Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 23 d. 16:46

17     

    

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Jūsų dėmesiui siūlome tinklalaidės „Neredaguota“ pokalbį su Ramūnu Karbauskiu:

– apie parlamentarizmą ir naująją politinę kultūrą;
– skaičiai, faktai ir pėstininkai: žvilgsnis į vicepirmininkus ir pasiūlytus ministrus*;
– ėjimas žirgu, arba priežastys, kodėl valstiečių lyderis traukiasi iš LR Seimo;
– LRT vaidmuo skleidžiant naratyvą;
– tradicinių vertybių bastijonas ir ateities svarbiausi uždaviniai;
– propagandą...

* Viename epizode, kur palyginami pirmumo balsai, įsivėlė klaida, nors ji ir nekeičia minties: Evelina Dobrovolska surinko 12 900, o ne minėtus 7 000 balsų.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tvankstas       2020-11-25 22:21

OP TV yra laida apie R. Karbauskio ilgus metus politikoje, apie jo pastovų būdą - meluoja, po to išvarto sau naudingai, ir taip pastoviai, labai gražiai sudėstyta pagal žodžius, poelgius, vėl žodžius.

DD plius DD       2020-11-24 15:02

Tartiufas piktinasi veidmainyste- štai ir visas jūsų ištikimo šuns aplaižytas Karbauskis.

Al.       2020-11-24 12:52

Rinkimai, manau, suklastoti : naudojant šališką propagandą ir cenzūrą; naudojant padidintą praeinamumo procentą;registruojant liberalus, nepaisant pavėluoto dokumentų pateikimo;skatinant išankstinį balsavimą, kur nepriklausomi stebėtojai netikrino balsuotojų tapatybės; leidžiant balsuoti po kelis kartus; išmetant ,,sugadintus” biuletenius, kurių nepriklausomi ekspertai nematė. Kol nepasieksim, kad rinkimai būtų skaidrūs ir sąžiningi, visa kita bus tik laisvalaikio skaitiniai.

Dėl Stambulo konvencijos: Skvernelis visada sakė, kad ją reikia patvirtinti. Kas pasikeitė?

Kas klausinėja? Anonimas? Nevalyva klausinėtojo kalba. Net sėdėti kaip žmogus negali. Laisvai žiniasklaidai irgi yra šiokie tokie reikalavimai.

 

Oho, kaip čia        2020-11-24 11:08

įdomiai gaunasi, kada propagandistai kovoja prieš propagandą, iš kurios patys minta ir kurios dėka karjerą padaro ir padarė. Runkeliams tokie balamūtai labai patinka - kitą kartą vėl balsuosim, nes konservatoriai daug darbų nudirbs jų naudai. Galėtų jie kojas konservatoriams avansu už tai numazgoti, kaip Niurnbergo procese, sugrąžinę mus avansų Barbarijon, kuri šiandien skleidžiasi kuo puikiausiai, ypač Covid’o pavidalu. Statom, oi, statom mes Pasaulinę Vyriausybę, davę jiems kadais avansą.

