Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 18 d. 19:47

67     

    

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Niekas ir niekada neįtikins manęs, jog pedofilijos nebuvo. Niekas. Nei šimtai teismo sprendimų, šūsnys prokurorų nutarimų. Nei manęs, nei Deimantės artimųjų, šalia kurių būdama ji patyrė laimingos vaikystės akimirkas.

Ir kurie ne iš teisminės valdžios sausa kalba surašytų sakinių,  o iš vaiko lūpų tiesiogiai girdėjo žodžius, nuo kurių kraupo. O vėliau jau kraupo nuo grėsmingiausių institucijų siunčiamų raštų, reikalaujančių, įsakančių, grasinančių... 

Patikėkite, jog liko Deimantės žodžių, kurių net nesiryžome dėti į knygą ar net sakyti žmonėms.

Ir aš, ir mano artimieji žino tiesą ne iš akivaizdžiai „parsiduodančių“ žurnalistų ar redakcijų antraščių. Ir tiesa suteikia stiprybės priešintis neteisybei iki galo.

Nepaisant teisminės valdžios nurodymų – sprendimų, netiesiogiai reikalaujančių atsisakyti, pasiduoti, nutilti, palūžti.

Bent kiek pabandykite įsivaizduoti, ką jaučiame mes, Deimantės artimieji, iš kurių fizine prievarta išplėšiamas mūsų vaikas ir pradanginamas. Kai mes tikrai žinome, ką teko jai patirti ir kam ji vėl grąžinama. Ar mes galėjome elgtis kitaip? Ar mes galime elgtis kitaip dabar ?

Kai net nemirksintys, į filmavimo kameras žiūrėdami, valdžios pareigūnai meluoja, esą, prievartos nebuvo.

Tie, kas matė mano sūnaus išplatintą Deimantės pagrobimo įrašą, gali dabar įsitikinti.

Taip. Jokios prievartos. Tik baudomis nubausti tą nelemtą dieną budėję ir smurtaujančius policininkus stebėję žmonės, dužę stiklai, išpjautos mano, turinčios teisėjos imunitetą, tėvų namo durys ir įsibrauta į vidų, išsukiotos mano, teisėjos, rankos, atplėšta nuo teisėjos imunitetą turinčios kaklo apsivijusi rankomis klykianti Deimantė.

O šiaip tikrai – jokio pasipriešinimo, jokios prievartos.

Netgi viskas priešingai.

Tai aš, teisėjos imunitetą turinti, priešinausi, naudojau fizinę prievartą – „spardžiau vargšę mamą, pasipuošusią neperšaunama liemene“, žalojau „mielą policininką antausiais, sutrikdydama gerajam žmogui sveikatą“.

Ir šūsnys tai patvirtinančių prokurorų ir teismų sprendimų, kad prievartos nebuvo, viskas gerai.

„Nusiraminkite“, – vienas po kito siuntė žinią štampuojami teisminės valdžios nurodymai. „Nieko nebuvo,  o jūs už savo pasipriešinimus dabar atsiimsite.“

Ir toks teisminės valdžios elgesys tęsiasi ištisą dešimtmetį. Kai juoda teisme tampa balta, ten kur gilu – seklu, o pedofilija virsta rūpestinga motinyste.

Apie video įrašą, darytą namo viduje teisėsaugos šturmo metu

Vakar mano sūnus Karolis Venckus išplatino video įrašą, kuris buvo slepiamas aštuonerius metus, apie tai, kas vyko 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje namo viduje,

Jį slėpė buvęs generalinis prokuroras Darius Valys 2012 ir 2013 metais nuo Seimo, nors Seimui to ir nereikėjo.

Seimo nariai nereikalavo video įrašo, tokiais veiksmais palaikydami teisėsaugos melą, slėpdami kas įvyko 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje. Apgailėtini konservatoriai, liberalai ir socialdemokratai, panaikinę mano, kaip teisėjos, ir vėliau, kaip Seimo narės, teisinę neliečiamybę. Seimo komisijai pakako 12 sekundžių, kad aš trenkiau sužalojusiam mane, tuo metu teisėją, policininkui Mindaugui Gušauskui, ko aš niekada neneigiau.

Video įrašą generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ir jo pavaldinys Tomas Krušna taip pat slėpė – nuo Jungtinių Amerikos Valstijų.

Aš pati asmeniškai pirmą kartą pamačiau šį vaizdo įrašą, kai prokuroras Darius Jakutis perdavė jį man, grįžus į Lietuvą.

Ikiteisminio tyrimo metu apklausti Laimutė Stankūnaitė, Sonata Vaicekauskienė, Gražina Didžbalienė, Evelina Talalienė, Sigita Kilkutė, Romas Oželis, Gintaras Černiauskas, Mindaugas Gušauskas apklausti ikiteisminio tyrimo metu duoda melagingus parodymus apie įvykius 2012 m. gegužės 17 d. namo, esančio Klonio 5, Garliavoje, viduje.

Jie liudija, kad prieš vaiką nei fizinė, nei psichinė prievarta nebuvo naudota. Melagingus liudijimus prokuroras Darius Jakutis perrašo į kaltinamąjį aktą kaip mano kaltę patvirtinančius įrodymus.

Kaip gali taip būti? Prokuroras D. Jakutis, man atidavęs vaizdo įrašą, pats jo nematė? Matė vaizdo įrašą, bet nesuprato, kad visi, pradedant S. Vaicekauskiene, buvę namo viduje 2012 m. gegužės 17 d., apklausiami meluoja? Tikri, kad niekas niekada to video įrašo nepamatys?

Skaitydama baudžiamąją bylą, kurioje aš esu kaltinamoji, peržiūrėdama ir peržiūrėdama video įrašus, darytus policininkų namo viduje klausiu: kaip jie galėjo naudoti tokią prievartą vaikui? Kaip jie dar gali jaustis nukentėjusiaisiais?

