Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė: „Vis dar manau, kad tokioje demokratinėje šalyje kaip JAV aš turėsiu galimybę įrodyti savo nekaltumą“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 20 d. 7:20

59     

    

Neringa Venckienė: „Vis dar manau, kad tokioje demokratinėje šalyje kaip JAV aš turėsiu galimybę įrodyti savo nekaltumą“

Jūsų dėmesiui siūlome agentūros „The Associated Press“ (AP) žurnalisto Michael Tarm
parengtą interviu su buvusia teisininke ir Seimo nare Neringa Venskiene, šiuo metu laukiančia JAV oficialių tarnybų sprendimo dėl jos ekstradicijos Lietuvos prašymu.

Šį interviu jau paskelbė ir „The New York Times“ (JAV), „Daily Mail“ (Jungtinė Karalystė).

Michael Tarm | „The Associated Press“ |

Čikaga (AP). Buvusi Lietuvos teisėja ir parlamentarė, savo gimtosios šalies prašymu sulaikyta Čikagoje, baiminasi mirties, kuri jai grėstų, jei kartais būtų išduota Lietuvai, kur ji padėjusi atskleisti įtakingų pedofilų tinklą – tai ji prisipažino agentūrai „The Associated Press“ per savo pirmąjį interviu nuo tada, kai tapo pabėgėle.

Jei Donaldo Tumpo administracija neįsikiš, 47-erių metų Neringa Venckienė gali būti grąžinta namo jau artimiausiomis savaitėmis.

„Aš nebenoriu grįžti į Lietuvą“, – savo istoriją AP ji papasakojo telefonu iš kalėjimo, pridurdama, jog ketinanti tapti JAV piliete.

Neįtikėtina istorija apie tai, kaip Neringa Venckienė, kadaise kylanti Lietuvos teismų sistemos žvaigždė, atsidūrė viename iš federalinių kalėjimų Čikagos centre, prasidėjo prieš dešimtmetį. Ši daugelį metų kausčiusi dėmesį ir vis dar kelianti kartėlį drama suskaldė ir tautą, gyvenančią prie Baltijos jūros.

Tai pasakojimas ir apie nužudytą kolegą teisėją, apkaltintą jos 4 metų dukterėčios prievartavimu, ir apie Venckienės brolio, kuris jį apkaltino ir pats buvo įtartas jo nužudymu, mirtį, ir apie Venckienės, tapusios naujos antipedofilinės partijos, pavadintos jos mirusio brolio vardu, vadove, išrinkimą į parlamentą.

2013 m. pasitraukusi iš Lietuvos Venckienė gyveno Čikagos priemiestyje Crystal Lake su savo paaugliu sūnumi Karoliu. Iš pradžių dirbo slaugos namų pagalbininke, vėliau – gėlininke. Ji turėjo dokumentus, leidžiančius jai legaliai gyventi ir dirbti JAV, tačiau sužinojusi, kad Amerikos valdžios institucijos, atsižvelgdamos į Lietuvos jai mestus kaltinimus, ieško, kaip ją suimti, šių metų vasario 13-ąją ji pati parodė iniciatyvą.

Kathleen Miller, Venckienės draugė iš Crystal Lake, Venckienę apibūdina kaip ryškią ir kilnią asmenybę. Per bendrus pietus ar kartu apsipirkinėjant ji dažnai pasakodavosi apie išbandymus, užklupusius ją Lietuvoje.

„Visa mūsų šeima ją myli, – sakė Milleris. – Tai kad ją areštavo, mums buvo didelis šokas“.

Metropoliteno pataisų centre, kuriame paprastai laikomi įtariamieji narkotikų ir ginklų nusikaltimais, Venckienė kiekvieną dieną vieną valandą aikštelėje, įrengtoje 26-ame kalėjimo aukšte, žaidžia krepšinį, be to, meldžiasi ir daug skaito, sakė ji. Neseniai ji perskaičiusi „Anne Frank dienoraštį“, parašytą žydų merginos, kol slėpėsi nacių okupuotame Amsterdame.

Holivudo sukurtas JAV kalėjimų įvaizdis iš pradžių jai kėlęs nerimą, sakė ji, bet nei kaliniai, nei apsaugininkai nesielgė netinkamai.

„Tai geriau nei tai, ką mačiau kino filmuose, – sakė ji. – Aš nenoriu sėdėti kalėjime už nusikaltimus, kurių nepadariau. Bet tai nėra taip blogai“.

Lietuva arešto orderį išdavė 2015 m. Kodėl ji buvo areštuota tik po trejų metų, Amerikos valdžios institucijos jai nepasakė.

Venckienė įsitikinusi: jei bus išduota, ji taps taikiniu politikoje įsitvirtinusių pedofilų – ir dėl to, kad ji išviešino jų tinklą, ir dėl 2012 m. rinkimų, kai jos vedama partija laimėjo septynias vietas Parlamente.

„Kitos priežasties susigrąžinti mane jie neturi, tik vieną – kad nužudytų“, – pabrėžė Venckienė.

Į kai kuriuos klausimus ji atsakė ir elektroniniu paštu.

Lietuvoje, savo nepriklausomybę nuo Tarybų Sąjungos atkūrusioje 1991 m., o dabar priklausančioje NATO ir Europos Sąjungai, tokių žudynių nebūta. Paklausta apie Venckienės saugumo problemas, Lietuvos prokurorų atstovė Rita Stundienė sakė, kad paliks kitiems „įvertinti jos teiginius“.

Ekstradicijos dokumentai pabrėžia tik keletą kaltinimų, tarp jų ir įtariamų pedofilų persekiojimą, kuriuo užsiėmė neva Venckienės suburta stebėjimo grupė, ir nepaklusimas nurodymui perduoti dukterėčios globą. Jos advokatai spėja, kad ją išdavus, jai ir vėl bus mesta daugybė kaltinimų, įskaitant ir nepagarbą mirusiesiems.

Tarp mirusiųjų, kuriems ji galimai neparodžiusi tinkamos pagarbos, yra ir teisėjas Jonas Furmanavičius – jos kolega iš to paties Kauno apygardos teismo, kur dirbo ir Venckienė.

