Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė

Neringa Venckienė apie 5 kaltinimą: Lietuvos prokurorai nesilaiko ekstradicijos sutarties su JAV (papildyta N.Venckienės pranešimu žiniasklaidai)

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 10 d. 7:25

41     

    

Neringa Venckienė apie 5 kaltinimą: Lietuvos prokurorai nesilaiko ekstradicijos sutarties su JAV (papildyta N.Venckienės pranešimu žiniasklaidai)

Buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė savo „Facebook“ paskyroje paskelbė informavusi JAV, jog Lietuva nesilaikanti ekstradicijos sutarties: nors JAV sutiko perduoti LR teismui ją teisti tik dėl keturių kaltinimų, prokuratūra, viena ranka panaikinusi visus kitus kaltinimus, kita į kaltinamąjį aktą įtraukė ir penktąjį – kaltinimą piktnaudžiavus globėjos teisėmis.

Visas N. Venckienės „Facebook“ įrašas:

„Jungtinės Amerikos Valstijos sutiko mane teisti tik dėl 4 nusikaltimų, tačiau į teismą perduotoje baudžiamojoje byloje kaltinamajame akte nurodytas ir penktas nusikaltimas, kad aš piktnaudžiavau globėjos teisėmis.

Piktnaudžiavimas tėvų, globėjo teisėmis ar pareigomis užtraukia baudžiamąją atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 163 straipsnį.

JAV mane teisti pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 163 straipsnį sutikimo nedavė.

2019 m. lapkričio 6 d. nutarimu prokuroras D. Jakutis nutraukė baudžiamosios bylos dalį pagal LR BK 163 str. (piktnaudžiavimas globėjo teisėmis ir pareigomis), tačiau į kaltinamąjį aktą įrašė, kad aš piktnaudžiavau globėjos teisėmis.

Lietuvos prokurorai nesilaiko Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybės ekstradicijos sutarties bei JAV Valstybės Departamento bei teismų spendimų.

Pranešiau JAV apie neteisėtus Lietuvos veiksmus.“

* * *

Neringos Venckienės pranešimas žiniasklaidai
2020-03-10

Lietuvos prokuratūra nebesilaiko ekstradicijos sutarties su JAV

      Suprantu Lietuvos prokuratūros norą kuo greičiau ir griežčiau mane bausti už dešimtmečio senumo įvykius, kuomet dėl pedofilijos bylos sužlugdymo, o tokia buvo Seimo komisijos išvada, rimtai nukentėjo tiek Lietuvos prokuratūros, tiek visos teisėsaugos sistemos reputacija.

Garliavos įvykiai, kurių metu prie namo Klonio gatvėje susirinkę žmonės, atsisakydami paklusti įstatymams, sukėlė teisminės valdžios krizę, parodė teisėsaugos silpnumą, nesugebėjimą dirbti.

    Tačiau, užuot pripažinusi ir taisiusi savo klaidas, Lietuvos teisėsauga ir toliau sau kelia vienintelį tikslą, pasiekti kuo griežtesnės teismo bausmės, ir tokiu būdu reabilituotis visuomenės akyse.

  Pasirinktas prieš dešimtmetį susidorojimo su manimi kelias – akivaizdus bandymas toliau slėpti nuo visuomenės gilias teisėsaugos problemas.

  Ir šiuo metu, kai pedofilijos bylos atskleidimas nebegalimas, visuomenė taip ir nesulaukusi teisminės valdžios atsiprašymo priversta stebėti teisėsaugos naują bejėgystės etapą – bandymus nuteisti buvusią teisėją, gynusią savo dukterėčią nuo pedofilų išnaudojimo.

Lietuvos prokuratūra nesilaiko ekstradicijos sutarties ir didina kaltinimų skaičių

Jungtinės Amerikos Valstijos sutiko, kad iš 39 nusikalstamų veikų mano atžvilgiu gali būti vykdomas baudžiamasis persekiojimas tik dėl 4 nusikaltimų: teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo; trukdymo antstolio veiklai; fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo; pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

      Ekstradicijos sutartyje nurodytas baigtinis skaičius neva mano padarytų nusikaltimų, dėl kurių Lietuvos prokuratūrai leista kreiptis į teismą.
     
Deja, perdavus mano bylą į teismą, sužinojau ir apie penktą.

Į teismą perduotoje baudžiamojoje byloje kaltinamajame akte nurodytas ir penktas nusikaltimas, kad aš piktnaudžiavau globėjos teisėmis, nors JAV mane teisti pagal šį straipsnį sutikimo nedavė.

