Dienos aktualija, Žmogaus teisės, Partijos

Nacionalinio susivienijimo steigiamasis suvažiavimas: štai kaip tai įvyko

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 9 d. 0:03

30     

    

Nacionalinio susivienijimo steigiamasis suvažiavimas: štai kaip tai įvyko

Jūsų dėmesiui siūlome „Mindaugo lietuviško kanalo“ parengtą išsamų reportažą iš 2020 metų kovo 7 dieną įvykusio partijos „Nacionalinis susivienijimas“ steigiamojo suvažiavimo.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Klausimai uoliajam Kristaus "pasekėjui"       2020-03-11 16:02

Uolusis Kristaus „pasekėjau“, tai kodėl čia taip uoliai politikuoji vietoje to, kad neštum Kristaus kryžių. Juk turėtum visą savo turtą išdalinti vargšams, lysti į kokį nors urvą ir melstis prie žvakės liepsnos, kol ateis koks nors tavo mylimas musulmonas ar kitoks krikščionybės priešas tave nužudyti. Pagaliau, kodėl ne visus myli, o turėtum mylėti ne tik visus musulmoniškus migrantus, ieškančius žemiško rojaus Europoje, popiežių Pranciškų, Briuselio ištvirkusius politkomisarus, BET IR visus moderniuosius Europos nacionalistus…

Pamiršai,       2020-03-11 9:51

kad mes jau 2000 metų gyvename su Jėzaus Gerąja Naujiena. Kadangi pats to slėpinio nesupranti, kai turime Jėzaus paliktą Žodį, tai, kaip anų laikų žmonės galėjo tai suprasti? Senasis Testamentas parašytas žmonių su anų laikų mentalitetu. Jėzus moko mus, kad viską matytume širdimi. Jobas taip pat kaltino Dievą, kad jį, teisiai gyvenantį, baudė neteisingai. Tik žmogelis taip ir mirė, nesuvokęs, kad mes gimstame su prigimtine nuodėme, t.y. puikybe. Jobas vis teisinosi aš, aš, aš... dariau tą ir tą gerai ir t.t.  O Dievas jo klausia ar tai ne Aš sukūriau visa, visa, visa….. Nesuvokė Jobas, kad jis be Dievo pagalbos niekam nebūtų buvęs geras, dosnus, išmintingas, turtingas, laimingas ir t.t. Atminkite, kad be Dievo palaikymo kiekvienas būtų tik varganas gyvuliukas su visomis ydomis ir nedorybėmis. Viską ką turime, ką pasiekėme turime tik Dievo dėka. Ir Dievas Jobo nebaudė, tik pasitraukė nuo jo, kad palygintų savo gyvenimą - su Juo ir be Jo. Dievui pasitraukus, Jobas liko be apsaugos ir ką? Viskas griuvo per vieną dieną. Toks yra mūsų žemiško gyvenimo pasaulis, kuris Ypač teisųjį suryja per kelias valandas.
  Todėl, visiems išpuikėliams sakau - susimąstykite ar nekasate sau kapo duobės?

-> Cha, to 17:27        2020-03-11 9:30

Dievas nieko nebaudžia?! Ištrauka iš Šventojo Rašto:

“Jis nepagailėjo senojo pasaulio, tik išsaugojo teisumo šauklį Nojų ir dar septynetą, kai siuntė bedievių pasauliui tvaną.
4 Dievas nepagailėjo nusidėjusių angelų, bet surišo juos tamsos raiščiais giliausiose pragaro gelmėse, kur laiko juos teismui.
5 Jis nepagailėjo senojo pasaulio, tik išsaugojo teisumo šauklį Nojų ir dar septynetą, kai siuntė bedievių pasauliui tvaną.
6 Paversdamas pelenais Sodomos ir Gomoros miestus, pasmerkė juos žlugti ir taip davė pavyzdį ateities bedieviams.”

Taigi, nors Dievas ir myli nusidėjėlius, bet kartais juos ir tėviškai baudžia.

