Dienos aktualija, Žmogaus teisės, Keisti teismų sprendimai, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė. Kas padaryta Deimantei?!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 22 d. 8:43

27     

    

Neringa Venckienė. Kas padaryta Deimantei?!

Mano nagrinėjamos baudžiamosios bylos teismo posėdžiuose antstolė Sonata Vaicekauskienė, Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos Gražina Didžbalienė, Evelina Talalienė, policijos operacijai namo viduje vadovavęs ir antstolę saugojęs policijos viršininkas Romas Oželis, Stankūnaitės advokatas Gintaras Černiauskas parodė, kad prievartos nei prieš vaiką, nei prieš Neringą Venckienę nebuvo.

Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos Gražina Didžbalienė, Evelina Talalienė parodė, kad jos tik atlenkė vaiko pirščiukus.

Visi apklausti, kurie pagrobė vaiką, meluoja teismo posėdžio metu.

Mano prašymo dėl Deimantės apklausos dar neišsprendė. Teismas paaiškino, kad spręs vėliau, jeigu bus reikalinga.

L. Stankūnaitės advokatė N. Grubliauskienė paaiškino, kad nėra kaip apklausti Deimantės, nes Deimantė kalba užsienio kalba. Man tai paviešinus, kitą posėdį Grubliauskienė jau aiškino, kad Deimantė kalba su akcentu.

L. Stankūnaitę nutarė apklausti, bet iki šiol neapklausta. Pranešė, kad dėl koronaviruso nebuvo galimybių suorganizuoti apklausos nuotoliniu būdu.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Polo Outlet       2021-12-15 13:03
Deivis        2020-09-27 17:41

Petrašiūnų prostitutė ir jos pardavinėjama dukra, galimai, nužudytos, o Lt apsivėmusi chunta nežino ką su Neringa daryti. Nužudyti bijo, nes iš JAV gautų velnių.

to kažkas rimto       2020-09-25 11:54

Tavo žiniai informuoju, kad Venckienė su savo violetiniais padėjėjais, netgi kai kuriais iš seimo, rašė laiškus į JAV, viešino Karoliukas visur, kur tik sugebėjo tą medžiagą. Deja, ta medžiaga rodo, kad nusikaltimą darė Venckedžiai. Tik į nusikaltėlių namus galėjo eiti tiek daug pareigūnų. Deja, Venckienės šalininkams tai nesuprantama. Ji juos užbūrė savo versijomis.

StasysG       2020-09-25 9:07

Tai kam jie (kas?) tą Venckienę parsivežė iš Amerikos? Dabar nežino, ką su ja daryti: nei nuteisti, nei paleisti.

kažkas rimto       2020-09-24 16:37

Sąsiui į pagalbą atėjo dar vienas ūsūrinis trolis. Pavojaus aliarmas išgamų stovykloje. Neseniai pagalvojau, kad gal reikėtų civilizuotas pasaulio valstybes informuoti apie Garliavos įvykius. Išsiuntinėti aprašymą, filmuotą medžiagą. Civilizuotos šalys susirūpintų supratusios, kad ne saugomas liudininkes leido apgyvendinti savo šalyje, o leido sukurti kalėjimą savo šalyje, kur jos ir kalinamos.

Suklaidintas garliavinis       2020-09-24 13:52

Kokia turi būti supuvusi teisėtvarka, kad nedrįstų prisipažinti, jog Venskė yra tų puvėsių ryškiausia žvaigždė. Totaliai visi, su labai retomis išimtimis, prokurorai, teisėjai, policininkai, STT, FNTT gyvena dvigubus gyvenimus. Konkuruoja tarpusavyje dėl grobio perėmimo iš nelegalaus, ne valstybinio kriminalinio pasaulio išgamų. O tie kriminalinio pasaulio išgamos dažniausiai yra buvę pareigūnai.

