Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės

Neringa Venckienė apskundė teismui JAV ekstradicijos tvarką kaip nekonstitucinę

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 4 d. 1:07

9     

    

Neringa Venckienė apskundė teismui JAV ekstradicijos tvarką kaip nekonstitucinę

Rugsėjo 3 d. „The New York Times“ paskelbė žinutę, jog Čikagoje federaliniame kalėjime įkalinta buvusi įstatymų leidėja ir teisėja nori, kad teismas priimtų nutartį, kuri įpareigotų Donaldo Trumpo administraciją pripažinti, kad jos ekstradicija neatitinka JAV Konstitucijos.

Praėjusį penktadienį, rugpjūčio 31-osios popietę, 47 metų Neringos Venckienės advokatai pateikė apeliacinį skundą remdamiesi Čikagoje 7-ojo JAV apeliacinio teismo nutartimi prašydami nutraukti jos ekstradiciją. Teismo prašyme teigiama, jog teismai yra nustatę, kad Valstybės departamentas turi kone visą diskreciją dėl ekstradicijos. Tačiau, kaip rodo Venckienės byla, atėjo laikas persvarstyti šias nuostatas.

„The New York Times“ savo skaitytojams trumpai primena, kad Lietuvoje Neringai Venckienei pareikšti kaltinimai dėl jos teiginių, jog Lietuvoje veikia įtakingas pedofilų tinklas. Ji ir jos šeima baiminasi, kad ir ji bus nužudyta, jei bus priversta sugrįžti.

Kadangi Valstybinis JAV departamentas nenurodė priežasčių, dėl kurių balandžio mėnesį patvirtino jos ekstradiciją, apeliaciniame skunde teigiama, kad neįmanoma užginčyti tokio sprendimo ir todėl yra pažeidžiamos Neringos Venckienės procesinės teisės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Stiprybės       2018-09-6 3:14

gerbiamai teisėjai Neringai ir jos šauniam sūnui Karoliui. Tiesa visada nugali.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-09-5 16:25

Noriu pareklamuoti savo 2018-08-18 straipsnelį “Grąžinti nereikia, palikti”, kurio tikrai neatspausdintų tiesos.lt, nes net 1 puslapiuko tekso šis portalas neatspausdino. Taigi skaitykite, čia tikrai į temą:

http://www.ekspertai.eu/grazinti-nereikiapalikti/

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7003:grazinti-nereikia-palikti&catid=31&Itemid=101


http://biciulyste.com/aktualijos/dr-jonas-ramanauskas-grazinti-nereikia-palikti/

Pensininke       2018-09-5 9:45

Baiminuosi galvodama jau apie busimus prezidento rinkimus, kai pradedama ikyriai pirsti ivairus nepilnaverciai STATYNIAI. Lietuva nebus demokratine valstybe, kol nebus sazininga, kompententinga ir NEPRIKLAUSOMA TEISESAUGA>

Oho!       2018-09-4 14:18

“Garleva” valdo!

Lietuva valdoma        2018-09-4 9:59

pagal PONIATKES.

Dzeikas       2018-09-4 7:47

PS. Net neabejoju, kad jankiai ta metastaze pas save nukapos ir kaip Persejas nukirtes Gorgonai galva kakla pridegins , kad nauja galva nebeataugtu. PAS SAVE. Lietuvon deja jie nelis.
Kaip jie patys sake, susidure su rusu mafija, - italu mafija baisesne buvo - ir tai sudorojom ir klounais pavertem(sian is italu mafijos JAV saipomasi isstatant juos kone skalbiniu vagimis), tas pats laukia ir rusu.
Amerikieciai tokie.Kai problema tampa PROBLEMA ji sutvarkoma greitai ir efektyviai nepaliekant vietos jai ateityj. Pvz., po to kai pries 150 metu sudege Manhetene siuvimo cechalis kartu su keliasdesimt siuveju, nuo to laiko gaisrinis isejimas is patalpu Amerikoje sventa vieta - nemaciau imones , net ir kinietiskos, kur avarinis isejimas butu uzgriozdintas ar uzrakintas.Prie maximos tvarkos, kai griuvant luboms kasininkes kunu dangsto kasos banka ipratusiems lietuviams turbut sunku suprast, bet stenkites.

Dzeikas       2018-09-4 7:33

Vladai Vilimai, jus taip nejuokaukite. Nes pajuokavimai ant Lietuvos turi tendencija pildytis.Pvz., juokavau 1995m , kad tesiant lietuviska tendencija ponai igis pirmos nakties teise i bernu nuotakas ir dukras, o Henrikas Daktaras neatmestina kandidatura VR ministru ar net prezidenturai.
Tai buvo tik pokstas , taciau TADA pats netikejau, kad realybe gali taip priarteti, kad tai nebeatrodys -utopija ar anti-.

