Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Naująja LRT generaline direktore išrinkta Monika Garbačiauskaitė-Budrienė: tai lūžio taškas (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 20 d. 17:54

97     

    

Naująja LRT generaline direktore išrinkta Monika Garbačiauskaitė-Budrienė: tai lūžio taškas (papildyta)

15min.lt šią naujieną pristato palydėdamas klausimu „kaip pasikeis nacionalinis transliuotojas?“ ir taip tarsi įtaigauja: nacionalinis transliuotojas oiiiii pasikeis... Ar tikrai?

Be M. Garbačiauskaitės-Budrienės, į LRT generalinio direktoriaus vietą pretendavo dar 11 kandidatų: dabartinis LRT vadovas Audrius Siaurusevičius, buvęs agentūros BNS vyriausiasis redaktorius Artūras Račas, LRT darbuotojas Aldaras Stonys, istorikas Bernardas Gailius, šoumenas, TV laidų vedėjas, buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas (konkurso dieną kandidatūrą atsiėmė), LRT darbuotojas Justas Senapėdis,  signataras Zigmas Vaišvila, TV laidų prodiuseris Kristupas Krivickas,  Kultūros ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius, teisininkas Liudvikas Ragauskis, viešosios įstaigos „Kultino“ direktorė Jūratė Černiauskienė.

Sprendimą, jog LRT vadovaus M. Garbačiauskaitė-Budrienė, priėmė LRT Taryba, kurią šiuo metu sudaro žurnalistas, VU Žurnalistikos instituto dėstytojas, Žygintas Pečiulis, jis yra ir LRT Tarybos pirmininkas, Mykolo Romerio universiteto profesorius Darijus Beinoravičius, dailėtyrininkė Jolita Jablonskienė, poetas, eseistas, vertėjas Kornelijus Platelis, Kauno arkivyskupijos atstovas spaudai Darius Chmieliauskas, žurnalistas, rašytojas Liudvikas Gadeikis, žurnalistė Dalia Kutraitė-Giedraitienė, teisininkė Giedrė Lastauskienė, signataras Vytautas Plečkaitis, dailininkas Raimondas Savickas, Vilniaus universiteto profesorė Vilija Targamadzė, teisininkas Andrius Puksas.

Laimėjusi konkursą, vykdytą visiško slaptumo sąlygomis – įslaptinti kandidatai, slaptas balsavimas, Tarybos primininkas Ž.Pečiulis atsisakė įvardinti, kas buvo kiti du, patekę į antrąjį turą, – naujoji LRT direktorė paskyroje buvo tikra: jos išrinkimas LRT pirmininke tai „Lūžio taškas“. Kaip ir visi šviežiai išrinktieji, ji pažadėjo daugiau ... skaidrumo. Savo Veidaknygės paskyroje pasidžiaugusi pergale „Lengva nebus…“, ji užsiminė, jog sieks, kad LRT būtų „kurianti ir diktuojanti žiniasklaidos standartus Lietuvoje“...  Tiesa, kokius – slaptumo ar skaidrumo – nepatikslino.

Monika Garbačiauskaitė Budrienė. #LūžioTaškas #LRT

Šiandien gavau labai didelį pasitikėjimo kreditą, kurio niekaip negalėsiu iššvaistyti ir kurį privalėsiu pateisinti. LRT taryba patikėjo man šiuos puikios žiniasklaidos grupės vairą – esu dėkinga ir drauge suvokiu, koks tai didžiulis iššūkis. Dar daugiau, laikau tai savo pilietine pareiga. Man bus garbė kurti modernesnį, skaidresnį, efektyvesnį nacionalinį transliuotoją.

Dėkoju visiems, kurie patikėjo manimi ir palaikė šiame žygyje ir, tikiuosi, palaikys toliau – man reikės jūsų patarimų ir paramos smile

Drauge su LRT taryba turėsime įgyvendinti LRT 2018-2022 metų strategiją. Ją galite rasti čia – ji ambicinga, moderni ir puiki, lengva nebus. http://bit.ly/2DHe0Xk

Pagrindiniai mano programos punktai:

Nacionalinis transliuotojas turi būti moderni organizacija, kurianti ir diktuojanti žiniasklaidos standartus Lietuvoje

1) Pasaulis keičiasi, turi keistis ir LRT. Svarbiausias iššūkis šiais laikais – ne tik kaip sukurti kokybišką turinį, bet ir kaip užtikrinti, kad jis pasiektų numatytas tikslines auditorijas. Tas pats turinys turi būti pateikiamas įvairiomis formomis, pritaikytas įvairiems įrenginiams, interneto platformoms, mobiliosioms programėlėms, socialiniams tinklams. Čia reikės gerai paplušėti, nes šiuo meti LRT.lt portalas vis dar labiau primena įmonės svetainę, o ne naujienų portalą, o socialiniuose tinkluose (išskyrus youtube, kur pirmauja), LRT pozicijos, švelniai tariant, – ne pačios geriausios.

2) Tam būtina didinti LRT kuriamo turinio integraciją, o turinio integracija neišvengiamai kelia organizacijos sinergijos klausimą – atskiroms redakcijoms ir skyriams nebebus įmanoma apsiriboti vien siauru savo veiklos baru, teks labiau atsiverti ir bendradarbiauti su kitais. Derėtų sujungti LRT radijo, televizijos ir interneto redakcijų pajėgumus, siekiant užtikrinti kuo didesnį bendradarbiavimą ir kuo platesnį įvairiausių temų atspindėjimą.

3) Tuomet iškyla LRT struktūros klausimas. Būtina peržiūrėti, ar organizacijos struktūra atitinka esamus jos poreikius, ar darbo procesai organizuojami sklandžiai, ar nėra besikartojančių darbuotojų funkcijų, ar darbo krūvių pasiskirstymas yra tolygus, o atlygis – proporcingas? Tam, kad LRT plėstų auditoriją, savo kuriamą turinį pateiktų jai patogiausiai būdais, kurtų modernius turinio projektus ir pateiktų juos grupės viduje bei išorėje, būtinas bendradarbiavimo tarp atskirų organizacijos struktūrinių vienetų užtikrinimas, didesnis lankstumas ir mobilumas.

4) Skaidrumas. LRT privalo skaidriai naudoti mokesčių mokėtojų lėšas. Būtina atsiverti ir nustatyti naujus nacionalinio transliuotojo skaidrumo ir atskaitomybės procesus bei standartus ar suteikti jau egzistuojantiems aiškumo ir konkretumo. LRT finansinės ataskaitos turi būti kasmet audituojamos nepriklausomos trečiosios šalies. Finansinės ataskaitos ir nepriklausomų auditorių išvados, kaip ir metinės ataskaitos, turėtų būti viešos. Būtina peržiūrėti, ar biudžetai yra planuojami efektyviai, ar ieškoma geriausio kainos ir kokybės santykio.