Nėra jokių abejonių, kad antstolės S. Vaicekauskienės ir policijos darbuotojų leidimu bei veiksmais vaiko atžvilgiu buvo panaudota fizinė bei psichologinė prievarta, neužtikrinta vaiko teisių apsauga. Mergaitę draskė ne tik L. Stankūnaitė.

Vaiko rankas plėšė Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos Gražina Didžbalienė ir Evelina Talalienė. Naudoti prievartą padėjo Sauliaus Skvernelio atsiųsti policininkai.

Taip ir norisi paklausti iškilių valstybės vyrų ir moterų: ar Jūs, vykdantys teisingumą, vadovaujantys valstybei, nematote baisios, protu nesuvokiamos prievartos vaiko atžvilgiu? Ar Jums tokie vaizdai yra „teisėtas teismo sprendimo vykdymas“? Kodėl aš teisiama? Kodėl neteisiami jie?

Teisėsaugos veiksmai, kai persekiojamos aukos, rodo, kad tam tikros valstybėje egzistuojančios jėgos siekia nukreipti tautos dėmesį nuo valstybėje egzistuojančio pedofilijos nusikaltimo ir akivaizdžiai deda pastangas dezinformuoti visuomenę.

Po video paviešinimo jau daugelis žino, kaip „teisėtai“ 2012 m. gegužės 17 d. buvo įvykdytas teismo sprendimas.

Mūsų valstybė laikosi ant melo pamatų, kurie pradeda trūkinėti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pasaulio įvykiai (2020-05-13)       2020-05-19 23:49
Tvankstas       2020-05-19 12:11

23:36 - kodėl nepridėjote advokato Giedriaus Danėliaus, kuriam jie abu buvo reikalingi dėl ‘svorio’ ?
‘Kiauras’ advokatas neseniai profilaktiškai buvo suimtas - nėra ugnies be dūmų.

viskas "dar geriau"       2020-05-18 23:36

Po to, kai Ispanijoje buvo pagautas Kauno komisaras Žukauskas ir Kaišiadorių komisaras Skladas bandantys užvaldyti svetimą turtą užsakovo naudai, nenustebčiau jei paaiškėtų, kad dalis žmogžudysčių, plėšimų ir vagysčių Europoje - Lietuvos “pareigūnų” laisvalaikio veikla ir būdas prisidurti prie atlyginimo. Nes iš jų visko galima tikėtis.

Lina       2020-05-18 16:45

Teisybė triumfuoja, kad ir kiek jos reikėtų laukti.

Emai       2020-05-18 16:18

Matyt dėl to, kad pagrindinis veikėjas - Adamkaus užsienio politikos grupės vadovas, ambasadorius Valteris Baliukonis. Iš čia tokia nesutaikomų oponentų ir visiškai naujų politikų vienybė šiuo klausimu. Jis net gyvas paliktas buvo vardan menamos Lietuvos tarptautinės lyderystės ir netgi tapo ES atstovu Afganistane. Nudėtų talibai, tai kaip ir nieko nebūtų prarasta, VSD rankų nereikėtų teptis. Įspaustas į kampą VSD prisipažins, kad byla įslaptinta 70 metų. O pagrindiniam veikėjui per pačią Krymo aneksiją nusuktas sprandas. Apdairiai parinktas momentas, kad nekiltų rezonansas. Na ir rašinėjančius tokius dalykus apie pagrindinį istorijos veikėją galima patraukti atsakomybėn už mirusiojo niekinimą. Jis pats dabar visiškai ištrintas iš viešosios erdvės, nors kažkada viešojoje erdvėje jo netrūko. Viskas apgalvota.

pamaina       2020-05-18 16:10

Kaip tik beraštis analfabetas, taip ir biologinės gynėjas. smile Nenuostabu, kai lietuvių kalba nėra gimtoji. Rusiškas akcentas išduoda visus biologinės gynėjus. smile

xxr       2020-05-17 18:28

Taip mergaite atsieme motina,kuria apkalbejo ismestateiseja,vaiku negalejo daugiau tureti,tai bande pagrobti mergaite nuo motinos.zlugo planai,vaikas grazintas mamai.Pagrobeja bego is Lietuvos,kodel gi?Pagalvot reikia visiems.Svetima vaiko nepavyko pagrobti,o ne gelbejo nuo mistiniu niekadeju,kuriu vardo ir pavardes,vietos kur vyko pagal ja vyko “nusikaltimas"nezino.Nesnekekit vaikas buvo pagrobtas.

To:Mociutei       2020-05-17 17:39

Gal issivemki,paviduriuoki ir pakomentuoki mergaites grobimo vaizdus…o jei nieko nematai tai kieno problema? Gal psichiatro? Tada jei yra artimuju tegu veza tamsta gydyt.

Mociute       2020-05-17 16:03

Nustok moterie savo kliedesius rasiusi,tau reikia pas psichiatrus kreiptis,tada baigsis lietis neapykanta.Geriau perasyk kur slepei broli,nes bijojai kad teidybes policijai nepasakyru.Pametei savo vaika ,o rodai melaginga rupesti svetimu vaiku,gyvenanciu su motina, ko lendi prie ju,neturi ka veikti.

Qlito       2020-05-17 15:09

Kur Deimantė? Tulūzoje?  https://youtu.be/yLOcwm7wYPk

Bevardi (8H23),       2020-05-17 12:45

ar be Milaičio dar ką nors žinai?

???       2020-05-17 10:21

Kodėl vaizdo įraše niekaip negalėjau pamatyti, kaip Venckienė tvoja sambistui?

Pastaba       2020-05-17 8:41

Siaubingas biologinės Laimos Stankūnaitės žiaurus elgesys prieš dukrelę. Žodis motina netinkamas vadinti šią išsigimėlę. Pasibaisėtina.

