Visuomenės pokyčių analizė, Šeimos politika, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos

Mindaugas Puidokas. Kas ir kaip taisytina, kad apsaugotume šeimas?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. lapkričio 9 d. 7:09

40     

    

Mindaugas Puidokas. Kas ir kaip taisytina, kad apsaugotume šeimas?

Kviečiu pasižiūrėti „DELFI Diena“ laidos, kuriame Dovilė Šakalienė neigia problemos buvimą bei poreikį keisti vaiko teisių apsaugos sistemos teisinį reguliavimą. Aš manau priešingai.

Kaip Seimo laikinosios grupės „Už šeimą“ narys, kreipiausi į jos pirmininką Rimantą Joną Dagį, kad būtų sušauktas grupės narių susirinkimas. Jame pristačiau teisės aktų pakeitimus rengiančios mano koordinuojamos grupės darbą. Esu dėkingas konservatorių atstovui Rimantui Dagiui, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovei Vandai Kravčionok, frakcijos kolegoms Nagliui Puteikiui, Aurimui Gaidžiūnui, Zenonui Streikui už rengiamų teisės aktų pataisų palaikymą. Šiuo atveju Seime negali būti pozicijos ir opozicijos.

Vakar darbo grupėje vėl ilgai darbavomės ir jau ima aiškėti pataisų gairės bei numatomi būtini saugikliai šeimoms apsaugoti:

1. Civilinis teisminis procesas privalės vykti žodiniu būdu, užtikrinant tėvų galimybes pasisakyti, būti išklausytiems.

2. Būtina užtikrinti tėvams galimybę turėti advokatą.

3. Vaikų paėmimas tik kraštutinė priemonė, kai kyla grėsmė vaiko gyvybei arba nepadeda visa teikta pagalba šeimai. Dėl to svarbu aiškiai ir tiksliai apibrėžti arba visiškai atsisakyti abstrakčių, sunkiai įgyvendinamų ir subjektyviai traktuojamų sąvokų, kurios leidžia paimti vaikus iš bet kurios šeimos (pvz., už tai, kad vaikui nesuteikiamas pakankamas materialinis aprūpinimas; vaikas baikštus ar ypač jautriai reaguoja į vaiko teisių atstovų buvimą šalia; dėl tėvų ligos; įžeidimo; tampymo už drabužių; viršsvorio ir kt.)

4. Turi būti saugomos tėvų teisės atstovauti savo šeimos interesus, siaurinama įstatyminio atstovo sąvoka ir tokių atstovų procesinių teisių apimtis.

5. Būtina koreguoti skundo/pranešimo nagrinėjimo procedūrą, trumpinant būtinų proceso elementų terminus. Viskas turi būti daroma efektyviai ir siekiant tikslo grąžinti vaiką į šeimą. Dabar sprendimai vilkinami, o kančias patiria vaikai ir šeimos.

6. Turės būti keičiamas ir bendras požiūris. Šeimai turi būti teikiama kompleksinė pagalba, nes vaiko atėmimas nėra pagalba šeimai. Yra svarbu keisti išankstinį sistemos nusistatymą prieš šeimą ir nustoti vertinti šeimą kaip nusikaltėlį, nustoti bandyti dirbtinai sureikšminti ir ieškoti grėsmių, bet judėti link vaiko poreikių vertinimo, kaip šeimos vientisumo užtikrinimo garanto bei pagalbos šeimai suteikimo.

7. Reikia užkirsti kelią nepagrįstų skundų, šeimų gyvenimo baimėje bei pareigūnų nebaudžiamumo/atsakomybės stokos kultūrai. Už skundą turi atsirasti teisinė atsakomybė.

8. Vaiko teisių tarnybos posėdžiai privalės būti filmuojami, kad iškilus nesutarimams tarp tėvų ir VTAS neliktų galimybių iškraipyti informacijos.

9. Būtina remtis gydytojų medicininės patikros duomenimis, kuri privalės aiškiai parodyti ar buvo smurtas prieš vaiką. Dabar yra atvejų, kai vaikai buvo paimami be jokių smurto žymių ar su tokiomis žymėmis, kurios gali atsirasti bet kuriam judriam vaikui (pvz., mėlynė ant kojos ar nubrozdinta kakta).

