Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė. Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 1 d. 21:42

37     

    

Neringa Venckienė. Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šiandien „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimuose pagerbtos vaikų ir naujagimių gydytojos, vaikų globos namus Šakiuose ir Alvite įkūrę dvasininkai, taip pat – vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė.

Ar nejuokinga? Edita Žiobienė – „geriausias vaiko draugas“?

E. Žiobienė – ta pati, kuri prievarta paėmus mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametę dukrą Deimantę Kedytę, viešai gyrėsi, kad apsiverkė iš džiaugsmo.

Dauguma Youtube kanale jau matė 2020 m. gegužės 14 d. patalpintą video įrašą, pavadintą „Kaip buvo paimta mergaitė iš Venckienės namų“, aštuonerius metus slėptą nuo visų, kaip 2012 m. gegužės 17 d. valstybės pareigūnai namo, esančio Klonio 5, Garliavoje, viduje naudojo prievartą mano brolio Drąsiaus Kedžio mažametei dukrai Deimantei Kedytei. Valstybės pareigūnai vaizdo kameromis fiksavo naudotą prievartą, tačiau video įrašus slėpė nuo Lietuvos Respublikos Seimo, kai buvo naikinama mano kaip teisėjos, vėliau – kaip Seimo narės teisinė neliečiamybė. To prievartą vaikui patvirtinančio video įrašo nereikėjo nei konservatoriams, nei socialdemokratams, nei kitiems. Taip pat Generalinė prokuratūra įrašą slėpė nuo Jungtinių Amerikos Valstijų.

Video įrašai patvirtina, kad 2012 m. gegužės 17 d. prieš mažametę Deimantę Kedytę valstybės atstovai ir kiti su jais kartu atėję asmenys naudojo psichinę ir fizinę prievartą vaikui.

Iš video įrašo akivaizdu, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybų darbuotojos Gražina Didžbalienė ir Evelina Talalienė naudoja psichologinį ir fizinį smurtą mano brolio dukros Deimantės Kedytės atžvilgiu: lietė mergaitę, abi plėšė Deimantės rankas.

Apie rengimąsi naudoti prievartą vaikui ir panaudotą prievartą vaiko atžvilgiu žinojo Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Odeta Tarvydienė, Kauno miesto ir rajono Vaiko teisių apsaugos tarnybų vadovės Birutė Daugėlienė ir Janina Dabašinskienė... Šiems asmenims, esamiems ir buvusiems valstybės pareigūnams ar tarnautojams, turėjo būti pradėti ikiteisminiai tyrimai. Šie tipai turėjo būti nuteisti.

Smurtą prieš vaiką draudžia Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas, Vaiko teisių konvencija, kiti nacionaliniai ir tarptautiniai aktai.

Ir štai sulaukėme birželio 1-osios, kai E. Žiobienė gauna apdovanojimą Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. „Kaip miela ir smagu“. O kodėl ji negavo apdovanojimo, kai „puikiai“ prižiūrėjo savo sutuoktinio močiutę Kaune? Kas įsteigs ir apdovanos Editą Žiobienę „pamiršusios senelę“ prizu?

Perskaičius apie E. Žiobienei įteiktą apdovanojimą, pagalvoji: Ar Jūs jau išprotėjote?

Filosofas Arvydas Šliogeris rašė: „Ar pastebėjote, kad neįtikėtinai greitai, per keliolika metų, atsidūrėme kitame krante, tarsi nematoma milžiniška katapulta būtų mus švystelėjusi į kitą pasaulį, visai kitokį, nei tas, prie kurio buvome įpratę – pasaulį, kuris primena Orwello utopiją kur kas labiau nei sovietmetis, nors, atrodo, taip neturėtų būti. [...] Jei esama dviejų krantų, turi būti ir upė? Atsakau: upės nebėra, liko tik išdžiūvusi vaga; o gal geriau pasakyti taip: tarp tų dviejų krantų žiojėja pragarmė – krantai nesusisiekia, jie svetimi vienas kitam; nebeįmanomas joks kompromisas: arba Tu renkiesi pornografinę Didžiojo Brolio imperiją, arba ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.“

Edita Žiobienė, kaip „geriausias vaiko draugas“, ją apdovanojusieji ir tais apdovanojimais besidžiaugiantieji yra kitame krante.

