Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Nevyriausybinės organizacijos, Sveikatos apsaugos politika

„Neredaguota“ pokalbis su dr. Rimu Jankūnu: pandemijos valdymas – kuo gali padėti mokslas? (papildyta vaizdo įrašu)

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 23 d. 13:40

19     

    

„Neredaguota“ pokalbis su dr. Rimu Jankūnu: pandemijos valdymas – kuo gali padėti mokslas? (papildyta vaizdo įrašu)

Jūsų dėmesiui siūlome tinklalaidės „Neredaguota“ pokalbį apie pandemijos valdymą su dr. Rimu Jankūnu – biomedicinos mokslų daktaru, LSMU Medicinos akademijos fiziologijos ir farmakologijos instituto dėstytoju, Sveikatos teisės instituto (STI) tarybos nariu.

Laidos vedėjas Edvinas Jusys.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2021-09-24 16:43

Ketvirtadienis, 2021 m. rugsėjo 23 d. - 11:23
TUCSON, Arizona („LifeSiteNews“)-COVID-19 sergančių ligonių Amerikoje neleidžiama gydyti. Konferencijos „Stop the Shot“ pranešėjai tai pavadino „bedievišku, neamerikietišku, antikonstituciniu ligoninių atsaku“ į koronaviruso krizę.
Ketvirtoji „Tiesos sveikatai“ fondo konferencijų ciklo dalis buvo skirta pacientų laisvėms, kurios buvo apgultos per visą koronaviruso krizę, o pacientams buvo atsisakyta išgelbėti vaistus nuo COVID-19, jie buvo verčiami naudoti potencialiai pavojingus ir brangius gydymo planus ir priverstinai atskirti nuo savo šeimų.

Vienas iš tokių atvejų yra Caroline Carroll, motina, kuriai, matyt, užsikrėtus virusu, Baylor, White & Scott ligoninės Kolegijos stotyje, Teksase darbuotojai sakė, kad „ji per ilgai laukė, kol bus gydoma“.

Konferencijoje kalbėjo Caroline dukra Jodi Carroll. Jos mama iš pradžių manė, kad jai alergija. Tik pablogėjus būklei,  Caroline nuvyko į ligoninę, o jos COVID testas buvo teigiamas. Tada medikai išsiuntė Karoliną namo ir liepė grįžti tik jei simptomai stiprėtų.

„Deja, kitą rytą jos deguonies koncentracija kraujyje buvo 70, todėl mano tėvas skubiai ją nuvežė į ligoninę, o tada ją paguldė nuo liepos iki rugpjūčio“, - paaiškino Jodi.

Patekusi į ligoninę, šeima pastebėjo, kad gydytojai taiko „palauk ir pamatyk“ metodą.

Pasikonsultavus su daktaru Peteriu McCullough’u, žinomu kardiologu ir fondo „Tiesa už sveikatą“ vyriausiuoju medicinos patarėju, buvo sukurtas gydymo planas, kurio dalis-skirti antikoaguliantus, skirtus kovai su galima tromboze ar kraujo krešėjimu.

Tačiau ligoninė Carroll suteikė „palaikomąją priežiūrą“.

Mūs šeima „padidino mūsų pastangas, kad gautume reikalingą intervenciją. Pradėjome kalbėtis su ligoninės vyriausiuoju gydytoju, prašydami tų pačių vaistų. Mums buvo atsakyta“.

Iš nevilties šeima bandė remtis vadinamuoju „teise išbandyti aktą… kuris leidžia šeimai, kurios šeimos narys yra kritinės, gyvybei pavojingos būklės, išbandyti eksperimentinius vaistus“, nors McCullough paskirti vaistai buvo „visiškai patvirtinti FDA [Maisto ir vaistų administracija]“.

