Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Minneapolis: po „taikių“ protestų

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 12 d. 9:30

21     

    

Minneapolis: po „taikių“ protestų

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Joris       2020-10-22 13:38

Gerai, kad buvo apdraustas transportas bei kitas materialus turtas.

Paulius       2020-06-13 13:51

man tai keistai skamba svarstymai, kad policininkas galėjo „pasielgti rasistiškai“ ar „tyčia suklysti“. Kiekvienas USA policininkas nešiojasi pritvirtintą videokamerą, įrašinėjančią video ir audiosignalus, fiksuojančius jo veiksmus, būtent tokiems atvejams tirti Tvirtinimas kad jis „tyčia suklydo“ praktiškai prilygsta tvirtinimui kad jis yra savižudis.. Beje, tie įrašai dar nepaviešinti, kadangi vyksta tyrimas. kaip jau minėjau, panašu, liberalleftistų skleidžiamos melagystės ir insinuacijos, kaip kokia pandemija, yra paveikusioss visus, tame tarpe ir tuos, kurie manosi „suprantą viską teisingai“

DDD       2020-06-13 10:10

Dėl nuostolių draudimo. Kai draudimo kompanijos padengs nuostolius nuniokoto turto savininkams, jos tylės ar pateiks ieškinius “protestuotojų” vadams/finansuotojams bei merams, sąmoningai prisidėjusiems prie turto niokojimo?

šlovė juodašiknėms beždžonėms       2020-06-13 2:05

Jau kelintą dieną didžiausia planetos galia atsisveikina su vienu iškiliausių savo sūnų. Taigi, net prezidentai nėra taip laidojami. Auksinis karstas, šimtai tūkstančių gedinčių ir verkiančių, tūkstančiai besiklaupiančių idiotų prašo atleidimo pas kai kurių valstijų juodaodžius gyventojus. Mineapolio meras, įsikibęs rankomis į karstą (kad nenukristų iš sielvarto) su iškiliausio Amerikos piliečio kūnu, lieja krokodilo ašaras ir snarglius. Jo raudos pertraukiamos riksmais „Atleiiiisk“, aaaa ……. ir vėl tęsiasi garsėjančia nata. Springdama seilėmis, buvusi nužudytojo žmona rauda, nors paskutinį kartą jį matė prieš 6 metus, kai jis paliko ją su savo trijų mėnesių dukrele. Pinigų savo dukteriai per šiuos metus jis neišsiuntė nė karto, tačiau nelaiminga našlė jau savaitę rauda, kad liko be maitintojo, todėl užuojautos kupini amerikiečiai jai jau surinko 20 000 000 dolerių iš viso pasaulio, ir pinigai toliau plaukia. Masačusetso universitetas įsteigė George’o Floydo stipendiją. Ar šis mokytas vyras mokėjo bent skaityti, mes nežinome, greičiausiai – ne. Kalėjimuose to nemoko. Jei įvykiai vyks panašia linkme, neužilgo Nobelio premija bus pervadinta Floydo vardu. Didysis Floydas sėdėjo už plėšimus, už narkotikų gabenimą, už ginkluotus apiplėšimus (paskutinį kartą, laikydamas nėščią moterį ranka už gerklės ir įrėmęs pistoleto vamzdį jai prie pilvo reikalavo pinigų) ………. vėliau sudarė sandėrį su tardytojais, pridavė visus savo bendrininkus, dėl ko jam keletu metų buvo sumažinta laisvės atėmimo bausmė. Kai buvo daromas jo kūno skrodimas, kraujyje buvo aptikta narkotikų. Štai toks yra XXI amžiaus Amerikos nacionalinis herojus. Mes neišgelbėjome savo šviesos spindulio. Tačiau sekėjų liko daug. Floydo reikalas gyvas ir auga. Masiniai apiplėšimai ir smurtas, kaip sielvarto ir pagarbos ženklas George Floydui, apėmė JAV demokratines valstijas. Gražiausios įvairių miestų teritorijos, įskaitant Niujorką ir Los Andželą, yra ištaškytos kaip sąvartynai.. Žuvo 89 policininkai. Buvo siaubingai išprievartauta 17-metė mergaitė , sudeginta šimtai policijos, ir ne tik, automobilių, buvo apdergtos ir apvemtos gatvės, aikštės, parko alėjos, nusuktos galvos gulbėms, gyvenusioms laisvai ir laimingai kiekviename miestų tvenkinyje…(iki susitikimo su Floydo pasekėjais)… JAV kandidatas į prezidentus Joe Bidenas, turintis sunkią senatvinės demencijos formą (jam 78-eri), šiandien taip pat suklupo ant kelių, tačiau atsistoti pats jau nepajėgė, jam prireikė pagalbos, tačiau šimtai tūkstančių „šv Floydo“ gerbėjų dėl to nesuglumo. Jie balsuos rinkimuose už šią iškaseną, ko iš tikrųjų ir siekia demokratai nesibodėdami niekuo. Ant kelių ?! Jokių problemų – ant kelių !!!! Veidu į mėšlą?! …… Su dideliu malonumu !!!!! Viskas, ką įsakysite, „Floydai“ !!! Ir kas yra šlykštu, kad tokia yra beveik visa demokratinė šalies partija.

