Partijos

Nacionalinis susivienijimas patvirtino programinius prioritetus

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 10 d. 11:27

46     

    

Nacionalinis susivienijimas patvirtino programinius prioritetus

Politinė partija Nacionalinis susivienijimas patvirtino rinkimų programinius prioritetus. Socialiniuose tinkluose partija skelbia, kad Nacionalinio susivienijimo prioritetai būtų „1) šeimos politika, kuri grąžintų gyvybę Lietuvai; 2) švietimo politika, kuri grąžintų autoritetą mokytojui ir leistų ugdyti asmenybes; 3) visapusiškas teisingumo atstatymas; 4) piliečių valdžios atkūrimas;  5) ekonomika, kuri paskatintų likti Lietuvoje ir net į ją sugrįžti“.

„Svarbiausias politinis klausimas šiandienos Lietuvoje yra piliečių valdžios atkūrimas. Tai atspindi ir partijos šūkis „Pakelk galvą, lietuvi – atsiimk valstybę!”. Neišsprendę šio klausimo negalime tikėtis pokyčių jokioje kitoje, konkretesnėje ir dažnai piliečius labiau dominančioje srityje kaip ekonomika ar švietimas. Kol piliečiai neturi realios valdžios ir valstybės kontrolės, kol savivalda yra toli žmogaus, visuomenės nuomonė ignoruojama, o politikai oligarchų ir žiniasklaidos bijo daug labiau nei rinkėjų, nėra jokių prielaidų tikėtis, kad bus priimami visuomenės daugumos interesus atitinkantys sprendimai. Ilgalaikėje perspektyvoje, tape valstybės šeimininkais privalome kuo skubiau spręsti kitus keturis esminius klausimus: demokrafiją, kurią gali prikelti tik šeimos stiprinimas, emigraciją, kurią gali sustabdyti tik vidurinią klasę stiprinančios ekonominės reformos, tesingumą, kurį atstatyti gali tik teismų atvėrimas visuomenei ir švietimą, kurio kokybei būtina, kad būtų atnaujintas mokymo turinys, atstatytas mokytojų autoritetas, o pats mokslas nustotas laikyti preke”, - programos prioritetus paaiškina partijos pirmininkas politikos filosofas prof. Vytautas Radžvilas.

Šeimos stiprinimo srityje Nacionalinis susivienijimas sieks, kad būtų nutrauktas valstybės kišimasis į šeimų gyvenimą ir panaikinta nacionalinė Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, konsituciškai įtvirtinta prigimtinės šeimos tarp vyro ir moters samprata, nutrauktas visų rūšių LGBT propagandos finansavimas, įstatymais įtvirtinta, kad „kuo daugiau vaikų šeimoje – tuo mažesni mokesčiai“, o Stambulo konvencija atmesta, nes lytis Lietuvoje nekeičiama.

Mokymo įstaigose, pasak Nacionalinio susivienijimo prioritetų, turėtų būti atkurtas mokytojo autoritetas, moksleivių, tėvų ir administracijos jam rodoma pagarba, visiškai panaikintas popierizmas ir nustatyti stabilūs, apie 150 proc. vidutinio darbo užmokesčio siekiantys atlyginimai, nutrauktas „švietimo verslas“, mokymo priemonių ir studijų programų komercializacija, įgyvendintas „krepšelių“ panaikinimas visose švietimo grandyse. Visose valstybinėse mokyklose ugdymas tik valstybine lietuvių kalba.

Ekonomikos srityje siūloma racionalizuoti biudžeto panaudojimą, lėšas skiriant tik realiems piliečių poreikiams, orias pensijas užtikrinti atgaivinus Sodrą ir tiesiogiai susiejant Sodros įmokas ir išmokas. Partija siūlo naikinti išlaikytinių mentalitetą ir išmokas pagalbos neieškantiems alhoholikams ir nuolatiniams bedarbiams. Sąžiningą, skaidrią ir solidarią socialinę aplinką daugumos piliečių naudai siūloma užtikrinti visapusiškai progresinių pajamų, pelno, nekilnojamojo turto (NT), komercinės žemės, bankų, prekybos centrų, dividendų ir kitų mokesčių įvedimu. Pabrėžiama, kad negalima rinkti NT mokesčio gyvenamajam šeimos būstui, o mokesčiai neturi augti uždirbantiems mažiau 2000 eurų. Dar vienas partijos akcentas – viena ir vientisa Lietuva – reiškianti pajamų, pelno ir kitų mokesčių indeksavimą pagal regionus bei ženklias vienkartines dotacijas verslams, kurie ryžtasi iš didmiesčių persikelti į regionus. Galiausiai siūlomas principas „darbo vietos lietuviams, ne imigrantams“, kuo žadama sustabdyti pigiai dirbančių užsieniečių įvežimą, darantį Lietuvą pigios darbo jėgos šalimi ir verčiantį emigruoti daugybę oraus užmokesčio negaunančių šalies piliečių.

