Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Kultūros, kalbos, istorijos politika

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Tiesos.lt siūlo   2020 m. birželio 24 d. 21:06

35     

    

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo ir Generalinės prokuratūros tyrimo, kuriuo būtų įvertinta, ar Vilniaus mero sprendimu valstybinę Lukiškių aikštę paversti pliažu nebuvo pažeistas viešasis interesas ir viršyti mero įgaliojimai. Partijos teigimu, R. Šimašiaus pliažas Lukiškių aikštėje subtiliai atkartoja Vakarų šalyje siautėjančių ir paminklus griaunančių komunistų veiksmus, o pamatinis to siekis yra trinti iš viešosios erdvės bet kokius valstybingumo, istorinės atminties ir valstybinės sąmonės ženklus.

„R. Šimašiaus sprendimas kurti pliažą pagrindinėje valstybinėje aikštėje, kuri aukščiausiu lygiu skirta Žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimui įamžinti, yra tobulas mūsų svarbiausių erdvių išvalstybinimo ir subuitinimo pavyzdys. Visai kaip ir šiuo metu Vakaruose siautėjančios ANTIFA ir kitų komunistinių grupuočių veiksmuose, mero sprendimu siekiama paslėpti bet kokias mūsų valstybės kūrimo ir laisvės kovų atminties apraiškas, padėti visiems kuo greičiau užmiršti istoriją, kartu su ja – tautinės valstybės pajautą ir tapatumą. Dažnai net nesąmoningai vykdomas pokariu neomarksistų, ypač H. Marcuse, suformuluotas ir per universitetus išpopuliarintas planas nutraukti tautinių valstybių gyvavimą. Ne atsitiktinumas, kad Vakaruose socialistai, o Lietuvoje tariami liberalai, visi savaip sukilo į kovą prieš savo valstybių tėvus-kūrėjus, iškiliausias asmenybes ir laisvės kovotojus. „Pasaulį naują pastatysim“ ideologija reikalauja, kad kuriant jų išsvajotą „pasaulį be tautų ir sienų“ ankstesnio valstybingumo neliktų nė ženklo. Vienintelis skirtumas tas, kad Vakarų šalyse šiandien jau drįstama tą daryti brutaliai, o Lietuvoje kol kas elgiamasi atsargiai, statomi tai kalnelis, tai čiuožykla, tai pliažas – bet kas, kad tik padėtų pamiršti politinę istorinę aikštės reikšmę ir pasinerti buitinėje kasdienybėje“, – situaciją komentavo Nacionalinio susivienijimo pirmininkas profesorius Vytautas Radžvilas.

Nacionalinis susivienijimas atkreipia dėmesį, kad pliažo atidarymui Lukiškių aikštėje pasirinkta simbolinė data – Birželio sukilimo metinės. Tiek meras, tiek jį palaikanti visuomenės dalis ne kartą išreiškė priešiškumą Birželio sukilimo organizatoriams, smerkė jų tariamą antisemitizmą ir vaidmenį Holokauste, o pats meras galiausiai inicijavo ir šio sukilimo organizatoriaus pulk. Kazio Škirpos bei žuvusio už Lietuvos laisvę Sukilimo dalyvio Jono Noreikos atminimo ženklų pašalinimą iš Vilniaus viešųjų erdvių. Dar anksčiau Vilniaus meras padarė viską, kad Lukiškių aikštėje nebūtų statomas Vyčio monumentas, kurį tiek apklausose, tiek savivaldybės balsavime palaikė visuomenė. Partijos teigimu, tai rodo nuoseklias mero pastangas trinti laisvės kovotojų atminimą, o per jį ir valstybinę sąmonę visuomenėje.

Kaip viešai pasakė pati R. Šimašiaus patarėja ir Laisvės partijos kandidatė Ieva Pakarklytė, „Lukiškių aikštės vienas iš rekonstrukcijos tikslų ir buvo nuimti tą sunkų politinį krūvį. Kad tai taptų miestiečių susibūrimo, bendravimo ir laisvalaikio vieta“. Tačiau visų Vakarų Europos sostinių aikštės liudija, kad valstybingumas ir politiškumas viešose erdvėse puikiausiai dera su jų gyvybingumu, piliečių būrimusi ir bendravimu šiose erdvėse. Aikščių ir kitų erdvių išpolitinimo tikslas tad visai kitas – piliečių istorinės ir valstybinės sąmonės naikinimas, bukinant žmones kuo buitiškesne aplinka, be nuorodų į valstybės praeitį, bendrą ateitį ir valstybę apskritai.