Remdamiesi 2009 m. vaizdo įrašu, kuriame mergaitė apibūdino keletą vyrų, ją išnaudojusių, ji ir jos brolis Drąsius Kedys teigė, kad vienas iš jų – teisėjas Furmanavičius, galimai išnaudojęs keturmetę. Mergaitės motiną, savo buvusią merginą, Kedys irgi kaltino prisidėjus. [Lietuvos – red. past.] Pareigūnai teigia, kad turimi įrodymai nepagrindė nei šių kaltinimų, nei teiginių apie pedofilų tinklą.

2009 m. spalio 5 d. teisėjas buvo nušautas netoli savo namų. Po kelių valandų buvo nužudyta ir mergaitės motinos sesuo. Įtarimai krito ant Kedžio, kuris tądien dingo, o po šešių mėnesių buvo rastas negyvas. Mirties priežastimi tyrėjai nurodė alkoholio vartojimą. Tačiau Venckienė sako, kad kažkas padarė viską, kad jis būtų apkaltintas žmogžudystėmis, o paskui ir pats nužudytas.

Praėjus keliems mėnesiams po Kedžio mirties mirė dar vienas jo apkaltintas žmogus – nukritęs nuo visureigės transporto priemonės į seklų vandens telkinį. Tyrėjai nusprendę, kad jis prigėrė.

Vieniems lietuviams Kedys yra didvyris, sergėtojas. Daug ir tokių, kurie įsitikinę, jog kilus ginčui su buvusia mergina dėl dukters globos jis pats ir sufabrikavęs kaltinimus seksualiniu išnaudojimu. Dar treti svarsto, kodėl tuomet Kedys kerštavo, jei žinojo, jog šie kaltinimai yra netiesa.

Teisinis spaudimas Venckienei išaugo po 2012 m. gegužės 17 d., kai 250 policijos pareigūnų įsiveržė į jos tėvų namus, kur ji tuo metu glaudėsi, kad priverstų ją įvykdyti teismo sprendimą perduoti mergaitės globą mamai. Jie prasiyrė per Venckienės rėmėjų minią ir išsinešė mergaitę, nors ši ir šaukė norinti likti ten, kur yra.

Venckienės sūnus, dabar 18 metų jaunuolis, studijuojantis teisę ir istoriją Ilinojaus koledže, papasakojo, kaip jie 2013 m. išvykę į Vokietiją ir išskridę į Čikagą – motina apsisprendė bėgti iš Lietuvos gavusi keletą grasinimų mirtimi. Pasak jo, grasinimai atrodę įtikinami, nes „žmonės, susiję su šia byla, mirė ir kairėje, ir dešinėje“.

JAV valdžios institucijos teigia, kad sutartis su Lietuva įpareigoja juos išduoti Venckienę. Jiems pavyko įtikinti teismą palikti ją kalėjime pareiškus, kad ji ir vėl galėtų pabėgti „sudarydama keblumų Jungtinėms Amerikos Valstijoms vykdyti savo užsienio politiką“.

Jos advokatai teigė, kad pagal JAV įstatymus Lietuvos jai mesti kaltinimai, tokie kaip šmeižimas, tėra arba civilinės teisės objektas, arba baudžiamosios, tad ir jokio pagrindo ją išduoti nėra. Tačiau teisėjas nusprendė, kad ji gali būti išduota.

Venckienė tikisi, kad Valstybės departamentas įžvelgs politinį motyvą – vienintelį, galintį sustabdyti jos ekstradiciją. Bet toks sprendimas reikštų ir kritiką lojaliam JAV sąjungininkui – to amerikiečių pareigūnai gali mažiausiai norėti.

Kreipimąsi į Valstybės departamentą, kuriame prašoma politinio vertinimo, teismas išsiuntė antradienį, ir jis nebuvo sugrąžintas.

Venckienė prisipažino, kad ji dar neskyrė laiko pasiruošti emociškai galimam pralaimėjimui dėl ekstradicijos sustabdymo.

Viename elektroniniame laiške iš kalėjimo AP žurnalistui ji sakė: „Vis dar manau, kad tokioje demokratinėje šalyje kaip JAV aš turėsiu galimybę įrodyti savo nekaltumą“.

Iš anglų kalbos vertė Emilija Želnytė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
„Kauno pedofilijos byla“ JAV teisme

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ačiū už puikią pagalbą       2020-03-12 17:38

Aš niekada netikėjau magija ar rašyba, bet gyvenimo situacijos privertė mane kreiptis į rašytoją, vadinamą dr. Ajayi, mano 12 metų vedybos vyko sklandžiai, kol mano vyras pradėjo moteriškėti ir girtis, toks jo elgesys suardė šeimą, aš ieškojau pagalbos visur, bet visos mano pastangos nesukėlė jokio gero rezultato, mes net kreipėmės į specialistą, kad visos pastangos būtų švaistomos, jis elgėsi kaip sulaikytas žmogus, pirmadienio popietę per pietus išgirdau dvi moteris kalbant apie burtą. ratukas ir kaip jis padėjo vienam iš jų atgauti taiką jos namuose, po jų diskusijos aš kreipiausi į ponią ir paaiškinau jai savo situaciją, o ji man davė rašybos raštvedžio Dr. Ajayi kontaktus, aš parašiau rašybos ratuką savo „Whatsapp“ numeris: +2347084887094, aš jam paaiškinau ir jis man liepė nesijaudinti, kad po trijų dienų aš pradėsiu patirti taiką mano namuose, tačiau norėdamas tai pasiekti, jis taip pat papasakojo keletą dalykų, kuriuos turiu padaryti. redagavo rašytojas dr. Ajayi ir, kaip pažadėjo jis, viskas apsivertė, mano vyras dabar rūpinasi namuose esančiais daiktais ir uždengia visa tai, ką įgijo paaukštinęs savo darbo vietoje. Jei jums reikia rašybos paslaugų, kad susigrąžintumėte meilužį ar iškiltų kokių nors gyvenimo problemų, susisiekite su Dr. Ajayi „Viber / Whatsapp“ telefonu: +2347084887094 arba el. Paštu: .(JavaScript must be enabled to view this email address)

