Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė

Neringa Venckienė suimta 2 mėnesiams. „Tai absurdas“, – teigia advokatas Marijus Velička

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 9 d. 9:50

104     

    

Neringa Venckienė suimta 2 mėnesiams. „Tai absurdas“, – teigia advokatas Marijus Velička

Nors prokurorai panaikino 35 iš 39 savo kaltinimų ir net skelbiasi baigę ikiteisminį tyrimą, lapkričio 8 d. Kauno apylinkės teismas paliko galioti savo pačių 2015 m. rugsėjo 17 d. nutartimi Neringai Venckienei paskirtą kardomąją priemonę – suėmimą – ir nustatė net dviejų mėnesių terminą.

Kaip rašoma teismai.lt paskelbtame pranešime spaudai, „[t]eismo nutartyje pažymima, kad iš nukentėjusiųjų parodymų, teismų sprendimų ir specialisto išvados nustatyta, jog yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad įtarimai N. V. pareikšti pagrįstai. Byloje esančių duomenų visuma, kardomosios priemonės terminas nustatytas atsižvelgiant ne tik į byloje esančius duomenis, bet ir į suėmimo pagrindą – įtariamoji gali bėgti, slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo.“

Laikinasis teismo pirmininkas Arūnas Purvainis spaudos konferencijoje išvardijo ir priežastis, suprask, nulėmusias tokios kardomosios bausmės parinkimą: „Įtariamoji šiuo metu turi stiprius ryšius užsienyje – JAV, kur turėjo iki sulaikymo gyvenamą vietą, užsiėmimą, ten gyvena jos sūnus. Atsižvelgė į jos ryšius Lietuvoje, tiksliau faktinį jų nebuvimą, neturi užsiėmimo, gyvenamosios vietos, yra išsituokusi“.

Už šiuo metu pateiktus kaltinimus – Neringa Venckienė vis dar įtariama teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymu, trukdymu antstolio veiklai, nežymiu sveikatos sutrikdymu ir pasipriešinimu valstybės tarnautojui – buvusiai teisėjai parlamentarei didžiausia gresianti bausmė yra treji metai nelaisvės, vadinasi, teoriškai ir teisiškai ji gali būti laikoma suimta iki vasario tryliktos.

Tačiau ši data reiškia ir kur kas daugiau – po vasario 13-osios ji bus laisva: net jei pirmos instancijos teismas ir skirs jai griežčiausią bausmę – trejus metus nelaisvės, po vasario 13-osios ji jau bus atlikusi ir šią bausmę. Įdomu, kas tokioje situacijoje ryžtųsi bėgti?..

Kad kardomoji priemonė neproporcinga kaltinimams, nėra pagrįsta jokiais tyrimo veiksmais ir todėl esanti „absurdas“, nes užtikrinti, kad kas nors nemėgintų slėptis nuo teismo, galima ir kitomis priemonėmis, pavyzdžiui, pritaikius intensyvų stebėjimą, t.y. uždėjus apykoję, skyrus namų areštą, paėmus dokumentus, kurių, pvz., N. Venckienė ir taip neturi, savo komentare kaunodienai.lt sakė advokatas Marijus Velička.

„Tiek aš, tiek teisininkų bendruomenė esame labai nustebę, nes per savo praktiką nesame matę tokių dalykų, kai nė karto neteistam asmeniui būtų taikoma tokio dydžio kardomoji priemonė, kai jau pabaigtas ikiteisminis tyrimas. Galima būtų kelti klausimą, jeigu prokurorai sakytų, kad jiems dar reikia atlikti privalomuosius ikiteisminio tyrimo veiksmus ir reikalingas betarpiškas ponios N.Venckienės dalyvavimas, tada būtų galima sutikti, kad patogu asmenį laikyti Tardymo izoliatoriuje, bet prokuroras pareiškė, kad ikiteisminis tyrimas baigtas, tad tai netelpa į jokius rėmus. Kam jam tada reikia įtariamąją suimti dviem mėnesiams, jei jis neketina atlikti jokių procesinių veiksmų? Byla yra 3 mm storumo, bet prokuroras laiko uždarytą asmenį kelis mėnesius. Tai yra absurdas.

Dabar N.Venckienė per septynias dienas gali apskųsti tokią kardomąją priemonę aukštesnės instancijos teismui. Beje, prokuroras turi teisę prašyti teismo panaikinti kardomąją priemonę ir, mano manymu, būtų logiška, jei jis tuo pasinaudotų, pasakydamas, kad visa ikiteisminio tyrimo medžiaga yra paruošta, bet, ko gero, to nedarys, nes tuomet nebūtų nuoseklumo,“ – sakė advokatas Marijus Velička.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pro kur orai KORUMPUOTI,       2019-11-11 4:29

  Lietuvos kankinę paleiskit. LAISVĘ NERINGAI VENCKIENEI!

gyliui       2019-11-10 23:15

Netiesa, povelniūno motka ne neomarksistka.
Ji tikra ragana.

niekšybės gylis       2019-11-10 23:13

Nors, prisiminus, kad Povelnionio motina yra neomarksistė su į save lenktais nagais, o tėvas 1999m. protestuodamas prieš prezidentūroje vykusį kažkokį integracijos į NATO renginį, automobiliu pervažiavo policininkui koją, negalima atmesti to, kad Povelnionio provakarietiškos pažiūros yra apsimestinės.
Apskritai, jei būtų gyvas, Povelnionio tėvas šiandien būtų gerbiamas ir populiarus autorius ekspertai.eu portale. Jis reiškė pažiūras, artimas Rolandui Paulauskui.

tęsiniui       2019-11-10 23:08

sutapimų nebūna

niekšybės gylis       2019-11-10 22:55

Gali būti, kad į pedofilijos skandalą įsivėlę pareigūnai, kurie vedė Lietuvą euroatlantinės integracijos kryptimi. Sužinojusi tiesą visuomenė gali dar labiau nusivylti provakarietiška Lietuvos orientacija. Todėl visi povelnioniai stengiasi visomis išgalėmis užgniaužti šią istoriją. Bet čia keista, kad Kremlius net nebandė bent jau viešai naudotis šia Lietuvos gėda. Netgi atvirkščiai, dauguma koloradų trykšta neslepiama neapykanta violetiniams.

"sutapimai" tęsiasi       2019-11-10 22:49

O pamenate ką tik nuskambėjusį įvykį, kad (ne)Teisingumo ministerija įsiskolino advokatams už valstybės garantuojamas advokato paslaugas virš 400 tūkst. Eur.
Visada tam skiriami pinigai planuojant biudžetą, o čia ėmė ir pritrūko apvalios sumelės! Manote, neišgalinčių susimokėti advokatams nusikaltėlių skaičius smarkiai išaugo? Ne. Ten lygtai tik Sysiulis kažką aimanuoti apie pinigų stygių ir valstybės paskirtą advokatą  ėmė. Tiesa, ir dar ten kažkoks kartu teisiamas liberalas.
Ir čia kaip tik sutapimas, kad kaip tik tuo pačiu metu pasamdoma JAV advokatų kontora atstovauti Lietuvą Venckienės ekstradicijos byloje. Ir čia, žinokite, tik visiškas visiškas ir dar kartą visiškas atsitiktinumas, kad susidaro virš 400 tūkst. eurų skola Lietuvoje! smile Ir išvis netikėkite ką čia parašiau, nes aš rūsams, žinokite, dirbu. smile

