Dienos aktualija, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 13 d. 10:17

14     

    

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Jūsų dėmesiui siūlome vaizdo įrašą iš sausio 11-ąją prie karaliaus Mindaugo paminklo Vilniuje vykusio mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“.

Šaltą žiemos popietę į mitingą susirinkę Lietuvos piliečiai ne tik išreiškė solidarumą su lietuvių kalbos mokytoja Astra Genovaite Astrauskaite, nukentėjusia nuo neteisėtų policijos veiksmų per sausio 4 d. incidentą Kazio Škirpos alėjoje, bet ir bendru sutarimu priėmė rezoliuciją su reikalavimais Lietuvos valdžiai.

Filmavo Vincas Kubilius.

Rezoliucijoje reikalaujama ne tik pašalinti iš pareigų policijos pareigūnę ir asmenis, nurodžiusius sulaikyti piliečius, kurie sausio 4 d. Kazio Škirpos alėjoje išreiškė pagarbą Lietuvos laisvės kovų dalyvių atminimui, genocido aukoms ir Lietuvos valstybingumui – Lietuvos Respublikos valstybinei vėliavai, bet ir atkurti istorinę tiesą bei teisingumą ir visuomenės santarvę bei ramybę – nedelsiant grąžinti Kazio Škirpos alėjos pavadinimą. Taip pat būtina iš užimamų pareigų atleisti užsienio reikalų ministrą L. Linkevičių, mitingo rengėjų teigimu, nuosekliai vykdantį antilietuvišką, tik Kremliui ir kitiems Lietuvos priešams naudingą valstybinę istorijos politiką. Jei dabartinė miesto valdžia nenutrauks veiklos, kurią rezoliucijos autoriai pavadino „propagandiniu hibridiniu karu prieš Lietuvos valstybę“, ir nedelsdama neįvykdys teisėtų piliečių reikalavimų, Vilniaus miesto mero ir Tarybos valdžios įgaliojimai turi būti panaikinti, o iki naujų sostinės mero ir Tarybos rinkimų – įvestas specialusis valdymas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kvietimas       2020-01-21 17:04

Sausio 22 d., trečiadienį, 10,30 val., Vilniaus apylinkės teisme, Laisvės pr.79A (teisėja J. Selienė) kviečiame palaikyti A.Astrauskaitę dėl jos neteisėto sulaikymo ir baudos skyrimo už mojavimą Trispalve. Pageidautina atlapuose segėti trispalves juosteles.

stasys        2020-01-15 9:05

J.Ramanauskui ..Dėl šiu neatitikimu rinkiminiame įstatyme galima ir toliau diskutuoti . Kas yra teisėtai rinkta valdžia ir kodėl pagal Tamsta tauta turi tarnauti Konstitucijai o ne atvirkščiai, Konstitucija turėtu tapti svarbiausiu dokumentu piliečio gyvenime (višta ar kiaušinis)  . Jus visiškai nusišalinote nuo 3 proc. partijoms rinkiminio slenksčio sumažinimo diskusijų , tiesa sakant tikėjausi Jus pamatyti pirmose gretose diskutuojančiu ar tai legitimu tos pačios Konstitucijos atžvilgiu , tuo labiau įstatymo pataisa rūpinasi partijos kurių dauguma , pagal apklausas paskutines, jau nesurenka ir tu įstatyme nustatytu minimaliu slenksčiu papuolant į Seimą  .Ar gali tokia Seimo daugumą priiminėti valstybei svarbius įstatymus ? O gal Konstitucija reikia keisti ir Prezidentui suteikti daugiau Konstituciniu galiu , kaipo šiuo atveju .. kai atvirai nusispjaunama į tai ka mano visuomenė  ? Kas yra ta legitimi valdžia ir kas ja reguliuoja ? Konstitucijos tekstas su iš jos išplaukiančiais įstatymais ar pagal Konstitucija suformuotos vertybės ginančios tos visuomenės bendruosius interesus .? p.s. Vikipedija rašo : Valdžios legitimumas – tai sutarimo lygis tarp valdančiųjų ir valdomųjų subjektų, t. y. piliečių sutikimas, kad juos valdytų būtent tie ir būtent taip, kaip yra nustatyta įstatymu .