stasys       2020-09-24 7:04

sigitai ..tai poniai tikrai negėda . Užduokite lengvesni klausimą jei .

sigita       2020-09-23 23:42

Ar negėda Poniai Venckieniai tyčiotis iš Lietuvos ,visi matėm ,kaip filmavo tas jos brolis ,o Neringa diktavo ,kaip mergaitė turi rodyti ,kur ta medžiaga ,jau sunaikinta .
Kaip gali nusikaltėlė vėl dalyvauti rinkimuose.
Pražudo brolį ,Laimutės seserį ,ir Ūsą.kokio dar įrodymų Neringa jums reikia ,netekote kolegos ,kurį mylėdama persekiojote ir brolis patvarkė.
Drįstate įrodinėti ,kad Jūs nekalta ,
Plėšėte mergaite per puse ,nedavėte mamai ,kurią Jūsų brolis nepilnametę prievartavo ,Jums negėda tetulės sapnais perintis prieš visą Lietuvą .
Tokie žmonės neturi gėdos jausmo rašinėti ir teisintis ,stebuklai vyksta Lietuvoje. negali su apyrankė ant kojos supančioti Jūsų ,Per daug prisivaidynote su spektakliais Garliavoje ,vien už tai jus turėtų bausti ,Artistė ,kurį vaidina Didvyre….Garliavos .Vyras jūsų ąatsizadėjo…

Veronika       2020-09-23 15:08

Tie mūsų “teisėtvarkos” atstovai,skaito mūsų tautiečius avinų banda,nieko nesuprantančiais aklais ir kvailiais,kuriuos galima mulkinti iki begalybės.

CCCP       2020-09-23 10:18

Kam ja cia parvilko ta venckiene is tos amerikos

Daina       2020-09-23 8:49

Susigrąžinę gerb.Venckienę iš Amerikos “teisininkai” užsinėrė sau kilpą ant kaklo… Visaip raitosi, atrodo, kad supranta kas jų laukia.

stasys       2020-09-23 6:22

Algirdui Višniauskuk .. jei bijotu padarytu kaip senais laikais buvo daroma, uždarytų daboklėn ir ten ja tvarkytų kaip pas Lukašenka daroma, beje ji pati ilgus metus buvo tos sistemos dalis ..tai ar jei nežinoti ? Galiu daryti spėjimą , jog tam kad vėl apklausti traumuotą vaiką -pauglę .. reikia sveikatos priežiūros specialistu leidimo ir tėveliu sutikimo . Mamos vietoje budamas tikrai neleisčiau , teta vis tik yra ta priežastis kuri traumavo vaiką. Idomu kokia praktika taikoma teismuose kai ilga laiką traumuoto vaiko sveikata pastatoma prieš teisingūmo teismuose krumpliaračius ..! Mintis prie kavos puodelio.

Diedui       2020-09-22 23:41

Išsidavė “dieds”, kad yra pedofilas…

peršasi išvada       2020-09-22 22:39

Iš visko, kas buvo pasakyta viešojoje erdvėje, kas buvo nugirsta ir kas buvo bandoma man perduoti, iš to, kas liko tarp eilučių, priėjau išvados, kad Stankė su Deimante yra ne kur kitur, o toje pačioje Amerikoje, greičiausiai. Amerika didelė. Kokia tikimybė, kad Venckienė būtų sutikusi ir atpažinusi kur nors Oregono ar Kolorado, Montanos gūdumoje paslėptą Lietuvos paslaptį Nr.1?
Dar tada, kai JAV nesuteikė Venckienei galimybės kreiptis į Aukščiausiąjį teismą, viskas daugmaž susidėliojo į savo vietas.
Kurį laiką labai rimtai svarsčiau Sakartvelo variantą, bet jis dėl daugybės priežasčių atkrito. Kai Matonis pastarąjį kartą apsimelavo tam pačiam teismui, dar buvo galima pamanyti, kad jos - Baltarusijoje. Bet, greičiausiai, irgi ne.
Pasirodo, “Juodvarnių” Šmidtas visą laiką prasislapstė Vakarų Ukrainoje. Tačiau ten atvejis buvo kiek kitoks. Ukrainiečiai tikrai jas būtų atpažinę ir perdavę žinią į Lietuvą. Todėl ir Ukrainos variantas kaip ir atkrenta.

