Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė: „Su Deimante dabar kažkas ne taip…“

Tiesos.lt siūlo   2020 m. gegužės 25 d. 0:13

50     

    

Neringa Venckienė: „Su Deimante dabar kažkas ne taip…“

Olava Strikulienė | respublika.lt

Kasmet atėjus gegužei žmonės prisimena 2012 m. Kauno rajone, Garliavoje, įvykdytą mergaitės paėmimą. Būtos ar nebūtos pedofilijos istorija vis dar domina visuomenę, mat jai trūksta atsakymų ir patikimų įrodymų, kas tuomet vyko Kedžių šeimoje. Ir net pargabenus Neringą Venckienę į Lietuvą bei uždėjus jai apykoję, aiškiau nepasidarė. Ypač neturint jokių žinių, kaip dabar gyvena mergaitė. Už kurią meldėsi visa Lietuva.

Gegužės 17-ąją suėjo lygiai 8 metai nuo įvykio, vadinamo Garliavos šturmu. Kai 240 policijos pareigūnų Garliavoje išsklaidė Laimutės ir Vytauto Kedžių namą saugojusius žmones ir perdavė Kedžių anūkę, 8 metų Deimantę, jos motinai Laimutei Stankūnaitei.

Perdavimas – pernelyg neutralus žodis. Feisbuke buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus išplatino vaizdo įrašą, kuriame matoma, kaip mažoji Kedytė, apkabinusi savo tetos N.Venckienės kaklą, muša L.Stankūnaitei per rankas, klykia ir nė už ką nesutinka palikti senelių namų.

Vėliau prie Kedžių namų susirinkusieji pamatė, kaip L.Stankūnaitė ir jos advokatas Gintaras Černiauskas iš namų išneša į pledą suvyniotą mergaitę, įsodina į automobilį ir išvažiuoja. Nuo to laiko apie L.Stankūnaitę ir jos dukrą, kurios, suteikus naujas tapatybes, slapstomos kažkur užsienyje, pagal liudininkų apsaugos programą. Kur, seneliai Kedžiai ir N.Venckienė, nežino. Kodėl paauglė Deimantė, kuriai dabar 16 metų, nesistengia bent per socialinius tinklus susisiekti su savo pusbroliu Karoliu Venckumi, gyvenančiu JAV, Čikagoje? Arba su pačia teta N.Venckiene, kurios, kaip matoma vaizdo įraše, vaikystėje taip nenorėjo palikti?

„Nežinau, – į klausimą atsakė N.Venckienė, – man atrodo, kad kažkas su ja negerai. Jei būtų gerai, sisteminė žiniasklaida vis vien ją parodytų. Kaip kadaise, kai dar Lietuvoje su L.Stankūnaite ją saugojo, rodė pievoje lakstančią.

Deimantė 2014 ir 2016 metais davė parodymus teisme nuotoliniu būdu. Pasakojo, kaip mano mama vairavo automobilį, apkrovusi žolėmis, Deimantę vežė į mišką, miške laukė moteris su šautuvu ir liepė pasakoti apie pedofiliją. Nors mano mama net nemoka vairuoti. O paskui pasakojo, kad jos mamos namuose buvo trys vyrai ir liepė kažką daryti. Realybę su fantazijomis painioja. Apklausa vyko 2–3 valandas, mergaitė visą laiką verkė, padarė pertrauką.

Per vieną teismo posėdį advokatas G.Černiauskas ją laikė už rankos. Taip elgiamasi su mergaite, patyrusia seksualinę prievartą!“

– Kaip manote, kodėl jūsų dukterėčia nebūtus dalykus apie mišką, šautuvą pasakoja?

– Nežinau. Dabar ji jau 16-metė panelė. Kai buvo dar 8-erių, Deimantė labai gerai skaitė, rašė, lankė muzikos mokyklą, baseiną, nes puikiai plaukė, buvo aukšta, stipri. O dabar su ja kažkas ne taip…

– Kaip manote, kokioje valstybėje Deimantė šiuo metu gyvena?

– Aš su kitais pakalbu, paspėlioju. Turiu daug giminių Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse, bet jokių duomenų nėra. L.Stankūnaitės motina – rusė, rusiškai kalbėdavo namie. Gal Latvijoje dabar Deimantė gyvena, ten daug rusų tautybės gyventojų. Nežinau. Nieko nežinau.

