Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Neringa Venckienė. Ką parodė vakarykštis teismo posėdis Panevėžyje?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 5 d. 22:59

39     

    

Neringa Venckienė. Ką parodė vakarykštis teismo posėdis Panevėžyje?

2020-03-04 22:59

Vakarykštis teismo posėdis Panevėžyje parodė proceso dalyvių elgesį dėl tiesos nustatymo ir jos paviešinimo.

Visi be išimties: prokuroras Darius Jakutis, L. Stankūnaitės advokatė N. Grubliauskienė, byloje pripažinti nukentėjusiais Sonata Vaicekauskienė ir Mindaugas Gušauskas prašė uždaro teismo posėdžio.

Jų dalyvavimo byloje svarbiausias tikslas turėtų būti patvirtinti teismui ir parodyti visuomenei mano nusikalstamus veiksmus.

Kam šiems asmenims reikalingas uždaras teismo posėdis?

Baudžiamųjų bylų praktika liudija, jog paprastai teisiamieji prašo uždaro teismo posėdžio, kad visuomenė nesužinotų apie jų nusikaltimus.

Ar neatrodo keistai? Aš, teisiamoji, vienintelė prašau atviro teismo posėdžio.

Ko prokuroras Darius Jakutis, L. Stankūnaitės advokatė N. Grubliauskienė, byloje pripažinti nukentėjusiais Sonata Vaicekauskienė ir Mindaugas Gušauskas siekia uždaru teismo posėdžiu?

Manau, kad yra tik vienas atsakymas – kad kaip ir buvo iki šiol, niekas niekada nepamatytų viso video įrašo namo viduje prievarta grobiant vaiką.

Šio įrašo nematė nei Seimas, naikinant mano kaip teisėjos, vėliau – Seimo narės teisinę neliečiamybę.

Jo nematė ir Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės Departamentas bei teismas, spręsdamas ekstradicijos prašymą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>Stasiui       2020-03-9 14:11

Kai buvau 14 metu, netoliese gyvenantis prokuroras man rode isskirtini demesi, skambino, bande ateiti, kai suaugusiuju nebuvo namie. Ar tai sutapimas, ar prokuroru keisti apetitai?

Antistasys       2020-03-7 1:00

stasy ,turėtum neblogai uždirbti juk taip nuoširdžiai loji,pedofilų pudelis smile)))))

kamile       2020-03-6 22:17

motina buvo atsisakiusi dukreles. Augino sios 2 seimos.

O.G       2020-03-6 18:40

Stasiuk, pats sau pasičiupinėkite, nes realiame gyvenime jums tikrai nepasakys, kad jisai pedofilas. Sėkmės, o gal ir teks pačiupinėti.

stasys        2020-03-6 18:23

O.G. gal nors viena tokį pedofilą įvardintumėte .. dirbanti aukščiausiuose valdžios sluoksniuose ? .. kažkaip neteko sutikti tokiu realiame gyvenime vat smalsu pačiupinėti .smile

Dzeikas       2020-03-6 18:21

Nueinanciam:
Del tos pacios priezasties , kodel lietuviskoje imoneje vieni darbininkai skundzia(SKUNDE, streikus organizuoti bandymai baigesi pries 10 metu) darbdaviui kitus darbininkus bandancius sakykim streika organizuot arba iskelt kazkokius reikalavimus darbdaviui - 1) tikisi kad uz skundima kazka gaus is darbdavio. 2) Bando patys sau irodyti, kad jie “susiprate pilieciai”, o ne elementarios mazgotes.

stasys        2020-03-6 18:20

Dange > nesutinku , aš irgi nekaltai išprovokuotas .. mane Ramiros tekstas suerzino .. taip išeitu tikrasis besislapstantis užkietėjęs moralinis -seksualinis maniakas Tiesos.lt.. bus būtent tas asmuo .

O.G       2020-03-6 18:17

Ateis laikas, (tik reikia dar truputi palaukti), kai pradėsime vardinti pedofilus, kurie darbuojasi pačiose aukščiausiose valstybės valdymo sluoksniuose. Žmonės - tik reikia kantrybės ir ramybės. Jie patys jau dabar pradeda lįsti į visokias televizijas ir niekinti Neringą (atkreipkite dėmesį, kas daugiausia rėkia, kad Neringa kalta, tai čia ir yra raktas kas ką gelbėja). Ramybės ir kantrybės visiems blaiviai mąstantiems žmonėms. Neringa - mūsų viltis gyventi teisingoje valstybėje.

pilietine visuomene       2020-03-6 17:37

ciulpedru ciulpedrija, arba kiaules, kaip sake tevas, kuris netiki

Nueinantis       2020-03-6 16:51

Vis pagalvoju apie tuos žmones, kurie jaučia Neringai neapykantą. Vot įdomu - kodėl? Juk jų ir ausys ir akys tokios pat kaip mano, bet jie mato ir girdi absoliučiai priešingus dalykus… Kas su jais ne taip, su tais Klausimėlio herojais?