Katarina Leo       2019-11-1 20:01

Turiu tiek daug širdies, kad norėčiau išreikšti save, kaip dr. Isikolo išgelbėjo mano santuoką nuo skyrybų. Aš ir mano vyras patyrė tam tikrų nesusipratimų ir tai nutraukė mūsų santuoką tiek, kiek mano vyras siekė skyrybų. Taigi aš neturiu kito pasirinkimo, nei ieškoti internete savo problemos sprendimo, nes ten susidūriau su dr. Isikolo detalėmis ir kaip tiek daug žmonių rašė gerus dalykus apie jį ir jo nuostabius darbus jiems ir apie tai, kaip jis padėjo daug žmonių, atkurdami santykius. Aš susisiekiau su gydytoju Isikolo ir jis man papasakojo viską, ką turėjau padaryti, ir padariau, o per mažiau nei 48 valandas mano vyras atšaukė skyrybų dokumentus. Dabar aš su vyru gyvename ramybėje ir santarvėje ir dėkojame dr. Isikolo, kad jis išgelbėjo mano santuoką nuo iširimo. Dr Isikolo kontaktinė informacija yra el. Paštu: .(JavaScript must be enabled to view this email address), taip pat galite kreiptis į jį „Whatsapp“ telefonu +2348133261196

elena       2019-10-25 21:33

Mano draugas prieš 2 mėnesius išsiskyrė su manimi, nes jautė, kad mane apgaudinėja su savo draugu draugu, aš stengiausi viską, ką jam galiu paaiškinti, tačiau jis sumokėjo kurčias ausis, aš buvau emociškai nusiaubtas, nes aš tikrai jį mylėjau, kol Pamačiau internete įrašą apie DR ISIKOLO, kuris padeda žmonėms susigrąžinti prarastą meilužį, iš pradžių suabejojau, ar tai tikra, nes niekada netikėjau tokiais dalykais, bet nusprendžiau pamėginti, susisiekiau su juo ir jis pasakė ką aš turėjau padaryti, aš padariau tai tada, kai jis padarė meilės meilės žodį. Rašybos procesas, norint suvienyti mėgėjus, yra labai paprastas ir jis nesavanaudiškai dirba taip, kaip jis per 48 valandas atkūrė mano santykius, o mano vaikinas paskambino ir maldavo susitaupykite su manimi dar kartą, jei jums reikia pagalbos, norint išspręsti jūsų santykius ar santuokos problemą. Čia yra jo kontaktas, „WhatsApp“ / „Viber jam“, tel .: +2348133261196, el. Paštu jam: .(JavaScript must be enabled to view this email address).

Dora       2019-08-13 4:12

KAIP ATSINAUJINU MANO VYKDYTOJO ATGAL NUO DR. Giedra. PAVADINIMAS: Dora Alax, aš niekada nemaniau, kad vėl šypsosi. Vyras vieneriems metams paliko mane su dviem vaikais, visos pastangos sugrąžinti jį nepavyko. Maniau, kad daugiau jo nematysiu, kol nesutikau ponios, vadinamos Maria, kuri papasakojo apie burtininką, vadinamą Dr.Sunny, ji man pateikė savo el. Pašto adresą ir mobiliojo telefono numerį. Aš susisiekiau su juo ir jis mane patikino, kad per 48 valandos mano vyras grįš pas mane. Per mažiau nei 48 valandas mano vyras grįžo prašydamas atleidimo sakydamas, kad tai velnių darbas, todėl iki šiol stebiuosi šiuo stebuklu, negalėjau įsivaizduoti, bet kai tik burtai buvo išduoti, aš pastojau ir pagimdžiau savo trečiąjį vaiką. Jei jums reikia pagalbos iš jo, galite susisiekti su juo el. paštu: .(JavaScript must be enabled to view this email address) Arba „WhatsApp“ arba paskambinkite jam dabar: +2349030731985
.
Dr.Sunny taip pat gydo:
1. ŽIV / AIDS
2. HERPES 1/2
3. VĖŽYS
4. ALS (Lou Gehrig liga)
5. Hepatitas B
6, Nėštumo burtai

Romas       2018-11-30 15:49

Jav zino apie pedofilija Lietuvoje.https://www.youtube.com/watch?v=YwpbvQ2pdV0

zss       2018-10-7 19:31

atsiprašau, bet kuo gi kaltinama Venckienė - kažkas prikūrė kelis, dėl tokių kaltinimų galima ir surizikuoti sėsti dėl juoko. o dar teisininkų šeima

Nesutinku su "Is JAV"       2018-09-16 18:16

O faktas ,kad brolis į LT teisėsaugą kreipėsi daugelį kartų (rašo ,kad virš 100 kartų) ir ta teisėsauga nesiėmė priemonių jo dukrai apsaugoti Jums nieko nesako? Ir to pasekoje galiausiai prarado givybę...Tamsta agituoji už tai ,kad ir pasitraukusi nuo persekiojimo seimūnė ,susilauktų tokio pat likimo? Tai negarbinga .

Is JAV       2018-09-16 14:28

Ponia Venckiene pasinaudojo savo tarnybine padetimi ginti savo broli labai gincytinoje byloje. Jau nekalbant, kaip ji isvadino visus LT teisejus, pati budama viena is ju. O dabar ji su savo visu klanu smezia Lietuva. Labai tikiuosi, kad ji bus atiduota Lietuvos teisesaugai.

Yra gera proga įrodyt       2018-04-24 11:19

Ar JAV visai supuvusi ar tik iš dalies.

Vienybė težydi       2018-04-24 3:22

Ačiū visiems čikagiškiams balandžio 21 d. atvykusiems palaikyti sąžiningos Lietuvos teisėjos Neringos Venckienės. Beje, plakatai labai išraiškingi ir daug pasakantys.

Dzeikas       2018-04-23 13:15

Viltei:
Perskaitomas straipsnis is the New York times,kurio vertimas straipsnyj.

PASTABĖLĖ       2018-04-23 10:53

Teismo sprendimo nevykdė Stankūnaitė - ji nelankė dukros pagal sudarytą grafiką, to pasekoje ji nebegalėjo atsiimti mergaitės. Todėl ir policijos ataka buvo NETEISĖTA. Venckienė turėjo teisinį įmunitetą, todėl sambo čempionas su policija padarė pažeidimą, lauždamiesi į teisėjos namus. Tai apie ką dar kalbėti???...

viltė ekstradicijai       2018-04-23 8:22

Kadangi nesuprantu angliškai , gal galėtumėte trumpai parašyti apie ką kalbama šiame video , ačiū .