> 2020-05-17 7:02       2020-05-17 8:23

o mes manome, kad tu, juliau Milaiti, atlikai judo darba. Privarei kelias dešimtis „komentarų” apie cementus, pamatus ir kitokį š..., ir jokios diskusijos čia nebuvo, išskyrus vieną kitą emocijų išliejimą (neskaitant Juozapo pamąstymų).
Taigi, esi pats tikriausias kagebesitas-provokatorius, dirbantis už sidabrinius.

Mieli Lietuvos Žmonės,        2020-05-17 8:17

pasižiūrėjau seną spaudos konferenciją, kuri buvo padaryta po žvėriško vaiko pagrobimo, kurioje kalba gerbiama Neringa Venckienė. Pastebėkit kaip sąžiningai ji atpasakoja visą vaiko pagrobimą, panaudotant perteklinę psichologinę ir fizinę prievartą.  Pasižiūrėkite video ir darykite išvadą patys.           

Mergaitės paėmimo iš Venckų namų spaudos konferencija (1 dalis)
22,570 views
•May 17, 2012
 
https://www.youtube.com/watch?v=TkzFGmKBIY8

Ką konspiratoriai       2020-05-17 7:02

parenka mums mus valdyti - tas ir ateina. Na, kaip draugai Trockis su Leninu. Įsako konspiratoriai Trockiui užleisti Rusijos viršininko vietą Leninui - tas taikiai ir užleidžia be jokių prieštaravimų, nes žino kieno pats buvo sukurtas ir paskirtas. Taip ir Lietuvoje. Taigi akivaizdi internacių konspiracija ir agresija, kad neliktų mažų, neskaitlingų ir nunykstančių tautų, o ką manote Jūs?

Ema       2020-05-17 6:41

Niekur nerandu atsakymo, kas per susivienijimas metai iš metų ateina mūsų valdyti? Štai, atrodo, naujas, savo uodegos į Garliavos reikalus neįmerkęs Prezidentas, beveik nauja seimo dauguma su marga publika, bet visi kaip panacėją kartoja užkeikimą, kad į teismų darbus nesikiša, nors tos ale teisėsaugos “teisingumas” jau akis bado - tai suimta krūva prokurorų, tai teisėjų, o visuomenė migdoma skambia fraze, kad teisingųmą vykdo tik teismai, mat kažkas labai seniai sukūrė tokią sovietinę tvarką, kad tą “teisingumą” jie ir vykdo be tarėjų, be prisiekusiųjų kaip normaliame demokratiniame pasaulyje. Štai dabar, atrodo, ir tokia neutrali dama ponia Širinskienė išpūtė akis ir tarė tą pačią juos gelbėjančią frazę. Žmonės gerieji, atsakykite kas nors, kas čia vyksta? Kokias vertybes jie užsimojo ginti, kad spjauna į teisingumą, kad patys ryžosi tokiam klaikiam nusikaltimui prieš vaiką? Kodėl jiems tai? Nejaugi tik valdžia ir pinigai jų tokio elgesio variklis? Mano paprastas protas šito niekaip nesuvokia. FB kažkas dalijosi senu LNK įrašu, kur ir ponas Ūso tėvas nuolankiai pripažįsta, kad jo sūnus kaltinamas pedofilija, ir prokuroras, berods, Jensevičius ar kaip jis ten, žada įtarimus pateikti Stankūnaitei, kur kitas jų gildijos veikėjas kalba, kad įtarimų yra pakankamai, ir seimas net gen. prokurorą Valantiną iš sosto išvertė, ir Šedbaras dar kitaip giedojo, kas įvyko, kad reikėjo valstybės mastu taip paniekinti vaiką, persekioti šeimą, štai Venckienės sūnus taip ir liko išvytas iš Tėvynės… Aš tikrai tikrai nesuvokiu, KODĖL jie taip elgiasi.

Kas valdo?       2020-05-17 6:29

Mus valdo ABEJINGUMAS. Kodėl tyli įvairiausio plauko lyderiai, kurie mus nori vesti į šviesų rytojų.  Kodėl tyli naujai susidarę judėjimai su iškiliomis pavardėmis? Kodėl tyli katalikų, provoslavų, liuteronų, lefebristų, jehovistų, sinagogos ir t.t. bažnyčios? Negi tik pasiskonėjo pikantiškais vaizdais iš šio skausmo ir viskas? Tyli sinicos, radžvilai ir kt. šiame portale besireiškiantys veikėjai. Kas jums užsiuvo burnas? Nepatogi tiesa? Taip, yra tokia tiesa, bet ji yra vadinama prisitaikėliška tiesa, kuri veda į pragarą.

Lietuvą       2020-05-16 22:41

valdo konspiratoriai - užkulisiai. Corona Conspiracy and Agression - Chimerica(The Group of Two).

Qlito       2020-05-16 21:14
Pasiklausykite       2020-05-16 20:35

geras komentaras šia tema. KOMENTARAS TV - https://www.youtube.com/watch?v=yEEfy2Am9bw

besišaukiantiems Nausėdos       2020-05-16 19:37

Jei Nausėdai rūpėtų, vienu iš pirmų dekretų išlaisvintų aklą Raimundą Ivanauską, nuteistą 8 metams už tai, ką kiekvienas kalba. Tad bergždžiai nesitikėkite. Tai įpėdinis, kuris ir toliau saugos Grybauskaitės išpuoselėtą melo ir suklastotos statistikos imperiją.

manęs niekas       2020-05-16 19:04

neįtikins nei, kad buvo, nei, kad nebuvo. Jei iš tiesų pedofilija buvo, tai negi visa teisėsauga yra susijusi su pedofilija. O kur tuomet buvo prezidentė, seimas? Niekas negalėjo nieko padaryti? Tai kas tuomet valdo Lietuvą? Pagaliau ar bus kada nors išaiškintos 5 žmonių mirčių priežastys. Kas nudaigojo šunį ar katiną, išsiaiškinama ir nubaudžiama greitai, o, va, žmonių ir 10 metų nepakanka. Ar to nebus niekada?

