Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Laikas atšildyti užšalusias širdis

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 24 d. 1:02

7     

    

Algimantas Rusteika. Laikas atšildyti užšalusias širdis

Na, ką, šiandien ir vėl galėsime nupirkti gėdos makaronų pakelį ir įmesti į gėdos dėžę prekybcentriuose. O valdiški ekonomistai galės toliau delfiuose loti, kad skurdo nėra ir jo rodikliai nieko neatspindi – niekada taip gerai Lietuva negyveno! Nes BVP tai auga ir auga!

Per 2019 metus Maisto bankas išdalino vargstantiems beveik 8 milijonus kilogramų maisto. Šiemet išdalins daugiau, nes BVP dar paaugo! Gerovės valstybėje viskas tai žmogaus gerovei, susimesim dar, jei gerovės valdžia nesugeba užtikrinti valgytojams galimybės pakankamai pavalgyti.

Tuo labiau, kad rinkimai ant nosies, o nuo penktadienio nakties draudžiama politinė reklama. Tai ponai kandidatai į valgytojų balsus šiandien kaip pasiutę fotografuosis, mesdami į gėdos dėžes gėdos konservus ar gėdos makaronus. O rytoj pilnas feisbukas bus jų nuotraukų – juk tai ne politinė reklama, o tik žmonės padarė gerą darbą ir kitus agituoja prisidėti! Pasigėrėkit, kokie mes dori ir gražūs!

Galiu paagituoti, kol dar galima – NEBALSUOKIT už tuos, kurių išsišiepusias nuo savo gerumo fizionomijas pamatysit feisbuke prie Maisto banko dėžių. Tikrai geri darbai daromi tyliai, nepasirodant ir nesididžiuojant. Nėra nieko šlykštesnio už fariziejų norą pasidemonstruoti dėl savo naudos.

O Prezidentui irgi egzaminas – kaip nenusiristi į pigų, grybauskaitišką pasipiarinimą ekranuose perkant gėdos makaronus bėdžiams, už kurių skurdą esi atsakingas? Ar nereklamuoti gerumo akcijos žmonėms, nors ji tikrai gera? Kaip valstybės galva pasirodys savo žmonėms, kaip jam protingos galvos patars? Žinau, ką parašau, paskaito vienas jo patarėjas – gal ir dabar perskaitys.

Nesifilmuočiau jokiuose prekybcentriuose su jokiais makaronais. Tiesiog šeimos aplinkoje su pirmąja ponia geriausiu TV laiku kreipčiausi į žmones. Ne iš lapelio ar suflerio ekrano –  jei kalba būtų nesklandi ir nesulaižyta, ji būtų tikra. Ir pasakyčiau jausmingus žodžius kviesdamas visus kartu prisidėti prie gerumo akcijos.

Žemai nulenkčiau galvą ir atsiprašyčiau valstybės vardu tų, kuriems to gerumo reikia. Žmonės tikrai suprastų. Nes laikas atšildyti užšalusias širdis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-10-24 13:22

pradedu abejuoti,kad “Stasys”-dedule?Negi sis skelotanagis turi tiek energijos,negi tai surum-burum nuopelnai.
  Naujiena vakar pamaciau netyciom per seimo kanala.Steponavicius susirinkes chebra ruosiasi auginti kaip supratau hunveibinus del Cmilytes ir Armonaites bachuriuku-steigs privacias mokyklas.Rasiau,kad sis Stiopa-nusikaltelis,jau senokai teige turintis ideju,ruosesi jas vykdyti.Jis net zino ,kad ji9 niekas nenubaus,nes bratva grizta i valdzia.Apie kokia cia nach siluma kalbame,ruoskites ir turekite dar mazuma kantrybes,nes po keliu metu jos nebeliks.

ah1       2020-10-24 11:36

skurdo rodiklis emigracija

tiek       2020-10-24 10:04

esi prašalietis ,todėl nenuostabu,kad nieko nenutuoki apie Lietuvą , apie Lietuvos geopolitiką ,aplamai apie jos vietą tarp Rytų ir Vakarų. Trumpai : juk ir arkliui aišku,kad “sėdėti ant dviejų taburečių” - slidus ir pavojingas reikalas ,taip pat ir valstybės politikoj. Tuo pačiu primenu,kad tų prašalinių patarimų Lietuva turi be proto daug .Tiesiog per daug.

stasys       2020-10-24 9:37

Kas už tai jog Prašalietį čia įdarbintume socialiniais pagrindais tuo kuris čia visus užeinančius patikrina pagal jo pačio sudarytą trūkumų sąrašą ? . pav. tvarkingai nukirptos panagės, išplautos galvos ūkiniu muilu, pantalonai kvepia sovietiniais milteliais .Žmogaus pragyvenimuose juk yra maža dalis Tiesos ? Lietuviai kai nori buna labai apsileidę,.. na kur tu matęs jog taip mindomas būtų karvašudis ? Balai nematė dar kojos būtų bąsos o čia su batais

Prašalietis       2020-10-24 9:19

Belieka pratęsti Rusteikos pastebėjimą dėl “atėjusio laiko atšildyti širdis” ir “palinkėti tuo neapsiriboti”, nes jau seniai yra atėjęs laikas, nuleidus žilas ir plikas galvas, “atšildyti ne tik širdis, bet ir išsikrapštyti pseudonepriklausomybių ir pseudolaisvių nuvargintų ir apskretintų kojų pirštų nekirptas panages, išsiplauti dar tarybinių laikų skalbiamu muilu galvą taip, kad gorbačiovinių laikų KGB-sąjūdinės ir “tautiniškai” komunistinės utėlės negraužtų jau 30 metų graužiamų galvų, pasikeisti užsilikusius dar tarybinių laikų ar iš vakarų šalių atvežtus labdarinius 30 metų niekaip nepakeičiamus eurokolūkinius priskretusius trusikus ir t.t. Bet deja Lietuva ne Šveicarija, o ir laikas minėtiems “atšildymams ir pasikeitimams” baigėsi kai ištraukę kojas iš rytinės karvės šūdo su džiaugsmu visi buvome “tautinių vadų” įtaisyti į vakarietiškos karvės šūdą, vadinamą NATO ir eurosojūzu… Naujasis šeimininkas be sentimetų ir nepalyginamo kietumo su buvusiais rusiškais. Tą akivaizdžiai demonstruoja jau 30 metų gavę “valstybę nepriklausomai pavairuoti” tautinių įgulų nariai ir šių įgulų įvairių rangų vadų “patriotės” kalbos ir “karingi” veiksmai….

stasys       2020-10-24 8:42

.. kur tas Algimanras dingo ,kuris čia niekus seniau ‘supildavo’ ? Va tai buvo laikai geri ir neskaitęs str. gali rašyti kritikos pilna komentara ir bus į temą.O dabar imk kad ‘gudras’ ir prisikabink prie kokio žodžio ar minties .

Algimantui       2020-10-24 8:30

bravo…

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.