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-01-14 19:30

to “stasys     2020-01-14 17:41” Tai tamsta rašinėji kgbistines nesamones : “Vat jei Lietuva nebūtu okupuota pagal J.Ramanausko išvadas tokiu policininkių mes tikrai neturėtume , nes pagal lygiu rinkimu teise visos bėdos jau senai butu įveiktos .”
***
Pirmiausiai iš Lietuvos visų piliečių yra atimta ne tik LYGI, bet ir TIESIOGINĖ rinkimų teisė. O be konstitucinės rinkimų teisės jokia valdžia nėra legitimi ir jos sprendimai NELEGITOMŪS. Tamsta nukirstamas iš Konstitucijos tiesioginę rinkimų teisę, tą darai specialiai kaip hibridinis stribas, vykdai nusikaltimą prieš Lietuvą, jos piliečius ir tarnauji kgbistinei, komunistinei, mafijinei valdžiai, esi toks pats NIEKŠAS. Kol nėra legtitimios valdžios, tol Lietuvos problemos nesprendžiamos, Lietuva yra APVAGINĖJAMA, naikinama ir niekinama. O tų išgamų yra pilni 7 Seimai ir dar daugiau. Taigi neišsprendus pagrindinės problemos - valdžios legitimuno problemos, visos kitos yra antraeilės. O problemų bus visada ir visokių, tačiau aiškiai matome, kad Lietuvą valdantys NIEKŠAI net nesiruošia jų spręsti, o tik imituoja sprendimus. Negaliu atsistebėti gražiai kalbančiu Seimo nariu, niekšu antikonstitucininku N.Puteikiu. Vėl organizuoja SĄRAŠUS kaip paskutinis išsigimėlis. Jam privalu tai žinoti, nes prisiekė Konstitucijai ir specialiai jos NEVYKDO. Kavokis puteiki.

stasys        2020-01-14 17:41

Panašu kad populiarumu tas mitingas nežibsėjo . A. Juozaitis ‘varažino’ publika plačiais minčių mostais , ..priminė kur teisybė o kur tik apgaulė ir kad tik tokiu p. Aušriniu dėka Lietuvoje upės teka !! . N.Puteikis irgi neatsiliko .. iš rankovės traukė ‘teisingo policijos elgesio viešumoje ’ reglamentą pagal kuri teisėtvarkos pareigūnas turi nusikaltėlio prieš tai paklausti ar ans gali kreiptis į ji Tamsta ir palaikyti už rankos !!.Po ilgu rūstavimu, visiems garsiai švilpiant ir plojant, vienbalsiai buvo priimta rezoliucija kreiptis į šventa dvasia su jos galiomis ..jog butu atleistos jaunos policininkės taip grubiai atėmusios iš mokytojos trispalvės vėliava ..o ja pačia patalpinus Lietuviškame ‘varanoke’ v .. Tai kas vėliau vyko policijos kom. nenusakoma žodžiais ..ponia Aušrinė stojo į nelygia kova dėl savo turto ir nukentėjo. Vat jei Lietuva nebūtu okupuota pagal J.Ramanausko išvadas tokiu policininkių mes tikrai neturėtume , nes pagal lygiu rinkimu teise visos bėdos jau senai butu įveiktos .

Tvankstas       2020-01-14 15:31

Kam Trispalvė, jei yra prekinis ženklas ‘nezabudkė’.
Neužmirštuolės ženklas yra užpatentuotas TS-KDP narės Monikos Navickienės kaip prekinis ženklas, o jį segintis yra savininkės vergas.

