Dienos aktualija, Žmogaus teisės, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė. Dievas turi savo planą. Teisėjas R. Jurgaitis įtariamas kyšininkavimu

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 18 d. 8:43

15     

    

Neringa Venckienė. Dievas turi savo planą. Teisėjas R. Jurgaitis įtariamas kyšininkavimu

Kai 2012 m. gegužės 17 d. Generalinis komisaras Saulius Skvernelis, palaiminus Prezidentei Daliai Grybauskaitei, pritarus konservatoriams, liberalams ir socialdemokratams, tuo metu atsiuntė 240 policininkų su antstole S.Vaicekauskiene jėga atimti seksualiai pedofilų išnaudotą aštuonerių metukų Deimantę Kedytę, mano brolio Drąsiaus Kedžio dukrą, atrodė, kad su pedofilais, jų gynėjais, užtarėjais kovoti nėra jokių galimybių. Tokios mintys dar labiau lindo po to, kai buvo nuteisti Drąsiui mergaitę padėję auginti mano seni tėvai, nesavanaudiškai vaiką gynę žmonės, kai man buvo sukurta dešimtys baudžiamųjų bylų... Kai pedofilus ginanti Lietuvos valdžia sugebėjo mane patalpinti į kalėjimą...

Šiuo metu situacija pasikeitusi. Jungtinių Amerikos Valstijų teisėsauga nesutiko manęs išduoti dėl 35 kaltinimų. Dėl likusių keturių į mano rankas pateko nuo 2012 m. gegužės 17 d. slėptas video įrašas (žr. ČIA), kurio niekas, išskyrus įtariamus pedofilus ir L. Stankūnaitę gynusius, nebuvo matęs, ir kuris patvirtina išsigimėlišką vaiką pagrobusių asmenų elgesį.

Nepaisant akivaizdžių faktų, kad JAV teismas 2018 metais aiškiai pasakė, kad Neringa Venckienė negali būti teisiama kaip organizuotos grupės vadeiva, nes nėra jokių įrodymų, Šiaulių apygardos teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš Raimundo Jurgaičio, Nijolės Matuzevičienės, Virginijos Žindulienės, net ir žinodama JAV teismo sprendimą, 2019 m. nuteisė neva egzistavusios organizuotos grupės narius, iš nekaltų žmonių „vargšams nukentėjusiesiems“ G. Černiauskui, L. Stankūnaitei, Miliniams, jų dukrai Simonai Milinytei ir sūnui Nojui Arnoldui Miiniui, G. Sakalinskaitei-Ūsienei, S. Vaicekauskienei, F. Kraujutaitytei priteisė tūkstantines sumas.

Gauja, kurios dalyviai vienas kito nepažinojo? Kurių turtą tikrino advokatas G. Černiauskas ir ikiteisminį tyrimą atliekančiai tyrėjai A. Gecevičienei patarimus dalijo M. Milinienė? Teisėjas R. Jurgaitis kaip svarbiausiais ir vieninteliais įrodymais byloje rėmėsi etatinių liudytojų V. Keršio, A. Kuznecovaitės ir M. Kuprevičiaus parodymais, nors Klonio gatvėje buvo apsilankę tūkstančiai žmonių, tačiau jais nesidomėjo ir jų nekvietė. Jokių kitų įrodymų dėl sekimų byloje nebuvo, bet to R. Jurgaičiui užteko. Nuteisė už „nukentėjusiųjų“ G. Černiausko, L. Stankūnaitės, Milinių, G. Sakalinskaitės-Ūsienės, S. Vaicekauskienės, F. Kraujutaitytės sekimą prie jų namų. Tai kodėl šie turtuoliai nepateikė įrašų iš video kamerų, sumontuotų prie jų namų? Sekė L. Stankūnaitę, kuri važiavo Kriminalinės policijos biuro automobiliu, kuriame sėdėjo keli policijos darbuotojai, bet nė vienas nenufilmavo seklių?

120 teismo posėdžių, keletas metų bylinėjimosi žmonėms, kurie nieko blogo nepadarė. Rūpinosi nuskriaustu vaiku ir jo likimu.

Skaitai tokį teisėjo Raimundo Jurgaičio nuosprendį ir šlykštiesi.