ah1       2020-05-16 17:36

tai va pagal CPK 764 str. nustatytos teismo sprendime nurodytų vaikų perdavimo išieškotojui tvarkos (vykdydamas teismo sprendimą dėl vaiko perdavimo, antstolis vykdymo veiksmus atlieka dalyvaujant išieškotojui ir valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovui. Priverstinai perduodant vaiką, policijos atstovai pašalina kliūtis sprendimui įvykdyti, o valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovai vaiką paima ir perduoda išieškotojui) .
Kur jūs matot vaizdo įraše atitiktį CPK 764 str. ” valstybinės vaiko teisų apsaugos institucijos atstovai vaiką paima ir perduoda išieškotojui”? 

Dzeikas       2020-05-16 16:08

Dzeikujui:
Valyma gali atlikti santechnikas, kai kanalizacija uzsikimsusi.
Pamatu joks santechnikas nepakeis.
Namo pamatus keist reikia va tokia operacija daryt:
https://s2.15min.lt/images/photos/2013/11/29/original/nuo-juros-pakrantes-perkeliamas-namas-5298bebd98881.jpg
O dabar pabandyk valstybe vietoj namo isivazduot ir toki fokusa padaryt.

Džeikui       2020-05-16 15:49

Iš tikro tai visos be išimties valstybės stovi ant tokių pamatų. O tuos pamatus labai lengvai ir greitai gali sutvarkyti specialiosios tarnybos, atlikusios valymą. Tai anokia sensacija, nes pavyzdžių pasaulio istorijoje netrūksta.

perticijoms ir linkėjimams       2020-05-16 15:36

Užuot malę kalių egzperdai galėtų pasidomėti Valterio Baliukonio asmenybe ir viskas taptų aišku. Bet ne teisybė yra egzperdų tikslas, o jos užkasimas dar giliau. Toks įspūdis, kad Nakas vis dar tebedirba tam pačiam Haroldui Mackevičiui.

Grybauskaitės dešimtmetis       2020-05-16 15:24

Per savo viešpatavimo dešimtmetį Grybauskaitė galutinai pavertė Lietuvą nevilties teritorija ir ašarų pakalne bei suklastotos statistikos supervalstybe, o žurnalistus - propagandistais.
Ir Grybauskaitės nusikaltimų niekaip neatpirks jos pagalba Ukrainai, kadangi Ukrainos svarba apibrėžta dar 1999m. patvirtintoje Lietuvos nacionalinio saugumo koncepcijoje.

vietoj peticijų ir stiprybių linkėjimų       2020-05-16 15:18

Su banditais negalima kalbėti mandagiai, neverta veltis į diskusijas su nusikaltėliais.
Yra geras pavyzdys.
.
Nežiūrint labai kontroversiškos opinijos “ekspertai,eu” veikėjų atžvilgiu, tam tikrus dalykus jie daro gerai.
O būtent:
Ekspertai paskelbė informaciją, jog Jungtinių Tautų Organizacijos padalinys paskelbė Deimanės Kedytės tarptautinę paiešką. Ieškomų / dingusių be žinios asmenų sąraše, Deimantė figūruoja pačiame sąrašo viršuje. Lietuva 8vardinta kaip vienintelė ES šalis kurios pilietės paiešką paskelbė JTO.
Baisi gėda. Todėl landzgrybinis papų portalas delpiai, netrukus garsiaibpaskleidė atseit ekspertus demaskuojantį straipsnį, kurį noriai padubliavo ir kiti lietuviškos chuņtos režimą palaikantys portalai.
Tačiau,çkspertams pavyko įrodyti, jog delpių redakcija plaunant LT valdžiukės mundurą patys ... grubiai suklastojo ( fotošopu permaketavo) oficialų JTO dokumentą!
Ekspertai kreipėsi į teismą bei antstolius ir papųortalo direkktorei buvo 8teiktas šaukimas į teismą. Propagandos ir dezinformacijos skleidimo veikėjos laukia dideli nemalonumai, nes ieškinys rimtas.
.
Kitas garsus veikėjas kūris taip pat mina Pranc7zijos teismų slenksčius.
Ta pati ekspertų grupė už melą ir šmeižtą p. kūrį padavė į teismą ( pagal gyvenamą ir darbo vietą Prancūzijoje). Dvasių gaudytojas bandė dangstytis Strasbūro teisėjo imunitetu, bet panašu jog teismui tas nepadarė įspūdžio- vienas posėdis jau įvyko, o kitas paskirtas liepos mėn pradžioje.
Pagal Prancūzijos įstatymus, jeigu kūrikas bus nuteistas, už tyčinę veiką jam gręsia kalėjimas, didelė bauda į Prancūzijos biudžetą, o taip pat milžiniška suma ieškovų žalos atlyginimui.
Va taip reikia doroti tuos utėles- traiškyti.

Ar pamenate?       2020-05-16 14:36

Kaip sovietiniai okupantai 1991 m. pirmiausia užėmė televiziją, spaudos rūmus, t.y. žiniasklaidą. Taip dabar elgiasi ir dabartiniai, savi.  Taip, vis pagalvoju, kas turi nutikti, kad jie, dabartiniai ... išsinešdintu, kaip tą rudenį. 1993 m.  rugpjūčio 31-ąją, 23 val. 46 min. paskutinis Rusijos armijos dalinys kirto sieną ties Kenos geležinkelio stotimi ir paliko Lietuvą.

Manau, >>       2020-05-16 14:07

kad ponia Neringa yra labai stiprus žmogus ir nebuvo sulinkusi. O kiekvienam žmogui yra reikalingas ir būtinas palaikymas ir tai rašydami mes skatiname ir kitus būti vieningiems.

