Politika, Pedofilijos byla

Neringos Venckienės advokatai apskundė Čikagos teismo sprendimą nestabdyti jos ekstradicijos

Tiesos.lt redakcija   2018 m. liepos 15 d. 0:03

37     

    

Neringos Venckienės advokatai apskundė Čikagos teismo sprendimą nestabdyti jos ekstradicijos

Kaip praneša naujienų agentūra „Associated Press“, liepos 12 dieną Čikagos teismo sprendimą atmesti Neringos Venckienės prašymą sustabdyti jos ekstradicijos procesą buvusios teisėjos ir Seimo narės advokatai šį teismo sprendimą apskundė  7 JAV apygardos apeliaciniam teismui.

Nors teisėja Virginija Kendall ir atsisakė patenkinti N. Venckienės prašymą, ji pripažino ir tai, kad ši byla „sukėlė didelių abejonių dėl JAV ekstradicijos proceso ir šalies politinės bei teisingumo sistemų“.

Be to, ji pareiškė, kad JAV „teismas turi gerbti suverenių šalių teisę persekioti ir vykdyti jų pačių teisės normas“ ir kad N. Venckienės advokatų pateiktų įrodymų nepakanka, kad būtų patenkintas jos prašymas stabdyti ekstradiciją ir leisti pasilikti JAV.

Kaip jau skelbėme, N. Venckienę remia du JAV Atstovų rūmų nariai – Chrisas Smithas ir Rendis Hultgrenas, birželį pateikę Kongresui po įstatymo pataisą, kad būtų sustabdyta jos ekstradicija, o ji pati paleista į laisvę.

Po liepos 12 dienos Čikagos teismo sprendimo paaiškėjo, jog šios bylos eigą įdėmiai seka ir žmogaus teisių gynėjai iš JAV agentūros „Komisija dėl saugumo ir bendradarbiavimo Europoje“ (Commission on Security and Cooperation in Europe). Viena jų – Alison Parker (Allison Parker), advokatė, kurios darbo sritis yra kova su prekyba žmonėmis ir su seksualiniu vaikų išnaudojimu, savo komentare naujienų agentūroms sakė, kad ši komisija ir toliau bandys padėti N. Venckienei. „Kol ji šalyje, tol yra vilties“, – pabrėžė A. Parker.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

hmmm       2018-07-16 16:02

kažin kiek yra tokių mergaičių, kaip stankūnaitė, kuri ginė ne savo dukrą, o ūsą

Jeigu JAV teismas       2018-07-16 13:54

Venckienę atiduos Lt chuntai, - ją nužudys arba pavers psichiniu ligoniu.Bet Lt petterastinė chunta ramybės vistiek neturės.

11 19 atsakau       2018-07-16 13:04

Nesupratote manes,nes neidejau i kabutes ,,neturtinga mergaite”.Matyt neaiskiai issireiskiau.Norejau pasakyti,kad yra moteru,kurios susitapatina su Stankunaite ir tiek.Todel jos ivykiu versija patikejo.

to 2018-07-16 11:19        2018-07-16 12:49

kaip tai neturtinga mergaitė?????? OHOHO KOKS BUTAS, AUTOMOBILIS, 60000 DEKLARUOTA PAJAMŲ Į METUS, NET PAAUKSUOTOS ŽIRKLĖS, PATS BRANGIAUSIAS ADVOKATAS, KURĮ GALI PRIKELTI NET NAKTĮ, APSAUGA NET PER PRIEVARTĄ. VISI Skaitėme jos laiškus, kad nenori apsaugos. IR PAGALIAU PER PRIEVARTĄ IŠVEŽTA, NET NELEIDO ATSISVEIKINTI SU TĖVAIS. Ir jūs dar naiviai tikite, kad tai iš dangaus ir už gražias akis