Dzeikas       2020-03-6 15:46

Ula, jus stebites melu, bet ir pati kalbate NEtiesa. Stai sakote “Gyvename nieksu valstybeje”. Niekur, ne viename sociume nieksu daugumos nebuvo. Net kalejimuose.
Tiesa jusu komentare ta, kad tie nieksai kur gyvena Lietuvoje meluoja issisiepia ir nemirksedami. Kodel jie tai daro? Todel, kad likusieji , kurie gyvena su jais viename ...hm…pasistenkime nenusizengt tiesai ir pasakykim “darinyj” neturi JOKIOS galios sutrukdyt jiems meluot. Tie nieksai deda ant likusiu skersa. Jeigu jie aplamai kazka aiskina rysium su Mergaites byla TAI TIK BIJODAMI ISORINIU JEGU.
Kitaip sakant jusu posakis yra netiesa todel, kad jis pasako tik DALI tiesos. Mes gyvename ne nieksu (ne vien nieksu t.y.), o vergu “valstybeje”. Kur jeigu ne isorinis pasaulis ir darinio uzsivadinusio “Lietuva” vierchu butinybe bendrauti su tuo pasauliu, pedofilija jau butu seniai iteisinta.
Dabar gi tautisko elito pomegius tenka dangstyti kaip rudens lapu ismatas.

Ieva       2020-03-6 15:24

Pedofilijos nėra ?  Juk pasaulyje yra, o kuo išskirtinė Lietuva ? Ko bijoti atviro teismo posėdžio, tuo labiau, jei nebijodama pageidavo pati kaltinamoji. Mudu pritariam N. Venskienei. Norėtume, kad viskas vyktų skaidriai, teisinga linkme.
Stiprybės N. Venskienei ir tikrai teisingo sprendimo.

Dangė       2020-03-6 14:34

Akivaizdu, kad tūlas “stasys” yra užkietėjęs moralinis-seksualinis maniakas, besimėgaujantis išžagintų mergaičių nelaime. Jis kasdiena landžioja po idėjiškai ir morališkai svetimą portalą <Tiesos.lt>, provokuodamas padorių žmonių pasipiktinimą. Galimai pedofilų klanas, įsiveisęs teisėsaugoje, jam už tai atsilygina “natūra”...

ah1       2020-03-6 13:16

visas vaizdo įrašas turėtų būt parodytas seime, kad patys seimūnai pamatytų visą vaizdo įrašą kaip buvo ištiesų, kas naudojo prievartą ir prieš ką naudojo prievartą ir kad imtūsi teisėsaugos pertvarkos.

stasys        2020-03-6 12:27

Ramiros ..jokios sesės Nijolės mes nepažįstame o ir turime tik bačka Tiesose ..kuri žinok ne prasčiau leidžia parėkauti tu aukštų tribūnų . Nepatinka ?..susirenki manatkes į krūva ir valini iš kur atėjęs .

Ramiros       2020-03-6 11:58

“panele Palma”—- kokia mama ? Negi taip pat manote, kad Mergaitė pripasakojo netiesą ir net su smulkmenomis apie tos grupės asmenų veiksmus prieš ją ir jos pusseserę ? Aš tai pilnai tikiu, kad ji papasakojo tik tiesą . Kur jos dabar ir kodėl jos izoliuotos, o, gal, net ... ? ... Kodėl neatsakoma į garbingosios Sesės Nijolės užklausimą, pasakytą iš aukštos tribūnos ir neabejingų blogiui bei sąžiningų žmonių jau 8 metai kas mėnesį prašantiems tiesos Daukanto aikštėje Vilniuje, Atgimimo aikštėje Klaipėdoje ir kitur ? Ir nereikia lia-lia .....Iš vis, nesuprantu, kas čia daros, kas čia daros ir kas valdo ?

stasys        2020-03-6 7:46

Kantrybės Lietuvos piliečiai , visi mes pagysime, ne iš karto po truputi iš lėto ..Garliavos bacyla tai ne corono virusas ..anai reikia laiko ir ilgos reabilitacijos vaikštant parkuose ir sveikai maitinantis ..

Deivis        2020-03-6 0:34

Manau, kad nėra gyvos nei Stankūnaitės nei Deimantės. Lt chunta nepalieka gyvų liudininkų. Ir valstybės čia nėra. Tik banditų gauja. Ne daugiau.

