Dienos aktualija, Pedofilijos byla

N. Venckienės byloje apklausta antstolė, aiškintasi, ar būtina nustatyti, kas – Seimas ar prezidentė – leido pasikėsinti į teisėjos imunitetą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 9 d. 6:35

47     

    

N. Venckienės byloje apklausta antstolė, aiškintasi, ar būtina nustatyti, kas – Seimas ar prezidentė – leido pasikėsinti į teisėjos imunitetą

Birželio 8 dieną, pirmadienį, buvusios teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės byloje Panevėžio apygardos teismas uždarame posėdyje apklausė nukentėjusiąja pripažintą antstolę Sonatą Vaicekauskienę. Be to, priėmė sprendimus ir dėl dviejų N. Venckienės prašymų. Vieną iš jų – išreikalauti iš antstolės vykdymo bylą, kurios pagrindu vyko vaiko paėmimas – teismas tenkino.

Antrojo prašymo – išsiaiškinti, ar Garliavos šturmo metu 2012 metų gegužės 17-ąją neva Kėdainių apylinkės teismo nutartį vykdžiusi antstolė Sonata Vaicekauskienė turėjo Seimo ar prezidentės leidimą suvaržyti jos, kaip teisėjos, imunitetą – teismas kol kas netenkino. Kaip žiniasklaidoje buvo paskelbta, ar būtina išsiaiškinti, ar teisėtai antstolės S. Vaicekauskienės patvarkymu buvo įsilaužta į teisėjos namus ir suvaržyta jos laisvė – užlaužtos rankos, o ji pati sužalota, teismas aiškinsis kitoje – įrodymų tyrimo – stadijoje.

Kaip teigia N. Venckienė, susipažinusi su baudžiamąja byla, ji neradusi nei Seimo, nei prezidentės Dalios Grybauskaitės sutikimo tokiems veiksmams atlikti, nors tą įsakmiai nustatė tuo metu galiojęs Teismų įstatymas, todėl ji ir prašanti teismo išsireikalauti iš antstolės S. Vaicekauskienės šiuos ir kitus duomenis: kada ji kreipėsi į Lietuvos Respublikos Seimą ar Prezidentą dėl sutikimo 2012 m. gegužės 17 d. įeiti į teisėjos N.Venckienės gyvenamąsias patalpas ir suvaržyti jos laisvę, ar prašė Generalinės prokuratūros kreiptis dėl tokio sutikimo, koks buvęs jų atsakymas. S. Vaicekauskienei atsisakius pateikti duomenis, N. Venckienė prašo teismo išsireikalauti, kad šiuos duomenis tiesiogiai pateiktų Lietuvos Respublikos Seimas ir Prezidentas, t.y. ar šios institucijos yra gavusios prašymą leisti įeiti į teisėjos gyvenamąsias patalpas ir suvaržyti jos laisvę, koks buvęs jų atsakymas.

Teisiamosios N. Venckienės nuomone, išsiaiškinti šią svarbią aplinkybę būtina, nes negavę įstatymiškai nustatyto specialaus sutikimo, antstolė ir policijos pareigūnai negalėjo pradėti vykdyti teismo sprendimo tiek, kiek tai buvo susiję su procesinės prievartos taikymu prieš teisėją. Jei nebuvo gautas Seimo arba Prezidentės sutikimas, tai ne N. Venckienė turi atsakyti už tariamą teismo sprendimo nevykdymą, o antstolė ir policijos pareigūnai turi atsakyti už galimai neteisėtą teismo sprendimo vykdymą.

Ir policijos įsiveržimas į teisėjos gyvenamąsias patalpas, ir kitokie teisėjos laisvės suvaržymai buvo draudžiami pagal šturmo metu galiojusį Teismų įstatymo 47 straipsnį, detalizavusį Konstitucijos 114 straipsnio 2 dalį, kurioje yra nuostata, kad be Seimo arba tarp jo sesijų be Prezidento sutikimo „teisėjas negali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, suimtas, negali būti kitaip suvaržyta jo laisvė“.

Pasak Panevėžio apygardos teismo atstovės Jolitos Gudelienės, pati antstolė S. Vaicekauskienė teismo posėdyje paliudijusi, kad ji į Seimą ji nesikreipusi.

Kitas šios bylos posėdis numatytas rugsėjo 4 dieną: teismas turėtų apklausti nukentėjusiąja laikomą Laimutę Stankūnaitę ir tris liudytojas.