Skaitytoja       2018-07-16 12:48

Žmonės jūs ar ne žmonės ” sąrašo tęsinys"Petrošius, Petrulis, Popovienė, Požėla,Purvaneckienė,Razma,Sabatauskas,Salamakinas, Saulius, Sysas, Simulik, Sinkevič, Skardžius,,Starkevičius, Steponavičius,Strelčiūnas,Stundys,Šablinskas,Šalaševičiūtė, Šedbaras, Šaulienė, Šimašius, Teišerskytė,Urbšys,Vareikis, Vėsaitė, Vidžiūnas, Zeltinis, Zingeris, Žakaris, Žeimys,a.a. Žilinskas.
Už VENCKIENĘ, UŽ ŽMOGIŠKUMĄ balsavo: Ačas,Baškienė,Dimitrev, Dimitreva,Filipovič,Gylys,Jedinskij,Kondrotas, Kravčionok,R.Kupčinskas,Kvietkovskij,Matulevičius,J.Narkevič,a.a.Patackas,Puteikis, ,Sargūnas,p. Sudargas, Stancikienė, Uspaskich, Varkala, Vasiliauskas , Zasčiurinskas.

Skaitytoja       2018-07-16 12:10

Skaitant kai kurių komentatorių mintis, susidaro įspūdis, kad jie negirdėjo iš namų nešančios klykiančios mergaitės žodžių”Žmonės jūs ar ne žmonės?” Tad susimąstykite, rašantys nesąmones,jei dar save laikote žmonėmis. O ar tie seimo nariai, kurie 2013.04.09 prieš Venckienę balsavo ,tai Adomėnas,Aleknaitė,Andriukaitis,Anušauskas,Aušrevičius,AžubaliBalsys,Baltraitienė, Bastys,Bernatonis, Bilotaitė,Bradauskas, Čigrijienė,,Dagys, Degutienė,,Dudėnas, Gailius,Gentvilas, Glaveckas,Grybauskas, Jankauskas,Jonyla, Jovaiša,Juknevičienė, ,Juodka, Juozapaitis,Kašėta, Kazvickas,Kirkilas, Kreivys,Kubilius, Kuodytė,Kuzminskas, Leiputė,E.Masiulis, K.Masiulis,Matulas,A.Mazuronis,Mikolaitis, Miškinienė,,Mockus, Nesteckis,,Olekas, Palionis,Paulauskas, Pauža,Pavilionienė,Petrauskienė yra žmonės ar ne, darykite išvadas patys.Mano išvada, kad pagrindą sudaro konservatoriai, liberalai ir keli socdemai

Dzeikui       2018-07-16 10:19

I Jusu psichologini situacijos matyma prideciau dar-kartais tai susitapatinimas su vargse neturtinga mergaite,kuri pateko i versliu,pasiturinciu ,galingesniu seima.Pelenes atvejis.O susidarius tokia nuomone tematomi ja paremiantys faktai,nekreiant demesio i kitus.Juk zinot ,kaip sunku pakeisti jau susidaryta nuomone.

Dzeikas       2018-07-16 8:53

PS. Tai neproduktyvu,taciau pabandykime diskutuoti is Mergaites gyneju dusintoju padeties:
Ju puolimo li ija ta,esa jei Kedzio kaltinimai butu realus ir tureje pagrinda,teisesauga neisvengiamai sureaguotu, o syki to neatsitiko,tai , kaip megsta sakyti kriminalinio mentaliteto banditu gynejai apie tuju siautejimus,- be reikalo zmoniu turtas nenaikinamas ir zmones nemusami.
Paneigsiu tai ne jurisprudencija,o gyvenimiska patirtimi Lietuvoje.Kaip reaguoja ma,esnioji valdzia , mokytojai mokykloje,savivaldybes klerkai kai tenka bausti auksinio jaunima pagal neitakingu tevu atzalos skunda?
Klausimas retorinis,atsakyma zinote.Tai masinis reiskinys Lietuvoje.
Tai kodel jus manote, kad Mergaites bylos atveju kitaip?