Vacys       2020-03-5 23:23

Lietuvoje teisybės niekas neras, nes visai tautai yra įrodyta kad prokuratūra neveiksminga   kadangi banditėlis banditėlis čiut nenužudė nepilnametės mergaitės,sudaužė žandikaulį, iškišo dantis, norėjo išprievartauti, bet prokuratūra pripažino lengva kūno sužalojimą, tai tik durnių laivo prokuratūros negudrumo rodyklis. Tauta turi vienitis ir daryti tvarką Lietuvoi.

NAIKINT       2020-03-5 22:13

parazitų valstybė

vien jau tas faktas,       2020-03-5 20:15

kad pogromo teisejos namuose vaizdo irasas yra islaptintas, pasako viska. Jie bijo Tiesos.
Stiprybes ir sveikatos Neringai.

stasys        2020-03-5 18:59

vinis > žiūrėk tie nukentėję dar ir moralinės žalos atlyginimo paprašys dešimtimis tūkstančiu ir tai bus teisinga .. Drąsos kelias gal jau pardavė turimas patalpas Kaune tai bus iš ko susimokėti .. ir nereiks kitu antstoliu prašyti pagelbėti ta problemą išspręsti. (bet aš čia gal kiek į priekį užbėgau) . žiūrėk dar ims tie Lietuvos teismai ir išteisins ta ponia .. kaip nekalta .

Vinis       2020-03-5 18:40

Tie “nukentėję” tikrai labai nukentėję, nes neturi nei sąžinės, nei padorumo…

Klausimelis       2020-03-5 18:00

Kas finansuoja gimdytojos advokate? Gimdytoja juk jau 10 metu vis kazka studijuoja, matyt dirbti laiko vis dar neatsirado, pasirankioja lesu per teismus, apsauga ir islaikymas (matyt bus iki gyvos galvos) is pilieciu mokesciu… Tai kas pabrangiai samdo gynyba? Plikiui kazkas grynuju lagamina ant stalo padejo ir sis kibo i vaika nuo dusios..Matem. o kas jas lagamina atritino?

...       2020-03-5 17:44

Jie tyčiojasi iš visuomenės leisdami laisvai be jokių apykojų ganytis įstatymų pardavėjui Masiuliui, štai kitas žymus veikėjas Uspaskych net EP įsitaisęs arba Jurbarko banditas “teisėsaugos” švelniai paglostytas… A. Endriukaitis nesenoje konferencijoje teigė, kad tie veikėjai vadovaujasi okupacinių laikų įstatymais mus žiauriai teisdami, o visokius grobstytojus ir nusikaltėlius išteisindami. Bet juk tai grėsmė valstybės saugumui! Liūdna, kad tai niekam nekelia nerimo, o gal viskas jau per giliai įsišakniję? Melagiai, jie ir dabar bijo viešumo, bet manau, kad jie jau praradę bent kokias žmogiškumo užuomazgas, viršūnė buvo, kai jų teismai nustatė, kad “advokatas nenešė” mergaitės, šitaip jie tyčiojasi iš mūsų, nors pačius neseniai su antrankiais išvedinėjo…

Ema       2020-03-5 17:24

Man kartais atrodo, kad su Venckienės ir jos šeimos bylomis darbuojasi valstybės priešai. Čia taip vadinamos teisėsaugos sprendimuose bent jau aš nematau nei logikos, nei teisingumo, nei žmoniškumo, atrodo, kažkas specialiai užkūrė šią absurdo mašiną, kad papiktinti visuomenę, sukelti nepasitikėjimą savo valstybės pamatais - teisingumu. Ir čia noro nenori prisimeni neišliustruotą teisėsaugą, siautėja tie patys sovietiniai veikėjai arba jų valdomi klapčiukai, o tų klapčiukų, veje, kiek daug ir visi jie galimai pakabinti už savo ištvirkimų, kgbizmų, kontrabandų ir kitokių nusikaltimų. Aš nemanau, kad garbingas ir savarankiškas teisėjas būtų galėjęs priimti tokį sprendimą, kokį priėmė teisėjas Kondratjev.

Ula       2020-03-5 17:06

O mane labiausiai stebina -melas.Jis liejasi per kraštus.Melo organizatoriai kvailina žmones netirdami pedofilų bylos,netirdami žmogžudysčių,išteisindami po mirties Ūsą,kuris negalėjo jau nieko pasakyti…Žmonės kvailinami dėl mergaitės paėmimo.Tai buvo ne paėmimas,o brutalus,pažeidžianis vaiko teises mergaitės pagrobimas.Žmones kvailinami su visokiais Stankūnaitei samdomais advokatais černiauskais,kraujutaitienėmis,o dabar atsiradusia nauja jos atstove.Žmonės kvailinami su Stankūnaitės gyvenimu užsienyje.Bet nė vienas žmonių kvailintojas ,kokį aukštą postą beužimtų,nepasako kvailinamiesiems ,ar gyva mergaitė?Kodėl ji ,nešama iš namų ir rėkdama”žmonės jūs ar ne žmonės?”“Kur nešate mano dieduką,močiutę?“ir sulaukusi 16 metų ,tyli?Gyvename niekšų valstybėje .