Taip elgdamiesi Lietuvos prokurorai nebesilaiko Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Jungtinių Amerikos Valstijų Vyriausybės ekstradicijos sutarties bei JAV Valstybės Departamento bei teismų spendimų.

Atskirai pažymiu, jog tiek dėl padidintų kaltinimų skaičiaus jau pranešiau Jungtinėms Amerikos Valstijoms.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Džeikui       2020-03-18 13:54

Pasiuntinio seksualinė orientacija verčia suabejoti, kad jis karštai imsis reikalo…

Stebėkim D. Jakučio karjerą...       2020-03-18 13:50

Jis turi greit šoktelėti laipteliu aukščiau. O gal net ordiną užsikabins, kaip tas “nukentėjęs” ambalas…

Dzeikas       2020-03-12 6:30

Nedristu patarineti NV, bet gal verta skustis JAV pasiuntiniui Lietuvoje. Turetu suveikti, ypac jei tie kongresmenai kurie kele jos byla Valstijose irgi kels klausima “kokiai sutvei susidoroti Valstijos atidave NV”.
Savo ruoztu, jeigu JAV tekstu nota , gal tas paskatintu apsisnargliavusia pleve kuri taip tycia Lietuvos Prezidentas sioj srityj subine pajudint.

trolio štazio tyrėjui       2020-03-11 22:37

Tai joks čia ne štazis, o senas nupiepęs sąsius iš Panevėžio. Jo IP adresą galite pasižiūrėti “Alko” komentaruose. Jis dar pasirašinėja “stasys staselis” Youtube. Galėčiau net jo el. pašto adresą parašyti, bet bijau, kad pradėsite jam rašinėti ir pridarysite nesąmonių, taip sukeldami tik dar daugiau džiaugsmo nusenusiam sociopatui.

ko jūs stebitės?       2020-03-11 22:33

Jeigu pačios Generalinės prokuratūros prokuroras banditiško darinio “Luhansko Liaudies Respublika” kažkokią “įstaigą” buvo pripažinęs valstybės institucija. smile Ir, tikriausiai, toliau sau trina kėdę Juodojoje Kreivalangėje.

Dzeikui       2020-03-11 11:26

Taigi lieka 2 versijos - prokuratūra neapsiskaičiavo su ekstradicija arba kažkas iš dar aukščiau tos ekstradicijos, kad ir smukdančios prokuratūros įvaizdį, labai norėjo dėl kažkokių politinių sumetimų.

stasys        2020-03-11 8:47

stasiui 2020-03-11 0:37 > manau pasiūliau puikų istorijos tęsinį kuris idealiai tinka tam spektakliui kurio siekia autorė Lietuvoje .  Jei ta mintis su ambasada Jus tiek gąsdina tada reikia viska mesti ir nustoti šmeižti Lietuvos teisine sistema . Kito kelio paprasčiausiai nėra . smile Geru švenčiu .

Dzeikas       2020-03-11 8:17

>ahajui:
Prokuraturos klaida kaip tipisku nusikalteliu:savo mastymo buda ir mentaliteta jie pritaike NV prognozuodami jos veiksmus.Speju, kad kai jie perdave JAV tarptautines paieskos orderi, tiksliau nuo tada kai jos prieme ta orderi vykdymui, kad Venckiene ” atsiguls ant dugno” t.y. slapstysis. Jeigu ji ant rimtuju slapstytusi, t.y. nuomuotu buta ar kambari uz grynuosius, neturetu jokiu saskaitu arba dangstytu svetimais vardais JAV jos ieskotu 100 metu. T.y. orderi JAV priimtu , o ieskotu na taip - imete i failus “paieskoje” ir kai policajus stabdo automobili sakykim uz Stop linijos kirtima be pauzes ir paima vairuotuojo teises - imeta i kompiuteri automobilyj ir tas duoda atsakyma, paieskoj ar ne. Yra specialus asmenys , uzsiimantys privacia tokiu ieskomuju suradimu ir arestu.Privatus , reiskia ,kad iesko jie tu, uz kuriu sugavima nurodyta suma. Jeigu premijos neteikiama, arba ji pernelyg maza (uz $100 ten niekas nieko neieskos.Uz 1000 taip pat nepersistengs)- na tai valstybe iesko pati. Papuls - tai papuls. Ne - reiskia neradom.
Tai va, Lietuvos prokuratura tikejosi, kad NV ims slapstytis , o JAV ne ieskos, bet “ieskos” jos.Ir taip 100 metu.
Bet NV suzinojusi,kad ji paieskoje PATI prisistate i policija. Stai sito jie nesitikejo.Ir situacija susidare tokia, kokia yra. Reikala tenka sprest.

