Ne tik konservatoriai, bet ir socdemai laiko apkaltą Neringai Venckienei esminiu valstybės reikalu

Tiesos.lt siūlo   2013 m. spalio 5 d. 17:59

23     

    

Ne tik konservatoriai, bet ir socdemai laiko apkaltą Neringai Venckienei esminiu valstybės reikalu

Ne tik opozicinė Tėvynės sąjunga, bet ir valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija pripažįsta, kad Seimo narės Neringos Venckienės klausimas – vienas svarbiausių valstybėje. Kaip praneša žinių agentūra ELTA, LSDP pirmininkas, premjeras Algirdas Butkevičius paskelbė vieningą visos partijos poziciją – būtina surengti apkaltą dar pavasaryje iš Lietuvos išvykusiai parlamentarei. Pastebėtina, kad socialdemokratai, kaip ir konservatoriai, neragina teisėsaugos prašyti N.Venckienės ekstradicijos ir išspręsti kilusią problemą teisinėmis priemonėmis.

A. Butkevičiaus nuomonė N. Venckienei nežada nieko gero

DELFI.lt | 2013 m. spalio 5 d.

Naujajai Seimo pirmininkei „darbietei” Loretai Graužinienei pareiškus, kad nepalaikys apkaltos jau kelintą mėnesį Seime nesirodančiai parlamentarei Neringai Venckienei, premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad socdemai savo pozicijos nekeičia ir apkaltą palaikys.

„Aš jau tai esu pasakę viešai, ir, galiu pasakyti, teko kalbėtis ir su frakcijos nariais, ir partijos vadovybėje yra aptarta, kad žmonės - tie, kurie šiuo metu nedirba Seime, jokiu būdu negali būti Seimo nariais, o tuo labiau, kad jinai išvažiavusi iš Lietuvos ir neaišku, kur pasislėpusi”, - šeštadienį po LSDP tarybos posėdžio sakė A. Butkevičius.

Kaip pavyzdį, ministras pirmininkas pateikė, jog eilinis žmogus iš darbo atleidžiamas, jame nepasirodęs net ir vieną dieną.

„Bet tikrai mes turime tvirtą nuomonę ir jos laikysimės”, - kalbėjo A. Butkevičius.

Primenama, kad trečiadienį Seimo valdyba susipažino su Seimo Teisės departamento išvadomis dėl galimos apkaltos Seime nesirodančiai parlamentarei N. Venckienei.

Į užsienį išvykusios ir Seimo posėdžiuose nedalyvaujančios parlamentarės N. Venckienės problemą Seimo pirmininkė L. Graužinienė siūlys spręsti keičiant Konstituciją.

Apkaltos Seimo narei klausimas, pasak L. Graužinienės, nebus keliamas, „kol prokuratūra ir kitos institucijos neatliko savo darbo”.

Partijos „Drąsos kelias” lyderė N. Venckienė Seime nesirodo jau keletą mėnesių. Manoma, kad ji su nepilnamečiu sūnumi yra Jungtinėse Amerikos Valstijose, Čikagoje.

Gegužės 9 dieną buvo pradėta N. Venckienės paieška.

Parlamentarei pareikšti įtarimai pagal šešias nusikalstamas veikas. Manoma, kad ji yra Čikagoje.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

bestuburis       2013-10-7 13:26

Sis politinis skuduras pries metus niekieno neprasomas pats asmeniskai zadejo Venckienei parama.

Vilniete       2013-10-7 12:58

Nedrysk,Butkeviciau,susidoroti su gerb.Venckiene.Ne tu ja isrinkai i seima,o as.Balsavau uz DK.Dar karta tau sakau,nedrysk.

tikroji tokio solidarumo priezastis       2013-10-7 11:21

yra kuo greiciau susidoroti su Venckiene, pridengti visus valstybinius nusikaltelius. Venckiene Lietuvai -tai tyro oro gurksnis. Tuo tarpu klanui- tai asaka gale gerkles.

Nuojauta       2013-10-7 11:14

man sako, kad kituose rinkimuose zmones balsuos uz DP ir DK, nes sitos dvi chameleoniskos partijos savo amoralumu pasieke dugna.

Butkevičius ir socdemai       2013-10-6 17:47

prarado mano pasitikėjimą amžinai. Atia.

Ona       2013-10-6 14:14

gaila, kad neatsiranda entuziastingas zmogus (panasiai kaip Sustauskas)isjudinti zmones ieskoti tikros TIESOS. Visos partijos susitarusios rotacijos principu valdo mus-rinkejus. Lietuvoje tiek demokratijos, kiek komentaru internete. O Daukanto aiksteje kreidelemis TIESOS nevalia reikalauti.