Mes, kurie 2012 m. gegužės 17 d. matėme protu nesuvokiamą valstybės pareigūnų prievartą vaiko atžvilgiu, jau niekada nebūsime „žiobienių“ krante. Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-06-14 19:25

Galiu tik apraminti,jeigu imanoma,ta sukurtas vagiu ir nusikalteliu sistema tikrai bus isgainiota vienu ar kitu budu.Tikek geriu,jis laimes,o ta banda nusikalteliu bus pazenklinti jei ne jie tai gimine?visdelto tauta gerokai zombinta,kas vyksta ir toliau.As kai pamatau seni Landzbergi,kai jis piarinasi,vaiduna sikanti katina,nors daro tai ne katinas,o Landzbergis.Bet tai jau genai.Matuleviciaus Vytauto internete klaidzioja video irasytas ,kur kaimyne (dedules)isdesciusi visa jo CV.Galetu si video paskleisti,lai zmones suzino apie savus patriarchus.

Drąsiaus vėlė       2020-06-5 9:39

Apgailestauju, kad sesutė su tokiais teisininkės sugebėjimais nesugebėjo mano dukrytės išsaugoti. Aš, teisiškai beraštis, sugebėjau ištratinti nepilnametę, nuteikti prieš artimiausią žmogų mamą, sukelti pasaulinį skandalą, o ji tik pasėdėti kaliūzėje pas jankius.

štazis       2020-06-4 16:35

man taj yrgy labay patynka pievas rašyti, nias aš tykras givulys -
ėdu, šyku yr vysus če ūžknysū.

Pasirinkimas       2020-06-4 15:18

yra nesudetingas - ano kranto pievos zolynai ir kalvos.

stasys        2020-06-4 9:09

Geras šeimininkas savo kieme nedergia . Štai kokio požiūrio Lietuvoje trūkstą . Ta ponia kuri čia str. ašaroja tokia pat nuodėminga suodžiumi kaip ir likę , bet va randa laiko visiems priminti kur kokioje pakrantės pievelėje ja palaikantis turėtu stovėti . Tam kad turėti nuomone , nereikia rinktis kažkokios pusės ,..užtenka tik prisiminti jog Lietuvos Konstitucija gina visu teises vienodai todėl pakrantės nėra svarbios .

stačiai pasaka       2020-06-3 18:37

Lietuvoje buvo užmuštas pasitkėjimas bet kuo - pačia valstybe, jos strukturomis, valdininkais, žmonėmis, bet kuo prie ko tik prisilietė valdžią joje užgrobusieji. Jei kas gali suskaičiuoti žmones, kuriais pasitiki ant abiejų rankų pirštų - tas gali laikyti save laimingu žmogumi. Kapitalistinis režimas sunaikino žmogiškumą, vietoj to išugdydamas ir įtvirtindamas viens kito apgaudinėjimą, nepasitikėjimą, neapykantą. Jei bandysi prasidėti su valstybe, ieškodamas tiesos ar bandydamas apginti savo interesus ar išsakyti nuomonę, tai rezultate sulauksi tik baudų, antstolių, kalėjimo.
Tradiciškai kol kas labiausiai pasitikima gaisrininkais, kiti apklausų rezultatai greičiausiai pačių apklausininkų interpretacijos pagal nurodymus.
Nepasitikima gydytojais, nes jie jau negydo, o suteikia paslaugą, kaip taisyklė - mokamą. O jei nemokamą, tai grynai tik iš altruizmo.
Apie kažkokių teisių gynimą net kalbos nėra, žinoma, jei tai neliečia iškrypusių mažumų ar tam tikrų tautybių žmonių, laikančių save “dievo išrinktaisiais”.
Apie laisvą žodį, ar teisę jį išsakyti, galima pasakyti tą patį ką ir apie Kampanelos “Saulės miestą” - utopija.
Piliečių genocidas apnuodytu maistu, mažiausiais atlyginimais jevrosojūze 400 bruto ir 361 netto (į rankas), didėjančiu pensijiniu amžiumi, kvailais įstatymais ir dar kvailesnių šeimininko nurodymų vykdymu.