 

 

Cha, to 17:27       2020-03-10 20:38

Visų pirma, Dievas nieko nebaudžia. O atvirkščiai, liepia mums pasikeisti.
(Mt 5, 43–48)

  Jėzus kalbėjo:
  „Jūs esate girdėję, jog buvo pasakyta: ‘Mylėk savo artimą’ ir neapkęsk priešo.
  O aš jums sakau: mylėkite savo priešus ir melskitės už savo persekiotojus, kad būtumėte savo dangiškojo Tėvo vaikai; jis juk leidžia savo saulei tekėti blogiesiems ir geriesiems, siunčia lietų ant teisiųjų ir neteisiųjų.
  Jei mylite tik tuos, kurie jus myli, ką gi užsitarnaujate? Argi taip nesielgia ir muitininkai? Ir jeigu sveikinate tiktai savo brolius, ką gi ypatingo nuveikiate? Argi to nedaro ir pagonys?
  Taigi būkite tokie tobuli, kaip jūsų dangiškasis Tėvas yra tobulas“.

-> Cha, to Katalikas        2020-03-10 17:27

Pirma, priešingai nei tamsta, suprantu, kad Dievas baudžia musulmonus už jų netikėjimą į tikrąjį Dievą bei daromas nuodėmes (juk viskas vyksta pagal Dievo valią!) ir, antra, nesiūlyk kitiems gyventi pagal visus Kristaus pamokymus, jeigu pats taip negyveni.

Cha, to Katalikas       2020-03-10 12:24

Tikras katalikas žino, kad Dievui nėra negalimų dalykų, o be to nei plaukas nenukrenta nuo galvos be Jo žinios. Manau, kad Dievas turi teisę žmogų išbandyti ar jis myli savo artimą, kaip pats save. Popiežius Pranciškus kviečia ištiktą bėdos žmogų priglausti ir jam padėti. Tad visi tie, kurie atstumia vargo ištiktuosius, pasmerkti pragaro kančių. Krikščionis yra ne tas, kuris tik deklaruoja save krikščioniu, bet ir laikosi visų Jėzaus mokymų.

Katalikas       2020-03-10 10:37

Pripažinau ir pripažinsiu tik save gerbiančią, o ne savižudišką krikščionybę, todėl griežtai nepritariu Europos musulmonizacijai. Kristus ir jo pamokymai yra aukščiau už musulmonišką pasaulį!

-------       2020-03-10 8:23

-> „Tai, kas vyksta Sirijoje, yra ir mūsų problema“ 2020-03-9 21:25
-> Neįsileisdama pabėgėlių  2020-03-9 21:28

Auštrevičiau, čia tu?
Pažiūrėk, kaip atrodė šito popiežiaus vedas susitikime su D.Trumpu ir pažiūrėk, kaip jis atrodo susitikimuose su Putinu.

refjudžų fanui       2020-03-9 23:20

Pasikvieks pas save namo, asmeniškai apgyvendink pas save ir išlaikyk.
Pradžiai kokių 15.
Kol anie parsikvies namiškius.
Rodyk pavyzdį.
Gal kas nors susigundys. smile

Neįsileisdama pabėgėlių       2020-03-9 21:28

Europa praranda savo sąžinę. Pastarosiomis dienomis Bažnyčia atkreipia visų tikinčiųjų dėmesį į sunkią pabėgėlių ir migrantų padėtį Sirijoje bei Graikijos ir Turkijos pasienyje.

Popiežius: neužmirškime Sirijoje kenčiančių žmonių

Sekmadienį po „Viešpaties Angelo“ maldos popiežius Pranciškus kalbėjo apie nežmonišką situaciją, į kurią yra patekę žmonės Sirijos šiaurės vakaruose.

„Sveikinu asociacijas ir grupes, kurios atėjo paliudyti solidarumo sirų tautai, ypač Sirijos šiaurės vakarų gyventojams, priverstiems bėgti nuo pastarojo meto karo veiksmų. Esu labai susirūpinęs dėl nežmoniškos situacijos, į kurią yra patekę niekuo nekalti žmonės, tarp kurių yra daug vaikų. Jų gyvybei gresia pavojus. Negalima nematyti šios humanitarinės krizės. Ji turi būti svarbesnė už visus kitus interesus.“

„Tai, kas vyksta Sirijoje, yra ir mūsų problema“       2020-03-9 21:25

Tuo metu prie Graikijos ir Turkijos pasienio išlieka didelė įtampa, prieš kelias dienas prasidėjus susidūrimams tarp migrantų ir graikų policijos. Turkai rengiasi išsiųsti specialiąsias pajėgas, kad migrantai nebūtų išstumti atgal į Turkijos pusę. Prie sienos būriuojasi apie 138 tūkstančiai žmonių, kurie nori patekti į Europos Sąjungą.

