Dienos aktualija, Pasaulis, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nepatogus rašytojas: Lietuvių Laisvės kelias baltarusiams. O ką darysim dėl savo Lietuvos?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 25 d. 9:13

38     

    

Nepatogus rašytojas: Lietuvių Laisvės kelias baltarusiams. O ką darysim dėl savo Lietuvos?

Labai gražus lietuvaičių gestas ir palaikymas baltarusiams – tūkstančiai žmonių, nešini vėliavomis, gėlėmis, šypsenomis, rikiavosi į grandinę.... ir net kibosi už rankų. Idealiai išreklamuotas renginys, todėl būtina sudalyvauti – reportažai iš įvykio vietos sufleruoja linksmą, šventinę nuotaiką.

Labai gražu ir prasminga.

Iš pažiūros – didingas ir daug ką žadantis reginys.

Norėčiau džiaugtis drauge, bet, žinot, mane neramina toks dalykas – mes jau 30 metų, neva, laisvi, bet taip ir neturėjom nė vieno rimtesnio mitingo, kuriame būtų susirinkę bent 10 tūkstančių žmonių. Žmonių, kurie pasisakytų už socialinę lygybę, už šeimų finansavimą, už orią senatvę, už teisinės sistemos sąžiningumą / prieš korupciją, kuri Lietuvoje persismelkusi visur, už nemokamą aukštąjį ir kokybišką mokslą, už mažesnius mokesčius, už skaidrius ir sąžiningus viešuosius pirkimus / už „OTKATŲ“ suvaldymą, už aferų sustabdymą, už KGB`istų išviešinimą mūsų valstybėje, už lygias teises visiems, ne tik mažumoms, už... – pridėkit patys.

TO NĖRA.

Bet, gerbiamieji, mes turime krūvą problemų savo valstybėje ir jas reikia spręsti.

Broliai lietuviai, kodėl tapote visiškai abejingi itin rimtoms savo valstybės problemoms? Abejingi tiek, kad jokiu gyvu neisit į mitingą, protesto akciją. Net ir suprasdami, kad didelis kiekis žmonių gali pakeisti situaciją? Kitaip juk nebūtumėt gaišę laiko dėl baltarusių.

Bet staiga, jūs, tie patys lietuviai, aukojate savo laiką, susirūpinę kimbatės už rankų į #Laisvės_kelias.

Deja, man tai kvepia visiška sintetika, netikrumu ir veidmainyste. Na, arba neadekvatumu. Ir man dėl to liūdna.

Kodėl taip yra, paklausit?

Aš jau esu apie tai kalbėjęs – apie manipuliacijas, apie poveikio technologijas, neuro rinkodarą, įtaką, minios psichologiją.

Staiga tapti jautriam kaimynų valstybei, bet visiškai šaltam ir abejingam savąjai Tėvynei – tai didelis nesusipratimas ir galvosūkis, kurį teks kada nors išspręsti mūsų tautai norint išsivaduoti iš visuomenės inžinierių mums primestos iliuzijos ir tapti išties laisvais, kuriančiais žmonėmis, o ne vykdančiais primestą valią, kuri netgi įtikinamai atrodo laisva.

Verta pasvajoti, kokie pokyčiai mus staiga ištiktų, jei mes taip organizuotai sugebėtumėm burtis į protestus, akcijas Lietuvoje ir spręsti savas problemas. Intelektualai surašo aiškius reikalavimus ir 10 000 lietuvių prie Seimo!

Masė žmonių – tai poveikis, tą ir daro #laisvės_kelias. Puikiai suprantama, kad teisingai nukreipta minia yra didžiulė jėga.

Tegul vieną dieną taip nutinka ir Lietuvoje, kai mes tūkstančiais plūsim į gatves ir pareikalausime teisingumo mūsų valstybėje, išvarysim lauk visus korumpuotus valdininkus, nesąžiningus verslininkus ir nusikaltėlius, kurie naikina mūsų valstybę dešimtmečiais.

Jūs manot, kad tie, kurie prieš 30 metų stovėjo Baltijos kely, tokią Lietuvą vizualizavo? Ar jums žinoma, kad #Sąjūdis tęsiasi iki šiol, nes Sąjūdžio programa taip ir nebuvo įgyvendinta, o nepriklausomybė mūsų – tik fikcija mūsų protuose?

Daugiau pirkti kiniško šlamšto ir turėti prigrūstą garažą – jokia laisvė.