Jau kitą savaitę bus parengta pataisų juodraštiniai variantai, kurie bus koreguojami ir rengiami pateikimui Seime. Tvirtai tikiu, kad 82 kolegos Seimo nariai susibūrę į grupę „Už Šeimą“, įipareigojusią ginti tradicinę šeimą, palaikys tokias svarbias visai Lietuvai pataisas. Tikiu, kad daug Seimo narių, kurie net ir nepriklauso šiai grupei – taip pat bus šeimų ir skriaudžiamų vaikų pusėje.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

fregata       2018-11-11 18:06

Na kas gi galėtų pamiršti tūlą A. Karčiauską- skaitytojai dar pamena tą situaciją, kuomet piratų Vadas, politinis aferiūga Naglas Putėsis bandė perimti savo šaikos žinion šį portalą.
Ponas A.K. tuomet buvo tarp tų aršiausiųjų su peiliais dantyse lipančių per bortą. Deja, abordažas nepavyko, puteikistams teko laižytis išspardytas subines. Matyt sopa iki dabar, nes pirato bocmanas A.K. vis griežia ir griežia išmuštais dantimis:)

>> A. K.       2018-11-11 10:17

Ponene, o tamsta nevark, nesismulkink - įskųsk nepaklusią redakciją gestapui.
Vot tada žinos niekadėjai, kaip nevykdyti tamstos nurodymų!

Algirdai K.,       2018-11-11 1:31

ar tamsta tikrai esate kvailas, ar tik apsimetate???
dėl vieno chamo komentaro, kuriame buvo pasakyta tai, kas tamstai nepatiko, kuris būtų ėjęs nuėjęs ir niekas pernelyg neatkreipęs dėmesio į tą vieną (!!!) Tiesos.lt skaitytojams nebūdingą komentarą, jūs jau kelintą savaitę šantažuojate ir šmeižiate redakciją: mol, netrinsite, kai tik aš liepsiu kokio komentaro, tai aš jus pjausiu ir pjausiu, ir vis tą vieną komentarą valkiosiu ir valkiosiu, kad jį visi paskaitytų, išmoktų atmintinai, įsirėžtų visiems į smegenis, žodžiu, viskas būtų gruntaunai…
Tai kuris čia chamas ir mužikas, savo kumyrų tepliotojas vis atsinaujinančiomis patyčių dozėmis, smurto reklamuotojas ir redakcijos šantažuotojas bei šmeižikas?

Redakciją išbarkime už moralinį liberalizmą...       2018-11-11 0:40

  Gerbiamieji, raginu kiekvieną, perskaičiusį šį mano laišką, atlikti žygdarbį:):),kuris jums nekainuos nei eurų, nei gyvybės:)...
Lietuvoje nuo daugumos piliečių ,kalbant sąžiningai ir be baimės, nei šalies, nei vietos mastu nepriklauso niekas…Kas mąsto giliau, tas suvokia, kad ši oligarchinė-nomenklatūrinė santvarka suteikia teisę daugumai tik galimybę dalyvauti rinkimų komedijose, kur rezultai iš anksto nulemti ir suorganizuoti kapitalo grupių bei šalies politinės ir administracinės ,,grietinėlės” naudai.
Galime tik lieti neviltį,apmaudą dėl visų mūsų bėjėgiškumo, neteisybės ir nykstančios šalies tik šeimose, bendravime su kitais ir internete.
Galime ir pabūti žmogiškais, neabejingais ir solidariais,kai šalia bendrapiliečiai-chamai žemina kitus -padorius, kilnius žmones.Galime protestuoti kai iš šeimų kląstingai atiminėjami vaikai. Kviečiu bent trumpam pabūti inteligentiškais, humaniškais žmonėmis… Jei šiame ,mano akimis žiūrint chamiškame, anonimo komentare apačioje irgi pamatėte akiplėšišką kito žmogaus orumo žeminimą, patyčias ir psichologinį smurtą,būtinai parašykite trims šio demokratinio nediduko portalo atstovams. Komentare(rasite apačioje nukopintą) po portale patalpintu ,, KF reforminių Metmenų” tekstu bukai ir ciniškai įžeidinėjamas Sąjūdžio pradininkas, inteligentiškas žmogus Arvydas Juozaitis po jo pasirodymo R.Janutienės laidoje ,,Nuoga tiesa” per Lryto TV. Ta redakcijos trijulė
Tiesos.lt redaktorė-  .(JavaScript must be enabled to view this email address)
Administratorius( Laisvūnas Šopauskas)-  .(JavaScript must be enabled to view this email address)
Redkolegijos narys-  .(JavaScript must be enabled to view this email address))

