Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019, Žiniasklaida

Ne pseudodebatams!!! Vaizdo įrašas iš Arvydo Juozaičio piketo prie LRT

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 3 d. 6:29

46     

    

Ne pseudodebatams!!! Vaizdo įrašas iš Arvydo Juozaičio piketo prie LRT

Ketvirtadienio vakarą, prieš prasidedant ketvirtajai LRT ir Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) rengiamai debatų laidai, Vilniuje, LRT kiemelyje (S. Konarskio g. 49) prie Sausio 13-osios memorialo, kandidato į Lietuvos Respublikos Prezidentus Arvydo Juozaičio vadovaujamas judėjimas „Lietuva yra čia“ surengė piketą „Laisvi debatai“ ir pristatė savo nuostatas dėl ekonominės politikos.

P. S. Politinė reklama, platinama nemokamai.

 

P. P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-05-6 11:50

Šimonytę palaiko Anūkas ir Šimašius, taigi, galim būt tikri, kad bus remiama sodomija, Stambulo konvencija ir vaikų grobimai.

Nausėda, nors aiškiai nepasako, tikriausia rems tą patį. Ir, matyt, toliau leis svetimiems bankams supirkti Lietuvą.

Skvernelį remia Matijošaitis, o Matijošaitis,ir abu jie remia karą prieš šeimą ir prekybą vaikais. Skvernelis plynaisiais kirtimais naikina net draustinius.

Juozaitis iki šiol, atrodo, teatskleidė tik du iš savo būsimos komandos - ir abu, galimai, susiję su vaikų išnaudojimo tinklu.Jei tai neapsižiūrėjimas ar neteisinga info, kandidatas privalo tuoj pat reaguoti. Bet vien pasitraukimas iš debatų - kad ir kokie jie būtų - nerodo, kad jis būtų adekvatus.

Kol šalis neišsivalys iš sodomočekistinės mafijos, tol būsim naikinami. Ir kuris kandidatas galėtų žengti bent žingsnį į tą pusę ? Kuris iš jų sugebės paskirti Lietuvai dirbančius saugumo, prokuratūros, teismų vadovus ?

Pagaliau, ar turim paremti mažesnį niekšą ar dorą žmogų, nors ir suprantant, kad nebus išrinktas ?

Al.       2019-05-5 19:13

Nė vienas iš kandidatų, ir AJ tame tarpe, net neužsimena apie šalį apraizgiusį pdf-jos, prekybos žmonėmis ir čekizmo tinklą. Liustracija ne tik būtina, bet darosi vis svarbesnė. O apie ją užsiminė tik Tomaševskis, bet ir tai - tiek abstrakčiai, kad neaišku, ką būtent jis turi galvoj. Juozaitis net apie Garliavą ,,nieko nežino”.

Marius       2019-05-4 22:40

Juozaitis gali amsėti kiek nori, bet jis pigus populistas. Juk čia akivaizdžiai piarinė akcija, tipo žiūrėkite koks aš teisuolis, koks principingas. LRT senai yra politiškai anagažuota ir šališka insitucija. Va dabar tesusisgribo, kur jis buvo anksčiau? Tačiau ne tai svarbiausia, svarbiausia yra tai kad Juozaitis dedasi nesisteminiu kandidatu, bet gi, žmonės, ar pamiršote kad Juozatis ilgą laiką buvo tos pačios sistemos dalis? Ką nebuvo Brazasausko patarėju? Ką nebuvo gavęs šiltos vietelės - kultūros ataše posto ambasadose?

Tvankstui iš Tvankstos(Königsberg)       2019-05-4 12:42

Pirmiausia prisidėjo tas, kuris padėjo atgal į valdžią grįžti LK(bolševikų)P CK sekretoriams ir jų pačių pačiausiam Pirmajam sekretoriui, drg.AMB, kurio dėka ir visi šitie Jūsų čia paminėti Trys galėjo prisidėti prie to, prie ko ir prisidėjo - prie Lietuvos nunykimo ir lietuvių išstūmimo iš Lietuvos, prie Lietuvos kolonializavimo projekto(Globali Lietuva 2030), prisidengus pabėgėliais ir darbo jėgos trūkumu.