#Tapinas #LRT #Delfi #15min to niekad nesiims organizuoti, tą turime padaryti mes patys.
Mes turime susigrąžinti valstybę į savo rankas.
Tapti savo valstybės šeimininkais.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mykolas       2020-09-5 3:58

gal i toki kelia nukreipta tauta? mokytojai isnaikinti, liko tik smulkus amatininkai. Niekaip negaliu suprasti, kodel ir mano sesuo,jau pensininke, pritaria omonininkams,siautejusiems Klonio gatveje. As dar vis nepaklustu jiems, nors paskutinemis dienomis jie sugebejo man atjungti lietuviska klaviatura. Lietuva ruosiama kaip rus ir bltrus kolonija? Nemazai padaryta ta kryptimi. Avinai balsavimui paruosti. Lieka paskelbti, kad 80% pritaria grizimui i stalino tvarka.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-27 7:24

Remigijau, nepisk proto. Mums pavojingi (daugiau nei 30 metų veikiantys):
- Tautos klastingi skriaudikai, valstybės viduje;
- Lietuvos klastingi naikintojai, valstybės viduje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-27 7:24

Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
_____________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 27

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-27 7:24

- Ką darysim dėl savo Lietuvos?
***
- Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai) ir todėl apsišaukėlių taisyklės - nusikaltėlių taisyklės.
1. Skelbiama visuotinio n_e_p_a_k_l_u_s_n_u_m_o pradžia, (Tautos skriaudikams valstybės viduje) apsišaukėlių (seimūnų) sukurtos sistemos:
- įžūliai milicijai (su užrašu policija) su bjauriu požiūriu į žmogų;
- nežmogiškam antstolių klanui;
- cccp laikmečio mentaliteto teismų klanui su bjauriu požiūriu į žmogų (pilietį, Tautą, valstybę) bei tuo pat metu pataikūnišku padlaižūnišku požiūriu į nusikaltėlius (antikonstitucinius) apsišaukėlius politikus;
- ir t t.
Nepaklusnumo skriaudikams pavyzdys jau y_r_a.
2. Visuotinė pagarba kariuomenei bei laivynui - savigynai nuo išorės (priešų) skriaudikų.
_____________________________________
Sukilimas
Mūsų ginklas - Konstitucija pirminio 1992 spalio 25 pavidalo (be pakeitimų)

Remigijus        2020-08-26 20:54

Sakykite, ar jau atvažiavo iš Maskvos neženklintų sunkvežimių kolona? Gal pasiklydo? Linkevicius sake, kad dar rugppjucio 12d. Minskan isvaziavo?...

Anonimo (Šarūnos) spalvos..       2020-08-26 20:01

1) Kad bailys, matyti iš dergiančių ir neadekvačių ANONIMINIŲ išpuolių ( iš nugaros…) tiesos.lt portale…

2) Kad neadekvatas, matyti iš asmeninės neapykantos plačiai paviešintų racionalių, fundamentalių būrio iškilių šviesuolių ir 30 plebėjų Raginimų (ONS oponentams vienytis į koaliciją rinkimams) idėjoms ir signatarams. Matyti ir iš jo raginimų NS eiti į rinkimus prieš galingą sistemą pavieniui ir spjauti į 89 -90 metų Sąjūdžio visų telkimo patirtį..

3) Priklauso Rusteikos tekste išjuoktam patologinio skundiko- stuksentojo ir asmeninio baugintojo tipui .Tai byloja ne tik anoniminiai ,,stuksenimai’’ iš už saugaus kampo tiesos.lt, bet ir laiško man tipinė šantažuojanti ir gasdinanti jo kagėbistinė citata:
,,PAGALIAU IŠSIRYŠKINAI. Tai ir pranešiu visiems, kurie dar nežino.’‘

4) Neadekvatas ir veidmainis, neva patriotas. Net liet. kalbos (Tėvynės meilės pagrindo…) negerbia ir nemyli, nes teršia barbarizmais ir rodo eksžurnaliūgos ,,intelektą’‘....Įrodymas- žodyne : ,,fruktas”, ,,durnas’’ ir pan…
Tokie tad NS rinkiminės kariaunos alavinių kareivėlių šarūniški ,,lygiai’‘.Tokius ,,šviesuolius’’ ,liguistai nekenčiančius kitų ONS oponentų, V.R. veda į skerdynes ir pajuoką spalio mėnesį...Bet šarūniški nepataisomi patologiški neadekvatai po NS fiasko, manau, šauks rėks, kad NS aktyvas nekaltas, kalta dėl nulio mandatų ONS sistema bei CP, KS ir Algirdas, be abejo.
Algirdas

...       2020-08-26 18:45

D ė m e s i o ! ! !