Galų gale Carrolls prašymas vėl buvo atmestas. „Mes kreipėmės į teismą, kuris, deja, atmetė mūsų prašymą dėl vaistų“. Po trijų dienų Caroline Carroll mirė.

https://www.lifesitenews.com/news/truth-for-health-foundation-exposes-widespread-hospital-negligence/

Life Site News       2021-09-24 16:02

Indijos „Delta“ duomenys prieštarauja demokratų kampanijai dėl COVID baimės ir kontrolės
„Istorija iš Indijos -„ Delta “varianto šaltinis - ir toliau paneigia visas dabartines COVID fašizmo prielaidas.
Indijos medicinos tyrimų tarybos (ICMR) neseniai pateikti duomenys parodė, kad 67,6 proc. Vyresnių nei šešerių metų Indijos gyventojų sukūrė antikūnus prieš COVID-19, penktadienį pastebėjo „Times of India“.
Duomenys buvo gauti iš ketvirtojo ICMR nacionalinio serologinio tyrimo, atlikto nuo birželio 14 iki liepos 6 d.

Be to, apklausa parodė, kad 85,2 proc. Sveikatos priežiūros darbuotojų taip pat sukūrė antikūnus prieš COVID.

„The Times“ pranešė:

„Ketvirtajame tyrimo etape dalyvavo 36 227 asmenys, siekiantys nustatyti sergamumą tarp 6–17 metų vaikų, suaugusiųjų ir sveikatos priežiūros darbuotojų. Jis buvo atliktas tuose pačiuose 70 rajonų iš 20 valstijų ir Sąjungos teritorijos, atrinktos per tris ankstesnius serologinius tyrimus.

Danielis Horowitzas „Blaze Media“ ketvirtadienį parašė išsamią faktinių Indijos, taip pat Jungtinės Karalystės ir Izraelio duomenų santrauką - tai duomenys, prieštaraujantys Bideno administracijos strategijai, kuria gėdijamas neskiepytasis Jungtinėse Valstijose.

„Užuot įrodžiusi poreikį sėti daugiau panikos, baimės ir kontroliuoti žmones, istorija iš Indijos, Delta varianto šaltinio, ir toliau paneigia visas dabartines COVID fašizmo prielaidas“, - pastebėjo Horowitzas.
Horowitzas apibendrino nelogišką Bideno administracijos strategiją, kuri, atrodo, yra orientuota į spaudimą skiepyti daugiau amerikiečių:

„Vyrauja Fauci, Walensky ir kompanijos propaganda, kad Delta yra rimtesnė nei bet kas anksčiau, ir nors skiepai nuo jos yra dar mažiau veiksmingi, jos paplitimas, esą, įrodo, kad reikia skiepyti dar daugiau žmonių. Jei to nepadarysime, turėsim grįžti prie labai veiksmingų užrakinimo ir kaukių “.

Tačiau, kaip pastebėjo Horowitzas, Indijos „Delta“ variantų patirtis prieštarauja tam, ką teigia Fauci ir kompanija.

Esant dabartiniam Indijos skiepijimo lygiui tik apie 6 proc., daugumai toje šalyje diagnozuotųjų Delta, pasireiškė tik į peršalimą panašūs simptomai.

„Galutinę išvadą galime padaryti tai, kad griežtas kaukių dėvėjimas (ypač tarp sveikatos priežiūros darbuotojų) nė trupučio nesustabdė plitimo“,-rašė Horowitzas. „Tačiau dabar jie pasiekė bandos imunitetą ir sudegino virusą skiepijami tik 3 proc. (Dabar iki 6 proc.). Maždaug šeštadalis JAV ir JK mirčių ir mažiau nei pusė Izraelio.

Internistas, kardiologas ir epidemiologas Peteris McCullough’as, MD, vyriausiasis medicinos patarėjas, „Truth for Health Foundation“, Tucson AZ, šeštadienį „America Out Loud“ rašė:

„Atrodo, kad„ Delta “ir„ Delta Plus “vienodai užkrečia neskiepytas ir skiepytas, kaip matyti iš JK ir Izraelio duomenų. Tai labai skiriasi nuo valdžios teiginio, kad „turime neskiepytųjų krizę“.