Panevėžio apygardos teismo nagrinėjamoje byloje nukentėjusiaisiais pripažinti keturi asmenys, jie yra pateikę civilinį ieškinį dėl iš viso 100 tūkst. eurų: L. Stankūnaitė yra pateikusi ieškinį dėl 20 tūkst. eurų neturtinės žalos, jos dukra – 50 tūkst. eurų, policijos pareigūnas – 2 tūkst. eurų, o antstolė – beveik 29 tūkst. eurų ieškinį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2020-06-12 9:14

Gal ir kliedesiai , kuriam čia dievulis davė per gyvenimą eiti niekada neklumpant .. ? Jus turėtumėte sukritikuoti ir padėti suklupus atsikelti , o ne koja priminus ant gerklės aiškinti kokia Tiesa verta dėmesio . Teisiškai teismo nutartis neapribojo N.Venckienės laisvės ir buvo skitas vykdyti mažamečio vaiko interesu apsaugos užtikrinimą .. paimant jį iš tos laikinos globėjos . Jei suklydau pataisykite .. bet ta teismo nutartis neapribojo ir jos darbo teisminėse institucijose .?

pasipylė kliedesiai       2020-06-11 18:28

Senasis sąsius jau irgi pradėjo su įstatymų dvasiomis šnekėtis. Karštis savo daro. smile Be abejo, visiškos neliečiamybės nėra, tačiau yra ir tos esamos neliečiamybės nuėmimo įstatyminis mechanizmas. Kas trukdė jį panaudoti, jei jau kalbėti tokiomis kategorijomis? Aš manau, kad trukdė laiko stoka, reikėjo kuo skubiau pagrobti Deimantę, todėl ir spjovė ant visko. O gal Boba atsisakė veltis? Maždaug, patys prisidirbote, tai patys ir srėbkite. Arba galėjo koks tuometinis Seimo pirmininkės pavaduotojas Algis Čaplikas viso Seimo vardu pasirašyti reikiamą popiergalį. Juolab, kad jo sūnus - saugumietis. Ne pirmas kartas juk, kai tokie dalykai paslapčia pasirašomi. Kiek jau tokių skandalų buvo.

stasys        2020-06-11 17:32

na jau, na jau staska 2020-06-11 13:22 >  ogi nieko negalvoju .. ans vaiku kol kas negrobė ir po įstatymo antklodę nesislapstė .. tai apie ka tada kalbame ?

na jau, na jau staska        2020-06-11 13:22

ar ne per daug įsivažiavai ...ir net nebeaišku ,ar nebūsi kažko paėmęs ant drąsos ,kai apie visų gerbiamą Neringą Venskienę rašinėji : “..pabrėžta jog toks elgesys traktuotinas kaip teismu sistemos PŪLINYS , parazituojančiu naviku ...” . Tai kas pagal tave tada yra toks visai Lietuvai žinomas Kryževičius ? smile))

>Manyčiau       2020-06-11 7:16

Jūs rašote: “Negaliu suprasti, kodėl Neringa ir jos gynyba nekėlė to klausimo tada, kai buvo laikas, iškart po Mergaitės smurtinio paėmimo?” Nejaugi jūs pamiršote, kas vyko po mergaitės pagrobimo? Manyčiau, ponia Venckienė suprato ir ne kartą yra tai viešai pareiškusi, kad su ja norima susidoroti, ji nedalyvavo jokiose jų teismų pakazūchose, o lėkė į JAV, ir teisingai pasielgė. Neišmanau aš tų teisinių dalykų, bet manau, kad JAV teisėsaugai apie tai buvo sakoma. Matėme gi, kas vyko po mergaitės pagrobimo, matėme, kaip jie džiūgavo pagrobę vaiką, matėme, kaip ėmė kelti bylas aktyvesniems teisybės ieškotojams, netgi Ūso triusikai tapo labai svarbūs, ponia Venckienė ryžosi palikti Lietuvą, kai jie ėmėsi atiminėti jos kaip seimo narės neliečiamybę, tai kaip ir nebuvo progos jai šito pareikšti šitai chuntai (neradau kito žodžio apibūdinti chebrai, kuri ėmėsi tokių žiaurių priemonių gesinant pedofilijos bylą, plėšant vaiką į gabalus).

stasys        2020-06-11 6:53

Mąstykite žmonės galva , joks teisėjas negali būti apsaugotas neliečiamumo indulgencija, be išimčių,  ypač kai tas pats teismas konstatuoja jog teisėjo pareigas einantis asmuo daro nusikaltimą . Įteisintas neliečiamumas tik MITAS demokratinėje valstybėje . Gal ta ponia ir norėtu taip traktuoti ano meto savo padėti .. bet tai juk akivaizdus nomenklatūrinis nebaudžiamumas ir teisingai tada buvo pabrėžta jog toks elgesys traktuotinas kaip teismu sistemos PŪLINYS , parazituojančiu naviku . Tokiu atveju teismu sistemoje buvo ne vienas ir ne du .Teisėjo pareigas einantis asmuo privalo būti apsaugotas neliečiamumu atliekant pareigas , bet jo asmeninis gyvenimas turi nekelti klausimu visuomenei , tai pasitikėjimo juo klausimas.

