Dienos aktualija, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė. Advokatas G. Černiauskas buvo atsisakęs nešti Deimantę. Kas jį privertė?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. gegužės 8 d. 23:02

32     

    

Neringa Venckienė. Advokatas G. Černiauskas buvo atsisakęs nešti Deimantę. Kas jį privertė?

Neringa Venckienė šį klausimą uždavė savo Veidaknygės paskyroje. Artėjant aštuntosioms Garliavos šturmo metinėms vis dar klausimų daugiau negu atsakymų.

Skaitau savo bylą. Ir vis atrandu įdomybių.

2 tomas, bylos lapai 22–27: antstolės Sonatos Vaicekauskienės 2012-05-03 patvarkymas Nr. 0114/11/02742.

Šis dokumentas patvirtina, kad 2012 m. gegužės 3 d. advokatas G. Černiauskas buvo atsisakęs naudoti fizinę prievartą Deimantei.

Minėtame patvarkyme (bylos lapas 23) nurodyta: „2012-05-03 antstolės kontoroje gautas L. Stankūnaitės advokato raštas, kad jis atsisako fiziškai paimti Deimantę Kedytę ir nunešti į automobilį. Dėl šios priežasties 2012-04-26 antstolės patvarkymo įvykdyti nėra galimybės“.

2012 m. gegužės 17 d. namo viduje G. Černiauskas nenaudojo fizinės prievartos prieš Deimantę. Video įraše, kuris iki šiol buvo nuslėptas nuo visuomenės, matosi, kad L. Stankūnaitė ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos naudojo prievartą Deimantės atžvilgiu.

Kas privertė G. Černiauską naudoti fizinę prievartą Deimantės atžvilgiu namo kieme, lauke, kai L. Stankūnaitė jėga atplėšė Deimantę ir nuvilko ją rėkiančią prie stiklinių durų, o G. Černiauskas kartu su L. Stankūnaite ją nunešė į policijos automobilį?

Iki šiol mes taip ir nežinome už ką G. Černiauskui Kauno rajono savivaldybė, tuo metu vadovaujama socialdemokrato V. Makūno, sumokėjo 100 000 litų. Už jo darbus ar už Deimantės išnešimą?

Dėl ko G. Černiauskas, atsisakęs fiziškai paimti Deimantę ir nunešti į automobilį, ją vėliau nešė? Ar jis buvo gąsdinamas? Jam buvo grasinama? Ar jam buvo pažadėti pinigai?

Mes nežinome. kas G. Černiauskui mokėjo už L. Stankūnaitės atstovavimą. Faktas, kad ne pati L. Stankūnaitė. Pedofilijos byloje (19 tomas, bylos lapas 172) 2009 m. rugsėjo 6 d. fiksuotas pokalbis tarp L. Stankūnaitės ir A. Ūso, jog ji „nė lito neturi, nežino, kaip į Vilnių važiuos“. L. Stankūnaitė, praėjus beveik metams nuo ikiteisminio tyrimo pradžios, kai mergaitės pas ją jau nebūdavo, nebesugebėjo nieko užsidirbti.

Primenu, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos E. Talalienė ir G. Didžbalienė po 2012 m. gegužės 17 d. buvo paaukštintos pareigose.

Evelina Talalienė, Kauno rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotoja, nuplėšusi vaiko ranką 2012 m. gegužės 17 d. Garliavoje, aiškinusi vaikui: „Dabar arba po minutės“, po Garliavos šturmo, vedėjai Dabašinskienei nesant darbe, ją pavaduodavo. Šiuo metu ji yra atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Regionų apygardos administraciniame teisme.

