Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 3 d. 11:50

49     

    

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Kodėl? Šiame straipsnyje šis klausimas pagrindinis, bandant paaiškinti pedofilijos bylos naudojimo prieš visuomenę priežastis, piliečius norint įbauginti teisminės valdžios visagališkumu, slepiant Lietuvos elito dalį – pedofilus. Juk netikime pasakomis apie tai, kad visos su byla susijusios mirtys, krizė valstybėje – žmonių sukilimas gelbstint Deimantę, o vėliau milžiniškos valdžios pastangos jį užgniaužti vyko dėl kokio eilinio valdininko arba valdžią dengiančios žiniasklaidos pučiamo propagandinio „buitinio konflikto šeimoje“ burbulo pagrindu.

Akivaizdu, buvo paliestas vaikų naudojimo seksualiniams įgeidžiams tenkinti Lietuvos elitui priklausančių asmenų tinklas ir teisėsauga, užuot išaiškinusi, nustačiusi kaltus ir įvykdžiusi teisingumą, nepaprastai įtakingų, gyvybiškai suinteresuotų savo reputacijos saugumu asmenų pastangomis, atgręžta sunaikinti šią nepaprastai opią Lietuvos žaizdą atvėrusius žmones, o visuomenei bylą aiškinti paprasto konflikto šeimoje priežastimis.

Užduodu pirmą klausimą: kodėl Seimas teisinga linkme žengęs svarų pirmą žingsnį  – pripažinęs pedofilijos tyrimo sužlugdymą, konstatavęs nepataisomą bylai žalą – nežengė antro žingsnio ir netyrė, kodėl pedofilijos byla buvo žlugdoma prokuratūros?

Neinicijuotas tyrimas dėl nusižengusių prokurorų tokio elgesio priežasčių, neatsakyta į klausimą, kodėl prokurorai elgėsi nusikalstamai, nerinko įkalčių, neteikė kaltinimų ir pedofilijos bylą sužlugdė.

Deja, mes taip ir nesužinojome apie paslaptingus tyrimą stabdžiusius asmenis, nors pastarieji turi vardus, pavardes ir pareigas. Ir net šeimas.

Kaip nesužinojome ir tų 10 tyrimą žlugdžiusių prokurorų tokio elgesio priežasčių, nubaustų, bet vėliau teisminės valdžios atstatytų pareigose ir net paaukštintų už šią, su sąžine niekaip nederančia, paslaugą elitui priklausantiems nusikaltėliams.

Tai vienas pagrindinių klausimų, į kurį atsakius pradėtų griūti visa parsidavinėjusių žurnalistų ir teisminės valdžios suręsta melo konstrukcija.

Dešimtmetį teisminė valdžia nepaiso pirminio Seimo nustatyto fakto – pedofilijos byla sužlugdyta, jos tyrimui padaryta neatitaisoma žala ir nagrinėja tik post factum sukurptas bylas. Iš esmės parodydama: esate persekiojami ir baudžiami už tai, kad kėlėte Lietuvos elito pedofilijos problemą.

Įdomu ir tai: kol teismai verčiami dalyvauti prokurorų sumeluotos buitinės istorijos nagrinėjime, teismų sprendimai ir toliau prieštaraus elementariai logikai – daugeliui žmonių kels ne tik pasipiktinimą, bet jau ir šypseną, nors nuteistiems žmonėms, tarp jų mano giminaičiams, labai sunku justi neteisybės naštą.