Dzeikas       2018-07-16 8:37

Jeigu Venckiene turetu stipria parama Lietuvoje,jai nebutu reikeje begti Amerikon.Nuo pat pradziu stebiu sia byla ir man kaip kiekvienam sveiko proto zmogui aisku, kad tai susidorojimas su tiesa ginanciu zmogumi. Net Venckienes nesimpatikai ta supranta ir…bijo garsiai tai reiksti! Net mano seimoje si skirtis reiskiasi.
Pasamoningai tai paaiskinama baime.Zmogus nesamoni gai iesko argumentu kaltinanciu Mergaites gynejus ir teisinanciu pedofilu valios vykdytojus. Taip pat tai paaiskiama zmogaus baime suvokti, kad jei Venckiene TEISI, tai jis viso labo mesa sociuma ir tauta uzvaldziusiems vampyrams.
Manau todel daugelio kaltinanciuju Venckiene(nekalbu apie pedofilu marionetes ir samdinius) tai pasamones reakcija i kosmariska realybe.Kaip vaiko besislepiancio po antklode.

daug kas išlįs       2018-07-16 4:17

Tame tarpe ir Milinienės darbeliai. Iki šiol gi nenustatyta kas nužudė jos sūnų. Tai kas ją motyvavo taip elgtis tada?

to 2018-07-15 21:55 , 2018-07-15 21:57        2018-07-15 22:27

o paveikė tai čia kaip - SU DĖŽUTE AR BE JOS? GAL BAIK 1 KARTĄ reikštis, KELTI BANGAS IR EIK MIEGOTI. Nič niekam neįdomi tavo nuomonė. Gal nesimiega, suki galvą kaip reikės prikelti iš mirusių stankūnaitę, Deimantę, jos pusseserę, žalimą..........

Už gebėjimą       2018-07-15 20:57

paveikti Amerikos teisėją šitą konservatorių tikrai rinksime prezidentu, nes tai vienintelis žmogus Lietuvoje šiuo metu, kuris vertas šių pareigų.

už violetinį       2018-07-15 20:55

brudą didesnio sunkiai įmanoma surasti.Niekas jūsų ir nebando įtikint,tik pasakoma nuomonė,neatitinkanti jūsų iliuzijų ir tiek.Jūsų nei teismo nuosprendis neįtikins,nei psichologo diagnozė.Tik prašau vieno-neverskit kitaminčių ar brudais, pedofilais,nes tai negarbinga mažų mažiausiai.

Ramiros       2018-07-15 20:38

Čia ta pati, manau, kvaišė 19:30,20:03 parašė savo niekingų sapaliojimų “šedevrą”. Ir turėk Tu, Marijos žeme, tokio brudo. Kaip koks mėšlavabalis net nei vardo anei pavardė neturi. Ponia (-as) ne į tą auditoriją įlindai, nepaveiksi čia esančių žmonių savo neigiama energija. Nesistenk.

to 2018-07-15 20:03        2018-07-15 19:35

prašome pasilaikyti savo nuomonę sau, nes Venckienės kaltumą teismas dar NEĮRODĖ, KAIP IR KEDŽIO. Ar aiškiai parašiau?????????????????

CHA CHA TO 2018-07-15 20:03        2018-07-15 19:26

O APIE VINDĖMĘ ANT ŪSO SYSALO MERGAITEI IR MEDICINOS MOKSLŲ DAKTAREI GYDYTOJAI IRGI VENCKIENĖ PASAKĖ???????????????????/ KODĖL IKI ŠIOL NEPAŠALINAMOS GRĖSMĖS STANKŪNAITEI?????????????? KIEK GALIME JĄ IŠLAIKYTI?

