Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 10 d. 2:47

4     

    

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Dalijamės tinklalaidės „Neredaguota“ pokalbiu su advokatu, Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. Ignu Vėgėle šiomis ir kitomis temomis

Konstitucijos dvasia ir aiškinimas?
Ar yra teisė būti neužkrėstam?
Teisė į privatų gyvenimą, orumą, asmens kūno neliečiamumą ir proporcingumo principas jas ribojant.
Kas suteikia LR Vyriausybei galias?
Propoganda, politikai ir influenceriai.
Teisininkų misija valstybėje.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tai       2021-09-15 18:31

Laurinavičius pasirodė durnius dar kartą. Įtariu, kad jis ir delfi komentaruose rašinėja, kiekvieną protingesnės minties autorių apšaukdamas solovjovu ir kisieliovu

Life Site News       2021-09-10 23:13

2021 m. Rugsėjo 1 d., Trečiadienis, 8:40 val. EDT
Briuselis („LifeSiteNews“) - pareiškime pagrindinei naujienų agentūrai „Reuters“ Europos Komisija (EK) perspėjo ES šalis vienašališkai nediegti papildomų COVID eksperimentinių „skiepų“ stiprintuvų.

EK mano, kad nėra pakankamai informacijos apie galimą riziką, susijusią su trečiosios dozės skyrimu pacientams, kaip daugelis Europos šalių jau planuoja tai padaryti.
Daugelyje šalių skelbiamas papildomas stiprintuvas, galintis iš esmės padidinti skiepytųjų imunitetą, net ir prieš naujus variantus, dabar, kai tapo visiškai aišku, kad vadinamieji „visiškai paskiepyti“ žmonės nėra visiškai apsaugoti nuo užteršimo ir taip pat gali platinti koronavirusą, atsakingą už COVID-19.

Europos vaistų agentūra šiuo metu nėra pasirengusi leisti atlikti „trečiojo šūvio“, o tai reiškia, kad šalys, rekomenduojančios papildomai švirkšti vadinamuosius „visiškai pasiskiepijusius“ žmones, turi susidurti su pasekmėmis, jei kiltų kokių nors problemų.
„Reuters“ citavo Europos Komisiją, ES vykdomąją instituciją, sakydama: „Šiuo metu revakcinacinės dozės nėra rinkodaros leidimo COVID-19 vakcinoms dalis ir dar nėra atliktas EMA mokslinis įvertinimas, nes nėra pakankamai duomenų. “

Komisijos pareiškime priduriama, kad „atsakomybė nuspręsti įtraukti skiepijimo kampanijas į valstybių narių atsakomybę tenka valstybėms narėms (…) Kol revakcinacinės dozės nėra leidimo prekiauti dalis, bendrovių atsakomybė keičiama“.

Kitaip tariant, nei ES, nei „Pfizer“, „Moderna“, „Johnson & Johnson“ ir „AstraZeneca“ - keturios laboratorijos, kurios ES teritorijoje gavo išskirtinį patvirtinimą dėl savo „vakcinų“, nebūtų laikomos atsakingomis už bet kokį neigiamą poveikį, kuris paprastai leisti nukentėjusiesiems reikalauti kompensacijos.

Šiuo metu nėra labai aišku, kas prisiima atsakomybę už neigiamą eksperimentinių „Spike“ baltymų injekcijų poveikį. Europos Sąjungos taisyklės taikomos, kai neigiamas poveikis laikomas „netikėtu“ ir yra susijęs su produkto bendrosiomis savybėmis arba su jo gamybos būdu. Tikimasi, kad valstybės narės kompensacijas valdys pagal ES taisykles, o susijusios laboratorijos su ES derėjosi dėl konkrečių sąlygų, kurios dažniausiai lieka konfidencialios.

Europos Komisijos iškeltas klausimas yra „netikėtas“ neigiamas poveikis, kuris, kaip įrodyta, yra susijęs su papildomo stiprintuvo injekcija. Tokius stiprintuvus jau rekomenduoja Prancūzija, Austrija, Belgija, Vengrija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas ir Slovėnija, siekdami atremti, jų teigimu, mažėjančią „apsaugą“, nes SARS-CoV-2 Delta variantas ir toliau keičia koronavirusą. patvirtintos „vakcinos“ buvo skirtos kovai.