Gražina Didžbalienė, Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja, 2012 m. gegužės 17 d. nuplėšusi mergaitės rankas, tapo Vaikų gerovės centro „Pastogė“ direktore. Įsivaizduojate? Įstaigai, kurioje globojami ir įvaikinami vaikai, vadovauja asmuo, plėšęs vaiko rankas?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ruta       2020-05-11 23:16

Nera Lietuvoje demokratijos, niekada ir nebuvo. Nuo pat Atgimimimo laiku i valdzia prasibrukes godus ir ciniskas profesorius metai is metu sejo liberastine KGBistu DEMONOkratija.

stasys        2020-05-11 20:24

Vaidas Vds ..  dangstotės tikėjimu kaip skydų tai ir liūdina ir dar karta primena kodėl tikėjimą buvo priimta vadinti ‚liaudies opiumas‘. Pamąstykite laisvalaikiu ties tomis savo nuodėmėmis . Dvasiškumas tai šiek tiek daugiau vieno noro.. būti visada teisiu . smile

Ramiros       2020-05-11 15:56

Dar kartą įsitikinau, kad tas štazis tikras niekšelis yra ir jokio dialogo su juo neturėtų būti ....

Venckiene,       2020-05-11 10:46

kiek tu gali dėti visiems žinomą ir jau nusibodusią informaciją. Mes laukiam tavo žadėtų žinių apie ši bylą. Juk žadėjai kažką viešinti. Ko labiausiai norisi iš tavęs, tai sužinoti, koks buvo tikslas šmeži žmones, organizuoti pasipriešinimą. Kas už to stovi/ Visų pirma tu turi atsakyti, kodėl aktyviai šioje aferoje veikė Landsbergis. Kaip dabar matosi, jis net Karpavičiaus turto paveldėjime atsirado kaip liudytojas. Keistas tas mūsų patriarchas. Kas jį galutinai demaskuos?kur tik rezonansinė byla, ten jo šešėlis. ir dar - kodėl prezidentė tave rėmė. Kas čia vyko? kas slepiasi po jūsų sukurtu pedofilų klanu? Kiek dar laiko reikės laukti/

Koks skirtumas       2020-05-10 19:29

Gerai, kad nešė ir išnešė, vaikas ne tavo. Po dabartinio priimto Šakalienės įstatymo iš tavęs ir sūnų būt atėmę, nepalikę žmogžudžių irštvoje

stasys        2020-05-10 17:02

- tai dar nepasodino tos ‘sąžinės’ ant dviejų kojų ?  Tas jos rankelių grąžymas prieš TV kameras jau kelia nuobodulį ..Kur tie ąžuolai šimtamečiai taip uoliai sielvartavę apie Lietuvoje tvyrančia neteisybę ir klestinti Garliavoje vyriška nepotizmą ?.. matyt nudžiuvo . Nesimato, nesigirdi ir Drąsos partijos !!  gal jie persikūnijo liliputais ? Tam kad rudenį Seime puotauti jau dabar reikia karšta geležį pedofilais kalti ..

ah1       2020-05-10 15:05

S.S. pavaduotojas R. P instruktaže informuoja nuo 5:14 ” Dėl visų keliamų pasekmių kokių gali kilti, ištikrųjų, pirmiausia atsakomybę prisiims policijos departamento vadovybė” https://youtu.be/asenvkWBhOw  - tai va atsakymas iš R. Poželos instruktažo 2012 05 17-  už  tai kas vyko 2012 05 17 operacijos metu stovi policijos departamento vadovybė

Komentatorius       2020-05-10 7:18

Yra viena “universali priemonė”, kuri bet ką priverčia “daryti tai, ką reikia daryti”.
Ta universali priemonė - kompromatas.
Kas valdo kompromatą, tas valdo labai daug…
O kas daugiausiai kompromato turi? Atspėkite…
Teisingai… Saugumiečiai…
Yra dar ir “pogrindinės” visokių ex’ų struktūros, bet jos tiek galių neturi.

ah1       2020-05-9 22:42

kaip kaip S.S. pavaduotojas tai vadino vaizdo įraše - ” operacija”, tai jei tai buvo “operacija”  tai tie kas dalyvavo toje “operacijoje”  yra “operacijos” dalyviai,  jei “operacijai” vadovavo S.S. pavaduotojas, reiškia buvo S.S. įsakymas S.S. pavaduotojui?  Ir koks vaidmuo viso matonių  klano šioje istorijoje?  Ar ne kgbistai įslaptinti su matoniais kgbistais ir yra tie pedofilai ir mergaitės pradangintojai?