Per LRT 2020-08-13 laidoje “Laba diena, Lietuva” maždaug 14:45 Vykintas Pugačiauskas pasakė: “ES nenori kad Britanija išplaukusi į laisvus vandenis pradėtų vyriausybė netrukdomai remti verslą, kuris konkuruotų su ES verslu kuriam taikomi LABAI GRIEŽTI APRIBOJIMAI”.
======
Ar į tokią ES mes stojom ?!!
Kam naudingas verslo apribojimas ?!!
Kas jie tokie, ir ko siekia ...?!
Akivaizdus ES griovimas pačiu ES vadovų rankomis ?!!
Kodėl apie tai tyli ES parlamentarai, LT Seimo nariai, politikai politikos apžvalgininkai, žiniasklaida ?!!
Dėl Baltarusijos ... Lietuvoje ir ES ryškus sujudimas, o dėl SAVINAIKOS ES - štilis, ir jau daug metų. Kas gali paneigti, kad PSEUDOpabėgėlių politika su migrantų kvotom taip pat nėra to baisaus vykdomo projekto dali ?!!
======
Tiesos.lt reikalingas platus ir gilus analitinis straipsnis, o dar geriau straipsnių ciklas !!!

Nykus anonimo Šarūno veidas....       2020-08-26 14:34

Manau, smegenų (t.y. adekvatumo tikrovei,) problema pačiam atsirado anksčiau, nei seniokiškos paranojos išėjus iš žurnaliūgų luomo, Šarūnai.
Todėl Radžvilo kompanija ir prakiš juodai, nes jie remiasi tokiais liguistais siaurapročiais kaip tamstelė, o ne nepartinių šviesuolių ar mastančių plebėjų protu ir talka…NS gaunasi tiesiog TS klonas pagal savo veidmainystę ir siaurapročių pritarinėtojų lygį...Tamsta ligotos psichikos žmogus, kaip ir paties bendražygis profesorius onkologas iš JDJ, šunį tempęs paskui mašiną ,,pasivaikščiojimui’‘,ką pagarsino net TV….
Tamsta ,kaip bailys anonimas dergi nuolat adekvačius neanonimiškus komentuotojus tiesos portale…Kaip tikras KGB beldikas (dėl liguisto pavydo ar paranojų?) bandai šantažuoti bei gąsdinti adekvačius neanonimiškus visuomenininkus, kad praneši visiems, ką tie visuomenininkai ir taip viešai gina ir pristato viešai kitiems…(žiūr. Š. laišką apačioje…)
Pastuksensi slaptai Radžvilui, kad Algirdas viešai peikia profesorių už jo nenorą patekti į Seimą, einant Sąjūdžio bendrumo, telkimo keliu? Tamsta ligonis, Šarūnai, nes profesorius apie tai žino iš manęs…Pastuksensi VSD ar Mosadui ar FSB…Bet jie ONS ar Kremiaus tikrus priešus, dem. reformų šalininkus ir taip žino kaip nuluptus. Kam tamsta, anonimiškas baily ir paranojike , gali dar pastuksenti, išskyrus tokius pačius paranojikus? Pabelsi tokiam pačiam ligoniui , klaipėdiečiui Labrencui Henrikui? Garsiam tuo, kad viešai apsiskelbė suradęs ir išvardijęs .... tarp patriotiškų visuomenininkų lygiai tuziną ,,agentų’‘?
Tamstai reikia laiką skirti specialisto konsultacijoms,o ne bailiam anonimiškam vamsėjimui tiesos portale…Tamsta savo paranojomis, apsimetinėjimais, nenuoširdumu ir anonimišku baillumu puolant ,dergiant kitus kląstingai, iš nugaros, darai gėdą Sąjūdžio veteranams privalomai viešumo ir drąsos nuostatai…Esi bailys ir apsimetėlis, bet niekas atvirai tai pačiam Vilniuje nepasako?
Esi dvasinis ligonis, nes manai, kad savo paranojų anonimišku platinimu tiesos portale gali nugasdinti adekvačius ,savo protu gyvenančius visuomenininkus?
O kaip neadekvatus asmuo pasieksi tik to, kad padėsi NS terleckininkams pelnyti net 2 procentus spalį girdamas NS šulus už jų antikoalicinį, antisąjūdinį veikimą...smilesmile
Stuksenk, Šarūnai, skubėk, kol sanitarai per jėgą dar neišvežė tamstos į atitinkamą gydymo įstaigą....Dar šuns nevedžioji pririšęs prie automobilio tikiuosi:)?
Algirdas

To:Algirdas
On Wednesday, August 26, 2020, 11:03:16 AM GMT+3, Šarūnas wrote:


Daug laiko stebėjau ir laukiau kad išsilukštensi galutinai it būtent tokia forma. Jau nuo pirmųjų minučių man buvo aišku, koks esi fruktas.  Tikiuosi pameni, kokia forma ne kartą pasakiau apie tave.PAGALIAU IŠSIRYŠKINAI. Tai ir prenešiu visiems,, kurie dar nežino.

