Prezidento rinkimai 2019, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos

Mindaugas Šerna. Ar beliks ką gelbėti?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 21 d. 11:27

24     

    

Mindaugas Šerna. Ar beliks ką gelbėti?

Vaikų teisių apsaugos įstatymo pataisų atidėjimas iki pavasario – tai korta prezidento rinkimams?

Tad klausimas – kas ja ruošiasi sužaisti ir padaryti lemiamą ėjimą išvaduojant žmones iš jiems sukurtų kančių?

Skvernelis ar koks misteris „X“, kuris dar mums nežinomas?

Akivaizdu yra tai, kad konservatoriai, o būtent – Gabrielius Landsbergis, išskirtinai ir labai uoliai stengiasi tas pataisas atšaukti, įtvirtinti esamą įstatymą ir ties tuom nuožmiai dirba – tai rodo jų  i n t e r e s ą, ne ką mažesnį nei pačios Pagalienės.

Bet nepamirškim to, kad anūkas yra Seimo opozicija, o tai yra labai palanku pozicijai siekiant juos pašalinti ir išstumti iš politikos arenos nuplėšiant visiškai jiems kaukes. Ir tai būtų ne taip jau ir blogai, nors iš esmės, už šį įstatymą balsavo visas Seimas vienbalsiai. Kodėl? Nesunku suprasti – buvo didelis viešųjų ryšių spaudimas dėl Matuko tragedijos.

Taigi, žaidžiama labai skaudžia mūsų šeimai, vaikams, Lietuvos žmonėms korta. Ir tai verčia mąstyti tokiomis kategorijomis: „sukurk problemą – pasiūlyk sprendimą – tapk gelbėtoju“.

Ir visai nenustebsiu, jei staiga Seime ar Lietuvoje atsiradęs „Šeimų gelbėtojas“, kuris griežtai uždraus šį įstatymą, nebejotinai laimės ir jų simpatijas, o tai reiškia – ir balsus, taps Lietuvos prezidentu.

Reikia būt atidiems.

Kitas klausimas: kaip jiems pavyksta ir kaip toliau bus bandoma sulaikyti liaudį nuo plūstelėjimo į gatves, nuo reikalavimų atšaukti šiuos niekingus įstatymus, juos koreaguojant iš esmės ir tai daryti – n e d e l s i a n t, nes kol veikia šis įstatymas, globėjų verslas su „vaikų gynėjais“ toliau mezga tinklą ir siekia grobti vaikus iš normalių šeimų, o tempai tik spartėja. Jau šiandien galite netekti vaiko arba būti apkaltintam smurtu net dėl to, kad – „per mažas butas“.

Vyksta fantastiški dalykai ir pradedu galvoti, kad tai daroma neatsitiktinai – kai kuriuos įvykius kuriant sąmoningai, vien tam, kad būtų kuo daugiau reakcijų – labai apgalvotai ir organizuotai keliama įtampa ir chaosas.

Ne vienas jau pavargo.

Ir žmonės laukia gelbėtojo. Visi laukia gelbėtojo – to vienintelio.

Kaip sistema bandys pratempti laiką iki pavasario?

Būdų yra įvairių. Vienas jų – liaudies energiją panaudoti visai kitur ir dėmesį koncentruoti į neesminius dalykus, visą minios potencialą iššvaistant ir ją užmigdant.

Aš esu įsitikinęs, kad laukti nebėra ko – tą mašiną reikia stabdyti dabar, kitaip nebebus ko gelbėti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Teisingas        2018-12-23 20:54

Logiškas su gilia įžvalga straipsnis, dabar duotas ginklas demokratija, kol kas jis yra, todėl juo tik ir galima pasinaudoti, tik tam reikalingas protas, Lietuvoje dar egzistuoja laisvas šeimų protas, turėtu jo būt nemažai, dar visų nespėjo ,,sumodernizuoti’‘, todėl viltis yra, pasiremiant šią įdėja, aišku labai sunku bet pabandyt galima.