5) Komunikacija. LRT turėtų dėti daugiau pastangų išorės ir vidaus komunikacijai gerinti. Vienas iš artimiausių uždavinių – atkurti solidžios ir patikimos naujienų organizacijos įvaizdį ir parodyti visuomenei, kad LRT yra valdoma tvarkingai, o mokesčių mokėtojų pinigus leidžia skaidriai. O be to, būtina užtikrinti, kad plačiajai auditorijai, ne tik LRT grupės žiūrovams ir klausytojams, būtų geriau iškomunikuotos žinutės apie LRT turinį, didžiausius projektus bei produktus.

LRT turinio reklamavimas per visas LRT platformas taip pat turėtų būti išradingesnis ir aktualesnis vartotojui, pasižymintis integruotu įvairialypiu turiniu. Be to, reikalinga pasitelkti įvairesnį spektrą komunikacijos kanalų, o ne tik grupėje esančius, taip pasiekiant auditoriją, kuri lig šiol nebuvo LRT turinio vartotojai.

Įgyvendinant LRT 2018–2022 metų programų strategijoje išsikeltus siekius, vidaus komunikacija taps svarbiu veiksniu, nes būtina užtikrinti sinergiją tarp atskirų struktūrinių vienetų ir motyvuoti komandą į savo darbą žvelgti plačiau – neapsiriboti savu veiklos baru, tačiau siekti bendro organizacijos gėrio.

6) LRT – patrauklus darbdavys žiniasklaidoje. Būtina: 1) išsaugoti turimus produktyvius LRT darbuotojus; 2) pritraukti patyrusius ir talentingus žurnalistus; 3) pritraukti jaunus perspektyvius žurnalistus; 4) pritraukti jaunus iniciatyvius įvairių technologijų sričių specialistus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taip,       2018-03-23 22:19

kai Adolfas pradėjo užimtose Rusijos teritorijose atidarinėti bolševikų uždarytas ir sugriautas cerkves - tai ir Stalinas pradėjo apie Cerkvę giedot ir kreiptis į Dievą, o kol vokiečių nebuvo, tol išpažinti Dievą buvo draudžiama.

kontoros "Gerb.iui"       2018-03-23 18:39

Kai adofas blizkrygu per porą savaičių pusę sovietijos užėmė, tada paprastus žmones lyg vabalus be gailesčio naikinęs stalinas irgi ėmė pabrukęs uodegą “broliais ir seserimis” vadinti.
Gal ir tavo chebrytė valdžioje jau užuodė kracho kvapą?:)
Žinok, pasigailėjimo neišmelsit.
Sėsit visi iki gyvos galvos.

Apie šlykštumą čia       2018-03-23 10:12

“Šlykščiais komentarais jūs paniekinate ir tuos,kurie gynė TV bokštą ir žuvo, kad jūs šiandien pamiršote paprasčiausią padorumą ir etikos standartus” - kas tokie gynė? LK(bolševikų)P CK sekretoriai, Bolševikų partijos elitas ir jų anūkai su marčiomis, žentais ir meilužėmis, ane? Okupacinio režimo funkcionieriai? Gynė paprasti lietuviai, kurie šiandien yra eksbolševikų skriaudžiami, engiami, dezuojami ir išnaudojami - priversti bėgti nuo tokio oligarchinio režimo, kad nereiktų stipti ar rinktis liberalias kartuves ir pan.

Gerb.broliai ir sesės lietuviai,...       2018-03-22 23:48

Nepatingėjau ir perskaičiau visus komentarus ir pasidarė liūdna,nes supratau per jūsų
reiškiamas nešvankybes,kad neįvertinate tinkamai ir teisingai žodžio laisvės,nepa-
galvojate, kokia kaina ta žodžio laisvė iškovota ir kiek pralieta kraujo dėl tokios
laisvės.Šlykščiais komentarais jūs paniekinate ir tuos,kurie gynė TV bokštą ir žuvo,
kad jūs šiandien pamiršote paprasčiausią padorumą ir etikos standartus.Jūs gi šitaip
žeminate savo Tėvynę Lietuvą,rodote blogą pavyzdį jaunajai kartai.Jūs nemylite Lietuvos.Jūs nemylite tautiečių.Žinau,kad storžievis niekada neišties pagalbos rankos
tam,kam jos šiandien labai reikia.Jis nepagalvoja,kad kada nors gal ir jam prireiks pagalbos ir ...nesulauks.Deja.

Pone Pikasai,       2018-03-22 21:52

prašom pasakyti, ar tikrai Brazauskas skyrė prezidentę ES komisare? Gal žmonės klysta taip kalbėdami turguose? Papasakokite kaip padaroma karjera?

Al. Pikasui       2018-03-22 20:47

Neįsižeiskit, bet pakartosiu savo klausimus:
Ar sutiktumėt, kad pagrindiniai sąžiningos žurnalistikos principai - patikimumas ir teisingumas? Pateikiama bešališka, dviejų nepriklausomų liudininkų patvirtinta žinia. Nuomonę gali išsakyti abi pusės.

Ar sutiktumėt, kad pagrindiniai geltonosios spaudos principai - tvirkinimas ir smegenų plovimas
Kurios rūšies spaudai priskirtumėt Delfį? Kurios rūšies žurnalistams priskirtumėt Moniką G. ?

Zoska        2018-03-22 13:34

ko cia tie pydorastai taip puola Monika , nori ikasti -nepavyks . O Pegasas teisus , apsaugok Viespatie nuo tokiu vaisvilu , racu ir kitu kgebystu

Pikasas > Al       2018-03-22 8:24

Visada buvau už teisingumą. Vienareikšmiškai. Manau, kad iš pasiūlytų variantų į LRT generalinio direktoriaus postą pasirinktas geriausias. Prezidentės tame sąraše, kaip žinote, nebuvo smile Savo nuomonę išsakiau žemiau esančiuose komentaruose. Jūs taip pat galite savąją išsakyti. Sėkmės.

Al. Pikasui       2018-03-21 22:58

,,Apie Z.Vaišvilos sovietinę praeitį informacija buvo.” O apie Prezidentės ?

Ar sutiktumėt, kad pagrindiniai sąžiningos žurnalistikos principai - patikimumas ir teisingumas. Pateikiama bešališka, dviejų nepriklausomų liudininkų patvirtinta žinia. Nuomonę gali išsakyti abi pusės.

