Demokratija ir valdymas, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 13 d. 22:35

23     

    

Nepriklausomos valstybės ir imperijos. Vytautas Radžvilas

Ištrauka. Komunizmo, nacizmo, putinizmo ir kitų Europos skaudulių dekonstravimas su filosofu Vytautu Radžvilu.

Eksperimentai su valstybėmis – tautinės politinės tapatybės ribas peržengiantys projektai.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2022-05-15 14:10

reabilituotam:
giliai kasi…sionistu-masonu suokalbis, pasaulio uzkulisiu valdovai, Tamplieru ordinas.Pagaugai nugara eina.
Pakask giliau - tiek Spalio perversmas, tiek 9/11 - visa tai slaptos Wallstreeto operacijos.

habilitàs       2022-05-15 13:20

Dekonstruoti galima ne tik valstybes ir imperijas, bet ir visą pasaulį ir pačiais įvairiausiais pjūviais.

Kai 1990 gruodžio mėnesį atsistatydino tuometis Sovietų sąjungos Užsienio reikalų ministras E. Ševarnadzė, daug kas nesuprato kas atsitiko, nes toks atvejis buvo unikalus, visi sėdėdavo ministro kėdėje kol išnešdavo kojomis į priekį ar išvarydavo į pensiją už aferas. 

Spėliojimai ir versijų kūrimas vyko daugiau kaip dešimtmetį, kol žurnalistai, atlikdami tyrimą ir kurdami filmą, nepateikė akademiko G. Arbatovo versijos. G. Arbatovas jiems leido nufotografuoti ir paviešinti jo laišką buvusiam JAV Valstybės sekretoriui H. Kisindžeriui, o taip pat ir atsakymą.

Apie G. Arbatovo vojažus į JAV ir jo paskaitas pačiai įvairiausiai amerikiečių auditorijai informacijos buvo, net pats girdavosi per savo savaitinę TV laidą, todėl didelio dėmesio niekas nekreipė, nes turėjo aukštą KGB karininko laipsnį. O štai apie H. Kisindžerio vizitus į Sovietų sąjungą ir susitikimus su politinio biuro nariais sužinojome jau po SSSR žlugimo. Sovietinė spauda, TV jį buvo apdovanojusi pačiais įvairiausiais epitetais: kietosios linijos šalininkas, šaltojo karo kurstitojas, Masačiuseto „kouldvorjeris“ ir pan. Kitaip tariant, vienas iš didžiausių Tarybų sąjungos priešų.

Tačiau kai perskaičiau G. Arbatovo ir H. Kisindžerio laiškus, tapo aišku, kad visas SSSR ir JAV priešiškumas buvo popierinis, labiau priminė propagandą. Jau toks malonybinis stilius ir neapsakomas draugiškumas iš abiejų pusių, kad nematydamas savo akimis niekaip nepatikėtum, jog du didžiausi ideologiniai priešai gali taip bendrauti.

Vėliau paaiškėjo, kodėl amerikonai Potsdamo konferencijoje pasiūlė Rytprūsių teritorijos galutinio pasidalijiko klausimo sprendimą atidėti Taikos konferencijai, kuri taip ir neįvyko, nes amerikonams buvo reikalingas šaltasis karas, kuris leido įsukti ginklavimosi varžybas ir prievartauti Kongresą, kad skirtų daugiau pinigų. Paaiškėjo ir tai, kad karines paslaptis sovietams nutekindavo patys amerikonai, kad raudonarmiečiai neatrodytų didelį atsilikėliai, lyginant su amerikonais, o ČŽV ataskaitose Kongresui galėtų parodyti, su kokiu „galingu“ priešu tenka susidurti. Ir kad šnipų gaudymas, tiek KGB, tiek ČŽV, buvo labiau žaidimas priš  visuomenes, nes šnipais vėliau apsikeizdavo. Bausdavo tik savus išdavikus tiek amerikonai, tiek sovietai. 

Ir visa tai buvo „makaronai“ liaudims – SSSR ir JAV, o už viso to stovėjo virvelių tampytojai, tokie kaip G. Arbatovas ir H. Kislindžeris.