Šarūnas

Algirdui       2020-08-26 8:50

Dar suprasčiau, jei Radžvilas eitų su Venckiene. O gal nelabai suprantu, kodėl jie nebendradarbiauja. Laikas parodys, kaip jų santykiai susidėlios.

Bet kam dėtis su Juozaičiais (atsiprašau, turėjau omenyje Songailomis), Puteikiais ar Dagiais (visi konservų išperėti), kurie yra aiškūs. Jei jie nėra aiškūs Algirdui ar brangiemslietuvosžmonėms, tai vien dėl to su jais dėtis neverta. Kas iš to, kad ta apsijungusi šutvė gautų balsų, koks iš to būtų rezultatas? Blogiau, nei negauti iš vis.

Ona       2020-08-26 8:44

Esame užguiti įslaptintų gebistų ir jų anūkų. Nes tai jie su “Dėdulės” ir “Magnolijos” pagalba užgrobė žiniasklaidą ir nuo ryto iki vakaro stumia savo propagandą vietoje žinių, juodina Lietuvos patriotus ir kaišioja mums jau benusibaigiančius kagebistų išminčius arba visai degradavusius valatkas ir panašią kisieliovščiną

Gerb. Jonui V.- Bailių čia- nors vežimu vežk...:)       2020-08-26 8:24

Deja, čia anoniminių bailių per akis…Dažniausiai tai dar ir paranojikai, kaip kad eksžurnaliūga Šarūnas bei keisti, liguisti melagiai bei šmeižikai….Tokia ta mirštančios polit. tautos likučių tikrovė.Tokie ir palaiko LLL pasekėjų iš NS kompanijos kryptį į kvailą pavienio samurajaus krachą (viešą sadomazochistinį chrakiri???) Seimo rinkimuose.Tokie anoniminiai bailiai šarūnai savo aplodismentus užsispyrėlio profesoriaus aplinkai remia noru numirti ideologiškai ir dvasiškai skaistūs, nebendradarbiaudami vardan tos su nuodėmingais puteikiais, juozaičiais ir t.t. Tų keistapročių bailių izoliacionistinės egzistencijos ir deramo neveikimo pasėkoje ONS šulai švęs 100 proc. pergalę spalį ir galutinai pribaigs valstybingumą ir nacijos likučius…
Algirdas K.

Tam ONS anonistui       2020-08-26 8:05

Gal Radžvilas ir nelaimės, bet dėl to ant jo vemti nereikia. Kam žlugdyti tą, kuris stengiasi bent nuoširdžiai. Ko nepasakysi apie tavo draugelius Krivickus ir Puteikius.

Rasa       2020-08-26 7:52

Daugelis mūsų yra geri, atjaučiantys žmonės. Juos pakvietė, jie atėjo. Jie net norėjo patirti bendrumo jausmo. Jei atsirastų lyderių, kurie turėtų noro ir tokių techninių galimybių, susirinktų ir už Lietuvą. Bet kai ateina pvz. Vasario 16, reikia įrodinėti, tiems patiems tapinistams, šimašistams ir miliūtistėms, kad mes ne fašistai, kad švenčiame savo išsiveržimą į Nepriklausomybę. Pasirodo į laisvę gali veržtis kitos tautos, o lietuvių vasario 16 tai klaida. Ir susirenka į eiseną tik tautininkams prijaučiantys, o LRT parodo eiseną 1 min. ir dar su kreivais komentarais.

Jonas Vaiškūnas       2020-08-26 7:31

Į kova su vidaus priešais kviečia žmogus BIJANTIS PASIRAŠYTI PAVARDĘ?

Diedas       2020-08-26 7:20

Narsiai parašyta.
Tik dėl Tapino autorius klysta.
Jis tipinis komsomolcas darantis tik tai kas reikia.
Jo pašūkavimai prieš bebrus, ir raginimai imti valdžią į savo rankas, tai tik viešieji ryšiai priviliot auditorijai.
Lietuvone nebeliko jokio opozicinio leidinio.
Buvo žurnalas “Valstybė”, bet mockai matjošaičiai nei kiti oligarchai ir komunistinės kiaulės užtąsė po teismus, sutrypė kitokią nuomonę į purvą, patraukė sau iš kelio sau nepalankų leidinį.
Visi skaitomiausi ir žiūrimiausi portalai (įskaitant ir šį) pučia į tą pačią Lietuvius ir Lietuvą žeminančią dūdą. Bet kokia valdžios kritika etatinių vienodai dresiruotų žurnaliūgų ir komentarų trolių pagalba paverčiama panieka visai šaliai.
Konkrečios oligarchų pavardės ir jų aferos neminimos, juos dangstantys politikai toleruojami.
Dėl konkrečių asmenų atliktų konkrečių nusikaltimų visur ir visad kalta lieka Lietuva.

