Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Pedofilijos byla

Neringa Venckienė iš JAV: Lietuvos teisėsaugos byla persikels į užsienio teismą

Tiesos.lt siūlo   2016 m. vasario 18 d. 14:52

65     

    

Neringa Venckienė iš JAV: Lietuvos teisėsaugos byla persikels į užsienio teismą

Vasario 18 d. „Laisvo laikraščio“ portalas išplatino Neringos Venckienės laišką iš JAV:

„Mielieji,

Į užsienio teismą persikels mano, Neringos Venckienės, pavojingiausios visų laikų Lietuvos kaltinamosios – 40 kriminalinių veikų – istorija. Taip pat persikels ir visa neištirta tragiška pedofilijos byla. Su neatliktais būtinais ikiteisminio tyrimo veiksmais, su Seimo išvadomis apie aplaidų pedofilijos bylos tyrimą prokuratūroje, su tragiškomis mirtimis, su mano brolio dukrelės, pripažintos nukentėjusiąja pedofilijos byloje, grobimu 2012 m. gegužės 17 d., nepradėjus nagrinėti pedofilijos bylos, su mano tėvų, giminaičių, kaimynų, pažįstamų ir kitų žmonių, kurie buvo neabejingi vaiko ir jo tėvo skausmui ir pagalbos šauksmui, persekiojimu, gąsdinimu ir vertimu nusikaltėliais.

Papasakosiu apie matytą baisumą ir šlykštumą „vykdant teismą sprendimą“ perduodant vaiką be prievartos“ ir reikalausiu iš Lietuvos valstybės vaizdo įrašo dėl smurto ir klaikaus teroro.

Paviešinsiu kaip dabartiniuose teismų procesuose Lietuvoje mergaitę apklausų metu už rankos laiko Černiaukas, išnešęs ją kojomis į priekį iš gimtų namų, apie vaiko nežinojimą kurioje klasėje jis mokosi ir atsakymus už jį teismui duodančiu Stankūnaitės gynėju.

Stengsiuosi parodyti, kas padaryta iš Lietuvos per Nepriklausomybės laikotarpį: visiškai supuvusi teisėsauga, korupcija, iškrypėlių gynimas, aukų persekiojimas…

Priminsiu Drąsiaus žodžius ir jo pagalbos šauksmą: „Aš nežinau, gal būdamas tėvas kitomis akimis žiūriu ir kitaip suprantu mergaitės žodžius, kuriuos ji kartojo apklausų, ekspertizės metu. Bet gal yra Lietuvoje žmonių, kurie tokių vaiko žodžių kitaip suprasti nebegali – tai yra pati šlykščiausia prievarta, išsigimėlių, iškrypėlių, pedofilų orgijos…“

Įrodysiu, kad kerštas už mano pastangas siekti tiesos ir viešinti iškrypėlių melą skatino korumpuotą teisėsaugą kurti vis daugiau ir daugiau neva mano padarytų „nusikaltimų“.

Žinau, kad ir kaip besistengtų tikrieji nusikaltėliai, tiesa vieną dieną paaiškės. Tai – tik laiko klausimas. O šiuo metu man reikalinga Jūsų, mane palaikančių, parama.

Mums visiems yra skirtas vienoks ar kitoks gyvvenimas, likimas ir mirtis. Mes, gyvieji, ateiname į šį pasaulį būti ir veikti. Veikti prasmingai ir – ne. Kaip bepasibaigtų mano gyvenimas, aš tiksliai žinau, kad jis nebuvo beprasmis. Aš nei karto nepasigailėjau, kad gelbėjau nuskriaustą brolio vaiką.

„Aš žinau, kokius sumanymus turiu dėl jūsų, – sako Dievas. – Sumanymus jūsų gerovei, o ne nelaimėms, ir ateitį su viltimi.“ (Jeremijo pranašystė 29, 11).

Neringa Venckienė“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yanmaneee       2022-01-7 8:07
Dzeikas       2016-02-23 10:47

Visdelto p.Venckienes laiskas po pirmojo dziaugsmo ir vilties pliupsnio grazina prie liudnesniu minciu:
1.Praktiniu lygiu: JAV teismas konstatuos visiska kaltinimu nepagristuma, gal but apibrez nusikalstama ju pobudi ir… Sis sprendimas tebus pagrindas suteikti Venckienei politini prieglobsti JAV.Gal but JAV politine valdzia tures pagrindo laikyti Lietuva neteisine valstybe, bet ji ir taip laiko ja ‘musu kales vaiko’  statuse. Intervencija surengti ir padaryti lietuviskame valdzios aparate klizma? Tai butu geriausia iseitis ir maziausias blogis, tik JAV politikai ataskaitingi rinkejams ,skirtimgai nuo Lietuvos ir kurie tokio lesu svaistymo nesupras.
2.Teoriniu isvadu lygmenyje: Lietuvos valstybe neigali vykdyti teisingumo, o lietuviu tauta neigali iskelti lyderiu ne isgamu ir neigali apsivalyti nuo tokiu.
Nesipersa isvada, o kam tada tas darinys, Lietuvos valstybe, reikalingas ir ar ne blogis tokio darinio egzistavimas?

