Demokratija ir valdymas, Partijos

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 12 d. 12:34

20     

    

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Kreipimasis į visuomenę

1991 metų sausio 13-ąją buvo apginta pasiryžusios susigrąžinti laisvę Tautos valia atkurta nepriklausoma Lietuvos valstybė. Prieš trisdešimt vienerius metus dėl jos buvo sudėta didžiausia – Vilniaus Televizijos bokštą gynusių didvyrių gyvybės auka.

Tokia kaina buvo sumokėta už tai, kad iš pasaulio politinio žemėlapio okupantų ištrinta Lietuvos valstybė prisikeltų naujam gyvenimui. Tomis herojiškomis dienomis ją gynę ir dėl jos mirę lietuviai rodė drąsą ir ryžtą sugrįžti į savo pačių istoriją kaip savarankiška, ori ir savo ateitį laisvai kurianti tauta.

Susigrąžinti pavergėjų norėtą išplėšti tautinę savastį ir atkurtoje valstybėje netrukdomai plėtoti savo kūrybines galias ir išlikti protėvių žemėje per amžius. Atgimti ir vėl tapti savivaldžia ir susitelkusia politine bendruomene, pasiruošusia tęsti šimtmečius trunkančią istorinę kelionę ir atkurti svetimos jėgos prievarta nutrauktą buvusių, esamų ir būsimų kartų dvasinės, kultūrinės ir politinės bendrystės ryšį. Tokios buvo 1991 metų sausio 13-ąją išsaugotos Laisvės prasmės už Nepriklausomybę kovojusiems ir pareigą savo valstybei vykdžiusiems Lietuvos gynėjams ir dėl jos žuvusiems didvyriams.

Ši vienintelė tikra – moralinė ir politinė – tautos ir kiekvieno Lietuvos piliečio Laisvė suteikė tikslą bei prasmę prieš tris dešimtmečius vykusiai išsivadavimo kovai ir įkvėpė jos dalyvius nemirtingam žygdarbiui. Tačiau šiandien ji vis dar gyvena tik jos idealo neišsižadėjusių šalies patriotų atmintyje ir ateities svajonėse. Valstybės lygmeniu ji yra išduota ir sutrypta. Lietuvos valdantieji jos ne tik išsižadėjo, bet stengiasi ištrinti Ją, o kartu Sausio 13-osios žygdarbio prasmę, iš visuomenės atminties. Įpratę nuolankiai tarnauti ne savo tautai, o svetimiems, jie pavertė tada apgintą valstybę tik butaforinio valstybingumo dekoracijomis apkamšyta administracine teritorija. Vykdant globalistinių galios centrų planus Lietuva – jos tauta ir valstybė – yra naikinama ir sparčiai nyksta. Lietuvos valstybė baigia prarasti paskutinius suverenumo likučius. Iš tautos atimama teisė į valstybinę kalbą, tikrąją jos istoriją, religiją ir prigimtinę šeimą. Konstitucinės piliečių teisės ir laisvės tolydžio siaurinamos, naikinamos ir vis labiau darosi tik fomalios. Sugrįžta visam laikui turėję pranykti ir būti pamiršti ideologinės prievartos ir neototalitarinės politinės diktatūros šešėliai. Nuosekliai ir krytingai kuriama Lietuva be lietuvių ir šitaip stumiama išnykimo link. Lietuviai verčiami kultūrinę savastį ir istorinę atmintį prarandančia, tautinės ir valstybinės jausenos neturinčia, XXI a. globalių bastūnų ir vergų visuomene.

Šios Laisvės idealo išdavystės simboliu tapo Neužmirštuolė – valdančiųjų apgaule ir prievarta Sausio 13-ąją brukama gėlė.  Jos paskirtis – pakeisti tikruosius Lietuvos valstybingumo ženklus ir skatinti šalies piliečius užmiršti, kokią Laisvę šimtmečius gynė jų tėvai ir protėviai ir dėl kokios Laisvės buvo kovota ir pasiaukota tą didingą ir šlovingą dieną.

Prisikėlę iš kapo arba žvelgdami iš Aukštybių Laisvės gynėjai negalėtų patikėti savo akimis matydami, kad jų gintoje valstybėje nėra vietos jų kovą turėjusios įprasminti suverenios Valstybės aikštei ir Vyčiui, su kurio ženklu būdavo stojama kovoti už Tėvynę.

Tegul Sausio 13-oji primena ir įpareigoja: metas atkurti Lietuvos valstybę. Lietuviai, raskime savyje drąsos ir jėgų kilti į dar vieną kovą už savo Tėvynę. Kova turi tęstis tol, kol bus laimėta ir Sausio 13-osios svajonių Lietuva taps Valstybe.

Politinė partija Nacionalinis susivienijimas

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

30 metų       2022-01-13 20:18

atkūrinėjam, kaip, ar artėjam?

Netikinčiajam       2022-01-13 14:59

Ne charizma svarbiausia, o protas. Šioj srity su Radžvilu nė vienam opozicionieriui jokių šansų pasirungti. Bet šis ne iki galo apgalvotas ir ne laiku paskelbtas NS sąjungos pareiškimas užpylė vandenėlio, deja, ne ant NS malūno. Kadangi intelekto mūsyse ne pūrai, garantuoju, jei nebus nedelsiant ryžtingai atsiribota nuo šiandienos bepročių gaivalo prie Seimo, atsiras už tai dėkavojančių ir NS lyderiams.

Jo jo       2022-01-13 0:16

Kai politinė partija Nacionalinis susivienijimas išravės visas neužmirštuoles, pražys Lietuvoje lelijos, bijūnai, tulpės ir gvazdikai, suvešės rūtos ir mėtos, ir tada pakils virš lelijomis žydinčių, rūtomis žaliuojančių tėvynės laukų Profesorius Radžvilas, tars žodį ir Lietuva taps vieninga Nacionaline Valtybe!