stasys       2020-11-24 10:30

..‘našlaitėliai’ veža . Savo laiku netekę Vyktoro U. peties išsiverkti atkakliai ėmė ieškoti naujo , tai čia Trump Amerikone sublizgėjo naujais ‘poxui saulė poxui sniegas’ požiūriais į pasaulį ir tapo sutiktas aplodismentais , o ir Lietuvoje tokiu pasekėjų netruko , imkite kad ir R.Karbauskį ..‘generola be armijos ir nė karto nepralaimėjusį o tik strategiškai atsitraukusi , kuri labai patiko stalinui jo kovose su hitleriu ,  naujam puolino persigrupavimui .Kas gi yra ta propaganda R.Karbauskį politikui ? Tai būdas paviešinti save pati sukeliant tam tikras įtampas viešoje erdvėje . Kas pirmas oponentuose suranda silpna vieta ir suduodą susižeria ir bonusus sau bei savo partijai .Patriotinės jėgos ilgai tupinėjo apie Lukiškių a. bandydamos kaip nors palenkti jos ‘apipavidalinima’ savo įsivaizdavimui, o nenuorama Šimašius ilgai mastęs surengė joje šou -spektaklį tuo pačiu atkreipęs dėmesį į liberalios pakraipos partija -atplaiša kuri šiandiena pretenduoja peraugti senuosius liberalus .Ar ne todėl tas pats R.Karbauskis puolė visiems aiškinti jog palaiko siūloma Liberalu vadove Č.Nielsen kandidatūrai į Seimo pirmininko posta ? Baimė užvaldė žmogu jog ka tik išlūkštentas liberalus viščiukas pilnai realiai gali užimti Seimo pirmininko posta , o tai tie žmonės kuriems ‘vakar’ Ramūnas taip stengėsi įstatyti “fitil” už pokštus su Lukiškių a. Tai tik vienas pavyzdys to kiek daug dar reikia mokytis ir tobulėti savimi valstiečiu lyderiui..gal ta daroma pertrauka Seime jam padės pasitobulinti kaip politikui..ir padės išmokti matyti ne tik šaškių lenta prieš savo nosį. Šiandieninėje politikoje neužtenka rankovėje slėpti kelis ar keleta savo pamėgtų fokusų šaškiu lentoje .Viska sprendžia ne propaganda kaip priemonė , o idėjos ir tik jos konkuruodamos parodo ko partija yra verta konkurencijoje su kitomis .Nesvarbu ūgis , svarbi tik jėga ir smūgis ..pzsižiurėkite į soc.demus partija turinti daugiausiai nariu o atsovaujama Seime .. daugiau nei kukliai .

prez. D.Trump       2020-11-24 10:06

buvo ujamas nuo pat išrinkimo dienos. Viena iš klaidų - neturėjo Public TV kanalo. Tik Foxnews jį palaikė beatodairiškai. Bet tai buvo cable TV ir ne kiekvienas amerikietis užsisako cable mokamą kanalą. Todėl ir varė , ir varė ant Trump demokratų NEMOKAMI TV kanalai. Karbauskis turi pakankamai pinigų, kad atsidarytų normalų TV kanalą. Jei gerai seksis - bus ir reklamų, kas papigina išsilaikymą. Dabar, kai jau šaukštai po pietų, išgirdome normlų padėties atpasakojimą. Aišku tie, kurie domimės , žinome ir apie išplautus pinigus per visokias ministerija ir Karbauskio trąšų verslą su Baltarusija etc. SKvernelis turi uodegą - 240 policininkų privačioje valdoje, tad jo autoritetas niekada nepakils. Nebent jis pasakytų tiesiai ir šviesiai, kad jį pasiuntė Grybė, o pati, pabrukusi uodegą, išpylė į JAV… Dabartiniai valdžiukai - pasaityčiojimas iš Lietuvos žmonių.

>7:39       2020-11-24 9:22

Ka darys?  +
Ka padare? -

Agnė       2020-11-24 7:39

Kažko visiems rūpi o ką darys toliau R. Karbauskis? Ko bijo Ramūno? Ko bijojo Neringos?
Ko po galais JIE bijo?