Jau daugiau nei 10 metų praėjo nuo tos dienos, kai mano maža, dar penkerių neturinti dukterėčia, papasakojo apie seksualinę prievartą jos motinos namuose. Po vaiko pasakojimo apie prievartautojus, sekė motinos ir jos draugų propagandinis „prausimas“ žiniasklaidoje, mergaitės tėvo nužudymas, baudžiamųjų bylų kėlimas vaiką gynusiems, manęs – ne tik baudžiamasis, bet ir politinis persekiojimas, naikinant Seimo narės neliečiamybę, melagingas ekstradicijos su 39 kaltinimais pasiuntimas į JAV, suėmimas… Nuteisti mano tėvai, profesorė L. Bloznelytė, kaimynė, Klonio gatvėje budėjusieji…

O tuo tarpu pateikiu klausimus, kurie iki šiol laukia objektyvaus žurnalistinio tyrimo:

1. Kodėl keitėsi A.Ūso ir L. Stankūnaitės parodymai pedofilijos byloje? Kodėl teisėsauga jų nevertino kaip melagingų?

2. Kodėl pedofilijos byloje Deimantė Kedytė buvo apklausta 5 kartus, nedalyvaujant vaiko apklausos kambaryje artimiesiems, o Orinta Naruševičiūtė apklausta 1 kartą kartu dalyvaujant Violetai Naruševičienei?

3. Kodėl L. Stankūnaitė įbėgo į Vaiko apklausos kambarį per pirmąją Deimantės apklausą ir liepė nieko nepasakoti?

4. Kokioje kirpykloje L. Stankūnaitė 2008 m. metais uždirbo 63 000 litų?

5. Iš kokių pajamų Violeta Naruševičienė grąžino iš banko paimtą apie 400 000 Lt paskolą žemės sklypui su namu pirkti 2006–2008 metais, jeigu tuo metu D. Naruševičius slapstėsi nuo pareigūnų, o V. Naruševičienė dirbo manikiūrininke po kelias valandas per savaitę?

6. Kam teisėjui J. Furmanavičiui reikėjo 11 abonentinių numerių?

7. Kodėl Jono Furmanavičiaus sužadėtinė Asta Ramanauskaitė skambino L. Stankūnaitei? Ar tuo abonentiniu numeriu naudojosi ir A. Ramanauskaitė, ir J. Furmanavičius?

8. Kodėl Vilniaus apygardos prokuratūra iš pedofilijos bylos pašalino dalį bylos medžiagos ir neleido susipažinti?

9. Kodėl nebuvo įvykdyta Vilniaus apygardos teismo 2009 m. spalio 6 d. nutartis L. Stankūnaitei pareikšti įtarimus?

10. Kokius patarimus dalijo vidurinį išsilavinimą turintis A. Ūsas Seimo nariui Viktorui Muntianui, būdamas jo visuomeniniu padėjėju Seime?

11. Kokiu pagrindu A. Ūsui buvo suteiktas kabinetas Kauno rajono savivaldybėje ir jis su Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojomis tikrindavo šeimas, kuriose augo vaikai?

12. Kodėl A. Ūsas aptardavo partinius reikalus Kauno apskrities Vaikų socializacijos centre, kurio direktoriumi buvo Adolfas Skališius?

13. Kodėl prokurorai patikėjo A. Ūso, kuris gyvendamas milijono litų vertės name, važinėdamas prabangiausiais automobiliais, nupirkęs apie 100 000 litų vertės siekiantį automobilį L. Stankūnaitei, išnuomotame bute L. Stankūnaitei pagal jo versiją nurašinėjo skaitiklių parodymus, kad kas mėnesį uždirbtų 50 Lt?

14. Kodėl iki šiol prokuratūra nepaviešino J. Furmanavičiaus nužudymą mačiusių asmenų, kurie nei vienas neatpažino Drąsiaus Kedžio, parodymų?

15. Kodėl iš J. Furmanavičiaus nužudymo bylos pašalinti video įrašai, kuriuose pagal prokurorų viešus pasisakymus neva matosi Drąsius Kedys?

16. Kodėl į Vaiko raidos centrą 2009 m. spalio 5 d. buvo nuvežta Deimantė Kedytė, o Orinta Naruševičiūtė buvo išvežta į užsienį, jos daugiau neapklausiant?

