Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

‎Mindaugas Šerna‎. Vieningi tėvai – už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 2 d. 11:36

8     

    

‎Mindaugas Šerna‎. Vieningi tėvai – už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!

#Palinkėjimas

Pastarieji įvykiai Lietuvoje atnešė ne tik žalos, bet ir naudingų dalykų – dalį Lietuvos prikėlė iš  m i e g o. Tokia jau tiesa – dažniausiai bundame per kančią. Kai kurie mūsų kilo į kovą, vieni Seime, kiti mitinguose, treti – kad ir facebook`e – tai irgi svarbi kova, nes visada pradžioje būna žodis.

2019-ieji ant nosies. Vyrai, nuraminkit savo moteris ir vaikus – jūs atsakingi už šeimos saugumą. Jūs esat mūrai! Moterys, žinokit, kad viskas bus gerai, nusiraminkit. Ne viskas, kas internete, – tiesa, net jei labai įtikinamai atrodo.

Paskatinkit vyrus nebūti bailiais, ieškoti būdų, ką galima padaryti, eiti į kovą. Kova – nebūtinai vėzdai ir kuokos. Mąstyti irgi svarbu. Atjunkit televizorius ir kitus melo ir kvailinimo šaltinius. Pailsėkit. Skirkit laiko šeimai, apmąstymams, kas jums yra šeima, vaikai. Tegu šie įvykiai įkvepia kilti į naują kokybę kaip tėvams. Pasitempkime. Keiskime įpročius.

Visi turime, kur augti. Aukime.

Daugelis mūsų čia – bendraminčiai, nes aiškiai pajutome, kad pasikėsinta į pačią svarbiausią mūsų Tautos vietą – šeimą. Susitelkėme, bet to negana. Jei neapginsim šeimų, Lietuva pražuvusi. Pražuvę ir mes.

Tad ateinančiais metais linkiu būti ne tik bendraminčiais, bet tapti ir b e n d r a ž y g i a i s.

Siūlau rasti būdą, kaip prisidėti prie bendros kovos. Dabar itin svarbu tyrinėti įstatymus – tai pasitarnaus jums, kaip imunitetas. Galite patyrinėti įvairias vaikų globa užsiimančias „įmones“, kalbėti skaičiais, faktais. Rinktis duomenis. Viešinti, kalbėti apie tai. Užsiimkit individualiais tyrimais. Imkit kokį vieną objektą ir narstykit. Reikia atskleisti globėjų verslą – taigi, visa tai vyksta būtent dėl to, kad jie sumanė vaikus padaryti prekėmis ir iš to užsidirbti. Ir tai nėra kalba apie pavienius globėjus.

Lengviau tikrai nebus, todėl turime ruoštis. Atsisakyt baimių ir iliuzijų, kad J I E stipresni už mus. Toli gražu.

Taip pat labai svarbu išlikti ramiems ir netapti tokiems, kaip jie. Neatsakyti tuo pačiu, nepasiduoti provokacijoms. Nepamirškim svarbiausio, ir didžiausias dėmesys turi būti čia, – tai įstatymas, kuris kelia pavojų visoms Lietuvos šeimoms. Jis privalo būti pakeistas.

Vienybė težydi, broliai ir sesės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-01-3 12:24

Sovietmečiu Gruzijoj žmonės, jei tik galėdavo, pirkdavo ne iš valstybės, o iš privatininkų, nors ir nelegalių. Mes panašioj padėty - deja, turim kuo mažiau kliautis valdžia. Nes ji nebe mūsų.

ah1       2019-01-2 22:04

stipri seima bus kai tėtis gaus tokią algą iš kurios galės išlaikyti būstą ir šeimą, o mama pilnavertiškai rūpintis namais ir šeima

...       2019-01-2 21:10

Dar seimas nesusitvarke su BARNEVERNETO projektu,o baskiene jau gieda,kad pavasarineje sesijoje griebsis musu isrinktieji STAMBULO KONVENSIJOS.O kaip tauta,ar leis isgimdyti ta projekta????

Teisingas       2019-01-2 15:53

Puikus svarbiausiai pamokantis straipsnis, svarbiausiai yra tas, kad TIESA nebijo, kaip ir šviesa, o tamsa bijo šviesos, tai esminis faktorius.

Žinokite,       2019-01-2 15:12

kad policijos iškvietimas, bet kokiu atveju, yra pretekstas atimti vaikus. Tad mieli kaimynai, pirmiausia pabandykite padėti pasikviesti vaikus pabūti pas save, kol susitvarkys kiles barnis ar dar koks nesusipratimas. Nes policija veiks ne šeimos vaikų labui. Jų užduotis ATIMTI vaikus. Būkite kaimyniški, nes, gal ir jums, prireiks geros kaiminystės.