ES vyskupų konferencijų komisijos COMECE pirmininkas kardinolas Jeanas Claude’as Hollerichas kreipiasi į visą Europą, ragindamas nepamiršti žmoniškumo ir pašaukimo būti svetingiems. Jis kalba apie šią humanitarinę krizę ištikusią silpniausius, vargingiausius žmones, kurie beldžiasi į Europos duris, kurie žvelgia į ją su viltimi, tačiau negali įeiti. Pasak kardinolo, europiečiai praranda savo žmoniškumą, sąžinę, jei žvelgia į pabėgėlius tik kaip į problemą, nusiteikdami priešiškai tam, kas yra europinių vertybių pagrindas.
Kardinolo manymu, jau kurį laiką atrodo, kad Europos Sąjunga pamiršo sąžinę. Dvasininkas pabrėžia, kad tai, kas vyksta Sirijoje, yra ir mūsų problema. Sirija yra artima ES šalis, ir tai, kad ES neapsibrėžė bendros užsienio politikos Sirijos atžvilgiu, buvo vienas iš faktorių susidarant dabartinei situacijai. Europiečiai nepriėmė politinių sprendimų vardan taikos Sirijoje, o dabar nenori priimti šių vargšų žmonių – tai prieštarauja Europos idealams, sakė kardinolas.

Koks būtų tinkamesnis, žmoniškesnis atsakas? Kardinolas pasidžiaugė Liuksemburgo užsienio reikalų ministro pareiškimu, kad šalis priims 10 mažamečių – nors tai tik lašas jūroje, bet geriau nei nieko, ir, pasak kardinolo, tai būtų sektinas pavyzdys kitoms šalims. COMECE pirmininkas sutinka, kad Turkija elgiasi negerai pasinaudodama žmonėmis, kad darytų spaudimą Europai, tačiau Europa elgiasi taip pat, nepriimdama jų. „Galime priimti žmones, humanitariniai koridoriai galėtų būti sprendimas padedant silpniausiems, besibeldžiantiems į mūsų duris.
Pabėgėliai nėra grėsmė Europos saugumui, bet žmonės, kurie ieško pagalbos“, – sako kardinolas Hollerichas. Pasak jo, keista, kad ES turi lėšų apsaugoti sienoms, tačiau neturi jų, kad padėtų pagalbos prašantiems žmonėms gyventi oriai. Kardinolas Hollerichas ragina politikus priimti sprendimus remiantis sąžine, vardan bendrojo gėrio, ne tik siekiant daugiau balsų per ateinančius rinkimus.

to Na, neeee       2020-03-9 20:49

Gal pasakytum, kiek internaciukai iki karo buvo pakloję savo ir ne savo nekaltų gyvybių(piliečių)? Naciukų aukas iškart suskaičiuoji, o internaciukų po šiai dienai niekaip suskaičiuot negali? Karą kas tokie Vokietijai paskelbė ir dėl ko? A, dėl Lenkijos? O kai Lenkija okupavo trečdalį etninės Lietuvos, kodėl niekas niekam karo dėl šito neskelbė, kažkodėl nežinai? Vokietija užpuolė Sovietiją, viešai išvardinusi priežastis, ir jas gali intike persiskaityti, jei moki angliškai. O kodėl Stalino Rusija užpuolė Suomiją, bombardavo Helsinkį, degino gyvus žmones ten bombardavimų metu, okupavo Baltijos šalis dar iki tos Vokietijos, kažkodėl nutyli, kodėl? Medžioji runkeliokus ir paikus studenčiokus čia, atspėjau?

> Na, neeee 2020-03-9 11:47       2020-03-9 18:25

„Dievas buvo ne su naciukais, o su tauta, daugialype tauta. Tai buvo atvira, brandi, išmintinga,  Dievą mylinti ir ne savanaudiška žmonių grupė.“
Svaičiotojau, vis tik Dievas buvo su „naciukais“, nes jis jiems padėjo laimėti ginkluotus karus už Lietuvos Nepriklausomybę, kovojant prieš bolševikus, bermontininkus ir „daugialypius“ lenkus. 

ah1       2020-03-9 17:40

kol bus rinkos ekonomika, o ji bus, tol niekas nesikeis. Kiek supratau iš radžviliadininkų programos jų  tikslas didinti reikalaujančioms biudžetininkų grupėms didinti algas ir kelti mokesčius realiai mokantiems mokesčius. Realiai nemoka mokesčių į biudžetą - biudžetininkai, jie tik “minta” iš proletarų atimtais pinigais, per mokesčių mokėjimo sistemą.