Michail Veller       2019-11-10 21:27

М. ВЕЛЛЕР МЫСЛИ В СЛУХ... 2019-10-22
https://www.youtube.com/watch?v=JNe-VmPt_B0

nuomone       2019-11-10 20:58

pindosai yra pindosai.Tai ju teismai pamate kokie kaltinimai yra sukurpti.Tai mastantiems teisejams,nejaugi neaisku,kad sias bylas kurpe ne demokratines salies taip vadinami teisininkai.Ir is to galima buvo suprast ,kad vyksta susidorojimas.Ir neleisti grazinti i tokia klaikia sali Bet pindosam svarBiausiai teritorija,kuri,o kokia laime,prieina prie Rusijos sienOS.Pas juos pacius Epsteino byla numaeinta bus,nors ten nebuvo savizudybe.Jav registruoja pedofilus,pranesa gyventojams.Bet tai daroma tuo atveju kai iskrypelis yra eilinis iskrypelis.o kada -auksti ponai….-galima.Kas jai patare ten skrist? Ir dar blogai ,kad skrido i demokratu valdoma valstija Ka gi cia pyktis del motereleskada pindosai daro cia ka nori.kerta miskus,veza slamsta,uz kuri ubagai moka.Graudu.O baisiausiai tai avinu tauta,nors atsiprasau tai ne tauta,tai biologine mase be garbes isdidumo ir atmintiesJiems niekas neidomu.Ka jiems propogandistai ikisa i burta ta jie ir rija….....

Sovietmečiu        2019-11-10 19:38

kai kam užtekdavo ir pirtelių su bobomis. Dabar, mat, išsiugdė subtilesnį skonį, tai be vaikų - niekaip. Jei reikės, pasitelks tankus ir lėktuvus, kad tik apgintų savo meilę vaikams ,,ne žodžiais, o darbais”.

Na klar,        2019-11-10 18:31

pasakai Tiesą ir iškart prašaisi į psichiatrijos ligoninę, kai niekas pas mus nedesovietizuota ir neliustruota, o KGB įslaptinta su Saule. Stalinas irgi manė gyvensiąs su Saule - Saulės amžių.

>niekšybės gylis       2019-11-10 18:10

ar jūs norite pasakyti, kad mūsų (?) teisėsauga aukoja valstybės reputaciją ir mūsų orientaciją į vakarus? Nelabai suprantamas man jūsų komentaras, bet aš pati seniai manau, kad šią bylą vadelioja kgb.

jooo       2019-11-10 17:30

Na tokie mokyti teisejai konferencijoje taip nusikalbejo baisi geda reikia uzdaryti atseit nutruko rysys su artimais neturi darbo gali pabegti atsiprasau kaip gali nutrukti rysys su artimais giminem tevais ir kuris gryzes tik is ikalinimo jau turi darba ir kur ji gali isvykti be paso?

niekšybės gylis       2019-11-10 15:12

Pasiruošta ant tiek, apgalvota viskas, kad parsivežus Venckienę Lietuvoje iškart lankosi garsusis Kremliaus įkaitas, ukrainiečių režisierius Olegas Sencovas, o paskui iškart prasideda kasmetinis Rusijos opozicijos forumas. Čia jau Povelnionis turėjo pasistengti. Ant kortos pastatyta tiek daug, kad nesibaiminama kompromituoti tiek O.Sencovą, tiek Rusijos opoziciją šiame kontekste.
Nori nenori tenka prisiminti Valterio Baliukonio pavardę. Ar tik nebus visi povelnioniai išsigandę dėl provakarietiško Lietuvos orientacijos vektoriaus tvarumo, paaiškėjus tiesai apie į pedofilijos skandalą įsivėlusius veikėjus? Dėl to ir neriamasi iš kailio, dėl to mirtini politiniai oponentai demonstruoja plieninę vienybę Garliavos įvykių vertinimo atžvilgiu?

geležinė teisėsaugos logika       2019-11-10 14:39

gali bėgti, nes pati pasidavė teisėsaugai, ir be to, gali nuskristi į JAV, nes neturi paso

kad tik        2019-11-10 13:52

kad tik N. V. pati “nespasiprašytų” į psichiatrinę ligoninę kaip kad liudininkas matęs kaip D.K. kūną atvežė atomobiliu į pamarį, pats pasiprašė į  Žiegždrių psichiatrijos ligoninę pagal žiniasklaidą.

habilitās       2019-11-10 12:31

Yra dalykų, kurių nelabai nori prisiminti ir garsiai kalbėti, bet kai kurias istorijos detales, kad ir buitines, pamiršti nereikėtų.
Vieša paslaptis, kad karo metu nemaža dalis Kaune likusių panelių ir ponių, aptarnavo vokiečių karininkus. Atsirado ir madam’ų klubai, kurie po karo oficialiai buvo uždaryti, bet veikė. Dosniausi klientai buvo NKVD kariškiai, dažniausiai, atnešdavo gerų moteriškų drabužių.
Madam’os tuos klientus vadino labai liaudišku žodžių – „sausbybiai“, tokio žodžio kaip „pedofilas“ to meto leksikoje nebuvo. Terminas atsirado dėl to, kad nemaža dalis ėnkavėdistų dėl sifilio buvo nevaisingi. Pagrindinis pasitenkinimo būdas buvo masturbacija, dėl ko atsirasdavo psichikos sutrikimai ir nelikdavo potraukio suaugusioms moterims. „Liaudiškieji“ klientai prašydavo parūpinti mergaičių, kartais ir berniukų.
Prasidėjus pokario industrializacijai ir atsiradus moteriškos darbo jėgos poreikiui, madam’ų klubai išnyko, kai kurioms madam‘oms „pavyko“ įsidarbinti vaikų namuose, o dėdės ėnkavėdistai,  vėliau ir kagėbistai „mylėjo“ našlaičius ir jais „rūpinosi“.
Garliavos įvykiais nesidomėjau, bet kai išgirdau, jog paimti mergaitę buvo pasiųsta 240 ginkluotų policininkų, supratau, kad tai nėra šiaip sau eilinių žmogžudysčių istorija, o tai kas vyksta pastaruosius 10 m., perša mintį, kad „sausbybių dinastija“ vis dar valdo Lietuvą. Taip taip, Jūsų Ekscelencija, būtent jie, o ne Jūs.

stasys        2019-11-10 10:00

Tomui J ..panašu kad Jus drąsos tiek pat turite kiek tie bevardžiai nykščiai .smile

LP > > LP       2019-11-10 6:02

Panašu į Kusaitės eigą.

tęsiniui       2019-11-9 23:24

kale buktevyčiene, a čia tu jau perėmei pamainą iš štazio?

Absurdas tesiasi,       2019-11-9 23:10

,klaikuma juokinga,  nes nesugebėta nubausti aferistės ,kuri primokino mergaitę  meluoti.  Kita vertus ,aišku kad pedofilija   yra ,bet Kedžiai     tuo tik naudojasi   Tai yra visas mūsų  teisėtvarkos ir aplamai valstybės -gyvenimo absurdas .  Beje ,  nedraugingos šalys tuo ,  be abejo pasinaudos ir pvz.  paleckynas -šustauskynas jau šnypščia..

