Ugdymo politika, Šeimos politika

Mindaugas Šerna. #JūsųTaiNeliečia, arba Nukreipk minios dėmesį į melą – laimėk karą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 17 d. 13:54

35     

    

Mindaugas Šerna. #JūsųTaiNeliečia, arba Nukreipk minios dėmesį į melą – laimėk karą

Televizija, radijas, purvasklaida taip išplovė žmonėms smegenis, kad imta kalbėti visiškai ne apie esminius dalykus. Viešoj erdvėj, ką ir begirdim, tai „galima pliaukštelti ar ne galima“, kas iš vis nėra esmė šioje temoje, o tik liaudies mulkinimas ir įvėlimas į diskusijas apie nieką, taip suskaldant visuomenę, kuria itin lengva manipuliuoti.

Esmė įstatymai, kurie priešpastato tėvus savo vaikams -
imituojant rūpestį vaiku, apleidžiant ir nuskriaudžiant visą šeimą.

Įstatymas pateisina smurtą, jei šis atliekamas T E I S Ė T A I. Teisėtai smurtauja tik V A I K Ų  T E I S Ė S su savo jai pavaldžia armija. Kas teisėta - tas ne smurtas.

Įtatymas leidžia, įsiskaitykit – Į T A R U S smurtą, vaiką paimti iš šeimos ir T I K tada imtis tyrimo. Kol vyksta tyrimas, vaikas atskiriamas nuo tėvų pas globėjus. Tyrimas vyksta min vieną mėnesį.

Ar yra suvokiančių, ką tai reiškia vaikui? Kokia tai trauminė patirtis visam gyvenimui?

Ir tai tik už įtarimą, kad prieš vaiką buvo naudojamas smurtas.

Jei nesuvokiat ir dar abejojat į kurią pusę stoti, užsimerkit, įkvėpkit giliai ir įsiklausykit į savo širdį, savo sąžinę.

Ką ji sako?

Ir kai vieną dieną bus įtartas smurtas vien dėl to, kad vaikas nusiminęs, jo nuotaika pakitus ar šis turi mėlynių, o jūs atėję į mokyklą ar darželį, rasit raštelį vietoj vaiko, kuriame parašyta, kad vykdomas tyrimas dėl smurto prieš vaiką, tada jau bus per vėlu.

Tai liečia visas šeimas, ne alkoholikų ar narkomanų, ne tik bėdžių ar varguolių. Pagal esamas smurto ir nepriežiūros sąvokas - bet kuriai šeimai iškyla pavojus, nes šiai sistemai vaikas - prekė ir pelnas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tikslas,       2018-12-19 20:03

kad jauni lietuviai nebekurtų šeimų ir nebegimdytų vaikų, o greičiau atlaisvintų teritoriją Pasaulinei Vyriausybei.

Kazin       2018-12-19 16:13

Pamenu i mano vaiko lankyta grupe tevas atvede vaika su smarkiai istinusia ir raudona ausimi-aiskiai -nusukta.Bet ar vaikui butu geriau ji atemus is seimos ?Ar tiesiog iskviest teva pokalbiui ir pasiulyt lankyti pykcio valdymo kursus? kas ten per marmalas-pozityvios tevystes kursai-vieniems reiktu tik ispejimo,kitiems gal Minesotos programos ? Tiesiog nereikia praleist nepastebint tokiu detaliu ir rimtai pakalbeti su tokiais tevais,ispeti juos.beje to vaiko mama buvo svelni ir maloni.

stasys        2018-12-19 9:41

leiskime ta daryti labokei .. o mums derėtu atidžiau pasigilinti į pataisas -  vyro skruostais nereida ašaros ...smile)

Visiškai normalu,       2018-12-19 8:32

kai skaitytojas (stasys) viską vertina pagal save, tad nei vienas autorius jam neįtiks. Svarbiausia rašytojui išlikti savimi ir vertinti širdimi. Jei skauda, reikia rašyti, nes, jei aš tylėsiu, tai “pakelėje akmenys ims kaukti”.