Ne kitaip teisėjas R. Jurgaitis išnagrinėjo ir mano tėvų Kedžių bei mamos sesers A. Skučienės apeliacinį skundą dėl Deimantės grobimo 2012 m. kovo 23 d. Nuteisė juos už tai, kad tą kartą jie sutrukdė prievarta pagrobti Deimantę, nors atėjūnai sužalojo ne tik juos, bet ir mergaitę, dėl ko vaikui buvo nustatytas potrauminio streso sindromas.

Ar atsitiktinai abi bylos galėjo patekti tam pačiam R. Jurgaičiui? Netikiu.

O kaip šiandieną teisėjas Raimundas Jurgaitis jaučiasi tarp tų, kurie buvo neliečiami ir nebaudžiami? Šalia Eligijaus Masiulio, Viktoro Kažio, Egidijaus Laužiko, Aido Giniočio ir kitų, įtariamų korupcija?

Tikriausiai Dievas turi savo planą. Aš tikiu ir laukiu tos dienos, kai visi išsigimę pareigūnai, dangstę pedofilus, ėmę iš jų kyšius ir persekioję vaiką gynusius, sulauks bausmės. Labai labai lėtai, bet ryškėja tokio plano kontūrai…

P.S. Teisėjas Raimundas Jurgaitis iki šiol nebuvo teistas už pedofiliją ar kyšininkavimą

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2020-08-21 13:13

Kai N. Venckiene buvo deportuota is JAV - buvau priblokstas. Juk faktas kaip blynas ir po viso to atiduoti zmogu pedofilams susidoroti…
Visada kraciausi visokiu suokalbio teoriju, bet ...
Zemiau pateikiu blogerio igarsinta viena is suokalbio teoriju (jis jas ne propoguoja, jis jas PERSAKO, specialiai tai pabrezes pradzioj) is kurios iki Venckienes deportacijos buciau pasijuokes ir numojes ranka. Dabar gi…kaip sako rusai faktai tai labai atkaklus ir uzsisipyre padarai.
https://youtu.be/TzWrIcWiwQo?t=304

tfu       2020-08-20 17:56

o kokie jusu irodymai, kad buvo pedofilija? prifilmavot maza mergaite, tampet po koncertus (o kur karoliukas tuo metu budavo?)Prie vaiko (!!!!) toookias kalbas porinot, kad tik neitu pas mama. Ziauru - vaikas be vaikystes. Zaidimai ne su vienmeciais, o su kaimyne Olga, kalbos apie tai, kad jei paklius pas mama, bus parduota pedofilams. o po to kraipo galva - “kodel vaikas pas mama neina”... tikrai tikiu, kad lazda turi du galus. daugelis anukus turit - duok dieve, kad tie vaikuciai geriau kitokius zoddzius zinotu, nei “pedofilai”, kaip teko deimantei…

stasys        2020-08-19 19:45

Povilai .. negalima . Reikia paisyti demokratijos normu . Tau ‘šika’ ant galvos atvirai o tu vistiek privalai šypsotis .. klientas visada teisus ir tuo viskas pasakyta .

Povilas       2020-08-19 17:10

Vyti lauk šitą bobą.

"štiš nelabasis"       2020-08-19 11:48

Tamstos žodžiais tariant -  “štiš nelabasis”, Stasy! Viskas, ką parašėte, tai tik tamstai ir tinka. Nepamirškite perskaityti ir permąstyti, kai tik ką nors parašysite…

stasys        2020-08-19 7:13

trukt už vadžios ir vėl nuo pradžios .. štiš ‘nelaboji’ .. eik apsišluoti savo kiemo . Jokie žodžiai nepaslėps to fakto jog žmogu pažinsį iš jo noro kitiems pirštu pabaksnoti į save nežiurint .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-08-18 17:48

Išvada, kuri paremta 20 civilinių bylų, apie 100 Lietuvos teisėjų apylinkės, apygardos ir aukščiausiame teisme, iš kokių 750 teisėjų yra tokia:
Lietuvos teismai už Lietuvos biudžeto pinigus Lietuvoje naikina teisingumą.
Tokia išvada yra padaryta apie 15 metų atgal, o pasirodo ir dabar galioja. Ir nieko keisto… nes LR Seimo sudėtis yra nelegitimi, jie sudaryti pagal antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą, kurį 1992-07-09 priėmė sigantarai su V.Landsbergiu priekyje, ir kuris ATĖMĖ iš LR piliečių konstitucinę lygią ir tiesioginę rinkimų teisę.
Kai nelegitimus Seimas, tai ko tikėtis iš teismų?
Rinkti nelegtimų Seimą yra amoralu.
Visos 22 partijos eina į Seimą antikonstituciškai… tai ko tikėtis???