17. Už ką Deividui Naruševičiui, antros mergaitės tėvui, buvo nutrauktos visos baudžiamosios bylos?

18. Kodėl garbi profesorė Bloznelytė, galėjusi liudyti esmines bylos aplinkybes, buvo neapklausta prokurorų, laukusių jos nuteisimo už „šmeižtą“?

19. Kodėl vaizdo medžiaga, daryta 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, Klonio 5 namo viduje, iki šiol nebuvo pateikta Lietuvos Respublikos Seimui ir Jungtinėms Amerikos Valstijos?

20. Kodėl nuo Jungtinių Amerikos Valstijų buvo nuslėptas video įrašas?

21. Kodėl ekstradicijos prašyme, išsiųstame JAV, ir kaltinamajame akte nurodyta, kad N. Venckienė 5 kartus spyrė L. Stankūnaitei, bet vaizdo įraše spyrių nematyti?

22. Kodėl prokuratūra dokumentuose meluoja, kad valstybės pareigūnai ir L. Stankūnaitė prieš vaiką netaikė nei psichinės, nei fizinės prievartos?

23. Kodėl Generalinės prokuratūros prokuroras Tomas Krušna spaudos konferencijoje melavo, kad į JAV buvo kreiptasi tik dėl 13 nusikaltimų?

24. Kodėl iki šiol Generalinė prokuratūra slepia, kad JAV neišdavė dėl 35 nusikalstamų veikų?

25. Kodėl man pareikštas penktasis kaltinimas, nors JAV sutikimo nedavė?

26. Ar prokuroras Andrius Kiuršinas yra Andriaus Ūso, o Darius Valys – Dalios Grybauskaitės giminaitis?

Yra ir daugiau neatsakytų klausimų šioje istorijoje – nenagrinėtų, netirtų. Teisminės valdžios prikišamai nematomų. Patikinu, jie ir nedings, lauks, kol pedofilijos byla bus atversta iš naujo. Kitaip būti ir negalės.

Ir ne todėl, kad to reikia man, giminaičiams ar žuvusiam broliui, Deimantei, nuo teisminės valdžios nukentėjusiems žmonėms. Pirmiausia to reikia visuomenei. Ir jau tik po to galėsime tikėtis oraus gyvenimo saugioje,  savimi pasitikinčioje valstybėje.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-07-6 18:45

TomasJ virkauja jog valdžia nekreipia dėmesio į tos moters klausimus . Jei ne tas jo įsivaizdavimas jog kažkam teisėsaugoje privalu į tuos klausimus gilintis , butu galima pagalvoti jog žmogų jaudiną aktualijos nūdienoje .  Tikra ‘pašalpini’ pažinsi iš jo teisių sąrašo taikomu kitiems .

T0mas J.       2020-07-5 20:26

Kai kurie klausimai - LABAI GERI. Teisėsaugos NEATSAKYMAS į juos yra puikus įrodymas, kad teisėsaugoje ir politinėje šalies valdžioje yra stipriai įsitvirtinusių pedofilų, o sistemoje dirba daug jų tarnų - kitokių nusikaltėlių, valdomų žmonių. Už vadovus teisėsaugos viršūnėse 10 m. atsakinga TSKPistė, dabar atsakingas Nausėda - abiejų bejėgiškumas šioje srityje akivaizdus ir šlykštus.

Ramiros       2020-07-5 15:32

Ponas ar ponia “Jane”, leiskite paklausti, kas yra atsakyta prieš 10 metų ? Juk niekas dar neatsakyta, tas, neabejoju, bus ateityje. Iki šiolei girdžiu ir skaitau tik kaip iš barono Miunhauzeno užrašų. Kol kas tuo klausimu yra tik falšas. Negi jums tas nedašunta ? Negalima to nublokšti į užmarštį, kad nusikaltėliai jaustųsi laimėję galutinai .... Turėtų ateiti jiems atpildas už seksualinius nusikaltimus, melą, žmogžudystes .....

stasys        2020-07-5 9:47

Jane demokratija leidžia spausdinti viską , o va ar patiems įsiskaudinti skaitant tokius “aš taip noriu manyti” ..čia jau mūsų pačiu reikalas .