...       2020-06-11 6:17

Tikrai, kokioje valstybėje mes gyvename, kai regime tokią psichiatro ir antstolės galią? Ir negirdėjome teisės “asų” šedbarų kūnuose kiauksėjimų, kad galimai pažeista Konstitucija ir kiti įstatymai, priešingai, jie varė anų naudai, bandė mus įtikinti, kad svarbiausia buvo įvykdyti šitą Kondratjevo sprendimą, nesvarbu kaip, bet įvykdyti reikia… Kažin, ar tiems šedbarams beigi nekrošiams nesiraito ausys iš gėdos? Ak, jie nežino, kas yra gėda…

Acha       2020-06-10 21:53

Bylos psl. Nr.1 turetu buti seimo ar prezes sutikimas del teisejos nelieciamybes/imuniteto naikinimo. Sito nera. Aiskeja, kad stebuklingai suveike psichiatro popiergalis. Ir sturmas uzsisuko..O kur Konstitucija ir tt.?Teisineje valstybeje tvarkosi psichiatras ir antstole? Vadovauja paradui… 240 pareigunu burys nuolankiai vykde “vaiko perdavima” ir teigia, kad smurto pries vaika nebuvo..Nera zodziu. Tai belekoks psichiatras gali beleka parasyti ir pirmyn..?

kontoriniai       2020-06-10 21:30

Tik pažiūrėkite kokie kontoriniai išlindo! Neva “buvęs patvorinis” ir panašūs. smile

bus įdomu       2020-06-10 21:27

Artėjama prie visiško teisinio akligatvio. Gausis taip, kad pačiai Vaicekauskienei ir stribams bylą kelti reikės. Bet jie gi negali taip pasielgti! smile Negi vėl narkomanai su kalašais lakstys po Vilnių?

Manyčiau,        2020-06-10 21:23

apeiti Seimą ir Prezidentūrą, nereikalauti šių valdžios institucijų leidimo brautis į teisėjos namus ir naudoti jos atžvilgiu prievartą, buvo nuspręsta susidorojimo organizatorių, kad būtų išvengta šių institucijų ir atskirų valdžios pareigūnų atsakomybės, ar bent jos atidėjimo, ir tas fintas kažkodėl pavyko. Negaliu suprasti, kodėl Neringa ir jos gynyba nekėlė to klausimo tada, kai buvo laikas, iškart po Mergaitės smurtinio paėmimo? Na, nemačiau, neskaičiau, kad dėl grubaus įstatymo pažeidimo Neringa pati ar gynyba kur nors keltų tą klausimą. Buvo pasitenkinta, kažkieno išsireiškimu, kad teisėjo apsauga nėra absoliuti. Tą išsireiškimą matome psichologo “indulgencijoje” antstolei, niekuo juridiškai nepagrįstoje…

Žmonės       2020-06-10 20:19

mieli, na kodėl jūs vis reaguojate į tūlo stasio komentarus? Praleiskite juos, neskaitykite, nevertinkite, nekomentuokite jo, nejaugi taip sunku?

stasys        2020-06-10 10:38

Tai jau panašu į ta veiksmą kai moterys save pirštu tenkina .. Pasižiūrėkite ..kiek daug tos pačios lyties ir vieno veido pasisakančiu ? . „Garliavinė antifa“  ..tos pačios priemonės , tas pats smurtas su tais rankelių grąžymais ..ir kaltės, prieš įstatymo teise versti ji gerbti , BALINIMU nebūtais dalykais . Kur dar rasite didesne veidmainyste kai į melą įsitraukia iš bažnyčiai patarnaujantis ?? Nori būti suprastas ir užjaustas nustok savo kalte , prieš visuomene,  balinti sekančiais klausimais . 

>Nereikėtų       2020-06-10 10:13

Kodėl nereikėtų? Juk visi čia vykdė komandas, ir policmenai, ir bojavykai, ir vaikteisės, ir antstolė, ir teisėjai, visi, bent aš taip manau. Tik įdomu, kas čia toks galingas ir šlykštus, kad visa valstybė ėmėsi plėšyti mažą vaiką???

Dzeikas       2020-06-10 7:52

Zemaite: “Ši rezonansinė istorija neabejotinai įeis į mūsų Tautos istoriją ir ateity žmonės kalbės-na,kaip taip galėjo būti…”
———————-
Kalbes jeigu tiesa bus apginta. Nes si byla egzistencinis egzaminas tautai. Jo neisprendus buvusios Lietuvos teritorijoje gyvens kiti zmones kalbantys kitokia nei lietuviu kalba. Apie Lietuvos istorija jie nekalbes, nes jie tures savo istorija.
Panasiai kaip Kartagina (ten beje pedofilija (vergu atzvilgiu) buvo normalus reiskinys). Romenai sugriove(n) miesta isare visa plota ir uzbarste storu sluoksniu druskos.
Dabar ten gyvena arabai ir jiems istorija prasidejo nuo VII amz. Kas ten buvo iki tol jie nezino ir zinoti nenori.

