Emigracija, imigracija, demografija

Nacionalinis susivienijimas: 600 mln. nelegalų apgyvendinimui – žinia, kad piliečiai Lietuvoje laikomi antrarūšiais

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 25 d. 23:34

9     

    

Nacionalinis susivienijimas: 600 mln. nelegalų apgyvendinimui – žinia, kad piliečiai Lietuvoje laikomi antrarūšiais

Politinė partija Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą, reikalaudami įpareigoti atsakingas valstybės institucijas atlikti kruopštų Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT)  paskelbto pirkimo dėl neteisėtų imigrantų laikino apgyvendinimo konteinerių nuomos, kurio vertė siekia 599 mln. eurų, tyrimą ir įvertinimą antikorupciniu požiūriu. Prezidentas taip pat kviečiamas įvertinti ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės ir Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės atsakomybę dėl šio pirkimo bei atleisti pastarąją iš užimamų pareigų.

Nacionalinis susivienijimas teigia, jog VSAT vykdomo pirkimo apimtis leidžia daryti išvadą, kad Lietuvoje artimiausiu metu planuojama priimti iki 40 tūkst. imigrantų, o tai reiškia sukurti ir apgyvendinti du Ukmergės dydžio nelegalių imigrantų miestus. Todėl politinė partija reikalauja atlikti nuoseklų tyrimą, kurio metu Lietuvos visuomenei būtų išsamiai paaiškinta, kieno pastangomis ir motyvais buvo vilkinamas sprendimas grąžinti Lietuvos sienos pažeidėjus į Baltarusijos teritoriją, tuo sukuriant prielaidas įgyvendinti šiuo VSAT pirkimu dangstomą valstybės biudžeto lėšų švaistymo ir grobstymo schemą.

„Neabejotina, kad iš mokesčių mokėtojų surinkti keli šimtai milijonų eurų  galėtų palengvinti nacionalinio verslo bei šalies švietimo ir sveikatos priežiūros sistemų būklę, leistų nors kiek padidinti mažiausias, net minimaliai oraus gyvenimo neužtikrinančias pensijas. Bet užuot tuo susirūpinusi, šalies valdžia piliečių lėšomis mėgina kurti naujus nacionalinių santykių ir socialinės įtampos židinius, skaldyti ir varginti visuomenę, primetant jai vis naujas prievoles, skirtas tenkinti privačių asmenų grupių interesu“ – teigiama išplatintame kreipimesi.

Nacionalinis susivienijimas konstatuoja, kad iš mokesčių mokėtojų surinktos ir migrantų apgyvendinimui planuojamos išleisti milžiniškos Lietuvos mastais lėšos turi būti skirtos viešojo sektoriaus funkcijoms vykdyti ir šalies piliečių svarbiausiems poreikiams tenkinti. Vien tas faktas, kad imigrantams numatyta namelio nuomos dienos kaina yra didesnė už tą, kurią gali skirti pragyvenimui didelė dalis sąžiningai dirbusių, bet tik varganas pensijas gaunančių Lietuvos piliečių, atspindi Vyriausybės demonstruojamą cinizmą savo žmonių atžvilgiu. Tuo Vyriausybė siunčia žinią, kad šalies gyventojus laiko antrarūšiais žmonėmis jų pačių valstybėje.

Tai, kad Vyriausybės elgesys, kai ji du mėnesius netrukdomai leido tariamiems pabėgėliams, o iš tikrųjų pažeidėjams, kirsti Lietuvos valstybės sieną, iš karto jų negražindama į Baltarusijos teritoriją, o dabar planuoja išnuomoti 40 tūkstančių vietų namelius būsimiems neteisėtiems migrantams, leidžia daryti prielaidą, jog šiuo pirkimu yra siekiama įteisinti ir įgyvendinti iš anksto parengtą ypač didelio masto valstybės iždo lėšų grobstymo schemą.

Nacionalinis susivienijimas pažymi, kad niekas kitas, o tik Lietuva ir jos piliečiai privalės apmokėti nekviestų svetimšalių pragyvenimo, išlaikymo, gydymo ir kitų jiems teikiamų paslaugų išlaidas. Teigiama, kad vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu bus sukurtos tokios pačios kultūrinės, socialinės ir saugumo problemos, su kuriomis neįstengia susidoroti masinėms migrantų invazijoms laiku nesugebėjusios užkirsti kelio turtingos ir klestinčios ES (Švedija, Prancūzija) bei kitos Vakarų pasaulio šalys.