Pagrindiniai geltonosios spaudos principai - tvirkinimas ir smegenų plovimas.

Kuriai rūšiai priskirtumėt Delfį. Kurios rūšies žurnalistams priskirtumįt Moniką G. ?

Pikc       2018-03-21 22:55

LABAI taiklus Blogerio Zeppelinus komentaras: “Kaip netikėta! Staigmena - beveik, kaip Putino trečioji kadencija” smile

Pikasas > Niekas čia       2018-03-21 20:58

Patyčios ir žymėjimas parodo kokia publika čia susibėgo. Keistuoliai. Tikisi mane įžeisti… Juokas tik…

 

 

siasabai dėl piarmajnū       2018-03-21 20:46

iš labai blogų į smertelnas

Niekas čia       2018-03-21 20:34

negula kryžium už Dubnos veselnykus ir Penktąjį Gammon’ą.

si asaba yra tik viena is chunta aptarnaujancio pe       2018-03-21 20:34

o jos chebra lieka ta pati- jakilaiciai,miliutes, tapkinai, valatkes….
Tad kokiu permainu tiketis?

popsas užknis dar juodžiau       2018-03-21 20:25

Kalbėdama apie televiziją – M. Garbačiauskaitė-Budrienė sakė vertinanti ją gerai, bet kur pasitempti yra. Pavyzdžiui, LRT kultūros kanalas praėjusiais metais nesurinko nė procento televizijos žiūrovų auditorijos.
reklama.
Negerai.
„Kadangi rengiausi konkursui, tai peržiūrėjau praktiškai turbūt visas kultūros kanalo laidas. Ir manau, kad svarbu galvoti apie įvairias auditorijas – nereikėtų galvojant apie kultūros laidas užsidaryti.
Kultūros laidos neturėtų būti kuriamos vien tik išprususiai auditorijai, reikia taip pat pagalvoti ir apie masinę auditoriją, didelė dalis laidų turėtų būti orientuota į ją“, – Alfa portalui sakė Generalinė LRT direktorė.

Tarabilda       2018-03-21 20:01

Sakyčiau, ši publikadcija apie seniausio amato žurnalizmą atsidūrus labai ne vietoje - šalia In memoriam dr. Juliui Šalkauskui. Toje vietoje greta tokie dalykai netinka.

koncervų       2018-03-21 19:55

šūdmalys užpils komentarus propagandiniu spamu

Pikasas       2018-03-21 19:43

Nenurimsta tie, kurie “kryžium gulė” už A.Račo ir Z.Vaišvilos kandidatūras. Leksika tokių žemiau kritikos. Tokio lygmens išpuoliai verčia priminti ir apie Z.Vaišvilą.
Kandidatų į prezidentus biografijomis abejojantį Z.Vaišvilą lydi praeities šešėliai BNS   2009 m. gegužės 12 d.

Kovotojas už kandidatų į prezidentus biografijų švarumą Zigmas Vaišvila pats savo biografijoje turi nemažai juodų dėmių. Paaiškėjo, kad Kovo 11-osios akto signataro politinė ir verslo reputacija kelia didelių abejonių. Z.Vaišvilos biografijoje būta ir galimai artimų ryšių su KGB generolu, ir įtariamų finansinių aferų, kurios kainavo milijonus litų valstybei bei privačioms bendrovėms, rašo naujienų portalas alfa.lt.
Z.Vaišvilos, kaip verslininko, biografijoje vyrauja “serijiniai” bankrotai, signataro veikla arba domėjosi, arba tebesidomi Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba bei generalinė Generalinė prokuratūra.

Signataras, viešai pasisakantis už vertybes, moralę, skaidrią praeitį ir politiką, užvertė Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) prašymais ištirti galimus Kazimiros Danutės Prunskienės ryšius su KGB, Valdemaro Tomaševskio kilmę. Eurokomisarė Dalia Grybauskaitė jam užkliuvo ir dėl kilmės, ir dėl galimų ryšių su KGB.

Tuo metu visi alfa.lt pašnekovai vienu balsu stebėjosi, kad Z.Vaišvila, kaltinamas valstybės milijonų iššvaistymu, drįso kelti kandidatūrą į šalies prezidentus.

Portalo duomenimis, ypač artimas Z. Vaišvilos tėvo bičiulis buvo KGB generolas Romualdas Marcinkus, SSRS KGB Pirmosios vyriausiosios valdybos 19-ojo skyriaus viršininkas, kuris be viso kito kuravo ir tuometinį KGB rezidentą VDR Vladimirą Putiną.

Generolas R.Marcinkus ėjo vadovaujančias pareigas LTSR KGB prieš pat nepriklausomybės atgavimą, vėliau jis dirbo skandalingajame koncerne EBSW dabar teisiamo Gintaro Petriko saugumo konsultantu.

Yra duomenų, kad studijų metais Z. Vaišvila, jei ne gyveno, tai bent ne kartą galimai buvo apsistojęs generolo bute Maskvoje.

Alfa.lt pasiteiravus Z.Vaišvilos, ar jis gyveno Maskvoje pas generolą, šis atsakė trumpai: “Studijuodamas Maskvoje aš gyvenau bendrabutyje Vilniuje, taip pat Dubnoje, 130 km nuo Maskvos. Toks būtų mano atsakymas.” Paklausus, ar pažįsta generolą Marcinkų, Z. Vaišvila staiga skubiai atsisveikino ir padėjo telefono ragelį.

Maskvos srityje esantis miestelis Dubna buvo ypač uždaras, ypatingai nuo pašalinių užklydėlių saugomas Sovietų Sąjungos karinio pramoninio komplekso centras, vadinamoji “pašto dėžutė”, kuriame buvo kuriamas SSSR branduolinis ginklas.

Z.Vaišvila, tuomet dar jaunas fizikas, nuo 1977 metų rudens iki 1979-ųjų vasaros šiame atominių ir kosminių tyrimų centre buvo mokslinis bendradarbis. Tiksliau, jis pagal specialybę studijavo Maskvos V. Lomonosovo vardo valstybinio universiteto Branduolinės fizikos mokslinio tyrimo institute Dubnoje (specializacija - atomo branduolio teorija).

Portalo duomenimis, kelerius metus, iki kol išėjo į pensiją, buvęs KGB generolas R.Marcinkus dirbo draudimo agentu “Parex” grupei priklausančioje draudimo bendrovėje “Baltic Polis”, nors jo darbo vieta buvo tuometiniame “Parex lizinge” (dabar “FF lizingas”). Šios bendrovės vadovas buvo Z.Vaišvila.

