Mūsų teisė rinktis: sąžiningai ar kaip visada…

Irena Vasinauskaitė   2015 m. gegužės 5 d. 6:23

166     

    

Mūsų teisė rinktis: sąžiningai ar kaip visada…

Tiesos.lt visuomeninis reporteris Vladas Vaitiekaitis, pastebėjęs keistų komentarų pliūpsnį po publikacijomis portale, bando klausinėti Lietuvos sąrašo Tarybos narių, ką tai galėtų reikšti. Tuo labiau, kad ir Tiesos.lt skaitytojams, ir šios nesisteminės politinės partijos gerbėjams labai rūpi, ar Lietuvos sąrašas 2016 metų Seimo rinkimuose dalyvaus.

Pirmoji atsiliepė šiaulietė Irena Vasinauskaitė.

Vladas Vaitiekaitis: Kone trejus metus Tiesos.lt portalas džiugino kiekvieną, kam artimas padorios, nemanipuliacinės politikos idealizmas, o komentarai po publikacijomis demonstravo, kad portalo lankytojai – kaip reta intelektuali publika: svarstanti, ieškanti, kritiška… Kaip Jums atrodo, kas pasikeitė, kad komentarai „į temą“ nuolat skandinami gana žemos prabos pliurpalizmuose?

Irena Vasinauskaitė: Manau, prasidėjo niekingai atviras Tiesos.lt puolimas. Bandymų susidoroti su portalu buvo ir anksčiau. Tik viena, kai žinai, kad koks nors šindeikizmu užsikrėtęs sisteminių padlaižūnas užpuola, o visai kas kita, kai tai daro vos ne kasdien sutinkamas, į akis maloniai besišypsantis žmogus…

V.V. Kalbate pernelyg miglotai. Gal galėtumėte konkrečiau…

I.V. Manau, ne vienas skaitytojas pastebėjo ir gana dalykiškuose komentaruose įvardijo, kad vyksta savotiškas Tiesos.lt žlugdymas ir Lietuvos Sąrašo narių kiršinimas. Konkretinu: kaip manote, kam naudinga komentaruose tiražuoti vidinius Lietuvos Sąrašo Taryboje svarstytus dokumentus ar jų ištraukas ir tuo kaltinti portalo steigėjus ir puoselėtojus? Intelektualų tarpe tokie dalykai nepriimtini. Galų gale – jei jie norėtų tuos faktus paviešinti, tai padarytų tinkamai.

Tuomet klauskite savęs logiškai: kas mažne po kiekviena populiaresnio autoriaus publikacija deda tas ištraukas, komentatorių pakrikštytas „paklodėmis“?.. Manau, taip elgiasi išbalansuoti, neadekvačiai vertinantys save žmonės. Jie nėra nei portalo kūrėjai, nei Lietuvos Sąrašo nariai, žinoma, ir atsakomybės už pasekmes jie neprisiima, atvirkščiai.

V.V. Kaip vertinate tai, kad Tiesos.lt portale, komentarų erdvėje, tiesiog masiškai tiražuojami reklaminiai skelbimai, prašantys aukoti politinei jėgai, kuri neva sutinka poną Naglį Puteikį remti 2016 metų Seimo rinkimuose? Juk jis net nėra Lietuvos Sąrašo narys?

I.V. Ponas Naglis Puteikis tikrai nėra politinės partijos „Lietuvos Sąrašas“ narys. Kažkada, kai buvo sprendžiama, kokią veiklos formą rinktis – judėjimo ar partijos – jis skatino kurti partiją. O skelbimų, prašančių aukoti lėšas N. Puteikiui ar jo komandai, gausu ne vien Tiesos.lt portale. Jų apstu ir socialiniuose tinkluose, ir kitose internetinės žiniasklaidos portaluose.

Kitas klausimas: kodėl taip suskubta prašyti aukų? Gali būti kelios priežastys: pirma, tiesiog elementarūs viešieji ryšiai, kai būsimasis kokio nors rinkiminio sąrašo lyderis praneša, kad dalyvaus Seimo rinkimuose ir duoda ženklą komandai burtis. Antra, neatmestina ir savotiška partinė žvalgyba, kuomet politinės pajėgos skatinamos susiskaičiuoti savo narius ir apsispręsti – visoms joms, kad išliktų, privalu turėti bent 2000 „galvų“. Neatmesčiau ir trečiosios, portalo komentatorių įvardintos, gana viešai diskutuotos, finansinės priežasties, kurią net „Dviračio šou“ ar „Auksiniai svogūnai“ pasigavo – greitųjų kreditų sumos, kurias reikia grąžinti.

Situacijų politikoje, beje, gali būti įvairiausių: ar esate tikras, kad neatsiras vardiniai kitų politikų sąrašai, renkantys aukas? Ar įsivaizduojate panašiai besielgiančius kurį nors iš Stancikų ar Povilą Urbšį? [Pašnekovas šypsosi]

V.V. Iš pradžių tuose aukų N.Puteikio komandai prašančiuose skelbimuose buvo minimas ir Lietuvos Sąrašas. Vėliau tekstai pasikeitė: neva LS dar neapsisprendęs, ar dalyvaus 2016 metų Seimo rinkimuose. Prašyčiau dar konkrečiau – ką apie savo artimiausią ateitį svarsto Lietuvos Sąrašas?

I.V. Lietuvos Sąrašo lyderis, Vilniaus Tarybos narys Darius Kuolys yra visus pakvietęs į diskusiją, kokią matome šios nesisteminės partijos perspektyvą: ar Lietuvos Sąrašas išliks politine jėga, ar taps nevyriausybine organizacija. Vyksta svarstymai, nes abu būdai yra tinkami pilietinės visuomenės ugdymui, sisteminių partijų „auklėjimui“ ir t.t., ir pan.

Pirmasis variantas: Lietuvos Sąrašas išlieka politine jėga ir dalyvauja 2016 metų Seimo rinkimuose arba nusprendžia augti, tvirtėti, formuoti skyrius regionuose ir tapti stipria municipaline partija. Juolab kad vietos savivaldos rinkimus Vilniuje laimėjo labai stiprus LS atstovų ketvertukas: partijos pirmininkas kultūros istorikas Darius Kuolys, ekonomistė Aušra Maldeikienė, aktorius ir pedagogas Gediminas Storpirštis ir aplinkosaugininkas Liutauras Stoškus. Nuo šių žmonių darbo sėkmės Vilniaus Taryboje priklausys, ar patikės žmonės Lietuvos Sąrašu ir ims burtis į šią organizaciją. O steigti skyrius rajonuose – gana ilgas, kantrybės bei pasišventimo reikalaujantis procesas.