Jules       2018-12-22 13:36

Ne, pone Al, kvailai priešintis ir ant durniaus žūti neverta ir nelogiška, o pražūtinga, net nusikalstama, jei žūtų tokia neskaitlinga tauta kaip mes. Prieš keleriopai didesnę jėgą reikia priešinti gudriai, išmintingai, su dar didesne klasta priešo atžvilgiu. Priešą reikia įvylioti į spąstus taip, kaip jie mus pastoviai vilioja ir apgaudinėja. Ateitį į mitingą ar į protesto akcijas nereiškia, kad visi jame žūtume, kad visus mus policija, Garliavos “bojevykai” ar kariuomenė ištaškytų. Na, o jei kai kurie tie XIX amžiaus sukilėliai būtų laimėję irgi klausimas lieka atviru, ar mes bebūtume išlikę kaip lietuviai Žečpospolitos nasruose ir kalba mūsų būtų, ko gero, sunaikinta. Mes išsigelbėjome Rytų Prūsijoje ir Antrajame Žalgiryje - teisę atsikurti gavome Brest - Litovske, o ne Versalyje, kaip teigia VU dezistai ir kiti manipuliatoriai, ir mūsų zombintojai, kvailintojai. Tame Žalgiryje, kuriame mano kai kurie giminaičiai pateko į nelaisvę, būdami carinės Rusijos imperijos kariuomenės rekrutais lenkų dvarponių dėka. Būdami nelaisvėje išlavėjo ir tapo žmonėmis, o ne mužikais - pamatė kitą pasaulį, civilizuotą, kultūringą pasaulį.

Jules       2018-12-22 13:23

Vengrai va dabar Budapešte priešinasi kaip įmanydami Vergovės įstatymui, o lietuviai sutiko nesipriešindami, galvas nuleidę, neosovietinio elito ir raudonųjų oligarchų priimtą Seime Vergų įstatymą ir nesimobilizavo, kad apgintų savo teises, savo laisvę, savo vaikų ir anūkų ateitį, kaip mobilizuojasi dabar vengrai ir prancūzai. Vyksta mobilizacija prieš Macro(больше) Banką ir Vergovę - La mobilisation générale contre la loi “Esclavagiste”, prieš įbaudžiavimą, kurį pradėjo liberal-dimokratai, atimdami Mūsų Laisvę ir ateitį. Mes sugebame tik pabėgti. O post factum vienas kitas ir sukilti, kaip tie mūsų didžiavyriai partizanai ir antiokupacinio pogrindžio dalyviai bei disidentai ir okupacinio drg.L.Brežnevo laikų neformalai. Lietuviams net Lietuvių kalbos nelabai ir bereikia - jiems dabar svarbiausios Žečpospolitos raidelės.

Dzeikas       2018-12-22 13:18

o, taip’ui:
Venckiene neisdave. Mes isdaveme Venckiene.

Al. Jules'ui       2018-12-22 13:15

Mūsiškiam Pasaulio pakrašty nedaug tautų,kurios būtų tiek kartų sukilę prieš užpuolikus. Ką vadini bailiais - ar tuos tūkstančius sukilėlių, žuvusių už Lietuvą, ar išgyvenusius ? Negi norėjai, kad visi būtų žuvę?

Jules       2018-12-22 12:20

Visų bailiais niekas ir nevadina, bet jei dauguma tokių, vadinasi, dauguma ir yra, o mažuma buvo prie A.Mickevičiaus paminklo 1987 metais, per Vasario 16-osios eitynes 1988 metais ar kitur, taigi. Dabar į protestą prieš totaliai korumpuotą valdančiąją ekonominę klasę ir Raudonąją oligarchiją irgi tik pavieniai žmonės susirenka arba gavę iš kažko slapto ar konspiratorių leidimą šiek tiek daugiau ateina paprotestuoti. Politinė klasė taip ir nesusiformavo net per 30 metų.

Jules       2018-12-22 12:11

Tamsta superinis inteligentas, vartojantis kanalizacijos terminiją, ne daugiau. Drąsus tik prieš beginklius žmones. Gal Banko “Trockis” tarnautojas?

to Jules       2018-12-22 11:55

jei tu esi sušiktas bailys tai nereikia visų taip vadinti- aišku tau drebantis imbecile?

