Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 17 d. 10:51

89     

    

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Pro Patria

Nacionalinis susivienijimas (NS) – vienintelė nuosekliai antisisteminė partija, dalyvavusi Seimo rinkimuose ir pasiūliusi šalies piliečiams Lietuvos ateities viziją ir tautos bei valstybės raidos kryptį, galėjusias tapti realia alternatyva „globalios Lietuvos“ vizijai ir lietuvių tautą bei valstybę pasmerkiančiai išnykti „pažangos“ strategijai. Tačiau ši alternatyva kol kas nebuvo paremta reikiamo skaičiaus piliečių ir nebus atstovaujama Seime. NS nepatekus į Seimą rinkimai virto dviejų oligarchinių-nomenklatūrinių klanų („dešiniųjų“ ir „kairiųjų“) kova dėl valdžios ir teisės dar ketverius metus alinti bei griauti Lietuvą ir skurdinti jos piliečius.

„Dešiniųjų“ nomenklatūrinių  partijų bloko pergalės ir jų sudarytos valdančiosios koalicijos atveju šalies laukia dar viena šoko terapija, savo pobūdžiu ir padariniais pranoksianti 2008–2012 m. vykdytų neoliberalių „reformų“ poveikį. „Kairiųjų“ bloko pergalės ir koalicijos atveju vyks ne smūginis, bet laipsniškas Lietuvos naikinimas, kai vykdomą iš esmės tą pačią neoliberalią ekonominę ir socialinę politiką bus mėginama šiek tiek nuskausminti skiriant didesnius BVP trupinius skurdžiausiai gyvenančioms ir didžiausią socialinę atskirtį patiriančioms visuomenės grupėms.

Dėl šių priežasčių NS negali paremti į antrąjį rinkimų turą patekusių kandidatų kaip sisteminių nomenklatūrinių partijų atstovų. Būtų ne tik klaidinami rinkėjai, bet mūsų partija faktiškai įsitrauktų į tęsiamą Lietuvos naikinimą ir turėtų prisiimti moralinę ir politinę atsakomybę už Lietuvą griaunančią politiką, kuriai ji negali daryti jokios įtakos. Tačiau galima parama pavieniams kandidatams, kurių deklaruojamos politinės ir vertybinės nuostatos neprieštarauja NS nuostatoms ir yra paliudytos ankstesniais jas patvirtinančiais darbais.

Esame pasiruošę paremti Seimo rinkimų antrajame ture kandidatus, kurie viešai įsipareigos principingai ir tvirtai Seime įgyvendinti šiuos NS programinius siekius:

– atšaukti Lietuvą išnykimo link stumiančią „globalios Lietuvos“ ideologine vizija grindžiamą valstybės pažangos strategiją ir nedelsiant kurti tautos ir valstybės ilgalaikius interesus atitinkančią ir Lietuvos išlikimą amžiams laiduojančią Nacionalinę plėtros strategiją;

– ryžtingai priešintis visoms genderizmo ideologija grindžiamoms prigimtinės šeimos griovimo formoms, Stambulo konvencijos ratifikavimui, valstybės kišimuisi į šeimą ir neteisėtam vaikų atėminėjimui iš tėvų ir kurs palankiausias ekonomines, socialines ir kultūrines sąlygas visapusiškai prigimtinių šeimų plėtrai bei klestėjimui ir visaverčiam vaikų auklėjimui ir ugdymui, pagal tėvų pasaulėžiūrines ir vertybines nuostatas;

– atšaukti Lietuvos pritarimą Migracijos paktui, stabdyti Lietuvos kolonizavimą ribojant galimybes masiškai įvežti darbo jėgą iš trečiųjų šalių, skatinti ir kurti palankias sąlygas grįžti į Tėvynę iš jos priverstiems išvykti šalies gyventojams;

– tvirtai reikalauti išgyvendinti Lietuvos akademinėje ir viešojoje erdvėje įtvirtintas cenzūros apraiškas, grąžinti Nacionalinį transliuotoją visuomenei, sustabdyti piliečių persekiojimą dėl politinių pažiūrų ir inicijuoti tokio persekiojimo atvejų tyrimą ir teisinį vertinimą;

– įstatymiškai įtvirtinti galimybę ir sukurti sąlygas formuluoti ir praktiškai įgyvendinti nuoseklią ir aiškią, nacionalinio saugumo ir Lietuvos išlikimo interesus atitinkančią valstybinę istorijos ir istorinės bei Laisvės kovų atminties išsaugojimo politiką;

– užkardyti mėginimus menkinti valstybinį lietuvių kalbos statusą neoficialiai įteisinant faktinę daugiakalbystę, stabdyti lietuvių kalbos stūmimą iš akademinės ir viešosios erdvės, priešintis kitų valstybių reikalavimams ir spaudimui įteisinti asmenvardžių ir vietovardžių rašybą nevalstybine kalba oficialiuose dokumentuose ir viešosiose erdvėse.