Antistasys       2020-05-9 22:38

Kažkodėl po kitais straipsniais toks tūlas ; stasys; nelabai reiškiasi, bet jeigu tema apie Garliavos įvykius tai ;stasys; kur buves kur nebuves. Pedofilų užtarėjas .(::::

Tu detaliu       2020-05-9 21:53

nezinau,i byla nesikisu, bet zinau tbirtai ,kad reikejo mergaite isbpat pradziu atiduoti laikiniems globejams,kol teta ir motina bei visas pulkas aktyvistu ,seneliai kalesi,koliojosi,verke,filmavo,kovojo del itakos,taip butu buvusi apsaugota mergaites vaikyste ir teismas ramiau galejes nagrineti aplinkybes.Manau Vokietijoj ir kitur butinai butu taip padare laiku ir grieztai.

stasys        2020-05-9 20:27

Angelė Bylienė . Ta teisėsauga vienintelė sergstį Tamstos ramybe , o Jus va taip ant jos srutas pilate .

stasys        2020-05-9 20:20

Sakoma jog melo kojos trumpos , taip ir gaunasi .. Va įtariamoji kandžioja klykauja ant tu kurie iš esmės pašaliniai žmonės jos šeimos tragedijoje . Jei išgalvota Tiesa atstumia ir verčia nusisukti nuo to žmogaus kalbėti apie sąžiningumą netenka . Tiesoje melas netirpsta autore ., priešingai plaukios kaip šūdas vandens paviršiuje . Gal vizgi susimastykite ka užaugusi mergaitė pasakys apie Tamsta ir Tamstos aplinka . Teks numirti gėdoje ir vienišai .

Eugenijus       2020-05-9 19:57

Lietuvos nebėra!

Dzeikas       2020-05-9 17:32

Al. Jus teisus. Nebutina. Atsiprasau.

Al. Dzeikui       2020-05-9 16:44

,,Išniekinta Lietuva teisingumo vardu” - ,,Isniekinta tiesa Lietuvos valstybes vardu”  -,,Išniekinti Dievo duoti gyvenimai pažangos vardu” - ,,Išniekintas Dievas ir Artimas dėl trumpalaikės naudos sau”... Ar būtinai turim kibti viens kitam į atlapus, kad kitas kalbėtų mūsų žodžiais ?

Ona       2020-05-9 15:12

Nauseda pastatys “geroves”  valstybe ant   supuliavusios TEISESAUGOS   pamatu.

Tvankstas       2020-05-9 14:35

Algis Algis - bailiai nerašo tai, už ką juos galėtų nuskandinti 15 cm balutėje, tai gali rašyti tik drąsūs, mirčiai žvelgę bent kartą į akis.

Ar ne Skvernelis       2020-05-9 13:19

įsakė?

Ina       2020-05-9 13:03

Į jų sąžinę apeliuoti neverta,nes jie ją seniai pardavė.Bet jie augina savo vaikus,kurie tikrai sužinos,kad jų tėveliai dalyvavo mergaitės grobimo operacijoje,kad jie išnešė vaiką ,,į niekur”...Viskas jau praeitis.Bet yra dabartis.Yra naujas prezidentas,atsakingas už kiekvieną žmogų.Nejau ir jam vienodai rodo,kokius nusikaltimus atskleidė mergaitė,kad jau aštuoni metai yra padaryta valstybės paslaptimi? Nejau ir jam vienodai rodo,kad iš Gerovės valstybės pilietės atimta žodžio, mokslo,kultūros,laisvė,atimti seneliai,Tėvo kapas,vaikystė?Negi nupirkti į kalėjimą pulo stalai,foteliai,lovos,komodos.. atstos Laisvę? Ir kiek dar ta nelaisvė tęsis?Turbūt pasaulyje nėra tokios Gerovės valstybės,kurioje kalėtų vaikas ir niekas nežinotų ar jis gyvas,nes VAIKAS KAŽKODĖL KAŽKIENO PADARYTAS VALSTYBINE PASLAPTIMI.