„Maždaug 40% hospitalizuotų Jungtinėje Karalystėje ir 60% Izraelyje yra tie, kurie anksčiau buvo skiepyti, ir akivaizdžiai skiepai neapsaugojo nuo„ Delta “ar„ Delta Plus “. Viena aišku: tie, kurie turi natūralų imunitetą nuo ankstesnės COVID-19 infekcijos, turi tvirtą, pilną ir patvarų imunitetą ir nuo delta varianto.

McCullough vis dėlto nurodė, kad nors „Delta“ variantas yra „švelniausia COVID-19 forma“, vyresnio amžiaus žmonės turėtų anksti kreiptis į ambulatorinį gydymą, kaip patarė Amerikos gydytojų ir chirurgų asociacija (AAPS).

„Iš tiesų minėti Delta hospitalizacijos ir mirties atvejai nusipelno vieno klausimo - Kodėl pacientas anksčiau nebuvo gydomas ambulatoriškai ir kaip to galima išvengti ateityje“.

https://www.lifesitenews.com/news/735299/?utm_source=lifefacts

Ethan Huff (News Target)       2021-09-23 17:58

Žinoma sveikatos laisvės šalininkė Veronica Wolski buvo nužudyta Čikagos katalikiškojo sveikatos prisikėlimo medicinos centre „AMITA“, kur buvo paguldyta dėl ligos.

Užuot davę Wolski ivermektino, kaip ji prašė, ligoninė privertė ją laikytis „kovos su virusu protokolų“. Supratusi, kad šie protokolai greičiausiai ją nužudys, Wolski maldavo savo draugų, kad ja iš ten paimtų, tačiau ligoninė jos neišleido. Galiausiai ji ten mirė. Wolski tikriausiai būtų gyvenusi, jei AMITA laikytųsi įstatymų ir įvykdytų jos norus per įgaliojimą.

Wolski žinoma tuo, kad ant tilto per Kenedžio greitkelį Čikagoje pakabino reklaminius skydelius, raginančius žmones atmesti vyriausybės nurodymus dėl kaukių ir pavojingų genų terapijos „vakcinų“.

Rugpjūčio 24 d., Kai ji buvo paguldyta į AMITA skubios pagalbos skyrių, Wolski buvo diagnozuota „COVID pneumonija“, nors rentgeno tyrimas parodė, kad jai „gali būti krūtinės užgulimas“.

Kadangi ligoninės sulaukia didelių finansinių atlygių už tai, kad pacientų ligas žymi kaip „koronavirusines“, AMITA aiškiai pasinaudojo tuo Wolski sąskaita. Po to, kai buvo paskelbta „sergančia COVID“, Wolski iš esmės prarado visas savo sveikatos teises.
Deja, tokio tipo dalykai nėra išskirtiniai AMITA. Visoje šalyje pacientai praneša apie panašų medicinos personalo atsisakymą suteikti pasirinktas priemones, įskaitant ivermektiną. Daugelis šių pacientų miršta po to, kai būna prijungti prie ventiliatoriaus, kas iš esmės yra mirties nuosprendis.

Naujienų apie pacientus, žudomus ligoninėse, atsisakant skirti ivermektino, žiūrėkite „Fascism.news“.
https://www.newstarget.com/2021-09-22-hospitals-killing-health-freedom-advocates-denying-treatments.html