Dzeikas       2019-05-4 12:40

>manitujui:
Kaip “musiskiai” dirba epizodiskai pasakojau - ausis valyk. JAV daug nusede, sviestui uzsidirbt daznai papasakoja kadru paruosimo principus ir ko juos moko/mokindavo. Ir beje daugelis patriotu ir AJ naudoja juos. Del AJ su zvake nestovejau, bet mudozvonas dar tas.
Dabar apie rinkimus. Cia daugelis issizioje ziuri i AJ, stai girdi isvaduotuojas, stai tautai nuims voratinkli nuo akiu kuri “liberastai” uzdejo.
Dar kart sakau, paskaitykite Prospero Merime apsakyma “Tamango”.Ten keliasdesimt puslapiu ir skaitosi lengvai - neprailgs.Internete lengvai susirasite. Parasyta pries 150 metu, taciau suprasti siu dienu realijas Lietuvoje padeda kaip jokia kita knyga.
Tai va, “Tamango”(apsakymo, o ne personazo vardu Tamango) poziuriu AJ yra tas, kuris “durniu laivo” reisa labai greit pavers baigtiniu. Tiesiog isijauskite i siuzeta ir pritaikykite Lietuvai.
—————————-KA GALIMA PADARYTI?—————————-
Mano galva, kalbant alegoriskai, pagal ta apsakyma tiktai nuvesti “durniu laiva” ne ten kur jis DABAR varomas(t.y. i viena is Amerikos zemyno uostu uzsiimanciu vergu prekyba), o ismesti ant maziau gyvenamo kranto , kur tie negrai galetu issilakstyti ar buriu eiti ir kazkaip isikurti ISVENGIANT vergijos. Taciau toks dubas kaip AJ pasielgs kaip tas Tamango stojes prie sturvalo - subaubes nesavo balsu is visu jegu pasuks sturvala kelis kartus, laivas lauzydamas stiebus guls ant sono, po deni lakstys negrai bandydami isvengti krintancio ir juoz zalojancio takelazo. Kaip ir atsitiko apsakyme. Tuo tarpu maziau kenksmingi komandos nariai (alegorija vel) a la Simonyte jeigu suvoktu padeti galetu pakeisti “durniu laivo” kursa i maziausiai zalinga jame esantiems negrams, duodanti kazkoki tai sansa nebaigt gyvenymo medvilnes plantacijose.
Griztant prie realiju ar agituoju uz Simonyte? Ji tikrai mazesnis blogis uz banku pleve, bet ar pakankamai suvokia ir ar ji sieks bendrojo gerio isitikinusi “durniu laivo” kurso prazutingumu - nezinau. Ateityj gal tokia taps.

Tvankstas       2019-05-4 12:18

Kas yra LRT aukščiausioje elitinėje prezidento rinkimų lygoje ? Tai visi žinom - Nausėda, Šimonytė, Skvernelis. Pirmieji du tiesiogiai prisidėjo išpumpuojant / išvagiant iš Lietuvos beveik 10 mlrd. eurų į Švediją, dar beveik 1 mlrd. buvo išplėšta iš žmonių per paskolų Vilibor, jie abu reikalingi, kad konservatorių nusikaltimas prieš Lietuvą ir jos žmones būtų užglaistytas kiek galima ilgiau. Konservatoriai turi šiuos abu tūzus - vienas yra SEB kolonizatorių mandarinas, kita - šluota-buhalterė, slapta mandarinė. Na, o Skvernelis - Garliavos Sturmbahnführer. Svarbiausia - genderizmas turi stogą, kiekvienas iš kandidatų turi ypatingai savus dengiamuosius paiderastus, nekrofilus, zoofilus, incestinius pagal Skandinavų liberalų siekius, nekalbant jau apie lesbietes ir paidofilus, kas yra jau seniai įrodyta darbais. A, dar gydytojas V. Andriukaitis - ‘už įvairių genetinių kombinacijų lietuvius’. Visi kiti yra runkelynas elito akyse ir LRT eteryje, kuriame paruošti iš anksto klausimai yra išlaikyti žaidimo apinasrį, kad tik nebūtų liečiami elitui priešiški nemalonūs klausimai.

>manitu       2019-05-4 12:11

o ar esi visiškai tikras, kad tie, kas jos vyrą savo laiku “paskraidino” iš ketvirto aukšto, šiuokart “pabrėžtinai mandagiai nepaprašė” parašyti rinkimų tema agituojant už landsbmonytę...
Ei, stasy, džeikai-džiūlzai, - papasakokite tautai, kaip ten jūsiškiai “dirba” su “objektais”.

