Demokratija ir valdymas, Partijos

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Tiesos.lt redakcija   2022 m. sausio 12 d. 12:34

20     

    

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Kreipimasis į visuomenę

1991 metų sausio 13-ąją buvo apginta pasiryžusios susigrąžinti laisvę Tautos valia atkurta nepriklausoma Lietuvos valstybė. Prieš trisdešimt vienerius metus dėl jos buvo sudėta didžiausia – Vilniaus Televizijos bokštą gynusių didvyrių gyvybės auka.

Tokia kaina buvo sumokėta už tai, kad iš pasaulio politinio žemėlapio okupantų ištrinta Lietuvos valstybė prisikeltų naujam gyvenimui. Tomis herojiškomis dienomis ją gynę ir dėl jos mirę lietuviai rodė drąsą ir ryžtą sugrįžti į savo pačių istoriją kaip savarankiška, ori ir savo ateitį laisvai kurianti tauta.

Susigrąžinti pavergėjų norėtą išplėšti tautinę savastį ir atkurtoje valstybėje netrukdomai plėtoti savo kūrybines galias ir išlikti protėvių žemėje per amžius. Atgimti ir vėl tapti savivaldžia ir susitelkusia politine bendruomene, pasiruošusia tęsti šimtmečius trunkančią istorinę kelionę ir atkurti svetimos jėgos prievarta nutrauktą buvusių, esamų ir būsimų kartų dvasinės, kultūrinės ir politinės bendrystės ryšį. Tokios buvo 1991 metų sausio 13-ąją išsaugotos Laisvės prasmės už Nepriklausomybę kovojusiems ir pareigą savo valstybei vykdžiusiems Lietuvos gynėjams ir dėl jos žuvusiems didvyriams.

Ši vienintelė tikra – moralinė ir politinė – tautos ir kiekvieno Lietuvos piliečio Laisvė suteikė tikslą bei prasmę prieš tris dešimtmečius vykusiai išsivadavimo kovai ir įkvėpė jos dalyvius nemirtingam žygdarbiui. Tačiau šiandien ji vis dar gyvena tik jos idealo neišsižadėjusių šalies patriotų atmintyje ir ateities svajonėse. Valstybės lygmeniu ji yra išduota ir sutrypta. Lietuvos valdantieji jos ne tik išsižadėjo, bet stengiasi ištrinti Ją, o kartu Sausio 13-osios žygdarbio prasmę, iš visuomenės atminties. Įpratę nuolankiai tarnauti ne savo tautai, o svetimiems, jie pavertė tada apgintą valstybę tik butaforinio valstybingumo dekoracijomis apkamšyta administracine teritorija. Vykdant globalistinių galios centrų planus Lietuva – jos tauta ir valstybė – yra naikinama ir sparčiai nyksta. Lietuvos valstybė baigia prarasti paskutinius suverenumo likučius. Iš tautos atimama teisė į valstybinę kalbą, tikrąją jos istoriją, religiją ir prigimtinę šeimą. Konstitucinės piliečių teisės ir laisvės tolydžio siaurinamos, naikinamos ir vis labiau darosi tik fomalios. Sugrįžta visam laikui turėję pranykti ir būti pamiršti ideologinės prievartos ir neototalitarinės politinės diktatūros šešėliai. Nuosekliai ir krytingai kuriama Lietuva be lietuvių ir šitaip stumiama išnykimo link. Lietuviai verčiami kultūrinę savastį ir istorinę atmintį prarandančia, tautinės ir valstybinės jausenos neturinčia, XXI a. globalių bastūnų ir vergų visuomene.

Šios Laisvės idealo išdavystės simboliu tapo Neužmirštuolė – valdančiųjų apgaule ir prievarta Sausio 13-ąją brukama gėlė.  Jos paskirtis – pakeisti tikruosius Lietuvos valstybingumo ženklus ir skatinti šalies piliečius užmiršti, kokią Laisvę šimtmečius gynė jų tėvai ir protėviai ir dėl kokios Laisvės buvo kovota ir pasiaukota tą didingą ir šlovingą dieną.

