Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Partijos

Nacionalinis susivienijimas reikalauja atšaukti „Globalią Lietuvą“, nutraukti cenzūrą LRT ir atskleisti KGB bendradarbius (papildyta video)

Tiesos.lt siūlo   2020 m. kovo 8 d. 10:26

48     

    

Nacionalinis susivienijimas reikalauja atšaukti „Globalią Lietuvą“, nutraukti cenzūrą LRT ir atskleisti KGB bendradarbius (papildyta video)

Pro Patria

Kovo 7 dieną sostinės „Karolinos“ viešbutyje įvyko politinės partijos „Nacionalinis susivienijimas“ steigiamasis suvažiavimas. Sausakimšoje salėje susirinko 462 delegatai, o su įgaliojimais suvažiavime buvo atstovaujami 2312 steigėjų.

Suvažiavimas pritarė partijos steigimui, pavadinimui „Nacionalinis susivienijimas“, patvirtino bendrąją partijos programą, įstatui, išsirinko pirmininką, pavaduotojus ir kolegialius valdymo bei priežiūros organus. Partijos pirmininku išrinktas vienas Sąjūdžio kūrėjų filosofas prof. Vytautas Radžvilas, pavaduotojais patvirtinti buvęs VU prorektorius doc. Kęstutis Dubnikas ir politologas, VU doktorantas Vytautas Sinica. Atsakinguoju partijos sekretoriumi suvažiavimas išrinko Arną Simutį.

„Turbūt nereikia ir sakyti, kad manęs čia nebūtų, jei ne Vytautas Radžvilas. Nebūtų „Pro Patria“ sambūrio, nebūtų forumų ir viso to judėjimo už Lietuvos prisikėlimą iš sąstingio, per kelis metus atvedusio iki šios akimirkos. Dauguma jūsų prisijungiate dabar ir jame anksčiau nedalyvavote, tačiau neabejoju, kad jei ne Vytautas Radžvilas, šiandien paprasčiausiai nebūtų prie ko prisijungti“, – sakė V. Sinica siūlydamas V. Radžvilo kandidatūrą.

Partijos valdybos nariais išrinkti režisierius Gaudentas Aukštikalnis, diplomatas Algis Avižienis, istorikė prof. Rasa Čepaitienė, chemikas prof. Vytautas Daujotis, Giedrius Gataveckas, gydytoja Daiva Jakubonienė, Dalius Pranas Juodeikis, chemikas Martynas Katelynas, politologas dokt. Marius Markuckas, edukologė dokt. Ingrida Mereckaitė, politologas Tomas Matulevičius, aplinkosaugininkas prof. Romas Pakalnis, inžinierius Mindaugas Patlaba, dizainerė Agnė Paulėkienė, istorijos mokytojas Robertas Ramanauskas, verslininkas ir publicistas Algimantas Rusteika, verslo konsultantas Almantas Stankūnas, filosofas dr. Laisvūnas Šopauskas, politologas Valentinas Žemgulys.

Visi valdybos nariai kartu yra ir tarybos nariai. Be jų, tarybos sudėtyje yra dar 40 tiesiogiai suvažiavimo išrinktų narių, tarp kurių rezistentas Petras Plumpa, signatarai Irena Andrukaitienė, Romas Gudaitis ir Algimantas Sėjūnas, istorikas prof. Jonas Vaičenonis, fizikas prof. Kęstutis Jarašiūnas, keliautojas ir rašytojas Šarūnas Jasiukevičius, kalbininkė prof. Jūratė Laučiūtė ir daugelis kitų, į Nacionalinio susivienijimo telkimąsi jau aktyviai įsitraukusių regionų atstovai.

