Partijos

Nacionalinis Susivienijimas skelbia steigiamąjį suvažiavimą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 19 d. 13:43

40     

    

Nacionalinis Susivienijimas skelbia steigiamąjį suvažiavimą

Gruodžio mėnesį pradėtas telkti Nacionalinis susivienijimas planuoja steigiamąjį suvažiavimą pirmą kovo šeštadienį, kovo 7 dieną. Suvažiavime bus tvirtinami kuriamos politinės organizacijos įstatai ir pavadinimas, Nacionalinio susivienijimo bendrijos programa, renkami jos valdymo organai.

Iniciatorių teigimu, steigiamo sąjūdinio tipo politinio sambūrio strateginis tikslas – pakeisti tautos ir valstybės egzistencinę krizę sukėlusios ir Lietuvą išnykimo keliu link vedančios ligšiolinės raidos kryptį. Ši krizė yra egzistencinė, nes trečią kartą per mažiau nei per du šimtmečius – XIX a., XX a. antroje pusėje ir šiuo metu vėl – Lietuva eina išnykimo keliu.

Esame greičiausiai nykstanti tauta

„Įvairios pasaulio organizacijos jau skelbia, kad esame greičiausiai pasaulyje nykstanti tauta. Tai labiausiai paliečia jaunus ir darbščius, taigi keisti situaciją ir kurti geresnę Lietuvą galinčius žmones. Kartu tai vyksta taikos ir sąlyginės gerovės fone. Mūsų problemų priežastys gilesnės. Tai mentaliteto ir mirusios valstybinės sąmonės atspindys. Neatsitiktinai esame vienintelė šalis, oficialioje valstybės ilgalaikės raidos vizijoje („Globali Lietuva“) užsibrėžę tikslą išsivaikščioti pasaulyje. Šio mentaliteto negali pakeisti siauros reformos, paramos šeimoms politika ar panašios priemonės. Lietuvai būtinas esminis valstybės vykdomos politikos kryptį ir tikslus lemiančios nacionalinės savimonės atsinaujinimas“, – skelbia organizatoriai.

Steigėjų teigimu, pagrindinė Lietuvos problema yra ta, kad prieš penkiolika metų įgyvendinusi tikslą tapti transatlantinės bendrijos nare, bet po to pradėjusi vadovaujantis tautos ir valstybės išnykimą numatančia ,,globalios Lietuvos“ ideologija, šalis neįstengia formuluoti ir išsikelti jokių naujų ambicingų ir prasmingų ilgalaikių strateginių tikslų. Šalį valdžiusios politinės jėgos nesugeba mąstyti tautos ir valstybės interesų kategorijomis Pasauliui stovint prie didelių geopolitinių permainų slenksčio ir irstant tarptautinei saugumo tvarkai neturinti ateities vizijos Lietuvos valstybė vis labiau primena nežinia kokia kryptimi audrų nešamą laivą., todėl nesvarsto tokių klausimų ir niekaip negalėtų inicijuoti jų sprendimo. Tokioje situacijoje esanti būtina nauja politinė jėga.

Neketinama pasiduoti nevilčiai

„Kalbėti apie tokio masto problemas nėra populiaru, tai daug ką gąsdina. Tačiau blaiviai ir kritiškai vertindami dabartinę Lietuvos padėtį nematome jokio pagrindo pasiduoti nevilčiai. Priešingai, tikime, kad Lietuva – visada kilusi sunkiausiomis akimirkomis – dar turi užtektinai jėgų susitelkti ir išspręsti savo problemas. Tam tereikia valingos ir neabejingos piliečių dalies pasiryžimo. Ilgai ėjome link šio momento ir esame jam pasiruošę komandos, kompetencijų ir kitais atžvilgiais.