Jules       2018-12-22 11:43

Todėl, kad lietuviai bailiai ir nieko be Banko leidimo nedarys. Ką atstovauja Seimo nariai, kokių valstybių ir užsienio šalių agentai jie yra - klausimas lieka atviras. Dauguma tapo tuo kuo tapo, žinoma, tik per Maskvos malonę - tai visuotinai žinoma, bet šito nežino Lietuvos davatkos, žiūrinčios tik dezi TV ir balsuojančios, na, patys žinote už ką ir kaip, ir dėl ko, tiesa? Ne lietuviai, būdami carinės Rusijos imperijos kariuomenės rekrūtais supylė tą kariuomenę ir Rusijos imperiją Antrajame Žalgiryje, gavo Lietuvių valstybę Brest-Litovske avansu, ir ne inteligentai, ne bajorai, davinėję prieš Pirmąjį pasaulinį karą ir karo metu, kol Vokietijos kariuomenė nepasiekė Rusijos imperijos Šiaurės - Vakarų krašto, priesaikas carui Batiuškai į kairę ir į dešinę, kaip ir “Perestroikę” gi pradėjo tikrai ne lietuviai, kurie tuo metu miegojo giliu okupacinio režimo letargo miegu, o režimo nomenklatūra, Centro Komitetas su bufetu, autoūkiu ir “Gintaro” viešbučio VIP plaštakėmis, mėgavosi okupacijos teigiamomis privilegijomis ir viršenybėmis prasčiokų atžvilgiu. Prisiminkite, kad ir akademiką Vilką arba prapiesarių Bumblowskį, kurie kaip įbesti šoko prieš “Perestroikę”, pamenate? O vėliau, tik dėl runkelių akelių tapo super patriotais ir “prichvatizatoriais”, superiniais profesionalais ir ekspertais, visų galų meistrais tik deka okupacijos iki laukiamos Dienos X, žinoma, ką manote? Taigi lietuviai patys nieko nesiims, kol viršininkas neleis.

Milana       2018-12-22 11:11

Būtent. Aš pvz nesuprantu kodėl neorganizuojami mitingai kas savaitę iki tol kol nebus atšauktas įstatymas?
o dėl kišeninių organizacijų. Aš dar prieš 4 mėnesius siūoliau rengti peticiją prieš šitą įstatyma, kai dar sistema buvo neįsivažiavus. Tai pvz Dagys seime atsake kad seimo nariai bijo šio klausimo ir neiko nesiims, o Laisvos visuomenės institutas net nesiemė spręsti dėl tokios peticijos, ir visai nesenai atsakė kad prieš 4 mėn. jie nereagavo į mano pasiūlymą ir nerengė tokios peticijos , nes klausimas tuo metu nebuvo aktualizuotas. Tai vat kaip aktualizavosi tai jau buvo atimta virš tūkstančio vaikų ir sistema spėjo apraizgyti visą šalį bei politikus.
Neturi supratimo kaip kovoti mergelės. Dabar reikia rengti mitingus kas savaitę, kodėl viskas sustojo ir ko laukiama man nesuprantama.

O, taip.       2018-12-22 10:43

Laukiu, labai laukiu, kada galėsime Neringą Venckienę turėti Lietuvos Prezidente. Manau, kad visi pasijustų kur kas saugesni. Ji kovojo, kaip liūtė už savo vaiką ir neišdavė iki pat galo. Manau, kad ir sūnus Karolis bus nuostabus politikas. Nei vienas Lietuvos politikas vyras neprilygsta šiai pagarbiai, išdidžiai, teisingai, išmintingai moteriai. Viską ji paaukojo vardan TIESOS.

stasys        2018-12-21 22:22

.. kur dingo venskienės globėjai ? ar jau nuleido rankas ? o gal ta Lietuva jau nėra tokia svarbi kai tapo aišku kad ju saulė leidžiasi . Įstatimo tekstas gali keistis , bet problemos kurios spręsti jis yra skirtas NE . Vat jei autorius pakeltu klausima o kuo skiriasi Lietuvos našlaičiai, augantis vaiku namuose ,nuo tu kurie buvo paimti iš problemišku šeimų jau butu žingsnis į priekį ..aiškinantis tikra padėti problemoje .

Donatas       2018-12-21 21:18

Pirmiausia reikia patyrinėti paęius gelbėtojus iš VTAĮ tarnybų. Europoje jau seniai nustatyta, kad tarp Vaiko teises ginančių žmonių yra daugiausia seksualinį iškrypimą turinčių moterų. Yra net svetainė kur jos pristatytos su nuotraukomis. Ten jų tūkstančiai. Jas nedelsiant reikia nuo vaikų ir jų teisių gynimo atitraukti. Dabar jau yra melo detektoriai sukurti Izraėlyje kurie tai nustato labai tiksliai. Štai ir paaiškėtų po tokio testavimo, kad visos tos šikalienės, žopienės turi iškrypimus ir spręsdamos pagal save neįsivaizduoja, kad gali būti ir normaliu žmonių. Po šitokios akcijos daug kas išsispręstų savaime netgi Prezidento pasirinkime.