Kis       2020-06-3 13:17

teks palaukti ir ideti daug triuso.kad tokios personos nebutu garbunamos,tai akivaizdus issityciojimas is tautos.Suprasti reikia;ka as panoresiu,ta ir padarysiu,vardan tiesos,atsirado silpnute ,bet jega-valstieciai,reikia tikro “kraujo atnaujimo valdzios strukturuose,o tam reikalingi zmones,kuriems rupetu ne eurai,o musu zmoniu gerove.Viena jega(irgi silpnoka,bet nuversti galima kalnus,jeigu yra proto ir noro).Labai daug spresis per siuos rinkimus,skaitau tai bus atsvaros taskas tarp gerio ir blogio?

Tai tu Dzeikai       2020-06-3 8:48

taip pat istorikas-hobistas, kaip ir Jules, jūs, kartais, ne giminaičiai, a?

Dzeikas       2020-06-3 6:37

Al.ui:
Syki kalbate ,kaip bolshevikas 1941m birzeli vokiecio uzpultas ir strioko istiktas, tai ir as ta pacia vaga atsakysiu:
Priesintis blogiui reikia visada, Kariniu poziuriu Sovietija reikejo ginti 1939m neleidziant Hitleriui pult Lenkijos - nebut ir IIPK. Uzpultiems 1941m vieinintele iseitis buvo trauktis (jeigu eliminuosime Raudonosios Armijos pakrikima ir eiliniu kariu nenora ginti bolshevikus). Tik bolshevikai dare tai ka siulote jus - mete zmones kaip smeli naciu karo masinai po ratais - kareivukai pyskino sautuveliais i tankus, o tiems teko ne plentu vaziuot, o traiskyti juos laukais vazinejant. Rezultate iki Maskvos atriedejo jau gerokai padilusi technika ir paimt jos nepavyko.
Tuo tarpu reikejo ruosti gynybos linija giliam uznugaryj(ir Maskva atiduot, velniai jos nemate, zmones svarbiau), o priesintis ten, kur prasminga ir efektyvu t.y. yra artilerija, tinkami priestankiniai ginklai, nenaudoti bombonesiu be naikintuvu priedangos ir tt.
Ka reiskia Lietuvos atveju sis palyginimas? Ta, kad priesintis reikejo 1991-2000m, kai jie tik rikiavo savo gretas - nebutu ir to totalaus NEzmoniu puolimo dabar.
O dabar priesintis gausis bolshevikine iseiga - zmones zus (dabar jau ir tiesiogine, fizine prasme), o rezultato bus arti 0.
Ir beje tie nezmones kurie valdzioje dabar kuo puikiausiai atejo kaip “patriotai”. Juk rusai puola, kokie cia dar istatymai, kokia dar teise. Ir ES teise buvo tik priedanga - nori naudoja, nori ne.
Lietuvoje dabar jus nieko nepadarysite. Dabar Amerikoje spresis Lietuvos ateitis.