Nacionalinio susivienijimo valdyba

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

...       2020-10-20 23:11

Nieko nereikia paremti,reikia tautiecius pamokinti,kad zinotu.Tegul pasidziaugia keturis metus armonaite ir jos palyda.Pacia pirma diena po rinkimu atejo su isidaziusiu,su auskarais ausyse lyg tai vyru.Labai gerai kad parode,ka armonaite,nilsen,simonyte palaikys ir kieno norus tenkins seime.Paklauskite ju,KAS YRA SEIMA???100 proc.joms seima yra ir du diedai ar dvi bobos mylincios viena kita.Pagyvenote keturis metus ramiai,valstieciai daug gero padare del paprasto zmogaus.Gatveje neliko girtuokliu,aplink mokyklas nebesiburiuoja mokiniai rukaliai.Vaistai originalus uz aciu,vaikai pamaitinti,pensijos per keturis metus padidejo net 130 eu.Paziurekite,i koki miesta benuvaziuosi,visur kelio remonto darbai vyksta,bet keliai tvarkomi ne taip,kaip koncervams valdant duobes trupiniais palygindavo ir viskas.Smagu stebeti koncervu numyletines kurios vis balsuoja uz juos.Si karta po rinkimu saukiasi Dievo pagalbos,kad tauta blogai pasirinko.Nieko,po keturiu metu kaip sako mano kaimynas valstiecius ines i seima ant ranku,o gal ir greiciau,nes tokie,kokius dabar pasirinko,ilgai negali dergtis,

stasys       2020-10-20 8:30

Vėl susėdę prie stalo ‘vaikai’ barškina šaukštais . Man tai kas ? Kas su kuo valgys ar pasiruošęs draugauti . Va žemyna netgi sėkmės formule surado . Ne ‘vaikučiai’ , prie stalo reikia valgyti ir sekti ka burnoje kramtote ,. Iš žirniu sriubos negalima įšrankioti Jums nepatinkančius žirnius ,reikia suvalgyti viską .Na kas čia per šnekos apie TS ? Jos dėka Lietuva dar karta įsitikino jog teisingo elgesio taisyklės prie stalo ne visiems svetimos ir kai reikia, dėka ju, yra kam apie jas priminti .

Žėmyna       2020-10-19 21:22

Vieną iš galimybių jungtis kyšo iš:
Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim.
Dabar LKD frakcija (ar jos dalis), kaip jau Seime praktikuota, galės atsiskirti nuo Gabrieliaus+Šimonytės, ir sudaryti savo atskirą frakciją bei prisijungti ar susijungti su NS.
Tada į kitus rinkimus LKD nebe po konservatorių vardu besidangstančių liberalų skvernu eis į Seimą, bet, jei norės, dviem atskiromis NS partijos frakcijomis. Arba visai į vieną susilies.
Galima neskubėti visiškai susijungti, pažiūrėti, kaip sekasi bendrą darbą derinti, kaip darbui naudingiau. 


Mantas       2020-10-19 15:36

Ar konservai ar komuniagos jokio skirtumo tai vienas ir tas pats š....

kis       2020-10-19 15:29

rasau po ilgu svarstymu,nejaugi jus visus nuleidziate iki plintuso,o save norite pakelti auksciau (debesu,kai giedra diena).Sakote ,vadovausites sukiu-atejau,parasiau ir nugalejau?O as matau jega vienybeje.Kad neisnyktumete,tiesiog privalote jungtis,kad ir su valstieciais ir eiti vienu buriu,o ten aiskinsites kas ,kur ir kada?Jusu schema prazutinga jums ir mumns;programa nuostabi,pajegos minimalios.Po tu Igilo valdymo,bus kaip po karo Sirijoje,viska sugriaus iki pamatu ir iseis aukstai pakeltomis makaulemis,negi per tiek metu zmones nesuprato ju morales?Man graudu,kai balsuojama uz Hari,Haris jus idiotai ir valdys,kodel niekas neparaso,kad nereikia klausyti tu decibelu,tai zuve zmones,jie nera kurejais is prigimties,tai parazitai.Valatka,Tapinas,Jakilaitis,Miliute irt armija Janutieniu,makaraityciu,kurr ju indelis i Lietuvos gerbuvi,tai skalikai,o loja tiems paliepus kas pinigus pamoka,o0 morale ju pasturgalyje?

Almantas       2020-10-19 14:47

Vel girdisi uz bet ka ti ne uz koncervatorius.Cia ir yra didziausia klaida,dabar belieka balsuoti tik uz VALSTIECIUS,adangi ti jie vieninteliai gali nugaleti anko partija.Balsavau uz NS dabar balsuosiu uz valstiecius,kaip vienintele atsvara anukui.Baisiausia man is tu koncerviniu partiju tai laisves prtija.Gerai KGBistas tevelis dukrele Armonaite primoke-daryti viska,kad ti neliktu LIETUVOS

abc.       2020-10-19 11:31

tik boikotas.

abejoju, ar yra ką remti       2020-10-19 9:23

kandidatai jau yra praėję stribinės-kgbistinės-komunistinės valdžios filtrą.
ar nors vienas iš kandidatų ką nors yra padaręs kad:
- sumažėtų neteisingumas (pasmerktų teisėjus, prokurorus, antstolius, TM klerkus)
- sumažėtų emigracija
- sumažėtų savižudybių

habilitās       2020-10-19 8:41

Ar daug kandidatų antrame ture, kurie nepriklauso sisteminėms partijoms? Ar tai tik eilinė manipuliacija, siekiant pasireklamuoti?! Kokiu tikslu?

