Emigracija, imigracija, demografija

Nacionalinis susivienijimas: būtina skubiai nutraukti migrantų priėmimą, o krizę sukėlusiam G. Landsbergiui – atsistatydinti

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 8 d. 14:16

49     

    

Nacionalinis susivienijimas: būtina skubiai nutraukti migrantų priėmimą, o krizę sukėlusiam G. Landsbergiui – atsistatydinti

Nacionalinis susivienijimas reikalauja valdančiųjų pradėti neteisėtai sieną kertančius asmenis traktuoti kaip nusikaltėlius, stabdyti juos visomis turimomis priemonėmis, o visgi į šalį patekusių asmenų prašymus svarstyti skubos tvarka ir negalinčius pagrįsti teisės į prieglobstį sienos pažeidėjus nedelsiant deportuoti.

Partijos teigimu, valstybė neturėtų žadėti jokios viešos paramos ir aprūpinimo nelegaliems migrantams, o šią krizę savo vykdyta neatsakinga ir neparengta politika išprovokavęs Gabrielius Landsbergis privalo atsistatydinti arba būti atstatydintas.

Pareiškimo autoriai taip pat primena, kad pagal Ženevos konvenciją, į Lietuvą atvykstantys asmenys negali pretenduoti į pabėgėlio statusą ir neturi būti taip vadinami.

„Įspėjame, jog tuo atveju, jei bus delsiama arba atsisakoma imtis Lietuvos valstybei apsaugoti ir išsaugoti būtinų priemonių, būsime privesti kviesti visuomenę sąjūdiškai priešintis valdančiosios koalicijos vykdomam atviram tautos ir valstybės naikinimui ir reikalauti nacionalinius interesus išduodančios Vyriausybės atsistatydinimo“, – rašoma pareiškime.

„Susiklosčiusi krizinė padėtis Lietuvoje, žinoma, yra Lukašenkos vykdomo hibridinio karo pergalė ir gali būti vertinama tik kaip agresija prieš Lietuvą. Tačiau būtina pripažinti, kad tokią padėtį iš dalies išprovokavo tiesmukiškas ir todėl žalingas Lietuvos kišimasis į Baltarusijos vidaus reikalus.

Lietuva turi moralinę ir politinę teisę ir privalo remti baltarusių tautos laisvės siekius ir skatinti demokratinius pokyčius šalyje. Tačiau ši parama neturėjo tapti SSRS praktiką primenančiu revoliucijos eksportu į kaimyninę šalį, kurios politinį režimą iš tikrųjų gali pakeisti tik esminėms permainoms subrendusi ir pasiruošusi jas įgyvendinti tos šalies visuomenė.


Maža to ,,Lietuva tą darė visiškai nepasiruošusi apsisaugoti nuo Baltarusijos atsako. Juk akivaizdu – ne tik dėl migrantų, bet ir kitais atžvilgiais Lietuva yra itin pažeidžiama, nesugebėjusi sukurti net fiziškai patikimos sienos apsaugos nuo geopolitiškai priešiškam blokui priklausančio kaimyno.

Valdančiųjų pasimetimas ir blaškymasis, patiems sukūrus šią krizę rodo, kad jie nesugeba valdyti padėties ir apskritai nors kiek ginti Lietuvos interesų. Šis bejėgiškumas, kurio priežastis yra strateginio politinio mąstymo ir net elementarių organizacinių bei vadybos įgūdžių stoka, yra toks pribloškiantis, kad leidžia tvirtai teigti, jog per visą atkurtos nepriklausomybės laikotarpį Lietuva nėra turėjusi tokios beviltiškai neįgalios vyriausybės.

Ši vyriausybė Rytų kaimynystės klausimu neįstengia sugalvoti nieko daugiau, o tik be jokios minties, neatsižvelgdamas į geopolitines ir kitas santykių su Baltarusija realijas, aklai ir mechaniškai vykdyti nuo pat pradžių komiškai ir kartu pražūtingai skambėjusią „vertybinę užsienio politiką“, – situaciją vertina Nacionalinio susivienijimo pirmininkas prof. Vytautas Radžvilas.

Atsakinga už susidariusią padėtį, kai Baltarusijos režimas dirbtinai kuria migrantų srautus į Lietuvą, o ši yra visiškai nepasiruošusi tam pasipriešinti, Nacionalinis susivienijimas nurodo pačios Vyriausybės užsienio politiką – be jokio tinkamo pasirengimo ir be išaugintos stiprios proeuropietiškos opozicijos vykdytą kišimąsi į Baltarusijos politiką.

„Svarbiausias ir nekintamas Lietuvos geopolitinis tikslas ir siekiamybė Baltarusijos atžvilgiu turėtų būti geri kaimyniški santykiai su nepriklausoma, demokratiška ir laisva Baltarusijos valstybe. O tokia valstybė gali atsirasti tik demokratinėms permainoms pribrendusios ir politiškai pasiruošusios jas įgyvendinti baltarusių tautos valia ir pastangomis. Tokia pagrindinė nuostata turėtų būti Lietuvos ir Baltarusijos santykių plėtros gairė. Todėl formuodama ir vykdydama šalies Rytų kaimynystės politiką, Lietuvos valdžia privalo atsižvelgti į šio regiono geopolitines ir politines realijas bei jų sąlygojamus gyvybiškai svarbius Lietuvos nacionalinius ir saugumo interesus.

Būtina remtis nuostata, kad net ribotai suvereni ir autoritariškai prezidento A. Lukašenkos valdoma Baltarusijos valstybė Lietuvos saugumui kelia mažiau grėsmių, negu autokratinės V. Putino Rusijos satelitu tapusi arba net formalų suverenumą praradusi ir „sąjunginės“ dviejų šalių valstybės teritoriniu-administraciniu vienetu de facto tapusi Baltarusijos gubernija ar provincija.