Ramiros       2018-07-15 19:18

Žmogelis užaugęs komunistinėje šeimoje yra išauklėtas komunistine dvasia,dažniausia ir lieka komunistu, nesvarbu į kokios partijos vežimą įšoko. O kokioj partijoj yra daugiausia buvusių komsekretorių bei komsomoliškų aktyvistų, tikriausiai, ir kgbistinių išgamų ? Kokia partija piestu stoja, kad nebūtų paviešinama jų praeitis bei priklausomybė, užslapstinant tai 75 metams ? Taigi ir su tuo, kurio pavardės jau nebnoriu minavoti, lyg ir aišku. O tai padugnei, kuri gerbiamą Venckienę vadina ligone bei nusikaltėle, patarčiau kreiptis pas psichiatrą, nes aiškiai matosi, kad jai ne viskas namuose, o ir sąžinės pas ją nelabai…

Tikrai suklydo,       2018-07-15 19:13

nes pamiršo, kas ištiko prezidentą A.Smetoną, kai užkliudė Didįjį Trejetą, kuris buvo nusprendęs pasidalinti Europą, pasaulį, o Baltijos šalis dar ir pasiųsti Gulagan, kad nepurkštautų ir netrukdytų kurti geresnį pasaulį. Venckienė nepagalvojo, kad purkštauti prieš pasaulio galinguosius neverta, o reikia žemai lenktis ir vykdyti jų valią. Dievo tvarkai prieštarauti negalima.

Šlovė        2018-07-15 19:09

didžiajam konservatoriui iš Lietuvos. Nei viena partija neturi tokio genijaus. Be jokios abejonės tai būsimas prezidentas. Tauta puls ant kelių ir tikrai išrinks prezidentu - jis vertas šito posto.

kas       2018-07-15 19:03

esu,nesvarbu,nes esat neadekvačios veikėjos fantazijomis patikėjęs ir jokie aegumentai,esantys prieš ją,jūsų neįtikins.Tad laukit tęsinio,kol tai bus viešai paskelbta.Parvežta ji tikrai bus.Tuo irgi neabejokit ir nekaltinkit nei Pavilionio,nei dar ko nors,nes čia tik jos pačios bėda.O ir geriausi advokatai nepadės,kai nėra jokių argumentų.Jei ji būtų juos turėjusi,jau būtų pateikusi.Venckienė žino,o ir jūs patys suprantat,kad ji organizavo žudynes.o už jas reikės atsakyti,jei nebus pripažinta neveiksnia.Čia ji galės gintis,jei to nepadarė,kaip kad jūs sakote.Ir jūsų protestai,nors ir šimtą jų organizuotumėt,nepadės.Užuojauta jums visiems,nes sunku gyventi,kai jūsų dievaitę pričiupo,

