priklauso. O gal jis tenai buvo tik “Trojos arklys”, nes augo, mano manymu, komunistiniame/kgbistiniame lizde ? Pagalvojau. Bet kas yra ta jo partija ir kas joje įsitaisę yra, kad blokuoja kenkusių Lietuvai žmonių paviešinimą. Matyt, tenai jų knibždėte knibžda. Apsinuogino ! Nors, kaip figos lapu, ir prisidengė kai kuriais disidentais bei tremtiniais, bet dingo mano pasitikėjimas jais.

Manau,       2018-06-30 18:03

kad ir kaip valdančioji chunta besistengtų paslėpti TIESĄ,ji vis tiek išlys, anot kareivio Šveiko,kaip avižos iš suplyšusio maišo… Pagarba dviems JAV senatoriams, ginantiems tiesą... Visada maniau ir manysiu,kad kol nebus išvaikyta ir kruopščiai,nuo stribvaikių pasekėjų, išdezinfekuota kreivų langų karalystė,naivu tikėtis,kad kas nors pasikeis šioje ašarų pakalnėje…

Data kita       2018-06-30 17:49

liepos 28 yra šeštadienis, o Kendall posėdžiai viuomet vyksta pirmadieniais - ketvirtadieniais.

Dzeikai,       2018-06-30 16:46

jūs tik daugiau čia kiškite savo trigrašį, vau, kaip įdomu jus skaityti.

......       2018-06-30 16:04

Idomu Pavilionis savo kaili gelbsti ar draugu pedofilu.

Dzeikas       2018-06-30 16:03

PS. Dar noriu trigrasi del Pavilionio ikist:
Pats ekstradicijos atvejis is JAV i Lietuva ne pirmas kartas. Ryskiausias pavyzdys Petrikas, berods tas, kuris mokino gyventi lietuvius is palukanu. Figura palietusi ne viena desimti , simtus zmoniu sakyciau. Ar del jo deportacijos i Lietuva vaziavo kas nors is VALDZIOS? Turiu omenyj URM. Nesu tikras ar koki prokuroriuksti siunte.Apsiribojo susirasinejimu ir skambuciais.
O cia VALDZIOS kurjeris,del smulkaus huliganizmo, kaip siuva Lietuvos prokuratura,  bylos.
Tai tik uztikrins kongresmenus ,kad knysa jie teisinga linkme link “aukso”.
Pritarsiu Peledai: kvailesni ejima sunku sugalvoti.Matyt pedofilai supanikavo ir eme veikti “vagie, kepure dega” principas.

dėl Pavilionio ir konservų apskritai       2018-06-30 16:00

Laikysena tik įrodo, kad buvo baiminamasi, jog Deimantė gali per TV pamatyti itin aukšto rango diplomatą iš Adamkaus aplinkos ir jį atpažinti. Štai dėl ko buvo grobiama Deimantė, štai dėl ko konservai pramušinėja eilinį dugną. Bet nors jie ir yra įsitikinę, kad gelbėja valstybės autoritetą, iš tikro daro tik dar blogiau visiems. Galas bus liūdnas. Iš pat pradžių VSD turėjo padaryti kas priklauso tokiu atveju, bet neliesti aukos ir jos artimųjų, gražiai susitarti, kad šie patylėtų 10-15 metų, ir au viskas būtų ir užmiršta Bet vietoj to su kokiu įniršiu buvo puolami aukos artimieji!
Paskui, ne be gerų žmonių ir tose pačiose specialiosiose tarnybose pagalbos, Venckienei pavyko pabėgti į JAV. Jau atrodė, kad ją ir paliks ramybėje. Bet ne, kažkam magėjo pateikti absurdišką ekstradicijos prašymą, nors nesunku buvo atspėti kuo visa tai baigsis. Nesunku atspėti ir kam magėjo sukelti trintį tarp Lietuvos ir JAV dėl Venckienės. Vėlgi, jei tokius dalykus pastebime mes, VSD mato dar daugiau. Ir ką? Po 10-15 metų bus dalinai paviešinta VSD pažyma, kad Generalinėje prokuratūroje buvo Rusijos šnipų ir įtakos agentų lizdas? Kaip “netikėta”!