Tačiau neokomunistine „globalios Lietuvos“ ideologija savo užsienio politiką grindžianti valdančiųjų TS-LKD, Liberalų Sąjūdžio ir Laisvės partijų koalicija visiškai nepaiso šių aplinkybių ir pamatinių nuostatų. Esama padėtis – tai galutinis ir neginčijamas įrodymas, kad esama Lietuvos valdžia nesugeba formuoti ir vykdyti savarankiškos, aiškios, nuoseklios, nacionalinius interesus atitinkančios užsienio bei Rytų kaimynystės politikos, o spręsti sparčiai bręstančios humanitarinės bei politinės krizės šiuo metu Lietuvos valdžia apskritai nėra pasiruošusi“, – dėstoma Nacionalinio susivienijimo pareiškime.

Pasak autorių, Lietuva turi nušalinti nuo Rytų kaimynystės politikos formavimo ir įgyvendinimo nekompetentingus arba iš savanaudiškų paskatų „demokratinių vertybių sklaidos į Rytus“ programose dalyvaujančius asmenis, kurių nusikalstami veiksmai tapo viena iš Lietuvą ištikusios nelegalių migrantų krizės priežasčių.

Vietoje to reikalaujama pasitelkiant kvalifikuotus ekspertus suformuluoti Lietuvos nacionalinius ir saugumo interesus atitinkančios Rytų kaimynystės politikos strategines gaires, nubrėžti aiškius ir šalies piliečiams suprantamus šios politikos ilgalaikius bei einamuosius tikslus, numatant konkrečius jos įgyvendinimo būdus ir priemones.

Visas pareiškimo tekstas ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas >elfei       2021-07-11 15:33

Kas buvo padaryta blogai per 30 metų? Nebuvo atlikta jokių tyrimų, kas yra tas STALINISTAS, kurio rankomis buvo padaryta taip, kad Lietuva tapo komunistine šalimi, toliau jo rankomis buvo okupuota, jo rankomis buvo išvežti į Sibirą 300 000 žmonių ir jos rankomis buvo sunaikinti 20 000 partizanų. Indijoje, pavyzdžiui, yra “Neliečiamųjų kasta”. Jie kaip ir atlieka sunkiausius darbus visuomenėje. Viena iš seniausių religijų yra hinduizmas. Pagrindinis hinduistų siekis yra išsivaduoti iš reinkarnacijų rato (samsaros) ir patekti į amžinąją būtį. Iš pradžių, Hinduizmo kastos buvo suprantmaos pagal dvasinį lygį.                                Brahmanas (baltas) - mokytojai ir kunigai
Kšatrijai (raudonieji) - kariai, valdovai, didikai
Vaisyas (geltonas) - ūkininkai, prekybininkai ir verslininkai
Šudras (juodas) - tarnai ir darbininkai.
Tačiau laikui bėgant varnų sistema pasikeitė ir virto standžia kastų sistema, kurioje priklausymas vienai iš varnų buvo pradėtas paveldėti išskirtinai, o aukštesnių kastų atstovai nesuteikė galimybės „pakilti“ tiems, kurie priklausė žemutinėms kastoms. Šis pradinės varnos sistemos sampratos degradavimas padėjo pagrindą diskriminacijai dėl gimimo priklausomybės vienai ar kitai varnai.
Taigi, vėl gi, kažkoks beprotis Hinduizme įvedė savo bepročio vertinimo sistemą.
Pas mus nėra kastų, bet jūs negalite paneigti to fakto, kad lietuviai yra ir labai žemo dvasinio išsivystimo lygio ir labai aukšto. Jūs taip pat negalite paneigti, kad šiandien pas mus žmonės priklauso skirtingiems luomams. Susidaro įspūdis, kad į Seimą pas mus patenka iš žemiausio dvasinio išsivystymo lygio. Luomus aš turiu omeny būtent tas kategorijas, pagal kurias labai teisingai paskirstė mūsų genijus Vydūnas, ko nepadarė iki jo nei vienas pasaulio filosofas. Bet kadangi mes turi Seime žemiausio lygio žmones, tai jie Vydūno neskaito, nes jo nesupranta. O tie, kurie skaito, supranta jį savotiškai, bet ne daugiau. Ir štai, labai seniai mes turime Stalinistus, kurie vienu metu tapo putinistais, o dabar persimetė į lukošistus arba jabatkas. Niekas netiria šitos žmonių grupės. Bet ištikus bėdai, jie bus pirmieji, kurie vėl užgrobs valdžią ir ją parduos tam šeimininkui, kuris juos iki to juos šėrė. Panašiai vyksta ir su Gabrieliu Landsbergiu, nes jis ištikimas lieka ne Lietuvai, iš kurios kišenės jis maitinasi, o Europos valdžiai, kuri aiškiai klysta, ir juos suklaidino būtent psichologija ir psichiatrija, nes kitos ideologijos jie neturi. Kokia aukščiausia kasta yra Lietuvoje? Bankininkų kasta, kuri nustato, kas kokiai kastai priklauso. Tai įvyko po to, kad JAV Prezidentas Niksonas dolerį pavertė popieriumi, nes jau jis nebebuvo padengtas auksu. Ir nuo to laiko visas pasaulis GYVENA PAGAL SKOLŲ SISTEMĄ. NORI VERSLU UŽSIIMTI, TU EINI KELIAKLŪPSČIAUTI Į BANKĄ, TAU REIKIA INVESTICIJŲ, VĖL TAS PATS KELIAS Į BANKĄ. Šitą sistema sukūrė labai gudrūs vertelgos. Ir jų kišenėje atsidūrė politikai. Todėl kiekvienos šalies ekonomika priklauso nuo BANKO ir bankininkų malonės. Pažiūrėkite kaip Kinija uždraudė Bitcoin plitimą, nes padarė savo bitcoin sistemą su pilna kontrole. Per sekančius 2 metus šitą bankinė sistema turi žlugti ir jos vietoje atsiras, gal būt, protingesnė sistema, ir tai gali padaryti tik Bitcoin. Kitas kelias gali būti kinietiškas ir tada visa visuomenė atsidurs visiškos kontrolės padėtyje. Kaip matome, dvasininkų luomas čia nebevaidins jokio vaidmens. 