Iš patirties žinau, kad visos partijos, kurios dirbtinai forsuoja savo narių skaičiaus didėjimą, kad tik galėtų dalyvauti artimiausiuose rinkimuose, sudrakonėja, t.y. tampa sisteminėmis, arba rinkimų laimėtojai išsibarsto po kitas frakcijas ar net partijas, pamiršę savo ištakas. Tokių pavyzdžių gali nurodyti kiekvienas mūsų. Nesistemines partijas buria ir išsaugo nesisteminiai rinkėjai, todėl ir vėl grįžtu prie minčių, išsakytų pokalbyje su Jumis apie rinkėjų sąmonės proveržį. Greitai greitai ne politinę komandą suburti įmanoma, o nulėkti pas „nykštukus“ virusui užpuolus…

Antrasis variantas – jau išbandytas veikimo būdas: nevyriausybinės organizacijos ir visuomeniniai rinkimų komitetai, juolab jei bus mąstoma apie vietos savivaldos, t.y. valdžios, kuri yra arčiausiai žmogaus, stiprinimą, tikrosios savivaldos susigrąžinimą. Vadinasi, jei Lietuvos Sąrašo žmonės nutars tapti visuomenine organizacija tuo pačiu pavadinimu, mažai kas pasikeis. Juolab kad ir dabar esama, tiesa, neformalaus Tiesos judėjimo, susiburiančio įvairioms akcijoms prieš valdžios melą, cinizmą, smurtą.

Teoriškai yra ir trečias variantas: padėkojame vieni kitiems už bendradarbiavimą ir persiskirstome. Vieni pasuka ieškoti partinių savo veiklos įprasminimo formų su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, paprastai matuojamomis procentais per rinkimus ir postais po jų, kiti ir toliau budi agoroje keldami esminius klausimus.

Lieka užsimezgusi bendrystė – dora, teisinga, kasdieniu darbu išbandyta. Niekur nedingsta noras bendradarbiauti, dalytis informacija ir rašyti, šviesti rinkėjus, kad ateityje, dalyvaudami bet kokio lygio rinkimuose, jie vis mažiau ir mažiau beaimanuotų, kad vėl ne tuos išsirinko.

Nesavanaudiškų, darbų visuomenei be jokio atlygio yra begalės. O Tiesos.lt portalas ir būtų ta erdvė, kur susirinktume visi.

Dabar jau aš klausiu Jūsų, gerbiamas Vladai: ar galiu kreiptis į Tiesos.lt skaitytojų širdis?

V.V. Žinoma.

I.V. Brangūs Tiesos.lt žmonės – autoriai, skaitytojai, komentatoriai, redaktore, administratoriau, laikykimės. Tokia jau ta mūsų tikrovė: kad ir kaip stengtumės, portalo savanorių talkininkų pajėgos per mažos, ištrinti visų bjaurių komentarų iš karto, kai tik jie pasirodo, niekada nesuspėsime. Jų tikslas aiškus – varginti. Bet jie pavargs pirmi – juk yra etatiniai, vadinasi, baigtiniai. Baigtinis ir jų triumfas. O mūsų stiprybė – kantri vienybė. Tie puldinėjimai tik dar kartą įrodo: bet kokios sistemos – net ir nesisteminės – nemėgsta nepalaužiamų. Būkime tvirti, nes darbo Lietuvoje begalės. Ir ne seimuose, kaip gyvenimas parodė, jie sėkmingiausiai dirbami…

V.V. Dėkoju už pokalbį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Irena Vasinauskaitė       2015-05-9 16:27

Gal galėtumėte informuoti, kas perėmė iš a.a Čilinsko JDJ ?
Tiesiog smalsu.

<to ar ne Puteikis       2015-05-9 15:45

o pasirašo anonimas. Ir greičiausiai koks Kasperavičius. Jau vien tai, kad toks keikūnas, kaip išsiaiškinau, Kasperavičius palaiko Puteikį, Puteikiui anaiptol nepadeda. Tad ir iš Čilinsko kažkieno perimtas Demokratinis judėjimas užsitraukia didelį įtarimą...

Irena Vasinauskaitė       2015-05-9 14:25

Opapuokit iki nukritimo, komentarai apie mano asmenį - netrinami. Visa kita nė prie ko, todėl trolinkite kitur… Tai kur ,,ardomieji,, protokolai iš JDJ istorijos, bailiukai anonimai ?

opapa Irena       2015-05-9 13:08

Jau ištryne idetus protokolus.Kam,gerbiamoji,trinate.O po to prašote,kad idetu.Juokinga.Tfuu!

Irena Vasinauskaitė       2015-05-9 11:05

Net įdomu pasidarė, kiek informacijos [ daugiau net už mane] turi žmonės. Tiek protokolų skelbiate. Gal paskelbkite ir tą neva JDJ “griovikišką” , čia minimąjį. Pasiliksiu atminčiai. Ačiū už drąsą.

makaroniena        2015-05-9 1:14

Nereikia man makaronų kabinti.
Nežinai - nekalbėk.
Savo laiku gana atidžiai sekiau JDJ užvaldymo įvykius todėl man tų makaronų neužkabinsi.
Kombinacija buvo pakankamai sukta , o siūlai vyniojasi per gilius brūzgynus.
Bet aš tuos galus esu sugaudęs.
Kitas reikalas - ilga šneka apie tai.
Todėl, galiu tik pasakyti trumpiau - šūdą tu čia mali bandydamas viską suversti p. Irenai.
demagogija sulipdyta iš melo suįterpta vieno faktinio veiksmo nuotrupa.
kruopelė tiesos be konteksto ir daug melo.
Stilius ir metodai.
Tipiškas puteikizmas.
Tačiau skaitytojų spėlionėmis nekankinsiu.
Tiek JDJ užvaldymas, tik Dr Kelio užvaldymas tiek dabar LS perėmimas yra tų pačių, tos pačios kontoros rankelų darbas.
Įdomu tai, kad prieš perimant DJD ir DrKelio organizacijas, pirmiausia morališkai ir psichologiškai buvo sunaikinti jų lyderiai.

Panikuojančiųjų žiniai       2015-05-8 21:45

Maloniai primename, kad Irena Vasinauskaitė net nuo 2005 metų nebe konservatorė. Ponas Puteikis tik nuo pernai. Tai iš kur tos griovimo tradicijos ?

Tiksli citata       2015-05-8 20:57

Kas sugriovė K. Čilinsko JDJ? Ten sulindę partiniai. Įdomu tai, kad vienos, dabar jau buvusios konservatorės, Irenos Vasinauskaitės parašas po tuo protokolu YRA. Dabar ponia su dar trimis jautriais žmonėmis pasikasė po Lietuvos Sąrašo pamatais ir baigia suardyti Dariaus Kuolio taip sunkiai sukurtą demokratinį judėjimą niekšiškai ir įžūliai tuo apkaltinę Naglį Puteikį. Klastos ir apgaulės metodai nepamiršti, jie naudojami ir šiandien ir jie veikia. Stebint ir pritariant pasiemtusių žmonių būriui, kas baisiausia.