niekas iš nieko neatsiranda ir niekas niekur nedin       2018-04-23 0:33

Vis tiek istorija jau spėjo sudominti ne tik pasaulinę žiniasklaidą, bet ir pasaulio spec.tarnybas. Kad ir kaip čia dabar pasibaigtų, bet Lietuvos valdžiažmogiams tai atsirūgs. Ar tik ne rudeniop vėl laukti lavonų kritimo?
Jeigu buvo norima nuslėpti purviną paslaptį, to padaryti jau nepavyko. Ir tas turės pasekmių. Lietuva jau pastatyta į vieną gretą su Erdoganu ir panašiais.
Trampas gali išreikšti pageidavimą, kurio neįmanoma ignoruoti, apsišluoti. Aišku, jei čia ne CŽA reikaliukai. Bet ir tai jau daug metų prabėgo, jei ten kažkada VSD ir teikė tokias paslaugas CŽA, tai tokiu būdu išgauta informacija spėjo pasenti ir prarasti aktualumą. Jeigu Putino oligarchus sugebėta pastatyti ant ausų ir įvaryti dar neregėtos baimės pačiam Putinui, tai ką čia reiškia mažos sąjungininkės paliegėlius valdžioje priversti apsišluoti?

ekstradicija       2018-04-22 22:52
aušra       2018-04-22 11:47

Tikėkimės, kad JAV supras, kad Venckienė nėra ir niekada nebuvo nusikaltėle ir tapusi JAV piliete NIEKADA NEPADARYS GĖDOS valstijoms, O TUO LABIAU NUSIKALTIMO. Jeigu Venckienės teisėjui ir prisiekusiesiems kada nors teko narplioti pedofilų bylas, viskas IŠSISPRĘS DAR GERIAU IR GREIČIAU ir mes dar kartą įsitikinsime, kad JAV YRA TIKRAI DEMOKRATINĖ ŠALIS. Gal Paberalius turi kokių patarimų N. Venckienei?

Tomas       2018-04-22 8:42

Jav teismui pakaktų vieno klausimo.Ar gyva Deimantė Kedytė ?

vyte        2018-04-21 16:46

pas kaimynus cikagos priemiestyja.apie apsimyzusius Miezelius .ir viskas bus aisku .kas jo namuose per pedofilai gyveno.

vyte       2018-04-21 16:40

prezidento adamkaus ,kaimynus apklauskit ,kas jo name gyveno .ir viskas isaiskes.

LOGIKA       2018-04-21 16:36

Čikagos teisme toliau nagrinėjami tik 4 kaltinimai iš 37, Lietuvos pateiktų Neringai Venckienei, kiti atmesti
“Lrytas ir Delfi skaito teismo dokumentus bet pamiršta paminėti, kad iš 37 kaltinimų, liko tik 4, – stebisi Karolis Venckus, – visi kiti panaikinti arba Lietuva jų net nepateikė”.
Čikagos teismo nutarime nurodoma, kad “pagal sutarties tarp Lietuvos ir JAV 2 straipsnį apibrėžiama pagal kokius nusižengimus bėglys gali būti patraukiamas atsakomybėn ir už kuriuos gali būti išduotas: trukdymas antstolio veiklai; teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymas; fizinio skausmo sukėlimas; pasipriešinimas pareigūnui: Teismas nurodo, kad kiti kaltinimai, kaip neteisėtas informacijos rinkimas apie žmogaus privaų gyvenimą pagal JA įstatymus nėra laikomas nusikalstama veikla”.
Kaip žinia, prokuratūra prikūrė kaltinimų Neringai Venckienei net pagal 37 BK straipsnius.

1. trukdymas antstolio veiklai;  - NIEKO VENCKIENĖ NETRUKDĖ - MERGAITĖ PATI NENORĖJO EITI NET IR TADA, KAI VENCKIENĖ BUDAVO DARBE;
2. teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymas- NIEKO VENCKIENĖ NETRUKDĖ - MERGAITĖ PATI NENORĖJO EITI NET IR TADA, KAI VENCKIENĖ BUDAVO DARBE;
3. fizinio skausmo sukėlimas - ABSURDŲ ABSURDAS - PRIMUŠĖ VENCKIENĖ SAMBO ČEMPIONĄ; TAI JIS SEIMO NAREI, TURINČIAI NELIEČIAMYBĘ SUKĖLĖ SKAUSMĄ, NETEISĖTAI UŽLAUŽDAMAS RANKAS…
Negaliu patikėti, kad VENCKIENĘ UŽ TOKIUS SUFABRIKUOTUS KALTINIMUS IŠDUOS

hmm tęsinys       2018-04-21 16:20

Konferencijoje ne tik buvo skaitomi pranešimai, bet dalinamasi įgyta patirtimi, keičiamasi informacija, užmegzti kontaktai. Belgijos princesė, su kuria susirašinėjimas dėl D.Kedytės tęsėsi gana ilgą laiką, ypač buvo sujaudinta D.Kedytės istorijos:
„Mane sukrėtė Lietuvos pedofilijos istorija, negali būti abejonių, jog D.Kedžio mergaitė sako tiesą, tokių dalykų neįmanoma išsigalvoti ar išmokti, tokie tvirtinimai – nesąmonė.” – sako princesė J.de Croy. (15 min.,  „Princesė Jacqueline de Croy: pedofilų klanai turi labai daug pinigų ir yra labai galingi”).
Princesės žodžius patvirtino ir, konferencijoje dalyvavusi,  garsi Latvijos vaikų psichologė Zaiga Baua, kuri nemažai laiko praleido vaiku. „Nėra jokių abejonių” – sakė ji, – „vaikas šimtu procentų patyrė seksualinę prievartą”.
Tuomet princesę Jacgueline de Croy stebino ir tai, kad D.Kedytės artimieji galėjo surengti tokį renginį, nes paprastai tokie renginiai yra blokuojami. Nors ši konferencija blokuojama nebuvo, tačiau ją praignoravo ne tik vaiko teisių kontrolierė Edita Žiobienė,  Kauno vaiko teisių apsaugos sk. vedėja Janina Dabašinskienė, O.Tarvydienė,  bet ir Kauno m. prokuratūros atstovai, nors buvo pakviesti. Juk pedofilijos Lietuvoje tai nėra. Kaip sovietiniais laikais nebuvo sekso.
Princesė stebėjosi ir tuo, kad D.Kedytės artimieji vis dar nėra patys apkaltinti pedofilija, nes,  anot jos, tokia tų organizacijų pagrindinė taktika – pasitelkiant pinigus, įtaką ir galią, juos apkaltinusius žmones apkaltinti tuo pačiu. Kitaip tariant, viską apversti aukštyn kojom.
Tuomet tie žodžiai nuskambėjo labai keistai…
Bet šiandien, ką gi, turime ir tai…

hmm       2018-04-21 16:14

Drąsos kelias 2011-01-22 organizavo konferenciją. Konferencijoje dalyvavo ir Belgijos princesė Jacgueline de Croy, kuri visą savo gyvenimą paaukojo kovai su pedofilija ir ne vieną kartą buvo susidūrusi su neįtikėtinu tos organizacijos, apraizgiusios visą pasaulį, galia:
„Pedofilija egzistuoja visur, ne tik Lietuvoje. Vyriausybių nariai žino apie tai arba net patys yra įtraukti, bet nieko nedaro. Pedofilų klanai turi labai daug pinigų ir yra labai galingi, todėl klesti ir toliau”, – išskirtiniame interviu „Akistatos” laidai pasakojo princesė iš Belgijos Jacqueline de Croy.”

