Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės

Neringa Venckienė apskundė teismui JAV ekstradicijos tvarką kaip nekonstitucinę

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 4 d. 1:07

9     

    

Neringa Venckienė apskundė teismui JAV ekstradicijos tvarką kaip nekonstitucinę

Rugsėjo 3 d. „The New York Times“ paskelbė žinutę, jog Čikagoje federaliniame kalėjime įkalinta buvusi įstatymų leidėja ir teisėja nori, kad teismas priimtų nutartį, kuri įpareigotų Donaldo Trumpo administraciją pripažinti, kad jos ekstradicija neatitinka JAV Konstitucijos.

Praėjusį penktadienį, rugpjūčio 31-osios popietę, 47 metų Neringos Venckienės advokatai pateikė apeliacinį skundą remdamiesi Čikagoje 7-ojo JAV apeliacinio teismo nutartimi prašydami nutraukti jos ekstradiciją. Teismo prašyme teigiama, jog teismai yra nustatę, kad Valstybės departamentas turi kone visą diskreciją dėl ekstradicijos. Tačiau, kaip rodo Venckienės byla, atėjo laikas persvarstyti šias nuostatas.

„The New York Times“ savo skaitytojams trumpai primena, kad Lietuvoje Neringai Venckienei pareikšti kaltinimai dėl jos teiginių, jog Lietuvoje veikia įtakingas pedofilų tinklas. Ji ir jos šeima baiminasi, kad ir ji bus nužudyta, jei bus priversta sugrįžti.

Kadangi Valstybinis JAV departamentas nenurodė priežasčių, dėl kurių balandžio mėnesį patvirtino jos ekstradiciją, apeliaciniame skunde teigiama, kad neįmanoma užginčyti tokio sprendimo ir todėl yra pažeidžiamos Neringos Venckienės procesinės teisės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiprybės       2018-09-6 3:14

gerbiamai teisėjai Neringai ir jos šauniam sūnui Karoliui. Tiesa visada nugali.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-5 16:25

Noriu pareklamuoti savo 2018-08-18 straipsnelį “Grąžinti nereikia, palikti”, kurio tikrai neatspausdintų tiesos.lt, nes net 1 puslapiuko tekso šis portalas neatspausdino. Taigi skaitykite, čia tikrai į temą:

http://www.ekspertai.eu/grazinti-nereikiapalikti/

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7003:grazinti-nereikia-palikti&catid=31&Itemid=101


http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-grazinti-nereikia-palikti/

Pensininke       2018-09-5 9:45

Baiminuosi galvodama jau apie busimus prezidento rinkimus, kai pradedama ikyriai pirsti ivairus nepilnaverciai STATYNIAI. Lietuva nebus demokratine valstybe, kol nebus sazininga, kompententinga ir NEPRIKLAUSOMA TEISESAUGA>

Oho!       2018-09-4 14:18

“Garleva” valdo!

Lietuva valdoma        2018-09-4 9:59

pagal PONIATKES.

Dzeikas       2018-09-4 7:47

PS. Net neabejoju, kad jankiai ta metastaze pas save nukapos ir kaip Persejas nukirtes Gorgonai galva kakla pridegins , kad nauja galva nebeataugtu. PAS SAVE. Lietuvon deja jie nelis.
Kaip jie patys sake, susidure su rusu mafija, - italu mafija baisesne buvo - ir tai sudorojom ir klounais pavertem(sian is italu mafijos JAV saipomasi isstatant juos kone skalbiniu vagimis), tas pats laukia ir rusu.
Amerikieciai tokie.Kai problema tampa PROBLEMA ji sutvarkoma greitai ir efektyviai nepaliekant vietos jai ateityj. Pvz., po to kai pries 150 metu sudege Manhetene siuvimo cechalis kartu su keliasdesimt siuveju, nuo to laiko gaisrinis isejimas is patalpu Amerikoje sventa vieta - nemaciau imones , net ir kinietiskos, kur avarinis isejimas butu uzgriozdintas ar uzrakintas.Prie maximos tvarkos, kai griuvant luboms kasininkes kunu dangsto kasos banka ipratusiems lietuviams turbut sunku suprast, bet stenkites.

Dzeikas       2018-09-4 7:33

Vladai Vilimai, jus taip nejuokaukite. Nes pajuokavimai ant Lietuvos turi tendencija pildytis.Pvz., juokavau 1995m , kad tesiant lietuviska tendencija ponai igis pirmos nakties teise i bernu nuotakas ir dukras, o Henrikas Daktaras neatmestina kandidatura VR ministru ar net prezidenturai.
Tai buvo tik pokstas , taciau TADA pats netikejau, kad realybe gali taip priarteti, kad tai nebeatrodys -utopija ar anti-.