Verslininko Z. Vaišvilos karjerą sunku atsekti. Kaip sakė Alfa.lt šaltiniai, tai - tarsi voratinklis, suraizgytas apraizgytas “firmelėmis”, signataro skundais prokuratūrai, teismams.

Z. Vaišvila valdė arba vadovauja šioms kompanijoms: finansų bendrovei “Parex Lizingas” (dabar “FF Lizingas”) bei dyzelinius variklius gaminančioms bendrovei “Oruva ir Ko”. Abiems iškelta bankroto byla. Pastarosios turtą Z. Vaišvila, kaip įtariama, perkėlė į savo vėliau įsteigtą bendrovę “Oruva Motors” Palangoje (taip pat dyzeliniai varikliai). Dar viena finansinių signataro voratinklių dalyvė - vienokiu ar kitokiu būdu galimai jo kontroliuojama bendrovė “RRD”.

 

O.G       2018-03-21 19:17

kiek skaičiau išrinktosios straipsnių, tai man nesuvokiama, kaip ši persona laimėjo šį konkursą. Tegul mus dabar tesaugo dievas. Tik vienu žodžiu, tai tokia pilkybė, tik tegul neįseidžia, o gal jos buvo toks tikslas ir jinai pradėjo mastyti kitaip.

pikasui-slavinskui       2018-03-21 19:12

susikišk tą savo koncervišką “retro” mėšlą geron vieton, supratai?

O vieno       2018-03-21 17:21

garsaus teatro, ko ten tokio, noras mus sugrąžinti kur, manau, pone Pikasai irgi žinote? Bet mūsų neosovietinis elitas tai laiko garantuota saviraiškos laisve. Suprantantys Putiną, laikinai, dėl runkeliukų akelių, einantys jo oponentų pareigas, irgi taip mano. Tas režisierius yra labai kilmingas, skirtas tiesiogiai nuo Dievo mums, todėl jam viskas galima, o sovietikui Račui ne, ar kaip?

Pikasas2       2018-03-21 16:42

RETRO 2014-09-30 14:41

(CITUOJU) Buvęs naujienų agentūros BNS vadovas, žinomas žurnalistas ir apžvalgininkas Artūras Račas (49 m.) teisme turės pasiaiškinti dėl valstybės simbolių išniekinimo – baudžiamojon atsakomybėn žiniasklaidos atstovas patrauktas dėl virtualioje erdvėje šių metų liepos pradžioje publikuotos nuotraukos, kurioje – lietuviška trispalvė, papuošta šiukšlių maišu. Taip A. Račas „pagerbė“ antrai kadencijai išrinktą prezidentę Dalią Grybauskaitę inauguracijos proga….

A. Račui iškeltą baudžiamąją bylą antradienį atvertė Vilniaus miesto apylinkės teismas – žurnalistui ir tinklaraštininkui už valstybės simbolių išniekinimą gresia bauda, areštas ar laisvės apribojimas, o pačiu blogiausiu atveju – ir laisvės atėmimo iki dviejų metų bausmė.

Po teismo posėdžio A. Račas paaiškino, kodėl nepripažįsta kaltės – esą tai, ką prokuroras laiko valstybės simbolių išniekinimu, yra teisiškai garantuota saviraiškos laisvė, o minėta nuotrauka išreiškė tinklaraštininko nepalankumą prezidentei.

Oi,       2018-03-21 15:13

tipiška neosovietikė.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-21 15:04

Pikasas sako ““Delfi” savo nuomonių demokratine įvairove buvo kaip flagmanas. “
Ponas Pikasai, tamstos delfi užsiiminėjo CENZŪRA ir komentarų trynimu. Nežinai? Neskleisk nesąmonių.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-21 15:01

Monika: “LRT taryba patikėjo man šiuos puikios žiniasklaidos grupės vairą – esu dėkinga ir drauge suvokiu, koks tai didžiulis iššūkis”

Tai ŠŪDO malimo pavyzdys, nes toliau tekste nurodo tos “puikios žiniasklaidos” didžiulius trūkumus.
Šiuo atveju ŠŪDO malimas yra tik smulkmena. Svarbiausiai yra tai, kad dirbdama delfi.lt ponia Monika pasirodė kaip CENZŪRASTĖ, nes raštiškai atsisakė spausdinti Lietuvos teisinius ir demokratinius pagrindus liečiantį 2016-03-13 straipsnį “Eilinį kartą antikonstituciniai rinkimai - valdžia nelegitimi”
http://www.ekspertai.eu/eilini-karta-antikonstituciniai-rinkimai-valdzia-nelegitymi88021

Jei būtų atspausdintas delfyje, tai gal būtų buvę galima tikėtis, kad 2016 metų rinkimai galėjo vykti LR Konstitucijoje nustatytais principais, tai yra buvo galimybė Lietuvoje turėti TEISĖTĄ konstitucinę valdžią.

Todėl laikau, kad ponia M.Garbačiauskaitė - Budrienė savo konkrečia veikla PRISIDĖJO prie Lietuvos valstybės teisinių demokratinių pagrindų griovimo.

Tai poste sėdės Lietuvos NUSIKALTĖLĖ, cenzūrastė, kas šlykščiau ar begali būti?

Piksius       2018-03-21 14:41

Brudas.

Garbačiauskė bus skaidri       2018-03-21 14:35

Kaip E-lygio Masiulis. Aūūū, o kur MAsiulis? Ar jau išdalino tuos tūkstančius?