Kausimukas       2018-06-30 15:58

  Labai įdomu, ar pasiuntinio kelionę apmoka mokesčių mokėtojai, ar entuziastas gavo išlaidoms iš mamos. Juk reikėjo, kaip anksčiau važiuojant Maskvon ir pluošto grynųjų.  Mums turėtų paaiškinti organizatoriai. Ačiū....

pradės kristi kaukės       2018-06-30 15:46

Tuoj Stribas su gaujos delegacija nusinešdins Putino saulės parvežti.

Pensininke       2018-06-30 14:46

Pavilionis parode tikrojo “LIETUVIO”  pavyzdi. Kaip sakoma: kaimynui dega darzine ir tegu dega,  juk ne mano. Stai   kokia   SLYKSTAUS   MELO su PEDOFILAIS   vienybe parode Pavilionis.

PELĖDA       2018-06-30 14:32

niekaip neatsistebiu Povilionio [ar tų,kas jį pasiuntė] bukumu….Ir dar buvęs Amerikoje diplomatu.Matyt, jau griebiasi ir šiaudo iš nežinojimo ką daryt?Artėja agonija?

Jėzusas       2018-06-30 13:57

Atspėkite, kam Trumpas atiduos raktus nuo šios kolonijos?

LT prokuratūrai       2018-06-30 13:05

Susidomėkite taip PATVORINIAIS kongresmenais.
Pasiųskite 240 stribų būrį.

Artėja       2018-06-30 11:48

Atpildo valanda Lietuvos valstybinei pedofilų chuntai.

RUTA       2018-06-30 11:36

Amerikieciai veikia kazka Venckienei palaikyti.O mes lietuviai gal irgi galim ka nors suorganizuoti?

Dzeikas       2018-06-30 11:02

Svogerio skambucio JAV pakaks priimt kokiu elektriko padejeju(elektrikas JAV rimta,ir su geru atlyginimu, atsakinga pareigybe) laidus, ommetra , voltmetra elektrikui paduoti: “Klausyk, priimk sunena nevykeli kokiu niekdariu uz arbatpinigius.Na gaila dukros tiesiog, rado kazkoki nuograuza, ka su juo darysi.Dar ims supremarketuose vogti…”.
Siaip greiciau nuovoku , darbstu ir sazininga darbininka apmokins ir vadovu pastatys negu ims proteganta i rimtas pareigas.
Tai cia versle, o politikoje protekcija gauti…- Pavilonis realiai bukas kaip bambukas jeigu per pazintis tikisi itakot Amerikos vidaus politikos virtuve. Negaliu patiket, kad jis buvo gyveno JAV.

Svarbus klausimas       2018-06-30 10:53

Ar čia minimas Pavilionis tas pats, kurio motina yra viena iš aktyviausių seksualinių „mažumų“ -tiksliau seksualinių iškrypėlių - propaguotoja?
z

Svarbus klausimas       2018-06-30 10:52

Ar čia minimas Pavilionis tas pats, kurio motina yra viena iš aktyviausių seksualinių mažumų -tiksliau seksualinių iškrypėlių - propaguotoja?

Ponui       2018-06-30 10:48

Pavilioniui darbas pasunkėjo, gali nespėti visus apibėgti. Klapčiukas visai nusivarys nuo kojų, o rezultatas gali būti šnipštas, juk Amerika, ne Lietuva, ten švogerių gali nepakakti…

Kiek dabar MERGAITEI metų?       2018-06-30 10:35

Ar jai jau išduotas PASAS?
Kodėl jai uždrausta naudotis FACEBOOK?
Kodėl pažeidinėjama ŽMOGAUS TEISIŲ KONVENCIJA?