stasys        2020-08-26 7:08

Tuščia žodžiavimas to besipiktinusio man suprantamas . Juk jo ten nebuvo ? siekiu palaikyti Baltarūsijos demokratija .. jam kaip tūlam lietuviui rūpį tik savo kiemas ..savos vištos tupinėjančios pievelėje ir tas padėtu kiaušinių kiekis kuris lems rytinės kiaušinienės didį. Nors proto kampučiu žmogus suvokia jog tai ko jam norisi vienu žmogaus gyvenimu neįgyvendinama,.. Trisdešimt metu per trumpas laiko tarpas tam kad visuomenėje įsikerotų įsitikinimas jog vogti ir meluoti nedora ..o pasitaikius progai kitu nelaimiu sąskaita praturėti ir nusikaltimas esant valdininkui . Joks skaitlingas mitingas surinktas prie Seimo negali išlaisvinti tos visuomenės nuo to ka paliko sovietai savo palikimu .Ne autoriau , tam kad įtykinti visuomene Jums pritarti reikės kur kas daugiau nei vieno paklykavimo ..Gerai apsidairykite aplink tuos kas Jus supą ir savęs paklauskite kiek iš ju gyvena savame suskurtame savu taisyklių pasaulyje ? Valdžia tik visuomenės atspindys .. norį pokyčiu ? keisk visuomene ir jos įsitikinimus.

Vaclovas ing “Lietuviškos Jungtinės Pajėgos”       2020-08-26 5:16

Apie kokį komunizmą tauškiate laukinėje valstybėje? Komunizmo neatstovauju, bet subręskite pagaliau. Matėte Algirdą Paleckį - štai sąlyginis komunistas. Neprisitaikėlis. Nežinau, gerai ar ne. O jūs pilvo tarnus, įgeidžio įkaitus ir atitinkamą santvarką vis dar komunistuojančia vadinate? Jei taip piktuoju minite praeitos sanklodos senelius, tai koks skirtumus dėl jų? Kuo geresnės jaunesnės kartos po šiuolaikinių mokslų (kurių krimsti nelabai ir mėgsta) - protas, tiesa, dora vertinami?

Kiek nupušo net polit. tautos likučiai-       2020-08-26 0:32

galima spręsti pagal siaurapročių komentatorių kiekį, laikinantį NS kryptį į krachą... Net jiems motina gamta nedavė pakankamai smegenų suprasti,kad NS profesūra jau prakišo rinkimus dar jiems neprasidėjus…Kodėl Dievas taip nubaudė Lietuvą,kad joje protingų mąslių žmonių liko visiška mažuma…ONS šulai ,manau, kaip nors apdovanos V.R. ir jo mulkių kompaniją už politinės tautos likučių nugalabinimą,kai NS spalį per individualistinį kvailumą negaus nei vieno mandato ir geriečių kelis procentus nuvarys į kanalizaciją...
Algirdas

>Algirdasui K. 'Ką darysim'       2020-08-25 21:53

O ką darysi(m), kai ims viešinti paties darbelius ‘geležinkeliuose’?
Nors pripažįstu, nelengva gyvent tampomam už virvelių.

Ne i tema        2020-08-25 20:53

Noriu paklausti, o kur dopingiste Rutele Meilutyte? kur tas auksinis karpis?

paskutinis       2020-08-25 20:04

Idomu, kas bus paskutinis lietuvis? jis, matyt, parduos Vilniu ... ir paspruks.

EMPIRIKAS       2020-08-25 19:38

Jau Tiesos.lt pradeda eiti Delfio pedomis - po straipsniu nebeisdrista parasyti autoriaus/autoriu pavardes/pavardziu. Greit ir “neteisingus” komentarus prades salinti.

tiek       2020-08-25 17:43

o man nebepatinka toks demonstratyvus stebėjimasis dalykais, kurie kiekvienam lietuviui praktiškai yra absoliučiai aiškūs.O Tapinui reikia primint ,kad : žmogau, pats,savaime suprantama, esi laisvas veikti mūsų valstybėje taip,kaip pačiam atrodo geriau tačiau ....,jaunas žmogau ,kas ten bebūtų ,tačiau pats visuomet,visais atvejais išlikti ŽMOGUMI privalai.

