Dienos aktualija, Politika

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 13 d. 9:10

15     

    

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vaistų gamybos įmonė Moderna, kurios vakcina nuo Covid-19 neseniai buvo patvirtinta ES, vieną dozę nori pardavinėti dvigubai brangiau, nei buvo nurodžiusi anksčiau. Jau prieš tai ši vakcina buvo tarp trijų brangiausių iš visų esančių rinkoje, praneša naujienų agentūra „Reuters“. https://cn.reuters.com/article/health-coronavirus-eu-vaccines/exclusive-eu-seeks-more-moderna-covid-19-vaccines-eyes-deals-with-valneva-novavax-idUSL1N2JM17Q

Remiantis informacija, padvigubinti kainą Moderną paskatino tai, kad ES ieškojo galimybių, kaip įsigyti daugiau vakcinos dozių, nei iš pradžių buvo užsakiusi.

Anksčiau sutarta Modernos vakcinos kaina buvo 18 eurų už dozę, o dabar ji padidėjo dukart ir kainuoja 36 eurus. Palyginimui – Pfizer kompanija savo vakcinos dozę įvertinusi 12 eurų , o AstraZeneca savo vakcinos dozę parduoda mažiau nei už 2 eurus.

Beje, kainos turėjo būti slaptos, tačiau vienas belgų politikas dar praėjusį gruodį paskelbė jas „Tviteryje“, tuo sukeldamas vaistų gamintojų pasipiktinimą.

Kol kas dar nėra žinių, kaip ES reagavo į tokį Modernos akibrokštą.

Pagal samnytt.se publikaciją parengė  Daiva Jakubonienė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

The Epoch times       2021-01-20 1:27

JAV mokslininkas daktaras Peteris Daszakas, Niujorke įsikūrusio „EcoHealth Alliance“ prezidentas, 2020 m. vasario mėn. vadovavo pastangoms sustabdyti idėjas, kad kovido virusas galėjo išplisti dėl atsitiktinio pabėgimo iš Uhano virusologijos instituto.

Daszakas parašė straipsnį, išspausdintą medicinos žurnale „The Lancet“, kuriame įtikinėjo, kad naujasis virusas gali būti natūralios kilmės.

Straipsnis buvo parašytas prieš atliekant griežtus viruso kilmės tyrimus.

“Mes griežtai smerkiame sąmokslo teorijas, kad COVID-19 yra dirbtinis”, - rašoma straipsnyje.

D. Daszakas šią poziciją pakartojo 2020 m. vasario 6 d. el. Laiške: „Mes griežtai smerkiame sąmokslo teorijas, kad 2019-nCoV yra nenatūralios kilmės. Moksliniai duomenys neabejotinai rodo, kad jis kilo iš laukinių gyvūnų, kaip ir daugelis kitų naujų ligų “.

Tačiau praėjusį penktadienį jo atstovas sakė „Wall Street Journal“, kad jo plačiai cituojamas pareiškimas, naudotas sutrypti kitokį požiūrį, siekė apsaugoti Kinijos mokslininkus nuo internetinės kritikos.
„Laiškas buvo parašytas tuo metu, kai Kinijos mokslininkams buvo grasinama mirtimi, ir laiškas buvo skirtas parodyti jiems paramą”, - sakė Daszako atstovas spaudai.

https://www.theepochtimes.com/us-scientist-that-condemned-wuhan-lab-leak-theory-admits-he-was-shielding-chinese-scientists_3662614.html?utm_source=pushengage

The Epoch Times       2021-01-17 2:32
vakar       2021-01-14 14:00

hakeriai įsilaužę į Faizerio ir Biontech kompiuterines sistemas nupumpavo duomenis apie jų super-buper vakcinas. Tikėtinai jau šiomis dienomis išgirsime, kokiu trutu killgeicai ruošėsi “skiepyt” visą žmoniją.

Kife Site News       2021-01-14 2:26

https://www.lifesitenews.com/news/former-pfizer-vp-no-need-for-vaccines-the-pandemic-is-effectively-over
2020 m. Lapkričio 23 d. („LifeSiteNews“). Buvęs „Pfizer“bendrovės viceprezidentas ir vyriausiasis mokslininkas griežtai atmetė poreikį bet kokioms vakcinoms COVID. -19 pandemijos nugalėjimui. Michaelas Yeadonas, praleidęs daugiau nei 30 metų alerginių ir kvėpavimo takų vaistų tyrimams didžiausių pasaulio farmacijos kompanijose ir pasitraukęs iš „Pfizer“, užimdamas „aukščiausias šios srities mokslo pareigas“, “Rašė: Skiepyti pandemiją visiškai nereikia. Niekada negirdėjau tokių nesąmonių apie vakcinas. Jūs neskiepijate žmonių, kuriems negresia liga. Taip pat nesiruošiate planuoti skiepyti milijonus tinkamų ir sveikų žmonių vakcina, kuri nebuvo plačiai išbandyta žmonėms. Komentarai baigiami kritika Jungtinės Karalystės vyriausybinės agentūrai „Scientific Advisor Group for Emergency“ (SAGE), pavestai patarti centrinei valdžiai ekstremalių situacijų atveju. SAGE vaidino pagrindinį vaidmenį nustatant karantino politiką JK, kaip atsaką į COVID-19 virusą. Yeadonas pabrėžia dvi esmines klaidas, kurias jie daro savo prielaidose, dėl kurių klaidingos jų bendros išvados, dėl ko „kankinami žmonės pastaruosius septynis mėnesius “.