>19:08       2020-10-19 7:10

Su niekuo tie valstiečiai nesusitvarkys. Jau tvarkėsi 4 metus. Jei “tvarkysis” dar 4 metus, leftistų ordos 2024 metais gaus konstitucinę daugumą.

stasys       2020-10-19 7:01

Kiekvienas daro savo spręndima antrame ture, pas mane valstietis arba TS -LKD. Pasirinkimą lems to kandidato asmeninės savybės .Atiduoti balsą ‘protestui’ ?jokiu būdu . Ta ‘karvė ant ledo’ ups. šuva ant šieno pailiustruoja kokiais metodais valstiečiai bando pasivyti atitolusius konservatorius .Dažnas galėtu saves ir paklausti ar tas ‘šuva medyje’ nėra tipiškas tu ‘nesisteminiu’ rinkėjas ?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-19 6:33

(pataisyta patikslinta)
Seimo rinkimų spektaklis turi būti sustabdytas (nunulintas), dėl VRK bei “Laisvės partijos” sukčiavimo. Apie tai
va čia (nuo 19:30)
https://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w
(nuo 1:05:40) Pasipriešinimui bei savigynai, kviečiami žmonės į Kauną į Dainų slėnį spalio 24, 14:00.
(Patartina pamatyti visą vaizdo įrašą)
Pasipriešinume nedalyvavusios partijos bus priskirtos prie Tautos budelių režimo bendrininkių.
__________________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 19

mjooo       2020-10-18 22:35

prajuokino žmogus. Konservatoriai ir savigarba… Je, kaipgis, - burokų žydėjimas vasario pradžioj…

Šuvai ir dar ant šieno 20:04       2020-10-18 21:54

Jūsų vaistai - daug blogiau už ligą.
Stebiuosi, kaip galima nesuvokti, kad požiūris, jog bet kas,
tik ne konservatoriai, yra visiško jovalo šaukimasis?
Prognozuoju, kad tie konservatoriai, kurie išsaugojo savigarbą,
arba sutvarkys partijoje, nes jų dauguma, valdžią užgrobusius liberalus,
kaip Anūkas, Šimonytė ar Kubilius, arba atskils ir sukurs naują frakciją.
Taigi negalima pamesti galvos: pvz., reikia eiti balsuoti ir palaikyti krikščioniškai apsisprendusį tikrą konservatorių prieš Armonaitės ar Čmilytės liberalus. Jei tokio konservatoriaus poroje su liberastu nėra,
eiti balsuoti ir gadinti biuletenį, pvz., užrašant, „Prieš abu“.

Pamastykite       2020-10-18 21:34

Idomu, jeigu uz Snoro banko sugriovima is Simonytes ir jos kompanijos priteis kazkiek desimciu milijonu eu tai tuos pinigus turesime sumoketi mes, mokesciu moketojai? Manau tada visi iseis i gatves ir Baltarusija atrodys kaip ramus egzotiskos salos uzutekis.

Šuva ant šieno       2020-10-18 20:04

Tai aš ne apie save, o apie NS ir jo autoritarinį vadą. Nei patys ėda, nei kitam duoda. Patys nevalioja per 5 procentus perlipti, o didybės pilni, neranda ko paremti. O šiuo konkrečiu atveju reikia paremti bet ką, kas rungiasi su konservatoriais, nes konservai- žinomai didžiausia blogybė, jei gaus galimybę formuoti vyriausybę. Reikia mokytis iš Rusijos Navalno. Nors jis ir atsigėrė arbatos, bet prieš tai įvedė Rusijoje pasiteisinusią rinkimų taktiką- remti visus, kas prieš valdžios partiją. Faktiškai ir landsberginiai konservatoriai yra mūsų valdžios partija, tik, kad nevykusi.., ačiū Dievui, net samdosi lyderką iš šalies, nes anūkas -ne lyderis…

Karbauskis       2020-10-18 19:15

vatnikų iš Naisių atvežė į svetainę.

Antrame ture tik pries konservstorius!       2020-10-18 19:08

Jei pasirinkimas tarp Armonaites ir Cmilytes ir Simonytes ir visu konservatoriu, tai butinai reikia antrame ture balsuoti uz Armonaites ir Cmilytes partijos narius. Balsuoti bet kokiu atveju reikia pries Simonytes vedamus konservatorius. Reikia, kad konservatoriai negautų daugumos ir negalėtų formuoti vyriausybės, o po to valstieciai jau ir su tais vadinamais liberalais susitvarkys!

Antrame ture        2020-10-18 18:50

Karbauskis laimes ir isgelbes Lietuva

Jie gi pries       2020-10-18 18:40

Europine pazanga. Dinozaurai.

Dronas       2020-10-18 17:00

Kol kas nematau kandidatų su minėtomis savybėm. Todėl arba nebalsuosiu, arba kas labiau tikėtina sąmoningai sugadinsiu biuletenį. Straipsnis geras, bet, daugeliui žmonių, deja, viską reikia sukramtyt ir vienu gumulu įdėt į burną. Kitaip nesupras, nesugebės perskaityti ar tiesiog nenorės gilintis. kol visuomenėje bus dauguma tokių “karvių” tol mes iš mėšlo neišlipsime. Politikoje, valstybės valdyme ir sprendimų priėmime, irgi reikia pakrutint subinę ir smegenis, o ne kartą į 4 metus paskaityt valkatą ar kokį kitą parsidavelį nuomonės formuotoją ir nemastant įmest biuletenį, nes per televizorių, laikraštyje ar kokia pezbuke taip pasasakė.

Paulius Vytautui       2020-10-18 15:40

kai koncervams kils klausimas ką daryti kad patektų prie paskutinių eu pametėtų kauliukų skirstymo, jie mikliai sudarys koalicijas ir su čmilyte ir su meru š ir jo parteigenosse ir su raudonskūriais visų atspalvių. Nejau tuo abejojate?