Iš apsaugos darbuotojų, kurie Lietuvoje saugojo L.Stankūnaitę, girdėjau, kad Deimantė paėmė karštos arbatos puodelį ir išvertė jį ant Stankūnaitės.

– Jūsų sūnus Karolis paviešino, kas vyko jūsų tėvų namų viduje per vadinamąjį Garliavos šturmą, kovojo, kad nebūtumėte grąžinta į Lietuvą. Ar jūsų sūnui nepavojinga taip elgtis?

– Ar nerizikuoja? Lietuvoje būtų rizikinga taip daryti, o Amerikoje – žodžio laisvė, neuždraudžia kalbėti.

Mano sūnus Karolis, kaip ir aš, yra sąžiningas žmogus. Mato, kas vyksta Lietuvoje. Kaip mane dėl kaltinimų, išgalvotų Lietuvoje, dvejus metus laikė kalėjime Amerikoje. Vis tiek kada nors važiuosiu su savo vaiku gyventi, nors dabar per daug neplanuoju, mano baudžiamoji byla faktiškai dar tik prasideda.

Mano teismas bus ateinantį pirmadienį. Buvo nuspręsta daryti atvirą posėdį, bet pranešė, kad dėl koronaviruso gali dalyvauti tik proceso dalyviai. Mano bylos esmė – vaizdo įrašas. Kaltina, kad aš Stankūnaitei 5 kartus įspyriau ir sužalojau Gužauską (policijos pareigūnas Mindaugas Gužauskas – pasaulio sambo vicečempionas – aut. past.). Ekspertizė nustatė, kad tie sužalojimai seni, gal prieš 4 dienas padaryti.

Tikiu Dievą, kad jis tikrai yra. Išgamos patys save nusifilmuoja ir po 8 metų man įteikia vaizdajuostę, kad parodytų, kokie jie išsigimėliai. Seimui, kai antrą kartą paprašė, parodė šios vaizdajuostės tik 12 sekundžių, o Amerikos teisėsaugai visiškai vaizdajuostės nepateikė. Gal ir verta buvo sugrįžti iš Amerikos, kad tą įrašą pamatyčiau!

– Visuomenėje jūs vis dar populiari. Gal rudenį kaip kandidatė dalyvausite Seimo rinkimuose?

– Gal ir bandysiu. Aišku, su „Drąsos kelio“ partija.

– Kaip sekasi sūnui, likusiam Čikagoje, vienam? Gal ketina grįžti į Lietuvą?

– Sūnus turi su kuo bendrauti. Buvo 13 metų, kai išvažiavome. Turi Amerikoje draugų, neliūdna. Buvo 18 metų, kai mane suėmė ir dvejus metus pralaikė kalėjime. Mano vaikas savarankiškas. Šiek tiek dirba ir lanko vadinamąjį „Community College“ – vietos bendruomenės koledžą. Kol kas mokosi bendruosius mokslus, kaip ir universitetuose. Dar nėra apsisprendęs, kokią specialybę pasirinkti. Domina ir teisė, ir politika.

Į Lietuvą negrįš. Nenori. Supraskite, tai aš kalbėjau, kad teismai korumpuoti, aš kalbėjau apie pedofiliją, bet kuo kalti mano tėvai, kaimynai? Už ką jie nuteisti? Ir dar apkaltinti pedofilija (ištarus šį žodį, nutrūksta telefono ryšys – aut. past.).

Tikrai pasiklauso! Tegul klauso! Ne dėl gerų gyvenimo sąlygų, ne dėl didelio namo Deimantė norėjo su mumis likti. Už tai, kad mes tą mergaitę mylėjome. Yra šimtai nuotraukų, kur Deimantė sėdi mano tėvams ant kelių. Ar taip eitų pas tvirkintojus? Jai nieko pas mus netrūko – nei meilės, nei stogo.

respublika.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Nuojauta       2020-06-1 21:38

Kad kazkas ne taip. Net uzauginti ivaikinti,vaikai praauge susiranda ju issizadejusius tevus. O cia mergaite buvo mylima tetos, dieduko, mociutes, seimos. Ir tyla. Kazkas ne taip…

stasys        2020-05-28 17:25

Vaidui Žvirbliui > užduokite klausimą N.Venckienei ir paprašykite savo sąžinės pasiklausti .