…Moralas toks:

Tai ką mums rodo ir pasakoja apie karą Ukrainoje yra tik ledkalnio viršūnė, tikros yra tik žmonių mirtys, bet ar kam nors gaila jų?!

elfe >>> manau       2022-05-15 13:02

siem tikslam i Vakarus ir pasiusti kgb agentai su Andropovo palaimintais “filantropais”..
bet putinas jau pats sudauze ta ilgameti kgb propagandos idirbi..

elfe >>> ???       2022-05-15 12:58

jei koks ivanas lovoj pasisilde su kokia sultono dukra tai dar nereiskia, kad turi teise i eurazijos imperija…

si melo imperija moka vogt net ir simbolika, savo grobikiskom pretenzijom pateisinti…  nes nesugeba pati net savu susikurti.

po jakaterinos padalinimu net LDK herba nudziove - “patobulino” i maskvos herba, perkeliant sostine is peterburgo i maskva… J.Brodskis apie tai net eilerasti parase… Vycio prasme - isvyti blogi. kaip ir Apokalipses Baltojo raitelio… blogio imperija apsimete neva pati kovojanti su blogiu…uzgrobus ir pavergus kaimynines tautas.

Manau       2022-05-15 11:28

greičiau ES ištrins tas tautines valstybes Europoje , nei koks blogietis Putinas .

realistas       2022-05-15 8:53

Profesorius jau nusisneka. Putinizmas nėra ideologija. Tai veikimo būdas. Tiesiog pinigų ir turtų kaupimas + agresyvi teroristine politika.

Prašalietis       2022-05-15 7:40

elfė > prašalietis’ui     2022-05-14 14:22
Jei,“be Žalimui žinomų konstitucinių dvasių pagalbos” aiškintis žodžių sąvokų prasmes, sudurtiniuose žodžiuose “kas pirma, o kas paskui” parodo žodžių eiliškumas. Taip kad sudurtinis žodis rodo, kad hitleriniame “nacionalsocializme” socializmas yra “ne visų pirma”. Kaip ir teiginys “TIK PRIE SOCIALIZMO ĮMANOMAS TOTALITARINĖ REŽIMAS.”, besidomintis politiniais įvykiais ir sugebantis daugiau mažiau adekvačiai suvokti realybę žmogus akivaizdžiai mato “kuo skiriasi” socializmo totalitarinis režimas nuo Saudo Arabijos ir kitų arabų valstybių “demokratijų”, kokį jokio totalizmo bruožų “neturėjimą” demonstruoja “demokratijų etalonai” kaip Anglija, kuri neturi konstitucijos ir aukščiausias suverenas yra karalienė, kokia totalitarizmo “negalimybė” demonstruoja “šiandieninės demokratijos viršūnė” JAV prezidento rinkimai, nekalbant apie negrus, kuriems buvo leisti nueiti į baltiems skirtus tualetus tik 1968 metais. Demokratijos, o ne totalitarizmo “pavyzdžius” demonstruoja lansberginio durnių laivo politinės chebros “gindamos” populiaciją nuo “žalingos propagandos”, griežtai kovoja “su antitarybine propaganda ir agitacija”... Taip kad bandant bent kiek “ne radžviliškai” diskutuoti, reiktų pasistengti savo teiginius argumentuoti realiais dalykais, o ne “gudriai- moksliniais” samprotavimais kaip-” po buržuazinės revoliucijos, ji nepaheidaujama ir kai trockistinė Andropovo kgb užgrobė iš komunistų valfžią ir tapo oligarchais….” arba kaip V.Lansbergis “nuo mokyklos suolo laikų kniso sovietijos pamatus”, kad 1990 šie pamatai ir visa sovietija griūtų, o jis taptų perestroijkinio sąjūdžio vadu ir turėtų galimybe svajoti būti palaidotas kaip “buvusęs Lietuvos valstybės vadovas…”

>>>>>>???       2022-05-15 2:00

tokie kaip žirikas ne miršta,o dvesia,jei kas neaišku.