Raigerdas >elfei       2021-07-11 14:16

Atlikus didelį genetinį juodaodžių Afrikos, JAV ir Arabijos pusiasalio gyventojų tyrimą paaiškėjo, jog seniausi dabartinio žmonių tipo atstovai yra Afrikos bušmenų ir kitos gentys, kalbančios koisanų kalbomis ir gyvenančios teritorijoje, esančioje tarp Namibijos ir Angolos. Tyrimas buvo vykdomas 10 m. Jo metu buvo surinkti daugiau nei 3 tūkst. įvairių šalių ir tautų, apimančių daugiau nei 200 populiacijų, atstovų DNR pavyzdžiai, vėliau jie buvo analizuojami pagal 1327 genetinius kriterijus ir tiriami statistiškai. Galiausiai buvo sudarytas Afrikos kontinento gyventojų genetinis žemėlapis.
Paaiškėjo, kad 121 Afrikos populiacija pagal DNR struktūros panašumą gali būti suburta į 14 grupių, iš kurių, tyrimo autorių nuomone, ir kilo visos dabartinės Afrikos tautos, taip pat ir kitų pasaulio šalių gyventojai. Šis tyrimas, kuriam vadovavo Pensilvanijos universiteto profesorė Sarah Tishkoff, kaip ir kiti didelio masto genetiniai tyrimai, patvirtina hipotezę apie tai, jog visų rasių žmonės kilo iš šiuolaikinio tipo žmonių atstovų, kurie atsirado Afrikoje apytikriai prieš 200 tūkst. metų ir paliko gimtąjį žemyną apytikriai prieš 50 tūkst. metų. Kadangi pagal Bibliją žydai ir arabai yra kilę iš vieno bendro protėvio, vardu Abraomas, tai turėtų būti patikrinta DNR genealogijos metodais. Taigi, haplogrupės J1 žydai ir arabai suformavo sudėtingą medį su daugeliu šakų, dažniausiai jaunų, kelių šimtmečių senumo, ir šioms šakoms būdinga tai, kad jos buvo arba išskirtinai arabiškos, arba išimtinai žydiškos. Nebuvo mišrių šakų iki dviejų ar trijų tūkstančių metų. Tai rodo, kad žydų ir arabų padėtis ištisus šimtmečius ir tūkstantmečius yra tikrai sunki. Tai reiškia, kad bendri šių žydų ir arabų šakų protėviai buvo suformuoti iš vieno iš jų bendrų protėvių, gyvenusio (5600 + 1300 + 1075) / 2 = 3990 metų. Vėl maždaug prieš 4000 metų. Skaičiavimai iškart parodė, kad jis gyveno maždaug prieš keturis tūkstančius metų. Tai Biblijos Abraomo gyvenimo laikas, nors haplotipai, žinoma, jo vardo neįvardija. Todėl Biblijoje yra įvardinama žemdirbystė, gyvulinikystė, kurių nebuvo maždaug 40 000 metų iki to. XIV amžiaus vidurys yra maro įkarštis Europoje (1346-1351), nuo maro mirė daugiau nei 25 milijonai žmonių. Nuolat sklandė gandas, kad tai žydų, tariamai užkrėtusių šulinius, darbas. Vyko masiniai pogromai ir žudynės, o likę gyvi žydai puolė bėgti, bet kur? Jie jau buvo išvaryti iš daugelio Europos šalių, liko tik vienas kelias - į rytus. Lenkijos, Rusijos, Lietuvos valdovai palankiai reagavo į bėglių priėmimą, ir būtent tada į tuos kraštus atvykę žydai tapo greitai augančios žydų populiacijos protėviais. Bet tai yra jau visai kita šaka o būtent Europos žydai.

Raigerdas >elfei       2021-07-11 13:46

„Dabartinė Lietuvos populiacija yra sudaryta iš ankstesnių baltų genčių atstovų, tačiau genetiniai tyrimai liudija, kad mūsų genomą suformavo ir tolimesnių kraštų ar net žemynų atstovai. Tirdami DNR sekos įvairovę mokslininkai pirmą kartą nustatė, kad lietuvių genomą formavo protėviai iš trijų priešistorės laikotarpių – iš Uralo stepių, Vidurio Europos ir Skandinavijos pusiasalio“, – sako vienas mokslinio straipsnio autorių VU Medicinos fakulteto emeritas prof. V. Kučinskas.
„Kai mes palyginome šiandieninę Lietuvos populiaciją su skirtingų istorinių laikotarpių senovės genomais, pasirodė, kad lietuviai daugeliu atvejų yra panašiausi į tuos Vidurio Europos gyventojus, kurie ten gyveno prieš 5–8 tūkstančius metų. Pavyzdžiui, šių dienų prancūzai yra mažiau panašūs į prieš 5–8 tūkstančius metų Prancūzijoje gyvenusius žmones nei dabartiniai lietuviai“, – teigia genetikas prof. V. Kučinskas.
Tai rodo, kad lietuviai išsaugojo savo genomo unikalumą per daugybę amžių, nepaisant nepalankių istorinių įvykių ir tuo metu paplitusių mirtinų ligų.
Lietuvos populiacija yra homogeniška, tačiau buvo nustatyti ir nedideli genetiniai atstumai tarp aukštaičių ir žemaičių grupių. Prieš 11000 metų vidurio Lietuva buvo netinkama sėsliam gyvenimui dėl atšiaurių klimato sąlygų.  Pirmasis: žaltys buvo (ir kolektyvinėje pasąmonėje tebėra) lietuvių tautos simbolis, nes jis buvo totemas, dievybė, garbinta iki vėliau atsiradusios „pagonybės“ ir pirmąsias dvi lietuvių religijas užgožusios krikščionybės.
Žaltys kaip totemas garbintas nuo senovės, skaičiuojamos tūkstančiais metų. Tiksli data nėra tokia svarbi, tačiau apytikslę galima nusakyti – tai mezolito laikotarpis, apimantis 10 000 – 3000 m. pr. Kr. laikotarpį. Lietuvą vadinamaisiais ikiistoriniais laikais galime vadinti Žalčiava. Spėjame, kad tai buvo laimingas lietuvių gyvenimo tarpsnis, jie nebuvo okupuoti, nevyko karai. Poetiškai kalbant, Žaltys globojo Lietuvą – lietaus, vandens kraštą ir jos gyventojus lietuvius. Taigi Lietuvos religingumą chronologiškai galima apibūdinti taip:

1) totemizmas,

2) Romuva,

3) krikščionybė.