Vardas       2020-11-23 23:23

Ramunas Karbauskis yra Nr.1 politines partijos vadovas Lietuvoje.
Uz dabartini LRSeima ir busima LRVyriausybe yra atsakinga Korporacine ZiniasKlaida LRT, MG Baltic (pvz LNK), socialiniai tinklai Facebook, 15min, DELFI, Laisves TV ir panasus, LiberalBolsevikine svietimo sistema.
TS-LKD, LRLS, Laisves partijos propagandos ir suklastoto isanstinio balsavimo deka laimejo musi, bet ne kara.
Korporacine ZiniasKlaida LRT, MG Baltic (pvz LNK), socialiniai tinklai Facebook, 15min, DELFI, Laisves TV ir panasus, duoda lietuviam 2 pasirinkimus buti Anti-Karbauskiu, Anti-LVZS arba buti pvz TS-LKD, LRLS, Laisves partijos LiberalBolseviku.
Is Ramuno Karnauskio ir LVZS partijos tyciojosi 4 metus, o is Korporacines ZiniasKlaidos LRT, MG Baltic (pvz LNK), socialiniu tinklu Facebook, 15min, DELFI, Laisves TV ir panasiu, lietuviai tyciosis daug ilgiau, aisku jei tures savigarbos o ne Stokholmo sindroma.

Tvankstas       2020-11-23 22:07

Kiek iš šios statitikos mirė žmonių, kuriems nebuvo suteikta jokia medicininė pagalba ? 1000 ? 2000 ?

Tvankstas       2020-11-23 21:53

Karbauskiui - kaip šie skaičiai - gal Verygą su Skverneliu reikia sodinti į teismo suolą už melą, melą, melą, smulkaus ir vidutinio verslo žlugdymą : per šių metų sausio-rugsėjo mėnesius Lietuvoje mirė 29699 žmonės (pernai per tą patį laiką mirė 29017 žmonių), iš jų nuo kraujotakos sistemos ligos – 16137; nuo piktybinių navikų - 6070; kitos mirties priežastys - 2772; išorinės mirties priežastys - 1689; virškinimo sistemos ligos - 1548; kvėpavimo sistemos ligos - 859; infekcinės ir parazitinės ligos - 529; DĖL „COVID-19“ – 95 ŽMONĖS.
Mėnesių mėnesiais turime nešioti bereikšmius antsnukius, turi dusti nuo anglies dvideginio pertekliaus visi be išmties gyventojai, žaloti kraują, plaučius, smegenis, inkstus, kad be laiko į kapus nueitų.
TAI GENOCIDAS, už jį senaties nėra, tą turi atsiminti ir Veryga, ir Skvernelis.

Tvankstas       2020-11-23 21:41

Karbauskiui trūksta nuosavo portalo, kuriame būtų spausdinamos naujienos iš pasaulio ir Lietuvos, ne iš MIP, būtų Karbauskio pasisakymai, kaip ir ši laida, būtų dab. pasaulio mąstytojų straipsniai (ne liberalmarksistų), taip pat lietuvių autorių, ypač trūkstamų ekonomikos temomis.
Tikriausiai tokiam portalui reikėtų 3-4 mln. eurų metams, juos ištraukti tektų Karbauskiui, bet esant turtui apie 500 mln. eurų ir keliant politinius tikslus dėl ateities, tai įmanoma.
Žinant Karbauskio nuostatas, tai portalas tikrai nevirstų intelektualų svaičiojimų bala.

Tai Onai, pasigedusiai intelektualaus dėmens..       2020-11-23 21:29

Kažkaip nepastebėjau intelelektualų spiečiaus, kurie palaiko valstiečių pastangas, bent kažką pakeisti šioje valstybėje, apraizgytoje liberalkonservatorių korupcinėmis schemomis. Intelektualiai plepėti yra viena, o keisti realybę - visai kas kita. “ Teorija, brolau, sausa šaka, gyvenimo tik medis žydi”... pacitavau iš atminties.

Kur buvote anksčiau? Nepriklausoma žiniasklada!       2020-11-23 21:20

Jūsų taip reikėjo prieš rinkimus. Gal ir rezultatai būtų buvę kiti.  Ramūnas kunkuliuoja energija, planas yra.  Matosi, kad šis žmogus daro viską, ką gali. Taip gaila, kad valstiečiai praktiškai neturėjo jokio palaikymo iš žiniasklaidos. Faktiškai nebuvo pateikiama jokia pozityvi informacija apie tai kas įvyko valstybėje, ką pavyko pasiekti, ko nepavyko padaryti.  Net keista, kad esant tokiai priešiškai propagandai, jie surinko šitiek balsų. Sėkmės Ramūnui.