???       2022-05-14 21:01

Elfei - esi tikras kad zirinovskis numirė? Ant Zirinovskio portreto juodą juostą kampe matei per zirinovskio laidotuves? tikrą zirinovskio sūnų matei per laidotuves? užrašą ant juostos vainiko nuo tikro zirinovskio sūnaus matei? 
Žinai kodėl sakoma na ukraine o ne v ukraine?
Žinai kodėl vienodi simboliai - dvigalvis erelis Rytų Romos imperijos/ Bizantijos Konstantinopolio ir rusijos imperijos?

alternatyvi informacija       2022-05-14 20:16

kas iš tiesų vyksta pasaulyje:


europerenaissance.com

dalinkitės       2022-05-14 19:00

Metas išsaugoti Valstybę!
https://youtu.be/DpwmFfE2ymc
nuo 33 : 00

Dzeikui       2022-05-14 18:14

Kam kas, o utėlėtam pirtis.

Padugnės!        2022-05-14 15:34

Tapinai, Minedai, Šimašiai, Bačiuliai ir Šurajevai vienija jėgas prieš Šeimų gynimo maršą.

Dzeikas       2022-05-14 15:10

Elfei:
Gerai pastebejai: bet kuri valdzia, kokiais lozungais besidankstanti(visiskai dzyn, socialines lygybes, patriotiniais ar dar kokiais neisrastais) ir praktikoje naikinanti zmogaus laisve ir ribojanti ar istumianti/naikinanti nepriklausoma , kurianti individa - galutini tikslu turi sociumo pavergima ir materialiniu gerybiu skirstymo monopolio uzgrobima.
Ir net demokratijoje valdzia gali issigimti i totalitarine.
Tokiame virsme pirmas zingsnis buna visuomenes tvyrkinimas, kaipo “visuotinos geroves valstybes” kurimas, laisves isvartymas i nezabota pederastijos siautejima kuriam pradzioje dirva buvo purenama seksualines revoliucijos sukiais.Lietuvoje tai lotynisko alfabeto dalies uzvadinimas “lietuvisku” ir arsi kova su likusiomis “nelietuviskomis” raidemis nuduodant tai kaip tautos problemu alfa ir omega.Mulkinima ir tautini debilizma irodo faktai, kai vieno ir to paties asmens vardas kinta jam keiciant santyki su Lietuvos “valstybe”.Sakykime immigrantas ar turistas Ivan Kuznecov( ar sakykim John Wayne) tam tapus pilieciui isvirsta i Ivanas Kuznecovas( atatinkamai Dzonas Ueinas).
Polinkis netiesai sukelia proto susilpnejima ir debilavotus rezultatus net tokioj ayrodytu siaurai akademineje srityj kaip gramatika ir lingvistika.

Stiklo valytuvas       2022-05-14 14:41

Pagaliau.
Akademinis elitas prakalbo apie vokiškų žydnacių kairumą, komunistiškumą, internacionaluma (kominterniškumą) ir t.t.
.
Na, čia tikrai neapsieita ir be mano pastangų praplėšti ir nuplėšti paslapties skraistę nuo žydų, nuo žydo-komuno…
Ačiū Radžvilai… Ir toliau taip…
.
Pagaliau.
Ir čia putojantys ant tokių Radžvilo pasisakymų (aiškaus pasakymo kas vienaip ar kitaip ir taip yra aišku), parodo tikrajį savo veidą.

elfė > prašalietis'ui       2022-05-14 14:22

NACIONALSOCIALIZMAS visu purma SOCIALIZMAS.
IR TIK PRIE SOCIALIZMO ĮMANOMAS TOTALITARINĖ REŽIMAS.
prie laisvos rinkos kapitalizmo, su patriotiškiausia, lenino-trockio nekenčiamiausia “buržua” klase, totalitarinė diktatūra neįmanoma.
todėl ši patriotiška klasė buvo naikinama ir bolševikams užgrobus valdžią rusijoj, po buržuazinės revoliucijos, ji nepaheidaujama ir kai trockistinė Andropovo kgb užgrobė iš komunistų valfžią ir tapo oligarchais.
todėl siekdami totalios diktatūros, jie tegali pasiūlyt visiems likusiems socializmą “su nežmonišku veidu”. smile 

