Pasaulis, Kiti regionai

Naujosios Zelandijos premjerė pripažino: skiepų pasai sukurs dviejų pakopų visuomenę

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 27 d. 9:28

7     

    

Naujosios Zelandijos premjerė pripažino: skiepų pasai sukurs dviejų pakopų visuomenę

propatria.lt

Naujosios Zelandijos premjerė Jacinda Ardern pripažino, kad jos naujai išleista skiepų pasų programa segreguos visuomenę į dviejų pakopų klases, suteikdama daugiau teisių pasiskiepijusiems nuo Covid-19, nei to nepadariusiems.

Premjerė Ardern visa tai pripažino su šypsena veide, atsakydama į New Zealand Herald reporterio klausimą, priminusį premjerei anksčiau jos pačios išsakytą mintį, kad skiepų pasai sukurs dviejų pakopų visuomenę.

Žurnalistas priminė, kad Ardern anksčiau vengė „imtis būtent tokių veiksmų“, t.y., išleisti Covid skiepų pasus, kol šalis laikėsi taip vadinamos „Covid eliminavimo“ politikos, paremtos griežtais karantinais ir tarptautinių kelionių draudimu. Premjerė anksčiau kritikavo skiepų pasų politiką, teigdama, kad tai priemonė kurti dviejų pakopų visuomenę, tačiau šalyje padidėjus susirgimų skaičiui, ji persigalvojo.

Klausimą uždavęs žurnalistas tikėjosi, kad premjerė persigalvojo ir dėl „dviejų pakopų visuomenės“ teiginio, kad ji kitais žodžiais perfrazuos savo mintį ar pabandys kaip nors atsikirsti. „Jūs turbūt nematote visko būtent taip“, - pridėjo jis.

Deja, bet ji visa tai mato būtent taip. „Yra kaip yra“, - šyptelėdama ir linksėdama galva atsakė Ardern. Premjerė taip pat pasidžiaugė gerais šalies vakcinavimo rodikliais, pabrėždama, kad skiepų paso, kaip skatinimo skiepytis priemonės, nelabai reikia.

Tai kam tada reikia skiepų paso? Premjerė teigė supratusi, kad jie padeda atstatyti pasitikėjimą savimi ir kitais. Paskiepyti žmonės jausis saugiai žinodami, kad visi aplinkui juos paskiepyti – visai kaip ir jie.

Įvairiose pasaulio šalyse įvesti skiepų pasai smarkiai prisidėjo skaldant ir kiršinant visuomenę, o nepaskiepytiems žmonėms turėjo realių gyvenimą sunkinančių ar net griaunančių pasekmių.

Nepaisant to, Naujosios Zelandijos premjerė laikosi nuomonės, kad skiepų pasai, po ilgų karantino laikotarpiu pavargusiai šaliai leis grįžti normaliam gyvenimui.

Šiuo metu beveik 60% galinčių skiepytis Naujosios Zelandijos gyventojų yra gavę bent vieną dozę. Ardern penktadienį paskelbė, kad nauji ribojimai būtų atšaukti, šis skaičius turi pasiekti 90%.

Neskiepytiems žmonėms bus draudžiama lankytis restoranuose, sporto klubuose ir panašiose įstaigose. Taip pat jiems draudžiama rinktis didesnėse nei dešimties asmenų grupėse.

Penktadienį Ardern pabrėžė, kad „niekas nenori, jog tai įvyktų“, bet iš dalies Naujosios Zelandijos gyventojų bus atimtos teisės, kuriomis vėl džiaugtis galės tik paskiepyti asmenys.

Išversta iš reclaimthenet.org

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Lietuvos       2021-10-28 6:23

neosovietikai irgi sukūrė dvi Lietuvas. Lietuvą numeris vienas ir numeris du, kaip tie tėvai - numeris vienas ir numeris du. Taigi konspiratoriai atakuoja.