Vasinauskaitei- ar tai kas?       2015-05-8 19:55

“Ten sulindę partiniai. Įdomu tai, kad vienos, dabar jau buvusios konservatorės, Irenos Vasinauskaitės parašas po tuo protokolu YRA.
Dabar ponia su dar trimis psichiškai nestabiliais tipais, pasikasė po Lietuvos Sąrašo pamatais ir baigia suardyti Dariaus Kuolio taip sunkiai sukurtą demokratinį judėjimą niekšiškai ir įžūliai tuo apkaltinę Naglį Puteikį.”

klaustukams       2015-05-6 14:01

Lietuvos sąrašas dar neapsisprendė, ar dalyvaus seimo rinkimuose:

„Lietuvos sąrašo“ lyderis D. Kuolys pripažino dar nenutaręs, ar dalyvaus Seimo rinkimuose. „Kol kas dirbu ir dirbsiu Vilniuje. Mes esame laisvų žmonių sambūris, kuris svarsto savo ateities perspektyvas, diskutuojame. [...] Mūsų partija deklaravusi, kad nesiekia valdžios, o tiesiog piliečių, visuomenės savivaldos – ko nepavyko nuveikti politinėms partijoms per 25 metus“, – pridūrė D. Kuolys.
Portalui LRT.lt pasiteiravus, ar realu, jog šių partijų koalicija galėtų gauti pusę vietų parlamente, D. Kuolys atsakė: „Nežinau, apie tai su N. Puteikiu dar neteko kalbėti. Bet kiekvienas politikas gali turėti įvairių vizijų.“

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/lietuva/politika/amaldeikienes-n-puteikio-ir-d-kuolio-keliai-issiskiria-689400

Tikrasis Apolonas?       2015-05-5 17:18
???       2015-05-5 14:02

Ar Lietuvos sąrašas jau pareiškė, kad dalyvaus 2016 metų Seimo rinkimuose ? Tai kokios čia dabar pilnatinių lažybos vyksta ? Oi, atsiprašau, pamiršau, kad lažybininkų komandos nariai komentuoja…

kiek tiesos portale       2015-05-5 13:48

Konservu,kurie bijo Puteikio,tai smeizia isijuose :DDD,mano nuomone

to- Kas išdrįs susilažinti? 2015-05-5 11:42        2015-05-5 13:06

pažįstu žmonių,kuriem skanu sraigiena,varliena,bet tokių,kurie mėgaujasi baronkų skylėm ir kartoninėmis dėžėmis nuo šampano,neteko sutikt.Skanaus!

to Kas išdrįs susilažinti?        2015-05-5 13:00

Vėl Algirdas Karčiauskas siautėja. Algirdai, kodėl Jūs nuolat įsikišate ten, kur kas nors bando tyliai ramiai išsiaiškinti tarpusavio nesutarimus. Kodėl pilate alyvą į ugnį? Būkite žmogus, nedarykite to, tegul patys taikiai susitaria, nes tas konfliktas tikrai žalingas demokratijos plėtrai. O dar kažkas ir Urbšį į bendrą intrigų katilą bando įstumti - visi antisistemininkai bus suodini, o režimas palyginus su jais atrodys baltas. Bet juk tai neteisinga. Algirdai, liaukitės, būkite žmogus.

Kas išdrįs susilažinti?       2015-05-5 11:42

  Sav. rinkimuose, rinkimų štabui dirbant pagal Puteikio komandos kryptį, LS sensacingai gavo 4 mandatus.
EP rinkimuose, Kuoliui būnant priekyje, LS net neturėjo valios dalyvauti.
Su bet kuo iš Šopausko grupės gerbėjų lažinuosi iš Alitos šampano dėžės ,kad priekyje esant Kuoliui ar Šopauskui, 2016 m. Seimo rinkimuose LS laukia O mandatų ( riestainio skylė...)
Jei kas turės dąsos susilažinti , nurodysiu pašto dėžutę kontaktui.

sėkmės       2015-05-5 11:11

Mano balsas tiems—-kurie apgins Deimantę.Tai yra valstybės moralės,atsakomybės,pareigos,drąsos pamatai.

Ar ne Puteiki       2015-05-5 10:26

Mitais tamsta gyveni. Kam Puteikis davė pinigų?  Savo laikraščiui ne savo pinigų?..

To nemanau       2015-05-5 10:21

Nepatikimas žmogus opozicijoje gali pridaryti šimteriopai daugiau žalos rimtą išbandymų valandą nei kokia nors nuspėjama prokomunistinė partija. Sistema tokius ir infiltruoja. Juk taip buvo išdraskytas ir Drąsos kelias, kai neapsižiūrėjo, kokio, atsiprašant, š. prilindo ir prisibruko į partijos viršų. patacko nuogąstavimai buvo labai teisingi. Jei visas tas žygis tik dėl valdžios, dėl vietų Seime, tai neverta net pradėti. Istorija kartojasi Puteikio atveju.  Sąžinės tame žmoguje su žiburiu nesurasi. Ir ne apie atskirus matomus asmenis šiuo atveju reikėtų kalbėti ir juos ant šakių į avansceną kelti, o apie idėjas, kurių pagrindu galima vienytis.

ar ne Puteikis       2015-05-5 10:17

Dave pinigu,net skolinosi ir dave Lietuvos sarasui,o dabar tipo jau jis nereikalingas :DD???????

nemanau,       2015-05-5 10:03

kad Puteikio, Urbsio, Gylio, Lietuvos saraso ar kitu zinomesniu opozicionieriu “sisteminei” valdziai supriesinimas duotu naudos rinkimuose.
Taip pat tikiuosi, kad ziniasklaidos pastangos tai daryti nebus vaisingos.
Opozicijos veikejams nereiketu pjautis tarpusavyje, kaip Rusijoje. Tai butu didziausia dovana “sisteminiams”

nemoralu       2015-05-4 23:36

naglis puteikis nemokamai naudojosi LS resursais ir rūpinosi išskirtinai tik savo personos sėkme/ LS rinkiminius reikalus puteikis ignoravo ir jei ne puteikio kenkėjiška veikla, LS būtų gavusi keletu vietų daugiau//
šnekos, suokimas apie puteikį-paravozą nutiesusį kelią į laimėtas vietas savivaldybėje yra laužtos iš piršto/ tai tik pigi savigyra// ponas puteikis yra pigus plepys ir pagyrūnas/ vieninteliai jo talentai yra makaronų kabinimas

Tomas       2015-05-4 22:44

Koks primityvus visuomenininkų susipriešinimas. Nesusmulkėkite, nesumarazmėkite. Turi daug gerų savybių ir Naglis Puteikis, ir Liudvikas Jakimavičius, ir Laisvūnas Šopauskas, ir Povilas Urbšys… Kaip lengva jas pamiršti ir skaičiuoti tik spuogus vienas ant kito nosies.

vertybės yra kaip kojinės        2015-05-4 22:27

Didysai Veikėjas, LS nieko nepešęs,kilus skandalui dėl už partijos nugaros vykdytų aferų, ponas P….. nubėgo pas krikdemus. Įdomu, tas naujai iškeptas “kikščionis”, ar jisai bent krikštytas? Dar įdomiau, jeigu ir ten prisivirs aferų ir bus vėl išspirtas -gal taps musulmonu ar “hari hari rama”. Galėtų prašytis pas scientologus. Ta sekta daug pinigų turi.
Juk žmogui kuriam tik karjera rūpi, vertybės yra kaip kojinės. Keičia kasdien. O tokius sektos, arba spec. tarnybos ir stumia į politiką.