T0mas J.       2019-11-9 23:05

Gerai, klausau, nekalbėsiu su Stasiu. Jis jau apie visuomenės interesą Venckienės byloje
prabilo..

atsipeikėkite,       2019-11-9 22:08

Na, koks gi čia “absurdas”? Viskas vyksta taip kaip priklauso kriminalinio režimo sąlygomis. Nekalti sodinami į kalėjimus, banditai valdžios krėsluose.
Klasikinė chunta ir tiek.

Stasį       2019-11-9 21:57

geriau praleisti ir nė neskaityti,akių negadyti, nereitinguoti.

Tomai J.,       2019-11-9 21:53

po galais, nepenėk savo dėmesiu to štazio. Negi pirmą kartą užsukai į šį portalą? Jau vien pamačius ,,stasys” norisi bėgti išsivemti. Nekankink mūsų. Daryk kaip dauguma - dėk minusą neskaitęs. Nieko neprarasi, tik mažiau išsiš-si.

jabeliejų pasitinkant       2019-11-9 21:44

prieš 30 metų skelbėme jog būsime Šiaurės Atėnais, o tapome Šiaurės Korėjos europine versija

blogi zenklai       2019-11-9 21:37

liunas gali praryt

užuojauta       2019-11-9 21:31

Ragai mokytojams, gydytojams ir pensininkams su visais likusiais biudžetininkais. Kai visa ši mentų, prokurorų ir teisėjų savivalė išvirs kompensacijomis, nei SkviernĖlis, nei Požėla, nei Matonis, nei purvainiai-kondratjevai visokie nenorės iš savo kišenės mokėti. Dar labiau kelti mokesčius pabijos, liks tik nurėžti biudžetininkams. Priekaištų, kad kaltininkai ir turi sumokėti visas kompensacijas, niekas nenorės nė girdėti.
Todėl, jei mokytojai ruošiasi streikuoti, tegul reikalauja įstatymu įtvirtinto atlyginimų augimo kokių 3-5 metų perspektyvai. Nes ne iškart kompensacija bus prisiteista, kol bus praeiti visų instancijų teismai ir EŽTT Strasbūre.

stasys        2019-11-9 20:46

Tomai J..  nesutinku, teisiniu kiaulių raudonos akelės prastas argumentas teisinantis nežinojus . Tai ta pati sena teisinė karuselė kurioje paprastas popierius daro žmogų teisių .Deja tai nėra geriausias pavyzdys Seimo nariui , blogas politikui ,netgi mamai kuri parodo tuos moralumo pagrindus kaip veiksmingus ginantis nuo visuomenės intereso leisti teisėsaugai užbaigti savo pradėta tyrimą susijusi su tokiomis žiauriomis pasekmėmis .Tokie samprotavimai žemiau plintuso . . Tomai J ar žinote kodėl kalės pabruką uodega po „apačia“ ? ..pamąstykite ties tuo įdomiu klausimu , jis tinka tai mūsų temai .

Jules       2019-11-9 19:51

Paksius be konservatorių Jurgio, Andriuko ir Vagnorkos, ir jųjų politikos kuosų kariaunos su Co politikoje būtų tuščia vieta. Jie jį padarė “Le Conservateur numéro Deux” - tuo jie išdavė ką? Nagi atsakykite į mano klausimą? Ir dar, kodėl Paksius nemėgo tų, kurie nebuvo Bolševikų partijoje, nebuvo jos nariais, ką? Kas tokie buvo aukščiausioje valdžioje, kai Neringą užpuolė šitiek “bojevykų”, šitiek “body” bilderių(“bodybuilders”) valstybės vardu, nežinot?

dalia       2019-11-9 19:46

tai yra kerstas Venckienei nes ji sia byla parode tikraji Lietuvos teisesaugos veida.Taip smarkiai susimauti toliaui nebegalima.KaipLietuvos zmonems tiketi teismais?

> LP       2019-11-9 19:03

Sveiki. Tamstos manymu- kokia bus tolimesnė įvykių eiga?

Stasiui T0mas J.       2019-11-9 19:02

Niekada nėra buvę, kad Venckienė, gavusi šaukimą iš policijos, prokuratūros ar teismo jį ignoruotų, neatvyktų. Nė karto!

Tai kodėl tu rašai: “ji nėra tas asmuo kuris bendradarbiauja su teisėsauga ... ..žmogus ilga laiką slapstėsi”???

Kodėl tu Stasy šitaip rašai?!
Stasy, šitaip sakoma apie žmogų, kuris šaukimą gavęs neatvyksta.
Betgi tu neturi tokios informacijos, kad ji šaukimą gavusi neatvyktų, pats prisipažinai. Kokiu pagrindu tu sakai “ji slapstėsi”?
Ar ji turi laikraščius paskaičiusi, šaukimo negavusi, stačia galva lėkti pas teisėsaugą, kuri jai suformulavo 39 kaltinimus, iš kurių tik 4 praėjo JAV teisėsaugininkų filtrą?

Marginalas       2019-11-9 18:46

Džiaugiuosi, kad klydau: Venckienė tikrai gyva. Lietuvių tauta irgi: nors ir labai lėtai, bet galų gale išjudinama, valio! O per aukštam policininko polėkiui galas, nebeatsigaus po šių smūgių, ne jo ir proteliui atsigauti, niekas jam nepadės, politinis lavonas.

o bana banana       2019-11-9 18:41

Penktadienį trijų Bolivijos miestų policija prisijungė prie protestuotojų.
Pasipiktinimą sukėlė valdžios klastojami rinkimų rezultatai.
Pirmieji sukilo policininkai Kočabambos mieste. Netru!us prie jų prisijungė didžiausio Bolivijos miesto Santa Kruso teisėsaugos institucijų darbuotojai. Pasak „La Razon“, peržiūrėti rinkimų rezultatus pareikalavo ir šalies sostinės policija.
Vat taip. Irgi maža šalis, irgi bananų respublika, bet žmonės ten turi orumo jausmą. Lietuviai orumo neturi.

Nieko tokio       2019-11-9 18:10

Metus atkentėsim, bus rinkimai, nueisim,  pabalsuosim ir problemų nebeliks nei kvapo. Mūsų išrinktieji viską sutvarkys. Pamatysit, tikrai tikrai. Rinkimai pats geriausias dalykas. Galų gale, jeigu nepasiseks- nu tai po keturių metų vėl rinkimai. Vėl balsuosim.

Pasityciojimas nera teisingumas       2019-11-9 17:57

Net kunigo zudika beliacki su volga veziojo. O cia su grotomis. Pries kameras. Net dar nenuteista zmogu.
Ir dar. PD patalpose (!) kazkada vyko gimdytojos spaudos konferencija. Jai dirigavo PD atstovas spaudai(!). Kada toks viesumo sansas bus suteiktas Venckienei?

stasy,       2019-11-9 17:56

gali nedžiūgauti, tavo komentarų neskaitau, tik minusus dedu, iš inercijos, tskant, škia :D

stasys        2019-11-9 17:44

Tomui J ... klausiate to ko aš negaliu žinoti , kur ir kada , į tuos klausimus gali atsakyti tik konkretus atsakingi asmenys .

stasys        2019-11-9 17:42

Juozai > Tam kad pateikti įtarimus reikalingas įtariamojo dalyvavimas apklausose .smile Nebent Jus abu su Tomu J teigtumėte kad N.Venskienė nežinojo apie pradėtus jos atžvilgiu tyrimus, o bėgo iš Lietuvos velnio vejama ? smile  Šaržuoti minti galima be galo deja objektyvumo minčiai tai neprideda..