...       2018-12-21 20:17

Sis zmogus teisingai raso,laukti nera ko.Kiek jau laiko praejo nuo piketo ir nieko.Projekta isteriskai priverte isgimdyti sakaliene ir tai padare valdant zmonems pasitikejusia valstieciu partija.Prisiko lizda ir gegute perskrido i kita partija.Jeigu valstieciai yra seimo dauguma,jiems vadovaujant daejome iki BARNEVERNETO istatymu,tai laukti nera ko.Jei jiems nesvarbu seimu naikinimai,tevu ir vaiku asaros,tai nusispjaut i vaiko pinigus,i kitas geroves,pazadus.Laukti nera ko,mokytojai gyveno ministerijoje del geresnio gyvenimo,o zmones del prarandamu vaiku,nieko nedaro ir nieko negali pasiekti.TFUUUU.

Jules       2018-12-21 17:05

Pone Džeikai, visa dabartinė oficialioji(valdiška arba oligarchijos dvaro parengta) istorija, istorijos mokslas, atviruose universitetuose ir vadovėliuose yra paskalos, mitai ir dezi žaidimai(hipnozė) su paikais studenčiokais. O va už uždarų durų prasideda tikroji istorija ir baigiasi balaganas. Ekonomika tikra taip pat tik už uždarų durų. XX amžiaus istorija runkeliokams neprieinama ir užrakinta po BK straipsniais, ir saugoma taikiojo atomo - bombačkos. Gal Zigmučio bombačkos - to aš nežinau. Na, o Juozaitis, sulaukęs tokio amžiaus atsikvošėti ar pasikeisti jau nebegali fiziškai - baigėsi jo biologinis amžius. Kita vertus, yra daug požymių ir turi tokių savybių, kad yra pasikabinęs. Reikia remtis tais, kurių pažiūros ir pasaulio suvokimas nesikeičia jau nuo kokios penktos klasės, su atmetimais to, kas vystymosi metu pasirodo netikra arba geru paslėptų deziuku po tokia pat gera hipnozės doze mokykloje, univerkėje, kol mokaisi, kol jaunas. Tiek Juozaitis, tiek Karbauskis, tiek Premjeras ir Prezidentė, ir kiti - visi jie iš tos pačios AMBalo komandos, LDDP satelitai, sparnai, sparneliai, tad bent jau artėjančių švenčių proga nebesisvaiginkite iliuzijomis ir dezi propaganda, ypač tokių kaip Juozaitis ar Karbauskis, ar premjeras, ar banksteris su ta vadovėlių graužike. Tokiame amžiuje kaip Juozaičio jau nebebręstama, o nunykstama. LDDP obuolys nukrenta ir supūva - patręšia žemę.

Labai       2018-12-21 16:48

izvalgus ir teisingas straipsnis.Tiketis, kad pavari mums kazkas ant lekstutes pades numarinta vaiku grobimo(atipr.,saugojimo) istatyma, vargu ar verta.Tik bendrom visuomenes pastangom galima juos priversti ta padaryti.

Ko gero rusai protingesni       2018-12-21 15:52

Nes tarybiniais laikais, galima buvo pasidinti butus, jei per mažas butas ir dviems skirtingų lyčių vaikams   (arba   mama su sūneliu, mergaitė su tėvu),  reikėdavo miegoti viename kambaryje. Tai buvo rimtas koziris gauti didesnį butą, o dabar… priežastis atimti vaikus iš tėvų, jei turi mažą gyvenamą plotą.