Kas galėtų atsakyti ?       2015-05-4 21:54

Povilo Urbšio pozicija dėl N.Venckienės apkaltos (stenograma 2012m.)


2012 m. rug­sė­jo 30 d. Pa­ne­vė­žio apy­lin­kės teis­mas pri­pa­ži­no kal­tais dėl tar­ny­bi­nių pa­rei­gų ne­at­li­ki­mo Kau­no mies­to Pa­ne­mu­nės po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­to bu­vu­sį vir­ši­nin­ką E. Kuc­kai­lį ir ty­rė­ją R. Kai­rie­nę. Prieš pen­ke­rius me­tus šie pareigūnai pa­gal D. Ke­džio pa­reiš­ki­mą pra­dė­jo iki­teis­mi­nį ty­ri­mą dėl dukters tvir­ki­ni­mo. Dėl šių pa­rei­gū­nų kal­tės ne­bu­vo at­lik­ti ne­ati­dė­lio­ti­ni iki­teis­mi­nio ty­ri­mo veiks­mai, ku­rie bū­tų lei­dę nu­sta­ty­ti tie­są by­lo­je. Šio ne­vei­ki­mo kai­ną ži­no vi­sa Lie­tu­va – tai žmo­nių gy­vy­bės, su­luo­šin­ti Dei­man­tės ir ki­tų žmo­nių li­ki­mai. Ar dėl šių po­li­ci­jos pa­rei­gū­nų nu­si­kals­ta­mų veiks­mų bu­vo nors vie­nas D. Ke­džio skun­das? Ne­bu­vo. Ar N. Venc­kie­nė nors kar­tą yra pa­smer­ku­si tuos po­li­ci­jos pa­rei­gū­nus? Ne­pa­smer­kė. Ne­ga­na to, tei­sia­mi pa­rei­gū­nai pra­šė, kad Venc­kai bū­tų ap­klaus­ti kaip jiems pa­lan­kūs liu­di­nin­kai. Bū­tent šių pa­rei­gū­nų nu­si­kals­ta­mas ne­vei­ki­mas at­vė­rė pe­do­fi­li­jos žaiz­dą, dėl ku­rios N. Venc­kie­nė, pa­sak jos pa­se­kė­jų, ne­va bu­vo iš­va­ry­ta iš Sei­mo ir pa­si­slė­pė, tuo pa­ro­dy­da­ma, jog jos jau ne­be­do­mi­na Dei­man­tės li­ki­mas. Kovoti, ko ge­ro, bu­vo nau­din­ga tol, kol mergaitė buvo jos ran­ko­se.


Pe­do­fi­li­jos skan­da­lo įkarš­ty­je už Ute­nos vai­kų na­mų glo­bo­ti­nių tvir­ki­ni­mą bu­vo su­lai­ky­tas Sei­mo na­rio E. Pu­pi­nio pa­dė­jė­jas G. Gai­žaus­kas. Sei­mo na­rys ne­at­si­sa­kė sa­vo eta­ti­nio pa­dė­jė­jo sek­re­to­riaus pa­slau­gų, nes lau­kė, kol by­la bus per­duo­ta teis­mui. Anot tuo­me­ti­nio Sei­mo na­rio E. Pu­pi­nio, ty­ri­mų bū­na vi­so­kių - jie ga­li tęs­tis iki be­ga­ly­bės. N. Venc­kie­nė ir jos ar­ti­miau­sia ap­lin­ka ne­rei­ka­la­vo šio Sei­mo na­rio po­li­ti­nės at­sa­ko­my­bės už savo el­ge­sį. Šie fak­tai aki­vaiz­džiai pa­ro­do, jog pe­do­fi­li­jos te­ma Sei­mo na­rei N. Venc­kie­nei ak­tu­a­li tiek, kiek nau­din­ga jai as­me­niš­kai.


Pastaba: Jei galite atsakykite šiam veikėjui į jo pateiktus klausimus - tik konkrečiai be išvedžiojimų.
     
Ir dar - kodėl konservatorių Pupinį nepasmerkė tuometinis konservatorius          
            Naglis Puteikis ?

Daktaras Aiskauda       2015-05-4 20:51

Mieli komentatoriai, neerzinkite ūmaus mano ligonio A.Karčiausko, kuris jau prisnūdo. Šios ligos pakąstiems pirmas vaistas - ramybė.

Totalus iškrypimas       2015-05-4 20:38

Kokią ligotą fantaziją reikia turėti, kad žurnalistui nei iš šio nei iš to komentare pakeisti lytį ? Klausykite, žmonės, kokią čia komandą pilnatis veikia ?

stilius       2015-05-4 20:17

viešai tyčiotis iš moters, žeminti moterį - tai firminis puteikio humanoidų stilius.
kaip vadas elgiasi, taip ir jo svita atkartoja.
nieko neįprasto.

Skulptoriškos fantazijos komentatoriui (-ei )       2015-05-4 20:00

Pakelkite akis į dangų - stojo pilnatis.

I.Vasinsusksotei       2015-05-4 19:48

V.Vaitiekaicio personazas(tikroveje neegzistuojantis)- pastebetas su sijonu pilna krutine ir kumpa nosimi.Ka tai galetu reiksti?

Neringai       2015-05-4 19:36

Puteikis dalyvavo nemažai teismų, kuriuose persekiojo garliavinius - paklausk teisiamųjų - posėdžiuose, kaip ir kreidučių akcijose - paklausk dayavių, seime balsavo už Venckienę, už tai susilaukė daug priekaištų iš valdžios garbintojų.

patarimui       2015-05-4 19:29

rašote, kad paklauskit Urbšio apie Garliavą
tai kad jis balsavo už tai, kad Venkienei nuimtų imunitet ir už apkaltą jos balsavo taip pat

Neringa       2015-05-4 19:27

Štai toks “patarimas” parašė:
...“neteko matyt ir girdet kad—didis kovotojas uz teisinguma Urbšys būtu dalyvaves komisijose,teismuose,rašes raštus kaip seimo narys dėl Mergaitės,butu dalyvaves su visais 17d.minėjimuose ar užtartų dabar po teismus tasomus liudininkus,gydytoja ...”
  Man, pvz., irgi neteko matyt ir girdėt, kad didis kovotojas už teisingumą Puteikis…
  toliau žiūrėk tekstą....