ne argumentai       2020-09-22 22:04

Tai, ką kalba Stankūnaitės advokatė, nėra argumentai. Tokius “argumentus” ji gali kalbėti savo vyrui miegamajame arba draugei prie puodų, o ne teisme. Ką reiška kalba su akcentų lietuviškai? Danukas Arlauskas, buvęs KGB karininkas, o dabar kažkokios darbdavių asociacijos kažkoks vienas iš vadovų. Kalba lietuviškai su gana ryškiu rusišku akcentu. Kiekvieną savaitę šmėžuoja TV ekranuose. Klausantis vertimo į lietuvių kalbą nereikia, net titrų neuždeda. Tikriausiai tik Stankūnaitės advokatė, policija ir teisėjai su prokurorais nesugeba suprasti D.Arlausko pasisakymų. Ministro Narkėvičiaus pasisakymų, vadinasi, tuo labiau nesupranta. smile  Matyt, jie visi serga kažkokia negirdėta oro-lašeliniu būdu sklindančia liga. Apsikrėtė vienas nuo kito. Simptomų nejaučia ir tai akivaizdu. smile Pagrindinis ligos požymis - smegenų pažeidimas ir funkcijų sutrikimas dėl to. smile

Veryga - melagis?       2020-09-22 21:49

Tai kam tie visi atstumo laikymaisi dėl Covid-19, jei policija net ir apklausą nuotoliniu būdu laiko nesaugia? Kažkada valdžiažmogiai panašias nesąmones kalbėdavo apie kompiuterius, vadovaudamiesi savo protinio lygio kategorijomis. Dabar Covid-19 pasitelkia į pagalbą. Man kyla rimtų abejonių, ar tokio protelio turėtojai pajėgūs išnarplioti bent vištos vagystę.

stasys        2020-09-22 19:40

Kas ka nori tas ta pliurpia šioje istorijoje . Ta garliavos melagiu irštva jau senai sąžine prarado , o dėl simbolinio padorumo N.Venskienė jau galėtu ir paaiškinti Joanai Noreikienei kur ieškoti tu mistiniu mergaitės kapeliu . O tai dirba abi kaip sugedusi garmoškė , viena Daukanto a. visu sutyktu klausinėja , kita teismo posėdžio metu jau sutinka kad tokios Joanos kalbos grynas ‘išmislas’ jei ne apgaulė .

Kis       2020-09-22 19:18

Man Venckiene primena Sadunaite,ta kovojo su sovietine valdzia ir pabaiga su pliusu,o Neringa pries pedofilus ir ju pakalikusLandergistu gauja,nes siandiena jie valdo?Tikek ,ponia Venckiene,kad bus svente ir tavo gatveje o tie parsai kaip cerniauskas ir panasus kriuksiai gaus su kaupu uz visa ka jie cia kuria.Vieno dalyko bijau,kad tie bandytai isnesti savo kilius eis per lavonus,stebina vienas dalykas,mantra aukstu musu rinktu pareigunu;,es i teisesauga nelendame,bet jums nereikia listi,tegu duoda tautai atsakymus.Kam tie arabai,juk musu nesiseks mulkinti,tegu Skvaernelis padejes ranka ant sirdies pazada,kad tai bus punktas Nr2 po liustracijos,o mums belieka duoti mandata,kurio bijoma,tad meslo pakanka.