Dzeikas       2020-06-10 7:37

Nezinaujui 21:58
Gal tiks “susidorojimo su teisingumu” apibrezimas?

Nereikėtų       2020-06-10 7:35

Kalti prie sienos būvusius policininkus nereikėtų! Jie kaip ir teisėjai paskirti ir pasamdyti Grybės veikė pafal jos teisingumą! Argi konservai ir jų lyderiai ką nors darė dėl Lietuvos-jie juk litvakai, griaunantys viską čia lyg pamatų ir tol nenurims, kol visokios šimonės-parsidavėlės varys seną, baisią vagą kai kurių žmonių galvose…Pasveikim, gerbiamieji tautiečiai!

Ema       2020-06-10 6:27

Na, jeigu jau šitą damą teismas truputį kutena, gal ir neblogai. Galėtų labiau pakutenti. Štai N. Venckienė savo fb paskyroje skelbia, kad “Antstolė S. Vaicekauskienė 2020-06-08 Panevėžio apygardos teisme paaiškino, jog jai pateikdama vykdomąjį raštą L. Stankūnaitė sumokėjo 200 Lt”, o toliau klausia, ar iš tų pinigų ji apmokėjo gausiems pagalbininkams. Pakraupau paskaičiusi kai kuriuos komentarus, kur teigiama, kad šita ponia (oi, nesakau pabaisa, bet ji man labai baisi) teisėsi iš žmonių, kurie žemino jos “autoritetą”, atrodo, turėtų būti išmintingesnė, juk aukštus mokslus ėjusi, galėtų pažvelgti į save, savo veiklą kitų žmonių akimis, pažiūrėti, kaip ji atrodė, kai vykdė “teisingumą”, kaip ji atrodė, kai buvo plėšoma maža mergaitė, aš pasakysiu švelniai, - BEŠIRDĖ, vargšai jos tėvai, vargšai jos vaikai ir draugai, tegul nesupyksta ponia, bet ji pati prišaukė sau tokią žmonių reakciją, pati!

Vidas       2020-06-9 22:28

Kaltieji bus teisemi jungtinių tautų tribunole!

Nezinau       2020-06-9 21:58

Kaip visa sita procesa pavadinti..susidorojimas. ne teisingumas. Slykstu.

Anekdotas       2020-06-9 19:53

Sėdi prie dangaus vartų Drąsius su Jonu ir laukia Šv. Petro sprendimo į Dangų ar į Pragarą? Šv. Petras: palauksim Neringutės su pedofilų sąrašu.

Al.       2020-06-9 19:49

Liūdim dėl kominterno smogikų siautėjimo pastarosiomis dienomis, bet šūkis tinka ir mums - Dūstu !

Dzeikas       2020-06-9 18:16

pamaciusi sioki tokia raibuliavima Margaites ir jos gynejos “dusinimo” byloje “teisesauga” nutare apsidrausti ir padare atsargini sunta na toki juridini zaibolaidi izeminusi ji i antstole.Jei ka pedofilijos priesu dusintojai “ne prie ko” - antstole veike be igaliojimu ir pazeisdama istatyma.
Beje pedofilijos priesu dusintoju parankiniams tai nekoks zenklas. “Zaibolaidziais” gali tapti bet kuris is ju. Nesaugi ir “mama”.
Gera zinia tai, kad “teisesauga” priversta ant sifilitiniu apgamu klijuot stora sluoksni spakliaus. Tas spaklius nieko neslepia ir drasko akis, bet tai tik rodo “teisesaugos” pasimetima ir siokia tokia panika.
Neaisku tik tos baimes prigimtis ir saltinis.

siela       2020-06-9 17:52

furmanaviciaus blaskosi, nera atsakymo lyg siol, del ko jis buvo nuzudytas, kodel seimo nariai nepanoro suzinoti, kas uzsake

Buvęs patvorinis       2020-06-9 17:26

Pagaliau susivokęs dėl savo gėdingų veiksmų kai mėginau tetai Neringai padėti gelbėti dukterėčią, turiu atsiprašyti Laimutės. Eksteisėjai Neringai turiu pasakyti, kad ekstremaliose situacijose reikia vadovautis mažesnio blogio principu. Šiuo atveju teisėjos teisės yra tik formalus įstatymo pažeidimas. Atimti nuo mamos vaiką, po to kai ji dar nepilnametė buvo suvedžiota ir išprievartauta monstro, kuris naudojosi valstybės vardu veikiančios sesers teisėjos apsauga ir pagalba, būtų nežmoniška. Ponia eksteisėja turi atsakyti ne tik už dabar pateiktus kaltinimus, bet ir už žuvusius asmenys. Dėkoti jai galima tik už tai, kad ji parodė tikrąjį teisėjų degradacijos laipsnį, kuri pati įvardijo kaip visiškai supuvusia teisėsaugą. Ir tai yra tikra tiesa ir pagrindas visai tautai gelbėtis nuo degradavusių teisėsaugos išgamų.