Pirmoji klaidinga SAGE prielaida yra ta, kad „100% gyventojų neturi jokio imuniteto“. Yeadonas teigia, kad ši sąvoka yra „juokinga, nes nors SARS-CoV-2 iš tiesų yra nauja, koronavirusai nėra nauji. Nėra tokio viruso, kuriame nėra protėvių. “ Iš tiesų, jis pabrėžia, kad yra mažiausiai „keturi endeminiai, peršalimą sukeliantys koronavirusai, laisvai plintantys JK ir kitur“. Tie, kurie praeityje buvo užkrėsti „vienu ar keliais šių endeminių, peršalimą sukeliančių koronavirusų, turi ilgalaikį ir tvirtą [T-ląstelių] imunitetą ne tik šiems, bet ir artimiems virusams. SARS-CoV-2 yra vienas iš tokių glaudžiai susijusių virusų. “PGR testas, naudojamas nustatyti COVID-19 atvejus, gali būti teigiamas, kai kas nors yra užkrėstas vienu iš šių peršalimo koronavirusų, todėl šis testas tampa daug mažiau patikimas. Remiantis šių testų rezultatais, tūkstančiams buvo sutrikdytas gyvenimas.
Antra klaidinga prielaida yra „įsitikinimas, kad užsikrėtusių gyventojų procentą galima nustatyti tiriant, kokia dalis gyventojų turi antikūnų“, išsivysčiusi dėl infekcijos COVID-19. Dėl šios prielaidos „SAGE mano, kad iki šiol SARS-CoV-2 užsikrėtė mažiau nei 10% gyventojų“. Bet Yeadonas sako „ suprantama, kad ne kiekvienas, užsikrėtęs kvėpavimo takų virusu, gamina antikūnius. Ir daugelis, turėdami išankstinį imunitetą, vis tiek niekada tinkamai neužsikrečia“. Nors beveik visi simptominiai ir paguldyti į ligoninę, gamina antikūnus, bet švelniau reaguojantys į virusą, visai negamina antikūnų. Buvo įrodyta, kad visų užsikrėtusiųjų kraujyje yra „T-ląstelių, galinčių reaguoti į SARS-CoV-2“, todėl jie vis tiek sukuria imunitetą. Tikrasis infekcijos lygis yra „ 25–30 procentų“, o ne 7. “
Remiantis klaidinga prielaida, kad 100% gyventojų yra linkę į virusą, o tik 7% buvo užkrėsti, SAGE mano, kad pandemija tik prasidėjo. Bet tai nesąmonė. 30%-40% gyventojų turėjo išankstinį imunitetą, ir jei infekcijos lygis yra 25- 30 proc., tai maždaug 65–72 proc. gyventojų dabar turi imunitetą COVID-19. Kai imlumas virusui sumažėja iki 28–35%, ta populiacija nebegali palaikyti besiplečiančio ligos protrūkio, ir virusas nyksta ir išnyksta“. Todėl „pandemija iš esmės pasibaigusi ir ją lengvai gali išspręsti tinkamai veikianti Nacionalinė sveikatos tarnyba. Reikia nedelsiant leisti šaliai grįžti į įprastą gyvenimą “.SAGE „buvo arba neišmanėliai“, arba „nesąžiningi“, ir „juos reikia nedelsiant išformuoti “.
Susirūpinimas „Pfizer COVID-19“ vakcina : sunkios komplikacijos…