Al.       2020-06-2 23:55

Užpuolikai pasidalina būriais. Vieni puola atvirai. Kiti, būdami valdžioje, užuot gynę šalį, viską daro tyčia atbulai, kad valdžia ir šalis atrodytų kuo beviltiškiau. Treti, apsimetę žmonių draugais, nuolat ragina bėgti, užuot gynus save ir šalį. Jei šalis ir tauta tokie beviltiškai niekam tikę, tai kam , jūs mielieji, čia švaistot savo jėgas ir brangų laiką ? Na, pabėgote, tai staltiese takelis. Dabar turim liūdną galimybę pamatyti kaip puola ne tik mus, bet ir stipriausią pasaulio šalį - Ameriką. Gali būti, kad dabar sprendžiamas ne tik jos, bet ir mūsų likimas.

nu jo,        2020-06-2 22:05

padugnių į seimą pririnko marsiečiai- Didvyrių Tauta čia ne prie ko. smile
dauguma iš čia besilankančiųjų yra aktyvūs balsuotojai iš kurių daugumai nebuvo jokių moralinių kančių stropiai ir entuziastingai balsuoti už pagromininko šwarkelio vedamą žaliųjų varškėčių sąrašą.
“siprybės stiprybės, pagarba pagarba mylimiems valstiečems”, a ne?

Seime        2020-06-2 20:16

apie Mergaitę niekam klausimų nekilo…Tokie jau mūsų seimūnai…

Karma.       2020-06-2 19:14

        Jėgos struktūros pozicijos nekeičia, atgailauti nė  nesiruošia. Jie mano, kad vienaip ar kitaip pavyks sunaikinti Venckienę ir tuo viskas pasibaigs. Už nuodėmes iš jų gretų bus “pareikalauta”  dar daug aukų. Praeitos savaitės įvykis ne pirmas ir ne paskutinis. Tenka tik apgailestauti…

Stebiuosi       2020-06-2 19:04

Kad nei viens šeimas nepaklausė Pasilio,kodėl įsiveržė pas teiseja,kuri turėjo imunitetą ir lauže jai rankas nors nei prezidentė nei seimas,tuo metu neatėmė imuniteto,bet visi seimunai tylėjo,įdomi kodėl gal bijo? mano nuomone

adei       2020-06-2 17:57

Jus teisus,kad mergaite paimta is tokiu namu.Globeja mat iesko po pasauli ne savo vaiko,kai savaji pametusi yra.Argi ji motina???Kedzpedofilu seima,gailá uzguito tevo.Pabegele zinojo kas jai gresia,pridare nesamoniu,dabar visus kaltina,smeizia zmones atlikusius darba pagal pareigybe.Gyresi,piniguose maudesi,tai uzsinorejo dar daugiau- alimentu uz globa svetimo vaiko.Baigesi viskas,mergaite pas mtina.Besirde boba,jos moterim pavadinti net negalima.Atrodo rimta ligone

Neringa       2020-06-2 17:50

stiprybės Jums. Visi padorūs žmonės Jus palaiko.Žinau, kad teisybė triumfuos. Tik neramu dėl Deimantės.

Terese       2020-06-2 16:47

Kodel bijote tiesos ir nebeleidziat laikinti komentaru,a?

Terese       2020-06-2 16:32

O as jusu vietoje vis tik suteikciau galimybe pateikti ta irasa JAV tegul
pamato ir zino kas pas mus dedasi

stasys        2020-06-2 13:42

dar viena N.Venckienės pievelė kurios taikus ‘zuikiai’ gali ausimis karpyti . Tikrai , niekas to nedraudžia čia paplosime N.Venckienei rankoves atsiraitę ,.. o ten E.Žiobienei už nesugebėjimą ta konfliktą spęsti taikai .. Beje tokie ‘zuikučiai’ šiandiena plešia Amerikoje parduotuves ir jaučiasi tam tūris teisę .. demokratija pagal patvorį ...jei tu ne su mumis tau dovanu “vagina” .  smile

ons       2020-06-2 13:42

baiki moterie savo kliedesias zmonems galvas kvarsinti.Esi tikroji nusikaltele toj savo sukurtoj pedofilu byloje.Juk brolis pedofilas,naudojosi nepilnametemis,ko apie tai nerasineji,gynei ji del situ veiksmu.Kiek per tavi isgalvojimus zmoniu kapuose guli,troksti vel ka ka pasiust pas juos.Isvare Amerika,suprato mela.Mergaite pagrobta,nejuokink zmoniu,juk motins pasieme is tavo glebio,baubisi nesavu balsu ir liepiai mergatei klykti,gelbetoja dar vadinasi.