Suvažiavimas priėmė tris rezoliucijas. Pirmąja reikalaujama atšaukti globalios Lietuvos strategiją „Lietuva 2030“, kuri tik skatina emigraciją ir tautos išnykimą. Vietoje jos reikalaujama priimti naują strateginį dokumentą, kurio tikslas būtų lietuvių tautos išlikimas savo nepriklausomoje valstybėje. Kita rezoliucija buvo reikalaujama reformuoti LRT, įtvirtinti žodžio laisvės, nešališkumo ir objektyvumo principus, atsisakyti faktinės savicenzūros ir „teisingų“ pašnekovų atrankos LRT eteryje. Galiausiai trečioje rezoliucija kvietė „užtikrinti visos turimos patikimos informacijos apie prisipažinusius ir neprisipažinusius KGB bendradarbius paviešinimą“ bei „sukurti proporcingumo ir protingumo principus atitinkantį Komunistų partijos ir sovietinių saugumo struktūrų pareigūnų liustracijos modelį, parengti ir priimti jį atitinkančius įstatymus.“

„Prisipažinusių KGB bendradarbių paviešinimas nėra ir negali būti laikomas „valstybės pažado savo piliečiams sulaužymu“, nes, pirma, Lietuvos valstybė įsipareigojo neatskleisti prisipažinusių KGB bendradarbių tapatybių 15 metų nuo tai reglamentuojančio įstatymo priėmimo. Tuo pačiu Lietuvos valstybė įsipareigojo visai Lietuvos visuomenei, kad praėjus nustatytam 15 metų terminui prisipažinusių KGB bendradarbių tapatybė bus atskleista. Be to, kiekvienas teisės aktas sukuria visuomenės lūkesčius apie galiojančią teisinę aplinką ir todėl yra „valstybės pažadas savo piliečiams“. Tačiau valstybė, nors ir sukūrusi lūkesčius esamais teisės aktais, visada išsaugo teisę juos keisti. Įstatymo kaip pažado traktavimas yra apskritai klaidingas“, –argumentuojama rezoliucijoje.

propatria.lt

* * *

Steigiamajame partijos „Nacionalinis susivienijimas“ suvažiavime buvo priimtos kelios rezoliucijos.
Prof. Algis Avižienis pristatė rezoliuciją, kviečiančią stabdyti globalios Lietuvos strategijos „Lietuva’2030“ vykdymą:

 


Vytautas Sinica pristatė rezoliuciją „Dėl istorijos politikos ir KGB“:

 


Jūsų dėmesiui siūlome partijos „Nacionalinis susivienijimas“ pirmininko prof. Vytauto Radžvilo baigiamąjį žodį:

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Sveikinkim,talkinkim ir reikalaukim...:):)       2020-03-10 1:43

Pasveikinkim NS sueigą bei jos spredimus ir prisiminkim kelią į ONS liūną.
Nepaėmę sklypų ir nepapirkti rentomis, tik tie Sąjūdžio AT deputatai verti tikros pagarbos.(Pagarbos jau ,deja, bet praktiškai nebeegzistuojančios Neprikl. valstybės 30 -mečio proga, prismaugtos ONS režimo ir Briuselio ponijos potvarkių...)Tik tie doroviniai Sąjūdžio deimančiukai verti tautos pagarbos.
Toks buvo ą.a. didžiavyris A. Patackas ir dar nedidelis būrelis…Landsbergis ,kaip ir dauguma signatarų , vertas paniekos už politine tautą baigiančią naikinti ONS…Ne tik raudonųjų veikėjai, bet ir godišiai melagiai liberalkonsevatoriai,bei mūsų nuolankumas,baimė ir egoizmas atvedė į šią ,,valdomos demokratijos’’ satvarką-ONS, nuo kurios bėga jau antras milijonas..Talkinkime NS, bet ir reikalaukime,kad jie kalbėtų apie ONS esmę ir sistemines polit.reformas Suvereno naudai..Neleiskime Radžvilo ir Ko išdidumui ir teisuoliškumui sužlugdyti bemdros geriečių mažučių partijų rinkiminės koalicijos idėjos.Juozaičio,Puteikio ir Radžvilo partijos turi kautis už 10 nuošimčių dar likusių geriečių rinkėjų balsus vienu sąrašu…Radžvilas bus vertas politinės tautos likučių pykčio, jei mažiukai spalį liks gavę po 2-4 procentus balsų, nes jo žmonės labiausiai prieš bendrą sąrašą, o jis peikia potenc. sąjungininkus daugelyje tekstų...Vienybė dėl mandatų, mandatai dėl reformų,naikinsiančių ONS…
Algirdas   Sąj.veteranas