Vardas       2020-08-25 17:15

Baltarusija jau mate Lietuvoje 2019 m. kaip Sausio 13 seksualiai tenkinome Ukraina, kaip Lapkricio 9 seksualiai tenkinome Vokietija (30 m. Berlyno sienai).
2020 m. Sausio 13 seksualiai tenkinome Ukraina, Rugpjucio 23 seksualiai bandeme tenkinti Baltarusija.
Angelos Merkel Ketvirtasis Reichas Lietuva, Lenkija (Vokietijos Federacine Respublika) kovoja su Baltarusija (Vokietijos Demokratine Respublika).
Nenuostabu, kad Baltarusija rimtai uzsiuto ant to MAXIMA, MG Baltic, LLRInstituto, EHUniversiteto (visu gal nevardinsiu) LiberalBolseviku “Laisves kelio” Vilnius-Medininkai ir noro po 30 metu Baltarusija pagaidinti kaip Vokietijos Demokratine Respublika.

Ka darysim, kai ONS oponentu fiasko jau poryt?       2020-08-25 16:39

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-apie-krumu-naujienas
Eilinis geras, šmaikštus, taiklus, opus, gamtos apdovanoto publicisto, tekstas…
Bet, kokių Apvaizdos jėgų paprašyti, kad šis žmogus praregėtų ir pažvelgtų kritiškai į savo partinio vežimo vadeliotojus,o ne tik                       į  ONS dvaro stovylas ir marionetes…     
Radžvilas savo laiku po nesėkmingų rinkimų  atsistatydino iš liberalų vedlio pozicijos. Spalį  atsistatydins iš NS pirmininko pareigų po lengvai adekvatiems visuomenininkams nuspėjamų NS rezultatų bukaprotiškai einant prieš ONS kariauną pavieniu partizanišku, nuskurusiu būreliu (bet su degančiomis, didybe ir teisumu degančiomis akimis…). Atsistatydins, nes turi savigarbos, šalia gero pamokslininko ir analitiko Dievo duotos dovanos…Gaila aišku, kad dangus nedavė karvedžio gebėjimų, todėl NS kariaunos likučiai spalio gale matyt rinksis kitą panašų vedlį- V. S., Panevėžyje ,,įžvalgiai’’ deklaravusį visiems, kad NS 3 procentų kartelei neteikia kapitalinės reikšmės…Nes NS ,kaip užburta, turi tokius, lyg pačios ONS tyčia pakištus vedlius, kurie visuomet .....,būtino pasirinkimo atveju, rinksis ne 3 procentų kartelės viršenybę ir aktualumą Lietuvos ir demokratų gyvasčiai, bet KGB agentų įslaptinimo problemą. Lygiai taip pat ,,sėkmingai’’ jie pasirinko vienišo, bejėgio,nežinomo 93 nuošimčiams gyventojų, kovotojo prieš sistemą kelią rinkimuose…
Gabus rašantysis Rusteika tada ,jei turi garbės, o ne tik publicisto talento, turės palikti NS tarybą, nes plojo Radžvilo keliui į fiasko ir beprotino kitus variantus…
Taip bus jau greitai, bet nuo šių atsistatydinimų merdinčios politinės tautos likučiams ir valstybingumo liekanoms jau bus vis viena…
NS išdidžios terleckinės, bet superkvailos individualistinės ir antisąjūdinės rinkiminės strategijos pasekmės jau čia pat…
Rusteika dabar rašo apie viską, gabiai svaiginasi visokiomis temomis, kad tik užsimirštų prieš sparčiai artėjančią NS (ir geriečių rinkėjų lūkesčių...) žlugimo bedugnę Seimo rinkimuose…Bedugnę, kurią V.R, V.S. ir Rusteikos bendražygiaI PATYS SAU ir išsikasė...
Tada, spalio gale, Algimantai, ir bus aišku, kas juoksis paskutinis….Drąsiai spėju, kad juoksis ne tas, kuris NS antikoalicinių, antisąjūdininkiškų nuostatų kritikus konservatoriškai išdidžiai vadino bepročiais…
Beje, sąjūdinės ,ONS oponentų bendros stovyklos- koalicijos rinkimuose vėliavos gynėją vertinant ,keistai sutapo Rusteikos ir Puteikio vektoriai.Tik pastarasis nuoseklų sąjūdinės koalicijos idėjos vėliavnešį įvertino ,,originaliau’‘- savų rate apibūdino ne kaip beprotį,o kaip jam žinomo ,neva VSD, plano talkininką...
O juk tragedijai išvengti tereikėjo atsigręžti į Sąjūdžio ir De Golio patirtį. Puteikio piratų džiazuojanti flotilė  NS ,,jūrininkų’‘io, Juozaicio ir Ko prisijungimo dėka dėka būtų virtusi admirolo Nelsono pergalingu ,sutelktu, valingu kariniu laivynu…
A;girdas K.