Stiklo valytuvas       2021-07-10 15:15

>>  Raigerdas >elfei     2021-07-10 11:48
.
Beveik tobula.
.
Tik elfe yra ne moteris o vyras. (kartą pats piktinosi moeterimi pavadintas).
.
Kristaus mokymai. Hmm. Tie Kristaus mokymai tokie KUKLŪS, kad Kristaus biografiją ir tuos Jo mokymus labiau tiktų vadinti ‘didele skyle’.
.
„Lietuviai, nors pagal genetikų mokslinius tyrimus yra senesni už žydus, net 2000 metų...“ Prašyčiau nuorodą (!!!), tiek visokių genetikų išvadų, kad jais sunkiau tikėti nei politikais.
.
„Žydai turi savo tautinę religiją ir ji išlieka nenugalėta daugiau nei 2000 metų.“ Sakyčiau ne 2000, 3400 metų (nuo Mozės), o jeigu nuo Abraomo ir dar daugiau!
.
„Islamas gimė jau iš krikščionybės…“ Islamas gimė PO Krikščionybės, ir tikrai savęs nelaiko Krikščionybės (Kristaus pasekėjų) atšaka (sekta). Kristų laiko pranašu ir ne daugiau. O kalbant apie islamiškus tekstus, ten tokia painiava (!)... kad galutinai paskutinė tekstų „TIESA“ ‘nusistovėjo’ berods prieš kiek daugiau kaip 100 metų.
.
„Tikrasis psichologas buvo TOMAS AKVINIETIS. Ir nuo jo mokymo turėjo prasidėti psichologija. Kas ją pasivogė? Marksistas Tomas Vundtas, Leipcigo universiteto profesorius, dabar vadinamas psichologijos “Tėvu”.“ Gal apšviestum to marksisto tautinę kilmę/priklausomybę/tapatumą.?! Ar čia politkorektiškumas neleidžia?!
.
„Ir visos tos Stambulo konvecijos, Genderizmas ir LGBT yra jų darbo vaisius ir yra nukreiptos į krikščionybės diskreditavimą ir jos išstūmimą iš visuomenės dvasinio gyvenimo erdvės. O jūs čia badote pirštu į žydus. Na, žinote, nieko kvailesnio sugalvoti nebeįmanoma. Ir kokie jūs akli.“ O čia jau demagogija - „aukštasis pilotažas“...
Visai ničnieko neparašei apie Frankfurto mokyklą (žydus!). Kaip čia taip, „sugebi“ apeiti šių dienų aktualiją?!
.
„Buvo toks Hitleris, kuris badė pirštu į žydus.“ Jei pasakei „A“ , tai pasakyk ir „B“. Žydai hitlerininkai (viršūnėlė) badė į žydus… Kodėl šito rebuso negliaudai. A?!
.
„... jūs nesugebate atskirti priežastį nuo pasekmės…“ Kas čia ką maišo, ir ‘influencina’ „savo idėjomis fix.“ ?!! A!!!