CHA CHA TO 2018-07-15 19:30        2018-07-15 18:52

O APIE VINDĖMĘ ANT ŪSO SYSALO MERGAITEI IR MEDICINOS MOKSLŲ DAKTAREI GYDYTOJAI IRGI VENCKIENĖ PASAKĖ???????????????????/

TO KVAILIUI 2018-07-15 19:30        2018-07-15 18:48

sakoma - KIEKVIENAS GALVOJA ir SPRENDŽIA PAGAL SAVO SUGEDIMO LAIPSNĮ..... NIEKADA NEPATIKĖSIU, KAD VENCKIENĖ GALĖTŲ IŠSIGALVOTI PEDOFILIJOS. O IR KAM JAI TO REIKĖTŲ? Todėl net nebežinau, ką galvoti apie pūlinį ir kitus, kurie patikėjo….kuo pats kvepi, tuo ir kitus tepi- KITA PATARLĖ. GAL GALITE PAKLAUSTI SAVĘS, KODĖL 2 METUS TEISĖSAUGA NETIRĖ KEDŽIO PAREIŠKIMO, KODĖL PRIREIKĖ 6 KARTUS KREIPTIS Į PREZIDENTĘ 240 RAŠTU,  IR VISKAS VELTUI. PROTINGI ŽMONĖS MĄSTO LOGIŠKAI IR TEISINGAI - nuosekli logika,...
2010 06
Net jei nebūčiau domėjusis šia byla, man dabar užtektų šito viešai visiems matomo FARSO, kad suprasčiau, jog už Ūso nugaros stovi nusikalstamais ryšiais susisaistęs Klanas. Nes priešingu atveju Ūsas jau seniai būtų teisiamas kaip įtariamas pedofilija (lygiai kaip kiti įkliūvantieji šia prasme) pagrinde remiantis nukentėjusio vaiko parodymais. Prokuratūra ir teismai stengtųsi įrodyti įtariamojo kaltumą, jam pačiam paliekant rūpestį save apginti. Įtariamojo, kaip ir visų kitų įtariamųjų pedofilija, niekas neišlaikytų, nesaugotų už valstybės pinigus, aplink teismus dėl jo nesitrintų policijos kuopos, dėl jo gynybos nebūtų kuriami Gaidenio serialai ir jam neadvokatautų pats gen. prokuroras. Jo bendrininkė sutenerė L.S. juo labiau nebūtų išlaikoma ir saugoma valstybės lėšomis tarsi kokia grafienė ir nešokdintų aukštų pareigūnų pagal savo dūdelę. O ką matom? Dėl dviejų bemokslių, neturinčių jokių nuopelnų valstybei ir visuomenei, eikvojamos deficitinės biudžeto lėšos, krinta prokurorų galvos, įskaitant gen., kompromituojasi visa teisėtvarka ir visas Seimas, žmonės kyla į revoliuciją, ima svyruoti Prezidentės reputacija ir visos valstybės įvaizdis pasaulio akyse. O tiedu vis tiek tupi nepajudinami ir toliau yra atkakliai ginami, saugomi, absurdiškiausiais būdais išsukinėjami nuo teismo tų struktūrų, kurioms jie, kaip tokio menko lygio įtariamieji, turėtų absoliučiai nerūpėti, nors ir seniai pūtų kalėjime.
Kiekvienam bent kiek mąstančiam piliečiui dėl tokių absurdų tai yra AKIVAIZDUS ĮRODYMAS, KAD MAFIJINIS PEDOFILŲ KLANAS TIKRAI EGZISTUOJA IR JAM DIRIGUOJA AUKŠČIAUSI VALSTYBĖS VEIKĖJAI (o apie tai tikrą info turi ir tuo manipuliuoja minėti du įtariamieji).

>Venckienė       2018-07-15 18:41

Sakote “teismams nurodinėti negali niekas”? O mūsų visokie povelnioniai gali??? Beje, ar jūs psichiatras, kad paskelbėte N. Venckienės diagnozę?

ar šį profesorių turite galvoje?       2018-07-15 18:36

Stanislovas Tomas: Niekada nežinai, kurioms dvasioms meldžiasi teisėjas, kokią dvasių sąveiką jis sukurs savo sąmonėje.


Mokėsi Paryžiaus ir Liuksemburgo advokatų mokyklose. Pagal pasikeitimo mokslininkais programą buvo doktorantu ir vizituojančiu moksliniu bendradarbiu Niujorko Kolumbijos universitete, Londono universitete, Berlyno laisvajame universitete, Berlyno Humboldtų universitete, Madrido autonominiame universitete, Oslo universitete, Italijoje, San Marine.

2010 apsigynė teisės daktaro disertaciją Paryžiaus Sorbonos universitete.

Darbo sritys - Europos Žmogaus Teisių Teismas, JTO apeliacine instancija, tarptautinė finansų teisė ir arbitražas. TIKRAS GENIJUS, POLIGLOTAS. TIKRAI VERTAS DĖMESIO PASIŪLYMAS

Venckienė       2018-07-15 18:30

neturi jokių ją ginanių įrodymų.Tai faktas.Visi jos kliedesiai yra psichikos ligonio.Patikėkit,ji bus pripažinta nepakaltinama,nes visas jos elgesys,kalbos nuo pat jos nusikaltimo pradžios buvo neadekvatūs.O ir gynybai pasirinkta neadekvatūs dalykai-laiškai,rėmėjų rinkimas,peticijų organizavimas,nepagarba teismui..Viskas tik prieš ją.Kaip teisėja,jei būtų buvus adekvati,suprastų,kad teismams nurodinėti negali niekas.O ypač JAV,kur teisė yra pirmumo vietoj.nesuprantu,kodėl jos artimieji nesustabdė jos nusikalstamos veikos iš pat pradžių.negana to,padėjo jai.Užuojauta tiems,kurie atsidūrė ligonių taikinyje,o ligoniui nesuteikė tinkamos pagalbos.