Misteris       2018-06-30 10:06

KONGRESMENAI Lietuvos PEDOFILAMS varo DIARĖJĄ.
TARPTAUTINĖ komisija turėtų atvykti į Lietuvą įvertinti MERGAITĖS būklę.

Dzeikas       2018-06-30 9:53

Na jus zinote, kas tie “politinio prieglobscio” ieskotojai JAV, Vokietijoje, Australijoje ir kitose turtingose ir liberalios demokratijos salyse. Ivairus zbrodas, geriausiu atveju drasus avantiuristai neturintys piktavalisku keslu, bet pasiryze rizikuot del geresniu gyvenymo salygu ir retkarciais aukstos kvalifikacijos profesionalai isties nesutare su savo valdzia.
Visa tai imigracines tarnybos zino ir visas ju darbas tera atsijot kriminala, nevykelius su didybes manija ir visiskus idiotus. Na turi susikurt itikinama “mano kovos” istorija, graziai, neapsimelavus ja isdestyt, susikaupt kazkokiu lesu advokatams apmoketi ir kelis metus pavilkinus nezinioj gausi ta politini prieglobsti, gyvenk , kad nesi visiskas dumblas.
Bendroj masej jankiu INS (Immigration and Naturalisation Service) ir Venckiene i ta kruva imete. Isdeste ji savo istorija, jie uzrase , koks klierkiukas viena akim paskaite (per diena desimtys tokiu pareiskimu per rankas pereina) imete kruvon.Lauk, ateis jau klierkas su didesniais igaliojimais, paskaitys, pasnekes 10-15 min ir nuspres teikti politini prieglobsti ar ne.
Nezinia kaip butu rutuliojesi toliau, gal Venckienes byla taptu skandaline ir JAV jos politinio prieglobscio prasymo nagrinejimo metu (amerikietis nelabai supranta kaip teismas ar prokuratura gali nereaguoti, ignoruoti piliecio pareiskima kaip kad buvo Mergaites atveju.Jis nesuvokia tokiu dalyku, kaip nesuvokia ironijos ir juoku su dvigubu dugnu), gal klierkas uzdetu teigiama rezoliucija ir toliau kaip svino gabalo krytis vandenin: pliumpt ir be ratilu.
Bet tautiska prokuratura pati inicijavo dabar jau beprasidedancia skandalo lavina.Pats ekstradicijos prasymo faktas ir gana ryskus raibuliai kuriuos kelia si byla net JAV lietuviu tarpe (Gaisrininko dukros vietiniu lietuviu “pasveikinimas” Cikagoje, peticijos pasirasymas net ir 40.000.Eilinis avantiuristas ir tiek niekad nesurinks) priverte kazkokius pareigunus isigilint, isiskaityt i Venckienes pareiskima. Nesiimu sprest kiek tuos zmones paskatino imtis zygio isikist bylon moraliniai paskatai - Dievas zino.Taciau jie suprato, kad tai neeilinis atvejis ir dividendu jie is to jie tures.Advokatai isgarses(taip taip, gyniau ta pacia Venckiene. Savaime aisku nemokamai, nes doro zmogaus pareiga padet kitiems doriems zmonems), kongresmenai sulauks rinkeju pritariancio palingavimo(musu atstovas rupinasi tiesa ir teisybe, o ne golfa stumdo su turciais).
Na o Pavilionis? O ka Pavilionis, is baimes proto likucius prarado. Jeigu sedejai su kongresmenu jo namo verandoje ir steika edei, kai jis tau apkabino ar peti tapsnojo tai nereiskia, kad tapai jo “koriesu”. Kongresmenai nebutinai doroves citadele, bet proto turi daugiau negu pavilioniai.I kongresa patekt reikia realiai padirbet ir nugalet ne is kelmo spirtus konkurentus. Gi aiskiai supranta, kad jei kaip berniukas pasiuntinukas atidumei del Bylos i JAV ir emei kukariekuot kaip gaidziukas giedorelis apie dalyka kuris taves niekaip neliecia - tu gi ne pedofilas, ar ne, Pavilioni? - tai reikalas aiskiai ne tusciaviduris ir paleist negalima. Juolab JAV ne Lietuva, pasakei A, turi sakyt B. Uzsiciauspsi pasakes A - ziaurus smugis reputacijai ir ko gero politine mirtis.
Gali grizt Pavilionis namo.Uz istikimybe gal per galvyte seiminkai paglostys, gal saldaini duos.Te, aciu , kad nors bandei.