Pikasas       2018-03-21 14:09

Sudėtinga situacija bet tikrai dar ne viskas prarasta. Jei peržvelgti žiniasklaidos eigą per visą nepriklausomybės laikotarpį, tai daug kuo pasidžiaugti neturime. Ypač nukentėjo interneto komentarų puslapiai. Gal ir dėl to, kad emigravo beveik milijonas LR piliečių, kurių nemaža dalis buvo pakankamai išsilavinę, kad galėtų savo nuomonę laisvai reikšti. Kita priežastis gali būti Rytų imperijos įtaka. Verta tikėtis, kad imperijos investicijos neatsipirko. Dažnai jos neatsiperka, nors specifinių komentatorių klyksmo būna daug. Šį kartą LRT vadovo rinkimai nepraėjo nepastebėti. Buvo sukeltas didžiulis ažiotažas specifinių kandidatų palaikymui. Manau, kad patys įžūliausi kandidatai buvo A.Račas ir Z.Vaišvila. Jei manyčiau, kad tai tik jų pačių iniciatyva, tai pasakyčiau atviriau ką galvoju. Manau, kad taip jie elgėsi įtakoti… tad neverta plačiau net komentuoti… RETRO 2018-02-28 Kad ir ką kas bekalbėtų, manau, kad Monika Garbačiauskaitė Budrienė - rimtas kandidatas į tokį svarbų mūsų žiniasklaidoje postą. “Delfi” savo nuomonių demokratine įvairove buvo kaip flagmanas. Būtent todėl jis buvo taip gausiai atakuojamas . Dar ir dabar jis nepaskendo. Nesunku pastebėti, kad pastaruoju metu kyla atakos ir prieš LRT televiziją, nors jos programos dažnai atrodo pakankamai profesionaliai ir subalansuotai paruoštos. Gal būtent tai ir siutina gausius konkurentus. Beje, jei paaiškės konkretūs atskirų darbuotojų nesąžiningumas ar net kokia nors nusikaltėliška veikla, tai tą dera vertinti individualiai. Beje, savo kritišką nuomonę apie Artūrą Račą per eilę metų esu išsakęs ne kartą. Nenoriu kartotis. Kam jį versti vėl kartoti grubių išpuolių įprastas tiradas? Gal kitaip reikštis jis net nemoka… Apie Z.Vaišvilos sovietinę praeitį informacija buvo. Gal ji nebuvo visai pamiršta…

papildymas.       2018-03-21 13:57

tai tektoninis lūžis prie baltijos.kiseliovas nervingai rūko už kampo.

Geros naujienos       2018-03-21 13:28

Gorbė pradės naują “Perestroikę” - bus daug darbo sovietinės nomenklatūros anūkams, okupacinio režimo funkcionierių sūneliams ir marčioms bei meilužėms. Kas žiūri ir ką įtakoja dezi TV, ogi vargšūs bedalius, kurie neturi kompo ir interneto, ir nemoka užsienio kalbų. Lietuvos paprastų rinkėjų žygis “nach OBCHSS” prasidėjo.

MURAVJOVKOS mėsa atėjo       2018-03-21 13:09

Koniu jasno.

LRT eteris       2018-03-21 13:08

turėtų atspindėti visas visuomenės grupes,o ne tik elyto interesus.
Visos grupės turetų gauti procentinę dalį nuo viso eterio laiko.

Svarbiausia,nepavyko       2018-03-21 13:06

perversmas,o to LRT niekas vis tiek nežiūri.Tik gaila,kad taip mėtomi pinigai.

Kaip gali matyti paprastą žmogų?       2018-03-21 13:03

Paprastas žmogus laaaabaaaai toli, o visas brudas tai Viniui. Nauja daraktorė per daug išdidi, kad matytų paprastą žmogų. Kada konservai matė paprastą žmogų. Jie tik mato savo kišenes, o jas papildyti reikia būtinai būti prie lovio. Todėl visokiais būdais ir šmeižia valstiečius, o dar labiau gerbiamą Skardių. Nes Skardžius vadovaujama laikinoji komisija laaabaaai įgėlė konservams ir Grybauskaitei dėl SGDT, dėl Ignalinos ir Visagino atominių elektinių. Vienos uždarymo, kitos statybos, kur buvo išnaudotos milijardinės biudžeto sumos. Čia paminėjau tik porą klausimų, o turėjo atsakyti į 21 klausimą. Skardžių puolė ne tik konservai bet ir premieras socikas A. Butkevičius. Teks ne vienam konservui duoti su spragilu per kvailą makaulę.

Prezidentūra išsirinko..       2018-03-21 13:02

Jos atstovų dauguma taryboje. Jie pasirinko liberastiškų pažiūrų damą...

Kadangi Garbačiauskaitė       2018-03-21 11:46

turiniui neturi priekaištų,-tai sakė dabar per radiją,-tai plaus pinigus visokioms programėlėms.Bus kaip su E-sveikata…Pinigų švaistymas.Sumažinti finansavimą iki minimumo,kad jie nesivaikytų Baltijos rekordų su sklaida,o matytų paprastą žmogų.

vilniaus kaimietis       2018-03-21 11:28

zinoma,kad monika iki LRT generalines nepatempia.Galejo pradziai kokio lietuvisko Plaiboj vyr redaktore isrinkti,dabar per visuomenini daugiau suzinosim pvz: kaip oralinis sex gerina virskinima ir pan.  Ponia is delfi turi nebloga idirbi toje srityje

SSSR,       2018-03-21 10:59

venuoliktas partijos suvazevimas,venbalsiai…

Jasha       2018-03-21 10:45

na, ką mieli bičiuliuliai, turite naują LRT vadovą: tamstoms nepatiko įkalti taurelę kitą progos nepraleisdavęs ir skydinėse snausti mėgęs berniukas, tai dabar turėsit čaižią damą.... kuri jau ir pabaigs suvisuomeninti tą varganą transliuotoją...smile))

Nenusišnekėk, Čiulbinaite!       2018-03-21 10:02

Ką konspiratoriai liepė - tą kinkadrebiai išrinko “i vsio”. Ar pagavai mintį?

O dabar       2018-03-21 9:56

tai duos papildomo deziuko prasčiokams uodegon. Tikrai prezidentu rinksim OBCHSS ar kokį kitą, CK aprobuotąjį.

VaidasVDS       2018-03-21 8:40

Labai slaptas organas (balsuojantis tik slaptai) iš labai slaptų kandidatų (galima skelbti tik laimėjusį, bet netyčia paskelbė ir vieną kitą) išrinko mums, visuomenei, dar vieną vad(ov)ą.
Nors šiaip slaptos būna tik tarnybos, kurios dirba kažkokiai valdžiai (savai; nesavai; ir tai ir tai; arba dar aukštesnei, kuri valdo ir tą ir tą).
Tad, kas čia rinko ir ką išrinko, lieka neaišku. Darbai parodys, o kai kurie buvę darbai kryptį rodo labai aiškiai.
Atsinaujinsim. Tik, ar ta kryptimi, kuria reikia?
Kadangi visuomenė nuo tokio klausimo sprendimo iš esmės yra nušalinta, tai tą TV reiktų pavadinti Slaptąja TV - “dirbame slaptai, tam, kam reikia”...

Patikslinimas       2018-03-21 8:25

Sovietmetis 2.0

Nusispjaut       2018-03-21 8:24

Viskas buvo aišku, nes tokie/tokios nepalieka darbo prieš du mėnesius neradęs kito darbo. Reiškiasi, sukandimas buvo pasmerktas tapti direktore dar prieš “išlipdama” iš delfinariumo.