Pasirašykim...       2020-05-9 12:20

  Piliečių kreipimasis į oligarchinei ,,valdomos demokratijos‘‘ santvarkai oponuojančių partijų vadovus

  Raginame esamai santvarkai oponuojančių  Centro, Kartų sąjungos ir Nacionalinio susivienijimo partijų vadovus kuo greičiau pradėti derybas bendro rinkiminio sąrašo klausimu. Esant abipusiam norui, prie šios gupės galėtų prisijungti dėl organizacinių problemų ir sistemos blokados daugelio deramai neįvertinti tautininkai. Esame įsitikinę, jog pavieniui šios jėgos spalį  neturi jokių  galimybių peržengti penkių procentų kartelės daugiamandatėje apygardoje.Politinei tautai priskirtinų rinkėjų, ko gero, beliko tik keliolika procentų. Daugumos smegenis jau ,,išplovė“ galingas propagandinių manipuliacijų mechanizmas, už pinigus plušantis liberalių grupinių interesų ir globalistinių sluoksnių naudai. Vertybiškų rinkėjų balsai neišvengiamai beveik tolygiai išsibarstys per šiai santvarkai oponuojančių partijų, bei, tokiomis subtiliai apsimetančių,  kitų partijų sąrašus. Kuklūs šios partinės trijulės žmogiškieji ir finansiniai ištekliai bus išeikvoti perniek,o samoningų rinkėjų  lūkesčiai patirs stiprų smūgį. Per Seimo rinkimus 2024 metais šalyje, greičiausiai, jau nebebus jėgų, galinčių organizuotai ginti politinės tautos, valstybingumo ir demokratijos likučius.
  Atstovaudami nykstančios politinės tautos interesus, geranoriškai prašome išvardintų partijų vadovus aktyviai veikti vienijant išsisklaidžiusius oligarchinės- nomenklatūrinės ,,demokratijos‘‘ oponentus. Raginame pasinaudoti telkiančia Sąjūdžio pradžios patirtimi. Pasirinkusiems rinkimuose individualaus kovotojo kelią, teks prisiimti atsakomybę už nuspėjamas liūdnas pasekmes tiek savo partijai, tiek valstybingumui ir demokratijai. .
  Manome, kad bendrą sąrašą galinčias sudaryti pajėgas turėtų susieti įsipareigojimas bendrai sudarytam kompleksinių politinių-ekonominių  reformų paketui.  Jo populiarinimui ir įgyvendinimui Seime dirbtų bendra frakcija, ten galinti atsirasti bendro sąrašo sėkmės rinkimuose atveju. Reformos   turėtų būti skirtos ,,valdomos demokratijos‘‘pakeitimui demokratine santvarka. Politine sistema, skirta tarnauti piliečių daugumos,  valstybingumo ir lietuvybės naudai, o ne savų  ir svetimų  galingųjų interesams tenkinti.Viena iš mums priimtinų  konkrečių reforminių idėjų yra bendras CP ir KS vadovų  antinomenklatūrinis siūlymas, jog politikai turėtų  būti išrenkami ne ilgesnei nei dviejų kadencijų trukmei iš eilės. Pavyzdys-  prezidento rinkimų įstatymo normos. Yra gerų  reforminių  idėjų Kauno forumo dokumentuose ir kitų organizacijų  siūlymuose.
  Palaikome idėją, kad   partijų  atstovų internetinių (skaipu) derybų  eigą  karantino salygomis galėtų stebėti 3-4 nepriekaištingos reputacijos visuomeniški žmonės, nesibolotiruosiantys šiuose rinkimuose.Tokios grupės dalyvavimas galėtų  būti privalomas visuose paminėtųjų  partijų  derybų etapuose, įskaitant ir derybas dėl vietų bendrame sąraše.
Bendro sąrašo formavimas ir pasiskirstymas vienmandatėmis apygardomis yra sunkus procesas, galintis sąlygoti ne tik sėkmę rinkimuose, bet ir bendro įtakingo politinio darinio susiformavimą ateityje. Tik šis nelengvas vienybės kelias, politinių reformų ir tautos bei valstybės išsaugojimo vardan, yra trapus šviesenės demokratų ateities garantas. Pavieniui jūsų partijos spalį neišvengiamai pralaimės šios vėžinės santvarkos, iš  šalies jau išgujusios milijoną žmonių, armadai. Svajojame apie oligarchinės ,,valdomos demokratijos“  santvarkos smaugvirvės pašalinimą nuo tautos ir valstybės kaklo.Todėl raginame Jus kilniai ir neatidėliojant rinktis vienintelį perspektyvų kelią-  Sąjūdžio vienybės ir nesiskaldymo kelią.
                                      2020.05. 08
P.S. Kiekvieną pilietį, pritariantį šiam raginimui, prašome kuo greičiau tapti šio teksto signataru, atsiunčiant savo vardą, pavardę ir nurodant miestą. Fizinių parašų po tekstu nebus.Adresas:  .(JavaScript must be enabled to view this email address)
Po tekstu jau 30 pilietiškų pavardžių iš įv. miestų...