Jane       2020-07-5 9:08

Visa straipsni vainikavo 26 punktas. Netgi prezidente uzkliuvo. Ir sugalvok tokia nesamone Vali priskirti kaip giminaiti o prokurorui Usa. As galvojau kad cia bajeris. Ir kokiu tyrimu ji nori rasydama nesamones. Argi prezudente nusileisiki tokio lygio. Ir visi kiti klausimai nesamones, jau pries 10 metu viskas atsakyta. Ar ne geda ir laikrasciams toki slamsta spausdinti.

face       2020-07-4 23:20

Irena Kazlauckiene- tu tikra Murlyn Murlo.
Bent jau kaukę ant snukio užsimaukšlintum.

valstiečiū rinkiminio sąrašo lyderis       2020-07-4 22:37

-Šiame straipsnyje nėra nei vieno žodžio tiesos!
Prisiekiu asfaltu prie savo namo.

sąsiui       2020-07-4 22:32

Ačiū, kad Rusiją priminei. Kai Kedžio tarptautinė paieška buvo paskelbta, Ufoje jo ieškoti pas pažįstamą verslo partnerę atėjo FST, o ne policija, kaip įprastai būna daroma. Tai kelia daug įdomių minčių, nes ir Kremliaus propaganda net nebandė pasinaudoti Garliavos įvykiais, nors vis ieškodavo priekabių Lietuvai. Garliavos temos Putino troliai vengė kaip velnias kryžiaus. Pradėdavo nukreipinėti temą, plūstis, grąsinti, galiausiai užblokuodavo. Ne vieną tokį atvejį patyriau.
Todėl ačiū, sąsiau, kartais ir iš tavęs būna nauda. smile

Latvijoje sugebęjo       2020-07-4 21:22

susemti pedofilu tinkla kur priklause ir seimo narys ir teisejai ,pas mus turbūt galingiausias pedofilu tinklas nes buldozeriu viska veikė  tiek liudininkus žudydami ir nukentėjusius grobdami su policijos ir teisėju pagalba ,kokiu reikia būti išsigimusiu kad padėti sausam išlipti pedofilui nesvarbu kokias pareigas eitu.Dievas jiems teisėjas pedofilams ir ju tarnam.

Ačiū gerb. Neringa, kad        2020-07-4 20:44

rašote ir veikiate. Plunksna valdyti sugebate kaip retas kas, išraiškingai, nenuobodžiai. Visada laukiu jūsų straipsnių kaip giedro dangaus. Visa širdimi su jumis ir jūsų garbingą šeima, ir su visais garbingais lietuviais, kurie jus palaikė ir palaiko.  VENCEREMOS!

Šimašius žino,       2020-07-4 19:04

jis važiavo iš paskos.

Ramiros       2020-07-4 15:17

Sveiki, mielieji ! Atkreipiau dėmesį į vieną čionai įlindusią žiurkę - “Na nesąmonė !” (20:04). Pagalvojau arba jis (ji) yra tų nusikaltėlių gaujos sėbras, arba jo makaulėje vietoj smegenų WC turinys.? Rašinėti tokias nesąmones gali tik piktavalis padugnė arba nesveikas. Šviečiasi ir daugiau padugnių su savo neadekvačiais komentarais. Ką jau bepadarysi, kada Lietuva tokių užvaldyta ir, deja, neatsiranda aukščiausioje valdžioje sąžiningo, protingo, drąsaus žmogaus, kuris pradėtų tą blogį šalinti. Juk, mano supratimu, tas blogis, tai kaip vėžys, griaužiantis Lietuvos kūną ...

NERINGA,       2020-07-4 13:50

jums drąsos, kantrybės, sveikatos, sėkmės.Pasitikime.