Žinoma, kad       2019-05-4 11:39

prapultis Tėvynei su tokiais pseudo kandidatais į LR prezidentus. Nunykimas su jais garantuotas - su pagreičiu.

manitu.       2019-05-4 11:24

filadelfyje aptikau L.Pociūnienės pamastymus rinkimų tema.vargas tau Tėvyne.

StasyG,       2019-05-4 11:00

sakai, kad patriotai idiotai, todėl gerai, kad jų balsai bus paversti niekiniais - Nausedux naudai? Kitaip rinkimai būtų nykūs, be nacionalistų balsų sudeginimo, ane?

StasysG       2019-05-4 10:55

Jei nebūtų kandidato Sąjūdžio pradininko Juozaičio, 2019 m prezidento rinkimai būtų pilki, nykūs.

>>>FB irase prabilo Juozaicio palaikytoja       2019-05-4 9:08

Gerai, kad paviešinot apie Kvieskienę.Gal dar yra toje komandoje “nusipelniusių” prie valdžios tupėti. Dar neatsibudo Juozaitis.

stasys        2019-05-4 8:48

Dzeikui ..iš dalies tamstai pritarsiu , Lietuvoje iš tikro trūksta politiku kurie į valdžia eitu su idėjomis .Ir tam priežastis paaiškinama yra ..informacija apie problema jie gauna iš tos pačios žiniasklaidos ar tu siauru interesu kurie kurie St.Jakeliuna mulkino LB ..kaip slapti informatoriai . Panaši situacija ir su problemomis kurias A.Juozaitis kelia urėdiju klausimu .

Juozaitis tipiškas       2019-05-4 8:41

Nausedux įžaidėjas, ne daugiau. Nuleis kvailų nacionalinių patriotų balsus į kanalizaciją, kad laimėtų Bankas arba Ingrida ir abu po rinkimų jam atsidėkos kaip AMBalas kadaise - paskirs, tarkime, ambasadoriumi į Maskvą.

Dzeikas       2019-05-4 8:36

Siaip sitas AJ (ir ne tik) cirkas liudyja viena dalyka: visiska ideju nebuvima Lietuvoje. Turiu omenyj kurybiniu,zmogaus potencialo atskleidimo ir valstybes suklestejimo per tai ideju.
O kas yra? O yra nauja lovio uzemimo strategija. Kodel as manau ,kad sia strategija vadovaujasi daugelis (kai kurie tik reklamuojasi i ateiti arba atimineja pagal uzakyma balsus is kitu potencialiu pretendentu, jokiu kitu ambiciju) pretendentu, tame tarpe AJ? Kas liecia pastaraji jis kaip ir jo oponentai naudoja manipuliatyvini bendravimo metoda(krusha smegenis kalbedamas apie viena, omenyj turedamas kita) ir nuo tikruju debatu suka uodega.
Kas yra tikri debatai? Tikri debatai tai ne atsakinejimas i klausimus kodel tavo zmona ruse (lietuviska diskusijos “kultura”),o savo iskeltu teiginiu apgynimas kai juos kritikuoja arba kvestionuoja profesionalas.
Nors gal as perdaug noriu? Nera profesionalu Lietuvoje. Yra smegenu krushikai ir svogeriai. Tai ir turime zurnalistus klausinejancius apie zmona(n) ruse. Nors ir prelegentas toks pat, atsip., “govnososas”...

FB irase prabilo Juozaicio palaikytoja       2019-05-4 8:00

Kvieskiene uz Juozaiti?! Vel prie lovio traukia? Desimtmeti prievartavo Lietuva, kulturos darbuotojus su ateizmu. 1987 m apsigyne Leningrade disertacija “ATEISTICESKAJA RABOTA V DOME KULTURY I METODY…”. 21 ar 22 m.tapo komuniste. Atejusi I Lietuvos liaudies kulturos centra popieriukams nesioti (tevo, Plunges KP I sekretoriaus Mykolo Prunskio prasymu idarbinta), netrukus uzlipo i politini masini skyriu ir “fantomasas isisiautejo”!
Kai vyko LM AKADEMIJOJE paskaita, tai ji, kaip Kulturos centro part.sekretore, kartu su direktorium Juozu Mikutavicium, gavo nuoroda is rajono partijos komiteto - DALYVAUTI! Ji ir uzsiregistravo -juk siunte KP rajono komitetas! Musu istaigos Sajudzio grupei nepriklause. Taigi, si aktyvi ateiste, komuniste gavo kvietima I Sajudzio suvaziavima! Juk uzsiregistravo! Dabar ji yra Juozaicio palaikymo grupeje?! Taip, edukalogijos dr! Uz ateizmo metodu skatinima, prievarta brukamus kult. darbuotojams.. Tuo paciu metu maisesi Leningrade, kaip ir JE. Idomu ar ne?!Lietuvos kulturos, svietimo rupintojele. Paskaitykite akad. Z. Zinkeviciaus prisiminimus apie darba svietimo m-joje ir Kvieskienes intrigas pries ji. Jei tokie veikejai kaip Kvieskiene ar lryto zurnaliste L.L. yra Juozaicio komandoje, tai vercia suklusti. ..Ligija Tautkuviene.