Įdomu tik, už ką balsavo mūsų bažnyčios atstovas. Daugiau šioje “intrigoje” nieko įdomaus. Dabar Karbauskis gali iki apsišikimo (čia pavartojau mūsų patriarcho leksikoną) tirti tą LRT ir špygą gaus.

Preziento rinkimams pasirengta, draugai deputatai prisiekusieji.

Gal dar vienas įdomumas. Ką galvoja JAV ambasada palaimindama tokius žmones ir kaip galvoja išlaikyti savo įtaką ateityje su tokia politika bananų respublikoje (kito žodžio neradau, nes čia jau niekas nebeauginama ir nebegaminama, tik įsisavinama).

...........       2018-03-21 8:23

Sovietmetis 2.

Siauras=Gorbė arba Gorbė=Siauras       2018-03-21 8:07

Šitoj LRT ne nuo to galo pradėta. Visų pirmą reikėjo pakeisti LRT tarybos pirdžius konservatnikus į visiškai naujos mastysenos žmones. Ir kodėl tie pirdžiai-smirdžiai turi rinkti LRT generalinę direktore. Dašuskit man, kas bus LRT vadovas, Gorbė vadvaus tarybai ar atvirkščiai, o gal (tikriausiai) bus geras konservinis LRT tandemas. Patriarxas su anūkėliu neišlys iš televizijos. Čia kaip antras balkonėlis. Prisiklausyyyysim eilių kaip iš Santaros.

Ten viskas sutarta,       2018-03-21 8:01

Grybauskaitė tik vaizdavo atvirą balsavimą.

Valstiečius pražudys       2018-03-21 8:00

ligoninių reforma.

taip       2018-03-21 7:40

Še mums ir devintinės - ką tik deklaruotas ponios Garbačiauskaitės siekis būti nepriklausoma žurnaliste, ir bematant ponia panoro grįžti prie to paties, ką delfyje 17 metų veikė. Taigi klausimo -kas tampo už virvelių, bet paskutiniu momentu kilniaširdiškai rekomenduoja atvirą Tarybos balsavimą nelieka.
Lieka bjaurus melo įspūdis.

Konservatorių       2018-03-21 7:26

partijos organas-LRT.Pašaipų objektas.

rinkėja iš Kauno       2018-03-21 7:19

o apie visų svarbiausia - turinio kokybę,informacijos skleidimą nešališkai, naujoji vadovė - nė mur mur. Pakaktų, jei ponia parašytų: šventai vykdysiu LRT įstatymą. O ten pasakyta, kad nacionalinio transliuotojo eteryje turi būti užtikrinta laisvė reikšti savo mintis, nuomonių įvairovė, atstovavimas visiems šalies gyventojams ir jų interesams, objektyvus, nešališkas ir be nutylėjimų informacijos pateikimas. Tikra, o ne imituota lygiaverčių diskusijų dvasia, netarnaujant vienai partijai ar ideologijai.
Jei norite , kad jumis patikėtų, ponia Monika, nusipirkit šakes ir imkitės naujienų tarnybos. Atleiskit arba nusiųskit į kursus leftistinį sektantą Pugačiauską, nes jo tendencingai parengtų ir etiketėmis aplipintų žinių iš užsienio neįmanoma klausytis. Sugrąžinkit lietuvišką muziką į “Labą rytą”, nes šią laidą žiūri tikrai ne kanapių prisirūkęs hipsterinis jaunimėlis, su klaidomis rašantis lietuviškai, bet mėgstantis pasigirti, kad gerai moka angliškai.
Mergeles, sukišusias nosį į feisbuko pletkus ir apsimetinėjančias, kad mums praneša labai svarbias žinias, vykit skaityti rimtų užsienio laikraščių, portalų  ir rengti jų apžvalgų.
O burtažodžiai apie “sinergiją”, turinio skleidimą socialinėse medijose žiūrovams mažai rūpi. Jie vertina tai, ką mato ir girdi.
P.S. Dėkoju Dievui, kad neteko būti Ž.Pečiulio studente.

6). šestiorkos -būtinai       2018-03-21 7:17

Būtina: 1) išsaugoti turimus produktyvius LRT darbuotojus; 2) pritraukti patyrusius ir talentingus žurnalistus;
Vertimas:
Bus išsaugoti matoniai ir pritraukti patyrę bei perspektyvūs tiapkinai, sadauskai-kvietkevyčai, algiai-greitpuodžiai ir zagorni-užpakaliai.
plius visas filadelfijų kolektyvčikas.

Stasys       2018-03-21 7:02

Kaži, ar ji ne iš tos pačios pelkės? Na, nors gerai, kad ji ne kokia nors “budrė”, o tikra lietuvė Budrienė.

man graži ta Monika       2018-03-21 6:54

ir nesikeikia, nevaidina gudriausią ir neniekina kitų.
Nokinkitės nabagėliai Juozapėliai, Liudvikėliai gero ir gražaus elgesio iš Monikos - gal ir Jums kada nors pasiseks.

esminis klausimas       2018-03-21 2:19

Matonis lieka?

Al.       2018-03-21 1:57

Negi ir Kutraitė su Plateliu.

Žyt' stalo lučše, žytt' stalo viesielej!       2018-03-21 1:38

Kokios bus LRT užsklandėlės suaugusiųjų laiku, turbūt, numanote ir laižotės, o vaikučiams liks pakaruoklių kilpos ir kruvini peiliai.
O į laidų žiūrovų suolus susės Delfio komentuotojų fauna ir flora.
Bus dar linksmiau ant Lietuvos, negu buvo iki šiol.

Kokio lūžio?       2018-03-21 1:28

Kuo buvo maitinami skaitytojai Delfyje?Sočiai teko galimai pornarašos,mokymų apie oralinį ir kitus visokius,peilių kraujuotų ir ne, nuotraukos prie aprašymų  kriminalinių įvykių,tai galimo gąsdinimo,amoralumo ir tt dozės?Košė: šalia ir politikų pasisakymai ir apie seksą ir apie vaikus viskas suplakta tuose pačiuose puslapiuose.Kas bus per visuomeninę televiziją,mokesčių mokėtojų išlaikomą?Nelabai ko gali tikėtis,žmongus tokiam amžiuje ar gali staigiai pasikeisti,ar gali supratimas,atitinkantis visuomenės poreikį atsirasti?

Tarabilda       2018-03-21 1:27

Įjunkit žydrą šviesą. Į sceną įžengia neužmirštuolininkai su iešmučiu Nausėda. Viskas padaryta.