Paulius>trūkstamas...        2020-10-18 15:35

čia turi būtu ne reikalavimas, o kreipimasis į KT dėl diskriminacinio įstatymo. tačiau kai jį svarstė ir priiminėjo kažkodėl niekas nė nepyptelėjo

Trūkstamas reikalavimas       2020-10-18 14:26

Atšaukti įstatymą, paleidusį Lietuvos Respublikos pilietybės dalijimą taip vadinamiems “litvakams”, nieko bendro neturėjusiems ir neturintiems su Lietuvos Respublikos interesais.

Atsakymas vertas milijono       2020-10-18 13:55

Ar NS neveiklumas (!) yra sisteminis ar atsitiktinis, tai yra piktybinis ar apsileidybinis ?!!

LT 007       2020-10-18 13:31

Niurnbergas – nacių teismas…
Niurnbergas 2 – komunizmo pasmerkimas ???
Niurnbergas 3 – Naujos Pasaulio Tvarkos kūrėjai …!!!
(Niurnbergas 4 – Covid-19 ir …)
—–
Gal Niurnbergas 3 ir Niurnbergas 4 apjungti į vieną?
O gal visus „Niurnbergus“ apjungti…

Vinculis       2020-10-18 13:24

Iš to rėmimo - jokios naudos. Seniai įrodyta, kad pirmiausia griūna ramstomi. Geriau padėkim jiems pasirinkti tinkamiausią griuvimo laipsnį, kampą, kryptį, amortizaciją ir panašiai.

123       2020-10-18 11:58

Geriau lenku partija negu kgbistai Konservatoriai

Vytautas >Paulius        2020-10-18 11:06

Jei pasirinkimas tarp Armonaites ir Cmilytes ir Simonytes ir visu konservatoriu, tai butinaireikia antrame ture balsuoti uz Armonaites ir Cmilytes partijos narius. Balsuoti bet kokiu atveju reikia pries Simonytes vedamus konservatorius. Reikia, kad konservatoriai negautų daugumos ir negalėtų formuoti vyriausybės, o po to valstieciai jau ir su tais liberalais susitvarkys!

Pavelavot,       2020-10-18 10:57

pavelavot ,pavelavot

Paulius       2020-10-18 10:48

nejau tikrai manote kad armonaitė ar čmilytė geriau už šimonutę? jos konkuruoja tarpusavyje nebent radikalumu. ir jų parakriminalinės gaujos taip pat

GINTARAS       2020-10-18 10:24

Turbut,protingiausias bus Vagnorius – negali but,kad nedalyvavo sitam,Valpurgijos sokyje.BET – dingo is politines padanges su „sutaupytais“ pinigais,kuriuos investavo i NT Kroatijoj ar,panasiai ir,“nieko nezinau,nieko,nepazistu“.

Ir as       2020-10-18 10:22

Ir tauta sužavėta“! Kasmet dėdulės apsaugai reikia 300000 eurų! O per 30 metų susidarė 9000000 eurų! Žavimės! Mato kitus ,bet ne save…..

Tvirta nuomone       2020-10-18 10:16

Pakartokim prezidento rinkimų scenarijų ir sutriuškimkim konservatorius! Už bet ką-prieš juos! Prieš Landsbergių klaną. Prieš kvailą anūkq, nesugebantį vesti partijos net per rinkimus!

KGB DINASTIJA       2020-10-18 10:15

1963 m. balandžio pradžioje LKP Šiaulių miesto komitete Antanas Sniečkus susitikime su aukščiausiais miesto partiniais veikėjais, taip aiškino ir motyvavo apdovanojimą: Žemkalnį 1959 m. gegužės mėnesį iš Australijos emigracijos į Lietuvą priverstinai, skubos tvarka, grąžino Maskvos KGB. LKP CK ir asmeniškai jis, Antanas Sniečkus, buvo įpareigotas Vytautui Žemkalniui suteikti gerai apmokamą darbą pagal specialybę.

Romas       2020-10-18 8:38

Stebiuosi, kaip suaktyvėjo švarkelio samdiniai, rašo bet ką, dirba bet kokia kaina.

Akiračiui       2020-10-18 7:28

Siauras tamstos akiratis, o dar trumpesnė atmintis. Bet tai jau nepataisoma, deja.

Akiratis       2020-10-18 0:21

Viename savo raštų V. Radžvilas rašė apie Baltarusijos vadovą ir jo santykį su baltarusių tauta. Trumpai: Lukošenkai reikia valdžios, o kad būtų valdžia reikia valstybės, ir kokia valstybė be tautos…
Manau kad visą tai galima pritaikyti ir V. Landsbergiui. Jug tas irgi niekada nedemonstravo savo rūpesčio lietuvių tauta. Visada kalbėjo apie Lietuvą, kažkokią abstrakčią, globalią, kosmopolitinę... su kažkokiais žmonėmis, bet ne konktečia lietuvių tauta.

>> Būti ar nebūti? 2020-10-17 21:20       2020-10-17 23:22

Tai padarė Dagys. Matai kad jiems visai smegenys susuktos… vistiek laikosi savo stabo…
Beje, jie savęs jau seniai nevadina konservatoriais !!!
Tai debilai, parsidavę ar visiškai nesiorentuojantys žurnalistai (?) juos taip vadina, matomai kad žmonėms įnešant painiavą sukti smegenis… Nemažai politikų irgi juos vadina, gal laiko dešiniaisiais ir dar konservatoriais. Radžvilas irgi, pastebėjau… “neatsilieka”.
Kada daiktus ir reiškinius pradėsit vadinti tikrais vardais…
Negi visi taip demonstruoja savo bukumą.