Partija atkreipia dėmesį, kad dirva tokiems antivalstybiniams pokyčiams ir jų palaikymui visuomenėje ilgą laiką buvo ruošiama šalies žiniasklaidoje, mokyklose ir universitetuose. Atsakomybė už tai, kad dalis visuomenės šiandien priima ir net nori sostinės išpolitinimo ir valstybingumo šaknų nutraukimo, tenka kosmopolitinio viduriniojo ir universitetinio ugdymo sistemos kūrėjams. Skubiai pareikalavus Vilniaus mero politinės atsakomybės, ilgesnėje perspektyvoje būtina užtikrinti, kad Lukiškių aikštėje iškiltų visuomenės palaikymą turintis Vyčio monumentas, o švietimo sistema vėl ugdytų Lietuvos valstybės ir lietuvių tautos patriotus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ten kažkas       2020-06-27 19:02

Tapino pasigedo smile . Gal verčiau paprašykite kiaulę bulves nuravėti.

Šiek tiek keista, bet       2020-06-27 18:00

NS labai teisingai kvalifikuoja Š.mero veiksmus ir teisėtai reikalauja už juos atpildo. Įtartinai tyli, gal vis dar gromuliuoja mintyse tą didelę smėlio dėžę oficialios valstybinės institucijos: Prezidentūra, Seimas, Vyriausybė, pagaliau, teisėsauga.

stasys        2020-06-26 22:39

panašu kad idėjos kaip kovoti su staska baigėsi . Jei ‘vaginalijos’ nepadeda teks grįžti prie seno .. taisant rašybos klaidas smile

na negerai elgies ,pilieti staska       2020-06-26 20:20

staskos žodis visur turi būt paskutinis. Eik gult ,kūtvėla neraštingas : “.. serga idėjinę impotencija..” Idėjine , įnagininko linksnyje rašytina “idėjine”, o ne “idėjinę”. Už kelių žodžių - net dvi grubios gramatinės….Bet tokiam nachalui - tai nė motais.Fuuuu

stasys        2020-06-26 12:28

- tik nereikia taip jautriai reaguoti . Paprasčiausiai patikrinau koks čia šiltas “linksmuolis” taip aršiai visiems patarimus dalina . Užgauti žmogų nėra sudėtinga o va priversti įsiklausyti jau kitas reikalas . Galima R.Šimašių peikti ir bus dėl ko , bet viename Jis yra teisus ..visos didžiosios partijos serga idėjinę impotencija ir vargiai kas būtu iš Seimo pastebėjęs ta pačia diena jei tas pliažas butu šalia Seimo rūmų įrengtas po jo langais .

Paulius       2020-06-26 11:09

šiaip jau rašinėtojams apie apatiniuosius vartus, kaip pasakytų induistai, (ach ta nelaiminga fiksacija vėlyvosios kūdikystės analinėje fazėje) neatsakinėju. Tačiau vis tik, šį kartą pabandysiu pagelbėti patarimu:  kilus norui eilinį kartą išlieti savųjų giliųjų psichikos sluoksnių turinį, pasistenkite bent įtaikyti į temą. Paprasčiau sakant - suprasti apie ką apskritai kalbama. Nors, antra vertus, labai suprantamas troškimas bet kokia kaina išlieti savo giluminį turinį..

stasys        2020-06-26 8:08

Paulius   2020-06-25 18:53 >  ,- rašykite feljetonus ir pieškite karikatūras .  Jus artistas . Jei jau taip skauda ..pakelkite užpakalį nuo sofkutės ir rinkitės Lukiškių a. mitinguoti ir gąsdinti vaikučiu su mamytėmis .  Politinis aklagatvis kuriame atsidūrė Lukiškių a. su visa savo istorine atmintimi turėjo iškrėsti tokį pokštą to mero asmenyje .  Kartais reikia to mažmožio stumtelėti didžius įvykius . Taip kad jau žinome kuo virs aikštė jei tam tikros politinės jėgos ir toliau stabdys Lukiškių a. rekonstrukcijos galą .. Ne visada yra taip kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio o ir R.Šimašiu laikyti kvailio kailyje būtu neteisingas vertinimas . Mastykite galva o ne užpakaliu .

to LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-06-25 19:58

O norėtum, kad čia būtų Žečpospolita?

Pauliui       2020-06-25 18:58

100 % !