>dėl supratimų       2020-05-16 13:59

Man taip pat juokingi ir atgrasūs atrodo ašaringi žodžiai “Neringa, mes su Tavimi”, “Neringa, laikykis” ir t. t. Aš po 2012-05-17 rinkimuose dalyvauju taip: tiesiog su padidinamuoju stiklu peržiūriu sąrašus, ar ten nesipuikuoja koks šedbaras, sabatauskas, šimašius ar dar koks šmikis, neatidaviau savo balso valstiečiams vien dėl to, kad ten buvo Skvernelis. Sutikau daug žmonių, kurie, atrodo, pašiurpę nuo siaubo Garliavoje, bet kaip šungrybius renka visokius karbauskius, butkevičius beigi šimonytes. Nepatarinėkime poniai Neringai nekęsti Lietuvos žmonių (nors ji turi tokią teisę), gal dar mūsų visuomenė sugebės atsitiesti ir gal ponia Neringa dar turi tokią viltį?

Dėmesio       2020-05-16 12:48

2012 06 26 dieną įsiminkime -
JIE BALSAVO -UŽ-, KAD BŪTŲ ATIMTA NELIEČIAMYBĖ N.VENCKIENEI:
Adomėnas Mantas TSLKDF +
Aleknaitė Abramikienė Vilija TSLKDF +
Andriukaitis Vytenis Povilas LSDPF +
Anušauskas Arvydas TSLKDF +
Auštrevičius Petras LSF +
Ažubalis Audronius TSLKDF +
Babilius Vincas LCSF +
Bacevičius Vaidotas TSLKDF +
Baltraitienė Virginija DPF +
Bastys Mindaugas LSDPF +
Bekintienė Danutė TSLKDF +
Bogušis Vytautas LCSF +
Bradauskas Bronius LSDPF +
Bucevičius Saulius DPF +
Budrys Dainius LSDPF +
Butkevičius Algirdas LSDPF +
Čaplikas Algis LCSF +
Čigriejienė Vida Marija TSLKDF +
Daukšys Kęstutis DPF +
Dautartas Julius TSLKDF +
Degutienė Irena TSLKDF +
Dinius Laimontas LSF +
Endzinas Audrius LSF +
Giedraitis Stanislovas LSDPF +
Glaveckas Kęstutis LSF +
Jagminas Jonas MG +
Jankauskas Donatas TSLKDF +
Jonyla Edmundas LSDPF +
Juknevičienė Rasa TSLKDF +
Juozapaitis Jonas LSDPF +
Jurkevičius Evaldas TSLKDF +
Juršėnas Česlovas LSDPF +
Kašėta Algis LSF +
Kubilius Andrius +
Kuodytė Dalia LSF +
Lydeka Arminas LSF +
Liesys Jonas LCSF +
Masiulis Eligijus LSF +
Masiulis Kęstutis TSLKDF +
Matulas Antanas TSLKDF +
Nedzinskas Antanas LCSF +
Olekas Juozas LSDPF +
Pauža Bronius LSDPF +
Pavilionienė Marija Aušrinė LSDPF +
Pečeliūnas Saulius TSLKDF +
Petrauskienė Milda LSDPF +
Pupinis Edmundas TSLKDF +
Ramelis Konstantas MG +
Razma Jurgis TSLKDF +
Rutkelytė Rūta TSLKDF +
Sabatauskas Julius LSDPF +
Salamakinas Algimantas LSDPF +
Sinkevičius Rimantas LSDPF +
Sysas Algirdas LSDPF +
Stankevičius Česlovas Vytautas TSLKDF +
Starkevičius Kazys TSLKDF +
Steponavičius Gintaras LSF +
Stirblytė Arūnė LCSF +
Stundys Valentinas TSLKDF +
Šedbaras Stasys TSLKDF +
Šiaulienė Irena LSDPF +
Šukys Raimondas LCSF +
Tamašauskas Erikas LSF +
Teišerskytė Dalia LSF +
Valinskas Arūnas LCSF +
Valinskienė Ingrida LCSF +
Varaška Mantas MG +
Vareikis Egidijus TSLKDF +
Veselka Julius TTF +
Vidžiūnas Arvydas TSLKDF +
Zingeris Emanuelis TSLKDF +
Žeimys Pranas TSLKDF +
Žilinskas Rokas TSLKDF +
...............................................................................

to nesutinku       2020-05-16 12:16

Nesireklamuok niekšeli Deivi.

nesutinku>dėl supratimų 2020-05-15 22:59       2020-05-16 11:53

kokybiškiausias turinio,supratimų ir APIMTIES prasme   ,mano (tiek) nuomone, yra “Deivis     2020-05-15 20:50” išsakyta mintis,kokioj Lietuvoj gyvename. Glaustumas vis tik yra viena didžiausių vertybių  diskutuojant.

Valstybės CREDO - MELAS.       2020-05-16 11:34

  Melavo, meluoja ir meluos - nėra kitos išeities. Kitaip tektų pripažinti pačių padarytą žiaurų nusikaltimą prieš mažametį vaiką ir Lietuvos žmones. Štai ir dabar meluoja, kad Prezidentas pats išvažiavo ilsėtis į Nidą.  Galima spėti, kad klano bosas, tikrasis valstybės valdovas,  iškomandiravo, siekiant izoliuoti Ekscelenciją nuo žmonių, kol praeis ta jiems nelemtoji gegužės septynioliktoji. O ims dar ir leptelės žmonėms “kokią nesąmonę”...Kad ramiau jaustųsi, gal dar ir koloną smogikų į Daukanto aikštę atvarys. Baimės akys d i d e l ė s . . .