Bestijos gynėjas koncervatorius "prezidentas" Pavi       2018-06-30 9:53

ir visa koncervatorių įslaptintų kgb-istų -  “patriotų” šutvė, 2013-aisias atėmusi Seime Neringos teisinę neliečiamybę, atrodo apgailėtinai. Šykšti šlykščių veidmainių partija.

...       2018-06-30 9:20

Švenčiame Lietuvos 100-metį, tuoj švęsime Kovo 11-osios 30-metį, bet nuo sovietmečio nepasitraukėme, priešingai, ištobulinome jų klaikius metodus iki beprotybės, dabar visu gražumu pasirodome pasauliui… Panašu, kad pasaulis į mus rimtai ir nebežiūri, kiek pamenu, tik Petrikas buvo grąžintas Lietuvai, o į šitą bylą pasaulis kreipia dėmesį, N. Venckienės ekstradicijos teismo eigą skelbia žymiausia JAV žiniasklaida. Kartais pagalvoju, kad mūsų pseudoelitas taip tyčia ir darė - kurpė, siuvo klaikias bylas, teisė teisiuosius, gynė kaltuosius, erzino visuomenę demonstruodami visišką valdžiukės nužmogėjimą ir nupindėjimą, - tyčia, kad pakenkti Lietuvai, kad ją izoliuoti nuo tarptautinės bendruomenės. Dabar vienas iš pratrydjotų šaikos žygiuoja pas kongresmeną akis jam atverti, poveikį daryti, mūsų klano nuomonę piršti, kitaip nemoka arba specialiai taip daro, kad dar labiau suniekintų Lietuvą pasaulio akyse. Štai tokį aš matau vaizdelį - nykų, kraupų. Bet gal ir į naudą išeitų, jeigu tie mūsų “sėkmingieji” gautų per nosį, nors ne kartą yra gavę, tik tarptautinių teismų sprendimų vie nepajėgia vykdyti…

...       2018-06-30 9:20

Švenčiame Lietuvos 100-metį, tuoj švęsime Kovo 11-osios 30-metį, bet nuo sovietmečio nepasitraukėme, priešingai, ištobulinome jų klaikius metodus iki beprotybės, dabar visu gražumu pasirodome pasauliui… Panašu, kad pasaulis į mus rimtai ir nebežiūri, kiek pamenu, tik Petrikas buvo grąžintas Lietuvai, o į šitą bylą pasaulis kreipia dėmesį, N. Venckienės ekstradicijos teismo eigą transliuoja žymiausia JAV žiniasklaida. Kartais pagalvoju, kad mūsų pseudoelitas taip tyčia ir darė - kurpė, siuvo klaikias bylas, teisė teisiuosius, gynė kaltuosius, erzino visuomenę demonstruodami visišką valdžiukės nužmogėjimą ir nupindėjimą, - tyčia, kad pakenkti Lietuvai, kad ją izoliuoti nuo tarptautinės bendruomenės. Dabar vienas iš pratrydjotų šaikos žygiuoja pas kongresmeną akis jam atverti, poveikį daryti, mūsų klano nuomonę piršti, kitaip nemoka arba specialiai taip daro, kad dar labiau suniekintų Lietuvą pasaulio akyse. Štai tokį aš matau vaizdelį - nykų, kraupų. Bet gal ir į naudą išeitų, jeigu tie mūsų “sėkmingieji” gautų per nosį, nors ne kartą yra gavę, tik tarptautinių teismų sprendimų vie nepajėgia vykdyti…