Paulius       2020-06-25 18:53

ne „atsistatydinimo“ reikalaukite. O rašykite visur kur tik įmanoma straipsnius, feljetonus apie šitą „miesto galvą“ ir jo nesubrendėlių komandą imituojančią „darbą“, apie „lėšų stoką“ gatvių lopymui ir tvarkymui bei tų pačių „stokojamų lėšų“ švaistymą užliejant asfaltu žaliuosius plotus ir kaip pasekmę - kasmet ištinkančias „šimtmečio liūtis“, „nesavanaudišką“ pagalbą agnei tvarkant sandėliukus bei kitus beprotiškus „projektus“ Kalkite viešai ir ne viešai tą peraugusį nesubrendėlį g taškų ir beačų autorių parodydami visą jo pakazuchinės (kaip niekad tinka sovietinių laikų samprata) veiklos idiotiškumą. Nes panašu, niekas jau ir nebesupranta viso šito piemens „vadovavimo“ kenkėjiškumo ir „darbų“ idiotizmo masto. Labiausiai juos veikia ne „reikalavimai atsistatydinti“, o viešas išjuokimas ir neįgalumo iliustravimas

apšiko Vilnių ir vilniečius       2020-06-25 18:19

o gal jie tik tiek ir verti?

Dalia       2020-06-25 17:23

Reiketu issiaiskinti ar si nesamone Lukiskiu aiksteje padaryta Vilniaus tarybos sprendimu ar Simasiaus vienvaldisku sprendimu.Ir kur pagaliau musu sviesuomene,kur Tapinas kodel nesiima jokiu akciju:parasu rinkima pries sia nesamone,peticiju,susirinkimu.Ech kur Sajudzio buve veikejai?Negi jie nemato ka tas glusas isdarineja,juk yra Vilniuje papludimiai tai ne reikia tokio akibroksto.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-06-25 17:09

Teksto autorei, -iui su nr 2020-06-25 13:00
Jau 7 suėjimai (seimai) - apsišaukėlių seimai, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, kai sąrašinių negali būti seime. Reikalingas vado atsišaukimas į Tautą, skelbiantis:
- visuotinio sukilimo pradžią;
- atitinkamus dokumentus griežtos konstitucinės tvarkos įvedimui (išvaromos Tautos susigrąžinimui, naikinamos Lietuvos valstybės atstatymui, ...).
____________________________
Lietuva - tvirtovė

>>>       2020-06-25 17:05

Tai kad tas “Vilniaus” jaunimas dauguma yra suvažiavėliai iš Bezdonių, Pamakščių ir kitokių Kolobibiškių.
Vakarykščiam fermų ir runkelių laukų lopui bele kokį blizgutį rodant jau “modiarnu”.
Tokie iš visų pakraščių atsibastėliai negyvena Vilniuje. Ta publika sugužėjo vartoti Vilnių.
Po to išspjaus kaip iškramtytą gumą.

Bet Vilniaus jaunimas       2020-06-25 16:36

to nereikalauja - jam jis geriausias visų laikų meras. Myli visą pasaulį, ką čia kokia tai Lietuva.

Vietoje visų "reikia"       2020-06-25 13:43

NS pirmininkui reikia įpareigoti bet kurį raštingą bendrapartietį, kokį savo padėjėją, ar sekretorę partijos ar savo vardu surašyti paprastą pareiškimą miesto prokuratūrai apie aikštės išniekinimą ir nusiųsti registruotu laišku. Ir palaukti atsakymo.

Fox News       2020-06-25 13:37

Sumer of Love - štai šios vasaros slaptažodis.
https://www.youtube.com/watch?v=UxNV7JaxpLk

Kis       2020-06-25 13:28

taip ir parasykite,kad judosius isniekino dar karta tautos sventas vietas.Kam jis tarnauja?Varykite ant triju raidziu si isverstaskuri,jeigu dar ne baisiau.Kas sostineje gali rinkti toki suskreteli?

,,Reikalauja"!       2020-06-25 13:00

Tai eikit į Seimą, kalbėkit su Valstiečiais, su Lenkais, gal kokiais Tvarkiečiais, su Puteikiu… Burkit visus. Tarkitės, ką daryti, reikalaukit JUOS imtis veiksmų. Ir skubiai. Nes iki rudens tos karvutės pripras ten tvarsytis ir tikrai balsuos už KGB vaikučius. O jūs savo reikalavimais galėsit rudenį židinius pasikurti. Gana pūstis ir vaizduotis, kad visi mato jūsų aureoles. Nemato! Ir nepamatys, kol nepakelsit sėdimųjų nuo sofų. Jei, žinoma, dar yra pajėgiančių pakelti… Kartais abejoju.

ah1       2020-06-25 12:25

nebus maidano/aikštės nebus “maidano”.  Pliažas nuo puoli žemėn ir priguli-guli/liažeš. Tik prieš ką gulamasi?