elfė       2022-05-14 13:59

teisingai pastebėta, Vytautai.
kipciakas Putinas,  kaip ir Hitleris, labai skeptiškai vertina rusus, kaip tautą.
ir ne tik tuom, kad jam nusispjaut į žustancius Ukrainoj rusus, jų vaikus..
Rain/Dozd tv pranese apie Putino su RosNeft 200 milijardų dol. investicijas į genetinius tyrimus.. priskyrus šią investiciją “gynybai”.. Ir po to pasipylė “moksliniai straipsniai” apie aštunto amžiaus neva kipčiakų imperiją nuo Vladivostoko iki kone Kijevo. (žr. rusišką wikipedia)
O tada “putino davosu” vadinamam VALDAI forume jis rėžė “mokslinę” kalbą rusų nacionalistui: tokios tautos kaip rusas išvis nėr. Yra finougrai, yra T.T. yra slavų kalba ir religija, bet.. Jei ką, turiu išsisaugojus nuorodą.
na, o putino smegenėlėm laikomo aleksandro dugino feisbuke radau, kad tai jo sugalvotas ‘Z’ simbolis penktajai eurazijos imperijai. ir kad neva tai reiskia dvi sujungtas į priešingas puses plaukiančias žuvis. o žuvis - juk buvo pirmųjų krikščionių simbolis…

taigi, Ukraina su zirinovskiu atvirai kvietęs subombarduot duginas, jau dedasi “krikščionišku mesiju”?.. zirinovskis ilgai komoj laukė prie pragaro vartų... ateis ir dugino eilė.
išvytas is Ispanijos, dėl anarchistinio “nacionalizmo” panaudojimo skaldymui, katalonų separatizmui, iš Prancūzijos,Šveicarijos,  šis suskilusio protelio ideologas dabar kruša smegenis italams, per savo įsteigtas organizacijas…
net nieko jam neišeis.
Zelenskis sudaužė ir jo kuriamus ideologinius mitus.
Šlovė Ukrainai !!!

Prašalietis       2022-05-14 13:50

Tik šiuolaikinio lansberginio durnių laivo patikėjusio vienu iš Post modernistinių “mokslų” Fukujamos “istorijos pabaiga” super puper profesorius, super puper filosofas Radžvilas, iki savo nacionalistinės super puper veiklos specializavęsis pasakojimuose studentams apie eurosojūzo prasmę ir esmę, gali vietiniams neišsivaikščiojusiems mažaraščiams “indėnams” pasakoti apie “nevykusį sovietijos visuomeninį eksperimentą(1917-1990)”,apie hitlerinio nacionalsocializmo “internacionališkumą”, apie kitus “tautiniu savihipnozinius dalykus” patį Radžvilą “pakėlusius į tokias filosofines aukštumas”, kad jis be vargo “įtikinamai ir profesoriškai” savo pašnekovui ir pašnekesio besiklausantiems neužsikirsdamas pasakoja tik “tikrovėje egzistuojančius dalykus” kaip: jau minėtą nevykusį Rusijos komunistinį eksperimentą, sovietojos agentų “gausą Afganistane” ir jų “rekomendacijas” komunistinei valdžiai atsisakyti Afganistano operacijos, šiandieninių Putino imperinių kėslų denacifikuoti ir demilitarizuoti ukrainiečių “naciją”....
Nepatikėjęs praeito amžiaus 7 dešimtmetyje Prancūzijoje pradžioje architektūroje atsiradusiu Post modernizmu (visą pasaulį stebinęs nematytas negirdėtas Pompidu centras), skelbusiu apie mokslinio pažinimo pabaigą, tiesos pabaigą, mus supančio pasaulio tik galvose esantį iliuzinį egzistavimą pagal kiekvieno individo kvailumo lygį..., kuris prigijo JAV ir pasidarė “mokslu”, prie kurio prisidėjo Fukujama savo “istorijos pabaigos mokslu” tegali konstatuoti, kad pagal Radžvilą gaunasi ir akmens amžiuje egzistavusi pirmykštė bendruomeninė santvarka buvo “socialinė klaida”, dėl ko ji išnyko ir buvo pakeista sekančiomis “eksperimentinėmis socialinėmis santvarkomis”: vergovine, feodaline, kapitalistine…
Hitlerinio nacionalsocializmo “internacionališkumą” geriausiai patvirtina jų rasių teorija, kurioje aukščiausia žemėje rasė, skirta valdyti visą pasaulį yra “arijų” rasė. Joje “iš prigimties visais laikais dideli europiečiai ir nacionalistai” lietuviai pagal šią rasių teoriją tebuvo verti vokiškai asimiliuoti tik 20 proc., kai kokie latviai 30 proc, o estai kaip ir prancūzai net 50 procentų, rusai, lenkai ir kiti slavai buvo verti gyventi žemėje tik 10 proc. populiacijos. Komunistai, žydai, čigonai, arabai, negrai žmonių rasei nepriklausė ir turėjo būti išnaikinti. Nacionalsocializmo “internacionališkumą” demonstruoja ir tuometiniai lpzungai: Alles fur Deutschland - viskas Vokietijai;Für Führer und Vaterland - už fiurerį, už tėvynę;Drang nach Osten - pirmyn į rytus; konslagerių gyventojams ir kitiems nacionasocialistiškai besicivilizuojantiems Arbeit macht frei - darbas padaro laisvais…
Kas dėl ukrainiečių“nacijos”, tai super puper profesoriui Radžvilui gali pasakyti bent kiek tikrą istoriją žinantis mokinys, kad ukrainiečiai sutinkamai su nacijos savoka nėra jokia nacija, ukrainiečiai net nėra tauta. Paskaityk 20a. ir ankstesnius rašytinius šaltinius, ką jie pasakoja apie ukrainiečių, baltarusių “nacijas”, pasidomėk kokias valstybes, valstybių vadovus turėjo šios “nacijos”. Aišku, kaip istorijos šaltiniai nėra tokių pačių super puper profesorinių istorikų po 2014 metų parašyti vaikučiams “patriotinti” Ukrainos “istorijos” mokyklų vadovėliai…, kuriuose “ukrų civilizacija” gyvuoja jau 140 tūkstančių metų...