Būti ar nebūti?        2020-10-17 21:20

ar nereiktų konservatoriais save vadinantiems pagalvoti, ar jie vis dar su tais, kas ATVIRAI, tartum tai būtų ne nusikaltimas, žada laužyti LR Konstituciją, ar jie visgi konservatoriais nori išlikti. Jei nori, tada jiems vienas kelias - atsiskirti nuo Gabrieliaus su jo „pažangiąja” palyda, o tada sudaryti dar vieną dešiniąją jėgą, gal jungtis prie jau esančių dešiniųjų nesisteminių. Gabrielių mielai priglobs liberalai. Dargi nepasidalins jo.

Leiskite paklausti        2020-10-17 20:19

Ar konservatoriai gavo Kurlianskio vizą ant savo programos? Kokius įsipareigojimus pasirašė

Pasak mito       2020-10-17 20:19

Stalino nupešta višta glaudėsi prie generalisimo kojų.

Susipratusiam - nesusipratusiam       2020-10-17 19:01

Tamsta daryk, ką tik nori - balsuok, kad ir už patį biesą. Mums, skaitantiems prof. Radžvilo straipsnį, tai neįdomu. Patariu tamstai įsiskaityti į p. Vytauto įžvalgas ir pamąstyti arba permąstyti… Būtų visiems daugiau naudos.

Urbai,       2020-10-17 18:48

Jei esate toks “protingas”, kas gi čia jums trukdo kurti Centro dešinės, ar Centro kairės, ar dar, bala žino, kokią kitą partiją? Pirmyn ir tik - pirmyn! Turėsite daug kūrybinio darbo - ir nereikės čia visokių nesąmonių rašinėti…

SUSIPRATĘS PILIETIS       2020-10-17 18:45

Antrame ture tik už valstiečius! Svarbiausia, kad visokios šimonaitės, armonyčios, čmilsen nepagriebtų vairo. Valstiečiai irgi ne dievo dovana, betgi nebėra ką berinkti! O žinduoliai, susispietę po spalvota vėliava, man ne valdžia!!!

NUOMONĖ       2020-10-17 18:43

Žmonės balsavo už Šimonytę, o ne už konservatorius. Dabsr gali būti daug juoko: premjeru bus arba G. Landsbergis arba Kubilius, arba Kreivys:)))) Ne veltui Kubilius jau gasdina diržų susiveržimu, o Šimonytė pradėjo girti valstiečius! Ji juk ne partijos narė, tik lizinginė!

VĖTRA       2020-10-17 18:41

O pabandysit patriukšmauti, pries konservatorius gausit dujų ir bananų balių priedų. Prisiminimui apie 2010 sausio 16 ir Madalovo gaują. Bus jums Baltarusija ir demokratija, sužinosite kas yra Landsberginė demokratija. Sklypus supirks po 1 Eur. tik ne jūs runkeliai o Austėja su lansberginių gauja, o jūs sėdėsit ir dar blogiau.

kas gali paprotinti       2020-10-17 17:52

O jeigu nėra už ką balsuoti ar biuletenio perbraukimas yra traktuojamas kaip nusikaltimas , ar tik kaip sugadinti biuleteniai. tarp kitko tų biuletenių prispausdinta be skaičiaus . mano buvo neatspauduotas , tai kai pastebėjo rinkėjų štabo nariai , atėjo su štempeliu ir uždėjoant biuletenio ir tokį padavė. Tai tų biuletenių kiekio skaičiavimas apskaita iš lubų- maždaug imkit kiek jums reikia ?.

Rašyti       2020-10-17 17:11

komentarą visiems Radžvilo partijos šiame laikraštyje.

urba       2020-10-17 16:42

Radžvilas nesuvokia, kad svarbiau už tariamą antisistemiškumą žmonėms yra konkretūs dalykai - kainų šėlsmas, mažos pensijos, bedarbystė, kaimo nykra… Jis čia filosofuoja, išvedinėja iš vieno minties vingio, kitą, bet viskas tuščiai/ Pagrindinė problema, kad Lietuvoje nėra normalios kairio centro partijos - visos savo esme socialiberalios

Diagnozė       2020-10-17 16:21

Tautinis Stoholmo sindromas.

Rūta Lukoševičienė       2020-10-17 16:07

Siūlau prokurorams ir kitokiems tyrėjams būtinai dar kartą pažiūrėti visą konservatorių bendruomenę labai sudominusią ir stipriai papiktinusią vaizdo juostą „Хозяйка Литвы“ (Lietuvos šeimininkė). Filme atvirai tvirtinam, jog iš “Snoro” banko pavogtais pinigais ir gautais “otkatais” buvo finansuojami konservatorių remiamos Grybauskaitės antrosios kadencijos prezidentiniai rinkimai. Atrodo po to ir tvartelio tarnaitė Šimonytė nenusiskriaudė pati kandidatuodama.
Pagoglinkite straipsnį “Filmo apie Lietuvos šeimininkę kūrėja išvyta iš Latvijos, gavus prašymą iš Lietuvos, nes vėl rodoma „Хозяйка Литвы“, ten yra pridėta video.

