Aplinkosaugos politika, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Nebeliko dėl ko tartis…

Tiesos.lt redakcija   2019 m. balandžio 4 d. 15:44

1     

    

Nebeliko dėl ko tartis…

Algis Davenis | Veidaknygė

Šia teismo nutartimi yra taikyta laikinoji apsaugos priemonė – uždrausta Vilniaus miesto savivaldybės administracijai, j. a. k. 188710061, šalinti Trakų Vokės dvaro sodybos parke (Žalioji a., Vilniaus m. sav., Vilniaus m.) esančius želdinius.

Suinteresuota visuomenė yra sunerimusi vykdomais projektais, kurių metu yra šalinami sveiki brandūs medžiai. Taip pat reiškiamas nepasitenkinimas, kad nesilaikoma procedūrinių reikalavimų, kurių metu visuomenė supažindinama su projektais, o vėliau įvertinami gauti pasiūlymai. Advokatas Saulius Dambrauskas siūlo iš anksto aptarti derybų bei taikaus susitarimo galimybes, kadangi teisminis procesas gali užtęsti ne vien šio, bet ir kitų projektų įgyvendinimus bei sukurti bereikalingą socialinę įtampą.

Liutauras Stoškus | Veidaknygė

Kai suinteresuotos visuomenės, bendruomenės nuomonė yra ignoruojama ir buldozeriu yra stumiami sprendimai, kaip buvo Trakų Vokės dvaro parko atveju, nebepaliekama kitos išeities, kaip kreiptis į teismą. Tas ir buvo padaryta. Teismas besąlygiškai tenkino ieškovo prašymą taikyti laikinąsias apsaugos priemones – uždrausti parke šalinti esančius želdinius, kol bus suruošti ieškinį pagrindžiantys dokumentai.

Deja, mano žiniomis ten jau viskas iškirsta. Nebeliko dėl ko tartis…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šimašius       2019-04-6 14:15

neturi jokio supratimo-pagarbos demokratijai ir savivaldai.

Šluostosi kojas. Kartu su kaune gyvenančiu, bet “tvarkančiu” Vilnių direktoriumi Poderskiu.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.