pritariu stasiui       2020-06-12 23:22

O taip Amerikoje visi pastatai iš popieriaus ir celofano, ir kai koks taikus demonstrantas netyčia numetė cigaretę tai ir supleškėjo visa gatvė. O tie šunsnukiai parduotuvių savininkai pamate ateinant TAIKIĄ demonstracija ,puolė padeginėti savo parduotuves ,prieš tai žinoma apdraude visais imanomais draudimais. Žinoma kad reikia drausti nes juk kartais ivyksta TAIKIOS demonstracijos.

paskutinis žodis staskos :))))       2020-06-12 23:12

  na taip ,mielas stasy, vnž. užsidegė “savaime” , nes plastikas…Ir sudegė kibenimat ,- bet viskas apdrausta ,todėl…ir t.t. ir t.t…

stasys        2020-06-12 21:13

pigi statyba su dideliu kiekiu panaudotu degiu plastiku ..todėl nieko nuostabaus kad pasekmės tokios žiaurios ir masiškos .Prie tokio pastatu išdėstymo užteko padegti viena parduotume tam kad sudegtu visa ju gatvė . Nė neabejoju didesnė pusė jų yra gerai draustos ..todėl kas ten žino kokios tikros gaisro priežastys .. Mielieji Amerika ne išpampusi Europa , joje pinigai verslui nedalinami tik pirštu pamojus .

Prašalaitis       2020-06-12 19:23

Vieno skrodimo išvada teigė, kad Floido mirties priežastimi galėjo būti uždusimas arba pasmaugimas, o kitas tyrimas abi minėtas priežastis paneigė, tačiau abu tyrimai patvirtino, kad tai buvo žmogžudystė.
Leftardinė žiniasklaida parodė iškarpytą filmą kuriame nematyti kaip Floidas priešinosi policijai, o taip pat nematyti kodėl po įsodinimo sulaikytąsis vėl buvo išvilktas iš automobilio.
Reikia turėti omenyje, kad sulaikymo metu Floidas vos laikėsi ant kojų, kas leidžia spėti buvus nemenką užvartotų narkotikų dozę. Velionio kraujyje buvo rasta metamfetamino ir fentanilio kuris yra labai stiprus opiatas. Dar nužudytas nusikaltėlis turėjo kažkokių bėdų su širdimi. Sudėjus visas aplinkybes jis laisvai galėjo numirti ir be policijos “pagalbos”, tačiau tos nepilnos devynios minutės neabejotinai turėjo neigiamos įtakos.
Neabejotina ir tai, kad riaušininkams yra nusispjauti į to nusikaltėlio mirtį. Jo mirtis tebuvo pretekstu pradėti riaušes kurioms buvo ruoštąsi iš anskto. Beje, kalbant apie mirtis, Amerikoje policija baltaodžius žudo dažniau, tačiau dėl to niekama neskauda galvos, kaip jos neskauda ir dėl didvyrio juodaodžio Deivido Dorno kuris žuvo gindamas nuo riaušininkų vandalų kažkieno nuosavybę.
O šiaip, moraliniai debilai demokratai griebsis bet kokio pasitaikiusio šiaudo, kad tik sutrukdytų Trampo perrinkimą.