Kas atsakys???       2019-11-9 17:41

    Žiūrim ką turim : užsakovo pasamdyti žmogžudžiai nužudė keletą žmonių. Žmogžudystės nebuvo tirtos, kaltininkų net neieškota. Pagal iš anksto surežisuotą scenarijų žmogžudžiu paskelbiamas Drąsius Kedys, nors nėra nei vieno tikro liudininko,  mačiusio jį žudant. Pradžioje dar minėjo kažkokį a la liudininką, mačiusį panašu į Kedį asmenį. Paskui labai greitai tas panašus pavirto tikru Kedžiu ir toliau jau keletą metų banditų ruporai savo kanalais trimituoja apie Kedį-žudiką. O juk nebuvo jokio teismo ir įrodymų patvirtinimo. Na ir kas - banditai ir jų užtarėjai bei tarnai neturi jokių skrupulų, jie iki šiol tyčiojasi iš nužudytojo atminimo, skaudina artimuosius, nes žmogiškumo pas juos jau nelikę. Už tokius veiksmus jie patys kada nors tikrai bus teisiami. Bet šiame fone labai keistai atrodo mūsų aukščiausios valdžios, jos įvairaus lygio institucijų nebylumas. O jie juk yra mūsų dėmesio centre - mes visi į juos žiūrim. Šie nusikaltimai yra padaryti mūsų gyvenimo norma, žodžiu, taip ir turi būti. Tylėdama, valdžia suteikia visas teises nusikaltėliams nebaudžiamiems tvarkytis   taip, kaip tik jie užsigeis - luošinti žmonių gyvenimus, brutaliai grobti vaikus, veržtis į privačios nuosavybės valdas ir jas vandališkai niokoti, tyčiotis iš padorių ir pilietiškų Lietuvos žmonių, išvadinant juos violetiniais, patvoriniais, trypti ir žeminti jų orumą. Ar pas Lietuvos valdininkus dar yra likę bendražmogiško supratimo, moralės, atjautos ir doros? Kas atsakys? Negi Lietuvoje belikusi tik viena šviesuolė - Pabaisko Močiutė?.(Pagarba jai…)

Tvirkinimas        2019-11-9 16:44

Žemiau komentatorius rašo: gerb. advokate, o ar ne absurdiški senelių ir Venckienės kaltinimai pedofilija. Tokių kaltinimų niekada nebuvo, nors tautai pateikiama, kad taip. Pedofilija, ir medicinine, ir BK prasme, tai veiksmai, motyvuoti iškrypusio potraukio. Amerikiečiams pateiktame ekstradicijos prašyme prokurorai nurodo analogišką JAV nusikaltimą: Vaiko nepriežiūra, išnaudojimas. Mums: pedofilai, jiems: nepriežiūra. Puikus pro-kur-orų darbas.

> 16:48       2019-11-9 16:33

,,Man liepė jo neįleisti žurnalistai”????!!!! Ir taip sako policininkas????!!!! Vadinasi, žurnalistai yra pati galingiausia Lietuvos mafija, o valdžios visai neturime.  Tai ką čia vaidina seimas, vyriausybė, prezidentas, teisėsauga? Spektaklį??? Serialą??? Kaip kažkada ,,Gedimino 11”? Tai dabar darykime išvadą, kas atsiuntė 240 policininkų tą gegužės 17-ją. Gal reikėtų paklausti Skvernelio, kol Dievulis dar jo galutinai nesustabdė. Arba to Poželos. Ar ir jie nežino? Grybauskaitė irgi ,,nežinojo”. O kas ją pačią tampė už virvučių - ar žinojo? Įdomu, o dabartinis prezidentas žino? Ar dėl to per visas krizes vis ir laksto po pasaulį, kad mažiau žinotų? Ar nereikėtų vieną kartą susirinkti pusei Lietuvos į Vilnių - prie seimo, prie vyriausybės, prie prezidentūros, prie patriarcho namų ir pagaliau sužinoti, kada bus išslaptinti kagėbistai. Tada visi mazgai atsirištų.

Juozas Stasiui       2019-11-9 16:30

Pats sakai, kad Venckienei įtarimai pareikšti tik šią savaitę, tad kodėl kalbi apie kažkokį išgalvotą “jos norą slapstytis”? Nuo ko slapstytis kol įtarimai nepareikšti?

...       2019-11-9 16:28

“tai absurdas” arba kitaip-Lietuvos valstybės teisingumas, kurio visšką supuvimą ši byla ir parodė...

T0mas J.       2019-11-9 16:23

Stasy,
neatsakei į mano klausimą, tai nemandagu. Tai kodėl lendi į akis, nori bendrauti, klausinėji mane?

T0mas J.       2019-11-9 16:19

-> “Pastebėjimui”:

Ne Purvainis dviem mėnesiam Venckienę įkalino, o Raimundas Mikšta.

  Gimimo metai ir vieta: 1962 m. Kauno m.
  Išsilavinimas: 1988 m. Vilniaus universitetas. Teisininko kvalifikacija
  Teisinio darbo patirtis:
  1985-02–1986-09 Gamykla „Pirmūnas“, juriskonsultas
  1986-09–1988-06 Kauno miesto statybos-remonto trestas, juriskonsultas
  1988-07–1992-09 Valstybinė įmonė “Metinga”, juristkonsultas
  1992-09–1995-01 Kauno miesto valdyba, sekretorius
  1995-01–2004-11 Advokato R. Mikštos biuras, advokatas
  2004-11–2011-01 Palangos miesto apylinkės teismas, teisėjas
  2011-01–2012-12 Kauno miesto apylinkės teismas, teisėjas
  2013-01-iki šiol Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai (iki 2017-12-31 Kauno apylinkės teismas), teisėjas
  Kalbos: rusų, anglų, lenkų,

 

stasys        2019-11-9 16:16

stasiui 2019-11-9 16:21 > N.Venskietei įtarimai pareikšti tik šia savaite todėl kalbėti apie kažkokias ikiteisminio tyrimo gaires su tokiu skaičiumi, kaip kaltinimai, nėra pagrindo smile) berazumiu kliedesiai .

stasys        2019-11-9 16:12

Tomui J > O kaip Jus pats vertinate įtariamosios norą slapstytis, kaip geranoriška elgesį žinant apie jos paieškas ? To pilnai pakanka kaip įrodymo kad jos elgesys toli gražu nėra geranoriškai pilietiškas..todėl ji gali slapstytis išleista į laisve ..o tos interpretacijos advokatės ir piršto nago nevertos .  Galima netgi painterpretuoti juokais N.Venskienės naudai ..tiek laiko dejavus apie įtarimus norint su ja susidoroti Lietuvoje ..taip užtikrinamas jos saugumas šimtu procentu , kas atitinka ir įtariamosios interesus ..nebent ta abejone jos giminės butu paneigusios ... ?:) .

Dzeikas       2019-11-9 16:01

Kaip siaubo filme arba kosmare, kai koks siaubunas kraujasiurbys pavirsta i tavo artima (mama, teva) ir tau grizus namo ir uzdarius lauko duris tiesiog akyse virsta i ta siaubuna betiesianti iltis prie tavo kaklo, nuo kurio manei pasislepsias namie.
Va toks ispudis, tarsi Lietuva atsiverte atgal i sovietine praeiti, netgi ne pokarine, bet kokiu 1937m, kurioj Lietuva net nebuvus. Visi mato ,kad teisejas(?) kalba absurdus ir visi( valdzios zmpones jau dabar, o privatus asmenys kiek veliau bijos kitaip kalbet) nuduoda,kad tai normalu, ir viskas logiska.
Bet tai ne sapnas ir ne filmas - tai jusu realybe, “mieli Lietuvos zmpones”.
Kaip neprisiminsi Hemingvejaus “Kam skambina varpai”.
Tai jusu laisves sermenu muzika. Girdite?