,gavusi mano laiškučius ta tema, nematė reikalo tą begėdišką komentarą ištrinti (pasiųsti pas ,,nykštukus”). Tas piktybinis anoniminis žmogysta ne tik Juozaitį chamiškai išplūdo, bet net apdergė greitosiomis:):) ir kitą tos laidos dalyvį- N.Puteikį ,pavadindamas,, naglu pūsleikiu”...)Šlykštu, bet atsirado net 21 patyčias sadistiškai garbinantis laikintojas, kas rodo, kad šiame antisisteminių tekstų portale buriasi komentuotojai-moraliniai degradai. Padėtis su komentuotojų ELEMENTARIU padorumu,PAGARBA BET KOKIEMS KITIEMS ŽMONĖMS ir inteligentiškumu prastėja. Pritingintiems arba savo laiką labai branginantiems šio mano laiško gavėjams net laiškučio teksto redakcijai galimą  pavyzdį  parašau, jei komentare ir jūs pamatėte patyčias ir mužikišką nepagarbą  inteligentiškiems žmonėms:  ( PVZ,  ,,Gerbiamieji, raginu netoleruoti panašių komentuotojų patyčių ir be gailesčio trinti panašius komentarus, žeminančius žmogaus orumą” (cituojate, iliustruojate copy būdu tą bogiuko komentarą, kad redakcija suprastų, kokiu komentaru piktinatės..).Pareiškite savo nuomonę  redakcijai ir ,neabejoju, Jūsų sielą  bent trumpam sušildys atlikto gero, kilnaus darbo pojūtis…Kažkas kažkada gal būt užstos ir Jus, kai bus bandoma pažeminti Jūsų orumą ,ir Jūs būsite tikrai nusipelnęs to solidarumo…
Sėkmės inteligentiškiems,solidariems, garbingą ir orų elgesį vertinantiems
Sąjūdžio veteranas
  Aiškiai chamiškas, mužikiškai liumpeniškas komentaras:

tam kuris bijo pramiegoti   2018-11-5 23:03
Meldžiamasis, ar tamsta turėjote malonmo paregėti pirmadieninę “Golaja Pravda” laidelę?
Jeigu turete blaivaus proto likučių, turėjote tikrai pabusti.
Nes tamstos Viltingasis Kandidatas įsimušė sau užtikrintą “golą”.
Sėdint visiškame viešųjų ryšių plintuse, esant progai netrukdomai(!) pasireikšti 2-jų val. trukmės laidoje, kai gauni lygiai pusę laiko, t.y. valandą(!) nemokamai(!) savo personos reklamai,...
Mėmių mėmė. Visiškas aplepausis.
Glušų glušas!
Sugebėjo net naglam pūsleikiui prakišti debatuose.
Komunkavimo analfabetas, liurbių liurbis su ryškiu užrašu kaktoje- “lūzeris”

Vilė       2018-11-10 22:57

Reikia išvaikyt genderloperius iš vaiko teisių apsaugos.

JUNGTINĖS LOZUNGŲ PAJĖGOS       2018-11-10 15:13

Būtina ir privaloma:
Panaikinti rudens darganas ir žiemos šalčius.
Panaikinti liūtis, rūkus, šlapdribas ir pūgas.
Panaikinti spalio, lapkričio, sausio ir vasario mėnesius ir pratęsti gegužės, birželio, rugpjūčio mėnesius iki 60 dienų.
Reikia uždrausti tamsų paros laiką.
Mias nugalėsim.
Gero savaitgalio!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-10 14:41

Būtina ir privaloma:
1. Grąžinti visus pagrobtus vaikus į šeimas (gimines).
2. Išjungti septynių antikonstitucinių suėjimų (Seimų) visas partines gaujas.
3. Paskelbti visiškai kitokios (tobulos) ūkinės veiklos būdo santvarką.
4. Išimti iš prekybos visus nuodus - alkoholinius gėrimus.
5. Išimti iš prekybos visus nuodus - cigaretes.
________
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių banditų gaujų)
2018 lapkričio 10

gailestingasis valstietis Krokodilas       2018-11-10 14:35

Mes krokodilai, pirma sudraskome aukas, o po to ašarodami ryjame.
Visi žino- krokodilai verkia daugiausia!
Ir kas pasakys jog mes nejautrūs kitų skausmui?