stasys        2019-05-4 7:58

Sunku suprasti apie ką čia Kauno ‚ Marytės ‘ ..bėdavoja ..skaičiuodamos A.Juozaičio šansus . Ju nėra ir nebus šiuose rinkimuose, bet Lietuva galėtu turėti nauja veidą politikoje kuris paskui save patrauktu ir ta visuomenės dalį kuri šiandiena blaškosi ..tarp R. Pakso atsiminimuose ir senu soc.demu. Bet tam reikia stoti prie partijos vairo , naujos senos , nėra skirtumo . Be to neįmanoma sukurti Lietuvai naudingos naujos programos vystytis , taip kaip skurdžios A.Juozaičio žinios apie tikras Lietuva kankinančias problemas ne tik bado akis bet ir verčia „mastančius“ juo nepasitikėti . Nepakanka tik važinėti po kaimus ir miestelius nededant pastangų Lietuvos didmiesčiuose ir rezultatas atitinkamas .Reikia baigti su ta sena Lietuviška praktika penkios partijos trys lietuviai ...tai nepadeda Lietuvai vystytis o tokie ginčai tampa politinėmis pelkėmis .

Neoliberlizmas virsta       2019-05-4 7:20

nacizmu?Prievarta išvedinėjama nauja žmonių veislė?O arijai konservatorių jaunimas?Nes jie viską žino geriausiai?Jų ruporas ir naujo žmogaus laboratorija- LRT?Kas tas judų Judas?

Konservatoriams NE       2019-05-4 5:31

Nenoriu nė vieno konservatorių liberalų socdemų .. liaupsinamų per Visus LRT, delfio, info ir t.t. kanalus. Rėžia ausis nuo reitingų skelbėjų liaupsių. Balsuosiu už S. Skvernelį ir dauguma manau taip darys.

valstiečių rinkėjai       2019-05-3 23:38

Nuo kada čia mums turi rūpėti Garliavos skerdiko Stribo rinkiminės problemos? Jūs kartais tinklalapių nesupainiojote?

Dzeikui       2019-05-3 23:10

ru/static/files?
joooo, “įtikinantis argumentas”.
gal temperatūrą pasimatuok, ar ką?

Dzeikas       2019-05-3 22:32
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-05-3 20:24

Ukrainiečiai sako, kad du ukrainiečiai - 3 getmanai, o lietuviai sako, kad trys lietuviai - 5 partijos.
Taigi nesusitarsime.
Pono A.Juozaičio kalboje buvo pasakyta, kad svarbiausiai surasti tą siūlą, už kurio patempus viskas išvivyniotų. Be tą siūlą pavadino “švietimu”. Deja, dar viena švietimo transformacija (reforma).... ir gali būti viskam galas, gali mokytojai neišlaikyti. O blogai pradėjęs… blogai ir užbaigsi. O juk negirdi, oi negirdi ponas A.Juozaitis… niekuo nesiskiria nuo kitų.