Amžina šlovė cinizmui !       2020-10-17 15:59

Profesorius tautą dulkino 30 metų, dabar estafetę perdavė jaunajai kartai…
Tauta pakilime… euforijoje… ekstazėje…

Vilius iš Kėdainių       2020-10-17 15:58

Kai Šimonytė ir Kubilius sulauks pelnytos bausmės už Snorą, aš užsakysiu po 10 šeimyninių picų 13 val į Generalinę prokuratūrą kas darbo dieną mėnesį laiko. Pažadu.

Konservatoriai dirba be atliekų       2020-10-17 15:52

Tvartelyje ir kumelė - nuotaka.

Didžiausia nusikaltelė - ŠIMONYTĖ       2020-10-17 15:47

Galvoju, kad artimiausia ir galutinė ŠIMONYTĖS stotelė bus arbitražo teismas. važiuos ŠIMONYTĖ SPEC.LIUDYTOJO STATUSE į Tribunolą Paryžiuje dėl “SNORO” aferos pasiaiškinti.

O PREZIDENTŪROJ IDARBINTA MAJAUSKO SUGYVENTINĖ       2020-10-17 15:44

Ką gali patart 20 metė Mykolo Majausko panelė, kuris plėsdamas jaunųjų konservatorių gretas, 18’kines dulkindavo šeimyniniam guolyje, kai žmona būdavo išvažiavus, ir paskui dar liepdavo mergoms iš dušo kūšplaukius išeinant susirinkti, prezidentui? Kokį konkursą ji laimėjo? O kaip Anūkas buvo įdarbintas ministerstvoj? Kokį konkursą jis laimėjo, a?

Dieve, apsaugok šalį nuo tos "veikėjos"!       2020-10-17 15:42

Šimonytė labai nusipelniusi-du bankus išvogė,kiek ubagais paleido-čia ne špokučius traiškyti.Oi konservams tada pazalatijo rankytes taip pazalatijo ,kad oi nu aišku ir savęs nenuskriaudė.Jo tik Lietuvoje galimi tokie dalykai. Kodėl tos retadantės kutvelos, kuri dar ir Lietuvą skandinavų bankams praskolino, jokie prokurorai ir fntt, stt tyrėjai iki šiol už tarpukojo negriebia??? Ar tos tarnybos tik marionetės vienos partijos rankose???

Amžina šlovė cinizmui !       2020-10-17 15:41

>>  O man tos     2020-10-17 13:42
Mulkių tautos visiškai NEGAILA !!!
.
P R I T A R I U
.
P R I T A R I U
.
P R I T A R I U

Tuoj Delfonsai       2020-10-17 15:33

Sex skyrelyje pradės rašyti apie apie š*do nelaikymo problemas, ir kaip šiuolaikinė medicina gali padėti…
Be problemų...

Balsuosime tik už valstiečius       2020-10-17 15:27

Jeigu perkat Šimonytę – netradicinių santuokų įteisinimą gausit nemokamai. Ir pasakas darželinukams apie dviejų princų meilę.

Šimonytės fonomenas       2020-10-17 15:24

Sunaikino du lietuvškus bankus retadantė ir dar ne zonoje???

>> Konservatorių moralė žemiau plintuso       2020-10-17 15:22

Prie ko čia konservai ir jų moralė ?
Pažiūrėk, kiek balsų surinko…
Landsbergiokas balsuoja prieš Vytį, o kokie rimkimų rezultatai…
—-
Kumščiais reikėjo mojuoti prieš rinkimus, bet kadangi ir pan. to nedarėt, dabar mojuokit šešiaspalvėm vėliavėlėm…
Beje, kurią gatvę (alėją, prospektą, ...) pavadinti ŠEŠIASPALVĖS VĖLIAVOS vardu…
Ir dar, žmonės kalba, kad vaistinėse pradėjo trūkti vazelino…

Šimonytė       2020-10-17 15:21

Suseno per aštuonis metus ant visų aštuoniolikos. Suseno ir išstorėjo, kaip jos draugė Grybauskaitė. Bemieges naktys ir “Snoro” karma duoda savo…

Konservatorių draugė pensininkė Grybauskaitė       2020-10-17 15:19

Ponia iš džiaugsmo aplink namą kadrilius šoka, KGB archyvai nebus išslaptinti, o sako: nežiūrėt į praeitį, tai ko bijot?

Apie retadantę Ingridą Šimonytę        2020-10-17 15:18

„Jos smegenų valdyti visai valstybei neužteks. Tiesiog. Todėl, kad turėti smegenis yra viena, o turėti geras smegenis – antra. Turėti smegenis visai valstybei – jau trečia. Ji turi savyje jėgos, vyriškumo, bet to neužtenka, kad galėtų spręsti tokios valstybės reikalus kaip Lietuva. Estijai ji tiktų“, – be užuolankų rėžė veidotyrininkas iš Estijos Markas Lučinas. Daugiau skaitykite straipsnyje ” Garsus veidotyrininkas įvertino Šimonytę, Karbauskį, Skvernelį ir kitus: žodžių į vatą nevyniojo”.

Vytautas R. to -:)        2020-10-17 15:11

Jei pasirinkimas tarp armonaitis arba užšimonytis, tai siūlau antrame ture balsuoti tik už armonaitis, kad konservatoriai negautų daugumos ir negalėtų formuoti vyriausybės

Konservatorių moralė žemiau plintuso       2020-10-17 15:06

Oi, oi, oi, kaip sujudo užvakar vidurnaktį lansberginiai šliužai, net giminystės išsižada. O svainis Andriulis šaunuolis- atidarė duris į konservatos virtuvę.

