Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

‎Mindaugas Šerna‎. Vieningi tėvai – už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 2 d. 11:36

8     

    

‎Mindaugas Šerna‎. Vieningi tėvai – už stiprią ir saugią šeimą Lietuvoje!

#Palinkėjimas

Pastarieji įvykiai Lietuvoje atnešė ne tik žalos, bet ir naudingų dalykų – dalį Lietuvos prikėlė iš  m i e g o. Tokia jau tiesa – dažniausiai bundame per kančią. Kai kurie mūsų kilo į kovą, vieni Seime, kiti mitinguose, treti – kad ir facebook`e – tai irgi svarbi kova, nes visada pradžioje būna žodis.

2019-ieji ant nosies. Vyrai, nuraminkit savo moteris ir vaikus – jūs atsakingi už šeimos saugumą. Jūs esat mūrai! Moterys, žinokit, kad viskas bus gerai, nusiraminkit. Ne viskas, kas internete, – tiesa, net jei labai įtikinamai atrodo.

Paskatinkit vyrus nebūti bailiais, ieškoti būdų, ką galima padaryti, eiti į kovą. Kova – nebūtinai vėzdai ir kuokos. Mąstyti irgi svarbu. Atjunkit televizorius ir kitus melo ir kvailinimo šaltinius. Pailsėkit. Skirkit laiko šeimai, apmąstymams, kas jums yra šeima, vaikai. Tegu šie įvykiai įkvepia kilti į naują kokybę kaip tėvams. Pasitempkime. Keiskime įpročius.

Visi turime, kur augti. Aukime.

Daugelis mūsų čia – bendraminčiai, nes aiškiai pajutome, kad pasikėsinta į pačią svarbiausią mūsų Tautos vietą – šeimą. Susitelkėme, bet to negana. Jei neapginsim šeimų, Lietuva pražuvusi. Pražuvę ir mes.

Tad ateinančiais metais linkiu būti ne tik bendraminčiais, bet tapti ir b e n d r a ž y g i a i s.

Siūlau rasti būdą, kaip prisidėti prie bendros kovos. Dabar itin svarbu tyrinėti įstatymus – tai pasitarnaus jums, kaip imunitetas. Galite patyrinėti įvairias vaikų globa užsiimančias „įmones“, kalbėti skaičiais, faktais. Rinktis duomenis. Viešinti, kalbėti apie tai. Užsiimkit individualiais tyrimais. Imkit kokį vieną objektą ir narstykit. Reikia atskleisti globėjų verslą – taigi, visa tai vyksta būtent dėl to, kad jie sumanė vaikus padaryti prekėmis ir iš to užsidirbti. Ir tai nėra kalba apie pavienius globėjus.

Lengviau tikrai nebus, todėl turime ruoštis. Atsisakyt baimių ir iliuzijų, kad J I E stipresni už mus. Toli gražu.

Taip pat labai svarbu išlikti ramiems ir netapti tokiems, kaip jie. Neatsakyti tuo pačiu, nepasiduoti provokacijoms. Nepamirškim svarbiausio, ir didžiausias dėmesys turi būti čia, – tai įstatymas, kuris kelia pavojų visoms Lietuvos šeimoms. Jis privalo būti pakeistas.

Vienybė težydi, broliai ir sesės.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2019-01-3 12:24

Sovietmečiu Gruzijoj žmonės, jei tik galėdavo, pirkdavo ne iš valstybės, o iš privatininkų, nors ir nelegalių. Mes panašioj padėty - deja, turim kuo mažiau kliautis valdžia. Nes ji nebe mūsų.

ah1       2019-01-2 22:04

stipri seima bus kai tėtis gaus tokią algą iš kurios galės išlaikyti būstą ir šeimą, o mama pilnavertiškai rūpintis namais ir šeima

...       2019-01-2 21:10

Dar seimas nesusitvarke su BARNEVERNETO projektu,o baskiene jau gieda,kad pavasarineje sesijoje griebsis musu isrinktieji STAMBULO KONVENSIJOS.O kaip tauta,ar leis isgimdyti ta projekta????

Teisingas       2019-01-2 15:53

Puikus svarbiausiai pamokantis straipsnis, svarbiausiai yra tas, kad TIESA nebijo, kaip ir šviesa, o tamsa bijo šviesos, tai esminis faktorius.

Žinokite,       2019-01-2 15:12

kad policijos iškvietimas, bet kokiu atveju, yra pretekstas atimti vaikus. Tad mieli kaimynai, pirmiausia pabandykite padėti pasikviesti vaikus pabūti pas save, kol susitvarkys kiles barnis ar dar koks nesusipratimas. Nes policija veiks ne šeimos vaikų labui. Jų užduotis ATIMTI vaikus. Būkite kaimyniški, nes, gal ir jums, prireiks geros kaiminystės.

Ačiū Mindaugai.       2019-01-2 14:59

Pradžiai, gal tik tiek tereikia, būti budriems ir jaustis ne vieni. Tikrai taip, Lietuvos stiprybė yra ŠEIMA. Šeima, tai ne vienas, o du, trys ir daugiau, o kur daugiau nei vienas, ten yra ir Dievas. Taip pat būti solidariems su kitomis šeimomis, kaimynais. Vienykimės tuo, kad nebesame abejingi kitiems. Pamenu, kad toks jausmas buvo prasidėjus sąjūdžiui.

grumstas: pavadinčiau       2019-01-2 14:16

Straipsnis - Planas šiems metams kiekvienam ,kaip turime elgtis ir nepasiduoti melui , tiesai pasaldintai su melu, taip pat pažinkime tuos , kurie meldėsi raudonajai žvaigždei, persivertimo metu kabinosi trispalvę , dabar apsigobia vaivorykšte . Labai daug netikrų pranašų , todėl dėkingi būsime tiems , kurie atpažins juos iš buvusių darbų, vaisių ir parodys juos neabejingiems savo tautos likimui gentainiams. Ir žadinkime abejinguosius, nes ju , deja, labai daug aplinkui…

Puikus       2019-01-2 12:09

zodziai ir muntys.Tikrai verta isgirsti autoriu.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.