Primename, kad daugiamandatį partijos Nacionalinis susivienijimas sąrašą į Seimo rinkimus ves filosofas prof. Vytautas Radžvilas, antras sąraše – Žemės ūkio rūmų vadovas dr. Arūnas Svitojus, trečias – politologas Vytautas Sinica, ketvirtas – publicistas, verslininkas Algimantas Rusteika, penktas – jauniausias istorijoje Varėnos rajono tarybos narys, chemikas Martynas Katelynas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-17 10:54

Išmintinga - mažiausia pensija 1/2 MMA dydžio, kaip JK.
Kvaila - 1/2 vidutinio darbo užmokesčio, kai pusė darbininkų išvaryta iš Lietuvos

programa pasizymi konkretumu       2020-08-14 19:06

ir jokiu pazadu, kad gyvensim kaip Svedijoj. Pirmiausia reikia pasisvarinti savo namuose, atstatyti teisine sistema, o ne remontuoti butaforine. Sitie zmones supranta, kad kurdami pasalpine sistema irgi toli nenuvaziuosime. Pirma programa, uz kuria tikrai norisi balsuoti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-13 7:36

NS valdybos pareiškimas
Dėl visų žinomų su KGB ir kitomis represinėmis SSSR struktūromis bendradarbiavusių asmenų tapatybės paviešinimo
va čia
http://www.propatria.lt/2020/08/nacionalinio-susivienijimo-pareiskimas.html

Arvydas       2020-08-12 3:41

Nacionalinis susivienijimas-tikrieji konservatoriai?

Hmmm Dzeikui       2020-08-11 21:32

As jau minejau, kad nesiruosiu tamstos itikineti paleisti savo nuomone. As lieku prie savosios. Mokesciai tik nedidele NS programos dalis. Nenoriu uzpildyti diskusijos tik jais. Gero vakaro, galite man neatsakineti, as jau nebekomentuosiu cia daugiau.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-08-11 20:28

Tas faktas, kad visi ir NS į Seimą eina antikonstituciškai ĮRODO, kad bus tas pats kas buvo… tai yra Lietuvą ir toliau tiesiogiai ar netiesiogiai valdys KGB. Tai parodo, kad NS yra antikonstitucininkai, kaip ir kiti. Todėl tas tarškėjimas apie programas yra tik dūmų pūtimas į akis. O gal jie viso labo yra tik užzombinti bepročiai?

Dzeikas       2020-08-11 17:45

hmmm’ui
Jus nuvairavote i tema apie kuria as isvis nekalbejau, nes nesigilinau - paveldejimo mokesti. Ko gero taip.Tas - neteisinga.
Vel, jus kalbate apie biudzeta ir kergiate man rinka, esa del jos as laidavau uz visuotini NT mokesti.
Apie biudzeta mano zodziai buvo tokie, kad
——ivedus visuotina NT mokesti atatinkamu dydziu turi buti sumazinti kiti mokesciai siekiant bendra mokesciu mase islaikyti kaip iki tol buvusia.Cia matematikai ir ekonomistai susede drauge paskaiciuot turi.Priesingu atveju zmones sakys, ir bus teisus,kad valdzia tesirupina mokescius kelt. O rupintis turi gi visu pirma ,kad kapitalas butu kuo efektyviau panaudojamas ir nestovetu be darbo. Stovi mieste pastatas - reiskia jame turi kazkas vykti:gyventi kazkas, biuras buti arba dirbtuves.
Papildomas argumentas: jeigu ivedame NT mokesti atatinkamai SUMAZINE kitus mokescius - tai ir bus teisinga. Sumazinus pelno/pajamu mokesti , padides imoniu pajamingumas ir atlyginimai——
Galite kontrargumentuoti ,kad verslui pamazinus koki mokesti kainu mazint jis neskuba. Neskuba nes nera konkurencijos, jos stoka naturali “tautiskos” politikos isdava. Viena is jos priezasciu - “verslo liudijimo” institutas. Bijau, jei Lietuvos respublika evoliucionuos sia linkme tai greit turesime gauti “kvepuotuojo liudijima” nenoredami uzdusti.
Arba situacija kai noredamas rekonstruoti vistide i kiaulide turi atnesti i atatinkama istaiga projekto brezinius padarytus sertifikuoto(!!!) braizytoju biuro.
Kaip niekad vietoje skamba Vladimiro Uljanovo zodziai sioj vietoj:
“Saudyti! Heikia daugiau saudyti!”