Dzeikas       2020-03-9 17:43

Taip, vien deklaravimas isviesint KGB bendradarbius -jau gerai.
Bet as netikiu del Lietuvos fizionomijos “vaizdzelis” kaltas makijazas.Tipo pagramdysim spakliu ir tapsim simpatiski.
Cenzura tipo atsauksim? O kokie istatymai ja deklaruoja? Nera pagal istatymus jokios cenzuros.Tai ka atsauksite?
Lietuvos problema tame, kad istatymu NESILAIKOMA, o tiksliau neuztikrinta reali visu lygybe pries istatyma.
Isspreskite tai - susitvarkys ir like dalykai.
Be sito…pora durneliu is globos namu kurie bendradarbiavo su KGB Chrusciovo laikais istrauks, nulinciuos viesai.Likusiems gi pritaikys isimtis. Ir vel viskas griz i lietuviska vaga.
A, jo. Snipai prie lovio pasikeis radikaliai.

Jau       2020-03-9 16:12

vien deklaravimas atskleisti KGB bendradarbius yra mažytė pergalė. Juk nė viena kita (nei sena, nei nauja) partija to nesiekia. Ką bekalbėti, kūno kalba juos išduos - “vagie, kepurė dega”.

Negi       2020-03-9 15:05

Negi politologai tokie naivūs, kad vis dar kabinasi už termino “kairiosios partijos”? Mano manymu, kol kas tokių pas mus nėra, nes visas jų kairumas - pavadinimų jaukuose ir programų deklaracijose, o ne darbuose, nes dauguma jų labiau būdingi kraštutiniam liberalizmui. Nebent Palucko partija, jei apsivalys nuo “vis dar pasitaikančių” joje “bebrų”, o gal ir nuo paties Palucko kaip partijos pirmininko, pasuks europietiško kairumo keliu? Kad ir kaip bebūtų paradoksalu, mano manymu, daugiausia kairumo pas   konservatorius. Bet išvis neaišku, kaip juos apibūdinti, nes su maža išimtimi vadovavo tik per krizes.

Pavojus       2020-03-9 14:57

Yra realus pavojus, kad Lietuvą mylintys piliečiai savo balsus paskirstys net po 4 partijas, o tvarto gyvuliai laimės su 1 partija. Puteikis su Janutiene - Centro partija, Juozaitis - Solidarumo sąjunga, Radžvilas - Nacionalinis susivienijimas ir Puidokas - Darbo partija. 1 prie 4 lygu pralaimėjimui, nes tvartas turi apie 27 proc.nuolatinių palaikančių berečių. O tie 4, ir dar 5 Dagio partija išsklaidys likusius 73 proc. balsų ir galų gale pralaimės. Nejaugi to nesupranta mūsų Lietuvos didžiavyriai? Susivienykit, pagaliau, kol Lietuva neišsivaikščiojo.

stasys        2020-03-9 14:41

o kada atsiras realūs lietuviški kairieji ? 2020-03-9 13:14 > greitu laiku tokiu kokiu ieškote neatsiras ..visos skylės užkimštos ausų sieros vašku .smile

stasys        2020-03-9 14:40

papildytas str. video ‘moteriolais’ leido iš inksto spėti jog kuri laiką naujai partijai reikia duoti ‘išsibezdėti’ nuo poreikio mėtytis viešumoje ultimatyviais pareiškimais nukreiptais tiek į ta globalizmą tiek į tas šalies vystymosi kuriamas strategijas ..kurios paprastai kepamos iš naujo tik nuščiuvus eiliniams Seimo rinkimams .  Reikia tikėtis kad po pirmu nesėkmingu rinkimu į Seimą didžioji dalis tu ‘strateguotojų’ pasuks ieškoti naujos melžiamos ‘karvės’ .