Mūsų tikslas – pažvelgti į Lietuvos padėtį ir ateities perspektyvas pasaulyje šviežiu ir viltingu žvilgsniu ir pasiūlyti piliečiams tokias šalies raidos gaires, kurios duotų Lietuvai tolesnius ilgaamžės kelionės istorijoje orientyrus, atkurtų pasitikėjimo savimi jausmą ir leistų tautai susigrąžinti savo gyvenimo ir likimo kontrolę į savo rankas. Jei Teisingumo ministerija nekurs dirbtinių kliūčių ir nesutrukdys laiku įsisteigti, neabejotinai išklibinsime ligšiolinį politinį gyvenimą ir įpročius Lietuvoje. Turime pakelti galvas, drąsiai pasitikti iššūkius ir juos įveikti“, – teigiama kvietime.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-03-1 23:24

Cia ne NS,cia paprasciausias barskalas,dar vieni atidunda,atvaziuoja,o ka jus darysite ?Juk jus galite tik prisijungti(teoriskai jus pasikauste),bet is praktikos tik 0.Tam mazam darinukui -Lietuvai reikia ne oratoriu ir filosofu,o zmoniu,kurie geba dirbti,vienykites prie ju.Jums reikia pirmu smuiku groti,bet jus nepazistate natu?

Teisės skyrius- pronomenklatūrinis?       2020-02-20 20:42

Tai krachas pamatinių, esminių permainų norinčių piliečių lūkesčiams. Teisingumas yra valstybės pamatas…NS palieka pamatų reikalą  nomenklatūrai .Skyriuje- dekoratyvinė kosmetika vietoje permainų. Prof.  V.Daujotis ,matomai, čia labiausiai prisidėjo…
Padėtį gali keisti, ONS pažaboti, teisingumą atkurti tik teisėjų, dalies prokurorų, KT , šerifų, gen. ppol. komisaro tiesioginiai sąžiningi ir lygūs rinkimai iš asmenų ,turinčių tinkamas kvalifikacijas.,
NS programos TS skyrius-yra tikra dovana nomenklatūrai…Radžvilas ir Co ,GAILA,bet nesiekia panaikinti ONS ?
NS yra už sąrašinius rinkimus, prieš politikų kadencijų ribojimą, prieš seimūnų atšaukimą.Tai dovana nomenklatūrai, tai krachas piliečių- nomeklatūros oponentų lūkesčiams…
Jei NS šulai už viešumą ir naują kokybę-reikėjo būtinai programoje nurodyti skyrių autorius..Kokią naują pol jėgą jie kuria, jei nerodo pavyzdžio net tame…Jūs negalėsite žinoti,kaip reitinguoti per rinkimus NS veikėjus,nes nežinosite,kokias idėjas kaip asmenys jie palaiko…

Jota       2020-02-20 20:31

Atsiprašau, Džeikai, kad taip negražiai tave pavadinau. Liežuvis - pats didžiausias žmogaus priešas.
Apie kalbų nykimą - pats žinai, kad jos kinta, atspindi tam tikras visuomenines, kultūrines, politines, glausčiau - tam tikrą sielos ar dvasios turinį. Šiandien sparčiai nyksta tūkstančiai kalbų, manau, kad dėl pakitusių komunikacijos sąlygų. Išnyks lietuvių kalba - išnyks ir tam tikras pasaulio suvokimo paveikslas, galbūt išnyks pati lietuvybė arba lietuvių k. išsigims į kokį nors dialektą. Galbūt senoji lietuvių kalba taps sakraline. Nes pamaldoms vartojamos dažniausiai mirusios kalbos, kaip nutolusios nuo kasdienės vartosenos ir labiau pajėgios perteikti dvasinį turinį.
Jei kalbos yra sukurtos Dievo, tai mes jas arba suniokojam, arba sudvasiname.