Life Site News (video)       2021-01-14 1:38

2021 m. Sausio 12 d. („LifeSiteNews“) – kalbamės su Pamela Acker, vakcinų specialiste. Vakcinų tyrimų laboratorijoje ji susidūrė dorovine HEK-293 ląstelių linijos problema. Acker yra biologė, knygos „Vakcinacija: katalikų požiūris“ autorė. Joje ji atskleidžia, kaip katalikai turėtų vertinti skiepus. Valdant popiežiui Pranciškui, Vatikanas iš esmės sumenkino, jei ne visiškai ignoravo bioetikos svarbą. Pats Pranciškus praėjusią savaitę pritarė vakcinai COVID-19 sakydamas, kad „tai reikia padaryti“.
Šiuo metu egzistuoja nemažai vaisiaus ląstelių linijų. Yra WI-38, MRC-5, HEK-293, PER C-6 ir WALVAX-2; WALVAX-2 nenaudojamas vakcinose, tačiau naudojamas gydant. Acker kalba apie savo HEK-293 ląstelių linijos tyrimus. „HEK“ reiškia žmogaus embrioninį inkstą, o „293“parodo eksperimentų, kuriuos konkretus tyrėjas atliko, kad sukurtų tą ląstelių liniją, skaičių. „Tai nereiškia, kad buvo du šimtai devyniasdešimt trys abortai, tačiau norint atlikti du šimtus devyniasdešimt tris eksperimentus, reiks šimtų abortų. Mokslininkai rinkasi vaisiaus ląstelių liniją, o ne suaugusių ląstelių liniją,nes jie tarnaus ilgiau, o jų gyvenimo trukmė bus daug ilgesnė. Tačiau šios ląstelių linijos susiduria su pavojingais šalutiniais poveikiais, pavyzdžiui, genams suteikiami vėžį skatinantys genai. Acker paneigia mitą, kad šios ląstelių linijos sukurtos naudojant spontaniškus abortus. Ląstelės turi būti surinktos per penkias minutes po aborto. Persileidimas paprasčiausiai nesuteiks ląstelių, kurios būtų pakankamai gyvos, kad tyrėjai galėtų panaudoti ląsteles. Čia viskas labai trikdo, nes daugeliu atvejų tai nėra „paprastas abortas“.„Jie iš tikrųjų pristatys šiuos kūdikius per cezario pjūvį. Kūdikiai vis dar gyvi, kai mokslininkai pradeda išgauti audinį; iki taško, kur jų širdis vis dar plaka, ir jiems paprastai nėra skiriamas anestetikas, nes tai sutrikdytų ląsteles, kurias bando ištraukti tyrėjai. Taigi, jie pašalina šį audinį, gyvam kūdikiui, kuris patiria didžiulį skausmą. Taigi, tai daro dar sadistiškesnį “. Mes aptariame „Moderna“ ir „Pfizer“ COVID vakcinas.
https://www.lifesitenews.com/blogs/the-unborn-babies-used-for-vaccine-development-were-alive-at-tissue-extraction

ah1       2021-01-13 21:09

va čia tai verslas.

Tvankstas       2021-01-13 18:41

Peru teismas pripažino kaltais dėl kovido plandemijos : George Soros, Rockefeller’ių šeimą, Bill Gates. Neturiu laiko versti iš ispanų kalbos, todėl įdedu straipsnį iš Ispanijos agentūros EFE.
mar., 12 de enero de 2021 2:48 a. m. EET·2 min de lectura

Lima, 11 ene (EFE).- Un tribunal peruano afirmó en una resolución basada en teorías conspirativas que la covid-19 fue una invención de las “élites criminales a nivel mundial” conformadas, según los magistrados de esta corte, por multimillonarios como George Soros, la familia Rockefeller y el empresario Bill Gates.

Como justificación a la demora para emitir un fallo, la Sala Penal de Apelaciones de Chincha y Pisco aseguró que la pandemia tuvo un carácter “imprevisible” salvo para sus creadores, “que lo manejaron y siguen direccionando con un secretismo a ultranza dentro de sus entornos y corporaciones mundiales”.

Así, este tribunal colegiado de la Corte Superior de Justicia de Ica, que conforman los jueces Tito Gallegos, Luis Leguía y Tony Changaray, trató de excusarse por la demora en atender el recurso de un imputado que pedía que se le anulara su prisión preventiva (provisional), pero cuya solicitud no se había resuelto por la pandemia.

“Ningún Gobierno mundial, personas naturales y jurídicas, ni la defensa del imputado puede sostener que esta pandemia tiene la calidad de ‘previsible’, salvo los creadores del nuevo orden mundial como Bill Gates, Soros, Rockefeller, etc”, aseveró la resolución, difundida en el portal LP Derecho.

aga       2021-01-13 15:54

Kazkas uzmirso atviros rinkos principus? PUIKUS atvejis pamatyti, kas labiau Lietuvos valdziai rupi - gyvybes ar pinigai.

lai nors ir penkiagubina       2021-01-13 14:37

Tiems glušiams, katrie lenktyniauja su iki galo net nepratestuotomis laboratorijų pelėmis kuo greičiau į Anapilį, - be skirtumo.

stasys       2021-01-13 14:23

Niekas nenori dorai paaiškinti kodėl tarp gamintoju tokie kainu skirtumai . O beje gal kas žino kiek kainuoja rusiškas ‘sputnik’.? Tam tikra dali Lietuvos visuomenės pagal politines pažiūras galėtume ja paskiepyti .. pradedant draugu Prašaliečiu .