Prisikėlę iš kapo arba žvelgdami iš Aukštybių Laisvės gynėjai negalėtų patikėti savo akimis matydami, kad jų gintoje valstybėje nėra vietos jų kovą turėjusios įprasminti suverenios Valstybės aikštei ir Vyčiui, su kurio ženklu būdavo stojama kovoti už Tėvynę.

Tegul Sausio 13-oji primena ir įpareigoja: metas atkurti Lietuvos valstybę. Lietuviai, raskime savyje drąsos ir jėgų kilti į dar vieną kovą už savo Tėvynę. Kova turi tęstis tol, kol bus laimėta ir Sausio 13-osios svajonių Lietuva taps Valstybe.

Politinė partija Nacionalinis susivienijimas

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

30 metų       2022-01-13 20:18

atkūrinėjam, kaip, ar artėjam?

Netikinčiajam       2022-01-13 14:59

Ne charizma svarbiausia, o protas. Šioj srity su Radžvilu nė vienam opozicionieriui jokių šansų pasirungti. Bet šis ne iki galo apgalvotas ir ne laiku paskelbtas NS sąjungos pareiškimas užpylė vandenėlio, deja, ne ant NS malūno. Kadangi intelekto mūsyse ne pūrai, garantuoju, jei nebus nedelsiant ryžtingai atsiribota nuo šiandienos bepročių gaivalo prie Seimo, atsiras už tai dėkavojančių ir NS lyderiams.

Jo jo       2022-01-13 0:16

Kai politinė partija Nacionalinis susivienijimas išravės visas neužmirštuoles, pražys Lietuvoje lelijos, bijūnai, tulpės ir gvazdikai, suvešės rūtos ir mėtos, ir tada pakils virš lelijomis žydinčių, rūtomis žaliuojančių tėvynės laukų Profesorius Radžvilas, tars žodį ir Lietuva taps vieninga Nacionaline Valtybe!

STI       2022-01-12 23:55

O tuo metu -
Šiandien (2022 01 12) Seimo Sveikatos reikalų komitetas skubiai svarstė privalomą medikų, soc. darbuotojų ir kelių kitų profesinių grupių skiepijimą. STI ekspertas R. Aušrotas komitetui pristato STI poziciją ir argumentus, kodėl privalomam skiepijimui neturėtų būti pritarta.

https://www.youtube.com/watch?v=y0elRAnmpcw&t=535s

(Slušnio kūno kalba šiek tiek primeną kaltinamuosius Niurnberge.)

ah1       2022-01-12 23:27

niekur neikit, nieks nepadės… vaikščiojo basi mamos, tėtės, palapinės riogsojo…Ir ką? - Ogi nieko… galim kad ir nuogi išsirengę fakelus subinėn susikišę marširuot, dainuot, rėkaut - niekas mūsų neišgirs, nes klauso/šimon šeimininkų, bo šeimininkai pinigų duoda ...
Aukščiausia esybė laikas viską sutvarkys… O micronas jau pasiųstas gripui sugrąžinti… badalai neveikia,  GP neturi prasmės…

taip vadinamas nac susivienijimas       2022-01-12 23:12

tai analfabetų pusopročių glūšiškas sambūris, jiems dujų ir išsilakstys, gal jie nori prisišaukti Donbaso likimą  ??

Netikiu       2022-01-12 22:35

Radžvilu. Tai žmogus be jokios charizmos. Ne lyderis jis.

ahą       2022-01-12 21:05

Geriau pasiknaisiokit kuriose valstybėse jau yra įkurti švabo Ketvirtos pramoninės revoliucijos cenrai (14 centrų), kol kas težinomas vienas- RF .
Ar Lietuvoje taip pat yra vienas iš 14?

