Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

‎Mindaugas Šerna‎. Vieningi tėvai – už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 2 d. 11:36

8     

    

‎Mindaugas Šerna‎. Vieningi tėvai – už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!

#Palinkėjimas

Pastarieji įvykiai Lietuvoje atnešė ne tik žalos, bet ir naudingų dalykų – dalį Lietuvos prikėlė iš  m i e g o. Tokia jau tiesa – dažniausiai bundame per kančią. Kai kurie mūsų kilo į kovą, vieni Seime, kiti mitinguose, treti – kad ir facebook`e – tai irgi svarbi kova, nes visada pradžioje būna žodis.

2019-ieji ant nosies. Vyrai, nuraminkit savo moteris ir vaikus – jūs atsakingi už šeimos saugumą. Jūs esat mūrai! Moterys, žinokit, kad viskas bus gerai, nusiraminkit. Ne viskas, kas internete, – tiesa, net jei labai įtikinamai atrodo.

Paskatinkit vyrus nebūti bailiais, ieškoti būdų, ką galima padaryti, eiti į kovą. Kova – nebūtinai vėzdai ir kuokos. Mąstyti irgi svarbu. Atjunkit televizorius ir kitus melo ir kvailinimo šaltinius. Pailsėkit. Skirkit laiko šeimai, apmąstymams, kas jums yra šeima, vaikai. Tegu šie įvykiai įkvepia kilti į naują kokybę kaip tėvams. Pasitempkime. Keiskime įpročius.

Visi turime, kur augti. Aukime.

Daugelis mūsų čia – bendraminčiai, nes aiškiai pajutome, kad pasikėsinta į pačią svarbiausią mūsų Tautos vietą – šeimą. Susitelkėme, bet to negana. Jei neapginsim šeimų, Lietuva pražuvusi. Pražuvę ir mes.

Tad ateinančiais metais linkiu būti ne tik bendraminčiais, bet tapti ir b e n d r a ž y g i a i s.

Siūlau rasti būdą, kaip prisidėti prie bendros kovos. Dabar itin svarbu tyrinėti įstatymus – tai pasitarnaus jums, kaip imunitetas. Galite patyrinėti įvairias vaikų globa užsiimančias „įmones“, kalbėti skaičiais, faktais. Rinktis duomenis. Viešinti, kalbėti apie tai. Užsiimkit individualiais tyrimais. Imkit kokį vieną objektą ir narstykit. Reikia atskleisti globėjų verslą – taigi, visa tai vyksta būtent dėl to, kad jie sumanė vaikus padaryti prekėmis ir iš to užsidirbti. Ir tai nėra kalba apie pavienius globėjus.

Lengviau tikrai nebus, todėl turime ruoštis. Atsisakyt baimių ir iliuzijų, kad J I E stipresni už mus. Toli gražu.

Taip pat labai svarbu išlikti ramiems ir netapti tokiems, kaip jie. Neatsakyti tuo pačiu, nepasiduoti provokacijoms. Nepamirškim svarbiausio, ir didžiausias dėmesys turi būti čia, – tai įstatymas, kuris kelia pavojų visoms Lietuvos šeimoms. Jis privalo būti pakeistas.

Vienybė težydi, broliai ir sesės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-01-3 12:24

Sovietmečiu Gruzijoj žmonės, jei tik galėdavo, pirkdavo ne iš valstybės, o iš privatininkų, nors ir nelegalių. Mes panašioj padėty - deja, turim kuo mažiau kliautis valdžia. Nes ji nebe mūsų.

ah1       2019-01-2 22:04

stipri seima bus kai tėtis gaus tokią algą iš kurios galės išlaikyti būstą ir šeimą, o mama pilnavertiškai rūpintis namais ir šeima

...       2019-01-2 21:10

Dar seimas nesusitvarke su BARNEVERNETO projektu,o baskiene jau gieda,kad pavasarineje sesijoje griebsis musu isrinktieji STAMBULO KONVENSIJOS.O kaip tauta,ar leis isgimdyti ta projekta????

Teisingas       2019-01-2 15:53

Puikus svarbiausiai pamokantis straipsnis, svarbiausiai yra tas, kad TIESA nebijo, kaip ir šviesa, o tamsa bijo šviesos, tai esminis faktorius.

Žinokite,       2019-01-2 15:12

kad policijos iškvietimas, bet kokiu atveju, yra pretekstas atimti vaikus. Tad mieli kaimynai, pirmiausia pabandykite padėti pasikviesti vaikus pabūti pas save, kol susitvarkys kiles barnis ar dar koks nesusipratimas. Nes policija veiks ne šeimos vaikų labui. Jų užduotis ATIMTI vaikus. Būkite kaimyniški, nes, gal ir jums, prireiks geros kaiminystės.

Ačiū Mindaugai.       2019-01-2 14:59

Pradžiai, gal tik tiek tereikia, būti budriems ir jaustis ne vieni. Tikrai taip, Lietuvos stiprybė yra ŠEIMA. Šeima, tai ne vienas, o du, trys ir daugiau, o kur daugiau nei vienas, ten yra ir Dievas. Taip pat būti solidariems su kitomis šeimomis, kaimynais. Vienykimės tuo, kad nebesame abejingi kitiems. Pamenu, kad toks jausmas buvo prasidėjus sąjūdžiui.

grumstas: pavadinčiau       2019-01-2 14:16

Straipsnis - Planas šiems metams kiekvienam ,kaip turime elgtis ir nepasiduoti melui , tiesai pasaldintai su melu, taip pat pažinkime tuos , kurie meldėsi raudonajai žvaigždei, persivertimo metu kabinosi trispalvę , dabar apsigobia vaivorykšte . Labai daug netikrų pranašų , todėl dėkingi būsime tiems , kurie atpažins juos iš buvusių darbų, vaisių ir parodys juos neabejingiems savo tautos likimui gentainiams. Ir žadinkime abejinguosius, nes ju , deja, labai daug aplinkui…

Puikus       2019-01-2 12:09

zodziai ir muntys.Tikrai verta isgirsti autoriu.


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.