Teisėsaugos skyrius- muilo burbulas...       2020-02-20 19:27

Tai krachas pamatinių, esminių permainų norinčių piliečių lūkesčiams. Teisingumas yra valstybės pamatas…NS palieka pamatų reikalą  nomenklatūrai .Skyriuje- dekoratyvinė kosmetika vietoje permainų. Prof.  V.Daujotis ,matomai, čia labiausiai prisidėjo…
Padėtį gali keisti, ONS pažaboti, teisingumą atkurti tik teisėjų, dalies prokurorų, KT , šerifų, gen. ppol. komisaro tiesioginiai sąžiningi ir lygūs rinkimai iš asmenų ,turinčių tinkamas kvalifikacijas.,
NS programos TS skyrius-yra tikra dovana nomenklatūrai…Radžvilas ir Co ,GAILA,bet nesiekia panaikinti ONS ?
NS yra už sąrašinius rinkimus, prieš politikų kadencijų ribojimą, prieš seimūnų atšaukimą.Tai dovana nomenklatūrai, tai krachas piliečių- nomeklatūros oponentų lūkesčiams…
Jei NS šulai už viešumą ir naują kokybę-reikėjo būtinia programoje nurodyti skyrių autorius..Kokią naują pol jėgą jie kuria, jei nrodo pavyzdžio net tame…Jūs negalėsite žinoti,kaip reitinguoti per rinkimus NS veikėjus,nes nežinosite,kokias idėjas kaip asmenys jie palaiko…

Dzeikas       2020-02-20 19:26

Jota, kaip teisingai pastebejai lietuviu kalba yra labai archaiska.Minejau jau , kad sakykim busimojo laiko dalyvis yra unikalus reiskinys - niekur kitur TOKIOS kalbos dalies nesu girdejes. Taciau reikalingas tas busimojo laiko dalyvis siuolaikineje kalboj kaip vezimui 5 ratas. Jis nepanaudojamas normalioje siu dienu, tokiu situaciju nera kur jo gali reiketi.
O stai ivairiu rusiu MODALINIU veiksmazodziu labai truksta ir tie vargsai amerikos lietuviai tiesiog neranda zodziu kaip isreiksti can, may, might, ough. Tai ir veikalu neina isverst. Na kaip neandertalietis paviesejes musu laike ir issimokslines paaiskintu grizes i paleolita garvezio veikimo principa?
Tai ir gaunasi,kad lietuviu kalba puikiai tinka destyti z.u. technikumuose ruosiant zoologinius technikus (aha, arklio spalvai apibudinti turime zodi “sirmas” ne kaip kokie nupeze vokieciai kurie tik “pilkas” viskam naudoja), o su modernios jurisprudencijos leksika visiskas schwach.
Tai tegul ta kalba kokie etnografai ir rupinasi, rusiuoja, archyvuoja.

Manau, jog       2020-02-20 15:57

reikėtų spausti LRT, kad šį suvažiavimą transliuotų. Nesvarbu, kiek jis beužsitęstų. Kaip anais visuotinio susitelkimo laikais. Tai tiesiog būtina.

degantys akademiška aistra       2020-02-20 14:42

Keista, kad toks būrys gana sveikai atrodančių žmonių tegali išstumti tik negyvus ir zombiškai skambančius konstruktus kaip “Nac. susivienijimas” ar “Deglų maršas”.
Dar negimė, o jau negyvas :(

Kažkodėl labai       2020-02-20 12:33

daug kas akivaizdžiai sukruto Vilniuje. Gal laukia atominės-taktinės-preventyvinės bombos numetimo ar kurį galą?

-------       2020-02-20 12:19

Aušra komunistų (ir konservatoriasi persidažiusių komnistų) užtemdytoje Lietuvoje. Pagaliau yra aiškiai ir tiksliai sufoirmuluota vertybių visuma ir konkrečios veiklos gairės.
Svarbu tai, kad Nacionalinis Susivienijimas atrkeipia dėmesį į tai, kas yra mūsų kasdienis gyvenimas.
Pagaliau tikrai yra už ką balsuoti.

Jota       2020-02-20 9:08

Arba kai ja niekas nebekalba, o ima kalbėti svetima kalba.
Užsienio lietuviai kalba svetima kalba, o lietuvių k. jų sąmonėje tarsi apmiršta, nes nebeturi ryšio nei su tauta, nei su žeme. Mikalojaus Daukšos žodžiai apie kalbą “Kalba yra bendras meilės ryšys, vienybės motina, pilietiškumo tėvas, valstybės sargas. Sunaikink ją - sunaikinsi santaiką, vienybę ir gerovę” nėra tušti. Čia dar būtų galima pridurti - sunaikink kalbą, sunaikinsi tautą.
Aš turiu A. Jurėno verstą Naująjį Testamentą iš graikų į lietuvių k. Jurėnas nuo 1944 iki pat savo mirties 2007 gyveno JAV, taigi 63 metus, ir jo lietuvių kalba tarsi nebeturi gyvybės, nebetiksliai atskleidžia reiškinius, daug pasenusių žodžių. Atsiskirti nuo tautos reiškia atsiskirti nuo jos dvasios, apsigyventi svetimoje žemėje, kalbėti ir mąstyti svetima kalba, užmarinant savo prigimtines šaknis.