Raigerdas>komentatoriams       2016-02-21 22:40

Kas iš komentatorių galėtų pakomentuoti šiuos Mečio Laurinkaus teiginius:“M. Laurinkus: „Tas įvyks praktiškai iki naujų metų”, 2013 08 07” (https://www.youtube.com/watch?v=qO1mXaZvKlo)? Kodėl Mečys Laurinkus toks užtikrintas, kad N.Venckienė bus surasta? Kur čia yra jo interesas? Neringai Venckienei reikia išsiversti šią video laidą į anglų kalbą, nes tai yra puikus įrodymas, ką su ja planavo padaryti. Šitas “Orakulas” Mečys Laurinkus nėra šiaip sau koks nors eilinis Lietuvos pilietis. Jis kaip ne kaip, buvo VSD Generalinis direktorius. Čia yra puikus įrodymas, kad valdžia Lietuvoje priklausė kažkokioms slaptoms grupuotėms, kurios kažkokiais slaptais ryšiais buvo sujungtos su VSD. Pažiūrėkite, kaip Mečys Laurinkus, jau nebūdamas VSD Generaliniu direktoriumi, vis dar demonstruoja savo galią. Ar aš, būdamas eilinis Lietuvos pilietis, galėčiau teigti tokius dalykus? Be abejo, kad ne. Ar jūs galėtumėte teigti viešai tokius dalykus? Žinoma, kad ne. O kas leido kažkokią tai slaptą jėgą demonstruoti Mečiui Laurinkui? Kas jį įgaliojo? Kyla tikrai rimtas klausimas: kas jis? Įdomūs biografiniai duomenys: 1989 m. Mečys Laurinkus buvo išrinktas TSRS liaudies deputatu Tauragės teritorinėje rinkimų apygardoje. TSRS Aukščiausioje Taryboje buvo įtrauktas į Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetą. 1990 m. kovo 20 d. paskirtas naujai susiformavusio Valstybės saugumo departamento (VSD) prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės (Premjerė – Kazimiera Prunskienė) generaliniu direktoriumi, jo pavaduotojais paskirti Viktoras Zėdelis ir Danas Arlauskas.

Raigerdas>rašeivai...2016-02-21 17:09       2016-02-21 22:14

O kodėl pats kaip zuikis rašinėji, bet dediesi liūtu? Tai paimk ir parašyk straipsnį į kokį nors Delfi apie tai, kad tau “sumokėjo gerai ir parašiau”. Niekas tau nemokės nei cento, nes pats nesi parašęs nei vieno dalyko už kurį kažkas tau kažką mokėtų. Pats rašai: “pirma protelio turėkite ir bent savigarbos”. O pats esi tai mažesnio protelio ir su nuline savigarba, nei ta moteris, kuri apsidžiaugė perskaičiusi Neringos Venckienės laišką. Niekaip negali atsikratyti KGB manierų badyti pirštu į kitus pats būdamas būtent tas, į kurį ir reikia badyti pirštais. Komentatorė “su didžiausia pagarba     2016-02-21 16:28” parašė tai, ką ji galvoja, ir ji turi tokią teisę, bet tu, kaip tas sovietinis KGB agentas, norėtum, kad ji galvotų ir rašytų tik taip, kaip galvoji tu? Jauti nostalgiją sovietinei KGB tvarkai? Tik, va bėda, negali niekam jokios kliauzos parašyti ant tų žmonių, kuri egalvoja kitaip nei tu. Tada rašyk Putinui, gal jis tau trolio darbą pasiūlys Rusijos propagandinėje mašinoje, nes tu jai tikrai tinki.

rašeiva su didžiausiai pagarbusai       2016-02-21 17:09

ačiū už pagarbą man.
tai aš parašiau tą laišką.
sumokėjo gerai ir parašiau.
netikite? kodėl netikite? juk jums pakako vien pasakymo kad tai venckienės laiškas ir patikėjote.
dabar prašom patikėti manimi.
aš parašiau tą klastotę.
o kuo įrodysite jog ne aš?
rytoj kažkas kitas, kitokį laišką parašys venckienės vardu ir ką?
vėl siųsite “kažkam” savo pagarbas?
pirma protelio turėkite ir bent savigarbos,
o jau tuomet nežinia kam pagarbas siuntinėkite.

