Naujienos

Neringa Venckienė apskundė teismui JAV ekstradicijos tvarką kaip nekonstitucinę

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 4 d. 2:07

9     

    

Neringa Venckienė apskundė teismui JAV ekstradicijos tvarką kaip nekonstitucinę

Rugsėjo 3 d. „The New York Times“ paskelbė žinutę, jog Čikagoje federaliniame kalėjime įkalinta buvusi įstatymų leidėja ir teisėja nori, kad teismas priimtų nutartį, kuri įpareigotų Donaldo Trumpo administraciją pripažinti, kad jos ekstradicija neatitinka JAV Konstitucijos.

Praėjusį penktadienį, rugpjūčio 31-osios popietę, 47 metų Neringos Venckienės advokatai pateikė apeliacinį skundą remdamiesi Čikagoje 7-ojo JAV apeliacinio teismo nutartimi prašydami nutraukti jos ekstradiciją. Teismo prašyme teigiama, jog teismai yra nustatę, kad Valstybės departamentas turi kone visą diskreciją dėl ekstradicijos. Tačiau, kaip rodo Venckienės byla, atėjo laikas persvarstyti šias nuostatas.

„The New York Times“ savo skaitytojams trumpai primena, kad Lietuvoje Neringai Venckienei pareikšti kaltinimai dėl jos teiginių, jog Lietuvoje veikia įtakingas pedofilų tinklas. Ji ir jos šeima baiminasi, kad ir ji bus nužudyta, jei bus priversta sugrįžti.

Kadangi Valstybinis JAV departamentas nenurodė priežasčių, dėl kurių balandžio mėnesį patvirtino jos ekstradiciją, apeliaciniame skunde teigiama, kad neįmanoma užginčyti tokio sprendimo ir todėl yra pažeidžiamos Neringos Venckienės procesinės teisės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiprybės       2018-09-6 4:14

gerbiamai teisėjai Neringai ir jos šauniam sūnui Karoliui. Tiesa visada nugali.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-5 17:25

Noriu pareklamuoti savo 2018-08-18 straipsnelį “Grąžinti nereikia, palikti”, kurio tikrai neatspausdintų tiesos.lt, nes net 1 puslapiuko tekso šis portalas neatspausdino. Taigi skaitykite, čia tikrai į temą:

http://www.ekspertai.eu/grazinti-nereikiapalikti/

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7003:grazinti-nereikia-palikti&catid=31&Itemid=101


http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-grazinti-nereikia-palikti/

Pensininke       2018-09-5 10:45

Baiminuosi galvodama jau apie busimus prezidento rinkimus, kai pradedama ikyriai pirsti ivairus nepilnaverciai STATYNIAI. Lietuva nebus demokratine valstybe, kol nebus sazininga, kompententinga ir NEPRIKLAUSOMA TEISESAUGA>

Oho!       2018-09-4 15:18

“Garleva” valdo!

Lietuva valdoma        2018-09-4 10:59

pagal PONIATKES.

Dzeikas       2018-09-4 8:47

PS. Net neabejoju, kad jankiai ta metastaze pas save nukapos ir kaip Persejas nukirtes Gorgonai galva kakla pridegins , kad nauja galva nebeataugtu. PAS SAVE. Lietuvon deja jie nelis.
Kaip jie patys sake, susidure su rusu mafija, - italu mafija baisesne buvo - ir tai sudorojom ir klounais pavertem(sian is italu mafijos JAV saipomasi isstatant juos kone skalbiniu vagimis), tas pats laukia ir rusu.
Amerikieciai tokie.Kai problema tampa PROBLEMA ji sutvarkoma greitai ir efektyviai nepaliekant vietos jai ateityj. Pvz., po to kai pries 150 metu sudege Manhetene siuvimo cechalis kartu su keliasdesimt siuveju, nuo to laiko gaisrinis isejimas is patalpu Amerikoje sventa vieta - nemaciau imones , net ir kinietiskos, kur avarinis isejimas butu uzgriozdintas ar uzrakintas.Prie maximos tvarkos, kai griuvant luboms kasininkes kunu dangsto kasos banka ipratusiems lietuviams turbut sunku suprast, bet stenkites.

Dzeikas       2018-09-4 8:33

Vladai Vilimai, jus taip nejuokaukite. Nes pajuokavimai ant Lietuvos turi tendencija pildytis.Pvz., juokavau 1995m , kad tesiant lietuviska tendencija ponai igis pirmos nakties teise i bernu nuotakas ir dukras, o Henrikas Daktaras neatmestina kandidatura VR ministru ar net prezidenturai.
Tai buvo tik pokstas , taciau TADA pats netikejau, kad realybe gali taip priarteti, kad tai nebeatrodys -utopija ar anti-.