Pastebėjimas       2019-11-9 15:48

Negi tas teisėjas A Purvainis toks durnas, kad ,pažeisdamas visas teisines normas, ėmė ir sugalvojo pasodinti Venckienę dar dviems mėnesiams pagal su protu nesuvokiamais kaltinimais, kad ji, neva,  be paso pabėgs, kad neturi ryšio su tėvais, neturi vyro, namų...ir t.t.Iš tokių argumentų juokiasi net jo kolegos. Visi supranta, kad teisėjas atliko darbą  pagal nuleistą iš viršaus zadaniją.Vakar teko matyti kaip į teismą buvo atvežta Venckienė. Žurnalistų su mikrofonais, fotografų gal 300… Stovėjo kelios moterėlės (gal būt iš drąsos kelio) ir kalbėjosi su vienu žmogumi laikančiu filmavimo kamerą.Visi pasileido bėgti paskui Venckienės mašiną. Bėgo ir tas žmogus. Tačiau jis buvo sulaikytas ir neįleistas į kiemą. Policininko paklausiau, kodėl jūs to žmogaus su filmavimo kamera neįleidot? Policininko atsakymas buvo šokiruojantis” Man liepė jo neįleisti žurnalistai” Mačiau , kaip patikrino to žmogaus dokumentą. Pasirodo jis drąsos partijos narys.Užsiklijavęs ant mikrofono kokios nors televizijos reklamą, galėjo praeiti net Putinas, nes policija visus, išskyrus tą žmogų, praleido netikrinusi kas jie tokie.Išvadas darykit patys

Kas ta bacila?       2019-11-9 15:36

Tai mūsų abejingumas. Dieve padėk mums pasveikti.

stasiui        2019-11-9 15:21

Jei Ji nebūtų išbėgusi į Ameriką, ją baustų už 30 su viršum nusikaltimų. Jos poelgis pragmatiškas. Kazėnienė išsakė apie Kauno prokuratūrą savo nuomonę. Įtikėti šios prokuratūros teisingumu negalima. Tokia nusikaltėlė,jau yra informacija, kad net tėvams neleidžiama susitikti

Tomui J.       2019-11-9 15:12

Nemaitinkite trolio. Bet kokie klaikiausi jo nesveikos vaizduotės kliedesiai sąsiui yra faktai. Tegul psichiatrai aiškinasi.

dar ir naudojasi proga       2019-11-9 15:10

Pasinaudoję triukšmu dėl Venckienės, valdžiažmogiai galų gale pripažino, kad gesinant gaisrą Alytuje į Nemuną nutekėjo tūstančiai kubinių metrų užteršto vandens. Dabar tie nuodingi suodžiai nusės Kauno mariose. O ten ir taip nuo sovietmečio dugne guli radioaktyvios sąnašos iš Gardine veikusių įmonių. Kažkada norėjo valyti dugną, bet pabūgo sudrumsti radioaktyvias nuosėdas. Dabar Kauno marių dugno išvalymas gali tapti neišvengiamu.

T0mas J.       2019-11-9 15:08

Stasy,
niekada nėra buvę, kad Venckienė, gavusi šaukimą iš policijos, prokuratūros ar teismo jį ignoruotų, neatvyktų. Nė karto!
Teisingai parašiau? Ar bandysi FAKTAIS paneigti?!

ani >> ger 15:53       2019-11-9 15:05

Šitie agentūriniai sisteminiai yra dvejopi. Vieni klykia, kad balsuoti yra ne teisė, bet pareiga, ir reikalauja visus varu suvaryti. Kiti klykia, kad balsuoti visiškai negalima, nes taip užsiriši kilpą ant kaklo. Ir vieni, ir kiti yra valstybės ir jos piliečių priešai. Jie nepalieka piliečiams pasirinkimo teisės. Tai pati didžiausia panieka. Žmogus turi turėti teisę nebalsuoti, kai reikia rinktis tik iš dviejų blogybių, ir turi turėti teisę balsuoti už tai, kam pritaria. Niekada negalima pasitikėti tais, kurie tvirtina žiną ,,vienintelę tiesą”. Jie tik propagandistai, ir ne už ačiū.

>>> Almantas 2019-11-9 13:07       2019-11-9 14:56

Statutinis pareigūnas S. Skvernelis vykdė ne teisingumo ministro, o vidaus reikalų ministro A. Meliano nurodmus, todėl Gentvilas ir ardės konstituciniame teisme, nes ministrą delegavo liberalų ir centro partija.
O Juozapas teisingai rašo, kas iš tų straipsnių, ateis nauji rinkimai ir tauta vėl užguls balsadėžes, gentvilai, šimašiai ir kitokie adomėnai sėdės Seime, o tautos numylėtinis ir toliau maudysis reitinguose.

ger > ger'ui 15:09       2019-11-9 14:53

Ačiū už aviną, idiotą ir krūvą keiksmažodžių. Vadinasi, užmyniau ant labai skaudaus mazolio, agentūrinis sistemini. Vadinasi, tikrai paniškai bijai, kad gali ateiti balsuoti ne vien tie, kurie iš inercijos balsuoja už konservuotus ar socdeminius liberastus ir Co. Tau šitie abeji ,,gimtieji” ir maitinantieji. Tai ką - prie kitų badu padvėstum? Negi už darbą KGB neskaičiuoja stažo ir negausi pensijos? Nebent ir dabar rašai ne iš Lietuvos?

stasys        2019-11-9 14:40

Juozas .. suviliojo tamsta kaip maža vaiką gražiu saldainiu .

Juozas       2019-11-9 14:38

Gal nustebusi teisininkų bendruomenė galėtų pajudinti savo užpakalius ir pareikšti bendrą komunikatą ta proga. Juk yra advokatų taryba- bendras pareiškimas gal pajudintų teisėjų klaną? Jei politikams draudžiama kištis į teisėsaugos darbą, tai teisininkų bendruomenė gal ne tik gali kištis, bet ir turi pareigą tai daryti, rodyti savo kolegų klaidas.

stasys        2019-11-9 14:36

Vaidai Vds ..Jauni kaip tik ir yra Jums problema , na neveikia sovietinė smegenų skalbykla jaunai kartai , neveikia .smile Viena teisingai išspręsta rezonansinė byla gali nuversti kalnus visuomenėje ir pramušti tokia skyle patvoriniu kaktose kad ta zoologijos gyventoju rūšis jau neprisikeltu . smile)

stasys        2019-11-9 14:30

Veličkos samprotavimai galėtu būti labiau pagrįsti argumentais . Pav. nors kaltinamoji ir teisiama pirma karta , bet ji nėra tas asmuo kuris bendradarbiauja su teisėsauga .Priešingai jos kaltinimu eilutėje rastume ta įtarimą kuris tik įrodo kad ji nėra pavyzdingas Lietuvos įstatymus gerbiantis pilietis. Primenu Garliava vis dar yra Lietuvos respublikos sudėtyje todėl tam nusikaltimui yra taikomi Lietuviški įstatymai. Apie užkardymo proporcingumą , yra ir kitas požiūris ..žmogus ilga laiką slapstėsi ir tik dėka ekstradicijos įstatymo gražintas į Lietuva negali būti traktuojamas kaip nekeliantis grėsme visuomenei , netgi tuo atveju jei pareikštu įtarimu sąraše nėra sunkiu nusikaltimu . Sąrašą įtarimu galima plėsti iš anksto informavus apie tai Amerikos teisėtvarkos institucijas . Čia kalba eina apie Lietuvos respublikos pilietį ne Amerikos ..skaitykite įstatymus mielas ponas Velička , advokate.

nepamirškite       2019-11-9 14:22

O mes mokame algas tokiems parazitams.