Žemaitė       2020-06-9 17:21

Ačiū Dievui,mes žinome TIESĄ !Kaip sunkiai buvo prie jos prisikasta.Ypač skausminga buvo p.Neringai.O ją,TIESĄ,taip guliai “užkasė”,kad šiai dienai turime-jau ilgas laikas,per ilgas laikas!-“išvirkščią rankovę”:kaltinma šios istorijos auka,o tikrieji kaltininkai naudojasi valdžia,dar laisvėje.
Ši rezonansinė istorija neabejotinai įeis į mūsų Tautos istoriją ir ateity žmonės kalbės-na,kaip taip galėjo būti…
Šio bylos išvados man lems mano pasirinkimą per ateinančius rinkimus;aš sužinosiu,ko verta Temidė mūsuose.Mums visiems TAI labai svarbu,ar ne?:arba valstybėje yra Teisingumas,arba jo nėra,ir krachas visom prasmėm visiems čia gyvenantiems.
Neringa,Jums dėkoju už tą kilnų-stoišką pavyzdį,ir Jūsų sūnui Karoliui, ir linkiu ištverti iki galo tame.

>O.G       2020-06-9 14:51

O man atrodo, kad ne tik poniai Neringai duotas šitas išbandymas. Atmenu, tuomet, kai Kondratjev nusprendė Deimantę perduoti išgimdytojai staigiai, kaip kokį bulvių maišą neištyrus pedofilijos bylos, aš supykau ant Dievo, rimtai supykau, ir tuomet iš vieno žmogaus išgirdau frazę, kad ši klaiki istorija turi atverti akis, tai va, man ir atvėrė, tiesiog pamačiau visą siaubą, kuriame Lietuva gyvena, nors gal ir ne visą, bet suvokiau, kad tai labai baisu. Baisu ir pagalvoti, kokią naštą turi Lietuva šitaip nuskriaudusi mažą mergaitę... Džiaugiuosi, kad ponia Neringa dar turi jėgų ir ryžto, Dieve, padėk jai, padėk mums visiems, jau dusina šita klaikiai nuožmi neteisybė.

O.G       2020-06-9 14:09

Sako: nėra to blogo, kad neišeitų į gerą. Vis dėl to gal ir reikėjo, kad Neringai butu šis baisus išbandymas (tikrai niekam nelinkėčiau). Nes dievas duoda tik labai dvasiškai stipriems žmonėms tokius sunkius išbandymus. Dėl dviejų mergaičių, mes pamatėme baisius dalykus, kurie valdžioje buvo nutylimi. O kiek mūsų vaikų išvežta į kitas šalis pedofilams, kiek paaukota organams ir dar dabar tęsiasi vaikų grobimas iš šeimų. Tai todėl mes ir gyvename teisiniame nihilizme, kur byla yra apversta aukštyn kojomis. O Neringos stiprybė turi mus visus suvienyt bendram tiesos tikslui ir pasakyti, kad mes jau nebegalime gyventi išprievartautų vaikų Valstybėje.

Tik aktorystė?..       2020-06-9 13:22

      Na, žinot, čia jau ciniško ir atviro pasityčiojimo iš teisingumo apogėjus - teismas nagrinės klausimą, ar Lietuvos konstitucija galioja Lietuvos teisėsaugos pareigūnams, ar ne?  Krisk ant žemės - būk negyvas!  Tai ką - konstitucija yra tik laisvalaikio rašinėlis naivuoliams? Konstitucijos didieji žinovai ir aiškintojai - ko tylite??? Minimas dokumentas byloje turėjo būti įsegtas pirmu numeriu. Jo nėra - išvada:  konstitucija teisėsaugininkams negalioja. Kiek laiko Lietuvoje dar siautės visiems įgrisęs korumpuotų teismų teisinis banditizmas? Kur žiūri ponas Prezidentas, Seimas Vyriausybė - juk tai didžiulė vidinė, ir tuo pačiu, išorinė grėsmė valstybei?  Ne valdžia, o nevykę ir menki sudegusio teatro aktoriai…Būtų dar pusę bėdos, jei tiek. Bet juk tai tylus pritarimas padarytam nusikaltimui su visomis jo sunkiomis pasekmėmis…Tačiau dėl tokios Lietuvos niekas nė nesiruošia mitinguoti…