Dzeikas       2020-03-11 7:24

Galbutu laikas paskelbti Lietuvos prokuratura ir teismu sistema nusikalstama organizacija , o dalyvavusius joje - nusikalstamo susivienyjimo nariais?

stasiui       2020-03-11 0:37

anksciau esu sakes, kad manau, kad apsimetate esantis kvailesniu, negu esate. atsiimu savo zodzius. manau, kad esate toks kvailas, kokiu ir rodotes. is neapykantios Venskienei nebekontroliuojate savo smegenines minimaliu mastymo sugebejimu. esate tikrai bjaurus tipas, su kuriuo neverta net is diskutuoti. daugiau to ir nedarysiu. nesveikinu jusu ir su kovo 11. deja, bet atejusi demokratija leidzia reikstis ir tokiems kaip jus. viso gero

stasys        2020-03-10 22:25

Vargšė moteris matyt apsiverkė paskaičiusi komentarus , jokios teisinės pagalbos iš tokios palaikymo komandos . Jos vietoje jau dabar, ši vakarą , griebčiau džiuvėsiu didelį paką ir eičiau prašytis vėl uždaroma į Amerikos ambasados vienute . Kas gi dar apgins ta ‘nekalta‘ moterį nuo siautėjančios prokurorų savivalės . Lietuva turėtu savo personalinį Tiesos švyturį iš balkonėlio (kaip sanders ) , o piliečiai kiekvieno mėnesio 17 d. galėtu buriuotis naujoje vietoje ir prašyti Tiesos , tik ši karta Prezidento Trumpo su dar didesniais pagraudenimais.

Tomas       2020-03-10 20:44

pridėjo vieną ir žiūri kas bus .Jei nieko pridės ir dar.Na iš tos operos o ką tu man padarysi.?

> aha       2020-03-10 19:43

“Lietuvos teisesauga manau dabar grauzia nagus kad parsiveze Neringa is Amerikos.”

Tai ir yra didžioji mįslė - kodėl ją parsivežė teisti už nusikaltimus, už kuriuos praktiškai neįmanomos laisvės atėmimo bausmės. Esu beveik tikras, kad net nebuvo bandoma jai JAV inkriminuoti tas veikas, kurias jai paišė Lietuvoje.

Tikslą gal sužinosime prieš pat rinkimus - Songaila Delfyje jau sugrojo įžangą. Bet parvežimo iniciatorė galėjo sėdėti Daukantynėje - prokuratūrai toks pralaimėjimas Lietuvos žmonių akyse nepridėjo balų. Lieka grynai politiniai tikslai.Kuolio piešėjai kreidelėmis vis dar nedemobilizuoti…

Deivis        2020-03-10 19:10

Lietuvos teisėsauga ir yra tas pedofilų klanas. Prokuratūra išvis silpnaprotyste serga. Jie gi ten visi iškrypėlių banda, kuri dabar antiek prisišikus, kad nežino ką daryt toliau.

stasys        2020-03-10 17:45

Pratrūko žmogus išliejo susikaupusia širdgėla smile

dėl trolio-agento "štazio"       2020-03-10 17:21

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi.
su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę.
įsikalkite į naivias makaules:
agentas nuomonės neturi - jis turi užduotį.
“ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų.
nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du:
arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”.
tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius.
nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma.
saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui” sugeneruoja vis kitą IP kodą.
o va prieš rankinį trynimą komitetininkai būtų bejėgiai.
“nėra etatų”, sriūbauja redakcija ir adminas. “o bia to diamokratija svarbeu”.
sunku pasakyti ar tokia pozicija yra bukas naivumas ar tiesiog apkiautimas.
gal abi priežastys vienu metu.
kadangi redakcija neketina padėti skaitytojams, yra dar vienas pusėtinas vaistas:
su agentu nediskutuoti, bet ir neignoruoti jo.
tiesiog visiems nuolatiniams skaitytojams derėtų nuolat pasirūpinti šalia agento “štaziaus” pašiktų krūvelių patalpinti trumpas info žinutes,
tipo “toks ir toks propagandinis įrašas yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.”
AtA V. Bukovskij yra labai teisingai kažkada pasakęs - “niekada nebandyk įtikinėti agento, diskutuoti su tokiu padaru - komitetiniai tai suvokia kaip silpnumą ir paskatinimą dar labiau stengtis”.
su režimo agentais kalba trumpa:
į snukį ir kojos spyriu šiknon.
viskas.