Ramiros       2020-05-28 11:44

.... o man kažkodėl šviečiasi, kad Deimantė yra paslėpta pas “batką”. Nors jisai to ir nežino. Arti, o ir tarnybos, manau, glaudžiai susiję ir, gal būt, tebebendrauna ?

Vaidas       2020-05-28 10:55

Stasys, o aš galvoju kad tu prijaučiantis pedofilams…

Vaidas       2020-05-28 10:36

Klausymas tiems kurie prieš Kedį ir Venskienę nusiteikę. Paaiškinkit kaip Kedys užspringo žole ir numirė, kaip Usas kuris kitą dieną turėjo duoti parodymus teisme, paskendo pusė metro gylyje??? Kol neatsakysite man į šitus klausymus visus kurie prieš Venskienę, laikysiu nelabai sveikais arba susijuseis su pedofilais. Laukiu atsakymų...

vaidas       2020-05-28 9:41

manau dėl to, kad ten viskas pagal įstatymus:)

stasys        2020-05-26 14:52

tam dėmesiui >  jei dar pridėti apsimetėlio St. Tomo tarptautine paieška mergaitei čia beveik gaunasi pasaulinis skandalas !! smile Ar jau galima juoktis ?

DĖMESIO!!!!!!       2020-05-26 9:10
neseniai        2020-05-25 22:44

Visai nenustebčiau, jei neseniai Karoliniškėse Vilniuje pagrobta mergaitė ir buvo pabėgusi Deimantė. Labai jau didelės policijos pajėgos garsiai ieškojo. Ir pirmas neoficialią abejonę pareiškė komisaras Požėla, nors neturėjo tam nei teisės, nei pagrindo. Paskui ta abejonė sėkmingai ir buvo apiforminta. Amžiaus neatitikimą irgi galima labai nesunkiai paaiškinti, nes mes nežinome pirminių liudininkų parodymų, o tik tai, ką skelbė žiniasklaida.

negaliu nieko garantuoti       2020-05-25 22:23

Iš pradžių jos galėjo būti išvežtos į Turkijos kontroliuojamą Šiaurės Kiprą. Valinskas tada ieškojo kam savo namą Šiaurės Kipre išnuomoti. Tai liudininkų apsaugos programai galėjo ir išnuomoti. Teritorija labai specifinė, ne taip paprasta ir patekti į ją. Bet per tiek metų jų buvimo vieta jau turėjo pasikeisti. Dėl Latvijos labai abejoju, nes ryšiai su Latvija yra gerokai artimesni nei gali atrodyti, kažkas vis tiek būtų atpažinęs. Gali būti ir koks nors Barnaulas Rusijoje, nežiūrint visų tariamai blogų Lietuvos valdžios santykių su putinoidais.

asei       2020-05-25 21:30

Tavo brolis buvo pedofilas,puikiai zinai kedpedofile.Namas pedofilu lankomas buvo,juk brolio draugai tokie buvo,jis juos apripindavo nepilnametemis,pats naudojosi vaiku.

asei       2020-05-25 21:25

sneki nessmones,mergaitei kazkas ne taip,o is ku zinai nusikaltele,juk visur rasai ,kad neprisimeni kada matei,o diagnozuoji kazkas ne tsip.Tai tau yra kazkas ne taip,negi visiems teisybe sakysi,brolis pedofilas buvo.

stasys        2020-05-25 17:27

iš Panevėžio .. delfi.lt/news/daily/lithuania/venckienes-byloje-pateikta-civiliniu-ieskiniu-uz-100-tukst-euru.d?id=84364397#cxrecs_s

stasys        2020-05-25 17:19

2020-05-25 16:09 ..Sutinku kai kurie komentarai mano daugiau provokuojantis nei liečiantis dalykine str. tema. .Vienok ta tema ir pati jau senai prarado kažkokiu protu išmatuojama lygmenį  , ta Jus irgi manau suprantate ar bent spėjate , jokios diskusijos tik UŽ arba PRIEŠ o tai dirbtina . Aš vis dar klausiu savęs kodėl žmonės publikuotame video mato teisėsaugos smurtą prieš ta moterį .. ir visiškai nusisuka nuo to fakto kaip aršiai mama kovoja už savo dukterį .? Man kaip tėvui svarbus tik tas faktas o visos kitos prielaidos ir pasiteisinimai išvestinės kylančios iš to šeimyninio konflikto . Aš negaliu to klausimo užduoti kaltinamosios broliui ..bet ir netikiu jog asmuo dirbęs tiek metu teismu sistemoje apie tai nieko nežino ir neįtarė . Jei jau žmogus prašo sau teisingumo Jis pats turėtu pabandyti tokiu būti . Tai toks tas ir fanatiškas įtikėjimas ..