Danai, 2020-08-18 13:19       2020-08-18 14:37

O ar nenorėtum, kad tamstą ” kada kur nors” pakavotų, kad daugiau niekados neišlystum? Kaip sakoma - nekask kitam duobės, nes pats įkrisi…

Dzeikas       2020-08-18 14:02

Tvankstui:
“Nedemokratijose” apie tokius dalykus paprasciausiai nesuzinai. Ir jeigu testi tavo logika , tai Kimu dinastija Siaures Korejoje yra teisuoliai kokiais vaizduojami komunistines propogandos, nes kompromituojanciu faktu nezinoma.
Pamirsai pasakyti, kad Sovietijoje “sekso nera”

Danui       2020-08-18 13:33

O kodel tavo toks noras,gali paaiskinti savo neapykanta?

Danas       2020-08-18 13:19

Kas šitą gyvatę kada kur nors pakavos kad ji daugiau niekados neišlystų

nuomone       2020-08-18 10:30

gerbiama Neringa ,dabar ateina toks laikotarpis ,kad visi brudai,iškrypėliai ,po truputį lenda į paviršių,tikiu visa širdimi,kad jiems ateina galas ir taip bus,kaip jie beišsisukinėtų,stiprybės jums,pagarba,tiesa privalo nugalėti,nors ir labai mažais žingsneliais prie jos einama

Tvankstas       2020-08-18 10:18

Visose demokratijose teisėsauga yra virtusi teisėsmauga - kur bepažvelgsi, visose šalyse yra dangstomi paidofilai, kurie yra princai, kilmingieji, milijardieriai, milijonieriai, vyskupai, kunigai, TV ekranų žvaigždės ir t.t., visur slepiami ir naikinami įkalčiai prieš įtariamuosius, apkaltinami teisybės ieškantieji.
Visose šalyse tą darbą atlieka prokurorai, teisėjai, tyrėjai, advokatai, patys dažnai esantys paidofilais.
Mano užuojauta ir pagarba Kedžių giminei ir jų pagalbininkams, pakilusiems prieš Lietuvos paidofilų klaną, ypatinga pagarba Neringai Venckienei, tapusiai švyturiu, savo šviesa skrodžiančiu paidofilijos liūno smarvę ir išviešinančiu, darančiu bylą Kedžiai ir pagalbininkai prieš Lietuvos gestapinę teisėsmaugą amžina, kasdien neprarasiančią reikšmę savo atviru atskleidimu ir po 100 ar daugiau metų.

Tvankstas       2020-08-18 9:30

Pažiūrėjus į kalbančius teisėjus teisme, per TV, man susidaro įspūdis iš jų akių, kad pusė jų yra kyšininkai, gyvenimas tik patvirtina diena iš dienos mano prielaidą, tiesa, apsišviečia tik mažoji dalis.
Turiu asmeninę patirtį nuo 1992 m., kai mūsų giminę liečiančioje byloje teisėjas Jazbutis labai aiškiai išsidavė akimis, kūno kalba, tardamas žodžius, potekstėmis, po savaitės buvo pagautas kitoje byloje kaip pirmas teisėjas kyšininkas Lietuvoje.
Visoje šioje paidofilijos byloje buvo panaudojami prokurorai ir teisėjai, kurie anksčiau ar vėliau paaiškės kaip kyšininkai, retas iš jų nebus tokiu tik todėl, kad bus perbėgęs į advokatus ir taip nuplovęs pėdsakus.
Supraskime, kokie jie advokatai, tiesa, labai gerai žinantys kyšininkavimo teisėsmaugoje tamsiuosius užkaborius.

Neringai       2020-08-18 9:24

as taip pat tikiu. Nebus tie baisus nusikaltimai pries maza mergaite ir jos seima pridengti visa gyvenima. Nusikalteliams vistiek kada nors ismusa atpildo valanda. O Jums ir Jusu seimai linkiu stiprybes ir vilties.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.