Tikrai ne žmonių kandidatė       2019-05-3 19:46

Į Panevėžį buvo atvažiavę 3 kandidatai į prezidentus: Saulius Skvernelis, Arvydas Juozaitis ir Ingrida Šimonytė. Bet kaip diena nuo nakties skyrėsi jų bendravimas su atėjusiais į susitikimą. Ir S.Skvernelis, ir A.Juozaitis kalbėjo be jokių lapelių, atsakinėjo į daugybę klausimų, patogių ir nelabai. Nebuvo jokios pompastikos.
O propagandos išpūstoji I.Šimonytė?!
Pirmiausia Panelė išsitraukė iš anksto surašytą popieriaus lapą-  neįdomų, sausą tekstą ir perskaitė.
Lyg CK sekretorė tarybiniais laikais.
O su Panele atvežti autobusu „etatiniai agitatoriai- plojikai“, baltai apsirengę, matyt, buvo primokyti, kada ploti ar šaukti.
Jie tikrai „atidirbo“ užsakymą ( gal premijas gaus?).
Taip ir “prakvipo” Šiaurės Korėja…
Juokingiausia, kad „Cido“ arenos scenoje buvo parašyta:
„I.Šimonytė - žmonių prezidentė!’’
O kiti kandidatai - ne žmonių? Tai gal šunų, kačių ar triušių? Žuvų?
Labai norėjome daug ko paklausinėti pretendentę-  pažiūrėti, kaip ji bendrauja su paprastais rinkėjais.
Bet kur tau!
Panelė mikliai susilankstė tą savo popierių ir išdundėjo kitur iš jo skaityti.
Po tokio susitikimo norisi tų „prezidentės žmonių“ paklausti:
ar tikrai norite tokios prezidentės, kuri nedrįsta diskutuoti su rinkėjais, kuri savo pareigas išdėsto „špargalkėje“?
Atsikvošėkite, žmonės!
(”Žmonės jūs ar ne žmonės?”)

Yra kaip yra...       2019-05-3 18:12

Daug kas galėjo būti kitaip.Galėjo laimėti Lozoraitis,gal ir Paulauskas nebūtų blogiau už Adamkų,o Balčytis už Grybauskaitę.Galėjo susitarti bent trys dėl vieno kandidato,nesusitarė.MES galėtume susitarti,bet mes ...baramės!Ar tikrai yra blogai,kai parlamento dauguma turi ir prezidentą?Lenkijos ir Vengrijos pavyzdys rodo,kad ne.Ir bus,kaip ne kartą buvo:išblaškysim savo balsus ir ...barsimės toliau.Pragmatiškai galvoti dar nemokam,kaip ir būti atsakingais.Intriga dar būtų,jei antram ture liktų tik vienas iš dviejų.Bet ir dėl to abejoju.Nebent įsikištų aukštesnė jėga.Čia juk Marijos mylima žemė,ir mėnuo Marijos - gegužė...

Asmeniui       2019-05-3 16:59

Tu ne asmuo bet akmuo, o tas smegenų neturi.

asmuo       2019-05-3 16:42

Labai gaila, bet antram turui Juozaitis nelaimės tikrai. Juo labiau visi kiti “smulkūs”... Tautos balsai išsisklaidys,ir vėl liksim su 2 SISTEMINIAIS. Jie bus. Jie tikrai bus. Nes yra žiauriai kišami per visas medijas visai Lietuvai, kuri žiūri telikus. Ir antrame ture nebeliks iš ko rinktis, kaip buvo ir su Grybe antroje kadencijoje. Todėl aš rinksiu Skvernelį. Tai gal jam vis tik pavyks išeiti į antrą turą... O ten jau kaip Dievas duos…

rinkėja iš Kauno - Valstiečių rinkėjai (11.01)       2019-05-3 16:19

Jeigu Valstiečių partijos viršūnės būtų turėjusios kiek daugiau smegenų, būtų parėmę Juozaičio kandidatūrą Prezidento rinkimuose ir nekėlę chamavoto karjeristo Skvernelio , kurio vienintelės politinės pažiūros - “kas man naudingiau”.
Labai nusivyliau Karbauskio protiniais gebėjimais. Jis ne šachmatininkas ir ne vertybininkas. Įžvalgus žmogus nebūtų pasikvietęs į partiją intrigantės Šakalienės, kuri užvirė partijos reitingus nusmukdžiusią “vaikų teisių košę”. Nebūtų pastatęs savanaudžio “žmogaus be pažiūrų” Skvernelio Valstiečių sąrašo lyderiu. Dabar vis labiau matome išsiskečiančias žirkles, apie ką ir kalbėjo Puidokas - partijos programa ir rinkimų pažadai sau, o Premjeras su savo “profesionalais” ministrais - sau. Skvernelis ir jo šutvė faktiškai į Seimą spjauna “greituoju būdu” , o Karbauskis to net nemato.

Ramiros       2019-05-3 13:22

ame.LRT….

Ramiros       2019-05-3 13:21

Nors.wienas,neaвejingas,вlogiui,stojo.prieš.tą.gywatyną,kuris.įsiweisė.mūsų.wisų.išlaikomame.LRT….