stasys        2018-12-18 22:04

Sunku tam autoriui , norėtųsi nuraminti žmogų ..bet tas nerimas jo toks apsimestinis toks netikras, ta išduoda jo apie nieką užduodami klausimai str.. Ar tai vyro kalba ? ar moters apžėlusiomis žandenomis .? Nors šiais laikas tai vienas ir tas pats .. todėl ne dyvai kai tokius tekstus štampuoja žmogus nesugebantis sau rasti bent padorius klausimus . Gal jam vaikai tema rytdienos ?  o šiandiena tik gražus įvaizdis ..Paviršutiniškas tekstas prašosi tokio pat atsakymo ...„parėjo s.m. -sas“ nosys sulindo į ekraną . Autoriau, kai tik nustosi snarglėtis galėsi imtis tu pataisu analizės kurias siūlo vyriausybė vaiku teisiu naujam įstatymui .O iki to vyriškėti ..vyriškėti, ne barzdos dėka aišku .

 

Rinkėja       2018-12-18 14:04

iš Kauno pageidautų, kad vien tik Brazausko, LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus, simpatikai čia diskutuotų. Norėtų grąžinti Brežnevo laikus. O “dožilis”, pasakytų Gorbis. Nebeliko nieko nei iš jo viešumo, nei iš demokratijos - tik mentūra ir KGB rezervas, kuris jau žengia į Golgotos plano baigiamąją dalį.

Šiaip,       2018-12-18 12:16

viskas labai aiškiai išdėstyta straipsnyje. Nebėra daugiau ko pridėti. Dabar reikia mąstyti, kaip pakilti iš šio mėšlo. Tad ir laukiu straipsnių padedančių keisti šią situaciją. Taip, ji beviltiška, bet jei apie tai negalvosime, tai nieko ir nenuveiksime. Laukiu Vygando Malinausko minčių, kaip suvienyti padrikas mūsų iniciatyvas, kad veiktume kartu su visais, kurie pamatė kas yra kas ir nebenori paklusti viršūnėlėms, kurios nebesugeba ką nors pakeisti, nes pačios yra priklausomos nuo to liūno įtakos.

Mokslas       2018-12-18 10:50

Rinkėja, tą patį kaip tik ruošiausi rašyti. Šis diskusijos po straipsniais “nuvažiavimas” kažkaip sutampa su ta ataka prieš portalą. Bandoma jį menkinti.

rinkėja iš Kauno       2018-12-18 10:38

stebėtina, kiek pšitame portale į komentarus suplūsta kagebistinių trolių ir valdiškos minčių kontoros bendradarbių bei “mėnulio klientų”, imančių plėtoti neva intelektualias tarpusavio diskusijas.  Tai ypač sustiprėjo po atakos. Po šituo straipsniu beveik nė vieno normalaus komentaro, tik pilstymas iš tuščio į kiaurą - vien pilnaties paistalai arba neva patriotiškų nuostatų imitacijos. O kur normalių žmonių nuomonės? Kodėl jos skandinamos kažkokiame kanalizacijos sraute? Prašymas portalo vadovams - įpareigokit technines tarnybas drąsiau valyti komentarus nuo piktybiškų šiukšlių. Gal p. Kuolys ir jo administratorius, pramiegoję savivaldybių rinkimus, jau atsibudo ?

Tik jau       2018-12-18 9:39

nepergyvenk, Apgailėtojau, nes greit bus įvesta griežta cenzūra ir paskelbta diktatūra - nugnybti dar lopšyje galimi konkurentai, kad tai nepasikartotų, kad niekas daugiau nesikėsintų į šventąjį Banką “Trockį”.

Apgailetina,       2018-12-18 9:17

bet mes esame absoliuciai valdomi viesuju rysiu agenturos. Mums ne be reikalo i bruko sumaniuosius telefonus, pigius internetus, pastoviai ijungtus radijo imtuvus ir televizijas. JIE MUS VALDO. Tereikia tik vieno atsirinkti kas naudinga, o visa kita isjungti. Nekreipti demesio i reklamas, kurios mums ipersa net ligas, kuriomis mes jei nesergame, tai butinai turime susirgti. Yra tik viena nepaklusnumo akcija, tai ignoravimas VSA. Lankykime portalus, kur nera reklamos. Nebendraukime su troliais, t.y. ramiai juos apeikime. Pirmiausia ramybe turi ateiti i musu sirdis. VSA daro chaosa ir suvelia musu jausmus taip, kad nebesuvokiame kas yra kas. Reikia mokytoju, kurie padetu save suvaldyti.