Ramiros       2020-05-25 17:00

Pagaliau galutinai supratau, kad tas štazis tikras padugnė ir kaip tokius dar šventa Marijos žemė nešioja? Išsigimimas tai baisi liga, pasimelskim už jų prarastas dūšeles ...

berija       2020-05-25 16:16

Pravilno, tov. “štazi”-
Reikia pirma sušaudyti, o po to jeigu bus noro ar laiko, galima ir patikrinti informaciją.

stasiui        2020-05-25 16:09

ir vel savo keistenybes afisuojate? klausti Venskienes, kodel tiek zmoniu ten nuzudyta? tai is kur ji tokisu dalykus zino? ji gali tik speti del kai kuriu, ka ji dalyvavo nuzudant koki nors Usa, ar bent jau organizavo kartu? suprantu, kad esate fanatiskai itikejes viena is pusiu. jusu teise, bet jusu kai kurie komentarai sia tema yra visai neadekvatus. bet ta jus ir taip zinote:)

stasys        2020-05-25 13:51

Pyktis nepaklos Tiesai kelio , o čia tik ji viena ir svarbiausia . Kodėl tiek žmoniu žuvo toje istorijoje ir to reikia pirmiausiai klausti N.Venskienės ... ir tik vėliau tikrinti teisėsaugos surinka informacija .

Inga       2020-05-25 13:19

Tegu ta nutrija supūna kalėjime - nusikaltėlė, manipuliatorė.

Algirdas p       2020-05-25 13:00

Visi šalies pedofilai…..slepkites!

Deivis        2020-05-25 11:39

Psichiatrai pasirūpino Deimantės sveikata, juk yra tokie du Lt chuntos psichiatrai kaip Pūras ir Slušnys. Bet yra ir daugiau tokių.

Žiūrėkit,       2020-05-25 11:39

štazis net draugą susirado! Įdomu, tas irgi pedofilas ar žmogžudys? O gal štazis čia pats sau pliusiukus deda?

mutabor.       2020-05-25 11:26

jei seneliai Kedžiai nežino tai seneliai Stankūnai žino.

kas per apsileidimas?       2020-05-25 10:49

labai trūksta abiejų korifėjų - “Juleso” ir “Algirdo-veterano” trydos.

stasys        2020-05-25 10:07

kas tam Deviui trukdo lietuviams pavyzdį parodyti ? imtu ir parodytu kaip reikia gelbėti degradavusia valstybe . Partizaninis karas , žygdarbiai taip taip visa tai vienos rankos ilgio atstumu gulį padėta..imk ir veik .

Deivis        2020-05-25 9:43

Šitos degradavusios “valstybės” jokia dainuojanti revoliucija neišgelbės. Nebent naujas partizaninis karas, bet ir to nebus. Lietuviai jau jokių žygdarbių nepajėgūs atlikti. Po krikščionybės, baudžiavos ir komunizmo tapo visai debilavoti.

štaziui       2020-05-25 9:20

ironija dėl skwrnelio ir už jį basluosiančių pusgalvių dar nereiškia meilės pasmirdusiems anūko pampersams

stasys        2020-05-25 9:13

o aš laiminu išmintinga kurmį .. kuriam pagarba ne smirdančios kojinės. Žino ka reikia rinktis o ir dėl ko neverta koliotis .

išmintingasis kurmis       2020-05-25 9:06

Palaikau gerbemą Neringą, todėl balsuosiu tik uš gerbemą Skvernelį.
Pagarba pagarba, stiprybės stiprybės.

stasys        2020-05-25 8:55

susirinkusios minios piliečiu apsupę laiko Panevėžio apygardos teismą ir skanduoja Tiesos ! norime Tiesos !..  ne ne .. tai epizodas iš šios nakties mano blogo sapno ..bėda nepamenu kuo ten baigėsi .