Jota Džeikui       2020-02-20 8:45

Kalba miršta tada, kai miršta žmonės, kvaily nelaimingas.

Vacys       2020-02-20 0:41

Štai ir net šiame portale jau NS apšaukti antisemitais, hemarojais. Laikas pradėti veikti aiškinti pažįstamiems, skleisti informaciją apie NS. Gana verkšlenti kad nieko nepavyks. Jeigu visi patriotai nieko nedarysime tai ir gali nepavykti. Bet mums turi pavykti! Visi pirmyn nors ir mažą pergalę.

proktal-patriot       2020-02-19 23:35

nacių analinis susivienijimas, “mušk židus, gialbėk Lietuvą!”

Dzeikas       2020-02-19 23:15

Jota, sakai tegul zmones mirsta, bet kalba lieka?
O siaip kreipimasis i tauta pagal stilistika primena si (pirmoji minute) https://youtu.be/OUyPdQGIvtE
Na tik su lietuviskais nutyleimais ir miglos putimu.
Kazkas ant medzio banana nenuskinta pamate, saukia banderlogus susiburti, kad nuo ju peciu ta banana nusiskintu.

talismanas       2020-02-19 22:36

Susivienijimas į vadovybę turėtų priimti “štazį”.
Juk be “štazio” negalima. Kaip be “štazio”? Niekaip.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-19 22:13

(žinia)
Jau yra paskelbtas Nacionalinio susivienijimo programos projektas
va čia
https://drive.google.com/file/d/1_qwFbTI2u0DfUU5ZizwVHiBGQRqFuoSN/view
daugiau apie tai Nacionalinio susivienijimo facebook’e

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-19 21:03

(citata)
“Reikia išmokyi žmones naudotis grindiniu akmeniu ir tik tada keisti rinkimų sistemą.”
Audrius Butkevičius
va čia (nuo 46:50)
https://www.youtube.com/watch?v=mX1-w-J2ik8

stasys        2020-02-19 20:28

Iš teksto sunku suprasti ko norima iš to steigėjo ? Jei tik parašo su sutikimu ..tada teksto kaip ir užtenka . Nesunkios frazės lengvai įsimenančios , paprasti keliami tikslai būti kitokiems ir rasti tuos atsakimus kurie šiandiena kankina nemaža dalį visuomenės . Na tiems kuriems vis dar svarbios idėjos, siūlomos Lietuvai, toks pareiškimas nepadarys įspūdžio ..bet gal tam etape to ir nereikia . Tikslas partija - su juridinio asmens kodu ir tuo faktu kad daugumai konkurentu to nepavyko padaryti ..tai yra suskurti partija naujai neturint jokio buvusio pagrindo .. Prisipažinkime sau , tikslas tikrai vertas dėmesio .Pamatyti ar naujai kuriama dešinės partija sugebės paveržti dešinio rinkėjo elektoratą iš koncervatorių ? vienas esmyniu keliamu klausimu šiandiena . Bukime biedni bet teisingi dešinė per ilgai stovi vietoje ..kažkam laikas žengti į priekį ir sudrebinti tu karbauskiniu pasaulį ..