su didžiausia pagarba       2016-02-21 16:28

ir džiugia viltimi skaičiau šį gerb. Neringos laišką. Dieve, padėk Jai, Jos šeimai, visiems žmonėms, nukentėjusiems dėl tiesos gynimo, mergaitėms, kurios nežinia kur…Kiek daug mūsų esame Viltyje, laukime ir tikėjime…

Ema       2016-02-21 8:26

Gal kas galėtų paaiškinti, kodėl JAV nedeportavo N. Venckienės už vizų rėžimo nesilaikymą?

pagarba Kuznecovai už 2010 m. straipsnį       2016-02-21 7:54

Prokurorai nuslėpė A.Ūso ir L.Stankūnaitės pažintį su J.Furmanavičiumi?
2010-11-10 16:13:42 Asta KuznecovaitėPedofilijos skandalo dalyviai Laimutė Stankūnaitė ir Andrius Ūsas visada neigė pažintį su Kauno apygardos teismo teisėju Jonu Furmanavičiumi, tačiau portalo 1diena.lt gauti dokumentai rodo, kad jie galėjo vienas kitą pažinoti ir bendrauti.

Prokurorai patingėjo

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad A.Ūsas naudojosi keturiais, Violeta Naruševičienė – vienu, L.Stankūnaitė – penkiais, o J.Furmanavičius net 11 mobiliojo telefono numerių.

Neatmetama galimybė, kad jų būta ir daugiau, bet prokurorai to netyrė, taip pat nesiaiškino ių asmenų telefonų IMEI numerių, pagal juos naudotų SIM kortelių skaičių bei jų numerių ir nereiklalavo jų įeinančių ir išeinančių skambučių suvestinių, nors to dar pačioje tyrimoje pradžioje reikalavo visą šią „košę“ užviręs D.Kedys.

Toks darbas nėra sudėtingas, bet prokurorai nesiėmė jokių veiksmų, kad tai būtų padaryta ir sausio 26 d. nutraukė ikiteisminio tyrimo dalį L.Stankūnaitės, V.Naruševičienės, J.Furmanavičiaus ir iš dalies A.Ūso atžvilgiu. Viena pagrindinių to priežasčių – ikiteisminio tyrimo metu nebuvo nustatytas paminėtų asmenų tarpusavio ryšys.

Nors prokurorai ryšio nenustatė ir daug ko netikrino, bet baudžiamojoje byloje esantys duomenys verčia abejoti, ar šie trys asmenys tikrai nebuvo pažįstami ir nebendravo.

Detektyvas su numeriu

Savo 2008 m. metinėje pajamų deklaracijoje Kauno valstybinei mokesčių inspekcijai pildytoje pernai metų kovą  L.Stankūnaitė nurodė, koks jos mobiliojo telefono numeris.

Buvo nustatyta, kad į šį telefoną ne kartą skambino J.Furmanavičiaus gera pažįstama, skandalo metu kai kuriose žiniasklaidos priemonėse net sužadėtine vadinta Asta Ramanauskaitė. Ir t.t…..

Matoma puse turi ir nematoma       2016-02-20 15:10

Ponia Neringa ismintinga ir izvalgi moteris,todel pradzioje suprato kas jos laukia.Jug ji pasipriesino tiems kurie nebijojo nieko!!!

kai jusu gyvybei grestu pavojus       2016-02-20 15:08

Ir jus pradetumet vandeniu vaikscioti!Jug ji teisinike ,puikiai ismane istatymus ir mate kokia galinga plaukuota ranka selina pasiimti jos gyvybes.Jus i kelnes pridetumet o jinai Dievo pagalba issigelbejo be pedsaku.

Dzeikas       2016-02-20 13:53

Jeigu JAV teismas iskas sita byla ir iskels i viesuma, nenustebsiu jeigu kriminaline byla taps politine.Nenustebsiu jeigu Lietuvos valdantis ,atsiprasau, ‘elitas’ slepdamas pedofilija pakeis strategini valstybes kursa.
Manot negali?
O kas jiems sutrukdys?
Tauta bijanti,- ne tai kad priestarauti,nepritarti bijanti valdanciuju idiotizmams,- priestaraus?
Poniai Venckienei zemai lenkiuosi.

purui       2016-02-20 11:02

O jeigu tau kas pasakytų jog jeigu netylėsi, gausi siuntinį su vaiko galva?
O jeigu tylėsi, vaikas bus laikomas gyvas. Ką tuomet rinktumeisi?
Vaikų purai turi?