TIESOS IR VIEŠUMO!       2020-03-10 16:58

    Ponia Venckienė yra teisininkė ir turėtų suprasti, kad neužtenka parašyti į feisbuką ar čia pabėdavoti dėl lietuviškos Temidės nusikalstamos saviveiklos. Vien tik žodžiais “esu nekalta, esu nekalta”  kaip mat nuskęsi, kaip ta vargšė Vienuolio Veronika. Nebe tie gi laikai. Tik garsiu ir apgalvotu viešumu pas mus galima šį tą laimėti. Kiekvienu panašiu atveju reikia rašyti VIEŠUS pranešimus Prezidentui (kaip teisėsaugos kuratoriui), Seimo teisės ir teisėtvarkos komitetui (kaip įstatymų vykdymo parlamentinės kontrolės institucijai), Vyriausybei ( kad žinotų, kokie sukčiai yra jų kolegos valdžioje), Konstituciniam Teismui (kad žinotų, kaip teisėsaugininkai laužo duotas priesaikas ir diskredituoja Lietuvą, pamindami pagrindinį valstybės įstatymą), Žmogaus Teisių gynimo institucijoms, JAV ambasadai ir tt. ...

Elrt kažkada tyrinėjo, 2018 m.       2020-03-10 16:57

Kas galėjo suvienyti „Gazprom“ tarpininką Lietuvoje, garsų į politiką žengiantį advokatą, TV žvaigždę ir farmakologą? Prieš trejus metus įvykusi farmacijos bendrovių akcijų dalyba, kai į akcininkų kivirčus įsikišo „Gazprom“ dujų verslininkas Ričardas Matijošaitis ir jo ofšorinės įmonės, kurios galbūt mokėjo ir į Kauno merus pretenduojančiam advokatui Gintarui Černiauskui, kai jo klientė, TV veidas Rima Balanaškienė, iš ofšorinių įmonių skolinosi pinigų.
Spalį socialdemokratai paskelbė, kad jų kandidatas į Kauno merus – įtakingas advokatas Gintaras Černiauskas. Jis Lietuvoje išgarsėjo, kai Kauno pedofilijos byloje atstovavo Laimutei Stankūnaitei. Kitas jo žiniasklaidos antraščių nepaliekantis klientas – Kristinos Brazauskienės sūnus, kaltinamas mokesčių slėpimu.
Advokatas LRT Tyrimų skyriui pasakoja, kad kandidatuoti į Kauno mero postą nusprendė dėl didėjančio avantiūristų ir Lietuvos gelbėtojų regionuose masto.
„Savo pavyzdžiu noriu atkreipti visuomenės dėmesį, kad patys turime būti aktyvūs politikoje ir į savo rankas imti pagrindinių sprendimų priėmimą. Jeigu mes užleidžiame žadantiems ir pamirštantiems savo pažadus tesėti, t. y. populistams, išrinkę valdžią iš karto pradedame ją keiksnoti“, – komentuoja G. Černiauskas, pabrėždamas, kad Kauno miestas pagerėjo, bet proveržio nepadarė.
Bet advokato bandymus žengti į politiką gali aptemdyti prieš ketverius metus įvykusi istorija, šiuo metu atsidūrusi teisėsaugos akiratyje. LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, Kauno apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, susijusio su „Gazpromo“ dujomis prekiaujančio verslininko Ričardo Matijošaičio ofšorinėmis įmonėmis ir farmacijos bendrovėmis bei jų parduotomis akcijomis. Šioje byloje gali pasirodyti garsaus advokato G. Černiausko pavardė. Pasak prokuratūros, įtarimai kol kas niekam nėra pareikšti.

aha       2020-03-10 15:19

Lietuvos teisesauga manau dabar grauzia nagus kad parsiveze Neringa is Amerikos. Dabar gi reikia amerikonams parodyt kokie jie profesionalus. Ta padaryt bus praktiskai neimanoma, nes Lietuvos teisesauga ir profesionalumas yra kaip antonimai smile

mals!       2020-03-10 15:16

Kovo 11-ąją valdžia ragina pasitikti su laisvės(?) vėjo malūnėliais.
Žinia, malimas valdžiai prie širdies-
šūdmalystė, tuščios apsukos, teisingumo ir teisėtumo imitavimas, sukiojimasis pagal konjuktūrinių vėjų kryptis, yra pagrindiniai vadžios laisvių požymiai.
Visa kita lyg apatinė girnapusė.
Nesisuka.
Rupūs miltai o ne šventė.