Kas rūpi WC >Emai       2020-06-9 12:44

Ne visai taip, kad teismo sprendimo vykdymo dingstimi galima pažeisti galiojančius (taigi ir antstolei ir kam kitam privalomus laikytis) įstatymus.
Eina kalba ne apie patį teismo sprendimą, o apie (esą pačios antstolės, konsultuojantis su įvairiomis institucijomis) parengtą to sprendimo vykdymo planą. Visi būsimi nusikalstami jų veiksmai buvo suplanuoti iš anksto. Sakysime, antstolės nurodymai smogikams “palaikyti” (WC žodžiai teisme) NV rankas, beje, nuleistas, buvo iš anksto suplanuoti. Tokiems iš anksto suplanuotiems prievartos prieš teisėją veiksmams atlikti buvo privalu gauti įstatymų numatytą sutikimą, o ne kreiptis į Šidlauskienę su prašymu išaiškinti, ar reikia laikytis įstatymo, ar galima ir nesilaikyti, jei to labai reikia. Panašiai ir su prievartos prieš vaiką “nenaudojimu”, kreipiantis patarimo į labiausiai nešališką, neskaitant Pūro, psichologijos “ekspertą”.

Ramiros       2020-06-9 12:20

Visas susivienijimas leido daryti antikonstitucinius veiksmus. Kažkas tą susivienijimą pavadino “dvaru” ....Aš tai kitaip jį vadinu ...

tam ???        2020-06-9 12:13

Rašote neatremiamą argumentą: “Juk žmogui, turinčiam teisybės jausmą, aišku, ir t.t.” Visiems aišku, kad aišku. Ir Tiems aišku. Šis “vaiko perdavimas” “niekuo nekaltinamai motinai” (neatremiamas “motinos nekaltumo” argumentas, nors jis liudija tik apie prokurorų nusikalstamą pareigų nevykdymą) ir turėjo būtų įvykdytas tam, kad būtų sužlugdyta Cinino byla. Kondratjevas puikiai žinojo, kokį sprendimą priima ir kokias pasekmes sukels jo “įvykdymas”. Rašau kabutėse, nes įvykdyti be kabučių (nenaudojant prievartos prieš vaiką) tokio sprendimo neįmanoma.

WC kančios       2020-06-9 12:01

Nors buvo užvertusi prokuratūras skundais ir jau nemažai prisiteisė iš įvairių komentatorių už įvardinimus “pabaisa”, “monstras” ir WC, toliau reikalauja iš N. Venckienės sumokėti už savo kančias, kurias sukėlė N.Venckienės pasekėjų komentarai. Taip pat ir savo tėvų, dukters bei bendradarbių patirtus moralinius išgyvenimus. Kai kaltinamosios advokatas paklausė antstolės, ar ji turi visų šių asmenų įgaliojimus jiems atstovauti, teikiant civilinį ieškinį, pratrūko pagrindinis teisėjas Meidus, pakeltu tonu: Atrodo, kad tyčiojatės! Kokio dar įgaliojimo reikia atstovauti dukrai???
P.S. Dukteriai turėjo keisti mokyklą po to, kai iškilmingame tėvų susirinkime vienas tėvų padėkojo auklėtojai už tai, kad sugebėjo gerai auklėti vaikus. Nežiūrint to, kad jiems tenka gyventi su žvėrimis, pasakė, žiūrėdamas į WC.

???       2020-06-9 11:51

Be to, juk vaikas buvo grobiamas dar Cininui nepaskelbus, kad ją tvirkino seneliai :D Kažin, ar niekam neužklius tokia chronologija, juk neištyrus pedofilijos bylos, vaikas su trenksmu grąžintas tai, prieš kurią liudijo. Ar tik nebus mūsų “korifėjai” susipainioję, ir kaip galėjo? Juk žmogui, turinčiam teisybės jausmą, atrodo aišku, kad baikite nagrinėti ped. bylą, nustatykite motinos vaidmenį joje, o paskui grąžinkite ar negrąžinkite vaiką.

Ema>Kas rūpi WC       2020-06-9 11:39

Gerai, jai tarkim nereikia Seimo ar Prezidento leidimo vykdyti teismo sprendimą, o jėgos struktūroms? Esu be teisinio išsilavinimo, bet vistiek abejoju, ar ji, ta WC pralįs su Slušnio rekomendacija? Nors ką gali žinoti, jau turbūt visi suvokiame, kokioje “teisinėje” valstybėje mes gyvename. Kiek dar jie tyčiosis iš teisingumo, iš teismų, iš valstybės?

Elena       2020-06-9 11:29

kiek žinau iš pažįstamų,kurie turėjo reikalų su antstole WC, visi kaip vienas tvirtina, kad tai pabaisa. Argi padorus žmogus galėtų leisti į tokią aferą ir dar kurti tokius planus. Tai tikrai ne žmogus, o kažkokia reptilija.