T0mas J.       2019-11-9 14:17

Autorius labai neaiškiai įvardija datas.. kai jis rašo “iki vasario 13-osios” - turi omeny “iki 2021 m. vasario 13”, ar taip? Reikia rašyti taip, kad net aš suprasčiau.

Prasidėjo mitingas       2019-11-9 14:12

prie televizijos pastato ar prie kompiuterio?

Tikrai,       2019-11-9 14:09

burnojame tik prie kompo, o štai ateiti prie teismo pastato bijome. Negi galima vien tik spaudinėjant klaviatūra ką nors nugalėti. Tai nebent prisipažinkime, kad nieko be Dievo negalime. Taip esu silpnas ir bejėgis, narve uždarytas padarėlis. Dieve padėk mums silpniems. Duok tos drąsos kuria buvai apginklavęs sausio įvykių dalyvius.

ger'ui       2019-11-9 14:09

“labai baisu, kad į rinkimus neateitų daugiau žmonių ir kad jie nenubalsuotų už tuos, kurių taip paniškai bijai.”
jitittvaju matj!
trata tata tata ta!
mielas herojiškasis- atsakyk į paprastutėlį klausimą:
o kodėl trisdešimt metų vis niekaip nenubalsuojama už tuos nuostabiuosius?
kur tie paslaptingi gelbėtojai?
gal turi kokius garantinius raštus, kad jie tikai stebklingi?
abejoju.
panašu, jog esi tiesiog stebuklais tikintis pigaus romantizmo avinas, kurio smgenų vingelyje tarp ragų yra tik viena “strategija”- darom bele ką, o galvosim kai jau bus po viskam”
bet gi hujova gyventi būtent dėl tokių idiotų daugumos balsais primestų valdžių
ir panašu, jog kuo toliau tuo bus dar huawei

Viešpatie,        2019-11-9 14:01

pasigailėk mūsų silpnų ir nepajėgių apsiginti nuo mums nesuvokiamo protu priešo, kuris lyg maras apsėdo mus visus. Jaučiamės bejėgiai ir silpni. Duok mums savo stiprybės ir išminties pasipriešinti tai bacilai.

lietuviškos realybės gelmė       2019-11-9 13:57

kai atrodo, kad jau pasiektas visiškas dugnų dugnas,
pasigirsta beldimas iš apačios smile

 

Oho,       2019-11-9 13:57

kažkas Bolševikų partijos narį ir Matuškos čempioną herojumi daro. Na ir tamsumas tų zubrylų, tiesa? Kur užsibūrėte ant to Paksiaus, a? Gal tuo metu, kai apolitinis nabagas lddp-istu buvo, a? Akivaizdu, kad lietuviams, ypač jauniems, patinka lakstantys po partijas ir gerą deziuką davatkoms varinėjantys. Ar ne Vanagaitė su Kutraite jam kalbas rašinėjo, kad runkeliai geriau kibtų, patikslinkite, gerai, kas daugiau žinote?

ger > balansuotojui       2019-11-9 13:57

Esi sistemos dalis, tau labai patogu, tu joje puikiai prisitaikęs. Todėl tau labai baisu, kad į rinkimus neateitų daugiau žmonių ir kad jie nenubalsuotų už tuos, kurių taip paniškai bijai.

Na mieli tautiečiai       2019-11-9 13:52

prisipažinkime, kad esame išsigandę ir pasimetę. O štai Jėzus apsiginklavo tik bizūnu nuvyto iš virvučių ir išvarė niekadėjus. Gal paprašom Jėzaus, kad duotų ir mums savo Dvasios stiprybės ir išminties, kad galėtume pasipriešinti tai šlikštynei, kuri mus “apsėdo”.

hmm       2019-11-9 13:38

tarybiniais laikais “teisėsauga” irgi buvo budri - jei turi užsienyje giminių - esi pavojingas, antitarybinis ir potencialus sistemos griovėjas.  O jei tas užsienyje dar kovoja prieš sistemą - tai Lietuvoje esantis turi būti pastoviai kgb priežiūroje.

Tvankstas       2019-11-9 13:27

Almantas     2019-11-9 13:07 - man labai gaila, kad Jūs vis kartojate savo įsimylėjimą R. Paksui.
Esu neseniai aprašęs pasisakymuose tiesos lt dėsningą R. Pakso ėjimą į apkaltą - tai vyko gal 15, gal 20 metų ar 25.
Bent persiskaitykite, pasidomėkite mano pateiktomis žiniomis internete - pakankamai yra likę plačių aprašymų.
Nejaugi Jums smagu visą laiką važiuoti ta pačia kvailio pavara ?

egzistencijos balansas       2019-11-9 13:21

Mes vis balsuojam, balsuojam, balsuojam…
Tarp balsavimų stovim ant taburetės su virve po kaklu ir balansuojam, balansuojam.

Almantui 13:07       2019-11-9 13:16

Viską labai teisingai rašote, tik iš Pakso nereikia daryti šventojo. Jis paprasčiausiai paskutinę minutę pasirinko tą, kuris brangiau mokėjo. Jam pasirodė, kad Borisovo globa, o vėliau ir nemokama kelionė privačiu lėktuvu aplink pasaulį labiau apsimoka negu karjera konservatorių gretose. Nelabai ir teapsiriko. O kiek dar žiniasklaida nepaskelbė?

visoms MOTERIMS,       2019-11-9 13:08

teisėsaugoje, politikoje ar valdžioje. Gal jūs galvojate, kad tie vyrai su šlipsais jus gerbia? Šventas naivumas. Ir Neringos, ir Rasos atvejai tik rodo, kad po tais šlipsais džentelmeniškumo 0.

Jules       2019-11-9 13:03

Šitiek raumeningų, fiziškai stiprių vyrų, šitiek dramblių, saugo vieną moterį- kovotoją už žmogaus teises ir teisingumą, už nešališką teismų sistemą. Šitiek nedesovietizuotų, neliustruotų, sovietizuotų prokurorų ir teisėjų prieš vieną moterį Trisdešimtmečio proga atakuoja ir laiko didžiausia nusikaltėle, ir mus baugina, gąsdina ir perspėja, įspėja, kad prasčiokėliai nė nebandytų ginti savo teisių, kovoti už savo orumą ir prigimtines teises. O kodėl Alytaus padangų padegėjai nesėdi, padarę išties milžinišką žalą tautai? Jie laisvi ir pasipūtę, nes iš Rotary, iš masonų ložės, tiesa? Iš tos ložės, kuri mus valdo, kontroliuoja ir seką kiekvieną mūsų mintį, mūsų nuomones ir visas pražangas nekilmingųjų suregistruoja.