Ačiū Mindaugai.       2019-01-2 14:59

Pradžiai, gal tik tiek tereikia, būti budriems ir jaustis ne vieni. Tikrai taip, Lietuvos stiprybė yra ŠEIMA. Šeima, tai ne vienas, o du, trys ir daugiau, o kur daugiau nei vienas, ten yra ir Dievas. Taip pat būti solidariems su kitomis šeimomis, kaimynais. Vienykimės tuo, kad nebesame abejingi kitiems. Pamenu, kad toks jausmas buvo prasidėjus sąjūdžiui.

grumstas: pavadinčiau       2019-01-2 14:16

Straipsnis - Planas šiems metams kiekvienam ,kaip turime elgtis ir nepasiduoti melui , tiesai pasaldintai su melu, taip pat pažinkime tuos , kurie meldėsi raudonajai žvaigždei, persivertimo metu kabinosi trispalvę , dabar apsigobia vaivorykšte . Labai daug netikrų pranašų , todėl dėkingi būsime tiems , kurie atpažins juos iš buvusių darbų, vaisių ir parodys juos neabejingiems savo tautos likimui gentainiams. Ir žadinkime abejinguosius, nes ju , deja, labai daug aplinkui…

Puikus       2019-01-2 12:09

zodziai ir muntys.Tikrai verta isgirsti autoriu.


Rekomenduojame

Lietuva švenčia! Kovo 11-oji Los Andželo Šv. Kazimiero lituanistinėje mokykloje

Geroji Naujiena: Žmogus gyvas ne vien duona, bet ir kiekvienu žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų (Mt 4, 4b)

Kodėl remiame Vytautą Radžvilą ir jo vadovaujamą sąrašą Europos Parlamento rinkimuose? Pasirašykite ir jūs

Nacionalinės eitynės „Už tikrą – Kovo 11-osios Lietuvą!“

Girios rauda: Dzūkija

Piketas: 12 val. prie G. Nausėdos štabo – prieš Lino Slušnio politiką vaiko teisių klausimais

Arvydas Juozaitis. Apie Kremliaus darbotvarkę ir nacionalinę vienybę

Algimantas Rusteika. Taip dirba tikros valstybės

Arvydas Juozaitis jauniesiems politologams: Lietuvoje turi būti daugiau Lietuvos (papildyta kokybiško garso video įrašu)

Audrius Bačiulis. Apie klastą ir klastūnus politikoje

Jurga Lago. Kodėl aš nesu feministė

Vytautas Radžvilas. Beliko žengti vieną mažyti žingsnelį…

Diskusija „Quo vadis, Europa?“ (R. Ozolo knygos „Pasaulis grįžta namo. Eurorealisto užrašai“ pristatymas)

Šeimos nepasiduoda – registruotos naujos pataisos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymui

Česlovas Iškauskas. Nacionalizmas, patriotizmas, tautiškumas – atgyvenusios sąvokos?

Nuo bačkos. Nerijus Mačiulis: jokia kita valstybė, prisijungusi prie ES drauge su Lietuva, per 15 metų nesugebėjo pasiekti tokio progreso

Algimantas Rusteika. Štai iš kur tas déjà vu

Sarah Kramer. Kolorado valstija nutraukė kovą prieš konditerį dėl jo religinių įsitikimų

Algimantas Rusteika. Politinės veidmainystės epocha

Arūnas Svitojus. Apie diskriminacinį ES žemės ūkio politikos pobūdį

Artūras Vaškevičius: Ar kada nors rasis politinė jėga, kuri turėtų drąsos Lietuvos savivaldai atiduoti savivaldą, atiduoti demokratiją?

LAT neskundžiama nutartimi nutraukė Laimutės Kedienės teisminį persekiojimą dėl himno išniekinimo ir prokuroro K.Betingio neva melagingo įskundimo

Žinių radijas: Ar Europa pavojuje?

Nuo bačkos. Emanuelis Macronas: Kartu privalome naujai išrasti mūsų civilizacijos formas šiame besikeičiančiame pasaulyje

Knygų mugės naujienos. „Europos Sąjunga civilizacinėje geopolitikoje“

Raimondas Navickas. Tai, ką jūs išdarinėjate, nėra joks Žodžio laisvės gynimas!

Kas ir kaip Europai [?] skambina varpais? Vido Rachlevičiaus požiūris

Rinkimų rezultatai. Tomo Baranausko pasidalijimai

Vytautas Radžvilas. Nelygybė ir skurdas – neišvengiama ekonominės kolonijos dalia

Algimantas Rusteika. Pabalsavom. O gal palaidojom. Bet estus ir vėl aplenksim

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.