Al.       2020-08-11 17:38

Hmmm’o ginče su Dzeiku palaikau Hmmm’o argumentus. Žmogus užsidirbo pinigų ir sumokėjęs mokesčius nusipirko Labanoro mišką. Ir nieko su tuo mišku nedaro. Nekerta, nešaudo žvėrių. Žodžiu, tuščiai įmerkė pinigus. Tai valdžia jį tol terorizuos, kol jis tą mišką iškirs, o žvėris iššaudys. Ir tada jau visi bus laimingi. Ženkliai pajudėję gerovės valstybės link. Pradžia tokia - kiek valstybė leidžia žmogui likti laisvam ? Ir ko verta valstybė, kurią kuria nelaisvi žmonės ? Antra - ar valstybei (tautai, žmonėms) svarbiau teisingumas ar gerovė ? Ir ar teisingumas įeina į gerovės sąvoką ?

Veltui gaišo laiką...       2020-08-11 15:57

Rašydami programą.Liepos gale priimtas NS tarybos sprendimas nesijungti į koalicijas palaidojo bet kokias viltis, kad gaus bent vieną mandatą.Profesorius ir kompanija jau palaidojo partiją ir Lietuvos polit.tautos likučius atmetęs Sąjūdžio vienijimosi patirtį.

Pone S. Gerdvila       2020-08-11 15:18

Jūs analitikas, nesikuklinkite, esu tikras, jog matote daugiau deklaratyvių ir neįgyvendinama „prioritetų”.

hmmm       2020-08-11 14:30

tai as ta pati ir kalbu. tik as manau, kad tai yra neteisinga (ar nelabai teisinga), o Jus manote, kad tai teisinga, nes taip, kaip Jus manote, yra geriau rinkai. as gyvenau salyje, kur net vaikai turi moketi didelius paveldejimo mokescius netgi paveldedami savo tevu namus, kuriuose gyvena. tai duoda daug pajamu biudzetui. o kas pinigu mokesciui sumoketi neturi, parduoda ta nama, daznai aukcione, kur kartais galima isigyti NT uz labai padorias kainas nes juos spaudzia laikas ir jie nebegali su agentura ilgiau laukti, tik reikia sekti skelbimus. biudzetui lyg ir gerai, rinka lyg ir patenkinta, viskas juda sukasi, bet as velgi manau, kad tai nesazininga ir neteisinga, taip traukomi elementarus seimu rysiai, tradicijos, neskatinama kaupti turta seimai ir t.t. . irgi zinau, akd daug kas randa budu, kaip to isvengti, su fiktyviais ar pusiau fiktyviais sandoriais. mes del faktu nesigincijame, aisku, kad senolis gali ikeisti ta nama ar uzrasyti kam nors kitam su salyga, kad juo rupintusi ar dar kaip kitaip. ir susimoketi ta mokesti bet as paprasciausiai manau, kad tas senolis ta nama isigijo saziningai (jeigu tai tiesa) ir kad del to jis niekam neskolingas, ir jis visuomenei jokiu problemu nesukelia ir del to neprivalo uz nieka susimoketi. kad biudzetui reikia iplauku, tai taip, bet nereikia sito prievartos mechaniozmo kazkaip apdengineti neva sita mokesti pateisinanciais argumentais. o visa kita tai tik ekonomistu ir finansistu deliones, kaip surinkti biudzeta.

Dzeikas       2020-08-11 13:11

hmmm’ui
tai ka jus rasote apie senolius su butais senamiesciuose yra snargliu trynimas ant stiklo apeliuojant i zemiausios rusies sentimentus. Uz viso to stovi buduliu, - tiek tarp socialinio dugno, tiek tarp verslo smulkaus ir stambaus, - ideologija.
O senoliu su namais senamiesciuose problema reikia spresti kuriant lankscia rinka ir lankscius istatymus, o ne neivedinejant NT mokescio. Ikeitei nama , rasi kas pamokes tau NT mokescius , o senolis su salyga, kad perduos po mirties nama deponentui, ten gyvena be rupesciu. Galima viska isspresti , noro reikia, o ne pasiteisinimu ieskoti.
Rusijoje tai paplites verslas (nereikia kalbet apie pagalba greiciau persikelt i geresni pasauli.Nemaisykime kriminalo su verslu).