Irena Vasinauskaitė       2015-05-4 18:36

Dėkoju Tiesos.lt skaitytojams už kantrybę ir atsiprašau, jei ką sunervino keisti komentarai bei atviras, nenutrūkstantis ir įžūlus srautas išpuolių prieš portalą bei Lietuvos sąrašo narius. Atleiskime tiems, kurie nėra LS nariai ir neatsakingi už savo elgesį bei žodžius. Prašau Tiesos.lt administratorių netrinti nė vieno komentaro po šiuo interviu, kad turėtume kiek įmanoma daugiau iliustracijų tam, kas vyksta.
Dar kartą atsiprašau portalo skaitytojų ir dėkoju už supratimą.

Kopija (išmokom)       2015-05-4 18:15

Keistutis Atviram laiškui     2015-05-4 16:17


Ką norite pasakyti sakiniu apie “pavienes pagrindinio dem. jėgų atstovo Seime N. P. klaidas”? Jei jau pasakėte A, tai sakykit ir B, provokatoriau. Apie kokias klaidas čia ūturiuojat? Puteikis nedarė ir nedaro jokių klaidų - nei pavienių, nei serijom - kaip ir Grybauskaitė. Jie abu kariauja mažuosius karus.

Povilui Urbšiui       2015-05-4 18:07

Atsiriboju nuo tų 80 ties parlamentarų, kuriems užteko 12 sekundžių policijos video, kad pasmerktų Venckienę. Tie seimo nariai man - niekas, tuščia vieta. Tame tarpe deja ir P.U.

Atv. laiškas gerb. D.Kuoliui       2015-05-4 16:33

  Gerb. Dariau, ponas Liudvikas, prisistatydamas kaip LS aukštas veikėjas, akivaizdžiai juodina, šmeižia kitus vis. žmones bei politikus ir pats atlieka, matomai, kriminalinę veiką.
Ir pasididžiuodamas rodo biurokratinėms ,,lovio ” ir TSKP partijoms būdingas nuostatas:  ,,taryba dar nesvarstė tokio klausimo” .Reiškia - tarybos neaprobuotas pilietinis aktyvumas, tarkim , komentaruose yra blogis ir , reiškia ,kovokim su tuo ,ko partija nepatvirtino (su,neva ,,sukčiavimu”, kai pilietiški ragina kitus pilietiškus remti kitus vis. ar pol. darinius…).
Kaip satyriko talentą ir visuomenininko pasišventimą  turintį žmogų aš poną Liudviką gerbiu, bet , besireikšdamas kaip politikas, kaip LS tarybos narys , mano manymu, jis daro neatitaisomą žalą  partijai ir visuomenininkų bendram veikimui..
Ir gerb. D. Bingelienė toleruoja tokius tekstus , o atsikertančius komentarus   - atseit ,,kriminalinių elementų”  pagal Liudviko keistą mastyseną- aršiai trina…
Gerb.Dariau, juk akivaizdžiai vyksta prasti dalykai ir partijos autoriteto bei portalo reputacijos nykimas be atvangos…Keli asmenys iš partijos aktyvo įsigudrino ,,teisingumo vardan” suskaldyti bendrą dem. jėgų frontą. Jie deda pastangas , sofistiškai pasinaudodami pavienėmis pagrindinio dem. jėgų atstovo Seime N. P. klaidomis, paversti jį pagrindiniu demokratų ,,blogiuku”...Akivaizdu, kad su Naglio, tamstos ir ko pastangomis susietas fantastiškas LS pasiekimas Vilniuje sav. rinkimuose tų  sofistų ir piktavalių žmonių grupelės yra pristatomas kaip Dievo dovana, o ne tų žmonių  pasiaukojančio darbo rezultatas…
Partijos likimas ir reputacija kybo ant plauko, LS ir N.Puteikio ilgametes dem .pastangas remiančių rinkėjų sąjunga jau suardyta, o Jūsų svaraus balso nesigirdi…
Pagarbiai-
Algirdas K.

Šeduva       2015-05-4 13:38

pasiskaitai tokius straipsnius kaip Vasinauskaitės ir supranti,kiek politikoj nešvarių veikėjų,linkim sėkmės LS

to 11:06       2015-05-4 11:36

myli-nemyli, myli-nemyli, myli-nemyli…
kažkokie paaugliški nebrendylų verkšlenimai.
ar čia harmonų audros kaltos, ar mėnulio fazė nepalanki?

Klemensas       2015-05-4 11:17

Nėr jokių abejonių iš straipsnio,iš komentarų,kad tikro bendradarbiavimo tarp LS ir P.Naglio nebuvo ir nebus.Linkiu LS tvirtai laikytis deklaruojamų aukštų moralinių principų ir atsargiau rinktis sau bendražygius,nes/netikri pranašai/atima daug laiko,energijos skirtos visuomeninei veiklai,palieka nusivylimo kartėlį.Man iš šalies juokinga stebėt tuos vaikiškus verkšlenimus kaprizus dėl tariamos LS skriaudos seimo nariui N.Puteikiui.

...susimąstyti       2015-05-4 11:03

...Povilo Urbšio komentaras privertė susimąstyti

Nesuprantu       2015-05-4 9:42

kam Tiesos.lt reikia paleistų vidurių akcijos.

NUSTEBINO       2015-05-4 8:01

Kokia galinga moteris ta Vasinauskaitė ! Ir manote už patį Karčiauską labiau patyrusi ? Tikrinam.

Povilas Urbšys       2015-05-4 7:42

PATVIRTINU:

Jei visuomeninis reporteris Vladas Vaitiekaitis manęs paklaustų:
Ar eičiau su Nagliu Puteikiu į žvalgybą ?

Atsakyčiau:
Ne, nes šis veikėjas šaudo į nugarą.

PS.: Reporteriui galėčiau pagrįsti šį teiginį.

Pagarbiai visiems
Povilas

patarimui        2015-05-4 6:51

Ne Urbšio rašytas ten tas komentaras. Nekibkite žmonės, ant tokių pigių triukų.