Nacionalinis susivienijimas atkreipia dėmesį, kad tokios korupcijos apraiškos, kaip VSAT vykdomas pirkimas ne tik mažina Lietuvos valstybės galimybes maksimaliai tenkinti viešojo sektoriaus ir savo piliečių reikmes, bet ir leidžia manyti, jog nepaliaujamai didindama įvairias rinkliavas (pvz., perteklines kovos su COVID‘o pandemija priemones – reikalavimą reguliariai atlikinėti antigenų testus ir kt.) vyriausybė siekia žūtbūt papildyti valstybės biudžetą, kurio lėšos neatsakingai švaistomos jai pritariant galimai nusikalstamoms ,,pinigų įsisavinimo“ schemoms, kaip kad VSAT vykdomas konteinerių nuomos imigrantų apgyvenimui pirkimas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Esmė tame ,kad ...       2021-08-27 18:35

stebino ir stebina brangus Lietuvos pilieti, staska.

stasys       2021-08-27 7:20

Pinigu švaistymo manija jau seniai nieko nestebina , vienok prioritetai tos vyriausybės yra gana įdomus . Gynybos reikmėms šalis vargais negalais rado ta reikalaujama milijardą o čia (pist) iš kišenės ir atsirado kaip niekur nieko puse milijardo būsimiems pabėgėliams .Aišku galima į ta klausimą pažvelgti taip pat lakoniškai kaip autorius , mol ims tokia suma ir nusės kišenėse valdininku ,vienok manau tas konkursas su ta žinia buvo skirtas Briuseliui kaip mokestis Lietuvai tapus išorine ES siena . Ši vyriausybė nepasižymi tvarkinga komunikacija su visuomene . Pirmiau daro o paskui aiškina .

Heiders       2021-08-26 23:15

Glusas tas Radzvilas , o NS kremliaus troliai. Kad apgyvendins kelis pabegelius LT , nuo to mes netapsim antrarusiais !!!!!

ŽMONIŠKUMO, PONAI!       2021-08-26 17:46

Gerb. Radžvilai. laikiau tamstą protingu ir DORU žmogumi. bet pasirodo ŽMONIŠKUMO tai turite NULĮ. KODĖL JŪS PABĖGĖLIUS NUO KARO TRAKTUOJATE KAIP NUSKALTĖLIUS? norėsiu pamatyti kaip eilinį kartą okupavus Lietuvą (taip, taip) bėgsite visi kaip ir šitie pabėgėliai. ir matyt verksite, kai jus priims taip, kaip dabar tuos nelaimingus žmones, KARO, KURĮ SUKĖLĖ TA PATI AMERIKA IR KUR DALYVAVO LIETUVA. žmoniškumo, ponai, parodykit ŽMONIŠKUMO, AR JŪS JAU TIK PINIGŲ VALDOMI ROBOTAI???
VISI GYVENATYS LIETUVOJE, TURI GALIMYBĘ UŽSIDIRBTI IR NEVERKŠLENTI, KAD NE JIEMS DAVĖ 600 TŪKSTANČIŲ. dirbkite! karo kol kas nėra. gyveante taikoje, visi turi bent kokius namus.
ir galų gale: TAI JŪS ESATE KATALIKAI, KRIKŠČIONYS? SLENKATE Į BAŽNYČIĄ, ČIA SKELBIATE VISOKIAS GERĄSIAS NAUJIENAS. AR NE KRIKŠČIONIO PAREIGA PAGIRDYTI TROKŠTANTĮ IR PAVALGYDINTI ALKSTANTĮ? AR BAŽNYČIA JUMS TIK TOKS FONAS ASMENUKĖMS PASIDARYTI PER VESTUVES?
laikiau nacionalinį susivienijimą dora partija. DEJA DEJA DEJA.

> 8:54       2021-08-26 15:01

Pritariu.
Kita vertus, kas iš tų nacionalinių vėdarų.