stribų mentalitetas       2020-03-10 14:59

visoje teisėsaugoje
- nesiskaitymas su žmonėmis
- savivaliavimas
- nebaudžiamumas
———-
komunistams bei kgbistams tai labai paranku - tokia teisinė būsena

pro kur oras       2020-03-10 14:51

Tos sutartys su amerikonais tai mums px, nes Lubiankoje guli mano valdžios tūzų įsipareigojimų bendradarbiauti originalai- vot to ignoruoti niekaip negalime. Viršikinykų subines turime saugoti, antraip degs mūsų subinės.
FSB davė aiškų nurodymą- nuteisti Venckienę po polnoj programme.
Kad būtų apsaugota vertinga pedo-agentūra ir kad visuomenė būtų žlugdoma morališkai, kad žmonės nekęstų valstybės. Kad nebūtų problemų okupuoti ir aneksuoti.
Programą vykdome paraidžiui.
O kur dėtis?

stasys        2020-03-10 14:37

ah1 >  be jokių abejonių  , kaip gi kitaip dar į Seimą papulsi ir gausi tokia minkštą pagalve ..Va prisimelavai apie menamus pedofilus Kaune še tau Seimo mandatas ..  esi tinkamas tam darbui smile  Bėda kad meluoti dorai nemoka , tai antrai kadencijai ir neišrinko .. Ai !! na ka aš čia vis pasakoju ir pasakoju tai kas visiems jau senai žinoma ..

pamenu       2020-03-10 14:18

kiek pamenu plikas sakė kad N. V. mergaitę smaugė, tai gal dar prikurps kad piktnaudžiavo globėjos teisėmis N.V. ir smaugė mergaitę, smaugimą paliudys plikas ir nuteis už smaugimą mergaitės?  O ar prokuroras seimui nesakė kad N.V. ketino kandžiotis ir dar 12 s. parodė?
Paviešinkit vaizdo įrašą kad matytume - smaugė N.V. mergaitę ar plikas sukūrė mergaitės smaugimą? ketino N.V.kandžiotis ar neketino?
Manu kad mergaitę tai jau tikrai derėtų išsikviesti paliudyti dėl to smaugimo o ir patvirtinti mergaitė galėtų N.V.  piktnaudžiavo globėjos teisėmis ar nepiktnaudžiavo.

ah1        2020-03-10 14:00

>stasiui, tai norit pasakyt kad pati N.V. organizavo prievartinę vaiko perdavimo operaciją su 240 drūtų vyrų vienam vaikui prievarta paimti?

Nueinantis       2020-03-10 13:55

Pabandykit tik įsivaizduoti, kaip būtų buvusi teisiama Neringa 2013 metais, jei nebūtų pasitraukusi į Ameriką... Tikriausiai būtų buvusi nuteista iki gyvos galvos be teisės į amnestiją. Šią bylą atydžiai seku nuo pat jos pradžios. Šios bylos eiga man atvėrė akis. To, kas vyksta Lietuvoje - ši byla tai iškaba, transparantas, tai - veidrodis.

stasys        2020-03-10 13:47

ah1 > cit.” Kas buvo suinteresuotas kad neįvyktų neprievartinis vaiko perdavimas ir kokie tikslai? ” tas kas vėliau į Seimą papuolė ir grėbė pinigus šiupeliais, bėgo į Amerika slėptis kai ėmė dūmai rūgti ir padai svilti . Mįslė nėra sunki įminti net Dzeiko gyvuliu tvartelio gyventojams .

ah1       2020-03-10 13:35

“operacija” prievartinės vaiko perdavimo operacijos - https://youtu.be/asenvkWBhOw - ir prievartinės vaiko operacijos perdavimo dalyvių veiksmų pateisinimo “operacijos”  tęsinys,pateisinti prievartinę vaiko operaciją    ” piktnaudžiavimu globėjos teisėmis” įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu, pateisinti prievartinę vaiko paėmimo operaciją nors buvo numatyta konsultacija su danų psichologais dėl neprievartinio vaiko perdavimo. Kas buvo suinteresuotas kad neįvyktų neprievartinis vaiko perdavimas ir kokie tikslai?