KKK kūrikas-dvasiū aškytojas       2018-09-4 7:31

Reike skubei suteikti JAV teismuj mūsū KKK ajškintojū internacionalinią pagalbą. Bo kitajp gali žlugti diamokratijia ant Amerikos.

Dzeikas       2018-09-4 7:02

Gera zinia geram apipavidalinime.Venckiene pajudino JAV istatymdavyste ir parase ne bet kas, o laikrastis kurio vaidmuo na bemaz kad kaip “Pravda” TSRS(kontekstas fono aisku skiriasi).
Va taip Lietuva ir naikina ir svetimiems atiduoda savo aukso fonda- talentingiausius zmones. Juk jeigu Venckiene tapo veiksniu tobulinanciu JAV istatimdavyste - kiek ji galejo nuveikti Lietuvoje?
Jeigu Venckienei pavyktu apsiginti ir ja paliktu ramybeje JAV - jau butu geris. Jeigu gi jos byla sukels tektonini luzi, arba kad ir korekcijas JAV politikoje (Lietuvos atzvilgiu, daugiau tiketis reikstu susipykt su protu) dar vienas Apvaizdos egzistavimo ir Jos daromu stebuklu irodymas ir Jos veikimo budo parodymas.
Regintiems.


Rekomenduojame

Arkiv. Sigito Tamkevičiaus homilija Aušros Vartų atlaiduose: Gailestingumo pamokos

Istorinis įvykis Lietuvoje: advokatas Saulius Dambrauskas kviečia ginti viešąjį interesą ir tapti grupės ieškinio nariu

Andrius Švarplys. Trumpas žmonijos istorijos įvadas :)

Vytautas Radžvilas. Artėjant geopolitinės sistemos audrai

Andrejus Gaidamavičius. Labanoro regioninio parko valstybiniuose miškuose atsivers dar apie 90 ha naujų plynių!

Vidas Rachlevičius. Atėjo lūžio taškas – Lietuvai ir vėl reikia rimtai rinktis

Jonas Kaminskas. Vyriausios Rinkimų Komisijos nariai nesuprato ar nenorėjo suprasti?

Vidmantas Valiušaitis. Nejau Šakalienės ir Majausko įstatymas yra aukščiau už Lietuvos Konstituciją ir Visuotinę žmogaus teisių deklaraciją?

Rimantas Dagys. Ką reiškia Lygių galimybių kontrolierės Agnetos Skardžiuvienės išpuolis prieš Katalikų bažnyčią, policiją, teismus?

Rasa Dijokaitė. Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose ir kas pareikalaus, kad tai liautųsi?

Valdas Vasiliauskas. Tušti mokyklų suolai

A.Merkel ES „vizija“: tolerancija – „Europos siela“, kad apgintume savo bendruomenę, reikalinga „tikra ES kariuomenė“, bet ji nebus „anti-NATO“

Tautos forumo kreipimasis dėl Sąjūdžio istorijos falsifikavimo LRT ir VU TSPMI

Vincentas Vobolevičius. Keistas vidutinės pensijos ir skurdo rizikos tandemas

Aušra Gabalytė, Aikštės TV: įsimintinos akimirkos iš „Tikinčiųjų teisėms ginti katalikų komiteto“ 40 metų jubiliejaus paminėjimo

Vaiko teisių apsauga: Lino Kukuraičio ir Rimanto Dagio diskusija Marijos radijuje

Audrius Bačiulis ir Vytautas Sinica apie naujausią Emanuelio Macrono „išradimą“: „Nacionalizmas yra patriotizmo išdavystė“

Nida Vasiliauskaitė. Apie populizmą

Aušra Maldeikienė. Vakarykštės dienos užsienio politika

Andrejus Gaidamavičius tiems, kurie myli mišką, bet sako: „Tai kad aš nieko apie jį neišmanau…“

Neterminuotą streiką pradėję mokytojai nusiteikę ryžtingai

Sušaudytos ir nukankintos Lietuvos vyriausybės

Algimantas Rusteika. Laiko jums liko nebedaug

Sekmadienį Vilniuje paminėtas Holodomoro 85-etis

Geroji Naujiena: „Palaiminti dvasingieji vargdieniai: jų yra dangaus karalystė“  (Mt 5, 3)

Vytautas Sinica. Ir katalikų pogrindis bus paniekintas

Rimantas Rubavičius. Apie toleranciją

Valdas Vasiliauskas. E. Macrono „Potiomkino kaimai“, arba Ar Amerikai reikės trečią kartą gelbėti Europą?

Algimantas Rusteika. Dveji metai su Donaldu Trumpu. Jūsų dėmesiui – lietuviško ikilytinio, lytinio ir polytinio elito analizė

Jurga Lago. Apie tą Lietuvą, kuri it bloga motina, pati patyrusi smurtą, nemyli savo vaikų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.