Galime        2020-06-25 12:10

čia plakti liežuviais ir barškinti klavišais, bet Vilniuje tikrai neatsiras bent 20-30 Astrų, kurios padarytų tą smėlį netinkamą ten toms karvėms tvarsytis. O šimašinis ir dar kartą bus išrinktas, nes ir vėl dėl mero posto susipeš keliasdešimt ,,vienintelių” -iausių. Nėra Vilnių vienijančios idėjos. Laikas sostinę grąžinti į Kauną.

Elena       2020-06-25 11:25

tai partiją, už kurią balsuosiu. Tai partija, kuri gina pamatines vertybes, kuri labai aiškiai suvokia, kas vyksta Lietuvoje ir pajėgi suvaldyti tyčia keliamą chaosą.

Namas ant uolos       2020-06-25 10:14

“Kiekvieną kartą, kai žmogus pakyla už idėją, norėdamas palengvinti kitų likimą ar kovoti prieš neteisingumą, jis tarsi siunčia tolyn vilties kupiną vilnį. […] Tos vilnys sudaro srovę, kuri gali sugriauti stipriausią priespaudos bei pasipriešinimo sieną “(Robertas F. Kenedy).
    Nesunku suprasti visus Jėzaus pamokymus, daug sudėtingiau juos įgyvendinti. Baigdamas Savo pamokslą nuo Kalno, Jėzus paaiškino, kaip skiriasi žmogaus, kuris vykdo Dievo įsakymus,  gyvenimas nuo paiko žmogaus gyvenimo, kuris tik klauso pamokymų, juos pritaiko kitam, bet pats jų nevykdo.
Žmonių gyvenimus galime palyginti su dviem pastatais – namais, šeimomis. Išoriškai abu namai mažai kuo skiriasi. Tereikia pažvelgti į jų pamatus. Vienas pastatytas ant uolos, tai yra ant Kristaus (žr. 1 Kor 3, 11); šio statinio pamatai giliai įkasti į žemę (žr. Lk 6, 48). Kitas namas pastatytas ant smėlio, tai yra remiasi į žmogiškuosius jausmus, į žmogaus kasdienybę. Juos būtų galima net supainioti su tikėjimu, kol nėra patirta išbandymų. Bet štai, prapliupo liūtys, ištvino upės, pakilo vėjai ir daužėsi į tą namą, ir jis sugriuvo, o jo griuvimas buvo smarkus (Mk 7, 27). Ir antrojo namo nebeliko! Pirmojo namo statytojas vadinamas išmintingu žmogumi, o antrojo – paiku.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-06-25 10:00

Kai komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai labai didelis pavojus Tautai bei Lietuvai (pavojus nacionaliniam saugumui).
Todėl, dabar, reikalingas NS reikalavimas - Gitanui Nausėdai atsistatydinti.

______________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų
2020 birželio 23

Prašalietis       2020-06-25 8:40

Ši prieš Seimo rinkimus susibūrusi NS publika, su tikslu užimti bent vieną Seimo taburetkę, su tokiu “patriotiniu, ginančiu viešą interesą” pareiškimu, tikisi ką nors pešti per Seimo rinkimus… 32 proc. Lietuvos žmonių gyvenančių ant ir žemiau lietuviškos skurdo ribos, ši NS “politinė” publika laiko visiškais idiotais “psichoanalitiškai"sapaliodama apie žmonių poilsio įrengimą Lukiškių aikštėje, kaip “trynimą iš viešos atminties bet kokius valstybingumo, istorinės atminties ir valstybinės sąmonės ženklu”. Tik lansberginiame lietuviškame durdome 21a. vietiniai “patriotiniai akademiniai intelektualai” gali eiliniams žmonėms primityviai stumti pačių kuriamus padavimus ir legendas apie Lukiškių aikštės “šventumą” priklausomą, kas yra ar bus pastatyta ar įrengta. Bunkerio įrengimas Lukiškių aikštėje, Lukiškių aikštės “šventumą didintų”.... Žmonių poilsio vietos vasaros laikotarpiu įrengimas yra Lukiškių aikštės “šventumo išniekinimas, valstybinių šaknų nutraukimas, sostinės išpolinimas”... Neišsivaikščioję balsavimo teisę turintys durniai: Kas už? Kas prieš?... Išeini į gatvę, apsidairai aplinkui, bandai pamatyti šiandieninei"tautinei akademinei šviesuomenei apsireiškusį“Lukiškių aikštės “šventumą, joje esančias valstybės šaknis, neseniai atsiradusius Lukiškių aikštės, miškelyje bunkeriuose slėpusiusiuosius nuo raudonų lietuviškų šėtonų šventuosius( buvusius žydukų specialistus Škirpą, Noreiką-Vėtrą ir daug daug kitų), paklausai ” netautinio ir nepatriotinio” vėjo ošimo, paukščių čiulbėjimo, lapų šlamėjimo ir supranti, kad supantis pasaulis ir realybė nieko bendro neturi, kaip ją piešia savo pareiškimuose ir savo “psichoanalitinėse” primityviose kalbose “tautiniai, patriotiniai, provakarietiški, pro tautiniai, pro pro…intelektualai” besigrūdantys atsisėsti ant Seimo taburetkių... ir po 20 metų eilinį kartą savo akimis įsitikini, kad savo laiku sakydamas kas yra kas, a.a. V. Petkevičius kaip į vandenį žiūrėjo…