Tegul perka       2021-01-13 13:16

iš britų AstrosZenecos.

O kodėl       2021-01-13 11:54

pasaulio galingieji dar nepatrigubino?

stasys       2021-01-13 11:25

Palaikysiu dzeika ..labai padeda jei nosies šnerves abi įsidedi po česnako skildele ir ten jas gerai ištrini, aišku po kiek laiko gali dingti sugebėjimas ka nors užuosti aplamai , bet juk virusas ir taip kvapo neturi neturi ir skonio .
p.s. Jei ES nesilaiko pasirašyto kontrakto su kompanijomis kaina gali būti pakelta ir trygūbai , tai normali verslo praktika .

Dzeikas       2021-01-13 10:39

Tamsu su tomis vakcinomis.
Pasitikekite liaudies medicina:
1. Uostykite supjaustyta cesnako skiletele maiselyje iki asaroti imsite.2-3 min.procedura.
2. Pries iseidami i viesuma ismuilintu berzo deguto muile pirstu patrinkite snerves (is vidaus savaime aisku.Siek tiek diegs).
O kol kas tegul ziurkes vakcinuoja. Paziuresim ar veiks.

Tai       2021-01-13 10:34

tik verslas. Sveikata rūpinkitės stiprindami imunitetą.


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Ad Hitlerum

Algimantas Rusteika. Maršas tęsia žygį per Lietuvą. Telšiai

Aurelijus Veryga opiausiais nūdienos klausimais

Albinas Plėšnys. Akvinietis homoseksualių veiksmų nepateisino. Atsakymas P. Aleksandravičiui

Andrius Švarplys. Šiuolaikinės demokratijos disproporcijos Lietuvoje pagal viešos nuomonės apklausas, arba Kur gali nuvesti tokia politika?

Nida Vasiliauskaitė. Ir jokio kognityvinio disonanso

Kun. Paulius Vaineikis OFM: maršas – tradicinių šeimų šauksmas

Artūras Grigas. Kaip Trečiasis reichas „išlaisvindavo“ ligonius nuo kančių, arba Kuo toks „išlaisvinimas“ skiriasi nuo šių laikų „pažangos“ – eutanazi

Dr. Lina Šulcienė. Tomas Akvinietis pasisakytų prieš partnerystės įstatymą

Andrius Macas. Kaip balansuoti tarp manipuliacinio politkorektiškumo ir gaivališkumo?

Emilija Trumpaitė. Galimybių pasas – kodėl ši idėja man labai nepatinka?

Vidmantas Valiušaitis. Lietuvos išlaisvinimo paminklas Karaliaučiuje: kokio būta sumanymo ir kas apie tai žino daugiau? 

Laikas pradėti kalbėti ir apie politiką. Vytautas Radžvilas: apolitiškumas

Birutė Rūta Vitkauskienė. Ar didinga Biržų kunigaikščių Radvilų dvarvietė Vilniuje pasmerkta užmigti amžinu miegu?

Nida Vasiliauskaitė TS-LKD elektoratui: Žinote, kas tikrai krikščioniška?

Dovydas Norkūnas apie šeimų maršą ir vieningą Lietuvą

Kastytis Braziulis. Kas kelia didesnę grėsmę Lietuvai: teroristai, Kremlius ar sava valdžia?

„Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ organizacinis komitetas: Tikime laisvų, savo valstybės ateičiai neabejingų Lietuvos žmonių gera valia ir išmintimi

Arvydo Juozaičio pokalbis su Liudu Dambrausku: lietuvio charakteris. Sauliaus Dambrausko palydimasis žodis

„Sovietskaja Litva“: Ivanas Čmilis ir jo draugai

Disidentė vienuolė Nijolė Sadūnaitė: Galiu būti pirmoji nepriklausomoje Lietuvoje pasodinta į kalėjimą už kitokią nuomonę

Kastytis Braziulis. Vokietija – Rusija: ką reiškia Lietuvai Vokietijos svarbių veikėjų pasisakymai?

Liudvikas Jakimavičius. Jų tik pasidaugino

„Žuvelė‘21“. Partizanas Jonas Kadžionis-Bėda: aš – laimingas žmogus

Geroji Naujiena: mes vadinamės Dievo vaikais, tokie ir būkime!

Irena Vasinauskaitė. Profai ir profanai

Nida Vasiliauskaitė. Emocijos VS protas

Agnė Širinskienė. Konservatorių penkmečio planas

Ramūnas Aušrotas. Lytinis švietimas nėra lytinis ugdymas: arba programos rengėjai neskiria sąvokų, arba LRT sąmoningai diegia tokią mintį

Dovilas Petkus apie Arūno Dulkio „ateities matymus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.