Dzeikas       2018-04-21 14:36

Ula, isties teisinga, kad viskas kas genialu paprasta. Pakaktu siu dvieju jusu paminetu argumentu po to visi like “teisesaugos” dokumentai, “liudijimai”, isvados taptu tiesiog niekiniais nevertais popieriaus ant kurio jie surasyti.
Tikiuosi zmones gina(n) Neringa Vienckiene si mintis aplankys taip pat, o gal netyciom kas atnes sia jusu ideja.
Nes normalus zmogus iskart susimastytu ko verti tokios “prokuraturos” kaltinimai jeigu realybe ji vertina kaip Orwello ‘1984’ - kasdienis sokolado davinys padidintas nuo 50 iki 30 gramu

kažkas labai gerai pastebėjo       2018-04-21 14:11

Nuvertus prorusišką Skvernelį... Visa, atsiprašant, policija Lietuvoje prorusiška. Stribas tai išvis Putino garbintojas. Atkreipkite dėmesį į jo kalbos manierą. Tas pats “močyt v sortyre” perkreiptu išgamos snukiu. Net Pentagono atstovai, kalbėdami apie smūgius Sirijoje ir susirėmimus su Putino samdiniais, vengia vartoti tokius šiurkščius ir brutualius išsireiškimus.

Ula       2018-04-21 12:02

Tam , kad Amerika suprastų , kas gresia Neringai Lietuvoje, reiktų akcentuoti du dokumentus:nuotrauką kaip plikis iš namų  neša klykiančią meęrgaitę ir prokuratūros išvada , jog plikis neneša mergaitės.Komentarų nereikia. Faktai kalba už save,ta pati meluojanti, pūliuojanti prokuratūra prašo gražinti Neringą.

senas komentaras       2018-04-21 9:54

GAL JAV teismas turėtų kreiptis į specialistus dėl Kedžio filmuotos medžiagos nustatyti TIESAI.
Apie Kedžio dukrytės tvirkinimą: ” Platinkit - 2010 As EU dirbu vienoje uzsienio mokykloje pedagoge-psichologe.Esu gerai susipazinusi ir studijavusi pedofilijos auku simptomus ir galiu vienareiksmiskai pasakyti, kad si mergyte buvo PRIEVARTAUTA. Analizavome su savo kolegomis video ir mergytes piesinius. Teisineje valstybeje sitos ... See Morevaizdines priemones jau BUTU negincijami pedofilijos faktai, nes tokio amziaus mazameciai vaikai neturi hiperseksualizuotu fantaziju ir nepiesia zmogaus figuru su isreikstomis genitalijomis. Man keista pasirode ir tai, kad vaikui skiriama begale ekspertiziu, kas vaiko teises ir pedofilijos aukas ginancioje valstybeje yra GRIEZTAI draudziama.Kiekviena ekspertize- tai priminimas vaikui tu situaciju, ka teko patirti. O jei vaikas staiga atsisako susitikti su mama- tai tik dar vienas pozymis, kad jam tas asmuo asocijuojasi su prievarta. Patarciau kreiptis i uzsienio tyrejus, nes Lietuvoje kol kas nematau specialistu, parengtu dirbti pedofilijos atvejais.”

hmm to Džeikas       2018-04-21 9:22

Tik galime įsivaizduoti KAS TOKIE ŠIOS BYLOS DIRIGENTAI…suprantama, kad jų yra ne 2 ir ne 3

hmm       2018-04-21 9:08

Ar negalėtų JAV laikraščiai perspausdinti gerbiamo advokato ŠARŪNO Vilčinsko STRAIPSNĮ, kunigų, Sadūnaitės prašymus ARBA PRIDĖTI TEISMUI, KAIP PAPILDOMAI ATSIRADUSIUS ĮRODYMUS.

Dzeikas       2018-04-21 8:54

hmmui:
Sie dalykai isties siaubingi, ypac mums , kuriems tai ne kazkur , o cia pat - musu kieme.
Taciau , kad suprast amerikiecius, siulau isivaizduot, kad panasi situacija kai pabegele is Bangladesho pas mus praso prieglobscio, o Bangladeshas pajunges visa politine savo galia,gal net advokatais pakvietes Kinija ar Indija reikalauja ja atiduoti jiems.
Ar labai lietuvaiciams rupetu tos bylos baigtis? Manau nedaugiau negu Tibeto okupacija.
Tad jeigu jankiai neatiduos Venckienes dar karta nusilenksiu sios tautos kilnumui.

hmm       2018-04-21 8:54

Prisiminkime, kad JAV Prezidentui Trumpui nurodžius departuoti užsieniečius, kažkoks teisėjas nepakluso. Yra precedentas

hmm       2018-04-21 8:47

Galėtų dar JAV laikraščiai parašyti ir apie begalę mirčių, iš piršto laužtus juokingus kaltinimus Venckienei, apie jokių valstybei nuopelnų neturinčią ir prieš jos valią budriai saugomą Stankūnaitę, apie dingusias 2 mergaites ir apie išnarpliotą pedofilų tinklą Latvijoje, kurio siūlai veda į Lietuvą, apie Kryževičiaus klijuojamas etiketes, apie bylos ikiteisminės medžiagos atskleidimą ir daug kitų užsieniečiams nesuvokiamų dalykų, tokių, kaip 250 būdelių mergaitės grobimą. Kažkas pastebėjo, kad Bin Ladeną gaudė tik 6, o čia - mergaitę 256