Winnie and Joe:       2018-12-18 9:13

Struggle for the World(Pasaulinio gėrio iškilimas). Taigi, negerbiama Trolių mokykla, patys ir nenusukinėkite į šoną. Baikite vienąkart su ta dvigubų standartų maniakų Vilniaus univerke, ypač dabar, kai mentai skelbia “Golgotos” plano(Lietuva be lietuvių) baigiamąją dalį. Nepagarbiai, - J.Baugeureau.

Trolio mokykla moko,       2018-12-18 8:48

kad butina uzvesti kalba ir nukreipti kita linkme, t.y. viesiesiems rysiams reikalinga linkme. Nepasiduokite ir nesivelkite, ignoruokite tas kalbas. Yra sakoma, kad setonas yra nekantrus, t.y. atstos.

Tai va tamsta       2018-12-17 22:48

ir esate standartinis, vadovėlinis trolis, bestudijuodamas užsibūręs dezistas, apsimetąs nieko nežinančiu apie Viniuko ir Džo tandemą bei Karo garanatiją Lenkijai 1939 metų kovo 31 dieną. Apsimeti nežinančiu, kad gyvename Dezinformacijos amžiuje ir manai, kad visi runkeliai idiotai ir nežino to, kas visuotinai žinoma. Nori nukreipti runkeliukų dėmesį į melą ir laimėti karą arba babkių ir meilužių, kas patį čia besugaudys, ko labiau pats nori laimėt, tiesa?

s.m. >priskreto       2018-12-17 22:28

ką čia grieką slėpsi, - ir aš pats kartais mėgstu pašpilkuoti tą trolį. Bet ar neprotingiau išgirsti mums visiems, ką berods vakar vienas komentatorius labai protingai patarė, - NULIS REAKCIJOS Į JUOS. Nesvarbu ar komitetinius satrudnykus ar tiesiog per pilnatį paūmėjančius “rašytojus”. Lai patys su savim apie viniukus ir ambalus diskutuoja žečpospolitomis ir dušegubkėmis užsikąsdami…

Mokslas       2018-12-17 21:41

Sveiki, gal kas žinote, kuo baigėsi ta penkiasdešimtkelių seimo narių (Puidoko, Puteikio, Dagio ir kt.) iniciatyva dėl vaikų atėmimo įstatymo pakeitimo? Kaip supratau, ten lygtai kažkoks komitetas jo nepraleido net iki svarstymo, bet kas toliau? Ar galima kažkokia apeliacija, ar reikalinga teikti įstatymo projektą piliečių valia su 50000 parašų? Jei taip, kodėl nėra jokios informacijos apie parašų rinkimą? Ko laukiama? Gal kas išmanantis mane paprotintų?

tam drg.Priskreto       2018-12-17 21:21

Pats apie ką čia pliurptelėjai nepagalvojęs? Gal apie Pirmąjį LK(bolševikų)P CK Fiurerį? Aš ne konservatorius ir nesu jų rėmėjas, ar supratai?

priskreto       2018-12-17 21:17

Ot priskreto konservinis Žiulesas! Patriarxo išperos Broilerio agentas iš kailio neriasi, kad tik straipsnis nebūtų nagrinėjamas iš esmės. Vis bando nukreipti į lankas- indėnai, bengaliečiai, stalino dušegubkės…
O jūs, brudai konservai- ar jūs ne išgamos?
Žmonės mano, jog konservai yra išgamų išgamos.

O kaip        2018-12-17 21:11

Pamaskvio žmones dubasino “dušegubkėse” Stalino racionalizatorius pačiam neklaiku, pone Donatai? Ar gera buvo drg.I.D.Berg mašinka istorijos požiūriu, ar efektyvi? O kaip bombardavimų metų degino gyvus žmones Grozne ne taip seniai arba Helsinkyje Stalino Rusija, kai Suomija atsisakė pasiduoti kaip mūsų generolai 1940 metais ir tapti kokiu ten Raudonosios armijos korpusu? Berods 29, tiesa? Pataisykite, jeigu klystu. Kontrargumentuokite, nuneikite faktais, o ne blevizgomis ir antruoju galu.