Abstrakcijos       2020-02-19 20:11

Džiugu, kad ( jei sąžiningai kalbant ,tai VASARĄ , o ne gruodį prasidėjęs) partijos steigimas galop pavasarį atbraška į suvažiavimo dieną...,,Būsiu ne politkorektiškas ir sakysiu atvirai- pranešančiame tekste ,deja,  pilna tuščiažodžiavimo.Tarkim, steigėjų teigimu, pagrindinė Lietuvos problema yra ta, kad {....) šalis neįstengia formuluoti ir išsikelti jokių naujų ambicingų ir prasmingų ilgalaikių strateginių tikslų’‘.  Kaip reikia būti atitrūkus nuo žemės arba drebėti iš baimės dėl pūvančio režimo puolimo už tvirtą tiesos liudijimą, kad nesakyti ADEKVAČIOS TIESOS tautai, jog pagrindinė LR problema (,,vėžinė liga”)- oligarchinė-nomenklatūrinė santvarka (ONS)...Tai nuo jos, o ne dėl str. tikslų neturėjimo, pabėgo milijonas,argi ne Algimantai,Gediminai. Valentinai, Šarūnai ir Ko? ??
V.R. turėjo drąsos tik konstatuoti ir apibūdinti ONS ,,ligą” N kartų savo veikale ,,Opozicija Lietuvoje”, bet toliau vėl pylinėja tibetietišką paslaptingą žodinę mandalą? ....
Jei gydytojas teisingai nediagnozuoja ligos,tai jis nepaskirs ir teisingų  vaistų.Jei adekvatūs NS steigėjai,kuriems linkiu sėkmės, profesūros nenuleis ant žemės,tai amen partijos ateičiai ir reultatams rikimuose…Jei Sąjūdis tokias miglas būtų pūtęs žmonėms,o ne kalbėjęs drąsiai ir tiesiai apie okupacinę santvarką ir nepriklausomybę,tai būtume likę atnaujintoje Rusijos imperijoje…
A.K. Sąjūdžio veteranas

Skrajoja danguje?       2020-02-19 19:31

Sveikinu, kad  ( jei sąžiningai kalbant ,tai VASARĄ , o ne gruodį prasidėjęs) partijos steigimas galop pavasarį atbraška  į suvažiavimo dieną...,,Būsiu ne politkorektiškas ir sakysiu atvirai- pranešančiame  tekste ,deja,  pilna tuščiažodžiavimo.Tarkim, steigėjų teigimu, pagrindinė Lietuvos problema yra ta, kad {....) šalis neįstengia formuluoti ir išsikelti jokių naujų ambicingų ir prasmingų ilgalaikių strateginių tikslų’‘.
  Kaip reikia  būti atitrūkus  nuo žemės arba drebėti iš baimės dėl pūvančio režimo puolimo už tvirtą tiesos liudijimą, kad nesakyti ADEKVAČIOS TIESOS tautai, jog pagrindinė LR problema (,,vėžinė liga”)- oligarchinė- nomenklatūrinė santvarka (ONS)...Tai nuo jos, o ne dėl str. tikslų neturėjimo, pabėgo milijonas,argi  ne Algimantai,Gediminai. Valentinai, Šarūnai ir Ko? ??
V.R. turėjo drąsos tik konstatuoti ir apibūdinti ONS ,,ligą” N kartų savo veikale ,,Opozicija Lietuvoje”, bet toliau vėl pylinėja tibetietišką paslaptingą žodinę mandalą? ....
Jei gydytojas teisingai nediagnozuoja ligos,tai jis nepaskirs ir teisingų  vaistų.Jei adekvatūs NS steigėjai,kuriems linkiu sėkmės, profesūros nenuleis ant žemės,tai amen partijos ateičiai ir rezultatams rikimuose…Jei Sąjūdis tokias miglas būtų pūtęs žmonėms,o ne kalbėjęs drąsiai ir tiesiai apie okupacinę santvarką ir nepriklausomybę,tai būtume likę atnaujintoje Rusijos imperijoje…
A.K. Sąjūdžio veteranas