> Rimtuolis - Nekokiai tikrovei        2022-01-12 18:49

Deja, iš balkonėlio sklisdavo tik pusė tiesos, siekiant užmaskuoti kitas politines blogybes. Šiuo atveju puikiai tinka posakis, kad „pasakant tik pusę tiesos, taip pat reiškia melą“.

Nuosmūkis       2022-01-12 18:24

Labiau nei tragiška, jog pažangaus judėjimo lyderiai absoliučiai nesuvokia, kad, kol aplink dvi tokio gero apetito pabaisos - jokie atkūrimai tiesiog neįmanomi.

123.       2022-01-12 18:07

Iš kur tokie skaičiai? surąšymo tai nebuvo.

JAV vasalu kolonijoje       2022-01-12 17:57

Iš 3,7 mln. 1990 m. Lietuvos piliečių 2020 m. liko 2,7 mln. – sveikinu – tikrai nereikės jokios Rusijos okupacijos mirštančiai jan_kių vasalų kolonijai. Tiesa, nepamirškite reguliariai organizuoti iškrypėlių paradus - labai “padeda” Lietuvių Tautos išlikimui.

vulfas       2022-01-12 16:14

tik nepadauginkit patriotinio parako - policija stebi…

vulfas       2022-01-12 16:13

tik nepadauginkit patriotinio gazo - policija stebi…

Rimtuoliui       2022-01-12 15:42

Jūs čia rimtai?

Rimtuolis - Nekokiai tikrovei       2022-01-12 15:10

Na bet šiaip ar taip, iš balkonėlio visada sklisdavo teisingi, kartais kai kam nemalonūs žodžiai.

Nekokia tikrove       2022-01-12 14:45

Per 30 metu balkonelio vadovavimo , visi mastantys ir drasus issibegiojo, liko kas negali tevu, ar vaiku palikti…ir is tu tyciojamasi skiepais i peti ...o dar liko balkonelio laikytojai, tai vos telpa po tuo balkoneliu, neduok dieve kuris po juo netilps… galas jam ... smile)

Prisimenu       2022-01-12 14:45

kaip KGB agentas prašė “Партия дай порулить”. Pavairavo.

revol       2022-01-12 14:19

Pusė straipsnio-tai prasmingi ,įkvepiantys ,jautrūs žodžiai .Toliau tai,  kas visada dominuoja Radžvilo straipsniuose -Valstybės griuvėsių nuojauta. Nepriklausomoje Lietuvoje dirbo nemažai vyriausybių ,  kodėl nepaaiškinus kiekvienos jų rolę naikinimo procese, pasakant esmę o neakcentuojant bereikšmius dalykus. Suprantama, nelengva filosofui kalbėti konkrečiau ,bet jau laikas.Na , O jei Neužmirštuolė taip gali nuvesti į proto ir atminties sutemas ,tai mes jau pasmerkti, arba mums paranoja.Pabūkim nors vieną šią reikšmingą visiems dieną vieningi,laisvi nuo pykčio ir prietarų.

Sausio 13-toji       2022-01-12 13:44

ir sukūrė dabartinį “galimybių” finalą. Buvo palikta KGB agentūra ir padarytos visos demokratinės sąlygos korupcijai. 1939 m. konstitucija galų gale liko neatkurta ir pakeista.
Tai anti-Vasario 16-toji, dabar vaikščiokit nors su svastikom Zuroffo džiaugsmui:
vakcinacijų diktatūra bus įgyvendinta, arba viską nušluos karas.
Net ir sielų gelbėti bijoma: geriau paklusti ir vakcinuotis kartu su VAIKAIS!
Tai Lietuvos ir lietuvių pabaiga. Čmil su Grzybovskiu laimėjo.

Rekomenduojame

Lenkai ribos NVO įtaką mokykloms, skatins vertybinį lenktyniavimą tarp mokyklų

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.