Elena       2020-05-16 11:00

Visada sakydavau, kad šioje kraupioje byloje yla išlis iš maišo. Visada, Dievo valia, nematoma tampa matoma. Jau vien iš baisiausiai peersekiojamos ir šmeižiamos Neringos ir tų ikrai teisiųjų, kurie ginė mergaitę buvo aišku, kad Dievo plane yra atskleisti
nusikaltėlius. Tikiu, kad taip ir bus, jau yra. O Lietuvos didvyrei Neringai esu dėkinga, kad tokia yra Lietuvoje. Tai - Dievo pateptoji.

Dzeikas       2020-05-16 10:33

Kazkas klause tai ka daryti.
Prisipazinsiu, as nezinau. Net nezinau nuo ko pradeti ir kurlink eiti.
Va , paimkite alegorija apie nama kur pamatai smelis apterliotas skiediniu, suraskite statybos inzinieriu ir paklauskite kaip pamatus perkloti. Iseitis bus techniskai labai brangi ir sudetinga, bet visvien paprastesne negu valstybei pamatus perklot.
Suraskite Michaila Saakasvili, jis dabar Ukrainoj reformu komiteto prie prezidento pirminykas, paklauskite.Tas gal zinos.

taip,       2020-05-16 10:28

“melas mele”, kaip sakydavo vienas protingas mano draugas. Nuo melo viskas prasideda. Nuo melavimo sau, pirmiausia. Įtikini save, tada meluoji kitiems. Kuo daugiau pavyko uzurpuoti valdžios ir galios, tuo baisesnis melas. Neringa teisi. Bet ar išgyvens tokia valstybė? ant tokių pamatų? Mano nuomone – ne.

Dzeikai 9:52,       2020-05-16 10:24

nekuklu pačiam save girti.

> 2020-05-16 8:44       2020-05-16 10:14

sakai, sukūrei personažą Langų majoras, Sovietsko felčeriais ir neskaitai?! Tai kam nerviniesi, juliau Milaiti? Kodel bijai atsakyk nors į klausimą: kas tie „mes“?
✒✒✒
Tą patį klausimą, kurio tavęs klausė prieš metus:
„stabdžius slapta mums pakirpti“, „suteikė teisę mus kagebizuoti“, „Mes norime išsiaiškinti“, „nuneigti mus faktais“... 
Mums-mus-mes-mus! Kas tie mes?
Kagėbistai-provokatoriai, kurie vykdydami pedofilų „zadanijas“ pavertė šią savaitę pamazgų duobe, maldami šūdą prie kiekvieno straipsnio 25 valandas per parą, kad bet kokia diskusija apie pedofilus taptu niekinė, pasirašinėjant keliomis dešimtimis nick‘u, kaip tai darai tu, juliau Milaiti?!
Kas tie „mes“, kas verčia trolinti?

Dzeikas       2020-05-16 10:08

...Dzeikasui:

As sakau, kad zmogus atsako uz savo veiksmus kuriuos jis vykde savo valia ar turejo valia juos paveikt.
Cipo idiegimas galvon yra:
1. samokslo teorija is ciklo kas butu jeigu.
2. zmogus nustoja valdyti savo valia, ir tada jis nebeatsakingas uz savo veiksmus.
Todel tai nera mano komentaru objektas.

Dzeikas       2020-05-16 9:59

Kisui:
patikslink minti. Tipo Svirnelis su kokiu tai Pozela yra statutiniai pareigunai ir uz Mergaites atemima is Venckienes jie neatsako, nes VYKDE ISAKYMA? Teisingai supratau?
Tai tamsta yra arba nerastingas neismanelis arba kas blogiau , tycia klaidinantis skaitytojus.
Nes tokie su ereliu gaublio fone zenklu 1946m. Niurnberge jau aiskino, kad “viso labo vykde isakymus”. Tai jiems buvo paaiskinta, kad ne kiekviena isakyma jie privao vykdyti, o jeigu isakymas nusikalstamas , tai atsako lygiai su tais ,kurie isake.
Si norma po sausio 13 Vilniuje ivykiu turetu buti gerai zinoma Lietuvoje. Sovietiniai kariai tanku vazineje per minia atsako lygiai su tais kurie isake tai daryti.
Prabega 3 desimtmeciai islenda tautiskas pilypukas ir aiskina, kad Svirnelis neva nekaltas, jam mat isake.
Atimti vaika is piktavalio - toks isakymas nera neteisetas ar nusikalstamas, taciau nenustatyta ,kad Venckiene piktavale, o Mergaite aiskiai isreiske savo valia buti su teta, o ne su vadinama motina. Vadinama prezidente ir teismas irgi nurode potvarki vykdyti SUTINKANT (ar nepriestaraujant) Deimantei K.
Nesilaikant siu salygu isakymo vykdymas tampa savivale ir nusikalstama veika uz kuri vykdytojai privalo atsakyti.

>>> Dzeikas 8:07       2020-05-16 9:52

Jūs visiškai teisus ir geri Neringos pastebėjimai. Melas visada išplaukia, kaip “Š” į paviršių. Tad tokia vyriausybė yra pasmerkta žlugti. Svarbiausia, kas pakeis ją? Moraliai žlugusioje visuomenėje tegali atsirasti tik jos atmaina, t.y. kito melo pilis.
  Patiko Vakar dienos laida per “День ТВ”  https://www.youtube.com/watch?v=aIF_gzfH5XQ Kur p.asakojama, kur link, dar nuo reicho laikų tobulinama nano technologija, valdyti žmogų, kaip kiborgą.
Tad iškyla klausimas ar mes tapsime ta “minia” kuri vieną dieną šaukia “OSANA” ir kloja palmių šakas po kojomis, o jau kitą dieną “Ant kryžiaus jį, ant kryžiaus jį”?  Tai minia, kurios dievas yra mamona ar bet kokia kita nuodėmė.