hmmm Dzeikui       2020-08-11 12:50

as supratau Jusu nuomone. mano nuomone kita. mes cia vienas kito neitikinsime. man atrodo, kad pats saziningiausias mokestis, aisku del dydzio ir progresyvumo galima gincytis, yra pajamu mokestis (plius pvm ir akcizai). jeigu pilietis kuriuo nors metu gauna daugiau pajamu, jis daugiau sumoka mokesciu (t.y. labiau pasidalina savo sekme su visuomene). tas pats galioja ir pvm’ui ir akcizams- kai zmogus daugiau uzdirba, daugiau vartoja, daugiau perka, daugiau ir mokesciu sumoka. o NT mokestis yra uzdedamas tam, kas turi turto, uz kuri jau karta mokesciai sumoketi. ir tas mokestis uzkraunamas ir galbut neturinciam tuo metu pajamu ar susirgusiam ar senoliui. as suprantu NT turto ekonomine logika- isstumti kuo greiciau ekonomiskai nebeduodanti naudos vieneta is rinkos (kai kas netgi siulo maziau investuoti i senoliu sveikatos apsauga, nes jie jau nebeproduktyvus, o daugiau orientuotis i sveikesnius, dirbanciuosius). pvz., senolis turi buta senamiestyje ar grazu nama uzmiestyje, apdedi ji mokesciais ir jis priverstas ta nama parduoti uz ta kaina, kuria tuo metu gaus, gal net ir pigiau nei kad galetu, nes nebeturi laiko laukti. rinkai teoriskai gerai, bet teisingumo cia nematau. del Jusu pavyzdzio del sklypu prisipirkimo: tas zemes spekuliantas jau turi buti susimokejes mokescius nuo lesu, uz kurias sklypus perka. kas cia blogo, jeigu jis ne Maldyvuose ar Floridoje leidzia laika, o investuoja tikedamasis uzdirbti? juk tai tas pats, kaip kad investuoti i akcijas ir tiketis, kad joms pabrangus bus galima parduoti ir uzdirbti. jeigu kazkokia zeme yra ypatingai reikalinga visuomenei, valstybe gali ja paimti atitinkamai kompensuodama. o kai tas pilietis pabrangusius sklypus parduos, turetu susimoketi mokescius, kaip ir bet koks verslininkas. o siaip dar pelno mokesciai turetu buti surenkami geriau, ypac uzkaisant landas stanbesniems verslininkams registruotis uzsienyje ir nieko nemoketi, kai smulkieji del ekonominiu priezasciu to negali padaryti. cia tik labiau paaiskinu, ka turiu galvoje, nesiekiu Jusu itikinti. geros dienos.

Prašalietis       2020-08-11 12:14

Tik Lietuvoje per 30 (ne)priklausomybės metų “politikų lygis” galėjo pasiekti tokias “vakarietiškas aukštusmas”. Pretenduojantys užsėsti keturias Seime taburetkes “profesorius, daktaras, būsimas daktaras ir verslinikas” šiuolaikiškai “patrukliai” apipavidalino, parašė iš vaikiško amžiaus mąstymo dar neišėjusio pirmo kurso studento lygio rašinėlį, ką jis darytų “jei būtų prezidentu”, kurį skelbia soc.tinkluose. Pseudo Nacionalinio Susivienijimo sugalvoti rinkiminiai “Prioritetai”: 1. “šeimos politika, kuri grąžintų gyvybę Lietuvai”. Reik manyti, kad pretendentai supranta šeimą šiuolaikiškai, europietiškai ir vakarietiškai. Nes kitu atveju 30 metų vaduotai, gintai, puoselėtai, mylėtai ir , pagal Seimo taburetkių užsėdimui pretendentus numarintai, Lietuvai “gyvybės grąžinimas gali būti problematiškas”. 2) “švietimo politika, kuri grąžintų autoritetą mokytojui ir leistų ugdyti asmenybes;” Tokį vaikišką politinį ir rinkiminį lozungą pajėgūs sugalvoti tik šiandieniniai Seimo taburetkes užsėsti norintys ” profesoriai, daktarai, būsimi daktarai, verslininkai”. 3) visapusiškas teisingumo atstatymas; su sekančiais 30 metų girdimais lozungais “blogus dalykus panaikinsim, gerus dalykus įgyvendinsim”, jau ir vaikučiams kelia juoką. Komentuoti nėra ką. Tarybinių laikų mokyklos vienuoliktoje klasėje Radžvilas su tokiu savo rašinėliu pas rimtą mokytoją būtų ngalėjęs pretenduoti trejetui už apipavidalinimą ir dvejetui už turinį... Bet šiais “demokratijos laikais” rinkimų proga vykstančio spektaklio metu daugumai mažaraštei publikai ir pseudopatriotams yra svarbiausia kaip tuo momentu jiems patinka ar nepatinka juos dominantis dalykas…

Dzeikas       2020-08-11 9:11

PS. Del paveldejimo mokecio galima gincytis. Bet NT moketi yra sazininga dirbanciuju atzvilgiu. Pripirkau NT ir nieko ten nedarau to buti neturi nes tai daro netiesiogine zala visuomenei.
Bet ,ka noriu pabrezti, NT mokestis neturi buti nuleita kaip dar vienas, papildoma moketis. TURI BUTI atatinkama dalimi sumazinti kiti mokesciai.