Emai       2020-06-9 11:13

Pritariu, kad atrodo, kad turime reikalą ne su žmonėmis. Tai, kaip antstolė neadekvačiai elgėsi teisme, tai parodo. N.V.: Kodėl prašėte teismo leidimo vykdyti perdavimą naktį? WC. Nes tokią galimybę numato galiojantis CK. Ir t.t. Nuolat puolė N.Venckienę, kad “skolininkė” (toks Venckienės statusas jos vykdomojoje byloje) nedėjo pastangų grąžinti “skolos” - jos globai patikėto vaiko: neapavė batukais ir šiltai neaprengė kelionei pas mamą, teko motinai skolą išsinešti, o ne išsivesti, nes lauke krapnojo. Antstolė pati buvo nupirkusi antklodę, kurią uždėjo ant vaiko galvos, iš rūpesčio, kad kad nesušaltų, nes “faktinė globėja” tuo nepasirūpino. WC: Ir ne “antklodė” ten buvo, o “dekis”, ir ne “užmestas”, o “uždėtas” - N.Venckienės žodžius tikslino nukentėjusioji. (2012 m. sąvokų tikslinimu ji neužsiėmė, o tiesiog viską neigė. Šiokia tokia pažanga).

Kas rūpi WC       2020-06-9 10:47

N.Venckienės advokatas, pacitavęs tuo metu galiojusio Teismų įstatymo straipsnį apie būtinybę, taikant procesinės prievartos priemones prieš teisėją, turėti Seimo ar Prezidento tam sutikimą, paklausė nukentėjusios antstolės: Ar Jūs prašėte tokio leidimo apriboti teisėjos imunitetą, atsakė: Ne, neprašiau, nes man jo nereikia. Antstolio nurodymai vienodai privalomi visiems, ar teisėjams, ar kam kitam.
Panašiai su Vaiko teisių konvencijos reikalavimu nenaudoti prievartos prieš vaiką. Advokatas: ar jums buvo žinoma ši KOnvencijos nuostata? WC: Man tai nerūpi. Aš kreipiausi į psichologus, pateikiau jiems įvertinti mano parengtą planą. Psichologai (t.y. Linas Slušnys) parengė rekomendaciją, kad trumpalaikis skausmo sukėlimas mažamečiui bei prievartiniai veiksmai prieš mažamečiui artimus žmones turi būti vertinamas ne kaip prievarta, kaip “intervencija”. Ilgalaikių traumuojančių tokios intervencijos pasekmių, pasak psichologų (t.y. Slušnio), pavyks išvengti, jei intervencija truks ne ilgiau dvidešimties minučių.”

Ema       2020-06-9 10:37

Sonatas vietoje dėčiau tiesą ant stalo, visą visą - kas ją vertė vykdyti ŠITĄ teismo sprendimą, kai, atrodo, galėjo ir nevykdyti, juk mergaitė aiškiai nenorėjo gyventi su biomotina, visi tai matėm. Kas ją vertė teistis iš Venckienės pinigus? Aš nenoriu tikėti, kad ji pati tai sugalvojo, atrodo, suvokia žmogus, kokią niekšybę padarė, nertų sau į krūmus ir tylėtų ausis suglaudusi, bet ne, ji dar teisiasi. Atrodo, ir tą “narsų karžygį”, kuris užlaužė Venckienei rankas kažkas bus įkalbėjęs pasiversti nukentėjusiuoju, o normaliam ir bent kiek padorumo turinčiam vyrui tai būtų gėda. Man panašu, kad užkulisiuose lėlininkai tampo juos visus: “nukentėjusius”, Stankūnaitę, jos tėvus, teisėjus, vaikteises visokias, bet ko jie siekia? Atrodo, tik pažeminti, paniekinti, nuskriausti, trokšta kraujo kaip vampyrai, atrodo, turime reikalą ne su žmonėmis, pakol kas…

TAI       2020-06-9 9:50

negi nuplauks sonatėlės užsiprašyti dvidešimt devyni tūkstantėlai iš Neringos? O dar gali būti ir atvirkštinis variantas…..

stasys        2020-06-9 9:43

Vaidas Vds pageidauja kad visuomenėje vyrautu tik viena tiesa viena nuomonė .. vienas moralinis kompasas ir ne duok dieve jei kas imtu ir suabejotu na kad ir tos buvusios teisėjos nuoširdumu . Mandrus žodžiais skirti pasipuikavimui gal ir tinka gražiai kalbai sekmadienį parapijiečiams bet vargiai padės atverti jųjų tamsias širdys . Viena kai ta pasaulį valdo ambicingi žmonės kita kai ambicija persipina su kvailyste .. ir gauna teise sprendimo . Ar dievas gali padėti tajam kuriam Jis tik įrankis rankoje ? taip tirpsta sakralinės paslaptys tųjų o ‘karaliai‘ netenka savo karūnų .. Jei viskas liks kaip buvo ..po dešimt metu mes patys stebėsimės kur dingo senoji Marijos žemė ..