Šiandien Laterano bazilikos atšventinimo iškilmė.       2019-11-9 13:02

Labai aktuali ir šiai dienai skirta Evangelija apie Jėzaus padaryta akciją, t.y. neapsikentęs nepagarba Dievo Namams (Jn 2, 13–22) “...Susukęs iš virvučių rimbą, jis išvijo visus iš šventyklos, išvarė avis ir jaučius, išbarstė keitėjų pinigus, išvartė jų stalus.
  Karvelių pardavėjams jis pasakė: „Pasiimkite savo paukščius ir iš mano Tėvo namų nedarykite prekybos namų!...“ kun. Artūro Kazlausko komentaras: “...Štai kodėl prieš kraštutinį blogį - kraštutinės priemonės. Čia per daug svarbūs dalykai, kad pajėgtum išlikti mandagiu, išauklėtu, kantriu. Viešam skandalui reikia pasipriešinti tuoj pat, nelaukiant, neieškant tinkamesnių formų. Iš esmės, už šį žingsnį Jėzus sumokės brangiai. Tai bus tas lašas, kuris perpildė taurę. Ir išprovokavo sprendimą Jėzų nužudyti. Mes, Jėzaus mokiniais, kas bebūtume - kunigai, pasauliečiai, ar esame jautrūs, kaip jis, saugodami gerą, nesuterštą Dievo vardą? O gal tikimės smilkalų dūmais pabandyti pridengti pinigų skimčiojimą ir turgaus erzelį?”

 

ilga kaip šimtmečiai diena       2019-11-9 13:01

Ak, na nejaugi niekas mums neprižadės Šviesaus Rytojaus? Mes taip mėgstame gražius pažadus, turėtume kuo tikėti, būtų už ką balsuoti.
Už metų rinkimai o balsuoti nėra už ką. Kaip gyventi nepabalsavus? Vardan ko?
Be rinkimų mankurto gyvemimas netenka prasmės…

aklųjų šalis       2019-11-9 12:51

Priešas nematomas? Griūk negyvas! Kokiu spangu rekia būti, ķad nematyti priešų, kada visų medijų ruporai transliuoja vien riebius priešų snukius?

Gal tiesą rašo Almantas?       2019-11-9 12:45

Svarbiausia, kad kovoti su “nematomu priešu” yra sunkiausia. Okupavo mus, galutinai okupavo. Viskas yra pajungta tai nematomai, tikrąjį veidą slepenčiai, bet valdžią turinčiai “jėgai”.

aviukas Šonas       2019-11-9 12:44

Vadovavimui reikia proto. Mes, avinai neturim proto, todėl iš savo tarpo negalim surasti tinkamo prezidentavimui. Ką rarom? Kandidatus savo ganymui renkamės iš biškelį gudresnių negu mes. Už mus gudresni vilkai.
Todėl prezidentus mes renkam iš vilkų kurie išsikelia save kandidatais į avinų ptezidentus.
Paskutinisyk turėjom rinktis tar Vilkės ir Vilko. Nutarėm jog Vilkas dauk gereu už Vilkę. Jis nedraskys mūsų atvirai, o mus ės mandagei, tvarkingai, pagarbiai valgys.
Va pažiūrėkite kaip gražu- mūsų Vilkas net pas Papą nuvažiavo. Gavo palaiminimą daryti iš mūsų ekologiškus Gerovės šašlykus. Argi ne gražu?

Šiaip,       2019-11-9 12:39

manau, kad sistema parodė savo visišką  silpnumą. Nebegali nieko padaryti, tai bent įkaskim, t.y.  sistema davė nurodymą “na ką nors padaryk”, o teisėjas tik įvykdė tai, ką galėjo padaryti.

LPT       2019-11-9 12:37

Susirenka banditai į savo televizijas Sembarai ir kiti Krušalai ir kuria planus, kaip nubaust moterį, kuri gynė pedofilu išnaudojamus vaikus( buvo dvi mergaites!)  Nuo tokio vaizdelio vemt norisi!!! O mes dar tuos parazitus išlaikome!

durniems nors kuolą ant galvos tašyk       2019-11-9 12:34

Jeigu kvailys įtiki kažkuo, durniui argumentų nereikia.
Daug mulkių ėjo rinkti naujo režimo vadovo.
Tik absoliutūs glušai gali tikėti jog režimo “prezidentas” atstovaus prastuomenės interesus.
O tiki totali rauguma!
Tai ką gali pakeisti jeigu visuomenės dauguma yra visiški idiotai?

geriau žvirblis rankoj       2019-11-9 12:29

Taip, Didingas Paminklas būtų labai naudingas. Bet tai labai ilgai uštruks. Reike kat būtų greičeu. Skaitau, jok gereuse ant vatmano nusipiešti plakatų ir eiti acistoti valdžei po langais. Reikia stovėti ne valandą o visą dieną.
Nu o vakare nueisim namo. Toks Planas pac realeuses. Turėtų suveikti.

Deivis       2019-11-9 12:27

Teisingai žemiau parašyta,-ar banditų gaują galima vadinti valdžia? Pridurčiau, - ar pedofilų klaną galima vadinti teisėsauga?

Gerb. advokate,       2019-11-9 12:27

o ar ne absurdas mesti prokurorų kaltinimai , kad seneliai ir Venckienė yra pedofilai?Tai ne absurdas, tai didžiausios patyčios iš žmonių ir sąžiningų teisininkų. Atsimenu, skaičiau , kad Venckienei buvo pratęsta mergaitės globa motyvuojant tuo , kad ji tinkamai rūpinasi globotine, kad mergaitei sudarytos geros gyvenimo sąlygos.. O šturmo metu tos pačios vaikteisės raudoname maišelyje atsinešė kaldrytę ir leido jėga ištempti mergaitę..Prokuroras Jakutis suprantama kalba pasakė, kad jei Venckienė prisipažintų kalta, tai gal išvengtų suėmimo. Ar čia ne spaudimas? Kodėl tyli teismų bendruomenė?Ar neliko sąžiningų teisininkų? Ko jie tylėdami bijo?O teisėjas Purvainis?Suėmė Venckienę  todėl, kad ji , neva, galinti be paso pabėgti,kad ji neturi darbo, kad yra išsiskyrusi ir kad kad neturi kur gyventi , todėl teisėjas nutarė apgyvendino ją kalėjime. Reikia įsivaizduoti kokias nutartis tokie teisėjai priima kitose neviešinamose bylose ir suprasti, kodėl žmonės taip nepasitiki teisingumu?Ir į ką žmogui kreiptis, kam   pasiskųsti? Prezidentui , stebinčiam įvykius iš Vatikano ir nematančiam kokie graužikai graužiasi po valstybės pamatais???

pakaks plepėt!       2019-11-9 12:22

Viskas labai lengva. Reikia tik vieno dalyko- pastatyti kuo didesnį Vyčio paminklą ir viskas tuoj pat pagerės. Įkvėpti Didingo Monumento lietuviai nueis į rinkimus ir pririnks daug dorų liaudies tarnų. Nu tada tie dori tarnai viską ir padarys. Kas čia neaiškaus? Reikia ne galvoti o daryti! Kai padarysim tada ir žiūrėsim kas gavosi.

in nomine       2019-11-9 12:17

Kol žmonės neįsisąmonins kad “konstitucija” Lietuvoje de facto yra niekinis pliurpalų rinkinys, kad ta deklaratyvių texių knygelė yra tik kriminalinės chuntos priefanga, kol žmonės banditų gaują vadins valdžia, kol režimą vadins santvarka, kol egzistuos bukai naivus tikėjimas ” rinkimų” cirkais- t.y., kol daiktai nebus pradėti vadinti tikrais vardais, tol viskas tik dar labiau blogės.
Norint nugalėti blogį, pirmiausia jį reikia įvardinti tikruoju vardu.
Blogis Lietuvoje klesti vien dėl žmonių kvailumo, o iš kvailumo seka nuolankumas.