Raigerdas >elfei       2021-07-10 11:48

Pati esi be dalo protinga moteris ir kaip moteris pati esi išimtis tarp kitų moterų. Bet, kai skaitau tavo komentarus, tai man visa laiką trūksta juose vieningos mąstymo sistemos. Vienoje vietoje pati pasakai vos ne genialius dalykus, bet tuoj po poros sakinių, parašai tai, ko realybėje neegzistuoja. Pati čia užvedei diskusiją apie žydus. Žinok, ir aš tau garantuoju visu 100%, kada žmogus kalba apie tautą neapykantos kalba, kaltinimų kalba šitos tautos atžvilgiu, šito žmogaus protas yra sugadintas, ir vaistų kol kas nuo to nėra ir niekada jų nebus. Kur jūs čia prisimelavote? Štai jūsų frazė:“judaizmas yra tautine religija. katalikybe - universali”. Tai yra visiška nesąmonė, nes krikščionybė yra tarptautinė religija, bet ne universali. Krikščionybės pagrindas yra judaizme. Paskaitykite 10 Dievo įsakymų ir jūs pamatysite labai nedidelius skirtumus. Toliau jūs neskiriate Kristaus mokymo nuo krikščionybės. Tai irgi yra blogai. Pati krikščionybė suskilo į daugybę grupių, ir kiekviena iš jų teigia, kad tik ji yra “tikroji” religija. Maža to, krikščionys tarpusavyje kariauja ir žudo vienas kitą. Žydai turi savo tautinę religiją ir ji išlieka nenugalėta daugiau nei 2000 metų. Lietuviai, nors pagal genetikų mokslinius tyrimus yra senesni už žydus, net 2000 metų, bet savo tautinės religijos negerbia. Tai yra blogai ir tai rodo, kad lietuviai kerta patys per savo šaknis, o medis be šaknų, nudžiųsta. Krikščionys, paprastai, išaukština savo tikėjimą ir menkina kitus tikėjimus, ir šita AROGANCIJA liudija, kad šita religija nėra universali, kaip jūs teigiate, nes yra kaip tik atvirkščiai. Prisiminkite Kryžiaus karus, nes jie kilo tik iš tos idėjos fix, kad krikščionybė yra universali religija. Jeigu mes, kaip pagonys, sugebėjome pasipriešinti ir užkrauti į kaulus kryžioučiams, tai įsigalėjus vien katalikybei Lietuvoje, mūsų tauta prarado lyderio pozicijas ir tapo sąraše tų nykstančių tautų, kurioms po 50 metų gresia išnykimas. O žydams išnykimas negresia, nes kiek juos ne pjudė, kiek jų nežudė, jie atsigauna ir vėl tęsia savo egzistavimą. Jeigu anksčiau juos skerdė krikščionys, tai dabar jie yra arabų apsuptyje. Bet susitvarko gana sėkmingai. Islamas gimė jau iš krikščionybės ir ten yra gana stiprus dalykas, kaip šeima. Mahometas - islamo pradininkas, pranašas, per kurį Alachas perdavė Koraną. Ir ten vyrui yra įsakyta, kad jis yra atsakingas už šeimą ir vaikus. Todėl arabų šeimos yra gausios. Jiems irgi negresia išnykimas. Didesnė lietuvių dalis teigia, kad jie turi krikščioniškas vertybes, tačiau lietuviai meluoja kaip tik gali. Tautoje pilna išdavikų. Štai Seime sėdi pilna krikščionių, bet protiškai jie yra neįgalūs. Pavyzdžiui, Jurgis Razma jis iš viso pats nesupranta, apie ką jis kalba. Yra labai protingas kunigas Robertas Grigas. Bet tokių kunigų yra vienetai Lietuvoje. Kam reikalinga religija? Religija privalo atsakyti šiandieniam žmogui į iškylančias jam dvasines problemas? Kas tuo užsiima? Katalikų kunigai? Ne. Tuo užsiima marksistinės ideologijos propaguotojai - psichologai ir psichiatrai. Tikrasis psichologas buvo TOMAS AKVINIETIS. Ir nuo jo mokymo turėjo prasidėti psichologija. Kas ją pasivogė? Marksistas Tomas Vundtas, Leipcigo universiteto profesorius, dabar vadinamas psichologijos “Tėvu”. Ir visos tos Stambulo konvecijos, Genderizmas ir LGBT yra jų darbo vaisius ir yra nukreiptos į krikščionybės diskreditavimą ir jos išstūmimą iš visuomenės dvasinio gyvenimo erdvės. O jūs čia badote pirštu į žydus. Na, žinote, nieko kvailesnio sugalvoti nebeįmanoma. Ir kokie jūs akli. Buvo toks Hitleris, kuris badė pirštu į žydus. Kuo tai baigėsi? O jūs ką, esate visiški papūgos ir jūs įsivaiduojate, kad jums baigsis kitaip? Kitaip nebus, nes jeigu jūs nesugebate atskirti priežastį nuo pasekmės ir vsrabiausia, kad jusm čia nepadeda joks tikėjimas, tai manau, kad jūs to tikėjimo neturite, nes tikite labiau savo idėjomis fix.

Gerta       2021-07-10 11:37

Pasibaisėtina: patriotas gieda pagarbos Lukašenkai himną pagal Putino natas.

Dzeikas       2021-07-9 21:36

penkiataskiui 18:51 ir kitiems patrijotams:
Tai bukime biedni , bet teisingi. Jeigu Lukasenka po paskutiniu rinkimu kaip sako tautiski patriotai “teisetas prezidentas”,o Cihanovskaja atatinkamai apsisaukele, tai ir 1990m kovo 11d aktas neteisetas, o “nacionalistu”  neturincios jokios juridines galios intrigos.
Ka turime? Ogi turime, kad musu tautiniu patriotu ir koloradu pasauleziuros tapacios.Toks toki sutiko ir atpazino?
Paradoksas ar desnis?

Dzeikas       2021-07-9 21:34

penkiataskiui 18:51 ir kitiems patrijotams:
Tai bukime biedni , bet teisingi. Jeigu Lukasenka po paskutiniu rinkimu kaip sako tautiski patriotai “teisetas prezidentas”, tai ir 1990m kovo 11d aktas neteisetas, o “nacionalistu”  neturincios jokios juridines intrigos.
Ka turime? Ogi turime, kad musu tautiniu patriotu ir koloradu pasauleziura tapati.Toks toki sutiko ir atpazino?
Paradoksas ar desnis?

.....       2021-07-9 18:51

“Lietuva turi moralinę ir politinę teisę ir privalo remti baltarusių tautos laisvės siekius ir skatinti demokratinius pokyčius šalyje” - jokios teisės kištis į suverenios valstybės gyvenimą Lietuvos klerkai neturėjo ir neturės. Kaip ir atvirkštiniu atveju. O už  nemokšišką bandymą nuversti Baltarusijos prezidentą kaltieji privalo prisiimti pilną atsakomybę (kokios pasekmės Lietuvai !!!!) ,o ne teisintis užsiimant kliauzomis. Broilerį ,aišku, būtina keist ,bet tikrai ne šios grupuotės nariu.

bronius       2021-07-9 15:25

Šiaip jau pradėjo mūsų valdžiukė kalbėti apie ir apie tvorą, tai gal ir neblogas ženklas. Jei gera tvora, su ašarinėm dujom visai sėkmingai galima atstumti ir didesnes grupes, net ir molotovo kokteiliais ginkluotas. Aišku, kol ji atsiras, nemažai atbėgelių į Lietuvos teritoriją pateks. Patiko man Bačiulio pasisakymas, bet su tais kulkosvaidžiais jis gana drąsiai siūlo. Jei bus paleisti šūviai, kad ir į orą, pačiam Lukašenkai bus labai paranku sušaudyt kokį pulkelį migrantų ir paleist nuotraukas į pasaulį, kaip Lietuva žudo vargšus pabėgelius. Karas hibridinis. Mūsų, Bačiulio žodžiais tariant, liurbiai politikai tokio dalyko jokiais būdais neleistų. Jie tik savus mielai guminėm ir matyt ne tik pavaišintų. Aišku, prie Graikijos sienos, nei tvora, nei ašarinės dujos nebesulaikė. Buvo paleisti šūviai, nors oficialiai Graikija kategoriškai atmetė, kad jų pusė šaudė:

https://www.youtube.com/watch?v=oWiXtA07-iE

Frankfurto mokykla ir...       2021-07-9 15:18
> elfe       2021-07-9 13:11

+
7) Kodė tu elfe rūpiniesi žydiškais reikalais, kai patys žydai dėl to tyli. Gal tu esi žydas?
Padiskutuokim.