nuomonė       2018-06-30 8:13

Valstybė išleidžia milijonus tam, kad išreklamuotų save kaip drąsią, demokratinę ir saugią šalį. Mūsų teismų sistemos valdovai savo kūryba pristato Lietuvą kaip diktatūrinę - policinę valstybę, persekiojančią žmones, ieškančius tiesos. Reklaminėmis brošiūrėlėmis tokių dėmių jau nepavyks nuplauti. Teks šveisti velniop visą šutvę, uzurpavusią Teisingumą Lietuvoje.

Ramiros       2018-06-30 7:58

Ne apie rusus kalba eina, o apie stribų, rezervistų, kgbistų puolimą. O tasai, matyt, vienas iš jų ?

Puiku!       2018-06-30 6:30

Puiku!Berods, ledai pajudėjo. Įdomu, ar Pavilionis suspės aplakstyti ir savo ,,tiesa” įtikinti visus JAV kongresmenus, kad ,,rusai puola”.


Rekomenduojame

Visuomenė inicijuoja teisminį procesą dėl kirtimų didinimo – advokatas Saulius Dambrauskas padavė skundą teismui

Stasys Jakeliūnas. Tai baisiau negu…

Rasa Čepaitienė. Silpnumas II

PEGIDA manifestacija Drezdene: „Stabdykite Europos islamizaciją“

Bronius Puzinavičius. Vandalizmas Lukiškių aikštėje

Algimantas Rusteika. Galios vakuumo nebūna – kas laukia Lietuvos?

Vytautas Radžvilas. ES reikalinga esminė pertvarka ir jokie kosmetiniai pokyčiai jos neišgelbės

Arvydas Juozaitis oficialiai paskelbė, kad dalyvaudamas Prezidento rinkimuose telks naują Sąjūdį (papildyta video įrašu)

Andrius Švarplys. Dvi Lietuvos ir jų kandidatai: vienas – apie esmę, kitas – apie nieką

Remigijus Šimašius ir vėl demonstruoja savo provincialumą: stotelės prie mokyklų pavadintos „Kiss and Ride“

Vidaus ir užsienio migracija Lietuvoje

Plaukiantys prieš srovę: rumunai sieks Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuokos apibrėžimą

Liudvikas Jakimavičius. Popiežiaus Pranciškaus belaukiant

Rasa Čepaitienė. Silpnumas

Geroji Naujiena: „Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teima savo kryžių ir teseka manimi“

Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“

Valdas Vasiliauskas. Tauta jau nebeturi kur trauktis

Naujieji barbarai. Jiems niekada nebus gana. O mums?

Vidmantas Valiušaitis. Kurio Lietuvą – Adolfo Ramanausko-Vanago ar Petro Cvirkos – rinksimės kurti?

Algimantas Rusteika. To nemato tik aklas

Nuo bačkos. Aplinkos ministras Kęstutis Navickas: čia elementarus ūkininkavimas, kodėl čia taip surezonavo – sunku pasakyti

Vidmantas Valiušaitis. Žmogus liko toks pats: in memoriam Jonui A. Antanaičiui

Arvydas Juozaitis savo apsisprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose praneš jau šį pirmadienį

Skirmantas Malinauskas primena: egzistuoja ne tik melo inžinerija, bet ir du BK straipsniai

Jolanta Dambrauskienė: SOS! Kauno Laisvės alėjoje žalojamos liepos

Algimantas Rusteika. Naujausi Sprinter „tyrimai“: Arvydo Juozaičio nebuvo, nėra ir nebus?

Dalai Lama: Europa priklauso europiečiams – kiekvienas turime puoselėti savo šalį

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Algimantas Zolubas. Pilietinė veikla yra politinė

Aras Lukšas. Išpuolis prieš Generolą Vėtrą: čekistinio žanro klasika

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.