Radžvilas seniai ne lyderis, bet muilo gabalas...       2020-01-14 14:03

Šis anonimo komentaras(apačioje), po šiandienos balsavimo seime pirmojo etapo, teisingas…Manau, ne tik forumų ir dem..reformų gerbėjai svarsto -kokių bendrų interesų su ,,lovio’‘partijoms turi tariamo demokrato V. Radžvilo vedamas VF,kad savo tylėjimu pritaria aukštesnei kartelei?
KF yra už reformas ir ,savaime aišku, už 3 proc.  kartelę....(Reiškia VF reziduoja burokevičininkai,ant TSKP platformos? O KF ima viršų savarankiškumo šalininkai _ jei palyginsim su sąjūdžio laikų diskusija apie LKP savarankiškumą)..Radžvilo fanatai palaiko tradiciją- kuo aukštesnę kartelę...??
Demokrato ir sajūdininko kaukė dengia puikius tekstus kuriančio profesoriaus murziną veidą...Realybėje ,be kaukės, jis prieš ONS oponentų bendrą bloką, tylėjimu faktiškai pritaria anūkui ir liberastams kartelės klausimu…Šūkauja tekstuose apie NS kūrimą, bet po Lietuvą nelaksto su kompanjonais ,bent savaitgaliais…
Žodžiais palaiko trispalvę ir drąsią mokytoją, realybėje nei kalbos mitinge rėžia , nei atstovą siunčia….
Šaunuolis ,profesoriau,laikas parodyti tikrąjį veidą, kad demokratai ieškotų tikro lyderio, o ne uodegizmo ideologijos platintojo,,
LPS veteranas A. Karčiauskas


Pirmyn, demokratų šalininkai…,Reformų , tame tarpe 3 proc. kartelės reikia suvereno naudai ,reikia tautos išlikimui…ET pataria įvesti 3 procentus taipogi….Superkorupcinis nomenklatūrinis dabartinis režimas, ,sukurtas ,,tradicinių” ,t.y. ,,lovio’‘partijų - anūko, liberastų, raudonųjų -LSDP ir kitų, nori leisti joms toliau vogti mažiukams skirtus mandatus…Pirmyn, nežiūrint į tai , kad vagių partijų apduję šalininkai pasisako už vagių ir antidemokratų interesus….

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/seimas-zenge-pirma-zingsni-nausedos-veto-atmetimo-link-politine-valia-yra.d?id=83263759&com=1

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-01-14 0:13

Smagu klausytis, kai kalba patriotai. Tačiau viską išklausius supranti, kad tai SPEKTAKLIS ir štai kodėl. Nė vienas iš jų nekalba, nenori net priminti, kad Lietuvoje iš Lietuvos piliečių yra PILNAI atimta konstitucinė teisė rinkti savo valdžią, Seimą ir savivaldybių tarybas LYGIA ir TIESIOGINE rinkimų teise. O be šios teisės negalime turėti ir legitimios valdžios. Taip Lietuva yra OKUPUOTA. Tai nėra reikalo ir stebėtis, kad tyčiojamasi iš Trispalvės ir piliečių.
Problema tame, kad nei Seimo narys N.Puteikis, nei besiveržiantis į Seimą A.Juozaitis apie tai kaip kokie UŽKEIKTIEJI, kaip kokie HIBRIDINIAI STRIBAI, nenori apie kalbėti, girdėti. O tai ir ĮRODO, kad tai tik SPEKTAKLIS, o ne patriotai. Kitaip tariant patriotai - mulkintojai.

tiek>Prašalietis 2020-01-13 19:47       2020-01-13 23:14

tamsta čia ,kaip tau švelniau perdavus, - na ,gal esi vienas iš tų ,kurie pastoviai ,esant dabartinei Lietuvos būklei (kurios rezultate turim išvarytą milijoną darbingiausiųjų) pasisako už “situacios stabilumą”(kas išvertus reikštų - na ,antro milijono gal tiek ilgai laukt nebeteks…),galima ir kažkiek “paprogresint” netempiant gumos .Tik ką daryt su likusiais keliais milijonais,kuriems toks “stabilumas” tiesiai šviesiai reiškia tikrą pražūtį?