Sunku bus surinkti       2013-10-6 12:06

85 balsus.Reikia siekti atviro balsavimo.Jie gali suklastoti.

Ar ne Amerika       2013-10-6 12:05

pamėtėjo šį juodą scenarijų,viešint daliai Amerikoje?

salin rankas        2013-10-5 22:53

nuo mano rinktos atstoves, opozicines frakcijos lyderes Neringos Venckienes! Kadangi net 80 seimo judu is kitu frakciju nubalsavo uz mano rinktos atstoves SUEMIMA del jai dirbtinai sukurptu veiku, nors uz tokias veikas grestu tik nedidele finansine bauda, tai vertinu kaip akivaizdu suokalbini sieki fiziskai eliminuoti is politines veiklos mano rinkta atstova. Patys priverstinai isvijo mano rinkta atstova is salies, neleido jai normaliai dirbti, neuztikrino saugumo nei jai nei jos vaikui, tai tie nieksiski fariziejai dar ir apkalta nori prastumti. Butkevicius gauna alga ne tik kaip premjeras, bet nesigedi pasiimti dar ir seimuno algos! O kiek gi jis, kaip seimunas, parenge teises aktu? Nuli! O mano isrinktoji atstove Neringa Venckiene, net budama priverstineje emigracijoje ir negaudama algos, ju parenge net keliolika!

Kiti rinkimai parodys       2013-10-5 21:37

Ko verti butkevičiai, kubiliai, masiuliai ir Ko

nuomone       2013-10-5 21:13

kai premjieras nesugeba nieko gero nuveikti valstybes, zmoniu labui, belieka isiteikineti seselinei valstybe uzvaldziusiu iskrypeliu klanui

Jis paradavė Vilkaviškį skalūnams,       2013-10-5 21:10

savo tėvoniją,reiškia,jis bet ką parduos.Jis vertas tik užuojautos,o pasigailėjimo jo darbai neverti.

Broliai kurmiai,paskaičiuokime.       2013-10-5 21:08

Kiek yra konservatorių,socdemų,liberalų,na, vienas kitas tvarkietis ar darbietis…85 neužteks?Kokios smurto imsis šie,pardavę Lietuvą skalūnams.Išdavystė.Bet neilgai.

Ezys       2013-10-5 20:51

Ir griekas, ir nusikaltimas butu balsuoti uz socialkonservus ir masiulistus. Taip pat ir uz polikarpovna kitais metas. Bet ar zmones atsikvoses???

andris       2013-10-5 20:42

kas jiems wuteikia teise salinti tautos rinktus deputatatus.Ar atsiklausete TAUTOS.Taigi Seimo liumpenai….

ieva       2013-10-5 20:20

nesuprantu lyg butkevicius butu uab . nei jis prieme nei jis turi atleisti.kitas dalykas visi reke kad zino kur venskiene, bet nieko nedaro…dabar vel aiskina kad nezino ...

vilte       2013-10-5 20:18

Mano seima taip pat balsavo uz DK partija ir uz N. Venckiene , nejaugi dar ilgai reikes laukti tiesos , kiek galima tyciotis is tautos isrinktuju , kurie reikalingi Lietuvai kaip gurksnis tyro vandens mirtinai istroskusiam ?

Senjora       2013-10-5 19:38

  Noriu priminti vieną seimo istorijos faktą kai p. Lansbergis padalino seimą išsivesdamas dalį seimo narių į kitas patalpas ir ten kūrė įstatymus. Kodėl jam niekas nesiūlė interpeliacijos? Aš balsavau už Venskienę ir savo balso neatšaukiu. Ji nepabėgo. Ji pasitraukė nuo grėsmės kaip traukėsi lietuviai trisdešimt devintaisiais ir traukiantis frontui.

vasia       2013-10-5 19:36

Aš ir mano šeima balsavome už Venskienę.Mum visiškai vienodai rodo ,ką mano butkevičius, o kubilius tuo labiau.