Vokietija ir 13 kitų ES šalių taip pat svarsto galimybę pasiūlyti trečiąsias dozes savo „trapiems“ piliečiams - jei jų neskyrė, nes vis labiau tikėtina, kad „visiško skiepijimo“ apibrėžtis bus pakeista, atsižvelgiant į sanitarinius leidimus, kurių dabar reikalaujama keliose šalyse. ES šalyse daugeliui kasdienių veiklų.

Komisija iš tikrųjų sako tiems, kurie ketina vartoti trečiąją dozę - kaip Prancūzija ketina daryti su savo pagyvenusiais žmonėmis nuo rugsėjo 13 d., Taip pat pacientams, sergantiems gretutinėmis ligomis -, kad pačios vyriausybės greičiausiai turės prisiimti didžiausią žalą. bet kokie sėkmingi ieškiniai, susiję su tokiu rimtu šalutiniu poveikiu.

https://www.lifesitenews.com/news/european-commission-warns-against-covid-19-booster-shots/

habilitās       2021-09-10 11:46

34.18 min.
„Nemėgstu aš tų sąmokslo teorijų, bet matyt aš kažko nežinau, matyt mes kažko nežinome…“
✒✒✒
Tai jau tikrai, nes valdžia žino daug, bet mums nesako, o tai ką sako, yra šlykštus melas. SAM kanclerė J. Grebenkovienė teigė, kad bendras vakcinų krepšelis yra 16 mln. dozių. Kokiu pagrindu buvo užsakytas toks kiekis ir dar 4 metams į priekį? Iš anksto žinojo, kad reikės pastiprinimo dozių, bet mums nesakė?! Tai kas yra tai, ką dabar žmonėms suleidžia? Vakcina ar ekspermentinis chemikalas?!
Bet koks bandymas sustumti tą chemikalą prieš žmogaus valią yra genocidas, o ne rūpinimasis jų sveikata. Anksčiau ar vėliau turės būti rengiamas naujas Niurnbergas. Net jei pagal statistiką mirtinų komplikacijų po „skiepijimo“ vidutiniškai yra tik vienas atvejis 100 000, kuris nori būti tuo vienu?
Paskaičiavau, kad maždaug kilometro spinduliu yra 7 prekybos centrai ir viena nedidelė parduotuvė, priklausanti taip pat vienam iš didžiųjų prekybos tinklų. Detalizavimo kokia parduotuvė didelė, o kokia maža – nėra.
Dar viena labai rimta kliūtis normaliam gyvenimui, kurią jau minėjai, bet apie kurią niekas nekalba ta, kad beveik visos vaistinės yra prekybos centruose, t. y. ne tik maisto produktų, bet ir vaistų bus sudėtinga nusipirkti. Ir visa tai Pišdulkiai vadina rūpinimąsi žmonių sveikata?!
Patinka kam ar ne, tai primena trečią reichą, kai 1933 m. atėjus į valdžią Hitleriui vienas pirmųjų teisė aktų buvo „Sterilizacijos ir paveldimumo ligų prevencijos įstatymas“. Buvo įsteigti Paveldimumo teismai, kuriuose du mokslininkai ir apygardos teisėjas priimdavo sprendimą, kas turėtų būti sterilizuotas, nesvarbu, ar pats to pageidauja. Buvo numatyta, kad sterilizuoti derėtų mažiausiai 400 tūkstančių Vokietijos piliečių.
Po to sekė „Vedybinės sveikatos įstatymas“ (1935m.), esą skirtas kovoti prieš paveldimą degeneraciją. Tais pačiais metais paskelbti Niurnbergo įstatymai, kurie izoliavo rasiškai „nepilnaverčius“ žmones ir t. t.
Ar ne link to einama?!

Lietuvoje       2021-09-10 6:52

laikas mokytis kompromiso kultūros,o ne veikimo iš jėgos pozicijų.Esamai valdžiai tai nenaudinga,-kitaip pasaulį matyti ten esantys dar neišmoko?Klasikinės vertybės jiems dar terra incognita?


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.