Aukso veršis       2022-05-14 13:25

They want WWIII at any cost for their Great (sa&anic;) Reset. They also want to keep abortions going and babies to die. That way they get their energy. Their shadow bosses who run the Fed.Reserve and most of worlds money, are not human, they are nep&hilim; descendants. They organised the dem&oncratos; takeover of America as well as most wars and revolutions for the past 300 years. Even Covid - cert.of vax ID, was created to modify by endless MRNa jabs Ad&amic; genes and destroy them. See J&onathan; K&leck; US dollar. Even sept 11 and a coming setup event in NY are scripted and printed there. To destroy the hub of world finance and enforce global digital currency and soc.credits (see World Government Summit 2022 about this). Schwab talking about brain implants - own nothing and be happy 6&6&6

Dear readers. Please remember who set up biolabs in Ukraine. And who refuse to even consider working out a peace agreement. Then see JFK speech on a shadow government controlling the US by privately owning the Fed.Reserve and controlling most of world money supply. Accountable to no-one and writing the script for humanity through wars and revolutions. Then see what JFK and JJAstor who was drowned on the Titanic, had in common. They both opposed the Fed.Reserve. Finally, see A.Pike’s letter on orchestrating 3 world wars and what they

The Ukr war attempt to bring in 6*6*6 is failing so we are back to Co(n)vid. All to empoverish us, not Russia, and put us on food stamps, so that we succumb to the global WEF 6*6*6 state. But, thank God people are waking and Ukr are not getting any more demo&n cratos laundered money stolen from US taxpayer. Russian rouble is about to become the new world reserve currency. Nephilim trillionaires who through Fed Reserve print most of worlds money, control mas&onry; and write humanity history by wars and revolutions. They got rid of both JFK and JJAstor on the Titanic for challenging them owning most worlds money privately. Sept 11 was printed on the dollar, if you fold it in an upside down pentagram . See Jona&than; K&leck; US dollar. Also see World Gov.Summit 2022 on one world digital currency and soc.credits. They also control WEF and most UN institutions. COVID - CERT.Of Vax ID- was to get rid of ad&amic; genes via endless genetic shots. Praise Christ the truth is coming out.

Konservatorių šūūū-das       2022-05-14 12:22

Toks būtų teisingas 10 metų Grybauskaitės valdytos ir dabar konservatorių partijos valdomos Lietuvos situacijos vertinimas: Ši sistema negriūna, o tik labiau smirda. Šūdas ne stuļpas, neparvirs. Brudas tvirtai prilipęs prie Lietuvos. Spiriant šūdą jis neskrenda, o prilimpa prie bato. Jeigu toje vietoje kur guli šūdas padėsi bulkutę, ji irgi netrukus smirdės šūdu. Griežtai, nemaloniai, bet teisingai.