tam Matot       2018-07-15 17:17

Tikriausiai tai ironija ir jumoras? Jeigu ir turėjau kiek simpatijų šitam jūsų kandidatui, tai dabar liko tik panieka.

to matot       2018-07-15 16:21

niekada nepatikėsiu, kad komunistė motina galėtų užauginti konservatorių.NES ŽMOGAUS PAŽIŪROS FORMUOJASI ŠEIOMOJE… o čia kaip rusai sako - NI RYBA, NI MESO, yra, kaip yra

copy       2018-07-15 16:18

š. gabalas galingesnis už Sesę Sadūnaitę, už kunigus, už Lietuvoje kitus gerbiamus žmones, kurie kreipėsi į JAV. P.S. jeigu byla domisi JAV žurnalistai, rašo apie tai, tai sugrįžus Venckienei, manau, domėsis IR RAŠYS TOLIAU.IR TEISMAI NEGALĖS IŠSIDIRBINĖTI - TURĖS PRIKELTI IŠ NUMIRUSIŲ IR STANKŪNAITĘ IR DEIMANTĘ, IR JOS PUSSERĘ IR UŽ MŪSŲ PINIGUS SAUGOMĄ ŽALIMĄ APKLAUSTI….. iR niekas mepatikės, kad teisėjas apalpo, kai norės apklausti stankūnaitę....Ar tik nereikės ir vėl siųsti pasiuntinį į JAV IR PRAŠYTI, KAD NEGRĄŽINTŲ

Matot,       2018-07-15 15:13

kokį galingą partietį turi Konservatorių partija, kuris gali net Amerikės teisėjas pašokdinti, jeigu tik to prireikia. Lietuva gali didžiuotis, turėdama tokių stiprių žmogų pas save, kuriam net ten paklūstama. Mums belieka jį tik rinkti prezidentu. Geresnio pasirinkimo šiuo metu Lietuva neturi - tik šį didįjį konservatorių. Mes negalime jo lyginti su Kauno OBCHSS’u.

Juozas       2018-07-15 14:58

Sunku žiūrėti, kaip smaugiamas nekaltas sąžiningas žmogus, ir, ko gero, buvęs teisingas teisėjas- juk tikrai būtų išknisę nusižengimus, jei tik būtų buvę įmanoma.
Beskaitant kilo mintis- gal visus kandidatus į teisėjus reikia perleisti per Lietuvos teisėsaugos mėsmalę, juk bylas kurpti prokuratūrai išradingumo nestinga. Gal išgyvenę “teisingumą” jie būtų atsparūs korupcijai ir telefoninei teisei, klausytų tik įstatymų ir nieko daugiau.

nukankins stribvaikiai nabagėlę Neringutę       2018-07-15 12:24

seneliai prokurorų ir VRM,TM klerkų kankino partizanus bei šviesiausius.
tėvai “teisininkų” kankino disidentus ir tarnavo KGB.
anūkėliai išsigimėlių toliau terorizuoją Lietuvą ir lietuvius.
——
tam pritaria komunistai, išsibarstę ir uzurpavę visą politinę erdvę: partijas, renkamus postus, valdžią, vyriausybę.

SIŪLAU       2018-07-15 10:31

susisiekti su advokatu TOMU.Jis išmano vakarietišką teisę,pasigilinęs gal žinotų, kokie įrodymai padėų .O įrodymų - nors vežimu vežk.

Stasys       2018-07-15 10:30

O tiek tikėjome, kad JAV teisėsauga yra teisinga, turinti moralines vertybes. Na, ką tikėkimės, kad Dievas nenusigręž nuo teisingumo ir neleis vilkams, hienoms, maitvanagiams, sugriaužti, užkapoti, mano giliu įsitikinimu, nekaltą žmogų. Stiprybės Neringai, kovojančiai prieš blogį !