grumstas       2020-08-25 15:58

Bent gyvenantys Vilniuje , nueikite rug. 29 d. 14 val. regsi į Vinco kudirko g. org. mitingą už teisę kvėpuoti laisvai. bet ir tą paqdaryti neidrįsite ,uir atsasite tam visokaiusių pasiteisinimo variacijų prieš savo išdavikišką sąžinę .juk matome kai vieniems galima kvėpuoti be antsnukio ir nebijoti įstatymų reikalvimų, o kitiems be kalbų priežiūros opričnikai išrašys neadekvačias dideles -milžiniškas pragyvenimo lygiui ir nusikaltimo pavojingumui pinigines baudas. Štai tiems protestuojantiems balarusijoje tur bū9t nesuprantama ir neįsivaizdujama į kur jie veržiasi, į kur juos veda naujieji “susaninai”

Vinis       2020-08-25 15:57

Kur buvote “laisvės kelio” kariai, kai naikino Lietuvos miškus?

Labai gražu,       2020-08-25 14:52

kai mes užjaučiame mušamus baltarusius, tačiau kodėl mes negalime užjausti gal net užmuštus lietuvius - lietuvaites, net vaikus, kas yra dar baisiau? Kodėl mūsų taip aktyviai rinktas sako, kad jam tai neįdomu? Gal jau bus net įstatymas mušti tuos, kas nepatiks išrinktajam ir jo gaujai?  Kaip čia rašė vienas protingas - kas pas mus prezidentas? Nepanašu, kad tas, kurį rinkome. Tad kaip toli mes esame nuo Baltarusijos? Kodėl dėl savų nėra demonstracijų? Taip, mūsų policija jau paruošta.

Kis       2020-08-25 14:19

kai renginys vyksta ne nuo sirdies,tas ir ivyksta,kaip su tuo laisves keliu.Juk Tapinai ir kiti murziukai gavo per snukucius su smirdanciu skuduru.Kur “laisves kelio “tesinys Baltarusijoje?Nera,nes jiems jis nereiksmingas iki siol,jie kovoja ir lai gauna guminiu kulku ir bananu nuo savu “patriotu”,juk mes gavome nuo pacio Landzbergio,o sis kuprius -nusikaltes pries Lietuva labiau net uz Stalina.Juk reikia paskaiciuoti ja mes praradome po susaudymo prie seimo rumu,kiek jaunimo patrauke svetur ir sitaip buvo kalama i galvas,kad jie cia nelabai ir reikalingi-mat trukdys anukams tapti milijonieriais,o kokios siaudingos machinacijos vykdomos visur kur tik pasirodo ES pinigai.Kur Masiulis su savo pinigu isisavinimo eskadronu,kur?Tyla,jeigu tauta bus ir toliau avinu banda,voge,vagia ir vogs,nes per 30 metu sedi susodinti musu “Lukasenkos “teismai ir visos represines institucijos,isejo Navickas pas konservatorius,ne tusciai kiek 4 milijonus isneses i valstybes biudzeto Landzbergio paukstukams.Ir kas ji uja,kaip nepasotinama lenka,kuris isdriso suvalgyti neatsiprasius ozio leidimoi?Kur mes einame ir kur manote prieisime,pas mus neprasciau negu Baltarusijoje.Turime siukslyna ,kuris sedi virs 30 metu,mes cia pralenkeme ir viena bandita ir kita rytuose.Gal uzsiimkime svarintis swavo kiema,siuksliu netruksta.Lryto TV visas 4 min.video rode musu “angela su KGB sparnais Dalia Grybauskaite,o ja reikia teisti uz meleginga savo CV.Bet Lryto akciju turetojas ,berods Benas, nupirko is konservatoriu valdisku berods 20% akciju,uz 10 tukstanciu doleriu,tuo metu buvo dovana i ateiti.Reikia sitaip pajungti po savim ne tik zmones,bet visas sritis,juk mokame mes uz islaikima LRTV o ja naudojasi landzbergio idiotai ir daro ka nori,nes KT pirmininkas uztars,nors pats nelegitimus,o prezidentas nesugeba paskirti,nes jis yra ne prezidentas o Kuliesiaus marioniete,o Kuliesius Dalios grybauskaites statytinis ir galima toliau sia pasaka atsekti.Apie kokia mes cia kalbame Baltarusija,kur kas izulesne sistema veikia cia pat,tai Maskvos sukurtas eskadronas.Patinka?Vartykimes siame mesle,o kad nebutu jokiu abejoniu,isrinkime konservatorius,Paluckininkus ypac ta storule,kuri pradangino Sodra ir laimingai gyvena iki siol.Manau per trys desimtmecius negi jie jums ausu dar neisbambino?