o kada atsiras realūs lietuviški kairieji ?        2020-03-9 13:14

Lietuvoje visiškai nelieka tikros kairiosios jėgos.Blogai.Nes ir NS ,kaip išaiškėjo, yra eilinis dešiniųjų sambūris.Manau- kad tai rimta liga Lietuvos politikoje aplamai.Jos simptomų (emigracija,atskirtis, suvešėjęs IR VIS AUGANTIS SKURDAS , pinigo diktatūra ,etc galima tęst ir tęst) - daugiau nei daug.O Lietuva tai akivaizdžiai silpsta tikrai ne vien nuo atvirai antilietuviškos globalizmą garbinančios politikos ,bet ir dėl liberastų (taigi - DEŠINIŲJŲ JĖGŲ) aktyviai stumiamos politikos nukreiptos prieš pagrindinius Tautos gyvybinius resursus - šeimą,tradicinius vyro ir moters santykius .

Gaila, bet...       2020-03-9 0:22

Gaila, bet gerų rezultatų pasiekti nepavyks, nes informacinė sklaida, ne taip, kaip paskutiniais sovietijos metais, dėl menkų pasipriešinimo pajėgų liks beveik neprieinama. Su šiuo bei keliais kitais portalais neišsiversim, nes jais domisi tik kiek daugiau nei 8 proc. skaitančiųjų. Bet į seimą dėl besikeičiančio europinio politinio peizažo, manau, pavyks patekti. Gal net kokios 6-ios vietos įmanomosos. Individualiai bendrauti su rinkėjais, nors daug kam gali pasirodyti juokinga, trukdys netgi korono viruso epidemijos padariniai.
Tuos gerus darbus, mano įsitikinimu, reikėjo daryti prieš 28-29-erius metus, kai valdžion galingu buldozeriu grįžo perkrikštai - buvusi sovietinė nomenklatūra, persivadinusi į LDDP, vėliau - į dabar daugelio bebrais pravardžiuojamus. Va, jei tuomet būtų atsiraitotos rankovės, visai kitokią Lietuvą turėtume - netgi konservatoriai tikriausiai būtų tapę grynais konservatoriais. Ir įvairių politinių prielipų tikriausiai būtų buvę kur kas mažiau.

Taiklu, Seubai 16:42! O kad Jūs žinotumėte,        2020-03-8 23:23

kiek Druskininkų KGB skyrius turėjo vargo su tremtiniu Antanu Dambrausku (Homero Odisėjos, Iliados, Ovidijaus Metamorfozių ir t. t. vertėju)
ar Rička Gaveliu, poetu Vytautu Blože ar nepakartojamu Algiu Uždaviniu!
Žiū, vėl kelia galvas tie dzūkai (druskininkiečiai).
Negi prisiminė, kad 1941 m. Birželio sukilimo metu Adolfas Ramanauskas-Vanagas buvo valstybės turtą saugojančio būrio vadas būtent Druskininkuose?

ramintojui       2020-03-8 22:39

O tu dezodorantu pasipuršk.
Per kilometrą komitetu atsiduodi.

> pragmatikujui       2020-03-8 22:25

Ko taip susijaudinai?
Ramiau, žmogau.
Vandenuko atsigerk….

pragmatikujui       2020-03-8 22:13

Ko užsiciklinai dėl tų trijų kėdžių? Gal koks valdžiagyvis esi- vien krėslai galvoj? Kas neaišku?
Nuėjo žmogus į tribūną kalbėti- tuo metu kėdė laisva. Kažkas buvo pakviestas sekretoriauti- dar kėdė atlaisvėjo. Kažkam gal prireikė tualetan ar koridoriun išeiti telefonu atsiliepti - visi turėjo su savimi kėdes pasiimti?
Trys kėdės ne trečdalis salės, nereikia pūstiburbulų kr jų nėra.
O gal tu koks pijokas Bruveras ir pederastų ryto?
Na, tuomet aišku kodėl tiek pretenzijų.