Vaizdelis toks,       2020-06-25 8:31

“Jurgeli meistreli, mokyk savo vaikus, o mes vaikai taip darykim, kaip Jurgelis moko”.

Mūsų Jurgelis - NC, kuris daug kalba, bet praktiškai nieko nedaro. Na, nėra darbų pavyzdžių. Taip daug kalba, gal ir gerai kalba, bet ... na, praktiškai, kaip visa tai įgyvendinti, mums neparodo, tad ir męs, Jurgelio vaikai, atliepiame ir gausiai pasisakome, tik ...  visiškai nepriimame kaltinimų, kad neiname protestuoti ir veikti.

Reikia, reikia, reikia,       2020-06-25 7:51

reikia ir t.t. ir t.t. Patikėsiu tik tais, kurie darbais rodo kitiems pavyzdį, o ne tik rėkauja ant bačkų užlipę.  Parodykite savo darbus, o ne žodžių žaismą.

Pastaba       2020-06-25 7:24

Pliažą Lukiškių aikštėje reikia panaikinti, Kazio Škirpos alėjos pavadinaimą atstatyti, o Šimašių pašalinti iš mero pareigų, kurių jis nesugeba atlikti.

stasys        2020-06-25 7:19

Na NS paprašė R.Šimašiaus atsistatidinti, aš be abejo palaikau ta įdėja , tik lieka neaišku ar visa tai laiku ir vietoje ? Po Seimo rinkimu , kai bus aiški jo galutinė sudėtis tada taip o šiaip tai tik žodžiu laidymas gatvėje ir nieko daugiau . Tam kad atgauti Lietuvos sostinės pilna kontrole Lietuvos visuomenei reikia kad Seimo rūmuose neliktu mūkiančiu politikų be konkrečios partinės registracijos vietos . Va Pranskietis tapo liberalų , prieš ateinančius Seimo rinkimus . Žinokit niekada negalėjau to net įtartį , gyveni ir mokaisi pastebėti svarbias smulkmenas ..

išeitis       2020-06-25 6:22

tuoj beverčių reikalavimų ir peticijų bus daugiau nei smėlio smilčių.
jais ir užklosim neįgalumo gėdą.

tskant       2020-06-25 6:20

Trept trep kojele, škia

step-2       2020-06-25 6:09

jeigu shimashius nesureaguos, tada…
tada mes verkšlensim ir plekšnosim ausimis sau per veidus.

kas toliau...       2020-06-25 6:09

bus proga NS išvadinti antisemitais, holokausto sukelėjais ir vykdytojais, homofobais, atsilikusiais, raganų medžiotojais ir t.t.
šimašių remia visos Jungtinės teisėsaugos pajėgos (stribvaikiai ir kgbistai)

Šūdmašius       2020-06-25 6:07

Sureagavau.
Jau paskambinau Tiapkinui.
Tas tuoj atvažiuos, paims tą “reikalavimą” ir ... ūžkas pliažo smėlyje.
Tiapkinas yra specas pakasti popierėlius.
Vikrus kaip katinas.

Al.       2020-06-25 1:25

Na, Meras šio reikalavimo, tikriausia, nepaklausys. Kas toliau? Kiek žingsnių numatėt į priekį?


Rekomenduojame

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.