"juodas pūkuotukas"       2020-06-12 18:33

teko skaityti, kad to švelnaus juodžio , neįstengė sutvarkyti net 4 policininkai. tokią jėgą , anot tų policininkų, gali parodyti tik narkotikų kokteilio persiryjęs . Tas policininkas laikė jį prispaudęs ir tuo metu vyko pokalbis tarp to “švelnaus milžino” irprispaudusio jį prie žemės policijos pareigūno. Ištisas 8 minutes jiedu kalbėjosi. Tai galima suprasti, kad juodis numirė ne uždusintas policininko , o jo mirtis galėjo būti kitų pasekmių išdava. Prismaugtas žmogus , smaugiamas žmogus kalbėti ir diskutuoti su policininku nelabai galėtų. tai bnūtų ne rišli kalba , o daugiau gargaliavimas . Tačiau tiems . kurie sugalvojo šią “akciją’ buvo reikalingas ir naudingas mitręs negras. Gyvas jis nebūtų atnešęs provokacinės naudos. tad ir buvo apsirūpinta. Gal “draugai” pavaišino jį kokteilių mišiniu, dar ir įkalbėjo nusipirkti už dovanotus padirbtus dolerius, kad provokacija vyktų iki galo. Kol kas jis yra “didvyris ” , jis reikalingas kaip auka , kaip juodaodžių auka , tokį jį ir vaizduos demokratams palanki medija.
Stalinui gyvi didvyriai nebuvo reikalingi, didesnę naudą jam atnešdavo , kai jie budavo nuteisiami, sodinami į kalėjimus, kankinami- tada juos buvo galima naudoti kaip įrodymus , kokie negeri yra Stalino priešai , Stalino valdomos valstybės kaimynės.  neikas nepasikeitė chaoso, suiručių darymo specifikoje. Tikslas pateisina priemones.

> ah1       2020-06-12 18:33

Neatmestinas atvejis, kad policininkas galėjo ir netyčia suklysti, pasirinkdamas spaudimo jėgą. Juodaodis nustojo prašyti, kad nespaustų, o dėl ko nustojo, niekas negalėjo tiksliai pasakyti (kas galėjo būti tikras, kad jo pasakymas, jog dūsta, nebuvo apsimestinis? Tačiau apmaudu, kad vis tik buvo tiesa). Kita vertus, argi policininkas galėjo turėti tikslą nužudyti juodaodį ir dėl to sėsti į kalėjimą?! Juk tokio nusikaltimo liudininkė, pardavėja iškvietusi policiją, buvo čia pat ir nusikaltimo nuslėpti tikrai nebūtų buvę įmanoma.

Paulius       2020-06-12 17:13

tai gal tai ir turi paaiškėti per tyrimą, o ne per vadinamųjų demokratų  suorganizuoto zombizuoto leftistinio mėšlo spiegimą. Beje, normaliomis sąlygomis visa tai vadintųsi bandymais įtakoti teismą. išties kodėl ištisas 8 min laikė prispaudęs už save dvigubai didesnį nepaklūstantį, kaip sakoma „teisėtiems pareigūnų reikalavimams“ neadekvatų užsinarkotinusį recidyvistą? manau klausimas retorinis. Beje ar teigiate kad lygiai tokio pačio baltojo nelaikytų? gal žinote kiek USA žūsta policininkų per siautėjančius neadekvatus?

ah1 >Pauliui       2020-06-12 16:45

todėl kad laikė 8 min 46 s kol numirė

Tvankstas       2020-06-12 16:01

Pauliui - kodėl vadinate ...marxistais, juk teisingai būtų mordechajistai, pilnai - trockliberalmordechajistai.

Paulius -->ah1       2020-06-12 13:27

o iš kur žinai, dorėlis tas policininkas ar nedorėlis. ar jau kaip leftliberastė armonaitė su leftistine gauja nusprendei, kad gali atlikti teismo funkcijas? tiesiog stebėtinai supanašėjote su trockliberalmarxistais

tiek       2020-06-12 13:05

labai,tiesiog išimtinai kvailas policininko poelgis . Lietuvoj gi tiesiog neiprasta,kad valdžios atstovams iškrėtus eilinę didžiulius nuostolius šaliai padariusią šunybę/kvailystę tektų kažkaip tai atsakyt. Nors pagrįsdami kvailus savo uždarbius jie visuomet akcentuoja savo darbo reikšmę/ atsakomingumą. O USA už darbo broką “palauk” pasirodo nebūna .Pilnai gali ir taip atsitikt ,todėl jų valdžia priimdama svarbesnius sprendimus nuolat palaiko ryšį, tariasi su visuomene.  O štai Nacionalinį stadioną Vilniuje galima nebaudžiamai “statyti” 30 metų .Ir joks už tai atsakingas klerkas net nepagalvos ,kad gatvėj gali gaut į  kailį nuo nepatenkintų bendrapiliečių.