KYLA ĮTARIMAS,       2020-07-4 13:48

kad Lietuvoje arba labai daug pe . .lų, arba jie - valdžios smaigalyje. Taip nuskambėti pasaulyje ir nerasti žmogiškos išeities - reikia būti BEVILTIŠKIEMS…..

CCCP       2020-07-4 13:11

Man neikas neatcako i klausima kodel ta venckeine partempe is tos amerikos galejo ten sedet ir smirdet

Šaunuolė mūsų Neringa V.       2020-07-4 12:03

Taip ir toliau, tik pirmyn su šypsena ir iškelta galva. Drebėkit elitiniai iškrypėliai.

banko Nuosėda       2020-07-4 10:48

Nieko nematau,
Nieko negirdžiu,
Nieko nesakysiu.
Šioje situacijoje man daug svarbiau gražiai atrodyti.
Kreipkitės į Mano naująjį actovą spaudai.
Jis labai prityręs išaiškinimų specialistas, pačiam Kubyyyliui kažkada actovavo.

stasys        2020-07-4 9:48

Didziausia .. Jus man priminėte Putino Rusija šiandiena, ten irgi aukojamas žmogiškumas panašiais “pagarbos opusais” klykaujant . Kažkaip sesuo N. Sadunaitė pritilo , gal jau suprato kaip smarkiai klydo palaikiusį smurtą prieš mažametę mergaite tuo pačiu paminant jos Konstitucines teises .

Didziausia       2020-07-4 9:08

Pagarba autorei. Moteris, o stiprybe ir ryžtas - kaip visos jariuomenes. Primena seserį Nijolę Sadūnaitę. Lenkiu galva.

fanė Agnė       2020-07-4 8:52

Pagarba pagarba mylimiems valstiečems, stiprybės stiprybės mylimam Tautos Prezidentui Nausėdai

remiux       2020-07-4 7:29

Dar trys klausimai: 1. Kodėl prezidentas G. Nausėda ir jo patarėjai nekreipia dėmesio į neatsakytus klausimus? 2. Kodėl Lietuvos teisėsauga teigia priešingai, nei rodoma vaizdo įraše? 3. Kas vadovauja šiai bylai žudikei?

stasys        2020-07-4 7:18

Vaidas Vds ..paskubėjo užsidėti pliusiuką . Matėme -skaitėme .

nu ir kliedi       2020-07-4 7:13

Vykdė teisngumą, kuriuo netikėjo. Ar galima tikėti palaida boba, intigante?

stasys        2020-07-4 6:58

pedofilui ..Jus rizikuojate papulti į tu klausimų sąrašą ir tapti priežastimi kodėl tie berazumiai ims piketuoti prie Seimo . Pedofilų medžioklė turėtu tapti šio vasaros sezono esmine politine atrakcija .

Pedofilas       2020-07-4 0:21

Kada pagaliau pasodins sita ziurke.Lietuviai netiki teisesauga,o ji juk teiseja.Rasantys,kad ji kanditatuos i prezidentus-nesvaikit,ji negali.Pabego is seimo,pabegs ir is prezidenturos.Tokia siuksle Lietuvai nereikalinga.

ciuc į būdą,       2020-07-3 23:20

sasy

stasys        2020-07-3 20:53

čia priėjęs prokuroras paklausė :
- kaip gi ta Lietuvėlė dar galėtu Neringute pamaloninti ?  Gal į Panevėžį Prezidento kortežu Jus pavežioti ? Į klausimus būtinai atsakysime , visus kaltus nubausime o jei dar bus maža iškasime tuos kuriu jau nėra ir dar karta sąžiningai paklausinėsime . Pažadame !! 
p.s. Graudus vaizdelis kai valstybė taikstosi su nusikaltėliais. Tokia demokratija figos lapelio didžio ir ja dergia visi kas netingi ..