Abstrakcijos triumfuoja?       2020-02-19 18:42

Lyg galima nusiraminti, kad  ( jei sąžiningai kalbant ,tai VASARĄ , o ne gruodį prasidėjęs) partijos steigimas galop pavasarį atbraška  į suvažiavimo dieną...Bet ,būsiu ne politkorektiškas ir sakysiu atvirai- pranešančiame  tekste ,deja,  pilna tuščiažodžiavimo.Tarkim, steigėjų teigimu, pagrindinė Lietuvos problema yra ta, kad {....) šalis neįstengia formuluoti ir išsikelti jokių naujų ambicingų ir prasmingų ilgalaikių strateginių tikslų’‘.
  Kaip reikia  būti atitrūkus  nuo žemės arba drebėti iš baimės dėl pūvančio režimo puolimo už tvirtą tiesos liudijimą, kad nesakyti ADEKVAČIOS TIESOS tautai, jog pagrindinė LR problema (,,vėžinė liga”)- oligarchinė- nomenklatūrinė santvarka (ONS)...Tai nuo jos, o ne dėl str. tikslų neturėjimo, pabėgo milijonas,argi  ne Algimantai,Gediminai. Valentinai, Šarūnai ir Ko? ??
V.R. turėjo drąsos tik konstatuoti ir apibūdinti ONS ,,ligą” N kartų savo veikale ,,Opozicija Lietuvoje”, bet toliau vėl pylinėja tibetietišką paslaptingą žodinę mandalą? ....
Jei gydytojas teisingai nediagnozuoja ligos,tai jis nepaskirs ir teisingų  vaistų.Jei adekvatūs NS steigėjai,kuriems linkiu sėkmės, profesūros nenuleis ant žemės,tai amen partijos ateičiai ir reultatams rikimuose…Jei Sąjūdis tokias miglas būtų pūtęs žmonėms,o ne kalbėjęs drąsiai ir tiesiai apie okupacinę santvarką ir nepriklausomybę,tai būtume likę atnaujintoje Rusijos imperijoje…
A.K. Sąjūdžio veteranas

Inteligentai       2020-02-19 18:29

visai atitrūkę nuo visuomenės, o ji pavojinga pakrypusi Rusijos pusėn.

Ar profesūra gali būti adekvati?       2020-02-19 18:27

Džiaugiuosi, kad NS ( jei sąžiningai kalbant ,tai VASARĄ , o ne gruodį prasidėjęs) partijos steigimas galop pavasarį atbraška  į suvažiavimo dieną...,,Būsiu ne politkorektiškas ir sakysiu atvirai- pranešančiame  tekste ,deja,  pilna tuščiažodžiavimo.Tarkim, steigėjų teigimu, pagrindinė Lietuvos problema yra ta, kad {....) šalis neįstengia formuluoti ir išsikelti jokių naujų ambicingų ir prasmingų ilgalaikių strateginių tikslų’‘.
  Kaip reikia  būti atitrūkus  nuo žemės arba drebėti iš baimės dėl pūvančio režimo puolimo už tvirtą tiesos liudijimą, kad nesakyti ADEKVAČIOS TIESOS tautai, jog pagrindinė LR problema (,,vėžinė liga”)- oligarchinė- nomenklatūrinė santvarka (ONS)...Tai nuo jos, o ne dėl str. tikslų neturėjimo, pabėgo milijonas,argi  ne Algimantai,Gediminai. Valentinai, Šarūnai ir Ko? ??
V.R. turėjo drąsos tik konstatuoti ir apibūdinti ONS ,,ligą” N kartų savo veikale ,,Opozicija Lietuvoje”, bet toliau vėl pylinėja tibetietišką paslaptingą žodinę mandalą? ....
Jei gydytojas teisingai nediagnozuoja ligos,tai jis nepaskirs ir teisingų  vaistų.Jei adekvatūs NS steigėjai,kuriems linkiu sėkmės, profesūros nenuleis ant žemės,tai amen partijos ateičiai ir reultatams rikimuose…Jei Sąjūdis tokias miglas būtų pūtęs žmonėms,o ne kalbėjęs drąsiai ir tiesiai apie okupacinę santvarką ir nepriklausomybę,tai būtume likę atnaujintoje Rusijos imperijoje…
A.K. Sąjūdžio veteranas