Tiesos       2018-07-15 8:49

Reikėjo važiuoti ne į Čikagą,o į kitą šalį,kuri nėra sudariusi ekstradicijos sutarties ir būtų buvę ramu.Bet dabar jau viskas po laiko.Nemanau, kad advokatai teisėjai pateikė mažai įrodymų.Jų turi būti ne galybė, o jie turi būti surišti su nagrinėjamu klausimu. Mano nuomone bėda yra tame, kad jos “nusikaltimai”šiandien yra menkaverčiai,taip galvoja ir teisėja.Ir dėl tokių nusikaltimų jos gyvybei grėsmė negresia.Tačiau,teisėja to net nenumano, kad grįžusiai į Lietuvą už viską Venckienei bus sukurpti daug rimtesni nusikaltimai. Ne veltui komentaruose išsigimėliai drįsta ją ir jos nužudytą brolį vadinti žmogžudžiais. Tada nepadės ir ta Lietuvos teisingumu tikinti Čikagos teisėja, siunčianti moterį slibinams į nasrus. Juk mes, eiliniai žmonės , kas sekame įvykius, matome , kaip su ta šeima sistemingai susidorojama. To gali nesuprasti tik darželinukas.

VaidasVDS       2018-07-15 8:05

Šiek tiek keista, kai teisėja pareiškia, kad “N. Venckienės advokatų pateiktų įrodymų nepakanka, kad būtų patenkintas jos prašymas stabdyti ekstradiciją...”.
Šioje byloje įrodymų visokiausių tiek, kad nors vežimu vežk. Bet didelis klausimas, ar jie pateikti, ypač JAV advokatų. Juk turi būti kalbama ne tik apie tuos įrodymus, kurie pateikti tik pagal paminėtus kaltinimus Venckienei, bet ir apie visus įrodymus, susijusius su byla-žudike, ir tiesioginius ir netiesioginius.
Įspūdis ir toks, kad kai kurie advokatai gali patarinėti, kad vienokių ar kitokių įrodymų nereikia, bet čia tikriausiai reikia visokių, nes bent teisėja jų pritrūko. Galų gale, Venckienė savo knygą galėjo pridėti, ten krūvos faktų ir įrodymų paminėta. Lai aiškinasi.
Iš kitos pusės byla tapo politine, todėl joje tai reikia itin akcentuoti. Be to nereiktų pamiršti dvasinių vertybių, nes susidoroti su silpnesniais gali reikšti ir sielos praradimus, bet ne kiekvienas teisėjas ar pareigūnas, tiek JAV, tiek Lietuvos, tai pakankamai gerai supranta.

Ema       2018-07-15 7:08

Tai dabar gali tekti mūsų pajacams paskraidyti už Atlanto, kai ką paaiškinti JAV teisėsaugai? Tikiuosi, kad viskas bus sudėliota į vietas, nesvarbu kada, nesvarbu kur, Dievas tuo pasirūpins, o dabar mums siunčiami išbandymai. Sėkmės N. Venckienei!

neblogai       2018-07-15 1:28

Bet ruoškimės blogiausiam. Nebent labai aukšti JAV pareigūnai netikėtai “praregėtų” ir pasakytų - Oh my God, ir ką gi mes toleravome tiek metų kaip artimą sąjungininką???


Rekomenduojame

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Gediminas Kulikauskas. Istorikas: „Dešimt kautynių“ – kitokia knyga apie partizanus

Algimantas Rusteika. Apie kritinę masę

Rasa Čepaitienė. Rentininkų partija

Ramūnas Aušrotas. JK valdžia po truputį pradeda „veržti kranelius“ gender ideologijos sklaidai tarp jaunimo

Mirštanti Europa (ir tai nėra vien tiktai senėjimas) kviečiasi „šviežio kraujo“...

Algimantas Rusteika. Apie teisingumą

Andrius Švarplys. Emanuelio Macrono žinia Rytų Europai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.