Butinas       2018-11-10 13:03

Dar vienas dalykas: nustatinėjant tikrąjį vaiko interesą, prieš norint išvežti vaiką iš šeimos, privaloma atsiklausti vaiko, ar jis nori palikti tėvus ir namus. Ir tai turėtų būti užfiksuota. Tada niekas nebus kaltinamas.

Jei nebutu kaunieciu       2018-11-10 12:24

triuksmo del vaiku atemimo, tai istatymas ir toliau zaliu vaikus, sheimas, o Puidokas tyletu.  Dabar, kaip rusai sakydavo - “posle boja rukami mashut?!” Seime sedi kazkokia begalviu gauja, miega, sociai prikemsa skrandzius, retsykiais pakilo ja rankas. Tautos naikintoju kohorta.

Jules       2018-11-10 11:59

Jei Puidoks balsavo už tą įstatymą, tai čia jis tik piarinasi - ieško kvailių. Rinkimai artėja - tai reikia visus kvailius susirinkti, kad šie balsuotų atitinkamai pagal Banko “Trockis” nurodymus.

Erlickas to 15:52       2018-11-10 4:34

Nustok Dzikūnas šūdkirmėliau rašyti su klaidomis.

Tvankstas       2018-11-10 3:00

Rugsėjo 28 d. Seimas praktiškai vienbalsiai pritarė naujam Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymui. Už balsavo 100 Seimo narių, susilaikė – 1.

Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto Šeimos ir vaiko gerovės pakomitečio pirmininkas Rimantas Jonas Dagys teigia, kad tai yra kompromisinis įstatymas, tačiau jį vertina teigiamai. „Šis įstatymas esmingai skiriasi nuo užregistruoto – praktiškai neliko nepakeistų nuostatų. Nors jame dar liko silpnų vietų (pavyzdžiui, nerastas geriausias atsakymas dėl draudimo palikti vaikus iki 6 metų be priežiūros), šis įstatymas visumoje yra žymiai geresnis ir labiau subalansuotas nei vadinamasis grynai „antismurtinis“ įstatymas, kur viskas sukosi tik aplink smurtą prieš vaikus. Priimtame įstatyme vaikas traktuojamas kaip šeimos dalis, o ne valstybės nuosavybė, šalia jo teisių atsirado ir pareigos, šalia drausminimo – pagalba šeimoms, atsisakyta tokių nesąmoningų prievolių kaip tėvų skundimas remiantis gandais ir kita. Žinoma, galėjome šį įstatymą priimti ir praeitoje kadencijoje, juk parlamentarų grupė „Už šeimą“ buvo parengusi panašią redakciją. Tačiau geriau vėlesnis ir, svarbiausia, protu paremtas sprendimas nei jokio“, – aiškina R. J. Dagys.

Gal nereikia M. Puidokui dulkinti tautai smegenis ?