ale,       2018-12-21 14:38

kad skubos darbą, velnias valdo. Viskas labai teisingai surašyta, bet neskubėkime su maištais. Gal, kas poziciją valdo, kaip tik šito ir laukia. Viena aišku, kad Skvernelis yra tik policininkas, kuris labai gerai vykdo visas komandas. Jis yra visiškai nemąstantis vykdytojas ir gali būti bet kuo, kad tik įvykdytų komandą. Bet Karbauskis taip pat yra su užnugariu, labai stipriu užnugariu. Kas įsakė  Skverneliui šturmuoti Klonio gatvę? Manau, kad tai ne vyr. komisaro sugalvota akcija. Kas tada buvo valdžioje? Kodėl visos valdžios daro tą patį? Kas stovi už sistemos vairo?, kuri apima net ES šalis? o gal ir pasaulį? Nežinau, bet galima tik pasakyti, kad tai Momona, t.y. gobšumas pinigams. Geriausia išeitis, tai keistis pačiam, t.y. vienintelis pasipriešinimas sistemai, kai aš tampu kitoks , nei to tikisi iš manęs. Ir padaryk man ką nors, jei man pinigas ne karalius, jei smurtas man svetimas, jei aš padėsiu visiems, ką tik matysiu skriaudžiamą ir t.t. Mūsų stiprybė yra mūsų disidentai, kankiniai atidavę savo gyvybę už tiesą ir neišsigandę. Tik jų pavyzdys man yra kelrodė žvaigždė.

Siaubas       2018-12-21 13:49

Dar apie 2-3 tūkstančius vaikų bus išplėsta iš seimu. Siaubas! Nuspręsti, kad svarstys pavasarį, turejo dar laiko, o laiko nebeužteko ta įstatymą sustabdyti šiam laikotarpiui?  Na tai griebsis dabar “vaikų gynėjai” atidirbinėti ir užsidirbineti.
Siaubas! Siaubas!
Užsprinkit visi “gynėjai” kūčiniais šližikais!

Dzeikas       2018-12-21 13:05

Julesai, toks “balaganas” kaip jus issireiskete yra JAV. Ir tame “balagane” gerokai daugiau tvarkos negu net issivysciusiose Vakaru europos salyse. Koks ten “golgotos” planas zino tas, kas leidzia paskalas apie ji, taciau sveikas protas sako, kad nenumatyta vietos tautoms parazitams ir nuslinkusiomis i sodomija.
Tautos buvo ir liks. Kai kurios isnyks, kai kurios isliks, kai kurios atsiras.
O lietuviu tauta tik viena is daugelio.Isliks ji ar isnyks priklauso nuo jos pacios ir nuo to, kaip atkakliai ji laikysis Dievo isakymu.

atrodo, kad autorius teisus       2018-12-21 13:01

is tokiu potencialiu gelbetoju matau kol kas du- Skvernelis ir Juozaitis. Pirmasis niekada neturejo jokios stabilios ideologijos, jam nebutu problemu “praregeti”, kad istatymas blogas, arba, kad blogai vykdomas, arba ir tas, ir anas. Juozaiciui butu sunkiau, nes jis neturi palaikymo medioe, nebent kazkas skubiai ji stipriai pafinansuotu, kas irgi imanoma.
beje, as esu pries vaiku atiminejimo istatyma ir dziaugciausi galedamas balsuoti uz ka nors, kas imsis jo naikinimo/keitimo. bet bent jau nei uz viena is situ dvieju, deja, balsuoti negalesiu

atsakymas klausikui       2018-12-21 12:48

va tu ir pasiūlyk, juk toks protingas.

Jules       2018-12-21 12:44

Golgotos plane mūsų, lietuvių, išlikimas nenumatytas, o Vokietijos “Kanzlerio aktas” ar paktas baigsis tik 2099 metais. Iki to laiko tautų Europoje jau turėtų nelikti, o tik balaganas.

klausimas autoriui       2018-12-21 12:41

o stabdyti dabar kaip - stabdymo būdu, ar kokiu kitokiu?


Rekomenduojame

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Nuo bačkos. Bernardas Gailius. Patriotizmas trukdo valstybei augti

Jurga Lago: Mes iš Lietuvos

Lietuvoje nutylėta Europos Parlamento istorinė rezoliucija „Dėl europinės atminties svarbos Europos ateičiai“ –  dar vienas smūgis R. Šimašiui

Vytautas Sinica. Apie ministro Kukuraičio kovą su skurdu ir socialine atskirtimi

Eurofederalistai kviečia į diskusiją: „Kalbėkime apie klimatą“

Vytautas Radžvilas. Lukiškių aikštėje – paneuropinio konflikto aidas

Kviečiame į konferenciją Kaune spalio 5 dieną!

Vytautas Sinica. Pasikartojanti klaida diskusijose apie tautiškumą

Marijus Kaukėnas‎: Apie turą po Labanoro girios kirtavietes, arba Ir vėl apie teisėtumą, prasilenkiantį su teisingumu

Susipažinkite: Labanoro dykros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.