-:)       2020-10-17 15:03

o jei pasirinkimas - armonaitis arba užšimonytis? ką pasiūlysite tokiu atveju daryti? smile

KO JŪS PUOLATE       2020-10-17 14:59

tą Šimonytę, ji tik pėstininkas kagėbistų rankose,vis išstatoma į priekį,kad strėlės į ją lėktų ir nukreiptų dėmesį nuo tikrų konservų kenkėjų,per 30 metų vien aferų kiek prasukusių ir Lietuvos žmones nuskurdinusių

Jaunasis konservatorius       2020-10-17 14:57

Mes daužomės į išeinamąją ir bučiuojam vytauto nuotrauką prieš miegą. Aleliuja kubiliaus konkolai.

Klausykas?       2020-10-17 14:54

Ok. Grybauskaite,Kubilius,Simonyte 100% viskas aišku ,kad jie buvo Snoro pagrindiniai organizatoriai!!!Klausykas kodel jie nesedi kalejime?!?

TVIRTA NUOMONĖ       2020-10-17 14:53

p. Ingrida - pasitikėjimas prarastas. Jumis tiki tik jaunoji karta, kuri TUOMET buvo dar vaikai. Žmonės žino kas jų lauks ateinančus 4 m. Kuo sunkiau žmonėms, tuo geriau verslui. Ar norime mes “užšaldyto” gyvenimo keturiems metams!?

NEKENČIU TOS GYVATĖS ŠIMONYTĖS       2020-10-17 14:49

Visa širdimi tikrai

O man tos       2020-10-17 13:42

Mulkių tautos visiškai NEGAILA !!!

to O KREGŽDUTĖS TAI TIKRAI APSIŠIKĘ!       2020-10-17 13:26

Nevaryk čia pats Dubnos kagebistų propagandos, gerai?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-17 13:25

Seimo rinkimų spektaklyje siautėja Tautos budeliai Lietuvos naikintojai.
***
Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai). Aštuntas - toks pat.
Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad:
– seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų,
stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo;
– prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu;
– premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei
neteisėto seimo patvirtintas;
– ir tt.
Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt).
___________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 17

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-10-17 13:05

Seimo rinkimų spektaklis turi būti sustabdytas (nunulintas), dėl VRK bei “Laisvės partijos” sukčiavimo. Apie tai
va čia (nuo 1:05:40)
https://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w
(Patartina pamatyti visą vaizdo įrašą)
Pasipriešinimui bei savigynai, kviečiami žmonės į Kauną į Dainų slėnį spalio 24, 14:00. Nedalyvavusios partijos bus priskirtos prie režimo bendrininkių.
___________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 17

O KREGŽDUTĖS TAI TIKRAI APSIŠIKĘ!       2020-10-17 12:53

PAGOGLINKIT STRAIPSNĮ “Niujorko teismas įpareigojo buvusį „Snoro“ administratorių Simoną Freakley pateikti slaptus dokumentus apie banko uždarymą Paryžiaus arbitražui”.

to Nuomonė       2020-10-17 12:49

Aha, knyga “Raudonoji Dalia” ir dar raudonesnė Rūta.

KONSERVATORIŲ MORALĖ ŽEMIAU PLINTUSO       2020-10-17 12:19

Gryna teisybė, kai konservatorių pajacas Mykolas Majauskas, plėsdamas jaunųjų konservatorių gretas, 18’kines dulkindavo šeimyniniam guolyje kai žmona būdavo išvažiavus, ir paskui dar liepdavo iš dušo kūšplaukius susirinkti tai čia konservatorių partijai – norma…..greitai ”numarino” tą skandalą “kišeninė” teisėsauga kartu su nupirkta žiniasklaida bei MG Baltic televizija.

Nuomone        2020-10-17 12:16

Knyga “Raudonoji Dalia” turėtų būti dalijama mokyklose ir darželiuose vyresniųjų grupėse,kad ateinanti karta nepadarytų tokios pat klaidos kokia buvo padaryta dabar. O knygos apie Landsbergių-išdavikų dinastiją reikalinga, kad finansuotų valstybė ir būtų kaip mokyklinis vadovėlis,kad ,Neduok Dieve, vėl negimtų ir neplistų tokia giminė. Niekada. Dalijama turėtų būti ir nepaprastai įžvalgi Vytauto Petkevičiaus knyga “Durnių l

Radzvilai        2020-10-17 12:08

Bliaaaaat, Kada tu ismoksi trumpiau rasyti? Paskaityk savo rasineli. Galima parasyti trumpai: nebalsuok uz brudus konservus ir liberastus- jie nedirba Lietuvai.

kis       2020-10-17 12:08

Ar ne laikas priimti nuostata,kad be bent 60% rinkeju,rinkimai nebutu galiojantis.Juk seimas is 141 mandatu 70 mandatu nerenkami,palieka 71 mandatas,stai kur esme.O jeigu paskaiciuoti rinkeju skaiciu,tai pasirodys ne rinkimai ,o rinkimu cirkas?47%:2=23.5 % is atejusiu 1.2 limonorinkejupagal triskaitle taisykle,kiek zmoniu isrinko Lietuvai seima?Paskaiciuota,kad seima isrinko 282 tukstanciai rinkeju.Kur ta demokratija?Kur tas legitimuvas?Gal uztenka vaidinti strucius,kodel nepriemus istatymo,kad renkant valdzios strukturas dalyvavimas butinas,be rimtos priezasties -baudos.Juk trysdesimtmecius dirbom tam,kad atpratinti tauta nuo rinkimu,gal pradekime pratinti?Juk nieko antgamtisko,kaip ten saukiama kai kuriu dunduku-neatlieka pilietiniu pareigu,mat neatnesa kiekvienam i dantis biuletenio,gal nueikite ir imeskite biuleteni.PYYYYYYYYYPPPPPPPPPTTTTTTTTTTT