Dzeikas       2018-04-21 8:39

—> 2018-04-20 9:39
Straipsnyj irgi imestas toks pamastymas, kad JAV isipareigojusi pagal sutarti tenkinti Lietuvos aresto orderius, ir vyriausybei, siuo atveju JAV prezidento administracijai, atsakyti bus nepatogu.——————
Nukrypsiu kiek: Lietuva kaip sajungininkas deja klibantis ir nepatikimas.CZV kalejimai sakote? Tai , kad gescheftas isplauke pavirsiun. Kariai Irake ir Afganistane? Tai kad is tu kariu patys “okupuojamieji” tyciojasi, pamenat istorija kai Irako policija aerouoste paeme is atvykusio Lietuvos karinio kontingento pamainos ginklus “patikrai” ir grazino tik isikisus JAV administracijai Irake? Geopolitiskai tai siokia tokia koja tapduryj Rusijai(Siauliu karinis aerodromas uzsilikes nuo rusu) , alternatyva Lenkijai , jei kas. Na ir kiti JAV sajungininkai pastebesiantys precedenta , jeigu JAV netenkins Lietuvos “teisesaugos” reikalavimo.Mazdaug kaip lagaminas be rankenos.Ismest gaila, naudos - na patys matot.———————————
Bet kadangi atiduot Venckiene “teisesaugai” , pareikalavus teismo is JAV teritorijos administracija negali be tesines valdzios leidimo - tai byla igyja kitu niuansu.Savaime aisku tiek teisines valdzios , tiek vykdomosios pareigunai tarpusavyj bendrauja , ne vaakume gyvena.Politikai gali “paprasyti”, taciau teismai gali ir atmesti prasyma ir pirmiesiems teks tik nosimi sniurksteleti.Didziosios krizes metu Ruzveltas paprase igaliojimu “padaryti tvarkai”.Teismas atmete nors tai padaryti buvo isties nepatogu.Taciau tie “igaliojimai” butu paverte JAV Konstitucija popieriniu siuksliu kruvele.
Todel labai svarbu, kad JAV teismas isigilintu i byla ir ivertines visus niuansus,- nepriekaistinga N.Venckienes reputacija, eile itartinu zuciu, alogiskus kaltinamuju pedofilija naudai Lietuvos “teismo” sprendimus, ikalciu dingimus, - turetu pagrinda stoti tiesos pusen nepaisant administracijai kylsianciu nepatogumu ir zalos JAV politikai.
Ziurek teismu pareigunai po teismo neoficialiai patars politikams, jus ten biski ziurekite kam ranka pasisveikinimui paduodate.

 

vertimas       2018-04-21 8:31

The New York Times, balandžio 18 d.
U.S.
AP News Break: Lietuvos pretenzijos dėl pedofilų žiedo išdavimo

Buvusi Lietuvos teisėja ir parlamentarė, įkalinta Čikagoje savo tėvynės prašymu, baiminasi mirties, jei ji būtų išduota, nes ji padėjo atskleisti įtakingų pedofilų tinklą šalyje, ji sakė “The Associated Press” savo pirmame interviu, nes tampa pabėgėlio ... ....

NERINGOS ADVOKATUI apie gręsiantį susidorojimą       2018-04-21 8:26

Delfis 2008-02-22 rašė - Žinia apie suimtą Venckienę suteikė viltį Furmanavičiaus seserims: sieks, kad būtų teisiama ir dėl TEISĖJO FURMANAVIIAUS nužudymo. Advokatas Bužinskas sakė, kad bus LABAI SUNKU ĮRODYTI, kad IRGI žudė, BET ĮMANOMA. Ar tai ne bylų fabrikavimas, turint galimai paties Gintaro Kryževičiaus užnugarį?
advokatas Bužinskas neslepia, kad JAV N. Venckienę leis teisti tik pagal tuos Baudžiamojo kodekso straipsnius, kurie yra nurodyti ekstradicijos prašyme. „O kadangi dėl nužudymo jai įtarimai nėra pareikšti, kils didžiulė teisinė problema, todėl reikės gerokai padirbėti, kad įtarimai jai būtų pareikšti“, – sakė advokatas. Pasak V. Bužinsko, teisėjo J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymo byla „buvo sudėtinga tuo, kad mes pradedame teisti nuo bendrininko, nesant vykdytojo, o bendrininkai akivaizdžiai ne visi yra patraukti atsakomybėn.“
Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/law/zinia-apie-suimta-venckiene-suteike-vilti-sieks-kad-butu-teisiama-ir-del-nuzudymo.d?id=77243811

Stasys       2018-04-21 6:30

Tikėkimės, kad lietuviškos (masoninės) mafijos čiuptuvai nėra apraizgę JAV valdžios stuktūrų ...

The New York Times, April 18       2018-04-21 1:31

U.S.

APNewsBreak: Lithuanian Claims Pedophile Ring in Extradition

A former Lithuanian judge and parliamentarian jailed in Chicago at her homeland’s request fears death if she’s extradited because she helped expose a network of influential pedophiles in the country, she told The Associated Press in her first interview since becoming a fugitive…....

Dzeikas       2018-04-20 22:36

Vaikysteje, na jau paaugliaudamas, varciau tevu knygyna. Radau ten tokia stora,pilkais, kerziniais virseliais, rusiska(sovietine) knyga.Pavadinimo pamenu tik 2 zodzius: “Niurnbergas,  tribunolas”. Vienzo suprantate mazdaug apie ka knyga, gal kas net ir pamena, ar skaite.
Rusiskai tada nemokejau, be to skaityti nesivarginau. Nuotraukos tik domino. Begu pas mama konsultacijos. “Kas cia? kas cia?”.
Viena fotografija prisimenu iki siol: JAV karininkas, su pilote(?).Ranka sulenkta per alkune ir dilbis apvyniotas virvem.“O sitas - sako mama, - vyriausias tribunolo budelis kuris kore fasistu nusikaltelius.
Paciam nuostabu, kodel prisiminiau sita vaikystes patirti butent dabar , kai suzinojau apie Mergaites istorijos publikacija New York Times. Gal sakau ateities realiu ivykiu proekcija pasamoneje?  Virves, kuriomis pakarti Lietuvos pedofilai, apvyniotos ant amerikos karininko rankos.Syki patys nesugebam.

vasia       2018-04-20 20:58

atsibuskit!kokia amerika ,kokia venskiene ? AR KAS NORS MATE SIA TEMA REPORTAZA PER LTV ? kai iesko nusikltelio apie tai kalbama visais kanalais. KODEL TYLI VISA ZINIASKLAIDA?

