Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Sveikatos apsaugos politika

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 10 d. 2:47

4     

    

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Dalijamės tinklalaidės „Neredaguota“ pokalbiu su advokatu, Advokatų tarybos pirmininku prof. dr. Ignu Vėgėle šiomis ir kitomis temomis

Konstitucijos dvasia ir aiškinimas?
Ar yra teisė būti neužkrėstam?
Teisė į privatų gyvenimą, orumą, asmens kūno neliečiamumą ir proporcingumo principas jas ribojant.
Kas suteikia LR Vyriausybei galias?
Propoganda, politikai ir influenceriai.
Teisininkų misija valstybėje.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

tai       2021-09-15 18:31

Laurinavičius pasirodė durnius dar kartą. Įtariu, kad jis ir delfi komentaruose rašinėja, kiekvieną protingesnės minties autorių apšaukdamas solovjovu ir kisieliovu

Life Site News       2021-09-10 23:13

2021 m. Rugsėjo 1 d., Trečiadienis, 8:40 val. EDT
Briuselis („LifeSiteNews“) - pareiškime pagrindinei naujienų agentūrai „Reuters“ Europos Komisija (EK) perspėjo ES šalis vienašališkai nediegti papildomų COVID eksperimentinių „skiepų“ stiprintuvų.

EK mano, kad nėra pakankamai informacijos apie galimą riziką, susijusią su trečiosios dozės skyrimu pacientams, kaip daugelis Europos šalių jau planuoja tai padaryti.
Daugelyje šalių skelbiamas papildomas stiprintuvas, galintis iš esmės padidinti skiepytųjų imunitetą, net ir prieš naujus variantus, dabar, kai tapo visiškai aišku, kad vadinamieji „visiškai paskiepyti“ žmonės nėra visiškai apsaugoti nuo užteršimo ir taip pat gali platinti koronavirusą, atsakingą už COVID-19.

Europos vaistų agentūra šiuo metu nėra pasirengusi leisti atlikti „trečiojo šūvio“, o tai reiškia, kad šalys, rekomenduojančios papildomai švirkšti vadinamuosius „visiškai pasiskiepijusius“ žmones, turi susidurti su pasekmėmis, jei kiltų kokių nors problemų.
„Reuters“ citavo Europos Komisiją, ES vykdomąją instituciją, sakydama: „Šiuo metu revakcinacinės dozės nėra rinkodaros leidimo COVID-19 vakcinoms dalis ir dar nėra atliktas EMA mokslinis įvertinimas, nes nėra pakankamai duomenų. “

Komisijos pareiškime priduriama, kad „atsakomybė nuspręsti įtraukti skiepijimo kampanijas į valstybių narių atsakomybę tenka valstybėms narėms (…) Kol revakcinacinės dozės nėra leidimo prekiauti dalis, bendrovių atsakomybė keičiama“.

Kitaip tariant, nei ES, nei „Pfizer“, „Moderna“, „Johnson & Johnson“ ir „AstraZeneca“ - keturios laboratorijos, kurios ES teritorijoje gavo išskirtinį patvirtinimą dėl savo „vakcinų“, nebūtų laikomos atsakingomis už bet kokį neigiamą poveikį, kuris paprastai leisti nukentėjusiesiems reikalauti kompensacijos.

Šiuo metu nėra labai aišku, kas prisiima atsakomybę už neigiamą eksperimentinių „Spike“ baltymų injekcijų poveikį. Europos Sąjungos taisyklės taikomos, kai neigiamas poveikis laikomas „netikėtu“ ir yra susijęs su produkto bendrosiomis savybėmis arba su jo gamybos būdu. Tikimasi, kad valstybės narės kompensacijas valdys pagal ES taisykles, o susijusios laboratorijos su ES derėjosi dėl konkrečių sąlygų, kurios dažniausiai lieka konfidencialios.

Europos Komisijos iškeltas klausimas yra „netikėtas“ neigiamas poveikis, kuris, kaip įrodyta, yra susijęs su papildomo stiprintuvo injekcija. Tokius stiprintuvus jau rekomenduoja Prancūzija, Austrija, Belgija, Vengrija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas ir Slovėnija, siekdami atremti, jų teigimu, mažėjančią „apsaugą“, nes SARS-CoV-2 Delta variantas ir toliau keičia koronavirusą. patvirtintos „vakcinos“ buvo skirtos kovai.