Sostinė       2019-05-3 13:14

Vilnius, kaip, beje,ir visos sostinės, yra bailių bei prisitaikėlių ir prasisiekėlių miestas. Legendinis Ostapas Benderis apie tokius miestus sakė: juos reikia plėšti ankstų rytą, mažiau sušyli. Vilnius - tai toli gražu ne visa Lietuva. Daugelis jau pasirinko Arvydą Juozaitį ir savo sprendimo nekeis. Jis bus antrajame rinkimų ture garantuotai

marketing       2019-05-3 12:35

Varganas piketėlis yra kaip ir nemokama rinkiminė reklama, tačiau už  pigų įvaizdį  kandidatas sumokės brangiai.

AAA       2019-05-3 12:05

Gerai būtų, jei redakcija įdėtų skelbimą apie Baltijos kelio 30-mečio minėjimą Rumšiškėse, Liaudies buitie muziejuje š.m. gegužės 4 d.: https://www.arvydasjuozaitis.lt/2019/04/30/geguzies-4-d-susitikime-tautos-ir-seimu-sventeje-baltijos-keliui-30/

Nuomonei       2019-05-3 11:53

Jei jūs prašote būti nejuokinamas su Skverneliu, tai juokinkite save su Nausėda arba Šimonyte. Negi jūs tikite Juozaičio pergale? Norėti ir tikėti yra du skirtingi dalykai. Aš  taip pat noriu , kad laimėtų Juozaitis, bet netikiu , kad jis laimės.Manau , kad ir jis pats nelabai tiki. Jį nugali noras į dangų paleisti savo gerbėjų balsus….

pastabai       2019-05-3 11:43

o kodėl jų ten turėtų būti daug?
kaip ir tamsta, visi pritariantys sėdi ant sofutės.
bet kai reiks balsuoti, pasimatys, kad jų net labai daug

Rinkėja       2019-05-3 11:28

Žmonių mažai, nes buvo išduotas leidimas tik mažam mitingui.

nuomone       2019-05-3 11:26

na ne juokinkit su tuo skverneliu.Prisiminkit kaip padare jis karjera ir kieno gyvenimo kaina…

valstiečių rinkėja       2019-05-3 11:01

Juozaitis yra padorus,intelektualus, protingas žmogus.Konservatoriai padarė gudrų ėjimą.Jų kandidatai yra bankininkas ir buchalterė. Jų reitingai aukšti.Iš valstiečio Skvernelio balsus atima Puidokas, Puteikis,Tomaševskis, Mazuronis.Jie puikiai supranta,kad jų neišrinks,bet jie žaidžia žmonių likimais,darydami sau karjerą. Juozaičio taip pat neišrinks.Jo balsus “valgys"Andriukaitis. Taip,kad toks skaldymasis atves konservatorius į pergalę. Nori-nenori peršasi mintis, kad balsų skaldymas yra sąmoningas, specialiai suorganizuotas prieš valstiečius. Juozaiti, nusiimkit spalvotus akinius ir pažiūrėkit realybei į akis. Negi Jus tikrai tikite savo pergale? Negi Jus tenkintų konservatorių valdymas? O jis tikrai bus,jei nelaimės Skvernelis. Vienykitės,taptumėte prezidento patarėju ar kuo kitu…O tai būtų didelė pergalė.

to NEdegeneratUI        2019-05-3 8:31

tu tik nesijaudink ir eik rašinėt į savo pederastams skirtus portalus.
aiškins čia mums kažkoks durnelis kas laimės o kas ne. čia matomai įsisuko koks puidokistas iš sirijaus or mento pravarde skevernyy šiknalaižys.

NEdegeneratUI       2019-05-3 8:22

Juozaičio balsai tik konservatoriams, nes jis nelaimės. Gal to siekia pretendentas, nėra nesuprantantis.

to Svaigstantiems       2019-05-3 8:18

kokius tu čia pezalus rašinėji degenerate. kaip Juozaičio balsus gali pasiimti kas nors jei jis laimės?

Svaigstantiems       2019-05-3 8:08

A.Juozaicio balsus pasiims konservatoriai .

Vilniečiui       2019-05-3 7:35

Matėm.

Vilnietis       2019-05-3 7:18

Už Juozaitį.

Galetu        2019-05-3 7:04

Duoti ir tylos ižadus.

Pastaba       2019-05-3 6:54

Nuotraukoje ne itin daug pritariančių smile.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.