Julius Puras       2016-02-20 10:37

Sakote spec.tarnybos. Gerai. Tada sekantis klausimas. Venckienė dingo tai kodėl jos tėvai neorganizuoja paieškos kaip ir nesikreipe i teisėsauga dėl dingusios dukters? Kodėl Venckus nesikreipe dėl dingusio sūnaus?

purui       2016-02-20 10:22

Laišką parašė specai iš tarnybų, o ne kažkas iš pašalio.  Jie turi visą informaciją. Tai kaip tik ir rodo jog egzistuoja sąmokslas prieš visuomenę.
Nusikaltėlių reikia ieškoti valdiškose įstaigose.

Julius Puras       2016-02-20 10:16

Visiems netikintiems laiško autentiškumu klausimas. Kaip ir iš kur laiško autorė ar autorius sužinojo kad per apklausas prie liudininkės buvo prilipes Černiauskas? Jis ją laikė už rankos. Kitas klausimas iš kur laiško autorė sužinojo kad liudininkė buvo neadekvati? Liudininkė net nežinojo kurioje ji klasėje mokinasi.

Labai tikras laiskas       2016-02-20 9:19

Prisirasinejai ant savo galvos:)Dabar ne Venckiene ses o tu uz perversmo organyzavima;)Taip tau ir reikia:)

ala       2016-02-19 20:19

siulau komentatoriui(Vlad Mazeliui Sr.)toliau skaityti kitu ivairiu saliu leidiniuose parasytus komentarus ir nekritikuoti lietuviu komentaru,kitas mentalitetas tamstos.

vlad.Mizeliui Sr -       2016-02-19 19:53

ko ten kudakuoja, kaip vista, gaidzio belaukianti? AR jau pyderu tema issemei?

ala       2016-02-19 15:46

as tikiu tikiu tikek ir tu…

nu duoda       2016-02-19 13:18

violetiniai.Bepigu venckedžiams jais manipuliuoti.

remiux       2016-02-19 11:38

Kad į užsienio teismą bus perkelta pedofilijos byla, aišku, bet kokioje šalyje dar nerašoma. Tai nemanykit, visi, kad bus tikrai JAV pasirinkta. Sėkmės N. Venckienei prieš pedofilijos mafiją.

Idomu       2016-02-19 10:23

As labai noreciau stebeti JAV teisme pries Neringa Venckiene liudijancius asmenis kryzmines apklausos metu…..tai ne Lietuvos teismine butaforija…..jie ten zlugs…po keliu minuciu, o apklausos tesiasi po 4-5 valandas….
idomu, kas gi bus tie savanoriai….

To prsikels,       2016-02-19 10:03

Ko parinies taip?

to poniškas fonas       2016-02-19 9:09

Nedurnink kitų,jei pats ar pati durnas.Neringutės nuotrauka daryta seime.Pasiguglink,rasi.Cha-cha.Ot,kūrėjai violetiniai.Meluoja ir kitus durniais vadina.

persikels,       2016-02-19 9:04

tikrai persikels.Juk visada ja tikėjote.Kai pabėgo,sakėte,jog verčia medžiagą į anlų kalbą.Ilgai verčia.Galit tikėti ir tuo,kad ji dabar duos Lietuvą į teismą.Ar jūs bent pagalvojote,kad viskas prieš ją.Ji neturi jokių pedofilijos įrodymų,išskyrus sukurtą filmuką,dėl kurio užsienis galipakraupti.Taip su vaiku elgtis negalima,o ir sukurtas taip,jog matosi,kad mergaitei tai kaip žaidimo forma.Toliau.Visa armija pareigūnų ėjo į jos kiemą.Kaip ji tai pateisins?Juk tai faktas,kad ėjo gelbėti įkaitę.Dar.Prie jos namų buvo suburta minia,kas yra neleistina.Durys buvo užrakintos,viduje pilna žmonių.Į kokią padėtį ji pastatė mergaitę?Ar jūs,violetiniai,apie tai nors kartą pagalvojote?Jūs vis tikit,kad Neringutė tokią medžiagą rodys užsieny?Juokaujate.Tą medžiagą ir bus jau išsiuntę prokurorai.Visa veikla nusikaltėliška.Užsieny tik nusistebės,kaip buvo leista iki tokio lygio nusiristi,kad tokiems veiksmams buvo leista įsibėgėti.taigi,sumeskite neringutei pragyvenimui.Juk jai reikia slapstytis.Pinigų tam irgi reikia.