Algis       2013-10-5 19:33

Balsavau už DK partiją ir palaikau N.Venckienę, kuri tapo pedofilų klano teroro auka ir priversta slapstytis užsienyje, nes Lietuvoje jos gyvybei kylo
didelė grėsmė. Konservatoriai ir socialdemokratai yra dvi antilietuviškos ir
antivalstybinės partijos, kurių nusikalstamos veiklos pasekoje valstybė yra išvogta, praskolinta, gyventojai nualinti ir dėl nepakeliamo skurdo priversti
ieškoti duonos kąsnio užsienyje.

anti       2013-10-5 18:52

balsavau uz DK partija ir N.venckiene. Kokia teise turi Butkevicius, Masiulis ir Co ar kubilius suniekinti ir atmesti mano balsa??? Jei near istatymo kaip atstatyti seimuna is seimo jo rinkejams, tai tokia teise near duota Seimui. Nepadarykite Konstitucijos tualetiniu popieriumi - kas tik nori, tas gali pakeisti-nusivalyti ir ismesti. KAS DAVET TOKIA TEISE??? Dirbkite savo darba- pareikalaukite is teisesaugos surasti ir paskelbti, ivykdyti ekstradikcija. O gal visi sie seimunai arba padarai susije su pedofilijos byla??? Kodel nekeliamas klausimas kaip mazamokslis Usas tapo Seimo pirmininko patareju vaiku globos klausimais? Kodel iki galo nebeaiskinama su kuo Usas dulk..osi Kleboniskio miske, kodel iki galo neissprendziama Sadecko ir Mazeikiu naftos, bei Kiesu zutimi tarpusavyje susijusios bylos??? Kodel sunaikintas pedofilo Gotlibo archyvas, jo uzrasu knygutes, is kurios ,,gijos veda i Seima” (lrytas)???Kodel ,,marinuojama” A.Driziaus spec.avarijos byla? Stai ko turi pareikalauti Seimas- Butkevicius, Kubilas, Masiulis ir Co- teisingos teisesaugos! salin rankas nuo Venckienes- as ja rinkau ir palaikau. Man tinka jos atliekamas darbas. Ji NEPASISLEPE, BET BUVO ISVARYTA, KITAIP GALIMAI JI BUTU JAU PO ZEME. Kalti 80 judu, balsavusiu uz SUEMIMA. Ne Seimas, bet kriminaliniu nusikalteliu gauja. Jei Grauziniene palaikys tvirta pozicija, palaikysiu ir ja- reikalaukite ekstradikcijos is teisesaugos!

Rinkėjas       2013-10-5 18:30

Mūsų šeima balsavo už VENCKIENĘ ir DK.Mus tenkina jos darbas EMIGRACIJOJE.Mes atstovaujami puikiai.Nėra Konstitucijoje nurodyta,kad Seimo narys privalo būtinai lankytis Seimo pastate.

Benas       2013-10-5 18:22

Butkeviciui neidomi tiesa, svarbiausia sunaikinti konkurenta. O jei del nesilankymo darbe tai mano nuomone pas gera ukininka is seimo nariu gal tiktu dirbti tik keletas, kiti butu atleisti uz pravaikstas/


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Liudvikas Jakimavičius. Sprigtas į snapą Gaidžiui

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Valstybės pliažas

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Vygantas Malinauskas. Kas čia yra „tas“, kuris „gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare“?

Paraštėje. Nida Vasiliauskaitė. Tai klasizmas, joks rasizmas

Vytautas Sinica. Šimašius Lukiškių aikštę nutarė paversti pliažu…

Geroji Naujiena: „Nebijokite!“

Liudvikas Jakimavičius. Skambėjimas mūsų laikais yra dalykas svarbesnis už turinį

Tomas Bakučionis. Teisinių „stebuklų“ ir nuogų karalių šalis

Kęstutis Bacvinka: „Kas apgins gyventojų lėšomis įkurtą parką“

Andrius Švarplys. Kam painioti savo politines aspiracijas su mokslu ir akademiniu pasauliu?

Andrius Švarplys. Keli štrichai Naujosios Amerikos portretui

Algimantas Rusteika. Niekas nenori nieko keisti

Nida Vasiliauskaitė. Vienintelis lemtingas dalykas – dvasinis kalibras, ontologinis rangas

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas, palydėtas jo paties komentaru

Ramūnas Aušrotas. Kai bažnyčia tampa partija: Vokietijos atvejis

Antanas Kulakauskas: „Naujoji pasaulio tvarka dar neišryškėjo“

Nuo bačkos. Mažvydas Jastramskis: Konstitucinis Teismas yra demokratijos sargyboje

Raimondas Navickas. Lietuvos džiazas daug prarado, o politologija nieko neįgijo

Tomas Baranauskas. Ši valstybė gali liautis egzistavusi…

Agnė Širinskienė. Ar tai krizė? Ir jei taip –  kieno rankomis?

Arūnas Gumuliauskas. Kalba minint Gedulo ir vilties dieną

Pilietinė „Tiesos!“ akcija 2012 m. gegužės 17 d. antpuoliui atminti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.