Dzeikas       2020-03-10 13:12

Butinybei:
Jeigu Lietuvos prokurorai nepedofilai tyli - reiskia jie kartu su pedofilu prokurorais ir skirtumo tarp ju nera.

stasys        2020-03-10 12:10

Dzeikai ..tamsta gal iš tikro Lietuva įsivaizduoji tvartelio instaliacijoje ? na tai paaiškintu ta ka ten pas save rašai ana apačioje ..Jei jau norisi ka nors reikšmingo parašyti nerašyk didžiosiomis raidėmis svarbos tai neprideda o ir kvailai atrodo kaip kokio triušio filosofija .

stasys        2020-03-10 11:53

Juk žinote kad nepraeisiu pro šalį  ko nors nepridėjus tam kas jau parašyta komentaruose . Cit.“ Atskirai pažymiu, jog tiek dėl padidintų kaltinimų skaičiaus jau pranešiau Jungtinėms Amerikos Valstijoms.“ ...o Lietuva ėmė ir prileido į kelnes ? Va kai busite Amerikos pilietė o Lietuvos atsisakysite , tada galėsite drąsiai mušti būgnus ir piktintis tuo kad Amerikos Prezidentas Trumpas netrypia kojomis ..Lietuvai nutarus pasikliauti savo įstatymais . Gal čia toks tikslas taip ištrinti realu faktą jog tie kaltinimai nėra laužti iš piršto ? o ir pati Prokuratūra turėtu , matau kad masto, o ka turės visuomenei pasakyti kai ta byla baigsis tokiu pat patosu kaip ir prasidėjo ?  Pateikti kaltinimai dar ne teismo sprendimas viskas priklauso nuo kaip įtariamoji ruošiasi gintis teigdama , kad labai mylėjo mergaite ,bijau nepadės ir žinomos pavardės ir tie kreipimaisi į Prezidentą , viskas įmanoma ir viskas galima tik toje valstybėje kuri suteikia piliečiui teises ir galimybe gintis bet pati nesilanksto su teisėsauga po kiekvieno paklykavimo jo. Priimkite ta žinia kaip moteris kuri simbolizuoja tvirta charakterio būdą .

JAV       2020-03-10 10:15

naikinti veidmainišką ir pedofilams parsidavusią valdžią ! NAIKINTI !!

Raigerdas        2020-03-10 10:08

Retai, bet šį kartą Džeikas pataikė su palyginimu gana tiksliai:“Net jeigu tautiska prokuratura sugalvotu a la 1937m pavyzdzio NKVD kaltinimus , sakykim,kad NV kase tuneli tarp Seimo ir Maskvos”. Taip, čia ir yra ta pagrindinė problema: moralus žmogus tiria, skaičiuoja mąsto ir padaro išvadas, kurios atspindi situaciją KAIP YRA. Ir yra kita kategorija žmonių, tai amoralai, kurie pasitenkins išvadomis, kur jam VAIDENASI, KAD TAIP YRA. Skirtumas tarp moralaus ir amoralaus žmogaus yra labai paprastas: moralus žmogus mato tai, KAIP YRA, o amoralus žmogus NEMATO TO, KAIP YRA, TAI YRA JIS NEMATO TIESOS, todėl jis mato tik tai, kas yra JO GALVOJE, BET TO DALYKO NĖRA REALYBĖJE. Tai, kas yra tik to žmogaus galvoje, niekada negali būti TIESA, nes tai yra tik TEORINĖ GALIMYBĖ. Į TIESĄ JI PAVIRSTA TIK TADA, KAI ŠITAS GRŪDAS ARBA IDĖJA, NUKRENTA Į ŽEMĘ IR IŠ TEN IŠAUGA KOKS NORS VAISIUS, KURIS GALI BŪTI VALGOMAS ARBA NUODINGAS. Todėl Kristus tai pateikė, kaip išmintingumo perlą: “ATPAŽINSITE JUOS PAGAL JŲ VAISIUS”. Bet mūsų prokurorų ir teisėjų niekas šito nemoko, todėl Lietuvoje vis dar yra komunistinių ir fašistinių palikuonių, kurie viską darys, kad TEISINGUMO SISTEMOJE BŪTŲ NAUDOJAMI NKVD METODAI, ir melagingi kaltinimai būtų pripažinti už TIESĄ IR TEISINGUMO VYKDYMĄ. Todėl Džeikas čia su savo ironija yra tikrai vietoje ir būtent tai ir charakterizuoja žemą prokuratūros darbo kokybę. Kas ją sukuria? Amoralūs prokurorai, jokių kitų Velnių ten neieškokite.