Brudai tie konservatoriai        2020-10-17 12:04

Jeigu perkat Šimonytę – netradicinių santuokų įteisinimą gausit nemokamai. Ir pasakas darželinukams apie dviejų princų m

KAI Į ŠIMONYTĘ IR KUBILIŲ PAŽIŪRI       2020-10-17 12:02

Prisimeni ir šiurpas kūną nupurto. Kaip ji su konservų ir liberklynių partijomis skriaudė žmones prieš 11 metų. Žmonės bandė kovoti, rinkosi prie Seimo, tai jie guminėmis kulkomis apšaudė, net invalidais žmonės tapo…ir dar tuos apšaudytuosius vėliau po teismus užtampė...

Šiandienos LRT ,,Kultūros savaitėje"       2020-10-17 12:01

BŪTINAI išklausykite G. Kuprevičiaus komentarą!
Skaudi tiesa tiesiai kakton apie su kiekviena kadencija žemyn besiritančią politikų kultūrą, apie partijų GARSIAKALBIUS (šiame kontekste tam žodžiui ir moterišką giminę suteikčiau).

Komentaras antroje laidos dalyje, po 10 val žinių.

Žemyna       2020-10-17 11:49

LRT radijo laidos 2020-10-16:
2020 10 16 21:57 | IP adresas: 78.63.105.127

21:05 – apie tarpukario Vilnių
Istorijos perimetrai. Ved. Rimas Bružas
Prarastasis Vilnius, paraštės ir kontekstai, istorijos pamokos bei už jį kovoję žmonės. Pokalbis su istoriku Simonu Jazavita.

o 19:05 kartota laida
LRT Aktualijų studija. Ved. Mindaugas Aušra
Tautinių mažumų interesų valdžioje niekas nebeatstovaus ar tiesiog baigėsi vienos partijos monopolis? Kokios tikrosios Lietuvos lenkų problemos ir kas galėtų pasiūlyti realius sprendimus? (Kart.)
LRT atkakliai bruka suKREMLintą ŽT ir TMAPK ir TM sąvokos variantą.
..................
ŽR ,,Greitų pietų” pokalbis su Adomėnu
– ziniuradijas.lt/laidos/greiti-pietus/ar-valdys-seima-trys-moterys?video=1
Tokio ,,marginalų” suniekinimo net ir iš jo nesitikėjau…

Ir, jei nepasiklydau, LRyto ,,Ne spaudai” pokalbis su Šimonyte čia:
– tv.lrytas.lt/laidos/nespaudai/2020/10/14/news/i-simonyte-apie-santykius-su-g-nauseda-trintis-gali-buti-kai-yra-kunu-saveika–16703732/
Taip daug kam keletas tikrai patrauklių jos savybių suveikia kaip makaronai ant ausų. Nebent ir tarp ,,konservatorių” rėmėjų vien pseudoliberalai liko…
..............
Kada nutrauksime nuo TS-LKD konservatizmo kaukę, kurią jie tiek metų dangstėsi net ir kai 2K duetu QWyXėjo, o mes, lyg Kašpirovskio apakinti, vis dar tikime ir balsuojame už juos?

 

Žemyna       2020-10-17 11:29

Zvimbkime visur ir visada likusią dar savaitę, naudokimės kiekviena proga, kai šalia žmogus – kieme, laiptinėje, darbe, (aukšt.) mokykloje, stotelėje, troleibuse ar parduotuvėje… Gatve beeidami raskime būdą užkalbinti praeivį taip, kad lyg tarp kitko pereitume prie to, jog nusivylimas, netikėjimas – ne pateisinimas, ne priežastis neateiti į RA, nepasiimti savo lapelio! Neateidamas kenki sau ir kitiems.
Nusivylei, nematai prasmės – išreikšk tai ne portalo komentaruose, ne į alaus bokalą tai burbėk, o tau priklausančiame balsalapyje - riebiai, nedviprasmiškai! Tai TAVO lapelis, TAI VALDYK JĮ, nes tik tu atsakingas, kokie ženklai jame atsiras, kai tu, lyg koks LABDARYS, SPONSORIUS, padovanosi jį tam, kas tik ir laukia RA likusių nepanaudotų lapelių, kas ALKSTA mūsų balsų! Jei būtų DALYVAVĘ (t.y. RA registruotųsi ir savo lapelius pasiimtų) daugiau kaip pusė rinkėjų, vaizdas būtų kitoks. O įsivaizduokime sau, jei mūsų į rinkimus 75-80% ateitų, ne vieno jų 1-jo turo ,,laimėjimas” visu savo menkumu išryškėtų.
Nors 2-jo turo mastas ir mažesnis, išbandykime paveikti pretendentų ateitį aktyviu balsavimu – panaudokime tam bent 2-ąjį turą, kad patikrintume. ar tikrai balsuoti neverta, ar gal visgi aktyvus ir VISUOTINIS balsavimas padės!
Bet jei esame nemąstantys ištižėliai, tai koks gudrutis mūsų ištižimu nepasinaudos?!

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.