Jakylas       2018-03-21 0:52

Man tie lūžiai ir taškai pofig.
Jeigu ir toliau bus galima smagiai mūsų xebrytei taškytis biudžeto milijonuose, tai tada vsio OK.
Normaliai. Nebijau.
Kur elertė gaus toooookių prodiuserių?
Liksim.

Siauras       2018-03-21 0:48

Kur?
Kur “taškas”?
Kažko ant dūšios xrenova.
Reik išgert. O kolxoznikai pardavimo laiką tai pritumpino!
Tai kur tas “taškas”, a?

shimashiux       2018-03-21 0:46

Ne. Tai ne “lūžio” taškas.
Tai…
“G” taškas!

Gorbunkova       2018-03-21 0:44

“Lūžio taškas”:
.
“Eto ne zakrytyj, a otkrytyj perelom”
.
(Čjort pobierji!)

čiulbinaitė       2018-03-21 0:39

-Jūsų Didenybe, konkursas įvyko taip kaip ir liepėte.
Televizorius jau Jūsų.
Dabar jau galite ramiai laukti Kadencijos pabaigos.
Iki tol Jūsų asmeninė televizija tyliai gražiai patrauks šalin puskvailį Anūką, parengs buratinus paklusnių Jūsų Didenybei koncervatorių pergalei rinkimuose ir užtikrins Jūsų Didenybei aukščiausius reitingus bei Visagalės Premjerės postą, padės “išrinkti” Jūsų parinktą,  paslaugų ir klusnų dekoratyvinės veislės prezidentuką.
Galėsite vienvaldiškai valdyti amžinai.

go go       2018-03-21 0:29

Reikalinga sultinga mergina šokti “ant stulpo” (toks nikeliuotas vamzdis).
Nes pum-pyrst-ckaitė netinka, per sena. Neturi prekinės išvaizdos, netelegeniška. Išmieros laidos vedėjai - 100X60X100
Mokėti kalbėti nebūtina.

pažiūrėjus ir paskaičius Delfi       2018-03-21 0:19

ir dar su nuolatinėmis skyrybos ir rašybos klaidomis, LRT perspektyva gal ir atrodytų nekaip, bet, paskaičius žmonių komentarus - jau senokai taip smagiai nesijuokiau - akivaizdu, kad tikrai verta būti optimistu. Visuose tinklalapiuose žmonės sako tiesą aiškiai, tiesiai ir argumentuotai.

laxudrų pirties polkutė       2018-03-21 0:19

vietoj “Duokim garo” dabar liks tik “Duokim”

antroji papų tv pavara       2018-03-21 0:17

siuruko limuzinas bus paduotas greituoju būdu
(-fu, kas če do mašina?)
generalinei vežioti iš Rymo bus nupirktas adekvatus mašiniukas - papomobilis.

dr. Citramonas       2018-03-21 0:06

Anginą pakeitė gangrena.

vertimas pagal Peskovą-Kiseliovą       2018-03-21 0:05

L.R.T. = lietuvaliežuvė rusiška televidenije
Nes pagal LRT:
Prezidentė viską moka ir niekada neklysta, o priešus doroja sortiruose;
Mūsų deržavoje visi myli Prezidentę nes tik jos dėka gyvenimas tik gerėja ir gerėja;
Reitingai rodo jog gyventojai labiausiai palaiko Jedinaja Koncervatorių parciją;
Kaimynai imperialistai puola;
VISI kaimynai - priešai;
Mūsų armija galinga,  šarvai stiprūs, o tankai mūsų bystri;
Jeigu būtų karas, priešus kepurėmis užmėtytume;
Šalyje yra nedabitų “inteliūgentų”. Tai penktakolonininkai.
Raudonojoje aikštėje yra mauzoliejaus Tribūna, o mūsų narodui Geroji Naujiena trasliuojama iš balkonėlio.
...
Vieni panašumai.
Gal kas gali surasti daugiau nei porą skirtumų?

pasikartosiu       2018-03-20 23:59

Degradacijos stadiją Lietuva sėkmingai įveikė, dabar jau prasidėjusi degeneracija.

rinkiminė Programa       2018-03-20 23:52

“-Pakelsiu televizijos lygį į kitas dimensijas. Kurios yra anapus moralės.”

Padlec'kis       2018-03-20 23:48

-ujujuj, gal kur nors, kam nors veisliniai, kilmingi padliūgos reikalingi, a?
likau be tarnybos biškelį....

siauras rubilnykas       2018-03-20 23:46

-Nu bliaxa, niadėkingieji.
Nu aš jūm….
Išejdamas naxren nukaposiu elektros kabelius!
Greituoju būdu.
Galėsit kruštis tamsoj, vot tak.

pavaduotojų paieškos pereklička       2018-03-20 23:42

-Nu graždanie, tunejandcy, alkoholiki, xuligany, debošyry-
kto xočet parabotatj?

šūriko petilietka pagal moniką       2018-03-20 23:38

-Jūs manote, kad tai MAN davė 5 metus?
Ne - tai JUMS davė penkis metus:)

Tarabilda       2018-03-20 23:36

Papai - ne pats baisiausias dalykas ant svieto, lyginant su šituo padaru. Total košmar.

Liepa       2018-03-20 23:35

Net nenustebau nuo tokios ‘naujienos’.//
Nuoširdžiai nesveikinu.//

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-20 23:34

Citata: “Savo Veidaknygės paskyroje pasidžiaugusi pergale „Lengva nebus…“, ji užsiminė, jog sieks, kad LRT būtų „kurianti ir diktuojanti žiniasklaidos standartus Lietuvoje“...  Tiesa, kokius – slaptumo ar skaidrumo – nepatikslino.”.

*
Tikrai nematau skirtumo tarp delfi.lt ir tiesos.lt, nes abu portalai ATSISAKĖ atspausdinti mano straipsnį, o tai reiškia jie yra vienodi CENZŪRASTAI, LR Konstitucijos niekintojai. Ko gero priklauso tomkaus sąrašams?

rename       2018-03-20 23:30

kažkokio Konarskio gatvė bus pervardinta į “Raudonųjų žibintų kvartalo”.

Gen. ukaz Nr.1       2018-03-20 23:27

Tuoj pat uždaryti LRT Kultūra kanalą.
Nes translevo klerikalės ir buržuazinės nacionalystės Sadūnaitės kalbą.
Mums kultūros nerejk!
Leudžej pakanka papų, popso ir popkormo.
Sutaupytus pinigus skirsim generalinės vadovybės algū kėlimuj.

tiapkin       2018-03-20 23:21

-šendien ta proga visiems statau sosyskū.
niamokamaj!

kuzkina matj       2018-03-20 23:16

Jau!
Mes pavijom ameriką.
Amerika turi Moniką.
Lewinski.
Ir mes turim Moniką!
Dar “krūtesnę” - tiesiai iš pornografinio krūtų portalo.
Dabar svarbu cigarų nepritruktume.
Visa kita bus dag smagiau.
Nu, bet tik kad vat mat - cigarai tai brankZ.