Tvankstas       2018-11-10 2:43

Skaitau ir matau reumatizmo blaškymąsi po kulę.
Nesuprantu, kas tada balsavo už Šakalienės – Majausko įstatymą, jei dabar 82 seimūnai priklauso ‘Už Šeimą’ ?
Lieka 59, kurie visi atėjo ir prabalsavo, o tie 82 važinėjosi, gulinėjosi, snarglius traukinėjosi Seimo salėje ?
Tai kaip tada balsavo gerb. M. Puidokas ? Galėjo parašyti, nors įtariu, ‘stūmė europrogresą’ savo ‘UŽ’.
Kiek iš tų 82 balsavo už Šakalienės – Majausko įstatymą ? Galėtų pasikelti rankutes.
Mane glumina, kai net nesidomima, kad vaikų teises sukūrė paidofilai – turtingieji paidofilai galėtų tenkintis mažamečiais vaikais.
Mane glumina, kad Seimas važiuoja įjungęs kvailio pavarą, kol nuvažiuoja į griovį ar į medį – ir tai tęsiasi kaip prigimtinės ir pareigybinės seimūnų teisės – teisingu bolševiko jausmu.
Stebina avėgalviškumas kaip aibė begalinė – yra įvairiapusė patirtis įvairiose šalyse, kurią tereikia peržvelgti, permąstyti ir kas vertintina amžinybės dėsniu – pritaikyti.
Kokia paidofilija gali būti vertinama pagal tokius reikalavimus ?
Apie kokį tobulinimą, gerb. M. Puidokai, gali būti kalba ? Tauta bybį deda ant tokio įstatymo ir jo priėmėjų.
Panaikinti tą Šakalienės – Majausko įstatymą kaip praeities atgyveną, nes Europa bunda iš paiderastijos ir paidofilijos represyviosios tolerastijos.
Gerb. M. Puidokai, Jūsų dešimt principų tauta turi suvokti kaip paidofilijos kūrimą “žmogišku veidu” ?

sakomatautujui       2018-11-9 22:53

Na tai kurk. Pac. Ko čia kitiems nurodinėji?

Sakoma Tautoje:       2018-11-9 21:36

“Kuproto nei grabas neištiesins”.Ką šitoje,neaišku kokiais tikslais, sukurtoje svetimos šalies sistemoje galite koreguoti,taisyti,nebent retušuoti?Kodėl nekuriat lietuviškos,tautinės, be jokių galimų fondų įtakos,savarankiškos,laisvos nuo įtakų iš svetur sistemos?

Puidokui. Gaisras gesinamas nedelsiant       2018-11-9 20:20

Is gaisro reikia nedelsiant istraukti vaikus.
Vaiko paimti is seimos strimagalviais negalima.
tik atlikus visus tyrimus. Jeigu akivaizdi butinybe.

P.S.
Su kukuraicio patvirtinta tvarka kiek sukuria nauju darbo vietu!?
tik vaiko reikia, ir darbo vieta yra.

Salomėja       2018-11-9 18:37

Iki šiol buvau nepasirašiusi dėl D. Šakalienės apkaltos, bet pamačiusi ir išgirdusi kaip arogantiškai ir įžūliai elgiasi Šakalienė, iškart pasirašiau.

Pataisos turi pakeisti įstatymą       2018-11-9 17:39

iš norvegiško į danišką. PERDARYTI IŠ ESMES. Daikto negalima svetimo paimti, o čia vaikus.

O kur tie       2018-11-9 16:05

rinkėjai, kurie balsavo už Šakalienę ir jos partiją? Ar daug čia tokių balsavusių už ją ir jos partiją komentaruose tupi ir akimis vartalioja, begėdžiai? O Puidokas už ką balsavo ir iš kokios partijos? Gal konservatorius ar niekam nepriklausantis - tik pats nuo savęs? Ar tik piarinasi prieš rinkimus kaip ir tie kai kurie iš “Drąsos partijos”? Patikslinkite, kaip čia yra iš tikro?

Kazys       2018-11-9 15:31

Visuomeninio LRT veikėjas vakar LNK įrodinėjo,koks gėris yra Norvegijos vaikų ėmimas.Sėdėjo prie šakalienės,mat ir jis buvo Norvegijoj.O mes tikimės,naivuoliai,objektyvumo,visuomenės intereso gynimo.Vien tik auksas valdo juos.Dėl seimo balsavimo yra sprendimas:rinkėjams paliepus turi naikinti arba bent jau keisti įstatymą.Svarbu klaidoje nepasilikti.Šaunuoliai Puidokas ir Puteikis.

Manau,       2018-11-9 15:07

Dabar menkiausiu pretekstu norima nubausti tėvus, bet labiausiai nubaudžiami VAIKAI. Nei Šakalienė, nei Žiobienė šito nesupras, nes jos neturi empatijos jausmo vaikui. Jų varomoji jėga - neapykanta.