To :na nesamone       2020-07-3 20:29

Gal eiki pasigydyti su savo nesveika fantazija,sakau.Totaliai nusipezejai-zemiau nera kur

todel,       2020-07-3 20:19

kad si valstybe visiskai zlugusi, nes ji ne tik kad neturi teisesaugos, bet ta vadinamoji teisesauga dirba nusikalteliams.

Na nesąmonė!       2020-07-3 20:04

Man labai keista….!!!!  Ar Neringa prisipažns skatinusi brolį žudynių....??? Ar jos ilgametis noras pakenkti Furmonaviciui, vienam iš  neįtakojamam teismo sprendimams teisėjų.... O ir noras…. perimti tėvų namus Garliavoje, paaukojus brolį.....???!!!  Daug puikių sutapimų!!!!! Politinė karjera!!!! Lošėju būta… Suinteresuotų tam kas vyko!!!! Gali būti daugiau nei Neringa…..  Furmonaviciui…. Kad rūpėtų vaikas ,snargiukas….. Vyrui mylėjusiam studentę ir ketinus vesti?????... Tokia versija kaip Venskiene buria - mažiausiai tikėtina!!!!!

Kodėl?       2020-07-3 20:03

Kodėl ponia iki šiol nepaskelbia tų pedofilų pavardžių?

Tragiska istorija       2020-07-3 17:40

Sita byla yra valstybes geda! Niekas nepamirsta.

liustracijos nebuvimas       2020-07-3 17:29

komunistai ir kgbistai valdžioje
o kgbistai pilnai valdo ir kontroliuoja visą teisėsaugą.
——-
(gyvenam valdomi nusikaltėlių)

Ramiros       2020-07-3 17:17

Tsakant, škia .... Trept, trept kojele ! ....

Kažkokia fikcija       2020-07-3 16:48

Kažkodėl nuo pat pradžių man susidarė toks įspūdis dėl mergaitės paėmimo, kad veikė jėgos struktūros kartu su nusikalteliais, kuriems šios buvo labai reikalingos, kad nieko nepapasakotų, už tai šantažuojant kriminalistus, todėl jie taip ir
elgėsi , jėga laužesi į namus, nes kitaip bus paviešintos ir teisėsaugininkų nuodemės. O vėliau matomai perdavė tikriesiems nisikaltėliams, kuriems dabar Stankūnaitė ir atidirbinėja. Gali būt, kad ir Deimantė yra paveikta narkotikų, todėl nesuvokia savo elgesio. Kodėl ji per skaipą visa laiką verkė, o vėliau kažkas išjungė. Be to ji nesąmones kalbėjo vienu metu… Per skaipą matėsi ten ir vyrai…
Mūsų teisėsauga - ne šventoji. Kiekvienoje bendruomenėje atsiranda ir amoralių žmonių...

Normalūs žmonės ir admine,atsakykite,        2020-07-3 15:52

kodėl nenuleidžiate vandens uniteze - štai vis dar plaukioja š s

>Katutynas       2020-07-3 15:46

Geras pastebėjimas, dorų žmonių tikrai yra, ir jei jų būtų masė, paslėpti neišeitu, tačiau masė visai kita, Dievas seniai davė teisingą kelią, gyvenimui, daugelis nusuko kitur,todėl paradoksas būtų gyvenantiems neteisingai, jieškoti teisingumo.

 

 

Katutynas.       2020-07-3 15:29

      Į daugybę klausimų KODĖL?  atsako pati autorė pirmomis straipsnio eilutėmis . Iš ten seka -  TODĖL, kad būtinai ir mirtinai reikia nuslėpti nuo dorų žmonių Lietuvos elito dalį - pedofilus. Dėl to ir buvo žudoma, naudojama brutali jėga, grobiami ir ištremiami vaikai ir kai kurie liudininkai, falsifikuojamos bylos ir tt.,  ir tt. ...Turime klausimus, turime atsakymus, o toliau -  KAS?  Valdžia ploja katučių liaudies masės ploja katučių...