akistata su Teisingumu       2020-03-5 15:08

Kodėl lietuviškos Temidės akys užrištos?
Kad žmonių nešokiruotų juodos Giltinės akiduobės.
Lietuviška Temidė lyg požemių pabaisa Baziliskas- į ką pažvelgs, tam galas.
Kodėl banditų lietuviškas teisingumas nenuteisia?
Banditai gudrūs, banditai niekad į akis nežiūri. Ypač LT Temidei.
Va, Jurbarko banditėlis, pasėdėjo teisme pasilenkęs, snukelį į kelius įsikniaubęs ir ... laisvas, gali eiti namo, pas mamytę-politikę.

ah1       2020-03-5 14:38

tai viešinkit tą įrašą, tegul pamato visa Lietuva.

tiek       2020-03-5 14:22

šituos “nukentėjusius” būtina teisti.

TAUTA       2020-03-5 13:56

turi pamatyti visą tą vaizdo įrašą, gal neliks abejojančių, ar specialiai kitus klaidinančių.Tai siaubo filmas.

Čarlis       2020-03-5 13:05

Su dešine, Stasį, rašai, o ką tuo metu darai su kaire? Kaip fainas…

stasys        2020-03-5 12:43

Panašu kad ponia vėl siekia , tik ši karta , jau paaugusią margaitę  paversti savo politiniu žaidimėliu aikštele .  Tokias bylas reikia uždaras nagrinėti , mažiau politikos mažiau spekuliacijų o tie kas norės saldaus per lūpą varvančio pasitenkinimo ...galės įsijungti pornuške ir ten smalsumą patenkinti .  Žiūriu aš i tuos nukarusius jųjų  pagurklius , savimi patenkintus žandus .. galvoju kur gi tas svietas baltas rytasi jog asmeninis tos moteriškės interesas tampa svarbiau tos mergaitės vidinio tvaraus pasaulio. ?  Kaip taip nutinka kad tokia savimi patenkinta teisėja (buvusi) linkusi ten susirasti sau kokio tai veiklos peno .?  Sako video parodys ? o ka video gali įtikinti kai matai tas jos suktas primerktas akeles .? Pagal mane tai nieko . Sunku nustoti meluoti kai tave tiek akių mato .

black       2020-03-5 12:40

juodus darbus patogiausia daryti pasislėpus nuo pašalinių akių

dėsnis       2020-03-5 12:37

tarakonai visada bijo šviesos

>Keista       2020-03-5 12:15

Slepia vaizdo įrašą, kurį filmavo teismo nutarties vykdytojai Venckienės namuose, šito įrašo niekas nematė, net seimo nariams buvo parodyta tik 12 sek. ištrauka. Kaip supratau, dabar šis įrašas kartu su byla pateko Venckienei. Jie bijo būti demaskuoti, nes grobiant vaiką ir nusukus Kedžių kameras, liko garso takelis, kurį daug kas girdėjome ir iš jo galime susidaryti klaikų vaizdą, kad smurtavo ne Venckienė.

Keista       2020-03-5 11:05

kad slepiamas vaizdo įrašas. Juk jį matė dauguma Lietuvos gyventojų! Visas necivilizuotai žiaurus Deimantės atplėšimas nuo tetos Neringos ir prievartinis jos išnešimas iš Kedžių namų buvo matomas visai Lietuvai. Juk vyko atvira transliacija. Net prezidentė Grybauskaitė po to šiurpaus įvykio kalbėjo per TV3 vos tvardydama ašaras ir reikalavo ištirti, ar nebuvo pažeisti vaiko interesai. Todėl toks teismo slapukavimas ir “nukentėjusiųjų” noras bylą svarstyti už uždarų durų dar labiau sukelia dvejonių netgi tiems, kurie iki šiol buvo nedraugiškai nusiteikę N. Venckienės atžvilgiu. Temide, nebūk akla. Būk teisinga!

remiux       2020-03-5 10:29

“Nukentėjusieji”? Taip, jie gali būti, tik kabutėse. Faktas tas, kad bijo šviesos.

tamsos vaikai - pagal bibliją       2020-03-5 9:17

atėjo šviesa į pasaulį,

bet žmonės labiau mylėjo tamsą nei šviesą,

nes jų darbai buvo pikti.

Kiekvienas nedorėlis

neapkenčia šviesos ir neina į šviesą,

kad jo darbai aikštėn neišeitų.

O kas vykdo tiesą, tas eina į šviesą,

kad išryškėtų, jog jo darbai

atlikti Dieve.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.