demokratytuvas       2020-05-25 8:47

demokratijos sklaida Lietuvoje vyksta demokratiją barstant mėšlo kratytuvais

Va, taip       2020-05-25 8:46

“išsigimėlių” troliai - juodai trolina.

stasys        2020-05-25 8:45

laikau kišenėje suraitęs špyga .. kad pasisektu nors ši karta N.Venskienei .. Panevėžys Aukštaitijos sostinė .. todėl teismai čia dirba patys sąžiningiausi .

stasys        2020-05-25 8:42

- o gal čia Algirdo ..balai žino jie man visi vieno veido ..

kovotojo rauda       2020-05-25 8:42

norėjau stovėti už teisybę.
po medžiu.
nu bet negaliu -
savivaldybė visus medžius mūsų gatvėje iškirto.

stasys        2020-05-25 8:40

vieni sodina kiti jas nukasa !.. vaizdelis per Dzeik-ulio erdvėlaivio iliuminatoriaus .

Dzeikai,       2020-05-25 8:39

o, kada Lietuvoje taip buvo? Esame tas viduriukas, kai muša iš visų pusių, o lietuviai bandė tik prisitaikyti ir atlaikyti su Dievo pagalba. Ar ne Apvaizdos dėka mes vis dar esame? O buvo kur kas sudėtingesnių laikų. O kas keisčiausia tai, kad kuo blogiau buvo, tuo labiau stiprėjome ir išlaikėme ne tik lietuvybę, bet ir tikėjimą, kalbą, raštą.

tai kad       2020-05-25 8:38

ta štazio “diamokratija” visa kačių apšikta ir šunų neėdama

bulvė       2020-05-25 8:37

kuo daugiau pasodinsi, tuo gausesnis derlius

stasys        2020-05-25 8:36

Jei tas teismo posėdis šiandiena laukiame naujos serijos iš serialo “apraudota Lietuvos demokratija”.

be metastazių       2020-05-25 8:34

“Kad apsivalyt reikia susodint ne tik tuos kurie nusikalto, bet ir tuos kurie tarnavo valstybes strukturose buvo salia ir nieko nedare.”

Dzeikas       2020-05-25 8:32

—> 6:53
Kokios velniop dar dainuojancios revoliucijos? Prisidainavaomjau karta. Gana. Matete supuvusia bulve kada? Va taip paemei bulviaskuti ir tvarkingai, kaip skalpeliu ismesinejai akivarus, puvekus, kirminus.
Is to kas liko gal ir bus kas gero…

Dzeikas       2020-05-25 8:27

Tai siaubingi nusikaltimai. Jeigu Neringos Venckienes spejimai pasitvirtins tai reks , kad Lietuvos valstybei ant zmogaus elementariai nusispjaut. Mesos gabalas mes jai esam.Kaip mesos kombinate ant kablio: gali kepsni pasidaryt, gali sunims susert.
Kad apsivalyt reikia susodint ne tik tuos kurie nusikalto, bet ir tuos kurie tarnavo valstybes strukturose buvo salia ir nieko nedare.
Cia kaip raupsai: aptikai - isdegink uzkrata ir viska aplink

DĖMESIO!!!!!!       2020-05-25 7:55

Gegužės 25-ąją, pirmadienį 9.00 val. ryto Panevėžio apygardos teisme, adresas: Elektros g. 9, vyks Neringos Venckienės teismo posėdis.

Neringos Venckienės baudžiamoji byla Nr.1-53-491/2020.

Panevėžio apygardos teismo atstovė spaudai Jolita Gudelienė pranešė, kad

„Teismo posėdis nebus uždaras, tačiau dėl karantino reikalavimų galės dalyvauti tik proceso dalyviai. Žiniasklaidos atstovai teismo posėdį galės stebėti gretimoje salėje per įrengtus televizorių ekranus. Posėdžio dalyviams bus užtikrintas 10 kvadratinių metrų plotas, o atstumas tarp asmenų bus ne mažesnis kaip du metrai”.

Ką reiškia toks pranešimas? Ogi tai, ką rašo savo fb paskyroje pati Neringa Venckienė:

„Teismas informavo, kad dėl koronaviruso Lietuvos Respublikoje paskelbtos ekstremalios padėties galės dalyvauti tik proceso dalyviai ir žiniasklaidos atstovai.”