> elfe       2021-07-9 13:08

+
6) Žydiška Lenino vyriausybė, NKVD daugumoje žydai, hitlerininkai - načių viršūnėlė žudžiusi žydus (o gal chazarai žudė chazarus), kas jie….....?!!!!!!

> elfe       2021-07-9 13:02

>  elfe - LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ‘sui     2021-07-9 12:03
——-
Mažas kupstas didelį vežimą verčia.
1) Kas gyvena Lietuvoje, žydai (tikrieji semitai) ar chazarai?
2) Kieno yra dabartinis Izraelis, žydų ar chazarų?
3) Kodėl litvakai yra UŽ Izraelį?
4) Ar chazarai, ar žydai (tikrieji semitai), o gal abeji turi neigiamą, žeminantį, niekinantį požiūrį į kitatikius (gojus), ir nuo kada tai prasidėjo?
5) Kodėl patys žydai apie tai (chazarus) nekalba, ir kategoriškai nuo chazarų neatsiriboja?
Marksas yra jezuitų auklėtinis. Taip ar ne?

elfe - >>>elfe       2021-07-9 12:10

taip, patiket Dievo Sunui ir Sventai Tiesos bei Meiles dvasiai tvarkyt iskilusias problemas tai geriausias kiekvieno is musu laisvos valios sprendimas.

elfe - LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 'sui       2021-07-9 12:03

ar kartais pats nebusi “okupacinis”?..
nei pagonis, nei krikscionis.
taip, judaizmas yra tautine religija. katalikybe - universali.
judaizma 9 a priemes tiurku kilmes Chazaru chanatas eliau eme save vadint “zydais pagal religija”
Apreiskime Jonnui yra zodziai - jie vadins save zydais, bet jie tokie nera.
marksizmas chazaru kilmes rabino sunaus Markso sugalvotas.. jei marksizmas = ateizmas, tai argi chazarakilmiai ateistai nepraranda teises vadintis zydais?.. 
kalbama, kad tarp visu save vadinanciu zydais, tera tik apie 10 procentu tikruju semitiniu zydu. tad ir terminas “antisemitizmas” turetu but persvarstytas.
jei klystu, pataisykit.

>>>elfe       2021-07-9 11:20

Ar pamenate, Vingio parke, gegužės 15 d. kun. Arnoldo Valkausko pasilytą maldą?
Tada pakvietėme Jėzų pas save. Manau, kad dabar Jis mūsų rankomis darys neįmanomus darbus. Aš tuo tikiu.

elfe - papunkciui'sui       2021-07-9 11:15

kaip jus siulot patiems stabdyt nelegalus?..
jei a la liberalu ir socialistu “moze”, ES diktatorius -  spekuliantas soros girias, jog investavo 500 milijonu i migracijos bizni (migracijos krizes?) tai jam tokia investicija juk turetu atsipirkti.
6 salys jau atsisake jo NVO tinklo paslaugu…( https://checkyourfact.com/2020/10/02/fact-check-george-soros-banned-six-countries/), o kitose matomai nusveria jo su ANTIFA (kuria, beje, remia ir Kremlus, atidziai priziurimi rinkimai, kad i vyriausybes nepatektu nacionalini interesa atstovaujantys politikai: http://www.unitedagainstracism.org/publications/

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-9 11:10

(teksto autorei, -iui su nr 2021-07-9 6:48)
Lietuvoje, krikščionybė - okupacinė.

Grynas nacionalizmas be       2021-07-9 6:48

viešo įsipareigojimo krikščionybai yra silpnas ir todėl pavojingas.

Papunkčiui       2021-07-9 5:41

Atsibuskite jūs, pamokslautojai.
1. Globalistinė Lietuvos valdžia ir toliau vykdys pinigų maišo nurodymus.
2. Ar ne Lietuvos valdžios pagalba, batka buvo įstumtas į Maskvos globalistų rankas? Ar ten, ne ta pati šaika?
3. Ne batka pristatinėja į Lietuvos pasienį nelegalus, o globolistų parankiniai.
4. Tai negi galvojate, kad lietuviškieji briuseliniai imsis migrantus stabdyti? Anaiptol, jie padarys viską, kad šito niekas nesutrukdytų.
5. Reikia mažiau kalbų, bet pabandyti ne kalbomis, o realiai, patiems stabdyti nelegalus
6. Paremkime Lietuvos Šeimos Sąjūdžio iniciatyvą ir atvykime “Akcija vyks sekmadienį, liepos 11 d. Visi joje dalyvaujantys renkasi 9,00 valandą nuo Lazdijų pusės prieš Veisiejų miestelio ženklą.”