...       2018-04-20 20:54

Neišduos Amerika ponios Neringos, neišduos…

Dzeikas       2018-04-20 20:49

New York Times???
“Jeto vam ne melocj po karmanam tyritj” (Cia jums ne skatikus is kiseniu kniaukti, rus.)
Jeigu toks spaudos gigantas parase…ji skaito ne eiliniai zmogeliukai.Ignoruoti kas ten parasyta, net ir prezidentui nepatogu.

>Amerika gali paaukoti Neringą       2018-04-20 20:10

O, kad jūsų žodžiai Dievui į ausį dėl jūsų frazės “Bet to visai nebūtina daryti, kadangi nuvertus prorusišką Skvernelį santykiai su JAV ir abipusis pasirikėjimas tik sustiprėtų!”

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-04-20 18:46

Nepamirškite perskaityti 2018-03-26 straipsnio “Seimo smarvėms”

http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/
http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas/#more-8107

Sužinosite Deimantės Kedytės likimą. Faktais paremta.

O taip pat nepamirškite ir nepgailėkite paaukoti teisinei gynybai:

https://www.gofundme.com/neringa

Amerikoje teisingumas kainuoja brangiai.

>Amerika gali paaukoti Neringą       2018-04-20 18:22

O, kad jūsų žodžiai Dievui į ausį.

pastebejimas       2018-04-20 17:14

Neringa ikure partija, kuri vadinosi ne jos brolio vardu- Drasos, o ne Drasiaus kelias. Pavadinimas prasmingas, nes iskelti viesumon valstybes vardu daromus nusikaltimus is tikruju reikia drasos.

Sekmes Neringai.

Amerika gali paaukoti Neringą       2018-04-20 17:11

dėl politinių motyvų, atseit nenorėtų pyktis su sąjungininke Lietuva. Bet to visai nebūtina daryti, kadangi nuvertus prorusišką Skvernelį santykiai su JAV ir abipusis pasirikėjimas tik sustiprėtų!

iš kitos pusės       2018-04-20 16:37

Jeigu JAV išduos Venckienę mūsų režimui, taps akivaizdu, kad amerikiečiai buvo bendrininkais nuo pat pradžių. Nes, pagal idėją, amerikiečius turėtų dominti Venckienės surinkta informacija, kuri paviešinta buvo tikrai ne visa, nekalbant jau apie žmogaus teises ir visą kitą.
Savo ruožtu pažadu tokiu atveju bent jau neberodyti amerikiečių turistams draugiškumo daugiau. Nes aš juos kažkaip lyg magnetas traukiu. Kur beeičiau Vilniaus centre, klaidžiojantys amerikiečiai akimis permeta aplinkinius ir eina tiesiai prie manęs, klausia kelio. Niekada neatsisakiau padėti, visada nurodydavau kelią, netingėdavau net palydėti iki kokio orientyro. Kas keisčiausia, kad dažniausiai tai būna būtent amerikiečiai, o ne kokie vokiečiai, lenkai ar britai.

NERINGOS ADVOKATUI       2018-04-20 14:37

kodėl buvo užblokuotas parašų rinkimas ir ištrintas Karolio Venckaus filmas YOU TUBE? Gal kažkam rūgštu vienoj vietoj?
Kai kas aiškina, kad Neringa apšmeižė Lietuvą. TIE, KURIE TAIP SAKO, TURI GERĄ PROGĄ REABILITUOTIS PASAULYJE NEPRIKLAUSOMAME JAV TEISME, O NE Lietuvos, kur net nėra teismuose PRISIEKUSIŲJŲ

NERINGOS ADVOKATUI       2018-04-20 14:28

advokata Bužinskas neslepia, kad JAV N. Venckienę leis teisti tik pagal tuos Baudžiamojo kodekso straipsnius, kurie yra nurodyti ekstradicijos prašyme. „O kadangi dėl nužudymo jai įtarimai nėra pareikšti, kils didžiulė teisinė problema, todėl reikės gerokai padirbėti, kad įtarimai jai būtų pareikšti“, – sakė advokatas. Pasak V. Bužinsko, teisėjo J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymo byla „buvo sudėtinga tuo, kad mes pradedame teisti nuo bendrininko, nesant vykdytojo, o bendrininkai akivaizdžiai ne visi yra patraukti atsakomybėn.“

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/law/zinia-apie-suimta-venckiene-suteike-vilti-sieks-kad-butu-teisiama-ir-del-nuzudymo.d?id=77243811

NERINGOS ADVOKATUI       2018-04-20 14:20

senas komentaras - 2010 metai    
nuosekli logika,...
2010 06
Net jei nebūčiau domėjusis šia byla, man dabar užtektų šito viešai visiems matomo FARSO, kad suprasčiau, jog už Ūso nugaros stovi nusikalstamais ryšiais susisaistęs Klanas. Nes priešingu atveju Ūsas jau seniai būtų teisiamas kaip įtariamas pedofilija (lygiai kaip kiti įkliūvantieji šia prasme) pagrinde remiantis nukentėjusio vaiko parodymais. Prokuratūra ir teismai stengtųsi įrodyti įtariamojo kaltumą, jam pačiam paliekant rūpestį save apginti. Įtariamojo, kaip ir visų kitų įtariamųjų pedofilija, niekas neišlaikytų, nesaugotų už valstybės pinigus, aplink teismus dėl jo nesitrintų policijos kuopos, dėl jo gynybos nebūtų kuriami Gaidenio serialai ir jam neadvokatautų pats gen. prokuroras. Jo bendrininkė sutenerė L.S. juo labiau nebūtų išlaikoma ir saugoma valstybės lėšomis tarsi kokia grafienė ir nešokdintų aukštų pareigūnų pagal savo dūdelę. O ką matom? Dėl dviejų bemokslių, neturinčių jokių nuopelnų valstybei ir visuomenei, eikvojamos deficitinės biudžeto lėšos, krinta prokurorų galvos, įskaitant gen., kompromituojasi visa teisėtvarka ir visas Seimas, žmonės kyla į revoliuciją, ima svyruoti Prezidentės reputacija ir visos valstybės įvaizdis pasaulio akyse. O tiedu vis tiek tupi nepajudinami ir toliau yra atkakliai ginami, saugomi, absurdiškiausiais būdais išsukinėjami nuo teismo tų struktūrų, kurioms jie, kaip tokio menko lygio įtariamieji, turėtų absoliučiai nerūpėti, nors ir seniai pūtų kalėjime.
Kiekvienam bent kiek mąstančiam piliečiui dėl tokių absurdų tai yra AKIVAIZDUS ĮRODYMAS, KAD MAFIJINIS PEDOFILŲ KLANAS TIKRAI EGZISTUOJA IR JAM DIRIGUOJA AUKŠČIAUSI VALSTYBĖS VEIKĖJAI (o apie tai tikrą info turi ir tuo manipuliuoja minėti du įtariamieji).