Dzeikas       2018-11-9 14:52

tatalitarizmui vs demokratijai:
Siais laikais totalitarizmas neivardyja saves, jis slepiasi po demokratijos iskaba.Totalitarine valstybe ar demokratine(o tiksliau teisine, nes sakykim monarchistinis rezimas su ribota, bet realia demokratija gali buti teisiskas) apibudinama esme(inagininkas), o ne nominaliu ivardijimu.

kodėl nenuvežus tokių šeimų į sanatorijas?       2018-11-9 13:34

Ir daktarų ten užtektų ir vaikučius paglobos kiek tik reiks. Tėveliams paskaitas galėtų skaityti nuo ryto iki vakaro. O kiek valstybė sutaupytų.

totalitarizmas vs demokratija       2018-11-9 12:32

demokratinėse šalyse teisėsauga gina piliečius, šeimas, žmogaus teises.
totalitarinėse (fašizmo-bolševizmo) šalyse žmogus turi gintis nuo teisėsaugos, kuri smaugia žmogelius.
——
moralas: mūsų politikai ir teisėsauginiai paprasčiausi fašistai-bolševikai
——
ginasi lietuviai arba bėgdami į emigraciją arba pasikardami. Kito kelio nėra.

Kartais       2018-11-9 11:44

esam labai kategoriski.Nors ir labai teisetai ir logiskai.Siuo laiku ka tas duoda.Kol neivyks nauji prezidento rinkimai, tikintis, kad bus isrinktas tautiskai mastanti asmenybe, jokiu perversmu ir revoliuciju su visais nusalinimias neivyks. Nebent Sakaliene su Ziobiene gali buti nusalintos.Nebent.O puldineti Puidoka nevertetu.Zmogus tikrai deda dydelias pastangas, tam, kad bent siuo laiku butu sustabdytas teroras pries seimas.

šiaip nusikaltėlius į kalėjimą sodiną       2018-11-9 10:47

bet kad tie nusikaltėliai, kurie naikina lietuvius, jų šeimas - tai politikai, teisėsauginiai, valstybės atstovai.
negi patys save į kalėjimą susodins?

šakalienės -išlepintas       2018-11-9 10:43

,nejautrus,be empatijos egoistinis tipas.Tobulas sistemos sraigtelis už pinigus.Net Pūras jos paslaugų atsisakė.

>Puidokui ir kitiems Seimo nariams...       2018-11-9 9:56

Šakalienei apkaltą,Žiobienę lauk iš darbo be teisės dirbti valdišką darbą ne mažiau
nei 15 metų.

to Paprastesnis papildymas       2018-11-9 9:49

O bolševikų mirties lagerių sąjungininkai neturėjo tokių pat konclagerių pagal tautybę, ką? Ar eilinį kartą trolini?

Ramiros       2018-11-9 9:23

Mindaugai, tu šaunuolis, bet, deja, radau jūsų parašą tos liūdnai pagarsėjusios šimtinės sąraše. O šakalienę būtina grūsti lauk iš seimo. Prisidirbo, bet vis vien nenurimsta. Taip pat ir žiobienei derėtų “vynioti meškeres”. Dėl šakalienės apkaltos jau surinkta nebetoli 30 tūkstančių. Tautos valią seimas turi vykdyti ir nedelsiant pradėti apkaltos procesą, o iki to, reikėtų suspenduoti jos veiklą vaikų ir šeimų kryptimi.

Liepa       2018-11-9 9:22

Pirmiausia, seimūnai, atsakykit už savo nežmoniškas klaidas : morališkai, materialiai, teisiškai.// Apskritai visus savo sprendimus pirmiausia pritaikykit sau. Prisiduokit savo šeimas VTAT desantinėms brigadoms, pasėdėkit prišnerkštose daboklėse neėdę, negėrę, metus pagyvenkit be savo vaikučių,- juos patikėkit auksarankių “globėjų” priežiūrai, pavaikščiokit po “pozityvius” seminarus, pasitampykit po teismus ir medijas ir įrodykit, kad nesat dramliai. //

Paprastesnis papildymas       2018-11-9 9:21

Šita švonderių komanda nei vaikų nei tėvų jau nebeapsaugos. Ar galėjo patys apsivalyti hitlerininkų ar bolševikų mirties lageriai. Jie apsivalė tik sunaikinus, subombordavus visą sistemą. Kol kas mums vienintelė ir pigiausia, ir efektyviausia išeitis būtų taikyti vaikams bausmes rodant vaikų išplėšimo procedūrų vaizdo įrašus, perspėjant kas nutiks jeigu neklausys tėvų. Masiškai, iš plastmasės atliekų prigaminti žopienių, šikalienių, šalavų, izmailų figurėlių ir naudoti jas drausminant vaikus vietoj pabaisų iš pasakų.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-9 9:21