>Prašalietis       2020-01-13 22:51

Na ir idiotas…
Durnius, papraščiau šnekant.

Prašalietis       2020-01-13 19:47

Linksma žiūrėti prieš kiekvienus rinkimus “tautinių” pseudo patriotinių politinių marginalų daromus “patriotinius masinius” viešus patriukšmavimus su vieninteliu tikslu- atkreipti į savo personas nors kiek būsimų rinkėjų dėmesį. Progų patriukšmavimams patys ir susiorganizuoja. Niekur anksčiau nepasireiškusi, lietuvių kalbos mokytoja “patriotiškai” sugalvojo Vilniuje alėją perkrikštyti, kol kas dar ne visiško"Tautos didvyrio”, Škirpos vardu. Šia"iškilminga proga” mokytoja mojavo valstybine vėliava, nes alėjos perkrikštinimo darbus mokytoja darė “visų patriotiškai nusiteikusių tautiečių labui ir džiaugsmui”. Tiesa, visų Vilniečių paklausti ar jie tikrai nori “būsimo Tautos didvyrio” Škirpos vardo alėjos nei “patriotė” mokytoja, nei “patriotinius mitingus"organizuojantys “patriotiškai” nusiteikę, užsilikę dar nuo sąjūdžio laikų ir prie jų prisijungę jaunesni politiniai marginalai"neturi” nei laiko, nei galimybių. Politinių marginalų, avantiūristų, demagogų “tautiniai, patriotiniai, revoliuciniai”šūkiai būna įvairūs, bet visuomet”šventi”. Ne išimtis ir paskutinio sambrūzdžio šūkis, “skirtas apginti nuskriaustą patriotinę mokytoją”,“didvyrio” Škirpos alėjos pavadinimą ir visus kitus buvusius ir būsimus"gerus dalykus”. Šūkis buvo pasirinktas “tautiškai ir patriotiškai iškalbingas”-„Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“. Šie viešai rėkaujantys visokio plauko pseudo politiniai, pseudo religiniai “tautiniai patriotai” negali įsivaizduoti, kad teisiniai pažeidimai tiek žmonių, tiek pareigūnų turi būti nustatinėjami ir galimos sankcijos vykdomos pagal įstatymus ir įstatymuose numatyta tvarka. Gaila, kad Lietuva ir po 30 metų netampa tikrai teisine valstybe, kurioje, neva gelbėjantys valstybę, marginalai tik dėl savo asmeninio pasipiarinimo gali viešai trioksti apie"istorinę tiesą bei teisingumą ir visuomenės santarvę bei ramybę”. Be jokių konkrečių faktų pateikimo sapalioti apie jų liguistose ir nuo pseudo patriotizmo nukvakusiose galvose sumąstytą valdžios vykdomą“Kremliui ir kitiems Lietuvos priešams naudingą valstybinę istorijos politiką”,Vilniaus valdžią kaltinti “propagandiniu hibridiniu karu prieš Lietuvos valstybę“ir už tai nesulaukti jokių viešų vertinimų ir jokių pasekmių sau. Kas yra Kremlius žino visi, kas yra “kiti Lietuvos priešai” įvardinti sambrūzdyje, skirtame neva tai apginti “neteisingai sulaikytą, nuskriaustą labai patriotiškai nusiteikusią” mokytoją, nesugebėjo net ir “patriotiškiausias Dvasios tėvas"vyskupas Jonas Kauneckas.

nusivyle       2020-01-13 16:20

Nebetikiu.