Plačiau:
https://infa.lt/61888/lietuvos-seimu-sajudzio-kreipimasis-i-lietuvos-visuomene-del-nelegalu-antpludzio/

Ta(u)tos atstovė spaudai       2021-07-8 23:15

“Pareiškimo autoriai taip pat primena, kad pagal Ženevos konvenciją, į Lietuvą atvykstantys asmenys negali pretenduoti į pabėgėlio statusą ir neturi būti taip vadinami”

Norėčiau priminti, kad UR viceministras Adomėnas jau pora metu atvirai kviečia pabėgėlius iš Honkongo į Lietuva. Honkongui irgi negalioja Ženevos konvencija, na tai kas? Norim ir kviečiam, ofšorine sąskaita Taivane pilnėja smile

Ta(u)tos atstovė spaudai       2021-07-8 23:11

“sąjūdiškai priešintis valdančiosios koalicijos vykdomam atviram tautos ir valstybės naikinimui ir reikalauti nacionalinius interesus išduodančios Vyriausybės atsistatydinimo”
Poniai ir poniai, pamiršote guminių kulkų skonį prie Seimo 2008-aisiais? Paklauskit Nidos smile

Ta(u)tos atstovė spaudai       2021-07-8 23:08

“SSRS praktiką primenančiu revoliucijos eksportu į kaimyninę šalį”
Kai reikia pasakyti kažką panašaus, bet už tiesą baus ir veršiai nesupras, tad reikia šį tą nutylėti arba iškreipti.

Ta(u)ta       2021-07-8 22:47

Kol Independence ofšoras veiks, mano padėjėjo sūnus vadovaus “Igničiui”, o Kubiliaus sūnus dirbs Baltarusijoje patarėju, atsistatydinimą matysit kaip savo uodega, šunauja.
Fas, nesikreipkit dėmesį ant Austėjos su LGBT plius Rusija. Sunes loja, karavanas eina.

Eilinė delfi liberastų šunybė       2021-07-8 22:46

https://www.delfi.lt/veidai/zmones/aprangoje-uzkoduota-drasia-zinute-priemime-prezidenturoje-issiskyrusi-klaipedos-mero-dukra-kunas-neturi-kenteti-del-visuomeneje-priimtu-normu.d?id=87644703&com;=
Nebūkim naiviais ar tiesiog bukalaurais… ONS lagerio idėjų  ir žydrojo chaoso platintoja- delfi vadovybė- šį vulgarų asmenį, Klaipėdos mero žmonos dukrą iš pirmosios santuokos,  eksponuoja tris paras reportaže iš priėmimo prezidentūroje tyčia.  Bruka mums jaunos moters beskonybę, neinteligentiškumą, nepagarbą  visuomenei, etiketui bei jos primityvumą  pagal pinigų , t. y. pagal tam tikrų finansuotojų ir politinių organizacijų  pirštą ir pagal savo ideologinį tikslą.... Primityvioji liberalioji delfi dėl politinio tikslo, Lietuvos skaitytojams, kaip buliams koridoje raudoną skudurą, eilę dienų  eksponuoja šią beskonę, primityvią, vulgarią,  gatvinio lygio damą, kad tik kišti žydrųjų temą...
  Kad tik mes spjaudytumės, vaidytumės ir pliektume komentarus šios primityvios asmenybės adresu,  ir kad šmėkščiotų, net tokios vulgarios moters kontekste, žydrųjų šutvės politinė tema…Ir tokio purvino lygio, tokių tyčinių mūsų  bukinimo ir žydrojo propagandinimo tikslų turi visa stambioji purvasklaida, įskaitant ir antivalstybinę LRT…Nepanaikinę politinių reformų keliu nomenklatūrinės- oligarchinės santvarkos (ONS) , neišjungsime ir mus bukinančios, moralę, šeimą , valstybingumą ir blaivų protą ardančios, žiniasklaidos propagandinio buldozerio..
Algirdas

Heiders       2021-07-8 22:17

Landsbergiukas saunuolis !!!! Beveik kaip senelis.  Nacionalinis susivienijimas - komunistu irstva , o Radzvilas proletaras.

Globalios Lietuvos gimdytojai       2021-07-8 22:11

Tėtis, ideologas: Beresnevičius
Krikštatėvis: Vladas Lašas
Tauta turi ir privalo žinoti savo didvyrius.

Diedas'ui       2021-07-8 21:21

ne apie Simonyte kalba.
Gabrieliaus nuodemes skaiciuojamos.
nu netikes jis urm… nors tu ka..ka..
o i Kubiliaus feisbuka ar uzsukat?..
nu kad ne Lietuvos interesai jam rupi…
gal tas Rostrapoviciaus fondas jo zmonai ji taip itakja? a?

Kis       2021-07-8 21:20

sakes konservatoriai pajudejo link Siaures Korejos,sumaste ten tvarka ivesti?Negalima durniams ilgai nuolaidziauti,daug bedu pridaris.

Nepasirašysiu       2021-07-8 21:04

Lietuvai beliko saugoti 41% savo sienos (su Baltarusija).
Ar valstybė, nesugebanti apsaugoti net mažiau nei puses savo sienų, vis dar valstybė? Jei taip, nuo kada ją laikytume “failed state”?

Globalios Lietuvos gimdytojai       2021-07-8 20:59

Tėtis, ideologas: Beresnevičius
Krikštatėvis: Vladas Lašas

Tauta turi žinoti savo didvyrius.

elfe        2021-07-8 20:51

cigonu baronas Lukosenka Baltarusija valdo it savo tabora.
jis pakankamai gudrus, jei neistojo i The Council of Europa bei atsisake “Open society foudation” paslaugu, kurie daugiausia ir diktuoja istatymus Europai, isipareigojusiai laikytis “rule of law” virsenybes.

kas nurode siai musu valdziai uzdraust minet Birzelio sukilimo astuoniasdesimtmeti?..
juk sis sukilimas priverte abu okupantus pasijust butent okupantais, o ne isvaduotojais.
kam siandien naudinga atsakomybe uz totalitariniu socialistiniu rezimu nusikaltimus siendien suverst mazoms okupuotoms tautoms, kai tiesiami “molotovo-rybentropo” vamzdziai vel i Europa?..

ar Gabriukas butu mazesnis diktatorius uz Lukosenka, jei jo “pasiekimas”, kad Baltarusija pasitrauke is Rytu partnerystes?..
kitas jo “pasiekimas” yra tai, kad Orbano partija buvo ismesta is EP Lieudies partijos, taip ja susilpninus, kad siandien svarstomos sankcijos Vengrijai del to jog ji istatymu siekia apsaugoti savo vaiku protus nuo per ankstyvos genderizmo propagandos?..
ar tikrai dziugaus Gabriukas, jei ir Vengrija pasitrauks is ES, jei jai bus uzdrausta balsuot EP?..
kaip toks diktatas susijes su demokratija?.. ir kam naudingas toks ES byrejimas?..

i pavaduotojus Gabroiukas pasikviete socialista A. Pranskeviciu, kuris dedasi EK atstovybe, bet is tiesu atstovauja Sorosa… sorosisto Jakilaicio zmona jo atstove spaudai.