Pragmatikas       2020-03-8 21:58

7 piliečiai nesutinka, kad trys kėdės yra laisvos.
Jiems atrodo, kad jos užimtos?

raidos kryptis       2020-03-8 21:51

o man labiau prie širdies AJ…

Pragmatikas       2020-03-8 20:48

Cituoju:
...“Sausakimšoje salėje susirinko 462 delegatai,...”


Publikuotame video matau 3 laisvas kėdes. “Sausakimšoje” salėje?

Komentatorius       2020-03-8 19:48

Štai ir gavau atsakymą į klausimą,
“Ar daug sorošistinių veikėjų sulindo į NS?”.
Pasirodo, į NS’ą prilindo pakankamai daug sorošistų...
Belieka apgailestauti,
kad formaliai šiame judėjime atsidūrė ir kai kurie labai kompetentingi žmonės…

Kis       2020-03-8 19:37

pamacius suvaziavimo sale iskylo didziule priespriesa tam vaizdeliui,o paskaicius ir atradus bent 10 gan pazistamu garbingu pavadziu atsirado kita nuomone,nes zinant,kad mases veda ir istorija daro asmenybes pradejau kazkaip kitaip svaestyti.Tik bijau,kad zodziai galimai gali pasikeisti visai i kita puse.Turiu ilgam laikui svarstymui,bet kategoriskai jau nesu pries.Yra pasirinkimas tarp kolukieciu ir susivienijimo.

Agnė       2020-03-8 18:43

Nieko nereikia keisti LRT tik vieną smulkmeną: sumažinti biudžetą. Patys išlakstys

Gadis       2020-03-8 17:12

Jei LRT sutvarkytumet tai jau butu didziule pergale

Seubas!       2020-03-8 16:42

Kur žiūri Druskininkų KGB skyrius, ką veikia vietos homjeunimo, lyčiū mytiūtiū organizacijos? Akivaizdus aplaidumas - respublikinės reikšmės LTSR kurorte lizdą susisuko buržuaznacionalistinės reakcingos klerikalinės atplaišos.
Privalome skubei mobilizuoti vietos aktyvą, pasiųsti patikimų specialistų iš Centro ir kuo greičeu normalizuoti situaciję.

Atšaukus globalios Lietuvos strategiją        2020-03-8 16:33

(atšaukus „Lietuvą 2030“), Druskininkų pavyzdys, ko žmonės tikrai ištroškę - 
filosofo Povilo Aleksandravičiaus liudijimas „Mažojoje studijoje“:
———————————————————————————————————————-
Šių metų vasarį Druskininkų parapijoje pradėjo veikti Švento Augustino religijos studijų centras. Vieną ar du vakarus per savaitę jame yra skaitomos Šventojo Rašto, teologijos, filosofijos paskaitos. Būti šių paskaitų klausytoju gali bet kuris druskininkietis be jokio mokesčio ar kitų apribojimų.

Kai 2019 metų pabaigoje šios iniciatyvos autorius, naujasis Druskininkų klebonas Vaidas Vaišvilas supažindino mane su studijų centro idėja, pamaniau, kad tai – gražus ir reikalingas darbas. Juk nedideliame mieste, kuriame nėra universiteto, o humanistikos srities mokymai organizuojami labai retai, atsivers erdvė ir galimybė nuolatos klausytis teologinio bei filosofinio pobūdžio paskaitų.
Maniau, kad bent 10–15 žmonių, klebono paraginti, turėtų susidomėti, o vėliau, jeigu centro veikla bus sėkminga, šis skaičius galbūt ir išaugs.
Tačiau per keletą savaičių būti centro klausytojais panoro per 100 žmonių. Neišsitekus parapijos namuose, teko ieškoti didelės konferencijų salės.