Žmonės (paprasti), pasirodo teisme nepageidaujami. Čia, kaip liaudyje sakoma „visi šunes kariami ant karantino”.

smaukūnaitės palaikymo komanda       2020-05-25 7:30

au, au, au, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au, auau,au, au, au, auauauau, au, auau,au, au, au, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au,au, au, au, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au,au, au, au, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au, auau, auuuuu, au, auau, auau,au, au, au, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au, auau,  au, au, au, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au, auau,au, au, au,au, au, au, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au, auau, auauauau, au, auau, auauauauauauau, au, au, au, auuuuu, au, auau, auūūūūūūūūūūūū ! ! ! ! !!!!!!!

imbierinė lerwastė       2020-05-25 7:25

Ha, it’s easy- galiu parodyti mergaitės kapelį.

Exelent Melagė melavo:       2020-05-25 7:22

“Nu aš tikrai nežinau kur šiuo metu yra Deimantė”

pac populereuses švarkelis       2020-05-25 7:20

- Šeme strajpsnyje nėra nė vieno žodžio tiesos!

Tai tokia yra mmūsų realybė.       2020-05-25 6:53

Visų mūsų realybė. Tik ši istorija nuplėšia nuo mūsų akių kaukes, kurios mus vis durnina, tipo viskas tai normalu. Tai Dievas mus neapleidžia ir vis primena, kad mes esame akli ir kurti prisitaikę prie vergovės, kur teturime tik duonos ir žaidimų, bet užčiauptas lūpas, užrištas akis ir užkištas ausis. Įsivaizduokite, kas būtų, jei ši istorija nueitų užmarštin. Kokie galingi atrodytų valdžiažmogiai, o dabar jie “nuogi karaliai” ir visi, dėka šios istorijos, tai pamatėme. Kaip laukiu, Dieve, naujos Dainuojančios revoliucijos. Gal su ja mūsuose ateitų ir moralinis atgimimas ir išnyktų “išgamos”.
            Ačiū gerb. teisėja Neringa, kad esate

stasys       2020-05-25 6:17

Vėl sena pasaka , kai nusikaltėliai lenda į valdžią . Gal ta valdžia todėl ir gavo tokį įvaizdį jog kiekviena „nušiurusi“ lapė jei tik ras progos būtinai ta vadžia ‘iškrakmolins’ savo apykakles. Reikia keisti rinkimu įstatymą ir neleisti įtariamiems pasinaudoti ta rinkimine spraga . Uždrausti kandidatuoti į bet kurias valdžios apvijas, kol esi teisingumui skolingas   .Ar siekti jog į Seimą nepapultu abejotinos reputacijos asmenys ir ju asmeninės partijos gali kažkuo pakenkti Lietuvos demokratijai ? Eilinį karta įsitikinu jog negali . Aš negaliu dirbti kaminkrėčiu , tikrai nusisukčiau sprandą , tai kodėl N.Venskienė tiki jog gali atstovauti visuomene ?  Gal pribrendo laikas ir politikoje įteisinti profesinės doros ir etikos reikalavimus ir nebandyti jos paversti iškreiptos - demokratijos kalve ? Seimas ne užūtekis nusikaltėliams .. Jei reputacija nieko nereiškia ‘sisalai ir vaginos‘ toliau mus valdžioje vargins ..  Kam Lietuvai tiek nereikalingu partijų kodėl jos nenaikinamos ? kam reikalingas toks visuomeninis darinys, padėtas ant lentynos , jei jo veikla tik formali teikiama statistika . ? Ar ne laikas detaliau aprašyti VŠĮ veiklos pagrindus ?  juk jos dažnai tampa finansavimo šaltiniu surenkant nežinia iš ko pinigus . VSD tokias struktūras negali patikrinti taip kaip didžioji dalis lėšų pervedama iš trečiu šalių , kurios neteikia informacijos apie tuos privačius lėšų savininkus , o tai reiškia gali būti bet kas . Sovietizmas, anais laikais,  į Lietuva irgi atvyko kapitalizmo klotais bėgiais .. tame matau senu paraleliu .


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Atgimstantys paminklai. Kun. Robertas Gedvydas Skrinskas: Atkurkime Gumbių kaimo koplystulpį –  išgelbėkime istorinį paminklą

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.