Kurmis       2015-05-4 0:10

Pons Puteikis kasa tunelį po visą Lietuvą. Kažin dėl ko?

patarimui       2015-05-3 23:48

tie kas nori patikrint politiką,tai paklauskit apie Garliavą ir pamatysit su kuo reikala turit;neteko matyt ir girdet kad—didis kovotojas uz teisinguma Urbšys būtu dalyvaves komisijose,teismuose,rašes raštus kaip seimo narys dėl Mergaitės,butu dalyvaves su visais 17d.minėjimuose ar užtartų dabar po teismus tasomus liudininkus,gydytoja žinoma.su pagarba atsimenu a.a.Čilinską,kuris drąsiai gyne paprastus žmones ir niekada nesireklamavo

ta, kuris pasivadino "to geraidaro 2015-05-1 16:23       2015-05-3 23:24

Jūs rašote, kad “pinigai du kartus per metus/ ir tik partijoms kurios yra kažką laimėję rinkimuosę/ šių metų savivaldybių taip pat/ ar ne todėl puteikio sėbrai bando žūtbūtinai užgrobti LS partiją?// juk pas mikro-krikdemus finansavimo nebus/ o kam puteikiui partija be pinigų?/ jam reikia pinigų// nesvarbu iš kur, nesvarbu kokiais metodais”.
Tai kad LS iš biudžeto gaus tik tiek, kiek suspėjo susiubagauti iš to 1 proc., kurio prašo ir Puteikis. Į kitokį biudžetinį finansavimą Lietuvos sąrašas negali pretenduoti, nes jį gauna tik tos partijos, kurios per visą Lietuvą susirenka 3 proc.nuo dalyvavusių rinkimuose, o LS susirinko tik 1,3 proc.nuo visų dalyvavusių per visą Lietuvą.

Vladas Vaitiekaitis       2015-05-3 23:23

Tai neinam ?

Oho!       2015-05-3 23:23

Na, jeigu jau Povilas Urbšys taip kietai pasisakė , tuomet čia jau labai rimta.
Girdėjosi negražių kalbų apie Puteikio kenkimą P.Urbšio visuomenininkams, bet kol girdėjosi tik iš kitų, tai dar buvo galima visaip galvoti. Tačiau po tokio pareiškimo, verta susimąstyti labai rimtai - kas realiai, iš tiesų yra ponas Naglis Puteikis?
Dūmų be ugnies nebūna. Matomai ne bereikalo Lietuvos Sąrašas nutraukė su Puteikiu visus ryšius. Pasirodo labai slidus tipelis. DNenustebintų jeigu paaiškėtų, kad ponulis yra purvinas agentėlis-infiltrantas ir provokatorius. Gerai kad tas aiškėja dabar o ne po seimo rinkimų. Turėsime omenyje…

Povilas Urbšys       2015-05-3 23:01

Jei visuomeninis reporteris Vladas Vaitiekaitis manęs paklaustų:
Ar eičiau su Nagliu Puteikiu į žvalgybą ?
Atsakyčiau:
Ne, nes šis veikėjas šaudo į nugarą.

nustebusiam-2       2015-05-3 20:09

...ir nagus nusikarpyti. mėšlinus.

nustebusiam       2015-05-3 19:54

Jei noresi prieiti prie D.Kuolio,turesi burna išsiplauti.

> ne puteikio ne žmonai       2015-05-3 18:14

...“Juk Puteikio charizma “sąrašas” pasinaudojo iki rinkimų. Tai su kuo dabar pasuks?...”

O kur sukinėtis? Apsivalys ir eis toliau savo keliu.

ne Puteikio žmoga Raimiui        2015-05-3 18:10

vėl script iš serverio trukdė šį komentą įkelti. Matyt būsiu pataikęs į dešimtuką.

ne Puteikio žmoga Raimiui        2015-05-3 18:01

O gal galėtumėte mums, stebėtojams, visgi paaiškinti - kas čia vyksta? Kova dėl partijos vadovo posto? dėl priėjimo prie lovio? ar idėjinis nesutapimas?
Juk Puteikio charizma “sąrašas” pasinaudojo iki rinkimų. Tai su kuo dabar pasuks?

to -Tiesos.lt šulai savą dergėją myli...        2015-05-3 16:53

ačiū“Puteikio žmonėms"už parodytą bjaurų tikrąjį veidą.LS atstovams nebereikės aiškintis,kodėl nutrūko bendri planai su N.Puteikiu,viskas aišku kaip ant delno.Tikimės,kad administratorius asmens orumą žeminančius komentarus prieš trindamas įrašys į laikmenas-dovanų“Puteikio žmonėms”,elektroninei policijai ir sau prisiminimui,kuo baigėsi neapgalvota draugystė su “demokratinės dvasios nebolševikais"pasivadinusiais"Puteikio žmonėmis”.

raimis       2015-05-3 13:19

klausykite, jūs, puteikio “žmonės”- būkit žmoniški nors šventą dieną.
nulipkite nuo galvos su ta propaganda. Motinos diena - kam rūpi jūsų blevyzgos? jau šlykštu darosi.

> Dar patapšnokim        2015-05-3 13:16

Kaip sugedusi plokštelė...
Gal ką naujo sukurkit???

to -Aurelija S.        2015-05-3 11:09

gerą mintį pasufleravot.iš agresyvių,purvinų ir šmeižikiškų komentarų,kuriais atakuojami vakarykščiais partneriais buvę LS nariai, peršasi išvada,kad galimai taip chuliganiškai gali elgtis tik gaujos nariai.tad nieko nuostabaus,jei prie tokių terminų kaip tulpiniai,agurkiniai prisijungs ir “Puteikio žmonės” trumpinio forma “puteikiniai”.kas paneigs kad taip nebus?gyvenime visko būna,žmonės susieina,išsiskiria,nesuderina nuomonių,betkokiu atveju reikia išlaikyt nors minimalią pagarbą ir asmeninį orumą,mano nuomone

Atstumtiesiems       2015-05-3 9:28

Kiek pavydžių, piktų žmonių priviso.. 
   
Nerandat vietos? Susikūrėt demokratų judėjimą, judėkit. Kam kiauksėt portale? Kopipastint per straipsnius? Civilizuota šviesuomene pasivadinę, rodykit pavyzdį, steikit tinklalapį, burkit bendraminčius. Gana verkšlent, nuskriaustieji! Ar visi kalti aplinkui, gal ne tik?

LINKĖKIME SĖKMĖS       2015-05-3 9:28

Na, nedarykite iš Naglio Puteikio aukos. Tegul eina pirmyn laisvas ir nepriklausomas kandidatas. Sėkmės jam, taip norinčiam būti laisvu ir nepriklausomu. Kam jam tokia maža, silpna ir nereikšminga, be to jau ir laidojama Lietuvos sąrašo partija ? Tiesiog pragmatiškasis seimo narys pajuto, kad visus gyvybinius šios organizacijos syvus išnaudojo, tai ieško naujos partijos. Neieškotų, jei 2016 metais seimo rinkimuose komitetai galėtų dalyvauti.Sėkmės tau, Nagli. Gero vėjo. Teišsipildo tavo noras laimėti 71 seimo nario mandatą. Užstatykime po eurą už N.Puteikio daugumą būsimajame seime lažybų punktuose.