Beveik malda       2021-09-23 17:53

BEVEIK MALDA

Ačiū, Tau, Dieve, už šią koronaviruso pandemiją.
...Per ją Tu parodei, kad mes likome tokie patys, nieko nepasimokėme ir niekuo nepasikeitėme…
...Tu leidai pajusti, kaip jautėsi žydas, nešiodamas geltoną žvaigždę...
...Tu leidai pajusti, kaip jautėsi negras, matydamas užrašą ,,Tik baltiesiems”...
...Tu leidai pajusti, kaip jaučiasi žmogus, kai jam neleidžiama atsisveikinti su mirusiais artimiausiais žmonėmis…
...Tu leidai pajusti, kaip jautėsi lietuvis, grįžęs iš Sibiro, kai jį keikdavo…
...Tu leidai pajusti, kaip jautėsi lietuvis, grįžęs iš Sibiro, kai jam neleido siekti mokslo…
...Tu leidai pajusti, kaip jautėsi lietuvis, grįžęs iš Sibiro, kai jam neleido siekti geresnio darbo…
...Tu leidai pajusti ar prisiminti, kaip jautėsi žmogus, kai jam sovietiniais laikais be partinio bilieto ar veterano pažymėjimo nebuvo leidžiama įeiti į parduotuvę, nusipirkti geresnių prekių...
...Tu leidai pajusti, kaip jaučiasi žmogus negalėdamas aplankyti savo artimųjų...
...Tu leidai suprasti, kad yra žmonių, sergančių sunkiau už mane…
...Tu leidai suprasti, kaip lengva pradėti kito nekęsti…
...Tu leidai suprasti, kaip lengva atsidurti ,,kitoje barikadų pusėje”...
...Tu leidai suprasti, kaip lengva šauti į truputį kitokį...
...Tu leidai suprasti, kaip lengva pradėti skųsti - brolį, kaimyną...
...Tu leidai suprasti, kad žmogus yra mirtingas…
...Tu leidai suprasti, kad niekaip nepavyks išgyventi ilgiau, negu Tu suplanavai…
...Tu leidai suprasti, kad tik suvokęs savo mirtingumą gali įžengti į amžinąjį gyvenimą...
... Bet tik vieno, Dieve, prašau ... neleisk ... man ... pajusti ... ką ... reiškia ... nužudyti ... žmogų ...

Redagavimas - pagal kiekvieno supratimą ir sąžinę.

Ethan Huff (News Target)       2021-09-23 17:32

Projektas „Veritas“

Jodi O’Malley, RN, JAV sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamento (HHS) darbuotoja ir Phoenix Indėnų medicinos centro Arizonoje slaugytoja,  papasakojo apie jos ligoninėje vykstančius siaubus. Žmonės ne tik serga ir miršta nuo Donaldo „skiepų tėvo“ D. Trumpo „Operacijos„ Warp Speed “injekcijų, bet vyriausybė stengiasi visa tai nuslėpti, atimdama iš pacientų vaistus, kurie iš tikrųjų galėtų jiems padėti.

Vaizdo įraše iš Brighteon.com O’Malley kalbasi su „Project Veritas“ įkūrėju Jamesu O’Keefe’u apie situaciją Fenikso Indėnų medicinos centre. Jiedu aptaria filmuotą medžiagą, kurią užfiksavo kiti gydytojai vyriausybės valdomoje įstaigoje, pripažindami, kad Fauci skiepai yra „pilni š-do“.

https://www.newstarget.com/2021-09-21-government-whistleblower-bombshell-covid-vaccines-full-of-s.html

ah.ą       2021-09-23 14:46

nu, nu… mokslo reikia ventiliacijai, dezinfekavimui,higienai, žmonių srautų ribojimui, geros mitybos įtakai… Kas runkeliams elementaru bakalaurams neįkandama?

ah.ą       2021-09-23 14:18

kaip kuriama pandemija:
“KORONĖS ŠYZA: prof.hab.dr. hematologas Eduardas Vaitkus komentuoja kaip kuriama PANDEMIJA”
https://youtu.be/PHzAPh47SVI

habilitai,       2021-09-22 21:14

jūtūbės nemokate įsijungti?

habilitās       2021-09-22 19:07

Puiku! Irašo nėra, o „diskusija” vyksta!
Kokį pirštą reikia parodyti, kad kremliaus troliai subėgtų, ir čia, tieos.lt portale, išsituštintų?!

Ar tie testai atskiria,kad       2021-09-22 15:54

žmogus tiesiog persišaldė ir pasigavo slogą.Vaikai vakarais atvėsus žaidžia krepšinį lauke,rankos pašąla ir ryte jau pakrenkščia.Sako,pas mus pusė klasės kosi,sloguoja.Ir niekas nekreipia dėmesio.Gal gerai,kad nekreipia.Pasloguoja ir praeina.