Almantas       2019-11-9 12:07

Skvernelis aisku siknius ir tiek,bet jis tuo metu buvo statutinis pereigunas,gavo isakyma is tuometinio teisingumo ministro Simasiaus ir privalejo pravesti sturma Kedziu name arba atsistatydinti.Zinau tik viena politika kuris taip pasielge tai Rolandas Paksas. Daugiau niekas nebande eiti pries sistema.Kas stovejo uz Simasiaus?Reikia neuzmirsti komunistu garbes nario A.Sakalo.Tai jis Pikeliskiu kaime prie vaiku namu ikure poilsio namus teisejams ir prokurorams ir kas is to gavosi.Kiek nesciu nepilnameciu.Visur aktyvus buvo psichologas be diplomo Slusnys.Dabar jis prezidento patarejas ir tt. ir tt.Sistema veikia,nors bando triesti,kad jie valosi.Pagalvokite i vieno advokato portfeli buvo imontuota “blake"ir suimta desimt teiseju ir kazkiek advokatu!!!O jeigu butu sumontave desimt “blakiu"i desimt advokatu portfeliu ivairuose Lietuvos rajonuose,butu pamate,kad 90% teiseju yra korumpuoti vagys.Bet to niekada nebus jeigu nepakeisime sistemos.O jos pakeisti praktiskai nematau galimybes.Netgi rasantieji i Tiesos Lt pradedant Radzvilu ie baigiant Sinica niekas nebando liesti sito Lietuvos vezio-teismu sistemos.Ne ka mazesnis Lietuvos vezys taip vadinama ziniasklaida.O uz viso to stovi 75 metams uzsislaptine KGB darbuotojai.Pagalvokite ,jeigu KGB darbuotoja “partskolos destytoja"tapo Lietuvos prezidente|specialiai p mazoji|tai apie ka mes galime kalbeti,apie kokia Lietuva.Gal 75% dabartinio jaunimo-uzzmbinti buratinai.Ka televizorius pasake jiems -sventa tiesa.Milijonai metami Tapinams,delfiams,LRT,kad “pudrintu"jaunimui smegenis.O Zmoniu-Autoritetu Lietuvoje neatsiranda.Aisku sistema bandytu susidoroti kaip su Venckiene,neblogiau kaip Putinas Maskvoje ar Lukasenka Minske,bet tada nors zinotume kas yra kas.Ir reikia suprasti sistema be kovos nepasiduos tik ar atsiras zmoniu kurie sutiktu buti niekinami subinlaiziu “zurnalistu”,sedeti kalejimuose vardan tos…

Patarĺė       2019-11-9 11:54

Dar ir dabar aktuali ,,Šunys loja, o karavanas eina’‘,melo karavanas eina, tiesa loja.

(Ne)Gerovė.       2019-11-9 11:53

  Tai štai kokia pas mus yra viena iš keturių valdžios dedamųjų - korumpuota, nusikalstamai dirba, remdamasi tarnybine padėtimi, klastoja kaltinimus ir bylas, taip atstovaudama neteisingumui. Ir su ja prezidentas žada sukurti gervę. Kyla klausimas - gerovę kam? - blogio jėgoms , nes kitų taip ir nematyti.

demokratiškas feodalas       2019-11-9 11:49

Brangūs Lietuvos baudžiauninkai, Mes suteikiame jums laivę. Verkti.

realiai       2019-11-9 11:39

fakto konstatavimas niekaip nekeičia esamos padėties
galima rypuoti iki užkimimo, bet kol nebus drąstiškai aktyvaus masinio pasipriešinimo, tol viskas taip ir bus
ar visuomenė priešinsis?
ne.
ateis stebuklingi gelbėtojai?
stebuklai būna tik pasakose apie jemelias
reiškia viskas bus kaip yra
iki galutinio Lietuvos sunaikinimo

vil       2019-11-9 11:33

Visiška teisėsaugos degradacija…

Tikrai tai ne absurdas, tai tiesa...       2019-11-9 11:24

Visur, visur tik patyčios - teismuose, mokyklose, ligoninėse, seime, valdiškose įstaigose, policijoje, įmonėse, net bažnyčioje iš kunigų, ir t.t.. Mūsų visuomenė serga, labai serga, sergame mes visi. Atsisukime į Dievą, vadovaukimės tik Jo TIESA ir MEILE.

tiesos       2019-11-9 11:17

Jurbarkietis už žandikaulio sulaužymą kaltinamas už nežymų sveikatos sutrikdymą,o
Neringa už sudavimą pareigūnui per ranką sėdi kalėjime. Va čia tai teisingumas.
Skverneliui pasveikti nėra šansų, kol jo gauja ir toliau tyčiosis iš nekaltų žmonių.
Aukščiausias iš viršaus davė jam suprasti, kad jis turi atgailauti ir atsiprašyti už
savo klaidas.

lava       2019-11-9 10:57

Jeigu telike vos 4 juokingi kaltinimai, tai is kokio pirsto islauzta ” Perversmininku” byla ? Ka gi zadama daryti su ” perversmininkais”? Gal jiems ne pro sali butu JAV teisingumas ?

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Robertas Grigas. Jei iš LRT diktorių atsirastų...

Grėsmės lygių nebeliko. Įsigaliojo naujas Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas

Tomas Baranauskas. Atmintinos dienos ir Kazys Škirpa

Vincentas Vobolevičius. ES direktyvos: kas jos ir ką jos gali?

Vidas Rachlevičius. Mes vėl pralaimim neiššovę...

Advokatas Remigijus Merkevičius neįžvelgia jokio moters nusikaltimo: jos sulaikymui pagrindo nebuvo

Liudvikas Jakimavičius. Atsako belaukiant: jis bus žiaurus ir visiškai kitoks nei prognozuojama

„Meilės krantų“ autorius Gitenis Umbrasas: Jausmas, lyg kas ranką pjautų

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Policinės valstybės sentencijos

Tomas Baranauskas. Tokia policija – grėsmė nacionaliniam saugumui

Audriaus Bačiulio replika apie naująją tvarką „Šimašiaus okupuotame Vilniuje“

Buitinė trauma ar policininkų smurtas? arba Popierius viską pakenčia, o lietuvis?

Vygantas Malinauskas. Kai liberalizmas tampa vyraujančia ideologija

Algimantas Rusteika. Pasaka ne pasaka apie tai, kas visada skęsta, o kas tik paviršiumi plaukioja

Geroji Naujiena: Kad Dievo išmintis apsigyventų ir mūsų tautoje

Susipažinkime: Dievo tarnaitė Elena Spirgevičiūtė

Liudvikas Jakimavičius: Pagaliau supratau

Raimondas Navickas. Čia Šimašiaus Vilnius ar Sobianino Maskva?

Vytautas Radžvilas. Taip – tai dar vieno „bananų baliaus“ repeticija

Nida Vasiliauskaitė. Išsilavinusių žmonių Lietuvai nereikia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.