VaidasVDS       2016-02-19 8:56

Ramiai, visi sąmokslo teorijų šalininkai ir priešininkai.
Tiesa niekada nenukenčia, jei ji nuoširdžiai tikrinama.
Na terminas, per kurį turi apsireikšti Neringa gyvai, nėra jau toks didelis. Na, apie metai. Per tiek laiko ir Seimo rinkimai pasibaigs. Jei apsireikš anksčiau, bus galima pagalvoti ir apie politinius manevrus. Jei apsireikš po Seimo rinkimų ar ne dėl Seimo rinkimų, tai galvosime apie tiesos manevrus. Jei neapsireikš ir po metų, vadinasi sąmokslo teorija apie Neringos nužudymą greičiausiai yra visiškai teisinga ir reikia kuo skubiau tai išsiaiškinti.
Tad, kuomet praeis dar metai, bus galima pradėti judėti rimtai, steigti naujas partijas, judėjimus, tyrinėjimus. Ramybės melo kontorai tokie manevrai tikrai neatneš.
Tiek laukus, palauksime ir dar…

stasys       2016-02-19 8:41

Parūgusio pyrago svečiuose situacija ..smile

ruta       2016-02-19 7:24

Zmogui reikia tikejimo , kad ir Amerika ..Neabejoju , jeigu ponia Venckiene turetu zydisko kraujo , tai Amerika jai padetu , o dabar, kam gadinti santykius su sistema / Lietuvos/ , jeigu jos politikai , bet kada stacia galva lenda Amerikai i viena vieta -ir slapti kalejimai ir patys lojaliausi , priimdami bet koki Amerikos valdzios sprendima nediskutuodami ir negalvodami .Is atskiru ivykiu , kad ir brutalus istatymas del lytines orientacijos sutrikimu ,paverciant juos ne lyga ,o privilegija ..

s.m.       2016-02-19 4:37

vivat runkelistanas!!! Oi tikim tikim Senį Šaltį tikim…
Kaip Saliomėja andai rašė “ilgai laukus dar palauk”... gal a.a. gensekas Brežnevas irgi parašys iš dėžės, kuri anuomet su trenksmu žemyn krito.

to neskubėkite tikėti        2016-02-19 4:08

“...laiško autentiškumas ir jo paskelbimo aplinkybės kelia labai rimtų abejoniu…”
===================================================
Suprantama,kur nekils abejoniu…  Jeigu toki laiska,pirmame puslapyje butu paskelbusi Komjaunimo tiesa ir jeigu jis butu patvirtintas nepakeiciamu sios temos eskalavimo specialisciu,kuriu cia net nenoriu ivardinti,krauju… Tada,kaip sakoma,butu visai kitas “KOLENKORAS”...smile

Prakol       2016-02-19 1:11

Po 2001 09 11 visų tarptautinių oro uostų stebėjimo kamerų vaizdo įrašai yra saugomi neterminuotai. Paskelbus tarptautinę teroristės perversmininkės paiešką, Interpolas jau kadais būtų džiaugsmingai pateikęs mums bėglę užfiksavusį video siužetą, o lietrytis su delpiais dar džiaugsmingiau būtų ištransliavę brangiems Lietuvos žmonėms. Bet kažkodėl niekaip nepradžiugina. Laiškais mus maitina.
Kad tik nepriaugtume viršsvorio nuo makaronų.

Poniškas fonas       2016-02-19 0:57

Negi nematote durniai, nuotrauka prie straipsnio- aiškiai Amerikoje daryta. Aplinka tai- amerikoniška!
Plika akimi matosi. Kokių dar daugiau reikia įrodymų?

Bania       2016-02-19 0:53

Amerika, Amerika
Kodėl tu taip arti?
Amerika, Amerika
Amerika pirty.
(Arba kur nors po samanomis. Lietuva plačių girių kraštas…)

Bible       2016-02-19 0:49

Stebuklai vyko ne tik bilijiniais laikais. Stebuklai vyksta ir dabar.
Venckienė į Ameriką pabėgo…netradiciškai. Panašu kad arba bėgo vandens pavoršiumi, arba kaip koks Jona nuplaukė per balą didžuvės pilve.
Nes nėra jokių liudininkų oro uoste, jūrų uoste taip pat - jokių bilietų įsigijimo pėdsakų. Tiesiog buvo Lietuvoje, o po to šast ir jau amerikoje. Argi ne stebuklas?