AAA       2020-03-10 9:48

Kai nėra atsakomybės, išorės kontrolės, atsiskaitymo, tai ir galima išsidirbinėti:( Be to, dažną iš teisėsaugos veikia ir praeities tradicijos:(

Raigerdas        2020-03-10 9:40

  Mielieji, jūs tikriausiai girdėjote apie tokį “dainininnką” Minedą. O juk Minedas nei kiek nesikuklina ir įsivaiduoja, kad jis gali Eurovizijoje atstovauti Lietuvą, nors šitas žmogus neturi išvystyto tam reikalui net ritmo jausmo. Taigi, jis dėl savo defektų  negali būti dainininku.  Bet aš rašau šitą komentarą ne dėl Minedo, o dėl to, kad jums pademonstruoti, kas vyskta valstybėje, kai tokie neadekvatūs su savo norais atsiduria TEISINĖJE SISTEMOJE. Dabar aš jūsų klausiu: ar Sovietinėje sistemoje nebuvo prokūrorų? Buvo. Ar nebuvo teisėjų? Buvo. Paimkime dabar fašistinę sistemą. Ar ten nebuvo prokūrorų? Buvo. O DABAR KITAS KLAUSIMAS:AR TEN BUVO TEISINGUMAS? NE, NEBUVO. Štai, kur šuo pakastas, reiškia problema yra to TEISINGUMO VYKDYTOJUOSE. Tiek fašistinėje sistemoje, tiek komunistinėje sistemoje, TEISINGUMAS BUVO PAVERSTAS SUSIDOROJIMO ĮRANKIU SU TAIS, KURIE SAKO TIESĄ. Atrodo, kad nieko nėra paprasčiau - SUKURTI NEPRIKLAUSOMOJE LIETUVOJE TEISINGUMO SISTEMĄ, KURI NENAUDOTŲ NEI KOMUNISTINIŲ, NEI FAŠISTINIŲ METODŲ. Bet matote, neišeina šito padaryti. Ir tada bandoma iš Minedo padaryti dainininką, kas yra neįmanoma. Kodėl taip vyksta? Todėl, kad mūsų snaudžiantys mokslininkai, atsibunda tik tada, kai reikia prieiti bankomato ir pažiūrėti, ar jau pervesti pinigai už valstybinį darbą. Daugiau jie jokio intereso neturi. O jeigu Lietuvoje įvyktų toks stebuklas, ir nukentėjusiai nuo fašizmo ir komunizmo tautai būtų atskleista TIESA, kad fašizmas ir komunizmas atsiranda, pirmiausia, kažkieno tai galvoje. Jis atsiranda panašiai, kaip ir idėja Minedo galvoje dėl dalyvavimo Eurovizijoje. GULAGAS yra kažkieno tai idėja. Kas yra tas žmogus, pasiūlęs tokią beprotišką idėją? Niekam neįdomu. Todėl stebuklo Lietuvoje neįvyks, nes koks nors prokūroras tam ir atėjo į prokuratūrą, kad galėtų realizuoti savo silpnybę NKVD metodams,t.y.pademonstruoti, kad jis gali PIKTNAUDŽIAUTI SAVO, KAIP PROKŪRORO PAREIGOMIS. O DIEVE TU MANO, kada gi pagaliau tiems vargšams lietuviams ateis į galvą protingos, racionalios mintys, vietoje kvailų, iracionalių ir niekšingų minčių? Nejaugi taip sunku yra suprasti, kad JEIGU KAS NORS KALTINA JUS TUO, KO JŪS NEPADARĖTE, TAI REIŠKIA NE KĄ NORS KITKĄ, O BŪTENT TAI, KAD VISAI TAI YRA BŪDINGA PAČIAM KALTINTOJUI, NES JIS APIE KITUS ŽMONES SPRENDŽIA PAGAL TAI, KAIP JIS ELGIASI PATS. Taigi, jeigu jūs ištirsite kaltintojo biografiją, tai jūs atrasite visą grandinę įvykių, kurių metu jis kuo nors PIKTNAUDŽIAVO. Kodėl jis atėjo dirbti į prokuratūrą? Tik tam, kad galėtų PIKTNAUDŽIAUTI savo padėtimi. Ir vėl ta pati problema, apie kurią rašiau jau kokį tūkstantį kartų: moralus žmogus sieks TEISINGUMO, amoralus žmogus darys atvirkščiai - JIS TEISINGUMĄ NAUDOS KAIP SUSIDOROJIMO SU KUO NORS ĮRANKĮ. Taigi, valstybinėje TEISINGUMO sistemoje dirbantys žmonės nepadarė to, ką reikėjo padaryti: apginti dorą žmogų nuo nedorų žmonių kėslų. Parašiau konceptualų dalyką, ko nepadarė visa armija TEISINGUMO SISTEMOJE DIRBANČIŲ ASMENŲ, BET GAUNANČIŲ ATLYGINIMUS KAIP TEISINGAI VYKDANTYS SAVO PAREIGAS. NETEISINGUMAS LIETUVOJE PRASIDEDA BŪTENT NUO ŠITOS VIETOS. IR NEIŠTAISIUS ŠITOS YDINGOS PADĖTIES, JOKIŲ STEBUKLŲ SU TEISINGUMO SISTEMA LIETUVOJE NEĮVYKS. Ateis nauji fašistėliai, nauji komunistėliai, tik pakeitę savo kaukes į kokius nors liberalus, kurie šiandien veikia teisėtai,ir kurie įrodinės savo TIESAS, NETEISĖTAIS BŪDAIS.