Dzeikas       2020-08-11 9:07

hmmm’ui:
NT moketis nesaziningas?
O nusipirkti 1km2 sklypa “del visa ko” ir laikyti nedarant jokio verlo ten sazininga?
Jeigu tau jo nereikia - parduok kitam. O jeigu reikia - daryk versla ten, avizas augink - bus pinigu, susimokesi.
KITA VERTUS, NT mokestis leistu sumazinti pelno/pajamu mokesti tokiu mastu, kad BENDROJI mokesciu mase liktu tokia pati.
Ir tai SAZININGA. Nes istatymai turi palaikyti dirbancius zmones ir dirbanti verla, o ne “kupi-prodai” versliukus ir spekuliantus.
PS. Jeigu norime teisingu istatymu, tai turi buti supratimas, kad “teisingas” istatymas ne tai,kas tau gerai, o tai kas skatina kurt bendraji geri, nors tau asmeniskai jis gali must per kisene.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-11 8:46

Tautos partija bus ta, kuri:
- pasmerks Tautos budelius Lkp komunistus;
- paleis antikonstitucinį seimą (nes seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija, sąrašinių negali būti seime);
- paskelbs ypatingąją padėtį, visiškai sunaikinto Lietuvos ūkio tvarkymui (susigrąžinant litą);
- užsiims Putino vadovaujamos okupantų gaujos išprašymu (išvedimu) iš Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto bei užsiims šio baltų krašto prijungimu prie baltų Lietuvos.
_________________________
Sukilimas

hmmm       2020-08-11 8:27

kita nuomone Dzeikui del NT mokescio. NT mokestis yra vienas is nesaziningiausiu, panasiai, kaip ir paveldejimo, mokestis. NT mokestis yra antras to paties piliecio apmokestinimas, nes pirkdamas, ar statydamas NT, jis jau karta sumokejo visus pokescius. NT mokestis baudzia taupiuosius ir skatina islaidauti (i.e. nuomotis o ne pirkti/statyti). beje, NT netersia gamtos, tai cia net ir automobiliu mokesciu analogija yra netinkama. zinau, kad cia utopija ir kad to nebus, ir kad visame issivysciusiame pasaulyje gana nemazi NT mokesciai egzistuoja, bet saziningoje visuomeneje nekilmojamas turtas, kuris negeneruoja pajamu savininkui, neturetu buti apmokestinams. O jeigu NT turtas generuoja pajamas, tai tos gaunamos pajamos ir turetu buti apmokestinamos, lygiai kaip kitos pajamos, dividendai, pelnas ir kt.

Dzeikas       2020-08-11 7:35

Leiskite papasakoti anekdota sukurta turbut KGB apie amerikiecius , taciau NS programos atveju butu vietoje:
Daro amerikietis su meksikieciu kazkokia makle. Aptaria kaip pajamas dalinsis. Amerikietis siulo:
- Pasidalinkime broliskai.
Meksikietis;
- Na ne. Gal geriau po lygiai.
Tas principas turi buti taikomas ir NT apmokestinimuose , ir pelno mokestyj.
Svarbu ir tai, kad turi buti iskeltas PRINCIPAS kuri palaiko istatymas.
Kaip JAV yra deklaruota, kad principas yra laisve , visu lygybe pries istatyma, ir tos lygybes issaugojimas.
Todel net nezinodamas istatymu zinai kokie jie turetu buti ir kokie jie buti negali nes priestaraus principams.
Butent todel NT mokestis turi buti VIENODAS ir VISUOTINIS. Beje ir apmokestinti turi buti pagal rinkos kaina, o ne kazkokia “pagal normatyvus”.
Ir jeigu kalbama apie TEISINGUMA, tai mokeciai turi buti perskaiciuoti taip, kad ivedus visuotina NT mokesti turi buti sumazintas sakykim pajamu mokestis.
Pajamu mokestyje vel turi buti islaikomas LYGYBES principas: ir darbo jegai, ir verslui tas tarifas turi buti VIENODAS.
Aisku, is bobulytes prekiaujancios siemkemis turguj ar dabartiniu patentininku aplamai neturetu buti imamas mokestis. Ar sakysite lygybes principas pazeistas? Taip. Bet prioritetu iskeliant kita principa - lygybes, konkurencijos issaugojimo ir LAISVES principo.
Administruoti bobulyciu pelna yra brangiau negu gautos pajamos. Bobulytes (patentininkai) aplamai turi buti atleisti nuo verslo ar patento mokescio.
Norite sakyti, kad jie nemokes jokiu mokesciu??? Mokes. Per visuotine pajamu deklareacija. Apgaus ir sleps mokescius? Nepasleps. Nes vogti pinigai i kazka virsta. Jeigu jie virs i koki nors NT Mokesciu inspekcija , kaip JAV ar po 5 ar po 10 metu ateina, atvercia tavo deklaracija ir sako: Va per 10 metu uzdirbai 10 tukstanciu euriuku. O nusipirkai Maybacha uz 80 euriuku. Is kur pinigai? Sodinti gudrucio nebutina. Pakanka pasiulyti rinktis:
- Sedi i Pravieniskes 10 meteliu.
- Atiduodi i biudzeta Maibacha.
Versliuko atiminet nebutina. Pasimokins ,kad vogti negerai, ir dirbs toliau.
Ir nustokite juokinti pasauli su patentu verslui dalinimais. Verslauti - naturali zmogau teise ir jokio mokescio ar “pazymejimo/leidimo verslui buti neturi”. Yra mokesciu numeriai(kiekvienam nuo gimimo)- gaves pajamas per juos ir susimoki.
Lietuvoje gi kelnes maunamos per galva. Itariu del to, kad drumstame vandenelyj zuvele pagaudyti.
————————————
Aisku,cia tik pavajojimai. Viso to neivyksta Lietuvoje nes per daug norinciu gauti kazka nemokamai ar pasivogt.