Vokietija ir 13 kitų ES šalių taip pat svarsto galimybę pasiūlyti trečiąsias dozes savo „trapiems“ piliečiams - jei jų neskyrė, nes vis labiau tikėtina, kad „visiško skiepijimo“ apibrėžtis bus pakeista, atsižvelgiant į sanitarinius leidimus, kurių dabar reikalaujama keliose šalyse. ES šalyse daugeliui kasdienių veiklų.

Komisija iš tikrųjų sako tiems, kurie ketina vartoti trečiąją dozę - kaip Prancūzija ketina daryti su savo pagyvenusiais žmonėmis nuo rugsėjo 13 d., Taip pat pacientams, sergantiems gretutinėmis ligomis -, kad pačios vyriausybės greičiausiai turės prisiimti didžiausią žalą. bet kokie sėkmingi ieškiniai, susiję su tokiu rimtu šalutiniu poveikiu.

https://www.lifesitenews.com/news/european-commission-warns-against-covid-19-booster-shots/

habilitās       2021-09-10 11:46

34.18 min.
„Nemėgstu aš tų sąmokslo teorijų, bet matyt aš kažko nežinau, matyt mes kažko nežinome…“
✒✒✒
Tai jau tikrai, nes valdžia žino daug, bet mums nesako, o tai ką sako, yra šlykštus melas. SAM kanclerė J. Grebenkovienė teigė, kad bendras vakcinų krepšelis yra 16 mln. dozių. Kokiu pagrindu buvo užsakytas toks kiekis ir dar 4 metams į priekį? Iš anksto žinojo, kad reikės pastiprinimo dozių, bet mums nesakė?! Tai kas yra tai, ką dabar žmonėms suleidžia? Vakcina ar ekspermentinis chemikalas?!
Bet koks bandymas sustumti tą chemikalą prieš žmogaus valią yra genocidas, o ne rūpinimasis jų sveikata. Anksčiau ar vėliau turės būti rengiamas naujas Niurnbergas. Net jei pagal statistiką mirtinų komplikacijų po „skiepijimo“ vidutiniškai yra tik vienas atvejis 100 000, kuris nori būti tuo vienu?
Paskaičiavau, kad maždaug kilometro spinduliu yra 7 prekybos centrai ir viena nedidelė parduotuvė, priklausanti taip pat vienam iš didžiųjų prekybos tinklų. Detalizavimo kokia parduotuvė didelė, o kokia maža – nėra.
Dar viena labai rimta kliūtis normaliam gyvenimui, kurią jau minėjai, bet apie kurią niekas nekalba ta, kad beveik visos vaistinės yra prekybos centruose, t. y. ne tik maisto produktų, bet ir vaistų bus sudėtinga nusipirkti. Ir visa tai Pišdulkiai vadina rūpinimąsi žmonių sveikata?!
Patinka kam ar ne, tai primena trečią reichą, kai 1933 m. atėjus į valdžią Hitleriui vienas pirmųjų teisė aktų buvo „Sterilizacijos ir paveldimumo ligų prevencijos įstatymas“. Buvo įsteigti Paveldimumo teismai, kuriuose du mokslininkai ir apygardos teisėjas priimdavo sprendimą, kas turėtų būti sterilizuotas, nesvarbu, ar pats to pageidauja. Buvo numatyta, kad sterilizuoti derėtų mažiausiai 400 tūkstančių Vokietijos piliečių.
Po to sekė „Vedybinės sveikatos įstatymas“ (1935m.), esą skirtas kovoti prieš paveldimą degeneraciją. Tais pačiais metais paskelbti Niurnbergo įstatymai, kurie izoliavo rasiškai „nepilnaverčius“ žmones ir t. t.
Ar ne link to einama?!

Lietuvoje       2021-09-10 6:52

laikas mokytis kompromiso kultūros,o ne veikimo iš jėgos pozicijų.Esamai valdžiai tai nenaudinga,-kitaip pasaulį matyti ten esantys dar neišmoko?Klasikinės vertybės jiems dar terra incognita?

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.