Teisingai       2020-07-3 15:19

Neatsakyta, ir matyt niekada ir neatsakys valldžios vyrai visada kovos dėl valdžios, jei ta bila būtu kozoiris, tada gal kas ir pajudėtu, teisybė yra joks variklis, todėl jo ir nekuria, nuo seno ir visada teisybė  buvo tik pasakose, Holivudo filmuose, o tikrovėje kartais trumpam reikalinga paimti vaidžią, vėliau viskas stoja į gyvenimo kasdienybę,.....

Atsakymas       2020-07-3 15:18

Bailiai į klausimus neatasko. Jie bijo. Jie tokie.

Kis       2020-07-3 14:44

primena sauksma tyruose?Kada isgirs valdzios vyrai,o ja susidomes prezidentas,jis musu rinktas,jam priklauso ivesti salyje ne tik ekonomini,bet doroves principus.Juk ne kazkoks bemoksl;is,ar tauta reikalauja neimanomu dalyku>Kas slepia KGB,kas aysakys uz sia byla zudyke ,kuri nusinese 11 gyvybiu ir tokia spengianti tyla?

Valdžia, atiduokit mergatę       2020-07-3 14:18

2019 metais Deimantė įrašyta į Jungtinių Tautų pasaulyje dingusių asmenų sąrašą. Deja, Lietuvos valstybės valdantieji iki šiol negali, o greičiausiai nenori sugrąžinti mergaitės visuomenei. Žinant mergaitės paslėpimo (o gal nužudymo?) aplinkybes, kyla kudlotos mintys, kad valdžiažmogiai su mergaite pasielgė baisiau kaip banditai. Dar iki šiol negirdėjau, kad banditai Lietuvoje žudytų vaikus.

Iš tiesų       2020-07-3 13:47

Kuri politinė jėga turėtų laimėti artimiausius rinkimus į Seimą ir būtų politiškai pajėgi su Prezidentu išspręsti Teisėsaugos pūlinį, ir taip suduoti teisinį smūgį pedofilijos reiškiniui Lietuvos aukštuosiuose politiniuose sluoksniuose ?

tikrai yra rimtesnių klausimų       2020-07-3 13:35

Apie užsienio šalis tai jūs taikliai pastebėjote. Iš tikrųjų kartais susidaro įspūdis, kad mūsų tragedija yra globalesnė ir gijos veda į užsienį. Gali būti net, kad Lietuvos valdžia patyrė spaudimą ar šantažą, dėl to veiksmai buvo tokie skuboti ir neprotingi.
Ta proga dar galima priminti, kad vakar FTB sulaikė, bet paskui paleido už 1mln. JAV dolerių užstatą dešiniąją “pasikorusio” Epšteino ranką Džislein Maksvel(Ghislaine Maxwell). Gal bent jos neištiks Epšteino likimas? Gal būtent dėl to jos ir nesodino į kalėjimą, FTB bandys ją apsaugoti jos namuose?

sąsiui       2020-07-3 13:29

Na, savo kakutį senas ir nuobodžiaujantis pensininkas iš Panevėžio visada išspaus. smile
Išspaudei. Sveikinu. Visi pamatėme, kad sąsius gyvas ir bent kažką pakeverzoti komentaruose dar gali. smile

O/G       2020-07-3 13:21

kol nebus atsakyta šį šiuos klausimus, tol Lietuvoje bus valdžiažmogių dominavimas. Neringa, dar reikėjo įtraukti į klausimyną, kas davė įsakymą su policija paimti mergaitę A. Melianui buvusiam VRM ministrui, nors jisai iš vakaro per TV melavo, kad nebus imama mergaitė. Ir pirmiausia reikia pradėti kalbėti garsiai, kas vadovauja kriminaliniam biurui. Nes tikrai ne Kiškis, o A.S., nes šio žmogaus rankos yra suteptos krauju. Taip, taip, kuris padirbtas pažymas pristatė dėl Mažeikių naftos pardavimo. O kur dar Gotlibo byla, kuriame jisai buvo nufotografuotas. Taip pedofilja yra pačiame aukščiausiame valdžiažmogių elite. Daugiau tylėti nebegalima, nes mūsų visų vaikų likimas turi būti mūsų neabejingų ir mylinčius vaikus žmonių rankose, o ne iškrypėlių. Neringa pirmyn, mes tau padėsime.