Donatai,       2018-12-17 21:00

o indėnų arba bengaliečių pačiam nė kiek negaila, ane? Esi dvigubų standartų maniakas kaip ir tas, kuris siūlo į snukį. Siūlytojau į snukį, gal pradėk sakyti Tiesą ir gėdinti Biesą, o ne snukin siūlyti, ką manai? “Tell the Truth and shame the Evil”!

Donatas       2018-12-17 20:42

Hitlerininkų Osvencimą įvardijau tik kaip vieną iš klaikių, žmoniją užvaldančių manijų. Manijos neturi nei tautybės nei atskiro regiono. Juk aš ir sakau: “didžiūles žmonių grupes užvaldančios manijos”. Hitlerininkų žudymo mašinos klaikybė ypatinga tuom, kad tai darė toliausiai pažengusi visomis prasmėmis civilizacija. Mūsų VTAĮ tarnybų “didvyrės” atsiskleidė tuom, kad įrodė, jog tokį genų rinkinį turintys žmonės puikiai pritaptų žudimo mašinai jeigu tokia vėl atsirastu. Tačiau jos ją atkūrė pritaikydamos šiuolaikinius “humaniškus”, evoliucionavusius,- nustumiant į savižudybę, santykius. Jakavonienės, Žiobienės, Šakalienės fizionomijos be jokio melo detektoriau išsiduoda kokio masto išgamos jos yra.

Žiulesui       2018-12-17 20:26

Blemba, užknisai visus savo priekabėmis! Eik tu šikt.
Ar kas nors gali užkišti tam debilui snukį?

O kokie        2018-12-17 19:52

buvo Belgijos kingo Leopoldo konclageriai Konge, p.Donatai, a? O kokie buvo konclagriai japonų, vokiečių, austrų, suomių ir italų kilmės žmonėms Amerikoje irgi nežinai, ane? Gal Pasaulinio gėrio stovyklos, nemanai? Kada pasibaigė Amerikoje Sagregacija irgi nežinai, tiesa? Kada buvo panaikintas paskutinis toks įstatymas?

Taip Donatai,       2018-12-17 19:49

tikra tiesa, tik nepaklusnumas gali ką nors pakeisti. Gerai būtų, kad rastųsi geras lyderis, kuris sudėliotų teisinius taškus. Tokį matau, kaip Vygandą Malinauską. Labai prašau, p. Vygandai, būkite “karštas”, o ne “drungnas”, padėkite mums “neraštingiems” ir pasimetusiems.

Donatai,       2018-12-17 19:43

o kokie konclageriai buvo Norilske, Vorkutoje, Magadane, ar bent žinai ir koks klimatas, ką? O konclageriai būrams Pietų Afrikoje kokie buvo? Gal visuotino gėrio iškilimo stovyklos, ką manai?

Donatas       2018-12-17 19:14

Ačiū Mindaugai už mintis kurios ir man, vyresniam už Jus, geriau apšvietė minčių taką į evoliucionavusia išgamų Osvencimo mirties stovyklą. Turime susivokti, kad homosapiensas šalia stulbinančio pranašumo prieš gyvūnus turi ir stulbinantčius iškrypimus. Tai didžiules žmonių grupes užvaldančias manijas. Prieš kelis šimtmečius , o kai kur ir dabar aukojami žmonės Dievams ko nors pršant. Ta beprotybė, kuri dabar išsigimusių valdžiagyvių pateisinama atimant tėvus nuo paklaikusio iš baimės vaiko, yra evoliucionaves vaikų žudymas hitlerininkų mirties sovyklose. Čia tik nauja išsigimimo forma. Todėl reikia vienitis ir priešintis šitai išsigimėlius užvaldžiusiai manijai. Labai gerai, kad Kručinskai viešai paskelbė apie “pagalbos” atsisakymą. Būtų puiku jeigu organizuotumem savarankišką pagalba probleminėms šeimoms, masiškai atsisakant išsigimėlių “paslaugų”. Daugelis šeimų yra nustumtos į užribį būtent tų į valdžią patekusių išgamų. Turime jiems pateikti ieškinį už padarytus nusikaltimus ir padaryta žalą.