Pirmučiausia       2021-09-22 10:52

1.Išsiaiškinti ,kas dedasi su testavimu ir pakoreguoti, juk negali būti,kad m0sų žmonės DEŠIMTIS KARTŲ labiau paliegę nei kaimynai lenkai( ir taip diena dienon). Mane stebina, kad gydytojai nesikiša į šią procedūrą, apie kurią net patys sukūrėjai kalba,kad ji nepatikima ir daugeliu atvejų pakartotinis testavimas parodo neigiamą rezultatą.( apie tai rašoma konkrečiais atvejais spaudoje)
2. Išmesti iš statistikos “nulinius ligonius” - tai besimptominiai sveiki žmonės,kurie gali būti viruso nešiotojai( o tokiais gali būti bet kas netestuotas žmogus)
Bet ....rankos svyra , kai pagalvoji, kiek daug asmenybių, kuriems naudinga ta pandemija.

Sandra       2021-09-22 10:52

Yotubej yra tas pokalbis, trunka apie 1 val. Pagarba prof. Jankūnui.

Pasvarstymui       2021-09-22 10:45

Mokslas nepadės, kai savivokos nėra! Minėjau, kaip svarbu stebėti, kas vyksta valdžios “info burbule”.
Štai, vakar Šimonytė piktinosi, kaip pas senolį atėjo paštininkas, patarė vakcinuotis. Senolis skambina vaikams, o tie ... liepia nesiskiepyti. Trūksta jai žodžių!
Ponia net nebando prisiminti pačios patirties (juk globojo ligonį). Ką, globotinis paskambintų Ingridai darban ir sakytų maždaug “Atėjo paštininkas (?) ir liepia kažkokią med. procedūrą atlikti”.
Ką Ingrida patartų? Be jokių abejonių, šitaip: “Klausyk, be mano žinios nė vienam paštininkui ar kam kitam neleisk su savimi daryti jokių eksperimentų”. Tik taip būtų tada atsakiusi ir būtų visiškai teisi…
Praėjo metai valdžioje ir Ingridos mąstysena jau iškraipyta,- nesugeba adekvačiai suprasti kas ir kaip dedasi bei piktinasi dėl nevykdomos “paslaugos į namus”. Nebėra ko pridėti,- jau astrale reziduoja! :(

Siūlau       2021-09-22 8:42

Panagrinėkite patys klausimą ,kam tai naudinga ir tada pasimatys, kad pandemijos galas dar labai toli.

stasys       2021-09-22 7:07

Niu matyt vis dar montuoja ta išskirtinį - neredaguota pokalbį .. o gal koks ‘milaitis’ jį nufirino savo kolekcijai.

ah1       2021-09-21 23:25

kas tai jei ne verslas?
https://youtu.be/km0StFGhwjg
FDA pasiūlė trečią dozę tik nuo 65 metų ir tam tikroms didelės rizikos grupėms: https://www.drugs.com/…/fda-advisory-committee-votes…
Europos vaistų agentūra tą trečią dozę dar svarsto: https://www.ema.europa.eu/…/ema-evaluating-data-booster…
ir kiek privalėsim vartoti tų dozių neveikiančių ?

Tai įdėsite tą pokalbį ar ne?       2021-09-21 21:34

Praėjo 3,5 valandos.

ah.ą       2021-09-21 21:27

pandemijos nėra, viruso C19 etalono nėra, vakcinos nuo C19 nėra, skiepijimo nėra, bo nėra vakcinos - tai kuo gali padėti mokslas tam ko nėra ?
Tiesiog pavadintų mokslas reiškinį  tikru vardu - medicininis eksperimentas su žmonija.

INFO       2021-09-21 20:20

Atsisatatydino du aukščiausi FDA pareigūnai, atsakingi už vakcinų tyrimus. FDA - JAV agentūra kontroliuojanti vaistų apyvartą. Sakyčiau, - niekas nenori likti kraštiniais, bet mūsų klAunams tai negalioja. Tik nesuprantu kodėl, - dėl proto trūkumo, ar tiesiog gauna gerą ‘otkata” ar p*zdaką “iš viršaus”, nuo bigfarmos berniukų ? brownstone.org/articles/the-meaning-of-the-fda-resignations/

Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.