pasirinko       2020-06-2 13:11

Tauta pasirinko inkšti tupint po medžiu.

>> 9:15       2020-06-2 12:59

“Tauta akivaizdžiai pasirinko tinkamą “kranto” pusę”.
.
Nekalbėkite nesąmonių. Lietuvoje ņėra jokios “tautos” tik buki, naivūs ir nuolankūs, pilvais galvojantys buratinai. Keliasdešimties, na kad ir kelių šimtų būrelis negali vadintis tauta, nes tai tik trupiniai. Kiek šiandien atvyktų į Garliavą ginti vaiko nuo vastybinių banditų? 10?, 5?
Visi kiti kaip sėdėjo taip ir sėdėtų po medžiu įgaubę subines
Tauta gali vadintis veikiantys, o ne rypuojantys žmonės.
Va, Amerikoj policininkas ne pakankamai švelniai suėmė muodaodį banditėlį- Tumpui dabar reikia telkti kariuomenę, kad numalšintų protestus.
Jeigu JAV būtų taip brutaliai grobiama 5 m mergaitė  tiesiogiai transliuojant nacionaliniam kanalui, ten būtų kilusi revoliucija su visomis tonpasekmėmis, įskaitant ir viešai užmuštus vakagrobius. Amerikone wckauckienė ar plikis paros nebūtų išgyvenę. O lietuvisai?
Lietuvisai yra tingūs veršiai, dar blogiau- kiaulės. Kas iš tokių gyvulių “linkėjimų”? Visos tos “pagarbos ir stiprybės” sudilusio skatiko nevertos.
Nes vaikas nebuvo apgintas.
Tauta būtų gynusi. O jeigu negynė, kaip tada vadinti visą kaimenę?
Esminis klausimas ne mano. Jį neviltyje kly!ė Deimantė:
“-”Žmonės jūs ar ne žmonės?!!!”
Akivaizdu jog lietuviai tikrai ne žmonės.
Tačiau tai neatleidžia teritorijos gyventojų nuo Bausmės.
“Pasaulyje blogis vyksta tik todėl, kad geri žmonės nieko nedaro”.
Kaip buvo pasielgta su Mergaite, taip bus pasielgta su lietuviais”
Jau dabar valdžia gali atimti bet kurio iš j7sų vaikus.
O dar po kurio laiko kažkas ir atims iš nevykėlių ir pačią Lietuvą.
Nes ne žmonės, t.y. gyvuliai, yra tik grobis.
Žmonės priešinasi, o gyvuliai tik žviegia skerdžiami.

To Begėde...       2020-06-2 12:41

Begėdžiai, be kompetencijos, be moralės, tiesiog begalviai buvo tie, kas nesugebėjo be smurto paimti Mergaitę, jei jau vykdė kažkieno nurodymą atiduoti nukentėjusiąją įtariamajai. Žiobienės apdovanojimas rodo, kad mažai kas pasikeitė, o gal ir nieko nepasikeitė...

Taip       2020-06-2 12:40

“Mes, kurie 2012 m. gegužės 17 d. matėme protu nesuvokiamą valstybės pareigūnų prievartą vaiko atžvilgiu, jau niekada nebūsime „žiobienių“ krante. Mes seniai pasirinkę ano kranto pievas, žolynus ir kalvas.” Šiuo sakiniu viskas labai vaizdžiai pasakyta!