Puons Tarabilda,       2018-03-20 23:12

o kodėl ne Mechlis su Sčerbakovu ar Ehrenburg’u, a?

skelbimas ant stulpo prie stoties       2018-03-20 23:04

a girdž mergos?
turiu darbo.
dauk.
ir geraj bašliuojamo:
dabar kai tapau Gen.kurwa, viena visko nebeapžiosiu.
man reikia keleto pavaduotojų.
kuo baisesnės ir kuo labiau ištvirkę, tuo tinkamesnės.
(malalietoms nesisiūlyti, pirma pasipraktikuokit daryti MyTiū ir minetą).
žodž, vietų ir lovų skaiąius ribotas.
.
mnk
.
kandidačių laukiu išskėstomis kojomis!

Tarabilda       2018-03-20 23:00

Gavom bačką apelsinų,
Konsevuotų Gebelsinių.

Perversmas eina kaip iš pypkės. Šiandien -televizija, rytoj geležinkelio stotis, paštas ir tiltai, o paskui ir visa kita.
Vpieriod tovarišči G. Landdsbiergis, i A.Tapkin.

Kaputt Lietuvai,       2018-03-20 23:00

jei neosovietikai užims visus postus - pasaulio pabaiga. Dezistai varys mums vėžį ištisą parą.

marios skirkitės submarinai       2018-03-20 22:50

Mes turime gerų įžvalgų rašytojų.
Kasmet skaitome, girdime logiškai įrodytas išvadas -
jau priėjome liepto galą ir pasiekėme visišką dugną.
Optimistai!
Kox dugnas? Dugnas dar tik bus. ir tikrai dar negreitai.
Bus tada, kai geografai atras gilesnę vietą nei Marianų įdauba.
Ta vieta monikučių kraštui per sekli.
Tik iki kelių.
Na, gerai, gal iki papų...
Krc, mums “vsio do p…zdy”.
Visose srityse polnyj psdc.
Mums.
Ne JIEMS.
Nes šūdai neskęsta. Šūdai visada plūduriuoja paviršiuje.
Todėl krašto padėtis visuotinai šūdina.
Ir tik tai mus gelbėja nuo konkurencijos su Atlantida.
Nuo Atlantidos mes skiriamės tuo, kad…
Atlantida nuskendo vandenyse.
O mes paskęsime šūduose ir srutose.
Nes visiems yra “ne mūsų reikalas”.
Aišku - kai reikalas sušiktas, tai kaip ir ne mūsų.
Todėl jis toks ir sušiktas.
Kad niekaip ne mūsų.
Nes mums rūpi tik alus ir pergalės.
Telikas, sofa ir bambalio inkaras.
Ir jokių burių.
Nu, bet - kam podvodkei burės?

šventė       2018-03-20 22:32

šiandien visos Lietuvos mytiūtės ir mytiūčiai baliavoja:
ausrinamarina be triusikų šoka ant stalo, symonkei čiulpia bananą, algis-gretpuodis vietoj kepurės užsivožė šikpuodį, o zagornas-užpakalis susikišo į gerą vietą visą paką savo koldūnų.
rūsaj puola ir jau devyniolika kartų per vakarą peržengė mūsų sieną šimte vietų.
pusę pėdos. bet tik kol kas.
dabar kasdien apie rūūsū puolimą bus pranešama orų prognozės metu - kiek rūsų puola iš rytų, kokia puolimo temperatūra palei pagėgius ir kaip rūsai puls naktį ar paryčiuj.
šiandien šventė, dangun kyla fejerverkai.
tai rūūūsai ta proga paleido iš kaliningrado iskanderus.
reiškia bus kritulių.
o visa kita tvarkoj.
virš ispanijos giedras dangus.
o pas mus…
-čia Lietuva, čia lietūs lyja.
vienžo, pelkė ir purvas.
ir nuogos mergos dumble.
vyyysiškas pornografijos šow.
“elertė” >>> “lervų tv”
visuotinė laxudrų tele…yzija

interesno, odnako       2018-03-20 22:17

nac. intereso negali būti.
nes “nac.”, reiškia “nacionalystynis”, t.y “nacystynis”.
reiškia lieka interesai.
o va interesų, chebrytė turi dauK.
vansi, interesantams viskas brankZ.
otkatai iš “prodiuserių” turės išaugti, nes antraip - koks interesas dėti parašą ant pirkimo dok.

taigi       2018-03-20 22:15

Kodėl apima tokia nuojauta, kad viskas buvo nuspręsta jau prieš tai, kai ji išėjo iš delfio?

Vienintelis pokytis       2018-03-20 22:01

Siauras tik pastaruoju metu vaidendavosi ekranuose, ši - iš jų neišlips.bet ... ji ir taip juose reikšdavosi, kada tik norėjo, tad niekas nepasikeis
LRt pagal apibrėžimą negali būti nacionalinis transliuotojas… Kad toks būtum, turi turėt nac. Interesą..

Garbačiauskaitės-Grybauskaitės       2018-03-20 21:58

propagandinis TV kanalas užbaigė užvaldytos nacionalinės propagandinės žiniasklaidos vertikalę.

Iš Lenkijos       2018-03-20 21:53

Neoliberalizmo ,,vertybės” dar labiau suklestės Visuomeninio transliuotojo LRT veikloje,deja.Lietuviškos kultūros kūrybai ir jos sklaidai galimai bus sunkmetis.

Ekspertas       2018-03-20 21:36

Politinė kryptis nesikeičia. Bus daugiau seksualinio avangardo, feminizmo ir leftizmo. Aišku rusai puls dar stipriau. Na ir bus nemokamai reklamuojama konservata ir užjūrio šeimininkas bandys švytuoklę perlaužti į antrą pusę. Reikia tikėti, kad Monika pasieks dugną, o toliau gal bus geriau.

Pažanga bus naktimis       2018-03-20 21:25

nes lauktini pornografijos seansai po dvylikos (paaugs žiūrimumas). Šiaip ik tolei apsieita be LRT, pavyks išsiversti be to balagano dar ilgai.

Dabar Ėlėrtė'as vadinsis:       2018-03-20 21:17

Nacionalinis-komercinis Delfio LRT.


Rekomenduojame

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.