Naujadaras       2015-05-3 8:31

“Puteikio žmonėms” nepatinka frazė. Kas per žmonės?

Naujadaras       2015-05-3 7:32

Atsiranda sparnuota frazė: - “Puteikio žmonės”?!

> Kol ,,L. J" čekistai vardina...        2015-05-2 20:51

“...Puteikio žmonės skaičiuoja šalininkus ir jų paramą...”
Ar tik nebus mėgstamiausias užsiėmimas paramą skaičiuot?

to "Lenktynės..."       2015-05-2 19:57

Lenktynės? Su kuo? Su Morale, su Tiesa, su Padorumu, ?
Gazuojat, gazuojat, lekiat be stabdžių kaip kokie kelių “gaideliai”...
Ir vis prasilenkiate, prasilenkiate.
Su morale, su tiesa, su padorumu…
Ir su protu.
Dievuliau, Dievuliau…
Nebausk smarkiai nabagų, jie ir taip jau nubausti, nelaimingi kažkokie, besiblaškantys…

Aurelija S.       2015-05-2 19:06

“Puteikio žmonės”... Kažkaip feodališkai skamba. Arba panašu į gaują. Gal pasivadinkit tiesiog “puteikiniai”? Kaip “agurkiniai” ar “šmikiniai”, a? Nesolidu. Lietuvos Sąrašo nariai vienas kito nevadina “Kuolio žmonėmis”.  Panašu, kad bando pasigimdyti dar vienas eilinis paksas ar uspakichas. Eilinis politinis cariukas fiureriukas vienvaldys su paklusnių vykdytojų kuopa. Matytas “vaizdialis”. Banalu ir lėkšta.  Neskaniai visa tai atrodo.

pagyrų puodui       2015-05-2 18:58

Pažiūrėsim kai dugną dėsim. O dėl leksikos… Gal veidrodžio neturite? O praverstų, praverstų...

papra'šaikai       2015-05-2 18:22

savo turėdamas, kada norėdamas
ubagaudamas, kada-nekada gaudamas…

tikri putėsiai        2015-05-2 18:20

propagandininkai vėl atkuto/ dabar vėl užpils reklamos-spamo putomis/
turi vieną trafaretą ir štampuoja - normaliai parašyti protelis per trumpas//ir čia “nacionalinio lyderio” komandos sugebėjimų viršūnė?// visiška ubagystė//DDD

to bolševikinio mąstymo lenktyniautojams       2015-05-2 18:16

Cha,cha,radot kur kapeikautis.Bėkit į Turniškes,Tarandinę,Laurų gatvę-tenajaus laukia ponai su duona ir druska,tiek perves,tiek priaukos,kad ilgam užteks ir dar anūkams liks,cha,cha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>Lenktynės ....        2015-05-2 18:12

Su kuo?
Jūs tik perveskite tiem ir tiem, o mes jau naudosim…

žiurkių lenktynės       2015-05-2 18:11

dėl postų, dėl valdžios, dėl garbės, dėl pinigų...
lenktynės be taisyklių, be moralės ir be sąžinės.
“naglai”.
koks vadas tokia ir “komanda”
“ralistai”, atseit.

skaitytojų apklausa       2015-05-2 18:01

Tie,kam Sąžinė,Tiesa,Garbė -šio pasaulio dimensijos-keliam nykščius aukštyn,
tie,kam melas,veidmainystė,lenktynės dėl pinigų ir valdžios yra pagrindiniai gyvenimo siekiai -leidžiam nykštį žemyn.

putėsis       2015-05-2 16:59

Politinis avantiūristas tarsi pigus “šampanas” - pilstant smarkiai putoja, o sekančią dieną baisiai skauda galvą.

Jurgis       2015-05-2 16:37

Ir viskas tik dėl to, kad “politinėje rinkoje sukiojasi apie tūkstantį „laisvų mazuronių“...” (Mečys Laurinkus)

fanatizmas yra...       2015-05-2 16:16

fanatizmas yra nesveikas bet kokiu atveju;įkyrus lindimas į akis sukelia atmetimo reakciją;kurių galų girti poną Puteikį nepagrįstai juodinant ir kvailinant šios svetainės autorius ponią I.Vasinauskaitę,poną L.Jakimavičių.ponąL.Šopauską,poną D.Kuolį ??? Kiekvienas mūsų turi teisę rinktis,kuo tikėti,ką remti ir už kokią partiją balsuoti.

Zosia besireklamuojančiam       2015-05-2 15:15

Kas pakels šuniui uodegą jeigu ne jis pats;
Gero daikto reklamuoti nereikia;
O įkyriai siūlosi tik prostitutai.

 

Hmm       2015-05-2 13:09

Labai mažų, labai įsiskaudinusių, labai egoistiškų, labai piktų vaikų darželis. Taip skaudu jį čia matyti.

Autorė teisi       2015-05-2 12:07

puolimas prieš Tiesos.lt tęsiasi - labai jau neparankūs jo žmonės, pati mintis - netarnauti stabams.
Užtat nebeliko taigių.

>>>Komentuotojo ,,Liudviko Jakimavičiaus"       2015-05-2 11:24

natūraliai kylo klausimas toks iš to komentaro parašymo /Talkinkim Puteikio žmonėms/...kas yyra Lietuvos sarašo žmonės tai jie yra oficialiai nurodyti,pristatyti visuomenei žinomi mokslininkai,aktoriai,meninkai,kas tie Puteikio stebuklingi žmones,kad jie vieni nehomosovietikai,nebolševykai,nepavydus,nenedemokratiški,dar net nedergiantys(be tam tikrų fiziologinių organu šalinimo greiciausia).kaibo koki šventieji iš kažikur,nežemiškos civilizacjos atstovai,kaip suprast????

anGaras       2015-05-2 11:14

kas paaiškėjo konkrečiaiu man pačiam po straipsnio?kad LS keliai ir Puteikio keliai išsiskyrė.sakinys{Ponas Naglis Puteikis tikrai nėra politinės partijos „Lietuvos Sąrašas“ narys}daugiau negu aiskus,aiškiau nebuna.kodel išsiskyre nežinoma,galim speliot.

ar ne konservai       2015-05-2 10:02

Pradeda smeizti Puteiki,nes greit rinkimai,tai pradeda arogantiski konservai visko bijoti??????

to ragintojams 2015-05-2 8:47        2015-05-2 9:19

vaikeli,esu pensinykė,dešimt metu kaip našlauju,galiu paremt perlinių kruopų koše,dilgelių sriuba,nes šviežių bulvių bus tik birželio antroj pusej

Katinas Bazilijus       2015-05-2 9:14

Raginimas-
Paremkite “Buratinų sambūrį”:
Nueikite į Stebuklų lauką esantį Durnių šalyje, iškaskite duobutę, suberkite ten savo pinigėlius ir laukite - netrukus išaugs didžiulis Pažadų medis derantis didžiules riestainių skyles.