Va kaip yra       2021-10-27 23:18

Floridos gubernatorius respublikonas Ronas DeSantis sekmadienį pareiškė, kad planuoja į Saulės valstiją pritraukti neskiepytus policijos pareigūnus, jiems sumokant 5 000 JAV dolerių premiją. Pasiūlymas skirtas kitų valstijų policijos pareigūnams, kurie netenka darbo, nes negali arba nenori laikytis COVID skiepijimo reikalavimo.

uosis       2021-10-27 18:11

Neįtema…. bet išgirdau kad ne tik į parduotuvės bet ir degalinės negali užeiti be to beprotiško pasą noriu paklausti” bepročių ” ar jie suvokia kad žmogui reikia dirbti jie turi gauti kūro ir tai normalų laikoma kad žmogus lieką be darbo ir pragyvenimo šaltinio ??? Ar protas pas jus dingo ką darote su mumis ????, analizuojant kas daroma tai proto nesuvokimi darbai apribojimai visi su sveiko proto nesiryšą. Kas ber išgamos atėjo valdyti šalą. Landsbergis jaunesnis aiškiną “tegul mirštą žmonės ” Senis nori prezidento posto nors klausimas jam už kčą???? už tai kad tautą vadina “burokais” u- tai kad “karsteli už 100 euru pirkti tautai” o pats naudojasi mūsų pinigais naudojant apsaugą už ką ???> Ka jis tokio padare kad apsauga jam skirta nei vienas prezidentas neturėjo o jis kas jis toks juk yra daug patriotų bet niekas negauna valstybės dėmesio už ką jam ??? Neaiški reikaliukai praeiti??? tai kas nors pradės mastyti??? KAS darosi mūsų valstybėje , kur mūsų konstitucinė teisė kur teidingumas .A????????????

ah.ą       2021-10-27 16:11

na visai kaip KP pasas

Žodžio laisvė...       2021-10-27 14:02

Šitos kalbėtojos veido išraiška parodo jos giluminį  psichikos dviprasmiškumą ir
kritikos nebuvimą.Rankų patrinimas rodo emocijos silpnumą.

habilitās       2021-10-27 12:47

Nereikia N. Zelandijos premjerės, teritorijos valdančiųjų atstovas K. Glaveckas, likus pusmečiui iki mirties, Janutienės OpTV laidoje (2020-09-09) aiškiai įvardijo kaip gyvensime. Ir be jokių užuolankų.
Bus trys klasės:
— Elitas (degeneratai), kuris jau užgrobė valdžią, ir kitų rinkimų nebus, nes jiems jų nebereikia;
— Subinlaižiai, kurie uoliai vykdo degeneratų nurodymus ir stovi eilėse prie badymo punktų, klausydamiesi pišdulkizmo propagandos iš valatkinių, tapininių ar šlušninių varpinių;
— Atstumtieji, nepraradę sveiko proto ir nesusibadę, bet be baudžiauninko paso ir be jokių galimybių, gauti skystų kristalų mikroschemą į mirusių smegenų ląstelių vietą bei būti valdomais nuotoliniu būdu.
Biorobotizacijos procesas prasidėjo ir tai ne sąmokslo teorijos. Jei prieš metus visi rėkė apie 100 procentinį visų vakcinų veiksmingumą, tai nuo šio rudens jokių % vakcinų veiksmingume nebeliko, tik „pastiprinimo“ dozės neapibrėžtą laiko tarpą (Iš propagandos frontų. JAV valdžia ir žiniasklaida apie vakcinos efektyvumą
Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 26 d. 13:24)

Išvada.
Pagal 2021-10-25 d. statistika, nuo COVID‘o mirė 26 žmonės, 19 iš jų buvo nepasiskiepiję arba nepilnai paskiepyti. Ką tai reiškia?
Pirma. 7 (septyni) asmenys buvo pilnai subadyti („paskiepyti“).
Antra. 11 asmenų (jei informacija teisinga) buvo gavę vieną arba dvi dozes, bet nebuvo praėjęs terminas.
Trečia. 8 asmenys nebuvo subadyti nei viena doze.
Kitaip tariant, užvakar nuo COVID‘o mirė 18 „paskiepytų“ ir 8 nesusibadę.
Retorinis klausimas: ką bendro turi žmonių badymas chemikalu, kuris neturi nė vieno procento efektyvumo, su valdžios skelbiamu susirūpinimu žmonių sveikata?!

isrinktoji tauta?       2021-10-27 10:19

kai kuriems GP yra tarsi VIP bilietas, suteikiantis isskirtinumo jausma.

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.