Išganingas universalumas       2020-03-9 14:52

yra priešingas stabmeldystei, bet nėra joks globalizmas, greičiau jis yra krikščionybė.
Kad ir gero nesusigaudusio žmogaus antisemitinės knygelės pavadinimas, parinktas neva katalikiško susivienijimo šūkiu, turi tokį „bagažą“, kuris kelia abejones realia ateitimi. Visa tai susivienijimo pirmininko biografijoje jau buvo.
Štai ką rašo išganingo universalumo genijus (ištikimas savo kilmei, pakrikštytas, bet ne pravoslavas) apie monstranciją:
https://azbyka.ru/fiction/vot-daronosica-kak-solnce-zolotoe-mandelshtam-osip/
Lietuva atgims ne anksčiau, kada bus įvertintas toks universalumas, arba niekada.
mlp

Ironijai       2020-03-9 14:26

Nacionalinis ir tautinis yra sinonimai. Tačiau, pripažinkite, tam tikri skirtumų niuansai yra. NS yra tinkamas pavadinimas. Sveikinu “Susivienijimą”, linkiu kuo geresnės sekmės.

> Na, neeee 2020-03-9 10:43       2020-03-9 13:25

„Šis susivienijimas siūlo susirūpinti tik savuoju ašššššš, o katalikas turi būti atviras, nebijantis žmogus. Ne mes patys apsaugosime save, bet tai daro Dievas, o jeigu mes užsidarome savyje, tai Dievui ten, paprasčiausiai, vietos nebėra, bet velniui tai labai naudinga, tai jo mėgstamiausia terpė. Pasitikrinkite patys save, kas jus valdo - baimė ar meilė artimui.”
Esi absurdų rašinėtojas. Niekas čia savyje neužsidaro (ne NS partijos nariai yra užsidarę savyje, bet, greičiau, pats esi savyje užsidaręs, nes pagal savo rašliavas matosi, kad visiškai nejauti meilės savo Tėvynei ir jos dvasinei kultūrai, o kaip krikščionis, tikrai negyveni vienuolišką gyvenimą). Priešingai, NS - tai bendruomeniški politikai, kaip ir tos pačios šeimos nariai, tik šiuo atveju jiems šeimą atstoja visa lietuvių tautos bendruomenė ir jos Tėvynė - Lietuva.
Beje, gal ir prigimtinės šeimos narius, pasmerksi, mylinčius savo tėvus ir protėvius labiau nei svetimus žmones?! Juk pagal tavo vertinimus, visa tai turėtų būti tik niekingo “šeimizmo” reiškinys – egoistų grupės, mylinčios savo šeimos narius labiau nei svetimus žmones! 

Diagnozė       2020-03-9 12:57

Internaciukai - tarybukai - liberastukai kalba tik apie baimę. Jų sąmonėje nėra žodžio MEILĖ.

to, Na, nee liaudies ismintis       2020-03-9 12:13

pasitikek DIievu, bet ir pats neziopsok

Na, neeee       2020-03-9 11:47

Ar Jūs žinote, kad ne “dėka lietuviško nacionalizmo”, o dėka Dievo, nes susiklostė tokios, atrodo lyg tyčia, protu nesuvokiamos, pačios palankiausios sąlygos šiam įvykiui įvykti. Be to, kiek ten dalyvavo kunigų? A? Dievas buvo ne su naciukais, o su tauta, daugialype tauta. Tai buvo atvira, brandi, išmintinga,  Dievą mylinti ir ne savanaudiška žmonių grupė. Tik tokius Dievas laimino ir lydėjo. Dėka jų mes galėjome turėti ir kovo 11.