Nusivylęs       2020-05-9 11:02

Faktai bado akis. Bado visai Lietuvai tik ne prokuratūrai, teismams, socialinei apsaugai, valdžiai. Jiems yra viskas gerai. Klykiantis, plėšiamas vaikas, baisi parodomoji prievarta. Tada verkė visa Lietuva. Prezidentės žodžiai apie prievartos nenaudojimą pakibo dausose su pačiomis prievartos aukomis. Matome kaip viskas surėdyta už pinigus pedofilų naudai. Nereikia faktų ten. Užtenka žmonėms muilinti akis. Baisuokliai kopia karjeros laiptais. Ar neatsisuks prieš jų pačių vaikus tokia baisi neteisybė.

stasys        2020-05-9 9:26

Stasiui 2020-05-9 9:13 > pritariu , tikrai bučiau prastas pavyzdys visiems . Vienok nuo klausimu niekur nesidėsi ..ir to kaip ta istorija gėdinga ištampytą visų.

ĮDOMU,       2020-05-9 9:18

ar yra tas iki šiol slepiamas “ne dvylikos sekundžių” filmukas??

Stasiui        2020-05-9 9:13

dėkui Dievui , kad tu dar ne   dievas…

stasys        2020-05-9 8:36

o kas atsakys visuomenei į tuos klausimus apie kuriuos gali kalbėti tik viena N.Venckienė ? Kada ta ‘gudri laputė’ eis išpažinties pas tikrą kunigą ? Gaila kad dievas negali jos pačios paklausinėti .. ar ir tada sugebėtu išsisukti ?

Dzeikas       2020-05-9 7:43

Al.ui:
isniekinta ne Lietuva. Isniekinta tiesa Lietuvos valstybes vardu.
Tiesa gi prasideda nuo teisingu formuluociu.

Tvankstas       2020-05-9 0:25

0:19 - tai ne valstybės gėda, tai demokratijos teisinės valstybės tikrasis veidas.

Ziauri istorija       2020-05-9 0:19

Valstybes geda.