Teisingumas - svarbiausia       2020-08-11 0:26

Giliai įsitikinęs, kad “visapusiškas teisingumo atstatymas” turi eiti ryškiu pirmu numeriu. Pirmiausia tai įgyvendinus, visa kita nepalyginamai lengviau stotųsi į savo vietas. Siūlau rinkiminėj agitacijoj YPAČ tai akcentuoti. Kai kitoms partijoms jis mažiausiai svarbus, o rinkėjų tiesiog išsiilgtas, turėtų nešti sėkmę.

Al.       2020-08-11 0:20

Ekonomikos, t.y. Ūkio skyriuje, pritarčiau Dzeikui, turi būti supaprastinti ir suvienodinti mokesčiai. Daug kam norisi bent trupučio reguliavimo, bent trupučio socializmo, bet tada ir prasideda visokie valdininkų ir jų draugų gudravimai. Ūkio srityje , manau, pirmas punktas turėtų būti Brežnevo pamokymas ,,ekonomika dolžna byt ekonomnoj”. Iš jo buvo juokiamasi, bet šio juokelio esmė ta, kad bet kokia sistema, taip pat ir ūkis, turi būti taupi - kaip tai yra gamtoje. Muilo burbulas ar vandens lašas yra apvalūs ne todėl, kad tai socialiai teisinga ar gražu, o todėl, kad taip taupiausiai naudojami ištekliai. Kai Leninas rašė apie apskaitos svarbą, tai buvo teisus jei ketino visus natūralius procesus pakeisti geležine valdžios ranka. Bet , kaip teisingai pastebima Merfio dėsniuose, tai nepavyks. O jei, vis dėlto, pavyktų, tai geriau jau būtų nepavykę. Paprastumas ir lygiateisiškumas kuria skaidrumą. O skaidrumas kuria tarpusavio pasitikėjimą.

Kiekvienoj srity turi būti vienas punktas, nuo kurio visi kiti labiausiai priklauso.

Ir ką darys NS, jei neturės daugumos. Arba net mažumos. O būtent taip, turbūt, ir bus.

Rita       2020-08-10 22:47

Idėjų yra neblogų. Jas seniai kelia kitos nesisteminės partijos. Bet vieno nesuprantu: jeigu jau intelektualiausia ir nacionaliausia partija, kodėl tiek lietuvių kalbos klaidų lietuviškame tekste?

StasysG       2020-08-10 22:43

Konstitucinio teismo panaikinimas geras punktas. Bet tam reikia iš esmės keisti konstituciją. Kaip? Konstitucinės daugumos nebus. Referendumas įvyks neįvyks. Taip kad naujai partijai ties tuo punktu būtina gerai susimąastyti. Arba jį išbraukti iš prioritetų.

habilitās       2020-08-10 22:33

Būtų galima pasijuokti iš tokių „prioritetų“, jei nebūtų liūdna, kai suaugę ir iš pažiūros rimti žmonės (nekalbant apie išsilavinimą ir laipsnius) taip kvailioja. Tik po rinkimų nekaltinkite tautos, kad ji jūsų nesuprato. Ne rinkėjai kalti, kad jūs nėjote į tautą, nežadinote vilties, nesukvietėte nė vieno palaikymo mitingo, kuris būtų bent kiek vertas „Susivienijimo” vardo.
Deklaracijos, deklaracijos ir dar kartą deklaracijos, kurių niekas ir niekada nevykdys, nes didžioji jų dalis, paprasčiausiai, neįgyvendinamos, yra grįstos tik gražiais norais, apie kuriuos galima tik pasvajoti.
Akivaizdu, kad teks nusivilti, – nebus nei „revoliucijos“, nei „evoliucijos“, nei pagal Erotą, nei pagal Radžvilą.