Taip paaiškėjo, kad žmonės yra ištroškę pažinimo ir intelektualinio gyvenimo.
Man atrodo, kad į naujai įkurtą centrą juos veda ir autentiško,
tikro gyvenimo troškulys. [...]
Druskininkų pavyzdys rodo priešingą tendenciją: kultūros poreikis, troškimas lavintis, išprusti, siekti protingo dvasinio gyvenimo auga vis labiau.
Atsiranda vis daugiau žmonių, kuriems tuščių pramogų ir emocijų pasiūla tik kelia šleikštulį. Jie nori tikrumo, gyvybės, autentiškos kultūros ir pažinimo.
Įvairūs visuomenės lyderiai, o ir pati valstybė su savo politikais turėtų suvokti šį gilų daugybės žmonių troškimą gyventi tikrą gyvenimą.
Apie tai turėtų susimąstyti ir Bažnyčia, kad skelbtų gyvą ir realų Jėzų,
o ne jo saldų paveikslėlį ar dogmatinę iškamšą.

Nuo kada banalybių kratinys - politologija?        2020-03-8 15:51

Puiki proga įsitikinti, kaip LRT dvarą užėmę klišėmis kalbantys kumečiai:
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1149473/politologai-naujoms-desiniosioms-partijoms-sekmes-nezada-per-daug-radikalios
***********************************************************************
„Politologas“ Tomas Janeliūnas:
„Matyt, stipriausias ginklas, ką bando demonstruoti, yra kitokia negu viešojoj erdvėj nusistovėjusi galbūt politinė mintis ar ideologija.
Tai yra daugeliu atveju euroskeptiškos partijos. Politiniame spektre Lietuvoje kurį laiką tokių partijų jau nebebuvo, tai, matyt, bandoma užimti šitą nišą ir stengiamasi sužadinti žmonių, nusivylusių, piktų, nepatenkintų dabartine situacija, tokių žmonių simpatiją ir paramą.“
***********************************************************************
„Politologė“ Rima Urbonaitė:
„Tie, kurie gali ieškoti naujų vadinamųjų alternatyvų, galbūt gali į juos pasižiūrėti, bet tai nereiškia, kad žvilgsnis nukryps į tuos mažus darinius, kad rinkėjai tikrai tuo susvilios, nes matom, kad tos programos kai kur ir radikalesnės, nebūtinai jos bus visiškai priimtinos.“

коментаторисуй( прашалайтисуй)       2020-03-8 14:48

Kaip gražiai ir vikriai tu agentėli moki įvynioti rusiškos propagandos šūdus į saldainių popierėlius, (sorošyną suplaki su ukrainiečių tautos kova prieš ruskijos marionetę vagį-banditą).
Bet gal psdink į ekspertus.ru. Ten rasi palankesnę auditoriją.
Čia- ne.

Komentatorius       2020-03-8 14:35

Ukrainoje dabar “kunkuliuojančios politikos periodas”.
Visi pagaliau mato, “kas, kodėl ir kaip” vyko maidanuose.
Taigi, tarp Ukrainos griovimo iniciatorių - finansinio gangsterio Sorošo fondai.
Kodėl NS tyli apie šitą destruktyvią politinę jėgą Lietuvoje?
Ar kartais į NS nepraslydo “sorosiatos”?

štaziui       2020-03-8 14:28

Kam ieškoti actovo spaudaj, jeigu jau turim tave?
Dirbi kiarą parą, (niamokamaj!), kupynas gyliū minčiū, turi svarbaus Partijos tarybos nario L.S. globą- idealus Kandidotas.

stasys       2020-03-8 14:20

Va va ir aš apie ką , neleiskite ponams iš Kauno realizuoti savo raudonojo spalio idėjas partijoje .Viena diena jie su deglais rankose vaikšto , o kita stalino saulę parveža . A ir dar vienas siūlamas iš karto rasti žmogu kuris pristatys naujos partijos programa visuomenei ir bendraus su spauda .Taip išsaugosite ne tik daug nervų bet ir asm. Laiko tramdant politinius ‘gaidžiukus ‘.