Tautos likučių savigynos veiksmų plane svarbiausia - atsikovoti žodžio laisvę Lietuvos radijoje bei televizijoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2018-11-9 9:07

Seimą (vyriausybę, prezidentūrą, prokuratūrą, ...) aptvėrus spygliuota tvora, būtų užbaigtas bemaž 3 dešimtmečius trukęs komunistuojančių partinių gaujų išjungimas.
****************
Okupuotoji Lietuva (komunistuojančių partinių gaujų)
2018 lapkričio 9

verdictus       2018-11-9 8:47

Valdžia vykdanti piliečių atžvilgiu terorą yra neligitimi ir turi būti paleista visais lygiais nedelsiant. Nei šis seimas, nei vyriausybė bei prezidentūra nebegali tęsti veiklos kuri yra perdėm nusikalstama. Bet koks bendradarbiavimas su dabartinėmis chuntos institucijomis yra kolaboravimas ir užtrauks kolaboratams teisines pasekmes be senaties terminų.

Kaip pats       2018-11-9 8:28

balsavai, kai buvo priiminėjamas šis pragaištingas įstatymas? Kitaip tai tėra tik akių dūminmas ir runkelyno kvailinimas. Ant tėvų nelaimės vaikų laimės nesukursite, o tik sumažinsite gimstamumą ir pagaliau pribaigsite savo šalį, ko ir siekia konspiratoriai, agresuojantys eilinę bejėgią, beteisę Lietuvą - atlaisvina teritoriją nuo lietuvaičių būsimiems grynaveisliams, kurie mokės čia gyventi.

Lietuviai nustos       2018-11-9 8:00

gimdyti.Net gamta pritilo.Tautoje stabdoma kūryba,-kuri prasideda gyvybės gimimu.Žmonės bijos net kvėpuoti.Robotukų era?

Nereikia nei rusų       2018-11-9 7:58

Ar valstybė nepradėjo pilietinio karo prieš savo tautą?Ar galima smurtą nugalėti smurtu?Kodėl tyli bažnyčia?Kur ritasi Europa ?Labai daug sutapimų,kaip prieš aną karą?

lakoniškas padėties pataisymas       2018-11-9 7:33

Seimo paleidimas, ikiyeisminio tyrimo pradėjimas gestapinių “reformų” autoriams bei aktyviems propaguotojams ir antikonstitucinių veiksmų atlikėjams, visų pagrobtų vaikų grąžinimas tėvams ne vėliau nei per 8 valandas, 1000 eurų kompensacijos tėvams už kiekvieną dieną nuo vaiko atėmmo, nuostolių išieškojimas asmeniškai iš šakalienių, majauckų, skvernelių, žopienių ir VTAT-gestap bobų, visų vaikteisių kontorų vadovų atleidimas be
teisės dirbti valstybės tarnyboje, visųvaikteisių personalo totalus patikrinimas nustatant kas kur dalyvavo siautėjant, policijos pareigūnų veiksmų dalyvavusių akcijose patikra, visų teisėjų ir prokurorų, sankcionavusių vaikų grobimą nušalinimas iš pareigų, pirmalaikiai rinkimai, pirmalaikiai prezidento rinkimai, vaikagrobių vyriausybės paleidimas funkcijas laikinai perduodant ministerijų vyr. specialistams, naujo konstitucojos projekto parengimas sukuriant iš principo kitus rinkimų, atstovavimo ir pilietinės valdžios kontrolės mechanizmus, 100% liustracija, tautos tribunolo institucijos įkūrimas, tautai nusikaltusių ir Lietuvos valstybei žalą dariusių admenų teisių suspendavimas iki gyvos galvos atimant teisę dirbti valstybės struktūrose, kriminalinių partijų paleidimas, ologarchinių struktūrų demontažas, užsienio bankų apmokęstinimas už visus 30 metų, licenzijų likvidavimas švedbankiams, nacionalinio banko steigimas, žmonių kurių moralė ne šio pasaulio dimencijose įkurdinimas Lukiškėse.
Visa kita yra hujnia ir bezdalai.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.