Dzeikas       2020-08-10 22:08

Programa gera. Sakykim skirnyje “Demokratija” uz viu punktu balsuociau.Skyrius “teisingumas” - ideja u priiekuiuju teimu ir tarejai - gera ideja.
Taciau! Skiriuje “Ekonomika” vejai ir priestaravimai vienu punktu kitiems.
Stai: Jokio NT mokescio uz seimos busta, jokiu mokesciu augimo uzdirbantiems maziau negu 2000 eu. O biski auksciau kalbama apie biurokratinio aparato ir valdymo islaidu mazinima.
Tai kas cia durnas, as ar programos kurejai???
Jeigu jus imsite NT turto mokesti is vienu imti, is kitu neimti, mokescius didinti tiems kurie uzdirba mazai ir didinti tiems kas uzdirba gerai tai jums JAU REIKES DIDINTI VALDYMO ISLAIDAS!
Ble, uzsilipo klounai ant backos, pavare tai ka jus norite isgirst ir jau lekuodami begsite balsuoti.
Kaip lietuvis - taip genijus))))
Neieskotumeti haliavos tai reikalautumete principingu, pajungtu principui istatymu ir kaip galima paprastesniu. PVZ. NT MOKESTIS TURI BUTI VIENAS VISIEMS IR BE JOKIU ISIMCIU! Tada as patikesiu, kad niekas neras landu kaip ta mokesti apeiti ir kad valdymo islaidos bus mazinamos.
Dabar atsakykite, kiek kartu mokescius turi sumoketi zmogus? Viena , du tris ar -iolika? Savaime aisku, kad karta sumoki - ir neskolingas.
Tada kodel is jau karta sumoketu mokesciu, reikia moketi DAR KARTA??? Kalbu apie dividendu apmokestinima. Nes akcine imone moka dividentus jau susimokejusi pelno ir kitus mokescius. Ir nuo tie dividendai iskaiciuojami i zmogaus pajamas. O jau pajamos, sakykim , atlyginimas, NT (sakykim 2 butus turi ir nuomuoji)nuomos pajamos ir dividendai.  Tai visa tai yra tavo pajamos ir nuo to turi buti sumoketi mokesciai pagal VIENINGA pajamu tarifa.
Aisku, tam turi buti VISUOTINAS mokesciu deklaravimas.
O jumi “susivienytojai” rurina smegenis apie dividendo apmokestinima, o jus issiziojote ir laukiate kol keptas karvelis burnon iskris.
Dekite jus skersa ant tu svieto suvienytoju. Eiliniai mozgoj-bai pajute galimybe prasistumti prie lovio.
Is kur toks durnumas pas lietuvi?
Atsakau: is vergiskos prigimties.Turinti priversiu uz mane sumoket, a pats uodega isuksiu ir bizniuka patyliukais suksiu.
Tik is tautinio gudrumo uodega suks jums, o ne jus.Biskyte cia papainiojote. Svarbiausia jau 30 metu is eiles ant to pacio akmens klumpate.

kgbukai kelnes plaunasi       2020-08-10 21:33

apsišiko nabagėliai pamatę, kas Baltarusijoje darosi smile

ah1       2020-08-10 21:25

“dirbtinis intelektas” viską sutvarkys.

Trumpai-> kur dingo        2020-08-10 20:44

Gal tebelaukia instrukciju?...

kur dingo tarybukai?       2020-08-10 20:36

t.y. kur stasys, prašalietis, raigerdas, dzeikas, juozapas ir kiti buratinai?
ALIO !!!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-10 20:26

Reikalavimas: privaloma NS kandidatų į seimą liustracija - prisipažinimas dėl priklausymo ar nepriklausymo komunistų partijoje (cccp laikmečiu)ir kitose struktūrose..

Trmpai        2020-08-10 20:13

Linkiu sekmes

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-10 17:58

(2019 gruodžio skaičiai)
Vakariniame ES pakraštyje mažiausia pensija yra 869e/mėn + nemokamas viešasis transportas nuo 60- ies metų + daug kitokių lengvatų.
***
Mažiausia alga (į rankas) vakariniame ES pakraštyje – 1395e/mėn.
Neapmokestinamasis pajamų dydis vakariniame ES pakraštyje – 1119e/mėn.
Vakariniame ES pakraštyje nėra atskaitymų net soc draudimui – iki 824e/mėn algos.
***
Išvada: aptverta spygliuota viela, Lietuva būtų panaši į konclagerį.
_____________________________________________________________________
Sukilimas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-08-10 17:43

Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai).
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
- seimas - antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, ...) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą - ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
- prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, ...) seimu;
- premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
- ir tt.
Tai žinant, l lengvai sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
______________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 rugpjūčio 10

Trūksta       2020-08-10 16:53

Sveikatos apsaugosKad patekimas pas gydytoją ar gydymo įstaigą būtų orus.Ir B.Jonsonas,kalbėdamas apie išstojimą iš ES mini Sveikatos apsaugą.Išstojimas leis daugiau lėšų jai skirti ir gerinti gydymo bei paslaugų gavimo kokybę.Anglai jau suprato,kad tai vienas svarbiausių krypčių.