Patikėk, bet patikrink,       2020-05-16 9:35

taip yra sakoma. Jei videoįrašą atidavė neprašomi, tai gal reiktų jį patikrinti su gera vaizdų tvarkymo programa, ar nėra juodomis technologijomis ko nors ten pridėta.

Ponia Bite,       2020-05-16 9:29

o valdžioje kas tuomet buvo? Juos į politiką vėl paleisti galima, ar jau ne?

to: Kis 2020-05-15 23:15        2020-05-16 9:28

kažkurioje laidoje buvo kalbama, kad Skverneliui nurodymą pult, šturmuot, atimti vaiką liepęs LR Seimo Šedbaras, pažadėjęs, kad Skverneliui nieko nebus, tarnybos nepraras. Na, Dievulis nubaudė, o karjera stebėtina.

Bitė       2020-05-16 9:24

pažiūrėjus Deimantės pagrobimo vaizdo medžiagą, darosi baisu. Jokių žiobienių, didžbalienių, talalienių ir kitų vaiko apsaugos „specialisčių“ per patrankos šūvį negalima prileisti prie vaikų jokiu būdu. Stankūnaitė būtų labai gera konclagerio kalinių prižiūrėtoja - negailestinga, žiauri kankintoja. Jeigu taip elgiasi su savo vaiku, tai kitus užmuštų be skrupulų. O Vaicekauskienė gal kada pasprings taip uždirbtais pinigais.

Žinai, Langų majore,       2020-05-16 8:44

pats mus užknisai negyvai su tuo Milaičiu - eik velniop, ar supratai? Jo nei skaitome, nei mums įdomus.

> 2020-05-16 7:51       2020-05-16 8:17

Taip, taip ne tavo, o juliaus Milaičio, „Dzeiko“ iš Širvintų. Pameni:
✒✒✒
Bendra informacija
Nikas: Dzeikas /  - išsiųsti asmeninę žinutę

Miestas: Širvintos
Telefono modelis: Meizu MX4
Parašė žinučių forume: 121
Pask. kartą prisijungė: 2016-12-04 15:38:22


Žiniatinklio rezultatai
Nuomonės | Dzeikas 2014-11-16 17:34 IP: 82.135.145.245
http://www.mobili.lt/lt/forumas/nariu_sarasas/Dzeikas
✒✒✒

Na to „Dzeiko“, kurį Langų majoras išmetė pro langą prie R. Čepaitienės straipsnio „Teisė pykti“

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/rasa-cepaitiene.-teise-pykti#komentarai

To, kuris bėgo į Ameriką, bet pasldo ant sauso asfalto.

Dzeikas       2020-05-16 8:07

Jus isiklausykite ir permastykite Venckienes zodzius:”
“Valstybe laikosi ant melo pamatu”
Kad suprasti pasakyta isvaizduokite kad ateina pas jus zmogas ir sako tau:
- Tamsta, as staciau nama kuriame gyveni.
- Aha, gerai.Aciu tau.
- Tai va, mes ten biski cemento nedadejome kai klojome pamatus.
- Na ka darysi…
- Teisingiau sakant mes visa cementa i kaire pardaveme, o is smelio suformavome blokus, aptepeme kelnia skiediniu , armatura del vaizdo ikisome ir paklojom.Ir dervos uzpylem atseit hidroizoliacija, kad nesimatytu.
- Tai,kad lyg stovi…
- Na stovet stovi, bet jeigu paplaus vanduo, gruntiniai vandenys pakils, kaimynu sklype ar gatveje zemes darbus ims vykdyti, jei zemes drebejimas kokioj Italijoje ivyks,  pasisteng namuose tada nebut.O vaikus geriau laikyk ne namie , o darzelyj internate.
Tai tolygu gyvent tokiam name ir TOKIOJ valstybej. Stai ka reiskia Venckienes zodziai.

Langų majore,       2020-05-16 7:51

ten ne mano komentaras. Neklaidink visuomenės. Mano komentaras čia tik 6H58.

Šiaip.       2020-05-16 7:00

Kyla palyginimas gorbio pabėgimas į Foroso salą su mūsiškiu prezidentu ir jo persikėlimas į Nidą dirbti nuotoliniu būdu. Kaži kur “ilsėsis” buvusioji prezidentė?

Jules       2020-05-16 6:58

Dezinformacijos propagandos meno pagalba valdomas ir engiamas runkelynas. Kas būtų, jei ir runkeliai turėtų lygias galimybes priėjimui prie Tiesos, prie informacijos, o ne tiktai prie specialistų, profesionalų ir elito ar oligarchijos dvaro ekspertų gerai parengto deziuko prastuomenei? Kaip elitai galėtų tokias minias valdyti? Tai būtų katastrofa elitui. Na, o morkos pasispardys ir aprims, kaip visada, arba, įvarytos į kampą puls stipresnį priešą(engėją) ir žus. Taigi skaitykite “Koronė 2020: planavimas, organizavimas, vykdymas ir dokumentai”, gal tada greičiau perprasite ir dabartines Raudonosios oligarchijos dvaro išdaigas. Ką ten tokio sakė Bušas Vyresnysis Sarai apie tai, kas būtų, jei ir paprasti, dori ir sąžiningi žmonės sužinotų Tiesą?

>>> Kis       2020-05-16 5:28

prisiminkite kiek laiko Neringa Venckienė buvo JAV kalėjime? Man keistai atrodė tas kalinimas. Gal jau prieš tai JAV buvo suplanavusi panaudoti teisėją, kaip labai stiprų ginklą kovai su nusikalstamu pasauliu? Kalėjimas galėjo būti Venckienei ir mokymo įstaiga. Matosi, kad Neringa jaučiasi užtikrintai. Jos kova prasidėjo arba išėjo į tiesiąją. Bus įvykių, labai įdomių įvykių.