Tvankstas       2020-05-8 23:54

kurioje hienos valdo asilus

Tvankstas       2020-05-8 23:50

Gerb. Neringa, Jūs labai gražiais pavyzdžiais įrodėte, kaip tarnautojai darosi karjeras.
Labiausiai patiko advokatėlio raštai ir veikla, reikia tikėtis, kad ne už kalnų laikas, kai taps Lietuvos Respublikos teisingumo ministru.
Aristotelis : ‘blogiausia iš visų galimų santvarkų yra demokratija, kurioje hienos asilus’.

Al.       2020-05-8 23:49

Patriotai ir liberalai, dvasingumo ir tiesos ieškotojai, tėvynės ir laisvės gynėjai, kai mums nusibos kovoti su korone, gal pastebėsim ir Išniekintąją Lietuvą ?


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Apie „erelių“ menkystę

Geroji Naujiena: Atsiverskime ir tikėkime Evangelija!

Kviečiame pasirašyti peticiją „Prieš lyčiai neutralios partnerystės įteisinimą“

Dr. John Campbell: Cinkas prieš COVID-19

Liudvikas Jakimavičius. Sniego mandala

Andrius Švarplys. Facebookas atjungė Australiją

Algimantas Matulevičius. Šventės ir kasdienybė

Algimantas Rusteika. Tai tiesiog dar vienas šansas, kuris mums bus labai trumpam duotas

Nida Vasiliauskaitė: „Dievaž, ką jie rūko?“

Vidmantas Valiušaitis. K. Škirpos atsakymas į šmeižtus apie jį, paskleistus per Maskvos išlaikomą Amerikos lietuvių komunistų laikraštį

Tomas Viluckas. Apie Bažnyčios krizę ir bendrą atsakomybę

Dienos aktualija: tarptautinė konferencija – Europos ateitis, šeima ir prigimtinės žmogaus teisės (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Ar šis pirmininkas būtų objektyvus?

Joana Noreikaitė: Prezidente, smerkiate Lukašenkos ir Putino režimus, o patys taikote tokius pačius taikių piliečių akcijų gniuždymo metodus

Be komentarų: vasario 17 d. policijos veiksmai per „Tie-SOS!“ akciją S. Daukanto aikštėje

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Vytautas Radžvilas. Diena, kai nutarėme ne tik gyventi, bet ir būti

Papunkčiui su Vytautu Sinica:  Zingeris, nacionalizmas, fašizmas ir Vasario 16-oji

Rasa Čepaitienė. Lietuva vis dar yra mūsų pasaulio ir širdžių centras

Vasario 16-oji – ir virtualioje erdvėje

„Kovojom Ąžuolais, palūžom Ąžuolais, mirėm Ąžuolais ir šlamėsim Ąžuolais, tiems, kas Tėvynę myli“ –  Vasario 16-oji: kad būtume jų aukos verti!

Vidmantas Valiušaitis. Vasario 16-oji per paskutinį šimtmetį

Zigmas Tamakauskas. Vasario 16-oji – trykštanti mūsų stiprybės gyvybingoji dvasia

Nacionalinis susivienijimas ragina Vyriausybę grąžinti „Miško brolių“ draugijai jos būstinę

Maldos akcija už šeimą: Nelaisvė prasideda dvasine okupacija. Kaip įgyti imunitetą ideologijai? Kard. Sigitą Tamkevičių kalbina Audrius Globys

Verta prisiminti. Česlovas Iškauskas. Pokario kovos: Lietuvos katalikų laiškas Popiežiui

Rasti ir atpažinti 11-os partizanų ir jų rėmėjų palaikai

Kvietimas: Nacionalinis susivienijimas. Neleiskime ištrinti Vasario 16-osios iš Tautos atminties!

Raimondas Navickas. Kodėl jie to nedaro, kodėl laukia Stambulo konvencijos? arba Demagogijos anatomija

Andrius Švarplys. Spręskite patys, arba Kaip užbaigsite „Jeigu akademikų samprotavimai neatitinka šiuolaikinės politinės tikrovės, tuo blogiau…“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.