Žodžio laisvė...       2021-08-26 10:12

Vach, vach ,kiek “saldžių” žodelių prikalbėta per 30 metų, bet vežimas iš vietos nė krust. Apie “Gerovės valstybę” jau visi užmiršo. Ir tiek litanijos…

tik tiek       2021-08-26 8:54

Gerb. Radžvilai, susijungimas su šitomis destrukcinėmis jėgomis būtų  NS pražūtingas.

amam       2021-08-26 7:22

Proto argumentai be fizines jegos tera tik liudnas balselis tyruose.NS turi rasti bendruma su Sajudziu.Arogancija butu mirtina.Pralaimetume negriztamai ir galutinai.Gerb.Radzvilai,Sinica,susikaupkit,meskit ambicijas,jus gi protingi

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-08-26 5:27

Jau 8 paskutinieji seimai - antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
***
Nusispjovę ant Lietuvos konstitucijos bei nepaisydami Tautinės giesmės, kaskart vis įžūliau bei agresyviau, a_p_s_i_š_a_u_k_ė_l_i_a_i vienaląsčiai seimagyviai veikė ir tebeveikia svetimšalių naudai bemaž 30 metų. Milijonas (pusė visų!) darbininkų išvaryta svetur.
Šie metai - visuotinio maišto pradžia:
- apsišaukėliai vienaląsčiai seimagyviai, lauk iš seimo nedelsiant dabar, lauk iš Lietuvos;
- moteriausybė, lauk iš tarnybos, lauk iš Lietuvos;
- seimagyviai, moteriausybė, milicininkai-policininkai, prokurorų gaujos į teismą - Tautos tribunolą.
_________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugpjūčio 26


Rekomenduojame

Alina Laučienė. Kada mokytojo profesija bus prestižinė? (I dalis)

Daniel Pipes. Migrantai iš Artimųjų Rytų turi likti savo kultūrinėje zonoje

Andrius Švarplys. Kaip greitai keičiasi mūsų konservatizmas

Vokietijoje gėjams, lesbietėms ir migrantams išskirtos atskiros stovėjimo vietos automobilių aikštelėse

R. Jankūnas. Atsakymas prof. A. Ambrozaičiui: kaip patikrinti, ar vakcinų klinikiniai tyrimai baigti

Jungtinės Tautos nori uždrausti genderizmo kritiką

Vidmantas Misevičius. Mėlynas herbas – nauja norma?

Danutė Šepetytė. Auka ant dvasiškai merdėjančios valstybės altoriaus

Ir vėl tie velnio „kringeliai“ QWX

Almantas Stankūnas. Apie Nacionalinio susivienijimo kandidato Ramūno Aušroto rezultatą neeiliniuose Trakų raj. mero rinkimuose

Suomijos valdžios tyrimas. Migrantai stipriai išsiskiria seksualinių nusikaltimų statistikoje

Vengrija Lenkijos pusėje – reikalauja ES gerbti narių suverenitetą

Tomas Čyvas. Savivaldos dienos proga – politologo žinia: savivaldos Lietuvoje nėra

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Bausmės ir Sankcijos. Marijus Velička

Kard. Sigitas Tamkevičius. Dievas ar Mamona?

Marius Parčiauskas. Lepanto mūšis už katalikybės kūną ir kraują

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Karikatūristo žvilgsniu

Nacionalinis susivienijimas apie kainų kilimą: „Energetikos rinkos liberalizavimo žalos klausimą reikia kelti ES mastu“

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl elektros energijos ir dujų kainų kilimo ir jo valdymo

Lenkija atsakė ar laikysis visų Briuselio nurodymų

Vytautas Sinica. Kažkas neįtikėtino vyksta Vilniaus savivaldybėje

Kvietimas pasirašyti peticiją prieš surogacijos įteisinimą Lietuvoje

Jungtinės Karalystės universitetuose kursai apie rasinę įvairovę ir genderistinę tapatybę taps privalomi

Laisvūnas Šopauskas. Ar Nidos Vasiliauskaitės individai apgins savo laisves ir teises? (II)

Iš propagandos frontų. Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“

Gintautas Terleckas. Barbarai

Alvydas Mozeris. Apie A. Dulkio paskelbtas žiurkių lenktynes: kuo didesnis sergamumo rodiklis, tuo didesnis šansas merui gauti premiją...

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“. Versija: dujų kainos sukeltos sąmoningai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.