Sena gyvenimo tiesa:       2020-06-12 12:42

demokratija be dorovinės dedamosios – kelias į visuomenės kultūrinę degradaciją ir nužmogėjimą.

ah1       2020-06-12 12:28

na ką turi bendro nuniokoti parduotuvių pastatai su tuo nedorėliu policininku?

et altera pars       2020-06-12 11:30
Arvydas       2020-06-12 10:26

Sprendžiant iš užrašų, protestuotojai ne tik taikūs. Jie galvoja tik apie meilę. Na, dar truputį apie seksą.

Kis       2020-06-12 9:53

pirmas kartas,kai nepatiko mano mintis<trinti juk nera reikalo.tai as sitaip mastau?

Kis       2020-06-12 9:51

man tokiu,bet kokiu pabegeliu nereikia.Tegu daro pas save ir sau.O kas liecia vaizdu,kaltinu tik (atsiprasau)susikta dermokratija,baisiai mes uzsizaideme,kai narkoma,vagi ,banditeli isukstiname iki tokiu aukstumu,stai jums atsakymas kas lieka doram,paklusniam zmogui.Reikejo,kaip mes megstame sakyti.politines valios,o dar aiskiau bananu ir asarojanciu duju ir taip atbananibti,kad nebutu noro kita nakti iseiti banditauti.KIEKVIENAM VEIKSMUI,TURI BUTI ATITINKAMAS IR ATOVEIKSMIS!


Rekomenduojame

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje ir kodėl dėl šio projekto verda aistros, o mūsų LRT tyli?

Tomas Baranauskas apie „imuniteto pasą“: tai „šiurkštus Konstitucijos pažeidimas“

Kastytis Braziulis. Į kokius „Vakarus“ plaukia mūsų laivas ir dėl ko dabar laužo galvas jo „vairininkai“? arba Kiek dar mus valdys 2K

Dominykas Vanhara. Pandemijos valdymas?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Vaidas Augūnas. Šimašiaus prioritetai

Vytautas Radžvilas. LGGRTC atsidūrė buvusių SSRS kolaborantų ir represinių struktūrų atstovų atžalų rankose

Dovilo Petkaus pokalbis su kun. Ričardu Doveika: „Krikščionybė yra tuščio kapo religija“

„Vargdieniai? O gal niekšai?!“ – Viktoras Gerulaitis apie dabartį: „Šis laikas – blogiausias“

Zigmas Tamakauskas. In memoriam: Adolfas Gurskis

Dainius Rudzevičius. Apie konservatorių „ėjimą į Vakarus“. Atsakymas Andriui Kubiliui

Nida Vasiliauskaitė. Apie prietaringuosius ir madinguosius

Dievo Gailestingumo savaitė balandžio 4–11 dienomis

Tomas Baranauskas apie tikėjimą mokslu: Jūs išsilavinęs ar atsisakote skiepo?

Vytautas Budnikas. Ar mūsų Konstitucija yra neutrali idiotiškoms permainoms?

Ramūnas Aušrotas. Konstitucinės tėvų teisės interpretuojamos kuo siauriau, valstybės – kuo plačiau

Jurgos Lago ir Vido Rachlevičiaus pokalbis: Lietuva yra pasmerkta, nes valdžia nežino, kur veda, o mes nežinome, kur einame

Alvydas Jokubaitis: „Liberali demokratinė visuomenė trumpam pasitraukė į šalį“

Vytautas Sinica. Ar Genocido centro direktorių vertę politikai gali įsipareigoti, kad 1941 m. rezistencijos istorija nebus perrašoma? jos bus mokoma?

Valdo Vasiliausko replika. Šventos ateistinės Velykos?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: bijau, kad Bažnyčia liks vienintele institucija, kuri gins demokratiją

Geroji Naujiena: Kristus tikrai prisikėlė! Sveikiname sulaukus Šventų Velykų

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.