Z-Day       2022-05-14 12:02

Pagoglinkit straipsnį - “Российская авиация поразила 43 района сосредоточения живой силы ВСУ”.

tai kad ....:))))       2022-05-14 6:17

o ,bendrai paėmus ir filosofiškai atskirai atidėjus , Radžvilas vis tik PRIVALO matyti ,kad Putinas IR SUKĖLĖ VISIEMS ŽINOMUS KARUS. IR TAI PADARĖ ATVIRAI GARBINDAMAS DIDŽIARUSIŠKĄ FAŠIZMĄ /NACIZMĄ. JUK JIS ATVIRAI NIEKINA UKRAINIEČIŲ NACIJĄ VIS PABRĖŽDAMAS rusų nacijos kažkokią didybę ,svarbą ,pranašumą ir tuo pagrindu teisę naikinti “žemesnę” ukrainiečių naciją .Tai pripažino viso pasaulio žinomi žmonės ir įvardino kaip atgijusį rusišką nacizmą/fašizmą ,kuris kelia didžiulį pavojų visai vakarietiškai civilizacijai.  (kaip savo laiku jai iššūkį metė didžiavokiškieji naciai /fašistai.

Dzeikas       2022-05-14 6:12

Radzvilas lietuvoskos akademines minties “spindesys ir skurdas”.
Nors ir oponuoja Dedulei,taciau abu turi bendrus bruozus:
1. Forma dominuoja pries turini ir keicia ji.
2. Konkreciu teiginiu nebivimas ,kalbejimas uzuominomis ,aliuzijomis ,dviprasmybemis.
3.Argumentacija ad hominem arba “kas galetu paneigti”.

Rekomenduojame

Rusijos istorinė ir akademinė politika Lietuvos atžvilgiu 2021–2022 metais (pagrindinės tendencijos)

Kanzaso mokytoja nušalinta dėl „translytės“ mokinės pageidaujamų įvardžių nevartojimo

Christine ir Thomas Schirrmacheriai. Komunizmas kaip mokymas apie tūkstantmetę viešpatiją

Dominykas Vanhara. Išdavystės kaina

Kanapės siejamos su depresija ir nerimu

Vokiečių ministerijos nubudusiųjų „buvimo baltuoju“ apibrėžimas pašalintas po visuomenės neigiamos reakcijos

Romualdas Povilaitis. Apie Užimtumo įstatymo pakeitimą

Edvardas Čiuldė. Kodėl rusai yra užklimpę imperijos idėjos puoselėjimo iliuzijose?

Oregono valstijoje visuose mokyklų tualetuose privalės būti moterų higienos priemonių

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt septintoji (gegužės 11-oji) diena

Rusijos Dūmos vicepirmininko ir deputatų pasisakymai apie Rusijos tikslus kare prieš Ukrainą

„Žmoga“ toliau keliauja per pasaulį… (atnaujintas sąrašas)

Vytautas Radžvilas. Savinaikos mechanizmas

Vokietijoje vyksta teismo procesas pastoriui, nubaustam už kalbas apie homoseksualus

Mariupolio gynėjai virš „Azovstal“ gamyklos iškėlė Ukrainos vėliavą

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt šeštoji (gegužės 10-oji) diena

Prof. Markas Regnerusas. Kodėl santuoka yra ne tik privatus, bet ir viešas reikalas?

Lyčių kvotos: ES parlamentas balsuoja už tai, kad 50 % visų kandidatų Europos Parlamento rinkimuose būtų moterys

Reikalavimas dėvėti kaukes sukėlė daugiau mirčių nuo korona viruso

Karo monstrą penėjo ir kultūrinis rusų elitas

Gegužės 9-osios ambivalentiškumas

Nepriklausomais elektros tiekėjais privalo užsiimti FNTT

Vidas Rachlevičius. O tuo metu Anglijoje arba – o kam dabar lengva…

Ramūnas Aušrotas. ES kovido sertifikatas

Asta Višinskaitė - Katutė. Kažko nesuprantu

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt penktoji (gegužės 9-oji) diena

Ar etniniai vokiečiai turi teisę ginti savo kaip daugumos statusą?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Pašauktieji į amžinąjį gyvenimą – IV Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Septyniasdešimt ketvirtoji (gegužės 8-oji) diena

Vytautas Sinica. JAV panaikins „teisę į abortą“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.