Ironija -> ">>> 9:31"       2020-03-9 11:22

„Yra didelis skirtumas tarp nacionalinis ir tautinis. Istorijos pamokos ir labai žiaurios pamokos, turi būti išmoktos ir nepamirštos. O štai čia vėl pasimaunama ant to pačio kuolo.”
Supratau. Tos “labai žiaurios” istorijos pamokos turi būti išmoktos, kadangi tik dėka lietuviško nacionalizmo (lietuvybės) kadaise, 1918 metais, atsikūrė nepriklausoma Lietuvos valstybė. Ir jeigu remsimės vėl tuo pačiu, tai bus vėl “pasimauta ant to pačio kuolo”, t. y. bus išsaugota Lietuvos valstybingumas ir politinė nepriklausomybė.
P.S. Beje, žodžiai “nacionalinis” ir “tautinis” reiškia vieną ir tą patį, tik pirmas - tarptautinis, o antrasis - lietuviškas. 

 

Na, neeee       2020-03-9 10:43

nesmerkiu, bet man nepakeliui su bailiais, kurie bijo net savo šešėlio. Buvo tokie bailiai - stalinas, hitleris ir visi kiti labai bijantys, kurie net savo artimuosius ėmė žudyti. Žinokite, kad baimės šeimininkas yra piktoji dvasia. Juk hitleris taip pat sugebėjo aplink save surinkti bendraminčių, bet kas iš to išėjo… geros idėjos tapo žudymo įrankiais.  Šis susivienijimas siūlo susirūpinti tik savuoju ašššššš, o katalikas turi būti atviras, nebijantis žmogus. Ne mes patys apsaugosime save, bet tai daro Dievas, o jeigu mes užsidarome savyje, tai Dievui ten, paprasčiausiai, vietos nebėra, bet velniui tai labai naudinga, tai jo mėgstamiausia terpė. Pasitikrinkite patys save, kas jus valdo - baimė ar meilė artimui.

tarybukas       2020-03-9 10:18

nebuvau, nedalyvavau, nemačeu, negidėjeu biat smiarkiu

O taip,       2020-03-9 10:14

naciukai-bailiukai. Bijo kitokio mąstymo, kitokio nei jis pats. Su bailiais man ne pakeliui, nes jie bijo net savo šešėlio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-9 9:58

Ignai, kikščioniškoji katalikybė - okupacinė.
Lietuviai, nusiimkime krikščioniškas kaukes.

Manau,       2020-03-9 9:52

kad Lietuva visais laikai mokėjo sugyventi su visų tautybių žmonėmis ir tai buvo išskirtinis mūsų bruožas, net žydai mūsų kraštą vadino “Naująja Jeruzale”. Dievas mus ir saugojo, kad buvome tolerantiški ir neuždari artimui. Davė, labai daug davė galimybių išlikti beviltiškose situacijose.  Nepasiduokime piktojo kėslams mus izoliuoti ir taip sunaikinti.

>>> 9:31       2020-03-9 9:46

Aš taip pat laukiau, bet esmė ir yra ta, kad šis susivienijimas pasmerktas žlugti, kaip ir visi kiti nacių susivienijimai. Gaila man tų, save apgaudinėjančių,  gan labai garbių Lietuvos žmonių. Yra didelis skirtumas tarp nacionalinis ir tautinis. Istorijos pamokos ir labai žiaurios pamokos, turi būti išmoktos ir nepamirštos. O štai čia vėl pasimaunama ant to pačio kuolo.

Realistas "Geram straipsniui"       2020-03-9 9:44

Ne paslaptis, kad daliai katalikų Bažnyčios herarchų yra būdinga utopinė krikščioniško pasaulio samprata. To puikus pavyzdys - šiandieninis savižudiškas popiežius.

Ignas       2020-03-9 9:31

NS steigiamajame suvažiavime labai pasigedau Lietuvos katalikų Bažnyčios atstovo. Nejaugi Lietuvos katalikų Bažnyčia yra priešiška Lietuvos valstybės ir jos lietuviškos kultūros išlikimui?!

Geras straipsnis.       2020-03-9 6:45

Specifinė virusinės „baimės“ forma yra nacionalizmas, kuris „tautos“ idėją taip pat susiaurina iki filtruojamo burbulo. Pijus XI 1938 m., kalbėdamas pasauliečių judėjimo „Katalikų akcija“ bažnytiniams asistentams, leido suprasti, kaip katalikybė turi antikūnių šiam virusui išnaikinti. Jis sakė: „Katalikas – reiškia universalus, ne rasistinis, ne nacionalistinis, ne separatistinis. Šios ideologijos nėra krikščioniškos, galų gale jos nėra net žmogiškos.“
http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2020-03-09-koronoviruso-politika-aktyvinant-katalikybes-antikunius/179359


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.