kontora       2016-02-19 0:38

Truputėlį padarysime gudrų ėjimą- pavarysime per delpius pamazgų, o po to komentaruose supeiksime delpius. Mulkiai, aišku pradės maigyti nykšçius “už”, o mums ko reikia? Teisingai, stiprinti liaudies masių tikėjimą jog NV “tikrai pabėgo”, t.y. kad anoji, che, che dar vis gyva.
Mat jeigu publika valgys “tikėjimo” makaronus, akivaizdu niekas nekels pavojingų klausimų dėl galimo seimo narės pagrobimo ir nužudymo.
Nes jeigu ,...
Oooooo, tai būtų tiesiog katastrofa… Tai būtų santvarkos griūtis. Kaput.
Šakės!
Taip kad, vsio chorošo, Venckienė gyva, va, che, che laiškus rašo, vyskas okej… Jūs ti tikėkite, o mes dar tų laiškų prikursime.
Negaila.

lryto ir delfio       2016-02-19 0:24

pisoriai persa nuomone, kad N.venckiene praso pinigu, kai ji praso moralines paramos. Na, apie kuzia (amzina pedofilijos bylos prokurore, teiseja, pedu advokate)tai belieka pacituoti is lryto komentara: 378 ANTRASTE TIK PATVIRTINA,
kad kuziai tinka jos tevynainiu patarle: ,,smotrish v knygu, a vidish fygu”.
Sekmes Neringai. Advokatai JAV kainuoja brangiai, jei reikes - padesime visi, kurie tikime, kad pedofilija buvo ir, deja, tebera.

politkorektiškas racpasiūlymas       2016-02-19 0:02

Visus kurie netiki Venckienės pabėgimu į amerikas- siųsti “pas nykštukus”!
(Laikinai, kol pastatys daugiau kalėjimų ir psichiatrinių).
Prašykim Partijos ir Vyriausybės, kad priimtų įstatymą jog būtų privaloma tikėti viskuo ką valdžia sako. Tuomet visiems visko pakaks.
Ir tos, taip vadinamos, škia tskant “tiesos”, ir mėsos.
Dar ir čierkai smulkių liks.

SIŪLAU       2016-02-18 23:13

Vasario 18 - tą dieną paskelbti N. Venskienės apsireiškimo diena.

Palaikome Neringa Venckiene       2016-02-18 23:08

Stiprybes jums.

redakcijai       2016-02-18 21:58

Trūksta prierašo “Nuo bačkos” ir nedrąsios prognozės,kad šiąnakt Butkevičiaus vyriausybė atpigins degtinę,bei kitą alkoholį,ir atšauks apribojimus alaus “bambalių” dydžiui-jūs tik skaitykite “Laisvą laikraštį”,gurkšnodami,ir tikėkite! smile Gal Dočys valiotų suskelti kažką “ant smūgio”?

neskubėkite tikėti       2016-02-18 21:23

Laiško autentiškumas ir jo paskelbimo aplinkybės kelia labai rimtų abejonių,bet iš to aišku,kad mūsų “teisinės valstybės” vardu besidangstantieji vėl ruošia kažkokią provokaciją prieš Venckienę.Kažkokie procesai vyksta.
Būtų kur kas naudingiau sužinoti pokalbio turinį,kai ambasadorius JAV Ž.Pavilionis buvo iškviestas “ant kilimėlio” į vieną labai rimtą JAV instituciją.

Oho!       2016-02-18 21:20

Normalų sarkazmą - pas nykštukus?!
Tai jau ir šis portalas imasi ginti valdžios propagandą?
O iš pradžių atrodė jog tiesiog apsižioplino redakcija neuždėdama antraštės “Iš propagandos frontų” virš “tikro” laiško. Pasirodo neapsižioplino.
Na, na…
Kažkas naujo. Šis portalas pradės tiražuoti režimo melus?
Hmmmm, įdomus posūkis, įdomus…

Hmmm       2016-02-18 21:17

Nežinau kokiu kvailiu reikia būti kad galvotum, jog JAV teismas svarstys Garliavos pedofilijos bylą.

Silpnoka       2016-02-18 21:12

Jeigu jau meluoti, tuomet šį farsą reikėjo atlikti dar įžūliau. Juk ne kiekvienas kaimietis žino tokį prokremliškos pakraipos LL. Reikėjo paskelbti, kad laiškâ Venckienė perdavė algirdukui padleckiui. Tą koloradą tai žino visi.
Bet šiaip,vioskas padaryta neblogai.
Tipo kreiptasi pagalbos per prorusišką portalėlì ir…
tai dar vienas Įrodymas jog Venckienė tikrai perversmininkė. Ją remia ruūüūsai!
Ttai ir yra pagrindinė žinutė asilams.