KKK kūrikas-dvasiū aškytojas       2018-09-4 6:31

Reike skubei suteikti JAV teismuj mūsū KKK ajškintojū internacionalinią pagalbą. Bo kitajp gali žlugti diamokratijia ant Amerikos.

Dzeikas       2018-09-4 6:02

Gera zinia geram apipavidalinime.Venckiene pajudino JAV istatymdavyste ir parase ne bet kas, o laikrastis kurio vaidmuo na bemaz kad kaip “Pravda” TSRS(kontekstas fono aisku skiriasi).
Va taip Lietuva ir naikina ir svetimiems atiduoda savo aukso fonda- talentingiausius zmones. Juk jeigu Venckiene tapo veiksniu tobulinanciu JAV istatimdavyste - kiek ji galejo nuveikti Lietuvoje?
Jeigu Venckienei pavyktu apsiginti ir ja paliktu ramybeje JAV - jau butu geris. Jeigu gi jos byla sukels tektonini luzi, arba kad ir korekcijas JAV politikoje (Lietuvos atzvilgiu, daugiau tiketis reikstu susipykt su protu) dar vienas Apvaizdos egzistavimo ir Jos daromu stebuklu irodymas ir Jos veikimo budo parodymas.
Regintiems.


Rekomenduojame

Prof. Gediminas Merkys: „Pasaulėžiūros GESTAPO beldžiasi į Lietuvą. Mielieji, turėtume kažkaip tam doroviniam marazmui priešintis, reaguoti“

Sustabdykime barbarus – NE tyčiniam paukščių naikinimui jų pačių lizduose

Irena Vasinauskaitė. Šiaulių Apygardos teisme paskelbtas nuosprendis pilietiškiems Garliavos mergaitės gynėjams: kas jį surašė? [1]

Paskutinis Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas: epochinės įžvalgos ar ... atgaila?

Simonas Jazavita. Lietuva ir D-Diena – ką byloja dokumentai iš Berlyno

Nijolė Oželytė. „Aš daugiau niekada nepranešiu apie girtą vairutoją“

Vytautas Rubavičius. LGBT+ – naujasis pažangusis pasaulinis proletariatas?

Prezidentė skaitys dešimtąjį metinį pranešimą

Algimantas Rusteika. Apie leidimus ir uždraudimus

Rimantas Rubavičius. „Baltic Pride“ Švento Rašto šviesoje

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasios įkvėpti skelbkime ir mes įstabius Dievo darbus

Miesto grimasos: Vitalijaus Balkaus „Iš savo varpinės“ laida apie gatvę-vaiduoklį

Tautos forumas: Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pademonstravo panieką šalies Konstitucijai ir visuomenei

Padėkime Tėvynei grįžti prie Dievo: visus geros valios žmones kviečiame šiandien, birželio 8-ąją, į Atsilyginimo maldą prie Vilniaus Katedros varpinės

Raimondas Navickas. Iš kur toji prokurorų ir teisėjų mielaširdystė vaikus prievartavusiam šiauliečiui ir apie šio nusikaltimus tylėjusiems bendrams?

Adolfo Damušio politinių studijų dienos: susitinkame birželio 14–15 d. Nacionalinėje bibliotekoje

Robertas Grigas. Ir vėl ideologijos importas

Algimantas Rusteika. Apie laisvę

Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys!

Gediminas Merkys. Prezidento vizitas yra labai stiprus ir subtilus signalas teisėsaugai

Ar visuomeniniai teisėjai paskatins teismus dirbti geriau, skaidriau, teisingiau? Povilo Urbšio komentaras

Darius Kuolys. Kas nutylima, kai garsiai šaukiama apie žmogaus teisių būklę šių dienų Lietuvoje

Popiežius pakeliui iš Rumunijos: šiuo metu Europą bombarduoja ne patrankos ir bombos, o ideologijos

Diskusijų ciklas „Iš naujausios Lietuvos istorijos“ apie Lietuvos kelią į Nepriklausomybę

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Kun. Juan-Carlos Iscara. Humanistinis pacifizmas

Roberto de Mattei. EP rinkimai „didžiojo pakeitimo“ strategijos šviesoje

Gediminas Merkys. Apie rezonansinį įvykį, arba Kas nutiko mūsų prokurorams?

Kęstutis Girnius. Gabrielius Landsbergis turi atsistatydinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.