Ar profesūra nusileis ant žemės?       2020-02-19 18:10

Džiaugiuosi, kad  ( jei sąžiningai kalbant ,tai VASARĄ , o ne gruodį prasidėjęs) partijos steigimas galop pavasarį atbraška  į suvažiavimo dieną...,,Būsiu ne politkorektiškas ir sakysiu atvirai- pranešančiame  tekste ,deja,  pilna tuščiažodžiavimo.Tarkim, steigėjų teigimu, pagrindinė Lietuvos problema yra ta, kad {....) šalis neįstengia formuluoti ir išsikelti jokių naujų ambicingų ir prasmingų ilgalaikių strateginių tikslų’‘.
  Kaip reikia  būti atitrūkus  nuo žemės arba drebėti iš baimės dėl pūvančio režimo puolimo už tvirtą tiesos liudijimą, kad nesakyti ADEKVAČIOS TIESOS tautai, jog pagrindinė LR problema (,,vėžinė liga”)- oligarchinė- nomenklatūrinė santvarka (ONS)...Tai nuo jos, o ne dėl str. tikslų neturėjimo, pabėgo milijonas,argi  ne Algimantai,Gediminai. Valentinai, Šarūnai ir Ko? ??
V.R. turėjo drąsos tik konstatuoti ir apibūdinti ONS ,,ligą” N kartų savo veikale ,,Opozicija Lietuvoje”, bet toliau vėl pylinėja tibetietišką paslaptingą žodinę mandalą? ....
Jei gydytojas teisingai nediagnozuoja ligos,tai jis nepaskirs ir teisingų  vaistų.Jei adekvatūs NS steigėjai,kuriems linkiu sėkmės, profesūros nenuleis ant žemės,tai amen partijos ateičiai ir reultatams rikimuose…Jei Sąjūdis tokias miglas būtų pūtęs žmonėms,o ne kalbėjęs drąsiai ir tiesiai apie okupacinę santvarką ir nepriklausomybę,tai būtume likę atnaujintoje Rusijos imperijoje…
A.K. Sąjūdžio veteranas

Kas inicijuoja?       2020-02-19 17:51

Jei Radžvilas, tai tegu prideda pažymą iš Parko 1

Kas inicijuoja?       2020-02-19 17:48

Neaišku, su kuo turime reikalą. Jei Radžvilas, tai tegu prideda spravkę iš Parko 1

Lietuviškoms jp       2020-02-19 17:41

Eik į cirką arba beprotnamį- ten tau ir vieta

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-19 17:36

Antikonstituciniu būdu suėjusiųjų į seimą ir beveik tris dešimtmečius veikusiųjų partijų sunkių padarinių tvarkymui, Nacionalinio susivienijimo programoje bei svarbiausių veiksmų plane turėtų būti:

- seimo rinkimų įstatymo keitimas (nes esamasis nedera su konstitucija, nes sąrašinių negali būti seime). Jau 7 seimai yra antikonstituciniai ir visos seimo partijos turi būti išjungtos (išformuotos, ...) už (nusikalstamą) antikonstitucinę veiklą. Tokio tikslo įgyvendinimui, tartis su Jonu Ramanausku. Jo el paštas - .(JavaScript must be enabled to view this email address)

- 47 konstitucijos straipsnio pirminio pavidalo patvirtinimas (atstatymas). Žemė piliečiams, o ne užsieniečiams. Tai padaryti l lengva, paskelbus Tautai apie 7-ių antikonstitucinių (neteisėtų) seimų veiklą;

- Tautos budelių komunistų išjungimas (iš politikos), pasmerkiant komunistų partiją. Partizanų tikslas buvo - išjungti komunistus. Kai nepavyko mums padaryti to iki šiol, tai ir vargstam. 

- įpatingosios (nepaprastosios) padėties paskelbimas (Tautai telkti), sunaikinto ūkio tvarkymui (lito susigrąžinimui, ...). Tik susitelkusi Tauta yra pajėgi tai (pa)daryti, o ne partija;

- okupuoto Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto padėties keitimas su rusų kariuomenės išprašymu bei administravimo perėmimu iš Rusijos (remiantis okupantų Molotovo Ribentropo paktu, bei kitais istoriniais šaltiniais). Jei būtų buvęs išprašytas okupantas iš Karaliaučiaus, tai nebūtų buvęs okupuotas Ukrainos Krymas. Visuotinis nepakantumas okupantams.

Pakelkim galvas, lietuviai! (Sukilimas)

Be Lrt, sukilimas – netikras.
_________________________________
Priedas 1. Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje.
Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.