Būtinybė.       2020-03-10 9:37

  Reikėtų patikslinti - ne ...Lietuvos prokurorai nesilaiko…, o ...pedofilų prokurorai Lietuvoje nesilaiko…Teisėje tikslumas būtinas.

Agnė       2020-03-10 9:05

To ir reikėjo tikėtis: išsidirbinės.
Ploju Neringai ir linkiu tvirtybės

hau       2020-03-10 8:34

Akivaizdu, kad teismų sistemai būtina pertvarka. Pirmiausiai, panaikinčiau visas priviligijuotas teisėjų pensijas.

Dzeikas       2020-03-10 7:50

Ka 7:30 pareiske, butent taip: kaltinimai del kuriu NV isduota Lietuvai arba nesurenka pakankamai ikalciu, arba uz juos nieko nepriteisi.
Ir visvien.
Net jeigu tautiska prokuratura sugalvotu a la 1937m pavyzdzio NKVD kaltinimus , sakykim,kad NV kase tuneli tarp Seimo ir Maskvos, kad rusai netiketu puolimu pabaigtu ko 1991m sausi nespejo, Venckienes viltis TIK JAV. Kad ju konsulas Vilniuje paskambintu Plevei ir paprasytu neissidirbineti.
Lietuvoje , banderlogai galvikem pakinkuos, - kas ten zino kaip ten buvo,gerai kad ne maniske zagino - ir eis dirbt.

Lietuvoje teisinė sistema - susikompromitavusi,       2020-03-10 7:42

teisininkai patys nesilaiko įstatymų ir taisyklių, kaip smagu jaustis visagaliais teisiant piliečius, smagu prekiauti nuosprendžiais, vykdyti politinius užsakymus. Nieko asmeniško, tiesiog verslas, atlygis - pinigais arba postais.

kai nebeliko uz ka teisti       2020-03-10 7:30

vargseliams prokurorams juk reikia kazka sugalvoti. Kitaip seimininkas labai supyks.


Rekomenduojame

Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: šįkart boikotas gali pavykti, mat valdantieji pataikė į savo tradicinius rėmėjus, o jų balsas dangų pasiekia

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra ‘Realpolitik’

Ramūnas Aušrotas. Seimo narė Morgana Danielė platina teisiškai ydingą ir socialiai neatsakingą informaciją

Ignas Vėgėlė. Kodėl mes taip orientuojamės?

Vygantas Malinauskas. Apie nacionalinius kovos su pandemija ypatumus

Rasa Čepaitienė. Naujoji Helsinkio grupė

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Šiluvos deklaracija labiau tinka Dorovės ministerijai negu Bažnyčiai

STI kviečia valdžios institucijas bendradarbiauti dėl COVID-19

Izraelio sveikatos ministras pripažino, kad „skiepų pasai“ – tai spaudimo priemonė

Vytautas Rubavičius. Paslaptingas okupacinių Vilniaus paminklų „trikampis“

Pasirašykime Šiluvos deklaraciją: laisvoje demokratinėje valstybėje būtina gerbti pamatinius asmens ir visuomenės gėrius

Nida Vasiliauskaitė. Šiandien matome, kad Kantas ir kompanija klydo

Algimantas Rusteika. Kaip bukalaurai taisys savo klaidą

Advokatas Andrius Krištapavičius: kodėl atsisakau pasiimti savo Galimybių pasą?

Kun. Robertas Grigas. Rugsėjo 13-oji: niūrus sugrįžimas į sovietmetį

Liudvikas Jakimavičius. Uždavinys PIŠei

STI tarptautinė mokslinė konferencija „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“: pagrindiniai pranešimai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas dėl Šiluvos deklaracijos

Rasa Čepaitienė. Viskas taip tiesmuka ir primityvu…

Nida Vasiliauskaitė. Apie ovacijas „kliedesiams“, tapusiems tikrove, ir ramiai knarkiančią sąžinę

Dominykas Vanhara. Kas yra blogai su šia publikacija?

Lenkų premjeras: Lenkija bus geriausia vieta gyventi Europoje

Rasa Čepaitienė. Prieš pišizmą nublanksta net kasdieniai vėlyvojo brežnevizmo marazmai

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.