stasys        2020-07-3 13:02

Melagės kalbos visada saldžios ir graudulingos ..Kas dar jomis tykite skubėkite pasisakyti . Lukiškių a. ant žirgo turėtu joti N.Venckienė ir kardu rodyti kur pasislėpę pedofilai ir ju talkininkai . Štai geriausias R.Karbauskio įstatymo išpildymas ..

hau       2020-07-3 12:30

26 ‘kodėl”. Laukiam valdžios atsakymo.

Yra rimtesnių klausimų       2020-07-3 12:29

1. Jei ta istorija yra saugumiečių ir kt įslaptintų atsidengimas, turi būti reikalaujama nedelsiant surengti ypatingąjį tyrimą dėl antikonstitucinių struktūrų įsigalėjimo ir galimo valstybės užgrobimo.

2. Ateina laikas viešai paklausti, ką apie šitai žino ir kaip vertina mūsų sąjungininkai- JAV, Švedija ir kt. Gal užtenka vaidinti, kad nieko nematom ir nesikišam? Ar neatsiras jiems paskui dar viena dėmė istorijoje, kaip su mūsų pasipriešinimo išdavimu pokaryje?


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Adventas ir angelas

Povilas Gylys. Kai vaikai tampa mažiau išsilavinę nei tėvai

Geroji Advento Naujiena: Budėkime – Jis sugrįš!

Andrius Švarplys. Dar yra ir trečias kelias – politinės kvalifikacijos standartas

Ramūnas Aušrotas. JTO Vaiko teisių konvencija skirta kontroliuoti ne tėvų, o valstybės priimamus sprendimus vaiko atžvilgiu

„NeRedaguota“. Rajmund Klonowski ir Vytautas Sinica. Žmogaus teisės Lenkijoje ir kitur

Andrius Švarplys. Twitteris pradeda elgtis kaip valstybė valstybėje?

Ramūnas Aušrotas. „Smurto banga“: pora pastebėjimų LRT.lt teksto paraštėje

Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Darius Kuolys. Prieš Evelinos kerinčią jaunystę klumpa ir profesorius, buvęs KT teisėjas, teisėtyrininkas konstitucionalistas Vytautas Sinkevičius

Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentūra turėtų atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų

Andrius Švarplys. Ir BBC laukia CNN likimas

Klausymai Pensilvanijos valstijos senate. Publika juokiasi: iš naktį atsiradusių 600000 balsų už Trumpą... 3200

Vytautas Sinica. Naujos normos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Jos protestuoja ne mano vardu. Atsakymas Š.Černiauskui ir kt.

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Vytautas Radžvilas. TS-LKD nariams ir rėmėjams

Ramūnas Aušrotas. Tenesio valstija galės drausti abortus dėl eugeninių, seksisinių ar rasistinių pagrindų

Tomas Matulevičius. Kam tos profesinės kompetencijos, jei gali pasitarnauti ideologiniam reikalui

Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Su Lietuvos kariuomenės diena!

Vidmantas Valiušaitis. Birželio sukilimas ir Vilniaus LAF štabo sunaikinimas

Nida Vasiliauskaitė. „Kodėl radikalios idėjos nėra geros idėjos“ (jauniesiems konservatoriams paprašius pasisakyti)

Algimantas Rusteika. Apie blokus

Nuo bačkos. Andrius Kubilius. Už Eveliną!

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.