Al.       2020-08-25 14:08

,,Jūs manot, kad tie, kurie prieš 30 metų stovėjo Baltijos kely, tokią Lietuvą vizualizavo?” Jie nevizualizavo, o įsivaizdavo. O ,,Nepatogus rašytojas” čia kas - kovinis slapyvardis? Mes turime… Norint turėti, reikia pradėti.

ah1       2020-08-25 13:41

Skrydis virš gegutės lizdo.

Marta       2020-08-25 11:53

Nera ko jums, baltarusiai gyvent gerai, save islaikyt, mes murkdomes baloje, liskit ir jus, islakstysit, gal dar zemes atsiimsim, privatizuosim. Patirties turim, pamokom ir ukrainiecius.

Tai brežnevinė, fasadinė, burbulinė akcija...       2020-08-25 11:34

Teisūs autoriai-tai melagingo aktyvumo, krokodilo ašarų liejimo fiesta už viešus pinigus, suplaukusius į manipuliatorių- konformistų tapinų rankas…Toks plastikinis surežisuotas šou -tai ONS baigiamos prismaugti Lietuvos imitacinis, kaip ir mūsų valstybingumas bei demokratija, vaizdelis….Tai pseudopilietinio ,parodomojo aktyvumo puota vidinio maro metu….
Mūsų Tėvynė ištautinama, išvalstybinama,smaugiama,nudvasinama,primityvinama, imituojant demokratiją ir teisingumą, kasdien, bet tapinai,nausėdos,landsbergiai,miliūtės, valatkos,užkalniai ir Ko, bei pinigų maišai dėl to tyli, nes ONS jų klanams ir interesams reikalinga…
Algirdas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-25 11:33

(pataisyta)
Teksto autorei, -iui su nr 2020-08-25 11:01
Meistrų protui pist - labai daug. Pabandykime apseiti be to, jei norime gerų pokyčių Lietuvoje.
Išmintinga būtų kai sukilimą (geraja prasme) organizuoja nesisteminių partijų (pajėgų) vedliai. Kalbinkime juos. Nesvarbu, kat jie eina į seimą savarankiškai (nevieningai), kad pro duris pralįsti bei (antikonstituciniams sąrašiniams) pro langus : ) Gatvėje vietos daug, banditų sistemos nuskriaustiesiems.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-25 11:31

Teksto autorei, -iui su nr 2020-08-25 11:01
Meistrų protui pist - labai daug. Pabandykime apseiti be to, jei norime gerų pokyčių Lietuvoje.
Išmintinga būtų kai sukilimą (geraja prasme) organizuoja nesisteminių partijų (pajėgų) vedliai. Kalbinkime juos. Nesvarbu, kat jie eina į seimą savarankiškai (nevieningai), kad pro duris pralysti bei (sąrašiniai) pro langus : ) Gatvėje vietos daug, banditų sistemos nuskriaustiesiems.

Žodžio laisvė...       2020-08-25 11:01

Nepatogus rašytojau,parašei teisingus žodžius,bet savo tikro vardo taip ir neišdrįsai
įsivardinti.Trūksta drąsos?Tai eik ir kviesk tautiečius į gatves ir pradėk žygį nuo savęs.Stovi po medžiu ir lauki kol kas nors kitas pakvies į Baltijos kelią už Lietuvos laisvę dabar po 30 -ties metų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-25 10:57

Galima tik nujausti kokių permainų Gudijoje nori neišjungtieji (iš politikos ir verslo darymo) komunistai (šimtmečiui užslaptintieji kgb’istai, stribvaikiai, …), išvarę bemaž milijoną (pusę visų) darbininkų iš Lietuvos, bei organizavę keistą “Laisvės kelią”.
Mes, lietuviai palaikom gudų ėjimą permainų link, bet juk toms permainoms daryti pirmieji šliaužia tie patys ir tokie patys – Lietuvoje neišjungti klastingieji komunistai. Pavojus ir gudams, kai palaikymas diriguojamas burokevičininkų (ir Vytauto Landsbergio pasiųlytos Lietuvai) Dalios – “Lietuvos dalios”.
Jei nepavyks gyvybiškai svarbios permainos LDK Lietuvoje, kentės varge visos LDK gyventojai.
Lietuviai, mums reikalingas s_u_k_i_l_i_m_a_s prieš savo (“nematomus” ir todėl l klastingus) skriaudikus.
Reikia vado žodžio.
________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 25

StasysG       2020-08-25 9:57

Geri Redakcijos klausimai.——Prieš 30 metų Bk stovėjau kažkur prie Panevėžio. Į šį naują Tapino kelią nevažiavau, nors dabar gyvenu čia pat Vilniaus rajone. Nes laisvę jau mes turim. Tegul slavai gudai tokią pat ar panašią išsikovoja patys. Jie 30 metų tylėjo ir laukė, kas su mumis bus. Dabar mes galim palaukti.

Rekomenduojame

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.