Kis       2020-08-10 16:16

kiekvienas punktas lyg varpo duzys,man prabego siurpuliukas,tokiu programu tikrai per 30 metu nesu skaicius>Noriu patiketi zmoniu samoningumu,bet zinant tu banditu ir perpirktos p-er 30 metu viskas kas kenkia Lietuvai,bijau,kad nebus to paskutinio?O kaip reiketu,kad zmones patiketu,tai ateina tie kurie viena sako,kita galvoja,o trecia prekiaujamA.

eiliniai "gelbėtojai":(       2020-08-10 16:10

Pilnai pasitvirtino asmeninė nuojauta ,kad šis liberalų įkurtas judėjimas visą dėmesį sieks nukreipt nuo pagrindinės Lietuvos bėdos - didžiulės turtinės nelygybės,ir tuo pagrindu didžiulio neteisingumo įsigalėjimo Lietuvoje. Atkreipkit dėmesį :net jokios užuominos į tai,kad turėtų būti įvestas civilizuotas mokestis (apie 30 proc. /metus nuo rinkos vertės) VISŲ RŪŠIŲ PRABANGAI. Aš tikrai geriau balsuosiu už valstiečius ar Neringą Venckienę(dar yra šiek tiek laiko apsispręst) .

Rūta       2020-08-10 15:17

Programiniai prioritetai itin tiksliai sudėlioti. Pritariu kiekvienam žodžiui. Pakelk galvą, lietuvi! Jei ne dabar, tai - kada? Jokioje kitoje partijoje nėra tokio intelektinio potencialo kaip NS. Paremkim per rinkimus, jei norim turėti valstybę.

To Valio       2020-08-10 14:31

Viltis-durniu motina.

manau       2020-08-10 14:30

Niekas LT nebeisgelbes-iliuziju nera,nes mes bailiu tauta!

Puiku       2020-08-10 14:24

Viskas ko reikia, kad Lietuva pagaliau atsikeltų.

Valio       2020-08-10 14:03

Sudėliota gerai, tereikia balsų, ar jų bus daug?, klausimas atviras, telieka viltis, ir tai gerai.

vladas.vilimas@gmail.com       2020-08-10 13:57

Prioritetai sudėlioti teisingai. Pirmoje vietoje TEISINGUMAS BET SISTEMa NESUVEIKS.Ruošiant programą verta pasklaidyti regiono vakstybių konstitucijas. - Estijos, Suomijos . Čia rasite tai be ko demokratinė valstybė negali egzistuoti- NEPRIKLAUSOMĄ TEISĖTUMO PRIEŽIŪROS INSTITUCIJĄ..Estijos Kostitucijoje Teisngumo kanclerio iinstitutui skirtas Xll skyrius (7 straipsniai),Suomijos konstitucijoje X skyrius (13 straipsnių).  Kas liečia Lietuvą -  tokia institucija buvo numatyta Laikinajame Pagrindiniame įstatyme,bet Konstitucijos tėvai (buvusieji) ir jų užsakovai nusprendė, kad tai nereikalingas balastas trukdantis valstybės valdymui.Taip be šio “balasto”, be valdžių atskyrimo,  žingsniuojame gerovės valstybės link.

vladas.vilimas@gmail.com       2020-08-10 13:55

Prioritetai sudėlioti teisinga. Pirmoje vietoje TEISINGUMAS BET SISTEM NESUVEIKS.Ruošiant programą verta pasklaidyti regiono vakstybių konstitucijas. - Estijos, Suomijos . Čia rasite tai be ko demokratinė valstybė negali egzistuoti- NEPRIKLAUSOMĄ TEISĖTUMO PRIEŽIŪROS INSTITUCIJĄ..Estijos Kostitucijoje Teisngumo kanclerio iinstitutui skirtas Xll skyrius (7 straipsniai),Suomijos konstitucijoje X skyrius (13 straipsnių).  Kas liečia Lietuvą -  tokia institucija buvo numatyta Laikinajame Pagrindiniame įstatyme,bet Konstitucijos tėvai (buvusieji) ir jų užsakovai nusprendė, kad tai nereikalingas balastas trukdantis valstybės valdymui.Taip be šio “balasto”, be valdžių atskyrimo,  žingsniuojame gerovės valstybės link.

Kur       2020-08-10 13:33

pasidejo tas nepilaprotis stasys

aŪŪŪ       2020-08-10 12:03

stasy, kur tavo paklodės ?

Stasy       2020-08-10 11:38

Fas.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.