UAB "Epistoliarium"       2016-02-18 21:06

Nebrangiai ir labai kokybiškai rašome laiškus bet kieno vardu. Už nedidelį papildomą mokestį galime išsiųsti iš pageidaujamos vietos. Taip pat kuriame jau mirusių žmonių memuarus, maketuojame nuotraukas. Norite pasigirti draugams atostogomis Čikagoje ar Melburne? Atsiųskite bet kokią savo nuotraukytę, o visa kita atliks mūsų fotošopo meistrai. Užsisakantiems laišką ir foto montažą- 20 % nuolaidų kortelė ir bonusas. Pagaminsime jūsų apsilankymo Mėnulyje įrodymus. Tikrus!

neskubėkite tikėti       2016-02-18 21:05

Galimybė JAV teisme išnagrinėti užsienio teismų jurisdikcijos bylą yra.Bet ar laiškas parašytas tikrai Venckienės? Kodėl laiškas publikuojamas itin prieštaringos reputacijos “Laisvame laikraštyje” ir jį iškart pastebi “didžioji” Lietuvos žiniasklaida?
Linkiu visokeriopos sėkmės Gerbiamai Neringai,bet šio laiško autentiškumas ir jo paskelbimo aplinkybės man kelia rimtų abejonių.

Ech,       2016-02-18 20:56

Gaila, kad dar Skype’ neišrastas. Ot būtų dar Amerikoje ir internetas, tai gerb. Neringa būtų pakalbėjusi gyvai su A. Drižiumi. Driżius pokalbį būtų galėjęs įrašyti ir paskelbti LL. Ot tai būtų baimės klaniniams. Bet, ką daryti, amerikonai techniškai atsilikę- kompiuterių neturi, web kamerų aplamai nėra matę... Varge vargeli, kaip kankinasi toje bananinėje valstybėlėje mūsų Netinga. Po Lietuvos su greičiausiu plačiajuosçiu internetu, Amerikoje gyventi ne pyragai. Na, bet nieko, laiškas taip pat labai tikras įrodymas.

Valiooooo!       2016-02-18 20:35

Dabar jau tikrai žinome, jog Jums, miela Neringa, viskas gerai.
Ačiū už laišką!

lenkiu savo galvą       2016-02-18 20:34

Pagarba Jums, gerb. Neringa. Stiprybės!
Lauksim Jūsų pergalės.

duskyt pavoidolei       2016-02-18 20:32

Neringa sveika ir gyva, laiškas yra neginčijamas įrodymas!

Aha!       2016-02-18 20:30

Pasirodo mūsų teisėsauga todėl neranda Venckienės, nes ši sumaniai suklaidinusi CŽV, slapstosi Mozambiko džiunglėse.  Gerai kad, pagaliau gavome gerb. Neringos laišką - vosokie netikėtojai lai graužiasi nagus.
Na ką, dabar jau tikiuosi pakaks įrodymų?!
Stiprybės Jums miela Neringa, laukiam sugrįžtant į brangiąją Tėvynę!

Tai ar tikrai reikia       2016-02-18 20:27

finansinės paramos.Reiktų konkrečiai parašyti ir įvardyti.

Labai tikras laiškas       2016-02-18 20:24
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
to Nesitikėkite       2016-02-18 19:40

nepanikuok, gyvenimas ir laikas greitai sudelios visus taskus. Manau,kad
vargu ar JAV teises departamentui uzteks 12 sek video iraso,tam,kad butu “irodyta” tariamu N.Venskienes 40-ties “nusikaltimu” esme ir prasme,privertusiu ja evakuotis is sios iskreiptu langu karalystes… Manau,kad si karta,chunta nusigraus savo kruvinus nagus… Tvirtybes ir sekmes gerb.Neringai.!!!

mūsų Viešpats:       2016-02-18 19:28

Viską , ką padarėte mažiausiam iš mažiausiujų- padarėte man.

Al.       2016-02-18 19:27

Laiškas nusiųstas ne DK ar giminaičiams.
DK partija, atrodo, sunaikinta,o laiške apie tai nė žodžio.
Koks laiško tikslas? Sukelti paramos proveržį ? Bet tada logiška būtų pateikti įrodymą.kad NV gyva.Bet paramos proveržį juk galima panaudoti ir kitiems tikslams. ,,On jest,no on skryvajetsa”.