Dieds       2020-09-22 18:59

Šiukšle, nebebusi tu seimo nare, nustok jaukt protus zmonem. Tu jau vakarykšte diena…

ah1       2020-09-22 18:17

išjungimo mechanizmas - LR Konstitucijos pakeitimas

Romualdas       2020-09-22 17:42

Jeigu musu valstybes prokuratūra yra prisisiurbusi ir jos bijote tai kam ja susigražinote .Ne ant tos papuolete ji žino visus įstatymus , kad patys nepaliktumete kalti .Pačios i Strasbūro teismą , o bauda didžiulę mokės mokesčių mokėtojai .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-09-22 16:58

Nežinau kiek kartų galima kartoti, kad GALIOJANTIS (2020-07-01 - 2021-12-31) Seimo rinkimų įstatymas taip GALIOJANČIAI teigia apie tuos kurie apkaltos tvarka neteko savo pareigų Seime. Cituoju TIKSLIAI GALIOJANČIO Seimo rinkimų įstatymo 2-o straipsnio 5-tą dalį: “5. Seimo nariu negali būti renkamas asmuo, kurį Seimas apkaltos proceso tvarka pašalino iš užimamų pareigų ar panaikino jo Seimo nario mandatą, jeigu nuo sprendimo pašalinti iš užimamų pareigų ar panaikinti Seimo nario mandatą įsigaliojimo dienos nepraėjo ketveri metai”.  Tai N.Venckienei jau praėjo 6 metai, o tai reiškia, kad pagal GALIOJANTĮ Seimo rinkimų įstatymą Venckienė GALI būti renkama į SEIMĄ.
Ar suvokiate elementarius dalykus? Įstatymus leidžia Seimas, tam jis ir yra sukūrtas.
Duodu to įstatymo internetinę nuorodą
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.06267D86738E/asr
Taigi ar Lietuvą valdantys HINBRIDINIAI STRIBAI, kgbėšni niešai. okupantai ir t.t. kada nors paklus įstatymams, kuriuos patys išleido???
***
A.Navalnas po cheminės atakos NIVIČIOKU yra gydomas Berlyne (Vokietija). O kur gydoma Deimantė po CHEMINĖS ATAKOS Klonio gatvėje?
http://www.ekspertai.eu/smarviu-spektaklis/
http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/

Atsakymas: Hibridiniai stribai niekada nepaklus jiems nenaudingiems įstatymams, kol juos eisite rinkti pagal ANTIKONSTITUCINĮ Seimo rinkimų įstatymą, kurį priėmė SIGNATARAI su V. Landsbergiu priekyje dar 1992-07-09. Ar eisite į AŠTUNTUS antikonstitucinius rinkimus?
http://www.ekspertai.eu/liepos-9-ta-antikonstitucines-valdzios-diena/

Covid-20?       2020-09-22 14:45

Paskutinį straipsnio sakinį skaičiau 5 kartus, bet vis tiek nesupratau. Matyt, kad ten, kur reziduoja L. Stankūnaitė, kinai paleido tobulesnę koronaviruso versiją, kuri naikina jau ir kompiuterius, ir išmaniuosius, ir ryšių įrangą... Siaubas!!!

Neringa       2020-09-22 11:52

tepadeda jums Dievas,ne visiem duotas toks baisus,nepakeliamas gyvenime išbandymas.

Matom       2020-09-22 11:24

ta kad Neringa jau laimi nors ir uzdraude jai dalyvauti debatu laidose.Tai ir yra Maitvanagiu pralaimejimas jie bijo jos.Neringa kovos nebudama nei debatuose MIliutes nei seime Tauta mato ir supranta

to eina       2020-09-22 10:45

eina prie to, kad neapklaus nei Deimantės, nei biologinės [priežastis gali būti ne tik korona virusas] ir remsis tik kai kam naudingais liudininkais..

Eina       2020-09-22 10:27

prie to , kad Teisingumas ir N.Venckiene ,kad ir kaip bebutu spaudziami - Laimes!

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.