Deivis        2020-03-8 14:07

KGB nesiviešins.Nes tarp jų Landsbergis. O kunigėliai su konservatorių gauja, vieną kart akis nusiplaukite su tomis bažnyčiomis

rinkėja iš Kauno       2020-03-8 13:50

Ar valdyboje vien vilniečiai, išskyrus Rusteiką? Gaila, kad prie valdybos narių pavardžių nėra nurodytas miestas, vietovė, iš kur jis. Nes kai kurios pavardės nieko nesako net besidominčiam tautiniais reikalais ir politika žmogui.
Neįsižeiskit, bet labai bijau, kad jei valdyboje vieni vilniečiai, bus daug moksliško pilstymo iš tuščio į kiaurą, gėrėjimosi savimi ir tuščiagarbystės, bet mažai veikimo energijos, bendravimo su žmonėmis, drąsos ir operatyvumo laiku priimti sprendimus. O svarbiausia - išlįsti iš savo “dramblio kaulo bokštų” ir nebijoti gyvai susitikti su žmonėmis.
Panašiai buvo ir su Sąjūdžiu. Skelbti nepriklausomybę Kovo 11 dieną ir daugiau “netempti gumos” Landsbergis ir jo aplinka sutiko, tik stipriai spustelėjus Kauno sąjūdžio iniciatyvinei grupei. Žinau tą iš patikimų šaltinių.

Per daug       2020-03-8 13:39

Per daug buvo naujų partijų, naujų vadų, naujų “idejų”, kad žmonės taip paprastai imtų ir patikėtų iš karto. Gal ir bus tokių, bet tai ne atrama. Mąstantiems reikia veiksmų: apgalvotų, išmintingų, atritinkančių padorių žmonių lūkesčius, diplomatijos, sugebančios pritraukti pritariančius ir nenuteikti priešiškai, kaip kad dėdulė, nepritariančius. Potencialas NS vadovybėje neblogas. Klausimas tik kaip greitai ir kiek “štazių” sugebės įkišt į NS mūsų darbščiosios, mumis besirūpinančios ir girdinčios po 80 tūkst. į metus, tarnybos. Jei šito išvengs, jei neniekins tų, kurie pozityviai kritikuos, jei viešasis interesas be išlygų bus prioritetas, jeigu sugebės eiti į žmones ir kalbėti jiems suprantama kalba, jeigu…, NS gali turėti ateitį.

stasys       2020-03-8 13:03

Portalas ne guminis sutalpinti išaugusi jo populiarumą .

>>> blokuoja       2020-03-8 12:52

čia tik pratybos
kai reikės užlauš visiškai
komitetiniai tam turi visas tech. priemones
reikalingą aparatūrą susipirko už mokesčių mokėtojų pinigus

stasys       2020-03-8 12:49

Gerai kad partija buvo įsteigta,belieka sulaukti registracijos.Bus įdomu pastebėti kaip jei seksis žengti pirmus žingsnius. Tikiuosi sulaukti aktualesniu str. Tiesose su aktualiomis temomis Lietuvai. Paskutiniu metu to labai truko ,kaip ne kaip prie vairo akademinė visuomenė.

Kodėl alkas       2020-03-8 12:37

reklamuoja landsbergio knygą.Juk kgb garbės nedaro.

Blokuoja       2020-03-8 12:33

portalą,sunku atsiversti.

režimo acakymas       2020-03-8 12:28

-Reikalauja?
Na, tegul reikalauja. Maloniai prašom.
Gali dar ir kreipimusi, rezoliucijų ir deklaracijų prirašyti.
Kasdien po šimtą.
Jie tegul sau reikalauja, o mes tvarkingai, kaip visada ignoruosime smile
Arba “kas?”
...
Na štai ir akistatos su realybe momentas - NS neturi ir negali nieko priešpastatyti prieš  elementarų ignoravimą.
Galingas nereagavimas yra efektyvesnis už neįgalius veiksmus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-8 12:12