Hmm,       2016-02-18 19:24

visokie delfiai,dar karta parode savo slykscia,iskrypeliska esme,-pabrezdami savo proklomacijoje,kad Driziaus tinklapyje gerb.Neringa is remeju “praso pinigu”.... Matyt ne veltui sakoma,kad kuo patys “kvepia”,tuo ir kita tepa…:(

tegul       2016-02-18 19:01

Tegul parodo naujasis prokuroras viešai visai Lietuva vaizdo medžiagą, kurią matė Kriminologė bei apie kurią kalba yuo tubėje, ar tikrai pasikeitė lavono D. K. išvaizda į gerąją pusę, o jei pasikeitė kas, kur, kada, kokiu būdu, kokiu tikslu pakeitė lavono D. K. išvaizdą, ir tegul viešai paaiškina ar nėra slepiama D. K. nužudymas, pakeičiant lavono D. K. išvaizdą, ir tuo pačiu ar nedangstoma kiti du nusikaltimai - F. ir N. nužudymas ir neieškomi tikrieji nusikaltėliai?

Nesitikėkite       2016-02-18 18:23

kad JAV teismai palaikys violetinių banditų, šmeižikų ir pedofilų gaują bei Kremliaus agentus, siekusius šia byla pakirsti Lietuvos valstybės pamatus.  Venckienės laukia Lukiškės.

kremlius išsisuks       2016-02-18 17:33

lėktuvą su 275 žmonių numuša, teritorijas užgrobia, civilius tūkstančiais subombarduoja - o čia tik vienas vaikelis…

ala       2016-02-18 17:29

tvirtybes jums.

zita       2016-02-18 17:25

Gerai parasyta, tauta atsimena viska. Stiprybes ir svekatos.

vasia       2016-02-18 16:56

kazin kas cia netaip…

Jeigu       2016-02-18 15:55

Jeigu tai Neringa,tai jai dabar nebetikslinga slapstytis.Galėtų VIDEOĮRAŠĄ atsiųsti VARKALAI ar kitam partijos nariuyi,kuris išplatintų.

Šarūnas       2016-02-18 15:30

Didžiausia pagarba Neringai Venckienei! Mes niekada nepamiršime šios siaubingos Mergaitės ir Jos šeimos istorijos. Stiprybės ir sveikatos Neringai!

Nemanau kad tai Neringos rasytas laiskas       2016-02-18 15:27

Kazkaip ne taip skamba,tik pabreziama,kad pades zmonems gynusiems mergaite.Ar tai nera tik provokacija ,kad teisiamiems zmonems galetu prikabinti nusikaltimus???

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Labai tikras laiškas       2016-02-18 20:24

Aš, N.V., šiuo metu gyvenanti Mozambike, kreipiuosi į barangius Lietuvos žmones su prašymu paaukoti pinigų slapto tunelio iš Maskvos į Vilnių kasimui.
Šiuo metu aš laikausi gerai,turiu legalų darbą, moku mokesčius. Sūnui taip pat puikiai sekasi. Mokykloje pirmūnas.
Vienu žodžiu, viskas labai gerai. Tik va, valstybės perversmo vykdymui truputėlį pinigų pritrūkau. Kiek turėjau santaupų, jau viską išleidau tankams ir bombonešiams pirkti. Papildomai užsidirbti neturiu galimybės, nes vakarais, o kartais ir naktimis siuvu komufliažinę aprangą savo privačios armijos smogikams, gaminu tušonkės konservų atsargas kareiviams.
Tad šiuo metu sustojo pagrindinio perversmo plano vinies- slapto tunelio statybos. Nebeturiu lėšų samdyti net čiabuvius. O be tunelio juk staigaus antpuolio nesuorganozuosi. Kaip gi aš tuomet jus išvaduosiu?
Todėl ir kreipiausi į brangius Lietuvos žmones su prašymu.
Ačiū Dievui, kilnūs žiniasklaidos žmonės labai padėjo- be abejo, labai ačiū pagrindiniam gelbėtojui, portalui kuris niekaip nesusijës su lietuviškais pedofilais ar lietuviškom spec.tarnybomis. Jis susijęs tik su Rusijos tarnybomis, o tai reiškia, jog patikimas.
Maloniai nustebino ir delfių, alfų ir kt. portalų, televizijų ir radijos stočių pagalba platinant mano prašymą. Pasirodo turime daug nesavanaudžių žmonių.
Todėl noriu atsidėkodama patikinti savo šalininkus- aš tikrai sveika ir gyva ir šia proga pridedu neatremiamą ir tiesiog nepaliekantį jokių abejonių įrodymą- šį laišką.
Dar pridedu ir labai tikrą parašą:
Nknfwiehv Viwhrinvekrnev

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.