Skir/mantas       2015-05-2 9:04

įdomus straipsnis-kiek erdvės ir minčių tarp eilučių///////////////////

Kur kas liūdniau       2015-05-2 0:54

kai norima išaukštinti vieną žeminant kitus

Liūdnas vaizdas       2015-05-2 0:15

Žema yra Tiesos.lt portale niekinti Naglį Puteikį, kurį neseniai Lietuvos sąrašas kėlė į Vilniaus merus. Žema čia šmeižti Lietuvos sąrašą. Kas stumia Lietuvos sąrašą į duobę, į kurią įstumtas Drąsos kelias?

exkriminalistas       2015-05-1 21:50

Profesinį susidomėjimą sukėlė komentaras Komentuotojo ,,Liudviko Jakimavičiaus” bolševikini     2015-05-1 20:17 .Įvardyti tariami priešai,jų ardomoji veikla,galimai prognozuojama LS griūtis.Tokiam kaltinimų fone keistai nuskamba frazė“Puteikio žmonėms”.Betrūksta tik įkalinimo zonose vartojamų žargonų ir razborkių.Gerai pamenu frazes"Daktaro žmonės”,“Dekanidzės žmonės"ir pan.Pasakyk,kas tavo draugai ir sužinosi kas per žmogus prieš tave stovi.

Bravo       2015-05-1 21:38

Aukšto žurnalistinio lygio straipsnis.Bravo,gerb.Irena!

Dėdė       2015-05-1 21:03

Irenos interviu neužteks. Kol nebus oficialios partijos “Lietuvos sąrašas” pozicijos, atsiribojančios nuo Puteikio, tol liks įtarimas, kad abiejų politinių subjektų veiksmai suderinti. Tik tada neliks įtarimų, kad Puteikio dalyvavimo prezidento rinkimuose tikslas tebuvo nomenklatūros noras nepraleisti į 2 turą Paulausko. Taip pat neliks panašumo į Valinsko “Prisikėlimo partijos” įkūrimo tikslą ir net aplinkybes.

komentarui 2015-05-1 20:17        2015-05-1 20:44

Žmogau,tegul tavo baisus palinkėjimas “LS nugeibs savaime” išsipildo tau pačiam su kaupu. I.Vasinauskaitė neveltui kviečia savo straipsny-Brangūs Tiesos.lt žmonės – autoriai, skaitytojai, komentatoriai, redaktore, administratoriau, laikykimės”.

praeivis        2015-05-1 20:37

še,tau kad nori,tai Puteikiokas zbitkus krečia,o viešumoj razumnu ir doru žmagum dedasi

senjoras       2015-05-1 20:33

brač koks geras straipsnis…!

to > 20:17 isterijai       2015-05-1 20:32

Nebelaiko nervai? Žlunga puoselėti planai? Užsakovas-Šeimininkas nepatenkintas?
Išgerkite nakčiai kmynų arbatos su melisa. Pabučiuokite savo Buratino portretą prieš miegą ir pailsėkite. Juk rytoj vėl turėsite varyti propagandą. Pataupykite jėgas. Dar patrūksite : )

Komentuotojo ,,Liudviko Jakimavičiaus" bolševikini       2015-05-1 20:17

  Tas komentuotojas klaikiai dvokia homosovietikus dvasia.. Kaip tipiškas bolševikas, stengiasi,kad tik kiti gyventų blogiau už jį.Vakarietiškos demokratiškos dvasios žmogus pats ragintų LS šalininkus aukoti LS ir Ko naudai, o ne dergtų kitus visuomenininkus, kurie ragina aukoti GMP kitai demokratinei struktūrai…
Talkinkim Puteikio žmonėms.Duomenys jo veidaknygėje..
LS nugeibs savaime ir dėl to, kad jos gretose,matomai , ne vienas nedėkingumo ir pavydo pranašesniam kamuojamas žmogus….
Kai LS dirigavo panašūs ,,jakimavičiai"o ir šopauskai, tai LS buvo tiek neįgali, kad nesugebėjo net pasirodyti EP rinkimuose…:)
Kai Puteikis griebėsi darbo- LS nustebino ne tik politologus savo puikiu pasirodymu sav. rinkimuose..
Iš sovietinio pavydo , neva ,, teisingumo ieškodami”,panašūs veikėjai nukirto sąjungą su Puteikiu ir taip pasmerkė LS naujiems ,,puikiems rezultatams” Seimo , EP ir kituose sav. rinkimuose…
Negi gerb.Kuolys ir Ko nesuvokia, kad šie veikėjai- aršiausi partijos duobkasiai…

>Patarimui ( 19:43)       2015-05-1 20:14

Pritariu Jūsų nuomonei. Garliavos lakmusas yra gera testavimo priemonė. Prisiminėte šviesios atminties K.Čilinską- taip, geras palyginimas. Greta Čilinsko, Puteikis atrodo lyg plastmasinis buratinas.

liūdnam vaizdzialiui       2015-05-1 20:06

matyt, veidmainiystė jūsų, puteikinių  šutvės vizitinė kortelė/ negalite nemeluoti? pilate purvus ir čia pat liejate krokodilo ašaras dėl Lietuvos Sąrašo sunaikinimo?// bet, kad paklausėte, ką gi, nesunku atsakyti:/
jėgos bandančios sunaikinti LS tikrai yra tos pačios kurios sutraiškė Dr.Kelią/
anuo atveju infiltravo visokius vasiliauskus, dabar bruka puteikius/
planas buvo demaskuotas, tačiau Klanas neturi kito scenarijaus, (kontora nenumatė kad jų trojos arkliukas yra per kvailas tokiam žygiui) todėl bruks tą “putėsį” iki kol visiškai užbuksuos//

Patarimas       2015-05-1 19:43

tie kas nori patikrint politiką,tai paklauskit apie Garliavą ir pamatysit su kuo reikala turit;neteko matyt ir girdet kad—didis kovotojas uz teisinguma Naglis—būtu dalyvaves komisijose,teismuose,rašes raštus kaip seimo narys dėl Mergaitės,butu dalyvaves su visais 17d.minėjimuose ar užtartų dabar po teismus tasomus liudininkus,gydytoja žinoma.su pagarba atsimenu a.a.Čilinską,kuris drąsiai gyne paprastus žmones ir niekada nesireklamavo

senas krienas       2015-05-1 19:35

nusivyliau kaimynais-jie pokary įskundė mūsų šeima,taip atsidūrėm Sibire,nusivyliau sąjūdžiu,nes nepasiekė savo tikslų,nusivyliau krikščionimis demokratais,koncervatoriais nes savo pažadų nevykde otik rupinos sava gerbuvu ne mumis ir mūsu Tėvyne,koks skirtumas jei dar Puteikis nuvyle,blogiau jau kaip yr nebus

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.