stiprybės Neringai       2018-04-20 14:13

Neringos išdavimas Lietuvai gali atskleisti ir nešvarius CŽA metodus, naudojamus Rytų Europoje, nes gali būti, kad už JAV ribų CŽA naudoja ne tik kankinimus, bet ir seksualinį vaikų išnaudojimą, verbuodami aukšto rango iškrypėlius.
Atkreipkite dėmesį, kad Kremlius propagandos mašina NIEKAIP nereagavo į pedofilijos skandalą Lietuvoje, nors galėjo į šipulius sumalti Lietuvos valdžiažmogių sukurtą idilišką Lietuvos įvaizdį. Ir tokia laikysena turi turėti priežasčių.
Net Putino troliai, provokuojami apie tai padiskutuoti, bėgdavo kiek kojos neša nuo šios temos, bandydavo nusukti temą, baigdavo diskusiją, užblokuodavo mane.

NERINGOS ADVOKATUI       2018-04-20 14:07

1. Manau, kad tas faktas, kad per rinkiminę kompaniją jos mašinai buvo atsuktas ratas ir vos neįvyko avarija ar net tragedija, YRA VERTINTINA KAIP PASIKESINIMAS NUŽUDYTI. Kur policininkų tyrėjų atsakymas??????
2. Delfis 2008-02-22 rašė - Žinia apie suimtą Venckienę suteikė viltį: sieks, kad būtų teisiama ir dėl nužudymo. Advokatas Bužinskas sakė, kad bus labai sunku įrodyti, kad IRGI žudė, BET ĮMANOMA. Ar tai ne bylų fabrikavimas, turint galimai paties Gintaro Kryževičiaus užnugarį?
3. Kodėl seime nebuvo priimta nei viena pataisa dėl pedofilų, kurias siūlė Venckienė?
4. kur mergaitė, kodėl nepasako? Ar tai ne įrodymas, kad jau ją nutildė visiems laikams. Net pati Lavastė sakė, kad stankūnaitė Lietuvoje paliko dukros kapą. Toks pats nutildymas laukia ir Venckienės.
5. Kodėl prokuratūra nevykdo Vilniaus apygardos teismo nutarties ir iki šiol nepateikia stankūnaitėi kaltinimų?
6. Daugybė kartų buvo rašyta, kad Stankūnaitė buvo keletą kartų atėjusi į Venckų namus , kad bendrautųū su dukra. Venckienė tuo metu būdavo darbe. Taigi, mergaitė GALĖJO, JEIGU BŪTŲ NORĖJUSI, DAUG KARTŲ GALĖJO EITI SU MAMA. Pati Neringa sakė, kad jeigu mergaitė eis - tegul eina, jai netrukdys. Bet, kai vaikas rėkia ne savo balsu - ŽMONĖS JŪS AR NE žmonės? Aš nenoriu niekur eiti - ką daryti???????????? Juk visi matėme, kaip nepavyko pirmas bandymas paimti ir kas dėjosi namuose.
7. Kodėl taip visi bijo, kad teismas vyks JAV? Gal jaučia, kad daug spragų, neišaiškintų momentų, mirčių? JUK SKANDINAVŲ TEISĖJŲ KOMISIJA JAU NUSTATĖ DAUGYBĘ PAŽEIDIMŲ IR DARBĄ ĮVERTINO BLOGAI. bUVO RAŠYTA APIE TAI.

 

stiprybės Neringai       2018-04-20 14:05

Jei Pompeo skirs dėmesio Venckienės prašymui, viskas gali baigtis gerai, nes CŽA gerai žino Rytų Europos tikrovę ir kad Venckienės išdavimas Lietuvai gali pakurstyti antiamerikietiškas nuotaikas gana sprogiame šiuo metu regione.

???       2018-04-20 10:15

“Kreipimąsi į Valstybės departamentą, kuriame prašoma politinio vertinimo, teismas išsiuntė antradienį, ir jis nebuvo sugrąžintas.” - ar tai palanku N. Venckienei, kad kreipimasis dar nesugrąžintas?

Stiprybes teisejai Neringai Venckienei       2018-04-20 10:11

Pagarba Jums.

VaidasVDS       2018-04-20 9:57

“JAV valdžios institucijos teigia, kad sutartis su Lietuva įpareigoja juos išduoti Venckienę. Jiems pavyko įtikinti teismą palikti ją kalėjime pareiškus, kad ji ir vėl galėtų pabėgti „sudarydama keblumų Jungtinėms Amerikos Valstijoms vykdyti savo užsienio politiką“.”
——
Jau vien ši citata parodo, kad Venckienės byla yra politinė ne tik Lietuvoje, bet ir JAV.
Todėl ekstradicijos atveju negražiai atrodys ne tik Lietuva, bet ir JAV. Ar tuo pasinaudos ir kaip pasinaudos gynyba, parodys artima ateitis…

oberpedofilšteinas ramus       2018-04-20 9:23

mūsų tautos visi bijo
amerikonai irgi

Neringa        2018-04-20 8:39

turi šansų, nes nekaltumą reikia įrodinėti LT, o JAV įrodinėjamas kaltumas. Žinoma, jei JAV real-politic sumetimais nepaaukos jos tiems žmogėdroms už besąlygišką paklusnumą, kuris vėliau virsta kariais Afganistane ir slaptais kalėjimais.

Gražiausiai,       2018-04-20 8:09

JAV valdžios institucijos,patikėjusios raudonais kgbistais mūsų valdžioje,taip save sukompromituos,kad taps raudonesnės už Kremlių.Trumpas turėtų būti budresnis,kad ši byla netaptų juoda dėme ir Amerikos istorijoje.Turi būti ištirta iš naujo,kad Amerika jaustųsi nepajudinama,kaip uola.

Negi Amerika taps       2018-04-20 8:02

pedofilų bendrininke ir blogiausių KGB sovietinių tradicijų tesėja?Tada Rusija tikrai imsis Baltijos šalių.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.