KKK kūrikas-dvasiū aškytojas       2018-09-4 6:31

Reike skubei suteikti JAV teismuj mūsū KKK ajškintojū internacionalinią pagalbą. Bo kitajp gali žlugti diamokratijia ant Amerikos.

Dzeikas       2018-09-4 6:02

Gera zinia geram apipavidalinime.Venckiene pajudino JAV istatymdavyste ir parase ne bet kas, o laikrastis kurio vaidmuo na bemaz kad kaip “Pravda” TSRS(kontekstas fono aisku skiriasi).
Va taip Lietuva ir naikina ir svetimiems atiduoda savo aukso fonda- talentingiausius zmones. Juk jeigu Venckiene tapo veiksniu tobulinanciu JAV istatimdavyste - kiek ji galejo nuveikti Lietuvoje?
Jeigu Venckienei pavyktu apsiginti ir ja paliktu ramybeje JAV - jau butu geris. Jeigu gi jos byla sukels tektonini luzi, arba kad ir korekcijas JAV politikoje (Lietuvos atzvilgiu, daugiau tiketis reikstu susipykt su protu) dar vienas Apvaizdos egzistavimo ir Jos daromu stebuklu irodymas ir Jos veikimo budo parodymas.
Regintiems.


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Viešpaties pagauti

Linas V. Medelis. Kaip mylėti vaikus, kai to moko nemylintys ir nemylimi

Algirdas Endriukaitis. Iš nepriklausomos Lietuvos teismų verdiktų: koloborantai, persekioję „Kronikos“ leidėjus, teisūs, visuomeninkai –  ne

Algimantas Rusteika. Sveikinu visus brangius Lietuvos žmones atvykus į 1939-uosius! (papildyta)

Vidmantas Valiušaitis. Apie Škirpą „visko“ M. A. Haroldas nežino

Suomija nori, kad migrantai grįžtų namo – du kartus padidinta grįžimo išmoka

Iš arti. Seimas Vyganto Malinausko ir Vytauto Sinicos akimis: atrodo, vaikai bus atiminėjami lengvai, dažnai ir ne vien kraštutiniais atvejais

Arvydas Juozaitis. Steikime Tautos iždą

Valdas Vasiliauskas. Kultūra, atskirta nuo valstybės

Vytautas Radžvilas. Šeštoji V. Putino kolona – stipresnė už penktąją

Antanas Maceina. Trys europiečio iliuzijos komunizmo akivaizdoje

Mateo Salvinio atsakas kairiųjų aktyvistui: „Siunčiu tau 20 imigrantų į namus“

Pasirašykime peticiją: Petro Cvirkos paminklas – okupacijos ir kolaboravimo simbolis, jam ne vieta Vilniaus širdy

Vytautas Sinica. Štai šeštoji kolona – visu gražumu

Robertas Grigas. Kunigui Juozapui Zdebskiui: „Tai ne putino uogos ant sniego…“

Raimondas Navickas. Ko moko jaunimą šis keistas filmas? arba Iliustracija VSD ir 2-jo departamento 2018 m. „Grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui..“

Verta prisiminti. Konstitucinis Teismas: Lietuvos valstybė – tai AŠ!

Frederikas Erixonas. Rinkimai pakeisiantys Europą?

Algimantas Rusteika. Miškų kirtimo nusikaltimas tęsiasi

Justas Mundeikis. Ekonomisto komentaras – Ko tikėtis viešojo sektoriaus darbuotojams iš Vyriausybės komisijos?

Nuo bačkos. Dainius Pūras. Viena iš sėkmingiausių sąmokslo teorijų – mitas apie tariamą Norvegijos nesėkmę šeimos ir vaikų teisių apsaugos politikoje

Savivaldos rinkimams artėjant. Kokią Vilniaus viziją rinksimės?

Atėjo laikas: visuomenė turi prisiimti atsakomybę už Lietuvos likimą

Karolis Kaklys. Ar įmanoma demokratiška savivalda be mažumos?

Austrijos Vyriausybė praneša: 62 proc. asmenų, įtariamų 2016-aisiais nužudę moteris, yra „užsienio kilmės“

Audrius Bačiulis. Vokietija ir Prancūzija pasirinko karą su Amerika. Kurioje pusėje Lietuva?

Vytautas Radžvilas. Pirmas žingsnis pokyčių link – nutraukti katės ir pelės žaidimą

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kas lemia šiuolaikinių intelektualų menkumą?

Algis Krupavičius. Dvi diagramos, kurias verta prisiminti prieš būsimus rinkimus

Rasa Čepaitienė. Romualdo Ozolo lietuviškosios kultūros samprata

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.