Svajonių Lrt, tvarkai (pa)daryti Lietuvoje
*
Lrt taryba - be partinių seimo komunistuojančių gaujų 4 narių.
Lrt taryba - be prezidentūros komunistuojančių grybauskinių 4 narių.
Lrt - laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
Lrt - Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
Lrt - Tautos priemonė valstybės tarnautojų politikų priežiūrai.
*
Kada renkamės prie komunistuojančių gaujų okupuotos Lrt, kad išjungti burokevičininkų grybauskinių (bei panašių) komunistinę propagandą ir pradėti naudoti ją pagal paskirtį Tautos ir Lietuvos labui?
*
Reikia vado žodžio. _

ah1> gal ne į temą       2020-03-8 11:49

>gal ne į temą. VBS viena boba biologinių mokslų daktaras sakė kad rekombinantinis caronovirusas nukopijavo struktūrą “Sinthijos” ėdančios naftą o “Sinthija” neturi susinaikinimo programos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-8 11:25

grumstui
NS - antisisteminis antikomunistinis. Taip teigia pats Vytautas Radžvilas ir tuom pasidžiaukime.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-8 11:21

Gaudentas Aukštikalnis - l pavojingas vienetas, kuris l klastingą Tautos bei Lietuvos priešą Vytautą Landsbergį pavadino prezidentu, renginyje prie kgb pastato. (Yra įrodymas vaizdo įraše).

Žinia: 2003 sausio 23, seime,
ts-lkd atamanas Vytautas Landsbergis balsavo “už” - dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją - žemė užsieniečiams, o ne piliečiams. 
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu).

Reik ištirti bei paskelbti registrų centro duomenis - kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje.
________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 kovo 8

grumstas       2020-03-8 11:20

Žiūriu į tą susivienijimą daugiau pozityviai , negu rezervuotai, kaip ir nėra kontraversiškai vertinamų veikėjų vardų. Tik įdomu , kiek laiko jiems duos sistema , kad liktų neapspjaudyti , nešantažuojami , neapkaltinti kokiais nors antisemitizmais. Gal pražiūrėjau vardų sąrašus , bet ten nepastebėjau kunigo R.Grigo pavardės , kurio vardas asocijuojasi su Tiesa , Sąžine , bei jų sinonimais.  .Mačiau A. Rusteikos vardą - tai veikia raminančiai. Nepaprastai tikiu, kad tai nepaprastai patiks ir mūsų mylimam komentatoriui Stasiui. Ką galvoja A. Juozaitis, Puidokas, Puteikis? Ar sistema galėtų įveikti tokią šluotą, kuri tiktų apsišluoti Lietuvoje?

Ši partija bus išbandymas       2020-03-8 11:09

ir bažnyčiai.Čia susirinko gyvo tikėjimop žmonės,ne paradiniai krikščionys.Gaila,kad Lietuvos bažnyčia nuėjo su tais,kurie jai moka,-konservatoriais.

Kažkaip nesimato       2020-03-8 11:04

dvasininkijos?

Gal ne į temą,       2020-03-8 11:02

bet apie savigarbą.Kodėl Lietuvos mokslinininkai koronoviruso akivaizdoje šiaulietei neduoda pabandyti bent žolinių preparatų,blogiau nebus.Turim gerų žolininkų,kodėl mūsų mokslas laukia,ką tik kiti pasakys.Laikas veikti visose srityse,pasitikėti savimi.

to ah1       2020-03-8 10:59

Neįmanoma, kai valdo ir aplink KGB transformeriai, remiami Vakarų liberal-dimokratų su drg. ir ponu Žiriku priešaky Rytuose(Maskvoje).

ah1       2020-03-8 10:48

laisvę ir galimybę rinkti ne kgbistą. Duokit pasirinkimo laisvę ir galimybę rinkti ne kgbistą.

oi laukiam, laukiam       2020-03-8 10:46

“Atskleisti agentų tapatybes”.
Patrauklus ir prasmingas užmojis.
Šioje vietoje partijos tarybos nariui L.Šopauskui nušvito tiesiog unikali proga;
Jam, kaip portalo adminui derėtų paviešinti agento “štazio” tapatybę.
Toks veiksmas galėtų patvirtinti, jog “ne vien žodžiais Tėvynę mylime”.

nacionalinis susivienijimas-       2020-03-8 10:41

yra tai, ko siuo metu gyvybiskai reikia Lietuvai. Tikiuosi, kad dar ne per velu.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.