Ona       2020-11-23 21:16

Ramūnas nemoka atsirinkti žmonių. Negi taip ir nesuprato, kad Skvernelis vykdė labai liberalią politiką ir už tai sumokėjo visa partija per rinkimus? Be to, valstiečiams trūksta intelektualaus dėmens. Visgi, policininkui sunku pabėgti nuo sau įprasto mąstymo, o to neužtenka tikrai valstybei reikalingiems toliaregiškiems ir strateginiams sprendimams priimti.

Tvankstas       2020-11-23 20:16

Kai išgirdau ‘profesionalų vyriausybė’, juoko negalėjau sustabdyti iki laidos pabaigos.
Gvildensiu apie profesionalumą dėl korona viruso priemonių.
Chirurginių kaukių skylutės yra 5 mikronų dydžio, korona viruso dydis nuo 0,02 mikrono iki 0,1 mikrono, tai skylučių dydis yra 50-250 kartų didesnis už patį virusą, tai žvejų tinklais muses gaudyti.
Objektyvūs dydžiai, kurie nėra pavaldūs Verygos ar Skvernelio subjektyviems įgeidžiams.
Buvau Černobylyje 1987 m., ten gaunamos ir dėvimos kaukės niekaip negalėjo sulaikyti radioaktyvių izotopų jodo, cezio, ..., taip, kad patirtis ir sena, ir visokeriopa.
Kodėl buvo dėvimos kaukės ir iki dabar ?
Kiek suprantu, tai Pasaulio Vyriausybė per G. Soros Open Society ir per B. Gates / PSO įsakė per kelias valandas apmauti antsnukiais, trilinki Veryga su Skverneliu puolė VYKDYTI.
Vienintelė Švedija nesutiko nei antsnukiais apmauti, nei prietrankų iš PSO reikalaujamo karantino įvesti, todėl šiuo metu Švedijos geriausi rodikliai ekonomikoje, bet ne Lietuvos.
Karbauskis mano, kad Lietuvoje vien klusnūs demokratijos asilai likę, kuriuos demokratijos hienos (naudoju Aristotelio posakį) gali vaikyti, taršyti ir kvailinti kiek patinkamos.
Kaimynės šiuose rinkimuose nebalsavo už valstiečius todėl, kad kasdien TV matė išprotėjusias Verygos ir Skvernelio akis (įteigti, kad 50-250 kartų didesnės skylės pagauna virusus, kalti už antsnukio nedėvėjimą 500 eurų baudomis be gailesčio), kurių užduotis buvo pasaulinio lygio melo įgyvendinimas - apgauti visus žmones ir dengti jų veidus kaip gyvuliams, kad tik nepirsteltų - tai didžiausia apgavystė Žmonijos istorijoje tos kaukės nuo koronos.
Kaip gali tokia Karbauskio valdymo kvailystė leisti gauti daugumą, patys sau nusikirto šaką, kai dalis žmonių buvo gąsdinami dviejų bepročių akių.
Žmona parnešė iš darbo karūną, teko sirgti, labai lengva liga man.

Kis       2020-11-23 19:13

ar imanoma surusiuoti ir suskaiciuoti kiek ir kas balsaves uz sia puosmena?Sakykime balsu skaicius isankstyniai ir apylinkeje,ar sitokiu budunera galimybiu ,isryskinti tuos vadinamus “dvigubus"balsus?Nezinau vingrybiu,bet pastu,budelese ar gali rinkejas balsuoti nepasirases,ar galima nustatyti,kad jis turejo galimybes uz ta pati balsuoti du kartus?Paimkime,kad ir sia puosnia butybe,nes 90 tukstanciu bagalviu Lietuvai tikrai nenormaliai daug?


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.