Druskininkai, paaukotas Klaipedos uosto tranzitas… ir stai “dovenele”  nuo Lukosenkos - problema su “pabegeliais”. Tokia ‘dovanele” jau turejo ir Natanyahu, kai neitiko Sorosui, kuri isvadino “antisionistu” o jo sunus dar ir “iliuminatu”. Jie issiaiskino kaip “open society"NVO tinklas Afrikoj dirbo su sauktinio amziaus jaunuoliais, kaip jie buvo skatinami migruot i Izraeli, JAV, Europa.. o cia dar prekeiviu zmonemis biznis…

Simonyte pripazino, kad tai ne politiniai migrantai, o prekeiviu zmonemis aukos..
bet kai atvyksta be dokumentu, tai gali but ir is Cicenijos ir is Isis…
ir tai jau rimta problema…

Simonyte pripazino, kad

Jules       2021-07-8 18:36

O jeigu Lukaškos kariuomenė pajudėtų? Visi turčiai ir Vyriausybė Amerikon nertu, tiesa?

Dzeikas       2021-07-8 18:34

Visada nujauciau, kad NS Smetonos politikos Sovietu Rusijos atzvilgiu tesejai. a le tai ne musu reikalas, Lietuva neutrali, mes i nieka nesikisame ir pas mus niekas nesikis.
Smetonos politikos isdava - 1940m birzelio 15, meskos liga istikusi kai reikejo nusodinti “draugus” ir galiausiai pacio Smetonos uzvertimo kaip senos, atidirbusios NKVD prostitutes.
Kuo baigsis draugystes su Lukasenka? Nesiulau tampyti uzurpatoriu uz uodegos, bet reikia vadinti daiktus savus vardais, o ne snarglius kramtyt bandant juoda pavadin baltu.
Debilioka Anuka galima kaltinti durnumu or nebranda, bet jo kaltes neva sunervijo uzurpatoriu - bet pozicija kuria uzeme NS yra Putino propogandos retransliacija.

Diedas       2021-07-8 17:47

Neupratau esmės.
Tai pagal N.S. triukšmelį turėtume suprasti, kad lėktuvą  nutupdė  Lansbergis, ir sankcijas Lukašenkai irgi įvedė Lansbergis.
Dėl visko kaltas Lansbergis.
Nu ir Šimonyčia prie jo.
O Kūūbyyyylius amžiais kaltas.
Į tą pačią temą.
N.S., kaip ir visi buduliai, tikriausiai kaltina Šimonyčią už pakilusias benzino, dujų ir elektros kainas?
Ale ir vokiečiams benziną pabrangino iki 2,05 eur už litrą. (savo akimis mačiau)
Amerikonams užkėlė kainą iki 3,5 $ už galoną. (Draugas iš Čikagos skambino)
Baisi boba.
Būtinai turi atsistatydint.

baisu, nelieskite Lukašenkos       2021-07-8 17:39

Taip, Nacionalini Susivienijime ir tovariščiau Sinica
neerzinkite putinų, lukašenkų, pederastų, pedofilų, kumpanosių ir kitų.
nes jie labai kerštingi.
gali būti nemalonumų.

> Žodžio laisvė... 15:28       2021-07-8 15:35

Protingi neparsiduoda, o durniai netinkami…

> Žodžio laisvė... 15:28       2021-07-8 15:34

„Kodėl visos vidutinybės vis veržiasi vadovauti valstybei???“.
Kad joms/jiems net iki vidutinybių toli.

Demokratija išlaisvina vidutinybes.
Gal iš čia ir tas ‘laisvės…’ pavadinimas?

Žodžio laisvė...       2021-07-8 15:28

Kodėl visos vidutinybės vis veržiasi vadovauti valstybei???

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-8 15:22

Šie metai - visuotinio maišto pradžia.
_______________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 8

To > vinis 15:00 2021-07-8 15:04       2021-07-8 15:08

Su kuom sutepta vaivorykštė?
Gal su tuom, kur kambarių be rankenų pacientai sienas teplioja.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-8 15:06

- Toks NS švelnus tekstas l pavėluotas.
- Prezidentas, Konstitucijoje numatytais atvejais gali paleisti Seimą.
- Apsišaukėlių seimą lauk.

> vinis 15:00       2021-07-8 15:04

Kad ta Baltarusijos opozicija su ES vertybėm (su murzina vaivorykšte).

vinis       2021-07-8 15:00

    Beatodairiška pagalba silpnai Baltarusijos opozicijai tapo galvos skausmu Lietuvai. Negirdėjau, kad prieš 30 metų Baltarusija būtų galvą dėjusi už Lietuvą. O Lietuva tada ėjo pasiryžusi žūti dėl laisvės, ko nieko panašaus nesimato Baltarusijoje- patrepsėjo ir išsilakstė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-07-8 14:58

Bjaurybe, su nr 2021-07-8 14:47, apsiramink.

Kirvio ir Šakės sąjunga       2021-07-8 14:50

Kaip profesorius, taip tauškalas.

Wow       2021-07-8 14:47

vaikinai, o kada ir kur ,alaus pučas’?

Tai daugiau       2021-07-8 14:24

tekstas diskusijoms.Ir ar galima tikėtis,pavyzdžiui,kad Šiaurės Korėja kažkada pribręs demokratiniams pokyčiams?

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.