Priedas 2. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Prakeiktasis trisdešimtmetis palengvina vis dar neįvykdytos liustracijos įgyvendinimą. Per 30 metų išsiryškino visi Tautos bei Lietuvos priešai (komunistai, kgb’istai, stribvaikiai, ...), kuriuos galima išjungti (iš politikos, iš teisės tarnybų, iš verslo darymo, ...) vienu ypu ir pradėti kurti laimingos Tautos svajonių valstybę – Lietuvą.
Mūsų ginklas – konstitucija pirminio pavidalo (neperrašinėta).

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-02-19 17:25

Sąjūdis 2 (sukilimas)
_______________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 vasario 19

fdassaadas       2020-02-19 17:22

Gal bus už ką balsuoti. Dabar nėra už ką man balsuoti, nes konservatoriai yra visiškai išsigimę. Apie kitus nėra net ko šnekėti

Pupaikė       2020-02-19 17:08

su vadu Radžvilu toli nenueisit .

valio       2020-02-19 16:36

Ačiū, kad esate. Tikrai verta pabandyti. Svarbiausias nuskambėjęs dalykas yra nepasiduoti nevilčiai. Kaip aš sakau, pralaimėti visada spėsime.

Žinot,       2020-02-19 16:23

kad visa tai “Čėpucha”.

...       2020-02-19 16:09

Džiaugiuosi ♥

T0mas J.       2020-02-19 16:05

Tik nesugalvokit įmantraus pavadinimo.  Žodžiai iš 6 ir daugiau skiemenų pavadinime nepriimtini. Pavadinimas turi būti paprastas, nepretenzingas ir lengvai ištariamas net neišsilavinusiam žmogui.
Nesistenkit į pavadinimą sudėt pusę partijos programos.
Nuoširdžiai linkiu sėkmės!

Vacys       2020-02-19 15:50

Sukursime “NS”. Nebūkim pesimistai, tik reikalinga daugelio pagalba, vieni vadai aišku nesugebės. Tad į darbą visi kam brangus “Sajūdis”. Mažiau verkšlenkim, daugiau aplink save skleiskime informaciją apie NS. Juk kuriama partija tikrai bus krikščioniška ir patriotinė. Visos kitos partijos stiprokai apsamanojo. Pagarba inteligentams patriotams kurie išdrįso visaip smerkiami ir puolami pakilti į žygį.

Keista       2020-02-19 15:15

Kokių grupuočiu pagrindu kuriamas susivienijimas, panašu į verkšlenimą liūdna praeitimi.Ar tik čia ne rinkiminis triukas

Klausimas NS vadams       2020-02-19 14:34

teigiate, kad per mažiau nei du šimtus metų Lietuva patiria trečią egzistencinę krizę kaip pirmas dvi nurodydami XIX a. antrą pusę ir XX a. antrą pusę. Prašytume tamstų konkrečiau paaiškinti ką reiškė XX a. antros pusės egzistencinė krizė, kai būtent šiuo laiku Lietuva išaugo demografiškai beveik trečdaliu. Aukštųjų mokyklų skaičius šalyje patrigubėjo, o studentų ir įgijusių aukštąjį išsilavinimą žmonių išaugo dešimtimis kartų. Lygiai taip keitėsi situacija sanitarijoje ir medicinoje. O ir grynai kultūriškai (teatras, opera, kinas, spauda, grožinė literatūra, etc.) nueita nemažai nepaisant sovietinio teroro ir represijų. Kita vertus, kodėl nutylite XVIII a. krizę, kuri buvo ilgiausia, žiauriausia ir totaliausia: pradedant 1709–1711 m. maru po kurio lietuvių populiacija pietryčių Lietuvoje,Žemaitijoje sunyko vidutiniškai perpus, o Mažojoje Lietuvoje apie 60–80 procentų.......  ir baigiant visiškai nustekentu šalies ūkiu amžiaus pabaigoje, absurdo lygį pasiekusią baudžiavinę sistemą ir galų gale pasidavimą Rusijai?

Jota       2020-02-19 14:11

Man labiausiai kelia nerimą mintis, jog gali mirti lietuvių kalba, seniausioji kalba pasaulyje.

Labai reikalinga        2020-02-19 14:04

ši jėga.Nors dar yra klaustukų dėl tikslios jos pasaulėžiūros.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.