STI       2022-01-12 23:55

O tuo metu -
Šiandien (2022 01 12) Seimo Sveikatos reikalų komitetas skubiai svarstė privalomą medikų, soc. darbuotojų ir kelių kitų profesinių grupių skiepijimą. STI ekspertas R. Aušrotas komitetui pristato STI poziciją ir argumentus, kodėl privalomam skiepijimui neturėtų būti pritarta.

https://www.youtube.com/watch?v=y0elRAnmpcw&t=535s

(Slušnio kūno kalba šiek tiek primeną kaltinamuosius Niurnberge.)

ah1       2022-01-12 23:27

niekur neikit, nieks nepadės… vaikščiojo basi mamos, tėtės, palapinės riogsojo…Ir ką? - Ogi nieko… galim kad ir nuogi išsirengę fakelus subinėn susikišę marširuot, dainuot, rėkaut - niekas mūsų neišgirs, nes klauso/šimon šeimininkų, bo šeimininkai pinigų duoda ...
Aukščiausia esybė laikas viską sutvarkys… O micronas jau pasiųstas gripui sugrąžinti… badalai neveikia,  GP neturi prasmės…

taip vadinamas nac susivienijimas       2022-01-12 23:12

tai analfabetų pusopročių glūšiškas sambūris, jiems dujų ir išsilakstys, gal jie nori prisišaukti Donbaso likimą  ??

Netikiu       2022-01-12 22:35

Radžvilu. Tai žmogus be jokios charizmos. Ne lyderis jis.

ahą       2022-01-12 21:05

Geriau pasiknaisiokit kuriose valstybėse jau yra įkurti švabo Ketvirtos pramoninės revoliucijos cenrai (14 centrų), kol kas težinomas vienas- RF .
Ar Lietuvoje taip pat yra vienas iš 14?

> Rimtuolis - Nekokiai tikrovei        2022-01-12 18:49

Deja, iš balkonėlio sklisdavo tik pusė tiesos, siekiant užmaskuoti kitas politines blogybes. Šiuo atveju puikiai tinka posakis, kad „pasakant tik pusę tiesos, taip pat reiškia melą“.

Nuosmūkis       2022-01-12 18:24

Labiau nei tragiška, jog pažangaus judėjimo lyderiai absoliučiai nesuvokia, kad, kol aplink dvi tokio gero apetito pabaisos - jokie atkūrimai tiesiog neįmanomi.

123.       2022-01-12 18:07

Iš kur tokie skaičiai? surąšymo tai nebuvo.

JAV vasalu kolonijoje       2022-01-12 17:57

Iš 3,7 mln. 1990 m. Lietuvos piliečių 2020 m. liko 2,7 mln. – sveikinu – tikrai nereikės jokios Rusijos okupacijos mirštančiai jan_kių vasalų kolonijai. Tiesa, nepamirškite reguliariai organizuoti iškrypėlių paradus - labai “padeda” Lietuvių Tautos išlikimui.

vulfas       2022-01-12 16:14

tik nepadauginkit patriotinio parako - policija stebi…

vulfas       2022-01-12 16:13

tik nepadauginkit patriotinio gazo - policija stebi…

Rimtuoliui       2022-01-12 15:42

Jūs čia rimtai?

Rimtuolis - Nekokiai tikrovei       2022-01-12 15:10

Na bet šiaip ar taip, iš balkonėlio visada sklisdavo teisingi, kartais kai kam nemalonūs žodžiai.

Nekokia tikrove       2022-01-12 14:45

Per 30 metu balkonelio vadovavimo , visi mastantys ir drasus issibegiojo, liko kas negali tevu, ar vaiku palikti…ir is tu tyciojamasi skiepais i peti ...o dar liko balkonelio laikytojai, tai vos telpa po tuo balkoneliu, neduok dieve kuris po juo netilps… galas jam ... smile)

Prisimenu       2022-01-12 14:45

kaip KGB agentas prašė “Партия дай порулить”. Pavairavo.

revol       2022-01-12 14:19

Pusė straipsnio-tai prasmingi ,įkvepiantys ,jautrūs žodžiai .Toliau tai,  kas visada dominuoja Radžvilo straipsniuose -Valstybės griuvėsių nuojauta. Nepriklausomoje Lietuvoje dirbo nemažai vyriausybių ,  kodėl nepaaiškinus kiekvienos jų rolę naikinimo procese, pasakant esmę o neakcentuojant bereikšmius dalykus. Suprantama, nelengva filosofui kalbėti konkrečiau ,bet jau laikas.Na , O jei Neužmirštuolė taip gali nuvesti į proto ir atminties sutemas ,tai mes jau pasmerkti, arba mums paranoja.Pabūkim nors vieną šią reikšmingą visiems dieną vieningi,laisvi nuo pykčio ir prietarų.

Sausio 13-toji       2022-01-12 13:44

ir sukūrė dabartinį “galimybių” finalą. Buvo palikta KGB agentūra ir padarytos visos demokratinės sąlygos korupcijai. 1939 m. konstitucija galų gale liko neatkurta ir pakeista.
Tai anti-Vasario 16-toji, dabar vaikščiokit nors su svastikom Zuroffo džiaugsmui:
vakcinacijų diktatūra bus įgyvendinta, arba viską nušluos karas.
Net ir sielų gelbėti bijoma: geriau paklusti ir vakcinuotis kartu su VAIKAIS!
Tai Lietuvos ir lietuvių pabaiga. Čmil su Grzybovskiu laimėjo.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.