Kokia laiminga mergaite       2020-06-2 12:39

be Tamstos,kaip kosmara prisimins tuos baisius laikus.
Kas atsitiko su sia svetaine,kad vos ne pagrindine praneseja ir oratore ,teisuole guru p.Venckiene,ar nebera Lietuvoje kitu zmoniu,jau neimanoma .

Begėde,        2020-06-2 12:13

atėmei iš tikros motinos vaiką, naudojai prieš jį psichologinį smurtą, kaip tave žemė nešioja, apsimetėle

Elena       2020-06-2 11:22

stiprybės Jums gerb. Neringa. Visuomet Jumis tikėjau ir tikėjau ir tebetikiu, kad teisybė laimės. Juk už jūsų nugaros Dievas ir šv. Jurgis ir šv. Mykolas ir visi šventieji!Visokioms žiobieniems ir klanui jau paskutinės, pilnos nerimo ir baimės dienos. Atpildas visada ateina.

Vensckienei       2020-06-2 11:06

Stiprybės Jums.dori žmonės palaiko Jus.

Arvydas Šliogeris 2011-ųjų vasarą:       2020-06-2 10:18

„Buvau Vyžuonose, mūsų genialaus autoriaus Broniaus Radzevičiaus tėviškėje, buvau prie jo kapo. Ir ten pasijutau gyvame pasaulyje.
Visa kita, kaip sakė W. Faulkneris, yra „sound of fury“, arba pamėklių karnavalas ar pamėklių šou. Juk mus visus kiekvieną akimirką kamuoja pamėklės. Kažkur [...] Norvegijoje viena pamėklė šaudo kitas pamėkles.
Žodžiu, kadangi dabar vasara, linkiu visiems pabūti gamtoje, akimirksniui sugrįžti į realybę, tokį šansą vienas kitas – ne visi – dar turi.“

sėkmės gerb. Neringa       2020-06-2 9:15

Išvada: Tauta akivaizdžiai pasirinko tinkamą “kranto” pusę . Nebepadės suklaidint nei apdovanojimai žiobienėms . Belieka sulaukti teisingo atlygio .

Stasiui       2020-06-2 9:00

Nesimiega? Kazi kodel,proto bokste? Dirbi diena nakti,o kaip nieko taip nieko….

stasys        2020-06-2 7:47

Žinot kai smurtas prieš vaikus įsisuką į avies kailį  ir pradeda aiškinti .. kokia bloga ten ana ar dar kokia vaiku teisiu pareigūnė ..taip ir norisi spirti šiknon ..tai „avelei“  ..bet deja negalima , DEMOKRATIJA . Beje ar homoseksualizmo apraiškos būdingos tik seksualiniams santykiams ? pradedu galvoti jog ne tik . Ganytus ana ta ..sau pievelėse žiaumotų žolę o vaiku teises paliktu tiems kuriems atrodo visai kitaip peržiūrėjus jos tas smurto scenas Garliavoje . Dar koks pusmetis tokiu istorijų ir jau pats galėsiu save šventuoju skelbti .

hau       2020-06-2 7:02

Šia apdovanojimas tik parodo, kokiame krante yra sistema.

Jautru       2020-06-2 2:51

Stiprybes.

Dzeikas       2020-06-1 22:38

Ziobienes apdovanojimas, pleves i preziko vieta isrinkimas tai vis argumentai primygtinai raginantis likusius padorius zmones palikti sia teritorija.

komunistai nuo aukšto kranto juokiasi       2020-06-1 22:28

nes tiesos.lt šuniukai puikiai laiko Partijos liniją !
VOT !!!

o taip!       2020-06-1 22:10

Karnatai tikrai nebesueina. Tik jei mano atveju anksčiau kitas krantas žvengdavo iš “violetinių”, tai dabar jau tas kitas krantas aimanuoja, kad giminė subyrėjo. O juk perspėjau…


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.