Al.       2020-05-16 0:13

Manau, Kis arti tiesos. Gal būt, centras nusprendė paaukoti vykdytojus. Ir pakeisti kitais.

Kis       2020-05-15 23:15

Cia dar vienas sachmatisto ejimas zirgu.Cia vienas svarbiausiu faktu ,kad dalyvavo Skvernelis su Pozela,tai tie tipo “parazitai sumane ir ateme mergaite is Venckienes namu.
  Kodel niekas neparase,kad tie du vyrai yra statutiniai,jie ne komanduoja is kur atimti ir kam priduoti,jie vykdo isakyma,o kas isake,kur jis pradingo,kas nutsre jega atimti mergaite ne puses zodzio.Rinkimai ant nosies,griebiama uz kiekvieno siaudelio.Siandiena rinkejas,tauta ,galu gale ir tie parazitai jau nebe tokie kokie buvo pries tiek metu,nors teisesaugoje vis dar reikalinga Venckiene,kuri per pora menesiu surastu ir nubaustu tikruosius parazitus.

ah1       2020-05-15 23:08

>Dar. Kalausiate kas per įvykiai JAV?  Atsakymą rasite 0:15-1:30   :  https://youtu.be/WtNeJdfXD2o
Trampo kalba 2017 02 23, 2019 02 11, 2020 04 06. Vaizo įraše 2020 04 06 Trampas informuoja kad šiuo metu vyksta kova su caronovirusu, ir šiuo metu vyksta kova su prekybą žmonėmis,prekyba moterimis ir prekyba vaikais.
Kas vyko Garliavos įvykiuose? - vaiko pardavinėjimas už pinigus? Policija netyrė vaiko pardavinėjimo už pinigus pedofilams?

dėl supratimų       2020-05-15 22:59

“tiek 2020-05-15 19:58
tai supranta visa Lietuva…”
Tamsta kalbate lozungais. Jūsų teiginys neatlaiko kritikos, nes:
.
a) Vargu ta “visa Lietuva” supranta, nes labai keista kai supratę, tekini lekia balsuoti už grybaites, šmikinytes, skwernus ir ladzbirbius. Tokiu atveju, akivaizdu jog daugumos bydlo anei sušikto supratimo neturi.
.
b) Jeigu vistik supranta ir po to suprasdami jog renka valdžion natūralius banditus, reiškia jog daro tyčinį veiksmą, t.y. savo balsais, jų dauguma ne tik pateisina banditus, bet dar ir remia niekšus suteikdami jiems valdžios mandatą.
.
Taigi, šioje istorijoje ne banditai ir ne iškrypėliai didžiausi kaltininkai.
Didžiausi niekšai yra buki, tamsūs ir abuojūs brangiejilietuvosžmonės.
Niekšai negalėtų daryti niekšybių, jeigu visuomenė tam priešintųsi.
Debilų-slunkių daugumai svarbiau ne moralė, ne orumas ir nr teisingumas-
pigiesiems teritorijos aborigenams svarbiausia kiekvieno asmeninės būdos “gerovė”-
kat duotų paėst, kat pašalpū duotū, kat pencijes padidintū.
I kat kaško padalytū nachalevaj.”
.
Net ir dauguma čia ašarojančių, po keleto mėnesių išsprogusiais debilų snukiais lėks tekini balsuoti, t.y. įteisinti kriminalinio režimo kaip teisėto.
O juk neteisėto, nusikalstamo režimo rengiamuose rinkimasų farsuose joks padorus pilietis nedalyvautų. Bet nepadoriems-  px.
Rinks ir anūką, rinks ir arklio galvą, rinks bebrus, rinks ir robokopų vadeivą škwernelį. Ir pavliką “12 sek.”- ir tą rinks.
Tad nereikia čia dūsauti ir užuojautų reikšti p. Neringai.
Skatiko nevertos liumpenų “užuojautos”.
N. Venckienės vietoje neatleisčiau Lietuvai, o ypač lietuviams.

 

 

-------       2020-05-15 22:23

Kaip mnote? - o jeigu vis dėlto šią bylą kartu su įrašu svarstytų Europos instancijos?
Kaip manote? - o jeigu byla susidomėtų mūsų kaimynai lenkai? - ar jie apskritai šią bylą žino? Jeigu nežuino, tai būtų ne pro šalį juos su šia byla supažindinti.

Dar       2020-05-15 21:07

mielieji, šioje spaudos konferencijoje, Audrius Nakas kalba apie atkreiptinus sutapimus, t.y. apie šio įrašo tikslingą?  patekimą į Neringos Venckienės rankas ir siejamus dabartinius įvykius JAV. Gal kas nors gali paaiškinti, kas per įvykiai JAV?

Deivis        2020-05-15 20:50

Koks turi būti Lietuvos piliečių santykis su pedofilų klanu-teisėsauga-policija? Juk čia kriminalinis gaivalas užgrobęs valstybę. Lietuvos valstybė tai organizuotas nusikalstamas susivienijimas.

Patiko >>> 20:13       2020-05-15 20:47

ir man patiko ši spaudos konferencija

> 2020-05-15 20:18       2020-05-15 20:23

o tu, juliau Milaiti, kokį vaidmenį atlieki toje valstybėje-zombyje?!

Dzeikas       2020-05-15 20:18

Kinematografas daug kartu rode mums zmones tapusius zombiais. Dabar Neringa Venckiene parode mums kaip atrodo valstybe tapusi zombiu.

Tikrai        2020-05-15 20:13

tokia mūsų valdžia. Viskas yra tik farsas su kaukėmis, kurios joms labai tinka.
Pasiklausykite šios dienos spaudos konferenciją iš seimo http://www.ekspertai.eu/prisidengiant-koronavirusu-valdzia-naikina-sveikatos-apsaugos-sistema/

tiek       2020-05-15 19:58

tai supranta visa Lietuva ,gerb. Neringa:(


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.