Nesvarbu        2020-06-9 9:27

Kiekvienas žmogus patyręs smurtą skriaudejui uzbombarduos per snukį. Argi tai nusikaltimas būtinoji gintis.

Tvankstas       2020-06-9 8:49

7:13 - nėra teisinės valstybės PASAULYJE, tai NEĮMANOMA demokratijoje.
Turiu nuostabią patirtį Nyderlandų Karalystėje, pagal duomenis pačią teisingiausią valstybę pasaulyje, kokie nuostabūs klastojimai, įkalčių naikinimas, advokatai - slapti teisėsmaugos šnipai, gyvate lendantys į sielą ir leidžiantys paraližuojančius nuodus mane sumenkinti (8 vnt, 4 vnt iš top-Nederland), kartu su prokuratūra ir teismais kūrę man kaltę, klastoję tyrimus in corpore. Griebėsi cenzūros mano susirašinėjimui su EŽTT ir Europos Parlamentu, kol paskutinį advokatėlį nx susiunčiau, gyniausi pats - va tada gerą pusmetį prokurorai ir teisėjau ėjo iš proto apeliaciniame teisme, nx pasiųstas advokatėlis teismo savanoriškai prašė man psichiatrinės ekspertizės.
Kreipusis į Lietuvos prezidentę, Lietuvos Seimą, Vyriausybę, gavau atsakymą iš Sveikatos apsaugos viceministrės - man paskirta psichiatrinė ekspertizė N.Vilnioje, man, kalinčiam Nyderlandų kalėjime. Viceministrė save reklamavo kaip tremtinio dukra.
N. Venckienės atveju Lietuvos teisėsmauga yra apsišikusi iki ausų, 100 metų neužteks teisėsmaugai mundurus išsiplauti, pažeidusi šimtus kartų procesinius veiksmus, šaunuolė Neringa, kad iškėlė vieną smulkmenėlę - įsiveržti į teisėjos namus galima tik su Seimo ar Prezidentės leidimu. Žinojau ir laukiau - nejaugi Neringos gynybos nebus pasinaudota šiomis istorinėmis jau ‘paniatkėmis’ (didžiule teisėsmaugos šūdo krūva ir išsivoliojimą joje) - laužtis į teisėjos namus lyg niekur nieko.

to: stasys 2020-06-9 7:42        2020-06-9 7:55

sakai, budi liaudies sargyboje? Gerai sumoka uz papezejimus? Vargselis.Arba Š krūva.

stasys       2020-06-9 7:42

Iš pažiūros įprastas teisinio neraštingumo pavyzdys . Be abejo kas imtųsi abejoti tuo jog buvusį teisėja su jos advokate tiek švelniai tariant neraštingos ? Todėl priežastys to noro paspekuliuoti slypi siekime pritraukti ir palaikyti tam tikros visuomenės dėmesį .. , vilkinant bylą kuria su tokiais kaltinimais galima butų užbaigti ir rudenį  . Beje klausimas mėgstantiems minti mįsles : kokioje šalyje Prezidentinė veto teisė aukščiau teismo sprendimo ? Tai ir bus atsakymas ar reikėjo gauti Prezidento ar Seimo leidimo braunantis į teisėjos privačias patalpas siekiant apginti mažamečio vaiko interesus . Dabar madinga pūsti nosį į Konstitucijos tekstą  ..prisigalvojant aibės jos teksto interpretacijų ..  prie viso to ka matome Amerikoje vykstant sakyčiau dera ir gana taikliai..  POLITINIS PERFORMANSAS SKIRTAS PATENKINTI SOCIALINIO NERAŠTINGUMO POREIKIUS.

> N.Venckienė -       2020-06-9 7:13

Kietu riešutėliu būtų teisinėje valstybėje, bet ne dabartinėje Lietuvoje. Nutiks bent vienam teisėjui kas nors panašaus, kaip kad kažkada pradėjusiam dirbti Cininui- ir viskas vėl stos į “reikiamas” vėžes…
Bet kokiu atveju linkiu Neringai stiprybės ir sėkmės.

N.Venckienė -       2020-06-9 6:51

kietas riešutėlis teisinėje sistemoje. Ar nebus iškelta baudžiamoji byla antstolei, policijai, jei jie be raštiško Prezidentės, Seimo leidimo, gal tik telefoniniu susitarimu, įsiveržė į privačias patalpas, laužė neliečiamumą turinčiai teiėjai, rankas? Laikykitės, Panevėžio teiėjai, skaitykite įdėmiai LR Konstituciją, kelkite kvalifikaciją. Čia jums ne šuns papas, o teisėja, kvalifikaciją kėlusi ir JAv (ne tik kalėjime).
Šaunuolė Neringa - ramiai, analitiškai nagrinėjanti jai sukurptą bylą. Sėkmės.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.