To nusivyle 13:03       2020-01-12 14:45

Kai tik reikės, Dievas sukvies tikrai daugiau, nei buvo prie parlamento sausio 13. Patikėk tai, kas vyko čia, buvo tik repeticija, kur būti fiziškai visai Lietuvai nebuvo būtina.  Patikėkite, visa Llietuva su jais buvome dvasiškai ir laukėme, labai laukėme žinìų. Ačiū visiems dalyviams, o ypač vyskupui Jonui Kauneckui. Jei ganytojas buvo ten, tai buvo visa Katalikų Bažnyčia. Ačiū visiems dalyviams.

Nusivyle       2020-01-12 13:03

saujele cia ..ir niekas nesikeis,nebetikiu…kur mase zmoniu? jos NERA! taigi,pezalai ir tik tiek..

Visada       2020-01-12 11:35

Lietuva turejo Patriotu . Kuriu deka , ir Pasaulio deka buvo islaikyta Lietuvybe. Jus ne vieni!


Rekomenduojame

Mes nugalėjom. Prieš 30 metų Gorbačiovas vizito metu Lietuvoje išgirdo tai, ko nesitikėjo: lietuviai liepė atvežti nepriklausomybę – LRT

Kaip vysk. Pranciškus Ramanauskas Alfonsą Svarinską slapta lageryje įšventino į kunigus

Algimantas Rusteika. Kokie jie būtų dabar?

Laisvės premijos laureato Albino Kentros kalba iškilmingame Laisvės gynėjų dienos minėjime

Mitingo „Už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę“ vaizdo įrašas

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena. Renginių programa

Rasa Čepaitienė. Signalinės sistemos I. Pidžinas

LRT: pirmieji kandidatų į Vilniaus universiteto rektoriaus postą debatai

Ramūnas Karbauskis. Kleptokratija ir jos didvyriai

Vygantas Malinauskas. Mano trigrašis į diskusiją apie simbolius

Prokurorų žinia: Neringa Venckienė iš įtariamosios tapo kaltinamąja

Šiandien, šeštadienį, 14 val. kviečiame į pilietinį mitingą – už istorinę atmintį, didvyrių garbę, Trispalvę ir Valstybę

Italų kalbininko prof. dr. Guido Michelinio paskaita apie lietuvių kalbą ir jos pranašumus

Vilniaus Sąjūdis: nedelsiant grąžinkite A. Kentrai Miško brolių muziejaus patalpas ir, atlyginę patirtą žalą, paremkite jo veiklą

Prokuratūra skundžia sprendimą Generolo Vėtros lentelės sudaužymo byloje

Raimondas Navickas. Pasiūlymas klaipėdiečiams

Tautos forumo reikalavimas dėl patyčių iš valstybinės vėliavos, laisvės kovotojų ir genocido aukų atminimo

Robertas Čerškus. Apie neužmirštuolės žiedelius

Vidmantas Valiušaitis. 1944 m. sausio 9 d. tragiškai žuvo gaisre prezidentas Antanas Smetona

Liudvikas Jakimavičius. Įdomus faktas

Robertas Grigas. Jei iš LRT diktorių atsirastų...

Grėsmės lygių nebeliko. Įsigaliojo naujas Vaiko situacijos vertinimo tvarkos aprašas

Tomas Baranauskas. Atmintinos dienos ir Kazys Škirpa

Vincentas Vobolevičius. ES direktyvos: kas jos ir ką jos gali?

Vidas Rachlevičius. Mes vėl pralaimim neiššovę...

Advokatas Remigijus Merkevičius neįžvelgia jokio moters nusikaltimo: jos sulaikymui pagrindo nebuvo

Liudvikas Jakimavičius. Atsako belaukiant: jis bus žiaurus ir visiškai kitoks nei prognozuojama

„Meilės krantų“ autorius Gitenis Umbrasas: Jausmas, lyg kas ranką pjautų

Nuo bačkos. LRT: mums dera nulenkti galvas prieš tas jaunas policijos pareigūnes, operatyviai radusias argumentų, kodėl gi reikia sulaikyti asmenį

Algimantas Rusteika. Trys išvados

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.