Jules       2018-12-17 18:54

Taip, taip du pasauliniai karai buvo laimėti ir, manoma, kad taip bus laimėtas ir trečias, ir vis runkelių pagalba. Runkeliai ir kitos daržovės nemirtingi.

mociute       2018-12-17 18:49

Saunuolis! Aciu.Trumpai ir aiskiai..tevai,-isiklausyit ir perdavinekit is lupu i lupas…tikra tiesa parase sis jaunuolis.

albina       2018-12-17 17:12

Ačiū,išmintingas Žmogau!Tik kas girdi?Matau utopinį pasiūlymą:rinkimus laimėtų nauja jėga - tėvų partija,kuriai vadovautų išmintingi,dori ir neabejingi vyrai ir moterys,atsparūs purvasklaidai ir liberalkomjaunuoliškai propagandai.Nes NĖ Viena partija nežada naikinti vaikų ėmimo įstatymo,nes dauguma nepaklausė tautos apie emigrantų laisvą judėjimą,nes visos partijos balsuos už dvi pilietybes.Paskutiniu atveju gal išgelbės susipratę rinkėjai.

Godumas pats savaime nieko nepaaiškina       2018-12-17 16:43

Godumo aistrą iki ydos lygmens su žmogaus pritarimu ir laisvu bendradarbiavimu tikėjimo požiūriu išpuoselėja Momona.
Nekaltų mažutėlių aukų dar nuo ST laikų geidžia Molochas.
Tačiau už vieno ir kito vardo, vaidmens galiausiai slepiasi tas pats, ta pati dvasinė galia ir tikrovė - Velnias. Savo tarnams šis prietranka smurtą įteisina ir leidžia, savo aukoms ne tik kepštelėti, bet ir žodžio griežtesnio pasakyti leistinumo ribas tikrinančiam išdykautojui - ne.
Suvelti aukštąjį išsilavinimą turinčių proteliai
- puikus šio sukčių Sukčiaus meistrystės įrodymas.
Nepagrįstai nesupaprastinkime padėties rimtumo - vaikų suprekinimas nėra tik verslo projektas, kaip atrodo sekuliarizuotai sąmonei, bet ir maištas prieš Kūrėją. Tas pats - žmogaus nudievinimas per jo suišteklinimą - galioja ne tik vaikų (ar jų organų), bet ir moterų ar vyrų atžvilgiu. NK

Tiesiog yra darželiuose       2018-12-17 15:49

vaikų,kurių nemėgsta auklėtojos.Ir tėvų nemėgsta.Štai kas yra labai pavojinga.

Štai ką reiškia valdyti       2018-12-17 15:44

Viešuosius ryšius, t.y. visagalė VŠA. Kažin kas ją valdo? Manau, kad MOMONA. Gudrus šėtonas, tai jo apmulkinti esame, na, kaip alkoholikas, kuris vėliausiai sužino, kad yra alkoholikas. Ne be reikalo Šv.Rašte godumas yra pati didžiausia nuodėmė. Apie apaštalą Judą Jėzus sako, kad jis išsaugojo visus tuos, kuriuos Tėvas jam patikėjo, išskyrus pražūties sūnų (Jn 17, 12). Tarnavimas pinigams atima protą visiems be išimties.

Linelis       2018-12-17 15:43

Ismintingos mintys.Gaila kad tokios isminties Lietuvoje liko labai nedaug.Kai valdo pinigai morale tampa nereikalinga ir pradeda vyrauti nieksybe ,melas, dvasios skurdas ir kitos blogybes.Nuopolio pradzia buvo Garliavoje,kur dabar Deimante ir kas su ja,kodel Ji slepiama.Kas atsakys uz tai?

Teisingas        2018-12-17 15:10

Logiškas straipsnis,jei seniau smegenis daugiausiai užpildavo alkoholiu, tai dabar užpila įvairiausiu marmalu, iš vadinamos ,,nepriklausomos žiniasklaidos’‘, yra tik vienas kelias protingai priešintis, ginklas yra duotas, tai demokratija, tik ja reikia mokėt naudotis, viršuje esantys gerai moka mulkinti, mulkinamieji nesupranta, todėl kenčia.

Www       2018-12-17 14:49

Ne viena sistema, ne atiminėjo vaikus, išskyrus SS lageriuose.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.